Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.07.08. 08:05:50

Nagy a mozgás a B csapat keretében és egyben a La Masia edzői körében. Nem az lenne normális, ha a Club egyik felelős vezetője tájékoztatást adna, hogy mi is folyik itt és milyen elgondolás szerint?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.07. 18:13:57

palesz77 írta:Mármint Griezmann lehet a hasznos középpályás? Arra gondolsz amit Coutinho játszott a szezon javában, hogy 433-ban balszélső támadó?
alapvetően az eddigi játékára alapozva mondtam, hogy bejátssza a középpályát, gólerős (nem úgy mint Coutinho), tehát egyértelműen támadó és ha nem is egy Hazard -féle éles fegyver, de hasznos az lehetne.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.07. 16:30:11

A Mundo újságírója szerint Griezmann ki fogja fizetni a kivásárlási árát ahogyan Neymar tette, ez hétfőn / kedden fog megtörténni, szerdán bejelentés pénteken bemutatás. Végre lezárul legalább ez, habár még fogalmam sincs be fog-e válni vagy milyen rendszerben működhetne nálunk úgy hogy Suarez nyilván stabil kezdő marad.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.07. 13:35:50

mess2009 írta:Griezmannban van úgy 15-20 gól stabilan akkor is ha nem rá van kihegyezve a góllövés.
emellett, összjátékra is alkalmas, kellően gyors, és képes a védők mögé kerülni.
én azt gondolom, hogy ha béna Valverde nem hónapos padoztatással kezeli akkor egy hasznos támadó-középpályásunk lehet.
ha viszont Coutinho is marad, akkor nagyon rossz előérzetem van....
Ebben az a kérdés, hogy mi lesz benne, ha ballábasként kirakják a baloldalra..

Nekem előre eléggé Tata-Neymar-féle érzésem van, amikor a jobboldalon játszott, meg a baloson teljesen a vonalhoz szorítva, aztán jó hogy nem ment neki ahogy kellene, és 1 évvel utána Lucho új szerepkörében nagyon fontos eleme volt a játéknak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.07. 13:31:53

Mármint Griezmann lehet a hasznos középpályás? Arra gondolsz amit Coutinho játszott a szezon javában, hogy 433-ban balszélső támadó?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.07. 13:11:23

Griezmannban van úgy 15-20 gól stabilan akkor is ha nem rá van kihegyezve a góllövés.
emellett, összjátékra is alkalmas, kellően gyors, és képes a védők mögé kerülni.
én azt gondolom, hogy ha béna Valverde nem hónapos padoztatással kezeli akkor egy hasznos támadó-középpályásunk lehet.
ha viszont Coutinho is marad, akkor nagyon rossz előérzetem van....
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.07. 11:40:03

Igen, egy jól felépített rendszerben aranyat érhetne. Kár, hogy annyi lesz a támadójátékunk, hogy fel van pakolva Messi, Suárez meg Griezmann, aztán oldjátok meg gyerekek. Szerencsére így még az a kis dinamizmus is eltűnik majd, amit Dembélé adott, már amikor nem volt sérült. Semedoról nem is beszélve, de ez más téma.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.07. 11:31:48

Mundo szerint Griezmann informálta az Atmát, hogy le fogja tenni a héten a kivásárlási árát, ezért nem jelenik meg edzésen. Nem mondom, hogy várom, de legalább lezárul.

Mondjuk még mindig tartom amit a múltkor mondtam, hogy szerintem ő egy jó játékos, bár egyáltalán nem akkora ász mint ő maga hiszi, de a pályán rém intelligens és egy láncszemnek tökéletes lehetne előre megfelelő körülmények között. Csak hát ahhoz olyan edző is kéne aki kiaknázza a csapat végtelen támadópotenciálját. Így abba bízok, hogy Leoval meglesz az összhang, és idomul majd hozzá a francia. A gólörömeiről meg az egyéb hülyeségekről meg remélem le fog szokni, így is elég nehéz lesz megszokni a tavalyi hiszti után, hát még ha azt a csodás fortnite gólörmöt kell nézni folyton.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.06. 22:19:32

Itt az egyetlen szánalmas csapat a történet kapcsán az Atletico... teljesen szabályos volt amit csináltunk, a Sevilla és a Villarreal bezzeg nem adott ki közleményeket amikor az Atletico Vitoloval meg Rodrival tárgyalt...
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.06. 18:55:52

Kiváncsi vagyok mégis mi lehet az az ajánlat amit ma tettünk Griez-ér. A tegnapi törlesztőset gondolkodás nélkül visszadobták. Ezek után nem tudom mit kéne ajánlalunk, hogy egyáltalán meghallgassák. Nagyon remélem, hogy nem valamelyik fiatalt akarják belevonni a dealbe [-X
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.07.06. 13:45:38

Ilyen nem csak szerződésének lejáratánál van? Szerintem kivásárlási árra nincs ilyen szabályozás abból is kifolyólag, hogy tudtommal csak a Spanyoloknál kötelező a kivásárlási ár rögzítêse.
palesz77 írta: Nem mellesleg a kivásárlási ár letétele előtt 6 hónappal ha minden igaz lehet már tárgyalni a játékossal. Bartoék a katalán értesülések szerint egyeztettek a FIFA-val a dologról folyamatosan, gondolom akkor nem illegális ami történt. Etikailag mondom, megkérdőjelezhető így a szezon döntő szakaszában, de pont nem az Atma az a csapat, akitől ezt komolyan tudom venni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.06. 13:37:16

davi10 írta:
Sinya22 írta:meg esetleg csak elhozzuk Felipe Luist,bár én a fórumon kívül sehol nem láttam,hogy egyáltalán képbe került volna.Hihetetlen amúgy hogy az utóbbi években mennyire nem tudunk megvenni senkit akire rámegyünk. Rabiot,De Ligt,Griezmann,korábban ugye Verratti ,és még lehetne sorolni. Hónapokig megy a huzavona,aztán maradnak a klubjukban/kikötnek máshol.

Tök jó lenne egyszer úgy nekimenni az átigazolási időszaknak,hogy van tudatos terv,és ha nem is teljesen,de úgy 90%-ban összeállna a végleges keret,mire július végén kezdődnek a felkészülési túrák,hogy az edző csak azokkal dolgozzon,akikkel amúgy fog a következő 1 évben kb. Na ez idén se jön össze.
Mondjuk Felipe Luis-t elég sok helyen írták (SPORT, MD, Marca, stb.)

A felsorolt játékosok:

- Rabiot valószínűleg nem véletlenül nem kellett végül "fél Európának", akikkel szóba hozták, fél év tökvakarás után 10 milliós fizu nevetséges, úgy, hogy kp-ra megvagyunk és elvileg az anyja se eg egyszerű eset.
- Griezmann tényleg érthetetlen, egye meg amit főzött, maradjon csak az Atletico-nál és küzdjön a 2.-3. helyért
- De Ligt még nincs lefutva, a SPORT szerint megakadtak a tárgyalások a Juventus-szal és indíthatunk egy utolsó "rohamot", úgy meg főleg, hogy az Arsenal és a United is erősen érdeklődik Umtiti iránt (SPORT)
- Verratti meg bukott ügy volt, a PSG-ből nem lehet igazolni, nekünk pláne nem.

Szóval ezek még védhetők is, inkább az a bosszantó hogy hetekig-hónapokig elhúzódnak ezek az ügyek, a semmiért.

Tavaly viszonylag hamar összeállt a keret, egyedül Malcom lógott ki, aki egyértelműen nem szerepelt Valverde terveiben, Idén is elvileg megvolt a terv, De Jong és 1-1 ember Alba és Suarez mögé (meg talán De Ligt), de sehol nem tartunk, csak hetek óta megy a Griezmann-Neymar vonal.
Arsenalnak nem lenne szerintem 60-70 milliója Umtitire, Unitednek igen. Én örülnék nagyon egy De Ligt, Filipe Luisnak minnél hamarabb. Csatár kérdéshez nem tudok mit hozzáfűzni, Neymaron, Griezmannon kívül(akik nem kifejezetten csatárok) azthiszem, nem nagyon volt szó csatárról komolyabban Jovic óta.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 13:13:09

Nero. írta:Én nagy Griezman párti vagyok, de ezek után már én is azt mondom hogy inkább hagyjuk az egészet, nagyon nem kerek ez a sztori.

Még akkor se jöjjön ha Neymart se tudjuk megszerezni.
Amúgy senki sem szólt az agyoniskolázottnak, hogy ne májusban jelentse be, hogy tutifix lelép a nyáron? :mrgreen: :mrgreen:

Így jó hogy egyértelmű a bizonyíték az Atleti háta mögötti üzletelgetésekre, mert nem a kispárnájából szedte elő Grizi hogy biztosan távozik [-X

Bestbarca: Szapultuk volna a nagy örömködés közben, de kizárólag a játék képe miatt, nem pedig amiatt, hogy évezredes történelmi buktát sikerült végrehajtani másodjára is.
Az meg már rég rossz, ha egy 3-0-s előny azon múlik, hogy Dembele berúgta-e az 1 gólt vagy nem.
Persze lélektanilag számít, de ahogy a Barca kiment, és ahogy a Liverpool kiment, nem nagyon lett volna kérdés, hogy ha szükséges akkor akár 5 gólt is tudnak rúgni, mert kabaré amit nyújtottak.
És ezt már zsinórban másodjára csináljuk Valverdével, miközben jó ha a BEK/BL történelme során 2-3-szor előfordult ilyen arányról fordítás..
Persze a csapat is hibás, de egy edző ha nem tudja összekapni a csapatot fontos momentumokban, és nem tudja motiválni őket hogy ne fejetlen csirkeként rohangáljanak, az az edző megbukott.

A bajnokságot meg "fixen hozni" nem volt igazán nagy tudomány idén, mert ritka gyengék voltak a riválisok is.
Azzal a kemény 87 ponttal amit sikerült összeszereznünk a fergeteges biztonsági játékkal, jó rég lettünk volna bajnokok.
Amúgy pont az idei Pool a példa rá, hogy szép játékkal is lehet nyerni Bl-t, meg a City a bajnokságra.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.06. 11:54:42

Nem vagyok Barto rajongója, BL közben főleg érdekes húzás ezt megcsinálni, de az Atmától ezt komolyan venni azért szintén nehéz.. Costa ügy is vicces volt, Vitolo leigazolása egyenesen röhejes a háborgásuk tükrében, pár hete meg nyíltan kijelentette az elnök, hogy tudja, hogy ide jön Antoine, akkor nem volt baj. Gondolom várják a 120 milliót egybe már, a szurkolóknak meg közbe jelezni kell, hogy nem örülnek a dolognak. De ez az Atmától olyan, mintha Barto és társai háborognának egy ilyen ügy miatt, elég ironikus.

Nem mellesleg a kivásárlási ár letétele előtt 6 hónappal ha minden igaz lehet már tárgyalni a játékossal. Bartoék a katalán értesülések szerint egyeztettek a FIFA-val a dologról folyamatosan, gondolom akkor nem illegális ami történt. Etikailag mondom, megkérdőjelezhető így a szezon döntő szakaszában, de pont nem az Atma az a csapat, akitől ezt komolyan tudom venni.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.07.06. 11:51:36

Azért szerintem kicsit messzire megy a Valverde,Barto szidás.

Valverde jó edző,de nem er kockázatot vállalni, és ezért nem nyert blt még a Barcával. Biztonsági játékos, nem mer fiatalokat berakni, ami bevált azt alkalmazza,inkább plusz egy védekező játékos mint előre. Ezért szerintem nem ide való. De ezért ne őt okoljuk,ő ilyen. Kérdés miért nem váltjuk le? Később...

Viszont nem sokon múlt,hogy behúzzuk a Blt idén. Ha Dembele berugja a Pool elleni elsőn, megvan. Totenham meg sima. Ha meg nem esünk ki így akkor tuti megcsapjuk a Valenciát,tehát triplázás lett volna. Kérdes akkor is itt szapultuk volna? Én igen,mert nézhetetlen az esetek nagy többségében a foci, amit játszunk. De ilyen volt a francia válogatott is a vbn. Sok tehetség visszafogva csak a tuti. Ez a mai foci. Kit érdekel a szépség ha euro milliárdok forognak,az számít ki győz a többi mindegy. És amint kiégett az álom generációnk mi is beálltunk ide mint a legnagyobb pénz klubb,mert azok vagyunk. Jövőre simán lehet hogy ugyanezzel a játékkal pár új elemmel tripla. Messi plusz bomba keret,mindíg benne van. És akkor mindenki örülni fog és elfelejt minden itteni kommentet. Ilyen ez.

Barto meg idehoz fűt fát rengeteg pénzért,a lehetőség innentől adott az eredményre. Miért nem váltja le Ev-t? Fixen hozza neki a bajnokságot,ott az esély mindíg többre is,a játékosok elégedettek,ha leváltja közel nem biztos,hogy többre megy. Innentől hova kockáztatna,ő is biztonsági játékos mint Ev. Egymásra találtak.

Kicsit védve őket.
Ev: Könnyű mondani hogy Busit ki,de ki menne a helyére,az öreg Vidal? Igen idén lesz egy De Jong,de tavaly nem nagyon volt b opció. Rakitic meg stabilizálja a középpályát,nélküle széresünk. Coutinho menjen padra, és játszon a fegyelmezetlen Dembele? Aki sérült rendre.Messi Suarez mellett hol játszon Coutinho ha nem balon? Coutinho középpályán nem tud védekezni átfutnak rajtunk vele,akkor hogy játszon ott? Arthurral működött a középpálya akkor ne játszon? Semedo jó de rendre elől ragad nem tud védekezni. Sr-el jobb a védekezés,akkor ki játszon? Suareznek nincs váltása akkor ki játszon?

Azért nem olyan egyszerű ez,egy halomra nyert,sztárkerettel, úgy felrakni a játékosokat hogy működjön,motiválta legyenek,és nincs igaz alternatívájuk. Mert szép meg jó Dembi,meg Malcolm meg stb.de itt minden meccset nyerni kell. Nem kicsi kockázat berakni őket a fix kezdők helyett. Igen ehhez nem elég bátor Ev. És ez a baj szerintem. Első évben megpróbálta végig gála kezdővel,egy Neymar minusszal,Dembi sérüléssel,ne jött be kifulladtak. Aztán próbált pihentetni, de ez is kevés volt a szezon végére lefutottak minket.

A probléma, többet kellene kockáztatni,fiatalokat bedobni,de ehhez nincs mersze. Csak a fixet nagy sztárokat,drága igazlásokat dobja be. Bár ha Do Jong meg Griezmann bekerül emiatt fixbe még simán bejöhet,de ettől még ez nem jó...

A keret öregszik, fiatalabb csapatok körbefutnak minket,lásd pool. Ezen kell változtatni. Addig is lesz esély mindenre,de minden évben a kérdés az lesz mikor pukkadunk ki,és kapunk 3mat,4et. Ha ezt megoldják a nyáron,akkor meg [auto_cenzúra] játékkal is triplzhatunk,de bízzunk benne hogy egykét új klasszis hoz valami szépséget is.

Az igazolásokról: ez a szégyen megint mit csinálunk Griezmannal. Fel van fújva. Ezt csinálja mindenki csak az Atletico veri nyálát mert marhára nem bírják megemészteni,higy mindíg kicsik a mi szintünkhöz képes. Mindegy mit csinálnánk menne a hiszti mert a sztárjaikat nem bírják velünk szemben megtartani.Ennyi. Griezmann show meg szeretne ő jönni tavalyi műsort meg matracosék rendezték meg, ő meg naívan belement,kb ennyi.

Ha már naivitás. Neymar. Ő akart lenni a legjobb,mint fiatal éretlen, nem tudott várni míg Messi mögött azzá érik. Ezért elment. Ennyi. Nem a pénz volt itt a lényeg az csak hab volt a tortán. Ettől még mi baj van azzal ha valaki belátja,hogy rosszul döntött,élete klubja a Barca és vissza akar jönni. Tuti megdöglik majd a pályán ha így lesz. Tehetsége meg csapatba illése meg nem lehet kérdés. Innentől meg mi baj van azzal ha megpróbáljuk hozni? Coutinhonak mennie kell,ez itt nem jött be most még azért van értéke. Ney hibátlan lenne vissza a csapatba. Dembi maradhatna azt meg kell nevelni, és Játszatni kell. De Ev akarta volna idén is,míg nem sérült le úgy tűnt egyre több lehetőséget kap,kezdett is beválni. Utánna viszont szezon végére nem volt lehetőség visszarakni formán kívül. Griezmann akkor a marha nagy kérdőjel hogy hova,de lehet ezért megy a hitelre fizetünk,mert ha bejön Ney akkor nem is kell,ha nem akkor meg kell valaki.

Majd meglátjuk,de kívülről könnyű okosnak lenni, a médiának meg ne higyjünk már,merthogy mi a valóság azt nehéz megtudni,de fixen nem a hírek.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.07.06. 11:49:25

Én nagy Griezman párti vagyok, de ezek után már én is azt mondom hogy inkább hagyjuk az egészet, nagyon nem kerek ez a sztori.

Még akkor se jöjjön ha Neymart se tudjuk megszerezni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 10:29:30

davi10 írta:Atletico hivatalos közleménye

Komolyan hogy a vérbe jutottunk ide?
Tavaly is ment a hiszti, hogy az Atleti háta mögött egyezkedtünk, sőt még Arthur-ral is idő előtt fotózkodtunk. Azelőtt a Coutinho és Dembele-féle sztrájkolós sztori, amihez nyilván ők is kellettek.
Barto-ék komolyan azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, amíg el nem tiltják a klubot megint az igazolásoktól?

Nyomathatják a WeColorFootball-t meg a MésQueUnClub-ot, de aki most kapcsolódik be a futball világába annyit lát, hogy van egy spanyol csapat nézhetetlenül fos játékkal, 2 szezon alatt 2 történelmi égéssel és folyamatos balhékkal az átigazolások körül.
A játékosok pályán mutatott viselkedéséről nem is beszéljünk, van aki végiglötyögi a meccset, van aki folyamatosan elesik és reklamál. Van, hogy az egész csapat a bíróval foglalkozik és nem a meccsel, erre ugye rá is fáztunk Liverpoolban.

Sajnos nagyon messze vagyunk már a Pep-csapattól.
Sajnos totálisan igazad van. Hányinger az egész bagázs, amit művelnek szeretett klubunkkal.
Az csak a jéghegy csúcsa hogy jön-e Neymar/Griezmann vagy sem...
Amit művelnek Bartomeuék, az rosszabb mindennél.
Szép is, hogy egy Atletico Madridot, akivel tudtommal egész jó volt a kapcsolatunk, úgy hátbaszúrták Bartoék, hogy már nyilvánosság előtt kell kifejezniük hogy mennyire unfair és gerinctelen az amit csinálnak.
Végülis, mi van abban ha egy olyan játékost fűzögetnek épp, aki fontos BL összecsapásra készül a csapatával, és amúgy is élő szerződése van, mert fél éve hosszabbított?

Annyira jól rászolgálnak a klub szlogenjére, mint Valverde a hosszabbításra...Jó lenne ha beperelne a pityuba minket az Atleti, hátha erre már tényleg lépnének a Socik is, és eltakarítanák végre valahára már ezt a hordát.


Amúgy már Bartoéknál kifejtettem: Szerintem az egész Neymar story arra megy ki, hogy a nép ezen csámcsogjon hogy visszajöjjön-e vagy sem, ne azzal, hogy Bartomeuék szégyenszemre rombolják a klubot, nem takarítják el a világégéseket produkáló edzőt, és ezzel menjen el a nyár, ne pedig ellenkampánnyal.

Pár éve még az volt, hogy rengetegen szerették meg a focit a Barcelona miatt, az alapelvei miatt, a játékképe miatt, és a hozzáállása miatt. Most meg mit lát egy semleges? Neymar-ügy az átigazolásánál, kizárás az átigazolásból súlyos szabálysértések sorozata miatt, klubok háta mögött egyezkedés a játékosokkal, olyan játékosok után hajkurászás, aki fél éve nyilvánosan beintett a klubnak, na ez aztán az értékrend.El sem hiszem :roll:

Figot nem akarják visszahozni tiszteletbeli tagnak?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 10:21:59

Sinya22 írta:meg esetleg csak elhozzuk Felipe Luist,bár én a fórumon kívül sehol nem láttam,hogy egyáltalán képbe került volna.Hihetetlen amúgy hogy az utóbbi években mennyire nem tudunk megvenni senkit akire rámegyünk. Rabiot,De Ligt,Griezmann,korábban ugye Verratti ,és még lehetne sorolni. Hónapokig megy a huzavona,aztán maradnak a klubjukban/kikötnek máshol.

Tök jó lenne egyszer úgy nekimenni az átigazolási időszaknak,hogy van tudatos terv,és ha nem is teljesen,de úgy 90%-ban összeállna a végleges keret,mire július végén kezdődnek a felkészülési túrák,hogy az edző csak azokkal dolgozzon,akikkel amúgy fog a következő 1 évben kb. Na ez idén se jön össze.
Mondjuk Felipe Luis-t elég sok helyen írták (SPORT, MD, Marca, stb.)

A felsorolt játékosok:

- Rabiot valószínűleg nem véletlenül nem kellett végül "fél Európának", akikkel szóba hozták, fél év tökvakarás után 10 milliós fizu nevetséges, úgy, hogy kp-ra megvagyunk és elvileg az anyja se eg egyszerű eset.
- Griezmann tényleg érthetetlen, egye meg amit főzött, maradjon csak az Atletico-nál és küzdjön a 2.-3. helyért
- De Ligt még nincs lefutva, a SPORT szerint megakadtak a tárgyalások a Juventus-szal és indíthatunk egy utolsó "rohamot", úgy meg főleg, hogy az Arsenal és a United is erősen érdeklődik Umtiti iránt (SPORT)
- Verratti meg bukott ügy volt, a PSG-ből nem lehet igazolni, nekünk pláne nem.

Szóval ezek még védhetők is, inkább az a bosszantó hogy hetekig-hónapokig elhúzódnak ezek az ügyek, a semmiért.

Tavaly viszonylag hamar összeállt a keret, egyedül Malcom lógott ki, aki egyértelműen nem szerepelt Valverde terveiben, Idén is elvileg megvolt a terv, De Jong és 1-1 ember Alba és Suarez mögé (meg talán De Ligt), de sehol nem tartunk, csak hetek óta megy a Griezmann-Neymar vonal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.07.06. 10:04:07

Ennek valószínű az lesz a vége,hogy nem lesz se Neymar(én nem is szeretném),se Griezmann,marad Coutinho még egy szezonra,meg augusztus végén (mert addig fog húzodni szokás szerint az ügy) kukázunk egy támadót,aki az edzőnek sem kell(mint ugye Malcom is így jött) meg esetleg csak elhozzuk Felipe Luist,bár én a fórumon kívül sehol nem láttam,hogy egyáltalán képbe került volna.Hihetetlen amúgy hogy az utóbbi években mennyire nem tudunk megvenni senkit akire rámegyünk. Rabiot,De Ligt,Griezmann,korábban ugye Verratti ,és még lehetne sorolni. Hónapokig megy a huzavona,aztán maradnak a klubjukban/kikötnek máshol.

Tök jó lenne egyszer úgy nekimenni az átigazolási időszaknak,hogy van tudatos terv,és ha nem is teljesen,de úgy 90%-ban összeállna a végleges keret,mire július végén kezdődnek a felkészülési túrák,hogy az edző csak azokkal dolgozzon,akikkel amúgy fog a következő 1 évben kb. Na ez idén se jön össze.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.07.06. 10:00:28

Egyfelől Griezmannt, bár szerintem fantasztikus játékos, a tavalyi sztorija után sose hoznam. Masfelol Bartoék amit művelnek, az vicc kategória (sajnos a Lucho-csapat triplája ebből a szempontból a lehető legrosszabbkor jött, mert utána választottak újra), de ebben a konkrét esetben totálisan nem értem a Tico pattogását. Oké erkölcsileg megkérdőjelezhető dolog a rivalis játékosát megkeresni a szezon hajrájában, de akar a bajnokság, akar BL bukást erre fogni, szerintem eléggé furcsa és téves gondolkodás.

A másik dolog, hogy tökéletesen ismert tény volt, hogy Griez kivásárlási ára hogyan alakul, ha nyilvánvaló volt, hogy a Barca hajlandó lesz kifizetni a 120M-t akkor miért ne egyeztethetett volna a játékossal? Ha március óta tudnak a megkeresesrol, miért most pattognak? Most komolyan korrektebb lett volna jelezni az Atleticonak, hogy kifizetjük a 200M-et, utána tárgyalhattunk volna szabályosan is Griez-zel, ha az ATMA a feje tetejére állhatott volna is. Utána el lehetett volna játszani, hogy nem sikerült minden részletben megegyezni aztán júli 1. után vissza lehetett volna térni az ügyre, immáron 120-ért. Így akkor minden szabályos lett volna, a Tico meg boldog?

Különben is elég hulye szabály, hogy nem lehet egyeztetni egy játékossal mielőtt megegyezel a klubjával. Mi van ha kinezunk egy játékost, akinek esze ágában sincs mondjuk Spanyolországba jönni? Mondjuk ha Kane-nek esze ágában sincs elhagyni a PL-t, közben hetekig tárgyal a két klub, de annyit se beszélhetünk vele, hogy ne fáradjatok srácok, nem akarok menni?

Griezmannal is elég egyértelmű, hogy azok után ahogy tavaly kikosarazott, nyilván először őt kérdezzük meg, hogy figyu, változott valami, jönnél már idén, vagy mi van? Amíg nem tudjuk a válaszát, addig hova gyűrjük egymást az eladóval?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 09:08:47

Atletico hivatalos közleménye

Komolyan hogy a vérbe jutottunk ide?
Tavaly is ment a hiszti, hogy az Atleti háta mögött egyezkedtünk, sőt még Arthur-ral is idő előtt fotózkodtunk. Azelőtt a Coutinho és Dembele-féle sztrájkolós sztori, amihez nyilván ők is kellettek.
Barto-ék komolyan azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, amíg el nem tiltják a klubot megint az igazolásoktól?

Nyomathatják a WeColorFootball-t meg a MésQueUnClub-ot, de aki most kapcsolódik be a futball világába annyit lát, hogy van egy spanyol csapat nézhetetlenül fos játékkal, 2 szezon alatt 2 történelmi égéssel és folyamatos balhékkal az átigazolások körül.
A játékosok pályán mutatott viselkedéséről nem is beszéljünk, van aki végiglötyögi a meccset, van aki folyamatosan elesik és reklamál. Van, hogy az egész csapat a bíróval foglalkozik és nem a meccsel, erre ugye rá is fáztunk Liverpoolban.

Sajnos nagyon messze vagyunk már a Pep-csapattól.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.06. 08:37:31

Azért ami Griezman kapcsán folyik az egyszerűen szégyen.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.05. 22:04:39

csababarca írta:Barto :lol: :lol:
hogy nem kergették el még vasvillával ezt az embert?
igazi vicc.

még a végén 200at kell kipengetni Griezmanért. =D>
Barto aki ahogy kerülnek ki az igazgatóságból az emberek egyre több posztot tölt be :lol:
Még a végén jövőre kinevezi magát edzőnek is :mrgreen:

Neymar annyira bánta meg a tettét hogy továbbra is perben áll a klubbal :lol: számomra az ő visszahozatala testesítene meg mindent amit undorítónak tartok a csapattal kapcsolatban.

In 60 minutes, there will be surprising news (Barça related) from Ajax watcher
@MikeVerweij (holland fociban hiteles forrás, ajaxhoz közeli) #-o kezdődik megint

szerk: Megkerestük Overmarst hogy Segura helyét vegye át de elutasította :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kezdem azt hinni hogy nem érdemes foglalkozni az újságírókkal :lol:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.07.05. 21:53:02

Én komolyan nem értem ezt!
Egyszer már megütöttük majdnem a bokánkat grízessel, hogy a klub háta mögött tárgyaltunk.
Aztán grízes szemen köpött minket, erre most meg kiderül, hogy a szeretett klubját is szemen köpi? Milyen egy undorító ember már ez?

Neymar legalább már megbánta amit tett (bár szerintem erősen az apja befolyása miatt történt ez az egész), és hamut szórt a fejére, és tulajdonképpen már bocsánatot is kért. Szerintem a párizsi viselkedése, balhéi pont azért vannak, mert nem akar ott lenni, sőt könnyen el tudom képzelni, hogy nem is akart menni, csak az apja erőszakolta ki, és most így lázad, mint egy kisgyerek
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.07.05. 21:32:38

Barto :lol: :lol:
hogy nem kergették el még vasvillával ezt az embert?
igazi vicc.

még a végén 200at kell kipengetni Griezmanért. =D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése