Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.07.06. 10:04:07

Ennek valószínű az lesz a vége,hogy nem lesz se Neymar(én nem is szeretném),se Griezmann,marad Coutinho még egy szezonra,meg augusztus végén (mert addig fog húzodni szokás szerint az ügy) kukázunk egy támadót,aki az edzőnek sem kell(mint ugye Malcom is így jött) meg esetleg csak elhozzuk Felipe Luist,bár én a fórumon kívül sehol nem láttam,hogy egyáltalán képbe került volna.Hihetetlen amúgy hogy az utóbbi években mennyire nem tudunk megvenni senkit akire rámegyünk. Rabiot,De Ligt,Griezmann,korábban ugye Verratti ,és még lehetne sorolni. Hónapokig megy a huzavona,aztán maradnak a klubjukban/kikötnek máshol.

Tök jó lenne egyszer úgy nekimenni az átigazolási időszaknak,hogy van tudatos terv,és ha nem is teljesen,de úgy 90%-ban összeállna a végleges keret,mire július végén kezdődnek a felkészülési túrák,hogy az edző csak azokkal dolgozzon,akikkel amúgy fog a következő 1 évben kb. Na ez idén se jön össze.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.07.06. 10:00:28

Egyfelől Griezmannt, bár szerintem fantasztikus játékos, a tavalyi sztorija után sose hoznam. Masfelol Bartoék amit művelnek, az vicc kategória (sajnos a Lucho-csapat triplája ebből a szempontból a lehető legrosszabbkor jött, mert utána választottak újra), de ebben a konkrét esetben totálisan nem értem a Tico pattogását. Oké erkölcsileg megkérdőjelezhető dolog a rivalis játékosát megkeresni a szezon hajrájában, de akar a bajnokság, akar BL bukást erre fogni, szerintem eléggé furcsa és téves gondolkodás.

A másik dolog, hogy tökéletesen ismert tény volt, hogy Griez kivásárlási ára hogyan alakul, ha nyilvánvaló volt, hogy a Barca hajlandó lesz kifizetni a 120M-t akkor miért ne egyeztethetett volna a játékossal? Ha március óta tudnak a megkeresesrol, miért most pattognak? Most komolyan korrektebb lett volna jelezni az Atleticonak, hogy kifizetjük a 200M-et, utána tárgyalhattunk volna szabályosan is Griez-zel, ha az ATMA a feje tetejére állhatott volna is. Utána el lehetett volna játszani, hogy nem sikerült minden részletben megegyezni aztán júli 1. után vissza lehetett volna térni az ügyre, immáron 120-ért. Így akkor minden szabályos lett volna, a Tico meg boldog?

Különben is elég hulye szabály, hogy nem lehet egyeztetni egy játékossal mielőtt megegyezel a klubjával. Mi van ha kinezunk egy játékost, akinek esze ágában sincs mondjuk Spanyolországba jönni? Mondjuk ha Kane-nek esze ágában sincs elhagyni a PL-t, közben hetekig tárgyal a két klub, de annyit se beszélhetünk vele, hogy ne fáradjatok srácok, nem akarok menni?

Griezmannal is elég egyértelmű, hogy azok után ahogy tavaly kikosarazott, nyilván először őt kérdezzük meg, hogy figyu, változott valami, jönnél már idén, vagy mi van? Amíg nem tudjuk a válaszát, addig hova gyűrjük egymást az eladóval?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 09:08:47

Atletico hivatalos közleménye

Komolyan hogy a vérbe jutottunk ide?
Tavaly is ment a hiszti, hogy az Atleti háta mögött egyezkedtünk, sőt még Arthur-ral is idő előtt fotózkodtunk. Azelőtt a Coutinho és Dembele-féle sztrájkolós sztori, amihez nyilván ők is kellettek.
Barto-ék komolyan azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, amíg el nem tiltják a klubot megint az igazolásoktól?

Nyomathatják a WeColorFootball-t meg a MésQueUnClub-ot, de aki most kapcsolódik be a futball világába annyit lát, hogy van egy spanyol csapat nézhetetlenül fos játékkal, 2 szezon alatt 2 történelmi égéssel és folyamatos balhékkal az átigazolások körül.
A játékosok pályán mutatott viselkedéséről nem is beszéljünk, van aki végiglötyögi a meccset, van aki folyamatosan elesik és reklamál. Van, hogy az egész csapat a bíróval foglalkozik és nem a meccsel, erre ugye rá is fáztunk Liverpoolban.

Sajnos nagyon messze vagyunk már a Pep-csapattól.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.06. 08:37:31

Azért ami Griezman kapcsán folyik az egyszerűen szégyen.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.05. 22:04:39

csababarca írta:Barto :lol: :lol:
hogy nem kergették el még vasvillával ezt az embert?
igazi vicc.

még a végén 200at kell kipengetni Griezmanért. =D>
Barto aki ahogy kerülnek ki az igazgatóságból az emberek egyre több posztot tölt be :lol:
Még a végén jövőre kinevezi magát edzőnek is :mrgreen:

Neymar annyira bánta meg a tettét hogy továbbra is perben áll a klubbal :lol: számomra az ő visszahozatala testesítene meg mindent amit undorítónak tartok a csapattal kapcsolatban.

In 60 minutes, there will be surprising news (Barça related) from Ajax watcher
@MikeVerweij (holland fociban hiteles forrás, ajaxhoz közeli) #-o kezdődik megint

szerk: Megkerestük Overmarst hogy Segura helyét vegye át de elutasította :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kezdem azt hinni hogy nem érdemes foglalkozni az újságírókkal :lol:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.07.05. 21:53:02

Én komolyan nem értem ezt!
Egyszer már megütöttük majdnem a bokánkat grízessel, hogy a klub háta mögött tárgyaltunk.
Aztán grízes szemen köpött minket, erre most meg kiderül, hogy a szeretett klubját is szemen köpi? Milyen egy undorító ember már ez?

Neymar legalább már megbánta amit tett (bár szerintem erősen az apja befolyása miatt történt ez az egész), és hamut szórt a fejére, és tulajdonképpen már bocsánatot is kért. Szerintem a párizsi viselkedése, balhéi pont azért vannak, mert nem akar ott lenni, sőt könnyen el tudom képzelni, hogy nem is akart menni, csak az apja erőszakolta ki, és most így lázad, mint egy kisgyerek
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.07.05. 21:32:38

Barto :lol: :lol:
hogy nem kergették el még vasvillával ezt az embert?
igazi vicc.

még a végén 200at kell kipengetni Griezmanért. =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.05. 21:15:48

Szerintem itt a helye ennek, szóval:

Azért Mi Presidente ma odarakta magát :lol:

Bartomeu: “I know where De Ligt will play next season. I have said this for a long time and I still know where he will play next season.”

Majd hozzátette olyan nincs, hogy Messi kéri hogy valaki jöjjön ide, az igazolások nem a játékosok akaratán múlnak + jött hogy Dembele szerinte továbbra is jobb mint Neymar és nincs mit mondania a brazilról. Egyébként akit érdekel az atleticonak volt ma egy hosszabb bejelentése a Griezmann ügyről.

Itt olvasható, röviden: kissé ki vannak akadva az egyezkedések miatt.

https://twitter.com/AtleticoFans/status ... 8247128065" target="_blank
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.05. 19:16:27

A pártoló tagok nem tudják megbuktatni a Barto-rezsimet? Nem vagyok képben a választási és bizalmatlansági rendszerrel, de kétlem hogy ez a [auto_cenzúra] nekik tetszik-akár pályán kívül akár pályán belül.

A másik, senkinek nem tűnik fel Barcelonában, hogy a kezdőből legalább 3 játékosnak semmi keresnivalója ott, miközben a kispadon a jövő mozizza végig az unalomig ismert Messi-Alba összjátékot és féloldalasságot.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.05. 19:02:06

Bartomeu a mai sajtótájékozatatón: „Elárulok egy titkot: Óscar Grau tegnap találkozott az Atlético Madrid vezérigazgatójával, Miguel Ángel Gil Marínnal, a beszélgetés során pedig Griezmann volt a téma.” :oops:

Holnap hivatalos is lesz szerintem...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.05. 13:45:50

A RM tényleg belekezdett a lényegbe.

Eleve visszahozták Zidane-t, aki talán a motivációt is vissza hozta magával, megjegyzem csalóka az eredmény, mert tavaly se voltak olyan rosszak egy Ronaldo+Zidane elvesztése után, csak sikerült megtörnünk őket, pedig a Clasicok is alakulhattak volna egészen másképp.

Ehhez képest jelenleg nálunk továbbra is Valverde az edző( :roll: ), és a legnagyobb reális célja Bartomeuéknak, hogy a tavalyi után teljesen megosztó, ráadásul posztidegen Griezmannt hozzák, és berakják a balosra, ahol ballábasként kérdéses hogy fog szerepelni.

Neymar nem realitás számomra még továbbra sem, ráadásul minek hoznának 2 támadót is Valverdének, aki rosszul van ha nem a biztonsági játékot nyomatja?
Mintha egy 80 éves turistának adnál egy Ferrarit a kezébe, hogy 15-el döcögjön.

Ezzel szemben a RM-nál sorra erősítenek.
Az említett Zidane visszahozatala mellett:
*Jött egy ígéretes befejező csatár Jovic személyében
* Hazard a balosra Ronaldo pótlására
*Általunk " kukázott" Mendy balhátvédnek, akiről a hírek szerint mi kemény 1 rosszabb meccs miatt le is mondtunk
*Militao középhátvédnek


Lényegében sorra erősítettek a tavalyi gyenge pontjaikon, eddig sem voltak rosszak, de hiányoztak elölről az emberek, most megvannak.
Ráadásul még a hírek szerint befigyelhet egy Eriksen-féle középpályás erősítés is.

Ezzel szemben nálunk mi van? Alba pótlásáról szó sincs, pedig égető lenne egy csereember aki megüti a szintet.
Rossz belegondolni is, hogy azzal az edzővel indulunk neki a szezonnak, akinek totálisan befuccsolt a taktikája a legfontosabb BL meccseken, és 2 negatív rekordot döntöttünk vele, képtelen motiválni a srácokat, és a játék képe is nagyon erősen megosztó, az mellett hogy bérelt helyesek vannak a kezdőben.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.05. 13:33:15

Ez aztán kimerítő válasz volt, tele érvvel. :D
Utólag...meg igen..... mindenki...okos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.05. 13:13:09

Stalkyard írta:Madridban mi az a profi építkezés? Hogy tavaly nem igazoltak senkit most meg vettek eddig egy Hazard-t?

Neymar árát nem lehetett értelmesebben elkölteni, mivel mindenki legalább kétszeres árat kért bárkiért, aki után érdeklődtünk. Pont azért, mert tudták hogy van pénzünk.
Dembele s Coutinho is abszolút jó igazolásnak tűnt, előbbi még lehet is sikeres itt, utobbiról meg senki nem gondolta, hogy ekkora flop lesz.
végül is...? jól mondod. ezt hívják blamának! vagy szimpla baromságnak. ami jónak tűnik de nem az.
a madridiak meg azért több figyelmet érdemelnek....nézz körül kicsit jobban.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.05. 10:53:53

Az egész vezetést az edzővel együtt el kellene zavarni a francba!
Az a klub, amely azt hirdeti magáról,hogy több mint egy klub, annak világos erkölcsi értékrenddel kell rendelkeznie és követnie azt. Ha a vezetők sem tartják be a szlogent,akkor hogy várhatják el a többiektől. Itt pedig teljes az önfeladás! Dembelét biztatjuk,hogy Dortmundból utáltassa ki magát, ne járjon edzésre, aztán amikor itt késik el, akkor megjátszák magukat,hogy hűha a gyerek milyen fegyelmezetlen..
Griezmann videón a világ szeme láttára csinál hülyét a Bárcából, erre mi a következő szezonban őt akarjuk mégis.
Neymar kivágja az asztalra a sejk pénzét miután korábban öt évre aláír hozzánk és botrányosan távozik. Mi meg vissza akarjuk hozni... Nincs itt valami k.nagy baj?

És akkor még nem is beszéltünk a szakmai dolgokról! Persze nem láthatjuk,hogy ,mit akarnak játszatni elől, de Neymar.Suarez,Messi,Dembelé.Griezmann,Coutinho nem kellene valami koncepció?
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.07.05. 10:11:58

Amúgy erre van valamilyen szabályozás, hogy kötelező megtudni a játékosok eladási-vételi árát? Miért ennyire publikus? Marketing, értem, de amúgy ki nem szrja le a marketinget? Tökre furcsállom, hogy mindenkiről tudni, hogy mennyiért megy, pedig magáncégek belső üzletkötéseiről lenne szó, elvileg. Konyít ehhez valaki? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.05. 10:10:10

Madridban mi az a profi építkezés? Hogy tavaly nem igazoltak senkit most meg vettek eddig egy Hazard-t?

Neymar árát nem lehetett értelmesebben elkölteni, mivel mindenki legalább kétszeres árat kért bárkiért, aki után érdeklődtünk. Pont azért, mert tudták hogy van pénzünk.
Dembele s Coutinho is abszolút jó igazolásnak tűnt, előbbi még lehet is sikeres itt, utobbiról meg senki nem gondolta, hogy ekkora flop lesz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.05. 08:36:01

lehet, hogy máshol már utaltam rá: Neymarék (apa-fia) a Barca történetének talán a leg nagyobb üzleti sikerét KÍNÁLTA FEL!! azzal, hogy elment.
az nem az ő hibája, hogy az érte kapott pénzt a balfék klub elherdálta, és a százmilliós nyereségből veszteség és blama keletkezett.(ez ma már tény, még akkor is ha most görcsölnek, hogy hogyan lehetne kozmetikázni, elodázni!)
ami igazán szomorú és majd csak ezután jön az ébredés: itt a szomszédunkban(Madrid)zajlik egy(két?!) profi csapat építés csak oldalt kéne pillantani, mert hamarosan késő lesz :shock:
Griezmann: ha Coutinhótól megszabadulnak, talán!!?? bejöhet, ellenkező esetben óriási baromság. a tavalyi bohóckodása? - kit érdekel?
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.05. 07:18:59

MesQueUnClub írta:Én úgy érzem, hogy Dembeleben jóval több van , mint Griezmannban , de elismerem, hogy az is benne van, hogy nem tud továbbfejlődni a sérülései miatt. Egy lutri a srác, de én próbálnám kihozni belőle a legtöbbet.
Teljesen osztom a véleményed. Dembelét nem adnám el.Nem csak azért mert fiatal és rendkívül tehetséges játékos, hanem mert van benne fantázia, egy jövőbeni alap csapatember lehetne.
Muszáj néhány hasonló korú embert a csapatba építeni, hiszen sok olyan játékosunk van, akik sajnos a közeli jövőben már lassan a focit is abba fogják hagyni. Hogy erre Valverde nem alkalmas az meggyőződésem.Hogy miért azt persze nem tudom, lehet,hogy nem is szakmai okok miatt,lehet,hogy egyszerűen csak ,,politikai,, okai vannak. Kik utasítják és mire...
Dembelében sajnos viszont tényleg ott van az egészségügyi kockázat. Nem tudom,hogy a legutóbbi sérülése most hogy áll, de sajnos a combizom szakadások gyógyulása az nagyon problémás dolog még fiataloknál is. Remélhetőleg megtanulja ezt a gyenge pontját kezelni,amennyire ez lehetséges.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.04. 22:47:46

Feast4 írta:Komolyan azt gondolja itt valaki hogy Griezmann és Neymar jön zsebbe?Ez nagyon fm srácok...
Szerintem a Juveba mennek amúgy :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.04. 22:14:05

Komolyan azt gondolja itt valaki hogy Griezmann és Neymar jön zsebbe?Ez nagyon fm srácok...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.07.04. 21:12:04

Neymar, Griezmann, Dembele, Messi, Suarez, lehetőség van egy brutális támadó sorra, de Valverde irányításával ez is olyan lesz mint egy tuning autó amit egy béna sofőr vezet. Mindegy a lóerő, ha nem tudja megfelelően irányítani. Sajnos nem is tudok annyira lelkesedni mint szoktam, pláne ezzel az elnökséggel/ vezetoseggel.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.04. 15:01:08

vg99 írta:Én Valverdénél nem látom Dembelé helyét a csapatban, keretben, mert 3 helyre 5 klasszis sok (Neymar és Gríz érkezésével számolva).
Ezt nagyon kétlem, hogy összejönne. Ha Coutinhot sikerülne is 100 körül elpasszolni, a két játékos ára kb. 350 millió euro, amit biztos nem tudna kigazdálkodni a klub, arról nem beszélve, hogy a bérük is 40-45 millió körül mozogna. Persze lehet mondani, hogy nem én fizetem, de jelenleg is magasan nálunk a legtöbb a bértömeg, tovább fokozni, legalábbis ennyivel kétlem, hogy lehetne. Amellett, ha Dembélé is dobbantana kit ültetnének a padra? A franciával ezt meg lehetett tenni, de két ilyen játékossal már nem.
Amellett a franciát sem akarják eladni és ő sem szándékozik menni.
Legszívesebben egy Neymar-Messi-Dembélé triót látnék fent, lenne gyorsaság, lendület és kreativitás is a pályán, kérdés, hogy Messi elbírná-e, de két ilyen játékossal nem kellene annyit szerveznie sem. Jelenleg sem Coutinho, sem Suarez sem tud mit kezdeni a labdával ezért is folyik folyamatosan vissza a bogyó Messinek.
Persze változás nem hiszem, hogy lesz, legalábbis míg Valverde az edző. Ha jön Griezmann, bemegy szépen Coutinho helyére és megy majd a szenvedés. Alapból sem szélső a posztja, bal oldalon ráadásul nem tudom mit fog kezdeni.
vg99 írta:Persze másnál szóba jöhetne, hogy 2 kp előtt játszik Messi, 2 szélsőcsatár, és 1 ék mellett, ahol már a 4 helyre az 5 ember teljesen ok. Ráadásul Suarez hamarosan, Messi 2-3 éven belül kiöregszik. Dembelének folyamatos játék kellene, hogy fejlődjön és hasznos tag legyen. Ha Valverde marad, márpedig sajnos marad, akkor jobban járunk, ha eladjuk, és nem veszít tovább az értékéből. Az árából egy de Ligt és/vagy egy Van de Beek hasznos lenne, ha nem Valverde lenne az edző.. Ördögi kör..
Amennyire biztos volt Griezmann érkezése számomra, annyi kétség is merült fel. Jelenleg már csapat sincs, ennél egyszerűbben már le sem lehetne igazolni. Főleg, hogy állítólag megállapodás is volt. Amit el tudok képzelni, hogy a Neyymar-transzfernak komoly alapja van vagy Coutinho távozása sincs előkészítve, legalábbis erről nagy a csend. Még a szezonbeli pletykák is elhalkultak, pedig ebben az uborkaszezonban a semmire is ugranak és spekulálnak. Persze Copa stb., de egy ilyen kalibernél ez nagyon gyanús.

De Ligt-tel sajnálom, hogy pofára esett a vezetőség, tavasszal akkora szája volt Bartonak vele kapcsolatban, hogy már félig Barca mezben volt. Vele tényleg lett volna egy fiatal tengely, amire lehetett volna építeni.
Most inkább arra lehet számítani, hogy Umtitinek titánból lesz a lába és visszatér a régi formájához, illetve, hogy Todibo robbantani fog, bár ezzel egyelőre nem kéne számolni.

Olyan hatalmas mozgást én már nem tudok elképzelni. Jön Neymar/Griezmann és esetleg egy kisebb kaliberű igazolás. Az eladásokból azért nem állunk jól. Aki biztos távozó az Rafinha, akiért kipengethetnek kb. 10 milliót, Cou tűnik még annak, akiért ha kapunk 90-100 milliót már tqapsolhatunk. A Rakitic-Semedo-Vidal- Malcom kvartettből lehet még talán távozó.
Forca Barca!!!!
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.07.04. 13:43:50

Én Valverdénél nem látom Dembelé helyét a csapatban, keretben, mert 3 helyre 5 klasszis sok (Neymar és Gríz érkezésével számolva).
Persze másnál szóba jöhetne, hogy 2 kp előtt játszik Messi, 2 szélsőcsatár, és 1 ék mellett, ahol már a 4 helyre az 5 ember teljesen ok. Ráadásul Suarez hamarosan, Messi 2-3 éven belül kiöregszik. Dembelének folyamatos játék kellene, hogy fejlődjön és hasznos tag legyen. Ha Valverde marad, márpedig sajnos marad, akkor jobban járunk, ha eladjuk, és nem veszít tovább az értékéből. Az árából egy de Ligt és/vagy egy Van de Beek hasznos lenne, ha nem Valverde lenne az edző.. Ördögi kör..
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2019.07.04. 11:44:07

Talán nem beszélünk a távozókról:Cilessen,D.Suarez,Gomez,Douglas ,remélhetőleg Rafinha,Vélhetően Rakitic,és ha elfogadja a kecsegtető kínai ajánlatot Vidal.Nem lefutott Somedo ügye,ahogyan kérdéses Umtiti jövője is.Coutinho iránt van érdeklődés a Premier L-ből,ahogyan Dembele helyzete sem egy fix szituáció .Vermalen távozik,sok a bizonytalansági tényező a csapatépítés körül.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.07.04. 09:59:36

Én nem feltétlen gólok számára gondoltam, hanem arra, hogy Dembele amikor elkapja a fonalat és lejátszik egymás után 8 meccset, akkor 22 évesen a Barcelonából, ami a világ egyik legjobb csapata felfelé tud kilógni és üdítő színfoltja tud lenni a csapatnak. Griezmann szerintem egy jó kis játékos volt a Sociedadban, de nem az volt bennem és szerintem az emberek nagy többségében, hogy ez az ember a világ egyik legjobbja lehet majd. Dembeleben én érzem ezt a faktort, de ez szubjektív vélemény. Meg azért azt is hozzátenném, hogy Dembele 17-18 évesen kiemelkedő volt a francia ligában a Rennesben, majd 19 évesen egy Dortmundban játszott, akikkel BL negyeddöntőig jutott, az év fiatal játékosa lett Németországban, kinőtte a Dortmundot(19 évesen), ami szerintem egy Sociedadnál erősebb csapat, majd a focitörténelem (nem tudom pontosan) 4-5. legdrágább igazolása lett. Griezmann egy feltörekvő tehetség volt, aki egy Sociedadból kezdett kiemelkedni , de szerintem akkor senki nem úgy gondolt rá, mint a jövő egyik legnagyobb játékosára, de tény , hogy azóta egy nagyon jó játékos vált belőle. Én úgy érzem, hogy Dembeleben jóval több van , mint Griezmannban , de elismerem, hogy az is benne van, hogy nem tud továbbfejlődni a sérülései miatt. Egy lutri a srác, de én próbálnám kihozni belőle a legtöbbet.
Válasz küldése