Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2019.07.04. 01:21:55

Kovbal88 írta:

A világ második legdrágább igazolását szerintem nem szokás kölcsön adni. Ha nem kell egyszerűen el kell adni. Amúgy hiba lenne vagy lesz, de már nem érdekel. Egy jó érvem nincs Neymar visszahozatala mellett és mégis mindenki helyesli a dolgot. Fura
Nincs egy erved se. Egyetlen egy se. Értelek.

Én vágom, hogy sokak csoret boki ahogy ney elment. Pont úgy viselkedett, mint ami. Hulyegyerekesen. Nem ragom le a körmöm hogy visszajojjon, mert némileg meg hiszek a klubhusegben, bár 2019ben már inkább naiv hülyének érzem emiatt magam. De nem a realhoz ment, csak ki akart lépni a goat arnyekabol és megprobalni no1 lenni. Nem jött össze, de fiatal kis suttyó volt, megprobalta. Ez viszont nem von le abból a teljesítménybol amit addig nyújtott amíg nálunk játszott.

De hogy nincs egy érv. Kicsit atestek a ló túloldalára. De segitek: jelenleg ő az egyik legjobb játékos a világon, és passzol a csapatba. Bizonyítottan. Ha ez nem elég érv, akkor semmi.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.03. 20:39:52

MessiNeymarSuarez írta:Ha netán Griezmann és Neymar is jönne, akkor az lenne jobb ha Dembelét kölcsön adnánk 1-2 évre, úgy ő is fejlődhetne és megválni se kéne tőle.

Viszont nála is kérdéses továbbra is a hozzáállás, meg a megfelelő életmód.
A világ második legdrágább igazolását szerintem nem szokás kölcsön adni. Ha nem kell egyszerűen el kell adni. Amúgy hiba lenne vagy lesz, de már nem érdekel. Egy jó érvem nincs Neymar visszahozatala mellett és mégis mindenki helyesli a dolgot. Fura
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.03. 20:34:50

Joao Felix közben kb. 120m-ér hivatalos az Atletinél. Kérdés, hogy a Griezmannér kapott pénzből vették-e meg mert akkor nemsokára valahol Griezt is bejelntik szerintem (leaglábbis örülnék már neki ha végre lezárulna a dolog).
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2019.07.03. 20:25:47

Rabiot írta:Most már aggodalomra nincs ok, csak ha ellenük játszunk. A nikkel kapcsolatban, tele van az oldal Játékos nevekkel, csak ezt pécézted ki. Azt hittem Barca szurkoló barátok közé kerültem ahol megbeszéljük az aktualitásokat, de sajnos ez egy ellenzéki B közép a részedről. Továbbra is ragaszkodom a véleményemhez még ha lábtörlőnek is lettem használva. Nem döngetem a mellem az X éves múltammal. Emlékezz amikor eljön az idő.
Idézet a kedvencemről aki sajnos nem minket erősít:

Adrien Rabiot alig várja, hogy a “hatalmas bajnok” Ronaldo mellett játszhasson, új csapatának kiválasztásában pedig Buffon is hatalmas szerepet vállalt:

“Cristiano személye fontos tényező volt a döntésem meghozatalában, ő egy hatalmas bajnok, alig várom, hogy együtt dolgozhassak vele és a többi nagyszerű játékossal. Buffon rengeteg érdekes dolgot mesélt nekem a volt klubjáról. Azt mondta, hogy a Juventus a legjobb opció, amennyiben előrelépést szeretnék a karrieremben. Szerinte egy szezon sokkal többet ér itt, mint megannyi más együttesnél. A Juventus egy nagyszerű klub, hatalmas presztízzsel és történelemmel rendelkezik, egyértelműen a PSG előtt járnak.”
Nekem is nagy félelmem mivan ha Rabiot ellenünk fog játszani :lol:
Kicsit túl van már tolva ez a Rabiot téma.A legtöbben látnak róla egy 3 perces youtube videót és azt hiszik ő a megmentő.A kérdésemre nem sikerült még mindig választ adni látom mert azt nem írtad,hogy te hol játszatnád meg ki helyén,csak te szeretnéd ha a "kedvenced" itt játszana.
Szeretném én is ha pár kedvencem ide jönne,csak csekély rá az esély és nem dobálom be a neveiket mert nem aktuális,ahogy Rabiot se volt igazán,ha tényleg itt akart volna játszani akkor már rég le lett volna zsírozva,csak hát az a fránya pénz fontosabb volt.
Emlékezni fogok rád mert sokszor megnevetettél hidd el.Juventus fórum úgyis felkapott lett tavaly óta :D
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.03. 15:28:22

MessiNeymarSuarez írta:Ha netán Griezmann és Neymar is jönne, akkor az lenne jobb ha Dembelét kölcsön adnánk 1-2 évre, úgy ő is fejlődhetne és megválni se kéne tőle.

Viszont nála is kérdéses továbbra is a hozzáállás, meg a megfelelő életmód.
Ebben egyetértek, Cotinho-t nem lenne értelme kölcsönadni, de Dembele még pont jó korban van. De akkor valami fegyelmezettebb csapathoz kébe, ilyen PSG-félékkel nem lennénk előre. Klopp akarja és az Ő kezei alatt valószínűleg teljesítene is, de tartok tőle, hogy abból a kölcsönből végleges transzfer lenne.

A hozzáállási problémáira meg idehozzuk Neymar-t meg Griezmann-t :D
A brazilt, aki ellógja a meccseket a tesó szülinapjáért nem kell magyarázni, a franciával pedig egy végképp tekintélynélküli klub lennénk, akikkel úgy néz ki bármit meg lehet csinálni és akik a józan ész és a szurkolók ellen dolgoznak (Griezmann-t kifütyülték a szurkolók, mégis elhozzák, Valverde is itt van még a világi égések után).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.07.03. 15:24:57

elbandi írta:
Rabiot írta:Ha nem változik a játék sratégiája, ami főleg az edzőn múlik, akkor még nagy képességekkel rendelkező játékosok is megbuknak. Kíváncsi leszek kik jönnek (akikről még csönd van ott még van esélyük) és az edző mit hoz ki belőlük, mert többet nem hibázhat. Dembúzt a jobb széle látom jobbnak ott kiteljesedik, többségében baloldalon sérülékenyebb. A sérüléseknek sok össze tevője van, nekem valahogy ez tűnt fel. Szeretem a srácot egy élmény nézni ha jól fekszik neki a játék. A Buszit már lecserélném Rabiotra, sok meccset buktunk rajta. Lassúságát fejben kompenzálta, de valahogy ott sem jön be neki, sajnálom mert mutatott már sok szépet a fociból.
Jelen vagyok már több mint 10 éve a fórumon,hozzászólni már nem szoktam mert sokszor feleslegesnek érzem,de az ilyen "gyöngyszemek" megnevettetnek. :lol:
Rabiot nickkel kigondolta volna,hogy az összes hozzászólásod arról szól,hogy ide kéne hozni.
Kiváncsi vagyok,hogy ki helyén játszatnád,mert remélem te se gondolod azt,hogy Busi a szezonban végig padozni fog.

Most már aggodalomra nincs ok, csak ha ellenük játszunk. A nikkel kapcsolatban, tele van az oldal Játékos nevekkel, csak ezt pécézted ki. Azt hittem Barca szurkoló barátok közé kerültem ahol megbeszéljük az aktualitásokat, de sajnos ez egy ellenzéki B közép a részedről. Továbbra is ragaszkodom a véleményemhez még ha lábtörlőnek is lettem használva. Nem döngetem a mellem az X éves múltammal. Emlékezz amikor eljön az idő.
Idézet a kedvencemről aki sajnos nem minket erősít:

Adrien Rabiot alig várja, hogy a “hatalmas bajnok” Ronaldo mellett játszhasson, új csapatának kiválasztásában pedig Buffon is hatalmas szerepet vállalt:

“Cristiano személye fontos tényező volt a döntésem meghozatalában, ő egy hatalmas bajnok, alig várom, hogy együtt dolgozhassak vele és a többi nagyszerű játékossal. Buffon rengeteg érdekes dolgot mesélt nekem a volt klubjáról. Azt mondta, hogy a Juventus a legjobb opció, amennyiben előrelépést szeretnék a karrieremben. Szerinte egy szezon sokkal többet ér itt, mint megannyi más együttesnél. A Juventus egy nagyszerű klub, hatalmas presztízzsel és történelemmel rendelkezik, egyértelműen a PSG előtt járnak.”
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rabiot 2019.07.03. 17:18:36-kor.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.03. 13:53:44

Ha netán Griezmann és Neymar is jönne, akkor az lenne jobb ha Dembelét kölcsön adnánk 1-2 évre, úgy ő is fejlődhetne és megválni se kéne tőle.

Viszont nála is kérdéses továbbra is a hozzáállás, meg a megfelelő életmód.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.03. 13:22:05

Értem én, hogy nem nagyon szeretné pár ember ha Dembele menne. Énsem, de amíg Valverde van itt és a same team fog játszani folyton, akármi is történnyen, plusz még ha jön Griezmann és vagy Neymar, mennyit fog játszani Dembele? Átlag meccsenként 10 percet? Dembele szerintem nagy spíler lehetne, ha lenne egy normális edző, aki ha kell lecseszi, ha kell beszél vele, Lucho talán meg tudta volna vele beszélni a dolgokat, hogy mit hogyan kell és kéne. De amíg Valverde van itt, addig sok értelmét nem látom. Ezen oknál kifolyólag, eladnám 90-100 millióért. Nem látom hasznát, amíg nem játszatják annyit amennyit kéne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.03. 13:12:37

Nyiri81 írta:Dembelének maradnia kell. Okés sokat volt sérült, de ha komolyan ráfekszenek a bemelegítésre és kap játékpercet, tuti sokat hozzá tenne a játékhoz. Gyors. Két lábas. Alig játszott a szezonban és volt jó pár villanása.

Nem utolsó sorban csak buknánk rajta.
Barto nem akarja adni és ő is lenyilatkozta hogy maradni szeretne. Amellett jelenleg nem látok olyan hatalmas igyekezetet Neymar megszerzéséért, hogy bárkit vakon belevonjon a vezetőség.
Ha elmegy valamelyikük én inkább Coutinhoban érzem. Lehet, hogy csak én látok bele többet, de amikor olyan nyilatkozatok jönnek, hogy jelenleg erre meg arra koncentrálok, nem tudom mi lesz a jövőmmel stb. nem azt tükrözik, hogy annyira elégedett és mindenképpen maradni szeretne. Mellesleg vele szabadulna fel a legnagyobb bértömeg a lehetséges távozók közül, így még inkább ő lenne a logikus távozó. Egy Neymar/Griezmann-Coutinho-Messi-Suarez +Dembélé fogatot már nem biztos, hogy elbírna a klub. A brazilnak és a franciának kb. hasonló lehetne a fizuja, ha igaz, hogy hajlamos lejjebb adni az igényeiből.
Most már a vezetőségen múlik, de kicsit gyanús, hogy harmadika van, nincs Griezmann semmilyen tornán és még a komolyabb pletykák sem indultak meg. Ha egy megegyezés lett volna és "szabad" a francia már az orvosin lehetne. Aztán lehet, hogy egyik napról a másikra hirtelen bejelentik. De ne úgy legyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.07.03. 08:25:28

Dembelének maradnia kell. Okés sokat volt sérült, de ha komolyan ráfekszenek a bemelegítésre és kap játékpercet, tuti sokat hozzá tenne a játékhoz. Gyors. Két lábas. Alig játszott a szezonban és volt jó pár villanása.

Nem utolsó sorban csak buknánk rajta.
Csak is Puyol
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.07.03. 08:09:29

Szerintem elképesztő rossz döntés lenne megválni Dembeletől. 22 éves a sràc és most ilyen szinten van. Gondoljunk vissza Griezmannra 22 évesen. Szerintem nem lehet őket egy lapon említeni, annyival jobb Dembele. Az egyik legjobb támadó válhat belőle, ha sikerül valamit kezdeni a sérüléseivel. Szerintem nagyon megbánnánk, ha egy ilyen játékost eldobnánk, főleg hogy jól elöregítenénk a támadósorunk. Dembelehez nagyon erősen ragaszkodni kell és megpróbálni kihozni belőle, ami benne van, ugyanis nem ártana gondolni a Messi utáni időkre is. Égyébként nem is értem miért folyamatosan az a téma, hogy Dembelenek mennie kell, ha jön Griezmann/Neymar, amikor sokkal logikusabb lenne a lassan 33 éves Suareztől megválni akinek ráadásul hatalmas fizetése van , árnyéka önmagának és valószinűleg amúgy is 1-2 évet maradna.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.02. 23:57:05

palesz77 írta:Dembélé egyik ügynöke lenyilatkozta, hogy nem megy sehova, a klubtól is közölték a tv3 szerint, hogy esélytelen a távozása, és ha minden igaz megkeresés se volt még Bayern részről. Remélem így is van, 1 évet még bőven megérdemelne szerintem.
https://www.sport-english.com/en/news/b ... le-7532189" target="_blank

Én se szeretném ha menne nyilván, de azzal, hogy jön Griez és/vagy Neymar csak még tovább fognak csökkenni az amúgy sem éppen soknak mondható percei, tehát így a nullára :D Egy ilyen fiatal és tehetséges srácnak , nem túl szerencsés ha folyton a padon csücsül. A bajoroknál sokkal jobb lehetőségei lennének, kb. még választhatna is hol akar játszani. =D>
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.02. 23:34:30

Dembélé egyik ügynöke lenyilatkozta, hogy nem megy sehova, a klubtól is közölték a tv3 szerint, hogy esélytelen a távozása, és ha minden igaz megkeresés se volt még Bayern részről. Remélem így is van, 1 évet még bőven megérdemelne szerintem.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.02. 22:57:15

Dembele-ért jött egy 70m ajánlat a Bayerntől. Ha azt nézzük, hogy ez az első ajánlatuk érte, akkor valószínű 90m-ig menni fognak ha tényleg érdekli őket és nem csak kiváncsiskodnak, hogy mennyi az annyi. :mrgreen: Az már azért elgondolkodtató összeg, kb. fedezné Griezmannt...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.02. 16:00:23

Chino írta:
Léfe írta:Őrület, hogy milyen sokan leszólják Griezmant és Neyt. Mit érdekel engem a mult - ez esetben -
mind a ketten világsztárok. Biztosan nagy erősités lenne. Aztán pár meccs, ahol nagyot alkotnák és
jön a dicshimnusz. Igy szokott lenni. Ebben engem, Suarez helye aggaszt. Ha Ők jönnek + Dembele, potyogni fognak a gólok.


Neymar esetében én annyira tarrtok a magatartásától. A lelépése abszolut logikus döntés volt és abszolút érthető, a hogyanja már más kérdés volt, de amíg itt volt speciel én kellemeset csalódtqam benne. Nem balhézott, olyan sztárallűrjei sem voltak, amitől mindenki tartott, valószínűleg a közegnek köszönhetően. A PSG egy teljesen más kávéház, ott megtehetett mindent, már a taknyos Mbappénak is kinyílt a csipája. Itt ráadásul az egész öltözővel jóban van, míg Griezmannról, ha minimális alapja van is a pletykáknak, ez nem igazán mondható el.

Ha Griezmann személyét és tavalyi bohóckodását félre tesszük, szakmailag sokkal indokoltabb a brazil. Messi és Suarez helye úgyis betonbiztos, a franciából pedig lesz egy tükörszélső a bal oldalon, amitól nem tudom mit várnak.
Amitől tartok, hogy akár Griezmann, akár Neymar jön Dembélé megy a levesbe.

Semedot Bartoéknak elvileg eszük ágában sincs eladni, de amíg Valverde ezzel a rotálással bohóckodik semmi jó nem sül ki belőle.
A legnagyobb rákfenéje ennek a csapatnak -Bartoék mellett- egyértelműen Valverde. Amíg egy bólogató baba ül a kispadon nagy változás nem igazán lesz. Igazi sikerek is akkor jöttek, mikor egy Pep vagy LE mentalitású ember volt a vonal mellett. Ésszel nem tudom felfogni, hogy két olyan zakó után, amikor az egész világ rajtunk röhögött még megerősítik a pozíciójában.


Sajnos, totálisan igazad van.
Valverde egy 0 tökű báb, akin ha múlik, 50 éves korukig is játszhatnak a bérelt helyű játékosok.
Természetesen arra jó, hogy flegmázzon, és körmöt hegyezés közben bejelentse, hogy köszöni szépen jól van egy történelmi BL elődöntős búcsú után.Gyönyörű. =D>
Lucho azzal kezdte, hogy padra ültette Xavit, és ennek ellenére megtalálta a legjobb alkalmazását, tökéletes volt arra, hogy 60-adik perc környékén bejöjjön, és megtartsa a labdát.(bár maradt volna még 1-2 szezont, ki tudja mi lett volna, ha Ardák, Gomesek helyett ő jön tehermentesíteni..)
Piquét is úgy padra vágta mint a huzat, csodák csodájára meg is lett az eredménye, és erősebben tért vissza mint előtte.
Arról nem beszélve, hogy szigorította az edzéseket, és bevezette a büntiket is.

Ehhez képest Valverde annyira sem képes, hogy pl egy Busquetset, aki nagy játékos, de nem akkora legenda mint Xavi, nem képes legalább addig padoztatni amíg kicsit magába száll, és újult erővel, kellő mentalitással vissza nem tér, és azt a teljesítményt nyújtja, amiért nagyon sokáig kihagyhatatlan kezdő volt.
0 versenyhelyzet, aki oszlopos kezdőtag az akkor is az marad, ha 3 öngólt rúg, aki meg kispados, az pedig ha kap is lehetőséget, az első adandó hiba után száműzve lesz, ez borzasztó, de legalább arra jó, hogy aki kezdőtag, totálisan elkényelmesedjen, amit láthattunk mennyit ér.

De ott van még Suarez is. Egy tökös edző leteremtené a fenébe, hogy ne a reklamálással pazarolja el az energiáját, hanem a játékra figyeljen, és arra hogy ne botladozzon, de a reklamálós rész igaz Albára is.

Jelenleg úgy állunk, hogy az Atleti erősödik, Real Madrid szintén, nekünk meg jelenleg az a világmegváltó ötletünk hogy Valverdével jövőre megpróbálunk végre valahára 4 gólos előnyről is kiesniés Griezmannt berakni balszélsőnek ballábasként, ez aztán jó lesz, nem is tudom mióta az első olyan szezon, amit rossz előérzettel várok.
Ilyenkor nem lehet mást tenni, mint remélni hogy Neymar(aki hátbaszúrta a klubot, mint Griezmann) visszajön, és Messivel talán valahogy megoldják egyéni kvalitásukkal, hogy valamit el is érjünk a szezonban, mert arra hogy Valverdével bátor, támadójátékot játsszunk, és az edző pörgesse a csapatot kulcsmomentumokban a BL-ben, felesleges várni.

Tényleg szomorú, amikor az lenne a "világmegváltás" a lehetőségekhez képest hogy Neymar jön, akit világ életemben nem kívánnék vissza, de sajnos nagyobb a realitása a visszajövetelének, mint annak hogy Valverdét még most kirúgják, és valami Barcához méltó edzőt hoznak, aki fel is tud nőni a feladathoz.

Chino: Ezzel is egyetértek. Mivel jobb hogy márciusban megegyezik a klubbal, aztán meggondolja magát pénzért, és nyilvánosan, videóban, hatalmas hercehurcával beint a klubnak, és még a kést is megforgatja benne?
Számomra semmivel sem jobb, cserébe Neymar tudjuk milyen volt itt, Griezmann meg ballábasként balszélsőként..Hát sok sikert..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.02. 15:56:27

Feast4 írta:
nagyatyesz írta:A Griezman igazolás bejelentés÷t mindenki július 1-re várta. Ehhez képest eddig nagy a csend. Volt szó róla, hogy többet fizetnénk részletekben, vagy az Atletico Semedot akarja, és ezt az üzlet részévé akarják tenni. Esetleg tovább postázzák Griezt Párizsba?! Kíváncsi leszek mi lesz vele. Amúgy a srác nekem se szimpatikus, a tavalyi malőrje után meg pláne, de annyi minden szól ellene és a többség egyáltalán nem várja...ezek után törvényszerű lenne, ha beválna...remélem így lesz ;-)
Igazából én speciel totál rátennék arra mit csinált tavaly bármennyire is nem szimpi, hogy mit csinált tavaly ga termel évi 30 gólt.

Neymar esetében már ennyire nem lennék megbocsájtó.Főleg annak a fényében hog ment el és az utóbbi 2 évben mit képvisel a pályán.
Az az évi 30 gól jó ha fele lesz. Itt nem lő szabadrúgást, nem lő tizenegyest, nem keresik folyamatosan labdával, nem játszik olyan szabadon, mint korábban, a posztja meg igencsak idegen lesz.
Neymar legalább posztra jönne, a PSG-s időszakot pedig nem venném alapul. Plusz azért sikerült egy rekordösszeget is kapni érte. A PSG-ben ki nem tehette meg azt amit akart, főleg, hogy kezdettől mindenki kiskirályként kezelte.
Amellet Messiék mellett/velük megmutatta már mire képes.

És arra miért tennél inkább, hogy utolsó percben beint a klubnak, a kis videojáról nem is beszélve? A csapatba is sokkal könnyebben akklimatizálódna, ismeri a klubot, jóban van a játékosokkal ami szintén elég fontos. Griezmann pedig az Atmaban az alfa és az omega volt, hogy itt mit és hogyan fogadna el/fogadnák, szintén kérdéses.
De leginkább a szakmai oldalát kellene nézni, az meg a brazil felé billen.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.02. 15:26:35

nagyatyesz írta:A Griezman igazolás bejelentés÷t mindenki július 1-re várta. Ehhez képest eddig nagy a csend. Volt szó róla, hogy többet fizetnénk részletekben, vagy az Atletico Semedot akarja, és ezt az üzlet részévé akarják tenni. Esetleg tovább postázzák Griezt Párizsba?! Kíváncsi leszek mi lesz vele. Amúgy a srác nekem se szimpatikus, a tavalyi malőrje után meg pláne, de annyi minden szól ellene és a többség egyáltalán nem várja...ezek után törvényszerű lenne, ha beválna...remélem így lesz ;-)
Igazából én speciel totál rátennék arra mit csinált tavaly bármennyire is nem szimpi, hogy mit csinált tavaly ga termel évi 30 gólt.

Neymar esetében már ennyire nem lennék megbocsájtó.Főleg annak a fényében hog ment el és az utóbbi 2 évben mit képvisel a pályán.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.02. 15:13:23

Léfe írta:Őrület, hogy milyen sokan leszólják Griezmant és Neyt. Mit érdekel engem a mult - ez esetben -
mind a ketten világsztárok. Biztosan nagy erősités lenne. Aztán pár meccs, ahol nagyot alkotnák és
jön a dicshimnusz. Igy szokott lenni. Ebben engem, Suarez helye aggaszt. Ha Ők jönnek + Dembele, potyogni fognak a gólok.
Neymar esetében én annyira tarrtok a magatartásától. A lelépése abszolut logikus döntés volt és abszolút érthető, a hogyanja már más kérdés volt, de amíg itt volt speciel én kellemeset csalódtqam benne. Nem balhézott, olyan sztárallűrjei sem voltak, amitől mindenki tartott, valószínűleg a közegnek köszönhetően. A PSG egy teljesen más kávéház, ott megtehetett mindent, már a taknyos Mbappénak is kinyílt a csipája. Itt ráadásul az egész öltözővel jóban van, míg Griezmannról, ha minimális alapja van is a pletykáknak, ez nem igazán mondható el.

Ha Griezmann személyét és tavalyi bohóckodását félre tesszük, szakmailag sokkal indokoltabb a brazil. Messi és Suarez helye úgyis betonbiztos, a franciából pedig lesz egy tükörszélső a bal oldalon, amitól nem tudom mit várnak.
Amitől tartok, hogy akár Griezmann, akár Neymar jön Dembélé megy a levesbe.

Semedot Bartoéknak elvileg eszük ágában sincs eladni, de amíg Valverde ezzel a rotálással bohóckodik semmi jó nem sül ki belőle.
A legnagyobb rákfenéje ennek a csapatnak -Bartoék mellett- egyértelműen Valverde. Amíg egy bólogató baba ül a kispadon nagy változás nem igazán lesz. Igazi sikerek is akkor jöttek, mikor egy Pep vagy LE mentalitású ember volt a vonal mellett. Ésszel nem tudom felfogni, hogy két olyan zakó után, amikor az egész világ rajtunk röhögött még megerősítik a pozíciójában.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.02. 11:48:03

A Griezman igazolás bejelentés÷t mindenki július 1-re várta. Ehhez képest eddig nagy a csend. Volt szó róla, hogy többet fizetnénk részletekben, vagy az Atletico Semedot akarja, és ezt az üzlet részévé akarják tenni. Esetleg tovább postázzák Griezt Párizsba?! Kíváncsi leszek mi lesz vele. Amúgy a srác nekem se szimpatikus, a tavalyi malőrje után meg pláne, de annyi minden szól ellene és a többség egyáltalán nem várja...ezek után törvényszerű lenne, ha beválna...remélem így lesz ;-)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.07.02. 09:30:31

Jó pár évvel ezelőtt volt már egy ilyen átigazolási időszak, hogy egy vagy két nagy sztáron csámcsogott egész nyáron a sajtó, hogy jönnek ide. Aztán végül nem jöttek, viszont csinált a klub pár meglepő igazolást a háttérben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.02. 09:10:59

szbsz írta:Nyilván Semedorol van szó. Ami azt illeti ha ez az ára, hogy Neymar is jöhessen én belemennék, amig SR van és EV is addig fölösleges is megtartani :(
Nagyon nagy hülyeség lenne Semedo-t elengedni.

SPORT:

- Neymar szólt a párizsiaknak, hogy nem fog megjelenni az elősezonra, mert a Barcába akar jönni :D Coutinho-nál és Dembele-nél bejött a sztrájk...

- A Sassuolo góréja szerint meg fogjuk venni Boateng-et :D :D

- Godin az Interbe igazolt, az ő bejelentő videója alá Griezmann bekommetelte, hogy "Loading...", erről arra következtetnek az okosok, hogy az Interbe fog menni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.01. 19:33:45

Nyilván Semedorol van szó. Ami azt illeti ha ez az ára, hogy Neymar is jöhessen én belemennék, amig SR van és EV is addig fölösleges is megtartani :(
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.01. 19:21:48

Na kezdődik itt is a vinnyogás:

"Griezmann's release clause at Atletico reduces from 200 million euros to 120 million euros on July 1.

Talks remain ongoing between the two clubs with Barcelona hoping to lower the cost of the transfer by including a player in the deal." Marca
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.01. 19:12:20

Engem valahogy jobban érdekel, hogy mit kezdünk a középpályával. Míg Busi és Rakéta együtt játszik, mellettük egy Arthurral sok jóra nem számítok
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.01. 18:00:07

Nyilván ilyen egyszerű ez a sport. :D
Válasz küldése