Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.28. 13:52:40

miro. írta:Ott lesz talan nektek az Atletico akik miatt porogni kell es nem fogtok annyira langyosak lenni amikor jon a Bl erdemi resze..
Annyira nem lennék meglepve, ha az Atletico behúzná a bajnokságot. Erősebbek lettek, legalábbis egyenlőre úgytűnik és hiába erős a keretünk, ha semmit nem tud vele kezdeni Valverde.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.28. 08:29:46

Ott lesz talan nektek az Atletico akik miatt porogni kell es nem fogtok annyira langyosak lenni amikor jon a Bl erdemi resze..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.07.27. 23:59:50

miro. írta:Nalunk kicsit mas a problema..
Elment 300 millio,es egy jatekos jott a kezdobe.
Abba a kezdobe,ahol mar a masodik nyarnak kene eltelnie ugy hogy frissitunk.
Modric,Marcelo,Benzema,Jobbszelso,Carvajal.
Ha ezen az ot poszton erositenenk akkor valtozna valami.
Ehelyett Viniciusok,Kubuk,Rodrygokkal probalunk foltozgatni.
Ez a mag ilyen fiatal jatekosokhoz nagyon keves,oket 2 evvel ezelott kellett volna lassan beepiteni.
A jovic,mendy fele vonalrol ne is beszeljunk,csere emberek,abbol van 15 most..

Fogadni merek hogy novemberre eselyunk nem lesz a bajnoksagban!
Tudod miro, nem tudom eldönteni, hogy mi lesz a gázabb majd a szezon végén. Ez amit fentebb írsz, vagy az az irdatlan ego és töklóbálás, amit majd a galaktikus Barca összehord a bajnokságban, jön a hulla lelketlen, műanyag bajnoki cím, és majd nézheti a világ ahogy megint taknyossá alázza a csapatot az egyik angol a BL-ben. Bárkinek, akibe még szorult némi ízlés, nem tudom, hogy annál melyik fogja inkább kiváltani a szekunder szégyenérzetet.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.27. 23:26:38

Nalunk kicsit mas a problema..
Elment 300 millio,es egy jatekos jott a kezdobe.
Abba a kezdobe,ahol mar a masodik nyarnak kene eltelnie ugy hogy frissitunk.
Modric,Marcelo,Benzema,Jobbszelso,Carvajal.
Ha ezen az ot poszton erositenenk akkor valtozna valami.
Ehelyett Viniciusok,Kubuk,Rodrygokkal probalunk foltozgatni.
Ez a mag ilyen fiatal jatekosokhoz nagyon keves,oket 2 evvel ezelott kellett volna lassan beepiteni.
A jovic,mendy fele vonalrol ne is beszeljunk,csere emberek,abbol van 15 most..

Fogadni merek hogy novemberre eselyunk nem lesz a bajnoksagban!
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.27. 13:29:02

miro. írta:Ez jo ideje mar egy Perez- Zidane es baratai csapat.
A Real oriasi kakiban van,ezeket akiket igazoltak egy nagyon eros mag moge kellett volna,Hazardon kivul a tobbi ha kezdo akkor oriasi gaz lesz.
Ezek a kolykok,a kinai,az agyatlan vinicius meg brahim olyan sulytalanokves csak oriasi kerdojelek hogy hihetetlen.
Zidane meg nem lesz jo mar. Lejart ahogy a jatekosai,ami nem problema,csak tudni kell valtani mindenkinek.
Szerintem hasonló a helyzet nálatok is pár játékos kapcsán, pl. Dembele Vinicius mind a kettő ügyes van bennt potenciál, de ahogy eddig kinéz, egyiksem fog igazán beválni, 2. Suarez Benzema nem is értem miért tartják még őket 3. Marcelo Busquets van jobb alternatíva a Realba pl. Regulion akit kölcsön adtatok, inkább Marcelot kellett volna eladni, itt Busquets helyett lenne bőven ember, de nem igazán próbálkoznak a beépítéssel. Atletico komoly kis csapat lessz az idén, szerintem bajnokesélyes. Zidannak a 3 bl cím után nem kellett volna visszamenni, nem látom bennt a sikert, nálunk Valverdet már rég el kellett volna küldeni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.27. 12:39:35

Ez jo ideje mar egy Perez- Zidane es baratai csapat.
A Real oriasi kakiban van,ezeket akiket igazoltak egy nagyon eros mag moge kellett volna,Hazardon kivul a tobbi ha kezdo akkor oriasi gaz lesz.
Ezek a kolykok,a kinai,az agyatlan vinicius meg brahim olyan sulytalanokves csak oriasi kerdojelek hogy hihetetlen.
Zidane meg nem lesz jo mar. Lejart ahogy a jatekosai,ami nem problema,csak tudni kell valtani mindenkinek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.27. 10:36:29

Tudom, hogy felkészülési meccs, formán kívül vannak a játékosok meg minden, de azért ez durva...

Nagy lutri idén mindkét csapat, mindkettőbe benne lehet a bajnokság is meg az ideihez hasonló szenvedős szezon is.

Hazard nagy húzás volt (mégha kicsit "többet" is kaptak belőle, de majd visszanyeri a versenysúlyát), a Jovic-Mendy duó se néz ki ügyetlennek, de úgyis Benzema meg Marcelo fog játszani. Vinicius-ban meg lenne potenciál, de ahogy nézem azóta se barátkozott meg a kapuval. A kp viszont kicsit öreges már, illetve én Zidane-t se tartanám megváltónak, szerintem egyszer (3x) volt Budán kutyavásár.

Az Atleti meg valószínűleg nagyot húzott Felix-szel, náluk az ilyen ismeretlenebb csatárok általában beválnak. Costa viszont ezek szerint végül marad?
És Simeone ellen én még akkor is parázni fogok ha egy Mallorca edzője lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.07.27. 09:37:26

Az Atletico egy hetest vagott a Realnak (milyen kar hogy a 2 BL dontot meg a 2 BL negyeddontot elluzerkedtek), Bale pedig valoszinuleg Kinaban folytatja heti 1 millio fontos fizetesert, amivel o lesz a vilag legjobban kereso jatekosa.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.21. 08:48:23

Elkezdodott a felkeszules nalunk,Benzena rugott ket luftot ziccerben.. :D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.20. 23:40:00

Grimaldo írta:
MatyiG írta:Mert Viníciusszal amúgy mire mentek tavaly? Egy komoly meccsen sem tudott döntő tényező lenni, mégis el vannak tőle ájulva. Persze nem azért vitték, meg fiatal még, de a 16-oson belül már nem olyan veszélyes, mint előtte. A bajnokságban+BL-ben 22 meccsen egy gól, durva. :D

Nem is fog sok sót fog megenni Hazard mögött szerintem.
Ès az is milyen gól volt, amíg nem tanulja meg belőni a helyzeteit sokra nem megy a szép cseleivel.
Hazard mögött meg tényleg halálra van ítélve, nagyon egyoldalas játékos.
Ez a Rodrygo gyerek is elvileg azon az oldalon szaladgál, bár lehet, hogy tud máshol is játszani. Lehet, hogy nagy fogás lesz, de 50 millió egy brazil tiniért elég kockázatos üzlet.

Pogbát nem hiszem hogy be tudják rántani, a MU 160 milliónál megmakacsolta magát.
Forca Barca!!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.16. 23:47:43

MatyiG írta:Mert Viníciusszal amúgy mire mentek tavaly? Egy komoly meccsen sem tudott döntő tényező lenni, mégis el vannak tőle ájulva. Persze nem azért vitték, meg fiatal még, de a 16-oson belül már nem olyan veszélyes, mint előtte. A bajnokságban+BL-ben 22 meccsen egy gól, durva. :D

Nem is fog sok sót fog megenni Hazard mögött szerintem.

Az az egy gól ugye nem az volt mikor a Valladolid ellen beadta középre és a védő befejelte de neki adták? Vini egyébként tehetséges srác technikás és még nagyon jó lehet csak eléggé egybites ha valahogy működésre bírnak az agyában kicsivel több agysejtet a kapu előterében akkor lesz baj, igaz szerintem sem lesz kezdő jövőre.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.07.16. 22:51:33

MatyiG írta:Mert Viníciusszal amúgy mire mentek tavaly? Egy komoly meccsen sem tudott döntő tényező lenni, mégis el vannak tőle ájulva. Persze nem azért vitték, meg fiatal még, de a 16-oson belül már nem olyan veszélyes, mint előtte. A bajnokságban+BL-ben 22 meccsen egy gól, durva. :D

Nem is fog sok sót fog megenni Hazard mögött szerintem.
Ès az is milyen gól volt, amíg nem tanulja meg belőni a helyzeteit sokra nem megy a szép cseleivel.
Hazard mögött meg tényleg halálra van ítélve, nagyon egyoldalas játékos.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 22:48:24

Mert Viníciusszal amúgy mire mentek tavaly? Egy komoly meccsen sem tudott döntő tényező lenni, mégis el vannak tőle ájulva. Persze nem azért vitték, meg fiatal még, de a 16-oson belül már nem olyan veszélyes, mint előtte. A bajnokságban+BL-ben 22 meccsen egy gól, durva. :D

Nem is fog sok sót fog megenni Hazard mögött szerintem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.16. 22:32:47

recrea írta:Kiket igazoltak eddig a vakok? Jovic, Hazard van meg nekem, de nincs kedvem felmenni az urakhoz olvasni.

Kik távoznak és kiket akarnak még hozni?
Azért egy két játékossal bele-beletalálnak rendesen. Vinicius pl elég nagy fogás volt tavaly.
Mi meg Gomes-félékben látjuk meg azt, amit más nem képes.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 16:59:26

zola8787 írta:Erről eszembe jutott mikor leigazoltuk Adriano-t és a nagy sport tv-s szakértő (nem emlékszem ki volt) elkezdte mondani, hogy kapott a brazil csatár egy utolsó lehetőséget egy nagy csapatnál és jó igazolás be fog válni :D
Asszem Varhidi volt. :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.07.16. 16:42:58

Erről eszembe jutott mikor leigazoltuk Adriano-t és a nagy sport tv-s szakértő (nem emlékszem ki volt) elkezdte mondani, hogy kapott a brazil csatár egy utolsó lehetőséget egy nagy csapatnál és jó igazolás be fog válni :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.16. 16:00:42

Nero. írta:
recrea írta:Kiket igazoltak eddig a vakok? Jovic, Hazard van meg nekem, de nincs kedvem felmenni az urakhoz olvasni.

Kik távoznak és kiket akarnak még hozni?
Mendy, Cityből balhátvéd
Jó lesz az Lyonnak is. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 13:54:54

recrea írta:Kiket igazoltak eddig a vakok? Jovic, Hazard van meg nekem, de nincs kedvem felmenni az urakhoz olvasni.

Kik távoznak és kiket akarnak még hozni?
Hazard, Jovic, Mendy (nem a City-s), Militao és Rodrygo jött.

Kovacic, Theo, Llorente és Raúl de Tomás ment.

Pogba/Eriksen/Van de Beek van szóban náluk középre.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.07.16. 13:50:27

recrea írta:Kiket igazoltak eddig a vakok? Jovic, Hazard van meg nekem, de nincs kedvem felmenni az urakhoz olvasni.

Kik távoznak és kiket akarnak még hozni?
Mendy, Cityből balhátvéd

Még Pogba fog jönni nekik szerintem
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.07.16. 13:45:54

Kiket igazoltak eddig a vakok? Jovic, Hazard van meg nekem, de nincs kedvem felmenni az urakhoz olvasni.

Kik távoznak és kiket akarnak még hozni?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.05. 15:45:11

Ezt inkább áthozom ide:
MessiNeymarSuarez írta:A RM tényleg belekezdett a lényegbe.

Eleve visszahozták Zidane-t, aki talán a motivációt is vissza hozta magával, megjegyzem csalóka az eredmény, mert tavaly se voltak olyan rosszak egy Ronaldo+Zidane elvesztése után....
Azért árnyaltabb ez a kép. A Real most kezdi el, amit minimum 2 éve el kellett volna folyamatosan kezdenie és nem megvárni, míg a kulcsjátékosok elkezdenek öregedni, elmenni, belefásulni.
Marcelo már az utolsókat rúgja, rég kellett volna valaki a helyére, a tavalyi szezon is bizonyította, aahogy Modricon is meglátszik az idő. Ronaldoval sem számolhattak hosszú távon. Benzema is lassan 32 éves, jött Jovic, de ha nem jön be akkor nagy lesz a gebasz, mert nincs B-terv, max a franciát nyomatni agyba-főbe. Ha tavaly meglépik még idén kozmetikázhattak volna.
A kp-ra is logikus lett volna már korábban nézegetni valakit, most ott tartanak, hogy vagy sikerül berántani Pogbát/Eriksent vagy nem. NDombélé-ről is szépen lecsúsztak.
A ballaszttól is hirtelen akarnak szabadulni.
Rendben hogy igazolgatnak, de nekem egy kicsit kapkodósnak tűnik, meg ha sikerül is jól összehozni. Egy nyár alatt próbálnak behozni 2-3 évet.
Így is eltapsoltak már crk. 300 milliót és eladások ide oda egy 180 milliós Pogba vagy hasonló necces lesz.
Plusz Viniciust gyakorlatilag elfelejthetik Hazard érkezésével.


Én Zidane-tól sem vagyok annyira elájulva. Nyilván fél év nem sok, de tavaly alatta nemhogy motiválódott a csapat, méginkább befásult. Sok érkezőt pedig beépíteni nem lesz egyszerű feladat, mert nem elég jó pszichológusnak lenni, itt már kőkemény szakmai hozzáértés is kell, ha csapatot akar csinálni, az pedig nem az erőssége.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.07.05. 13:19:10

Hihetetlen, hogy egy lyukas vaskézért is 32 millát ajánlanak, mi meg nem tudunk eladni normális áron senkit! Balf.ok gyülekezete...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.07.04. 15:28:31

Ha jön Neymar én 100%ra ott leszek oktober 27. Clasicon... talán utolsó nagy Clasico ebből a generációból, ennyit megérdemlek.. soha nem voltam még Clasicon és talán Messi Ramos...stb után annyira nem is vonz...

Péntek oda út hétfő vissza 40 ezer a repjegy.
Csak belépőt melyik magyar megbízható irodából tudnék venni? Dynamic Events?
Vagy ti nem tudtok valahogyan akár felárasan jegyet biztosítani?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.06.19. 11:57:18

tibcsaninja írta:Néha elfogultak vagyunk a saját csapatunk játekosaival, ezért érdekelne, ti mit gondoltok a Vinicius Jr, Rodrygo párosról. Már bemutatták az utóbbit is. Szerintetek 22-23 éves korukra szupersztárokká fejlődhetnek (legalábbis egyikük) vagy Robinho-féle fiaskóvá válhatnak inkább? Vagy valahol a kettő között? Ti mit láttok bennük?
Rodrygo baromi lutri, szerintem még tőletek sem látta 20% játszani, csak youtube videok alapján. Ennyi idősen rohadt nehéz még bármit mondani.
Ahogy Viniciusrról sem sokkal többet. Az első meccsen ellenünk tudott ficánkolni, a következőn már odafigyeltek rá és nem is volt sok momentuma. Arról nem is beszélve, hogy még a Castillaban sem váltotta meg a világot, nagyon sokan már ott leírták.
Én max. egy Robinho-féle karriert tudnék jósolni neki, főleg hogy most érkezett Hazard. Kiszorítani nem fogja az biztos, sőt mögötte játszani sem fog, ha Hazard-ot posztján játszatják. A másik szélen pedig ki tudja mennyire állná meg a helyét, az erőssége eddig az volt, hogy befelé tudott húzni. És még ha ki is próbálnák még ott van a baloson, Bale, Vazquez, Asensio, esetleg Odegaard. Legalábbis a norvég eddig az egész szezonban szinte kivétel nélkül jobbszélső volt és nem kp-s.

De ami igazán kérdőjeles azt tényleg ez a tinisztár feeling. Nálunk is hány ilyen volt. Ha már távol-keletiek akkor jó példa Lee, aki szintén hatalmas dirrel-durral jött, szintén új Messi, aztán lecsó. Vagy Keirrisson, aki hatalmas sztárként jött nem kevés pénzért aztán azóta kb. a 10. csapatában van mert sehova nem kellett.
Vagy Halilovic, aki már 17 évesen stabil tagja volt a Dinamonak és korának talán legnagyobb tehetségének tartották. Mondjuk hozzáállásbeli problémái is voltak, de nem feltétlenül ezért volt süllyesztő.
Munir helyzete hasonló volt mint Vinicius. Elkezdett játszogatni a felnőtt csapatban - aztán egyből beválogatták, és pályára lépett a spanyol válogatottban, hogy véletlenül se a marokkóit válassza. Igaz ő nem tűnt el a süllyesztőben, de kb. egy spanyol középcsapat szintjén van.
De bőven lehetne még sorolni nálatok is. Asensionak is megelőlegezték az aranylabdát aztán az utóbbi két évben néhányszor elsült a lába és ennyi.
A brazilokkal pedig különösen kell vigyázni. Nézd meg például a jelenlegi keretet. Ki az aki stabilan ottvan és hasonló csodagyerek volt?! Kb. Neymar és Gabriel Jesus. Ez azért elmond valamit.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.19. 10:52:47

Rodrygo-ról még túl sokat nem lehet mondani, youtube alapján jónak néz ki, de az alapján bárki.
Vinicius meg azért megizzasztotta itt-ott a mi védelmünket is ügyes gyereknek néz ki. Viszont a kapuval nem ápol túl jó barátságot.
Kis hidegvér és jó lehet. Feltéve, ha megkapja a lehetőséget akár Zidane-tól akár bármely más edzőtől, ahova kölcsönadják.

De ahogy Cseri említette, mindketten brazilok, ez még mindig komoly rizikófaktor.
Én a Kobu sráctól jobban tartanék, a napokban csekkoltam le és igaz, hogy Ő is csak videók alapján, de eléggé meggyőzött.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése