Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.09. 10:15:42

Barca_10 írta: A galaktikus madridra kezdünk hasonlítani, megveszünk minden felkapott hülyegyereket akik aztán a nyakunkon maradnak.
Nekem a jelen állapotunk teljesen az utolsó pár évüket idézi. A bajnokságban elvagyunk királykodunk, de amúgy mi vagyunk az egyik legnagyobb játékostemető.

Neymar fizetési igénye, Griezmann fizetése, Dembi fizetése, Messi fizetése, Suarez fizetése.
130-140 milla körül lenne évente. Jövőre ide látom megint fog menni a hosszabbíts Leo műsor. Ezen fekül a közepeden jól keresők (nálunk közepesen), Busquets, Rakitic, Alba. Na nehogy már...

Főleg úgy hogy a jelenlegi keretből 3-4 embert leszámítva cserekompatibilis lenne bárki.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.09. 09:57:37

Coutinho és Dembelé.... Rég volt gondolom, elfelejtetted.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.09. 09:30:21

Teljesen ledöbbent ez a viselkedés...Ney, és Griez sem megy el edzésre! Mi van !?
Ezeket az embereket favorizálnánk? Ne csodálkozzunk akkor ha itt is előadják majd ugyanezt a stílust, ha idekerülnének, amit őszintén remélek, hogy nem történik meg.
Amit ez a két ember csinált a Bárcával, elég meglepő,hogy mi mégis akarjuk őket..., aztán most a saját klubjukkal szemben is amit tesznek...
Nem tudom elhinni, hogy idáig süllyednénk!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.09. 09:01:25

Nem a tüzet akarom szítani, de akik grizman mellett vannak nos Ti mit láttok benne ami annyira kell nekünk amit más nem tud megoldani? 28 éves és sosem volt klasszis még a mai felhozatalban sem, lassú, egylábas és statikus, szinte a ballábas Coutinho. Neymart megértem, Ő 2015-ben bebizonyította hogy tud húzóember lenni, bár nekem Ő se kéne.

A galaktikus madridra kezdünk hasonlítani, megveszünk minden felkapott hülyegyereket akik aztán a nyakunkon maradnak.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.09. 08:49:07

mess2009 írta:ahogy írtam: most sem tudom elképzelni, hogy Ney-t visszahozzák, de ha van amitől még jobban tartok: Griezmann és Coutinho együtt!! bár Barto. elég rafináltan fogalmazott, hogy a Cou-Dembi-féle projekt nagyon fontos a barcának.....ebbe bele fér az eladás is amit én remélek, mert bár látszott a Copán hogy nagyon akar de több nemigen lett belőle mint amit itt produkált
az arabok ? ki tudja. ott marad a MBappé, DiMaria, Cavani, elment viszont Rabiot talán Cout. be vállalnák... de ugye a Barca-undor mindent felül írhat ezért (is)vannak kétségeim.
Nem értem Coutinhoban mit lát még Bartomeu Valverde alatt.
Egész tavasz azzal ment el, hogy orrba-szájba próbálgattuk hátha magához tér, de legtöbb meccsen inkább csak emberhátrány volt, és nem egyszer volt olyan, hogy bejött helyette Alena, és még ő is jobban játszott nála.

Remélem csak az alkudozás része hogy kijelenti hogy fontos játékos számunkra.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.09. 08:26:14

ahogy írtam: most sem tudom elképzelni, hogy Ney-t visszahozzák, de ha van amitől még jobban tartok: Griezmann és Coutinho együtt!! bár Barto. elég rafináltan fogalmazott, hogy a Cou-Dembi-féle projekt nagyon fontos a barcának.....ebbe bele fér az eladás is amit én remélek, mert bár látszott a Copán hogy nagyon akar de több nemigen lett belőle mint amit itt produkált
az arabok ? ki tudja. ott marad a MBappé, DiMaria, Cavani, elment viszont Rabiot talán Cout. be vállalnák... de ugye a Barca-undor mindent felül írhat ezért (is)vannak kétségeim.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.07.09. 08:04:42

Ezzel nem lehet mit kezdeni, hogy a játékosok nem jelennek meg edzésen? Felfoghatatlan, hogy gondolnak egyet és nem mennek. Felesleges munkahellyel azonosítani ezt a dolgot, hogy máshol kirúgnák, de ez akkor is nevetséges.
Ilyen esetben minimum 2 havi fizumegvonást vezetnék be ha igazolatlanul van távol.

Kisvárdai kapus is írt neten, hogy majd megy, szégyen :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.09. 07:58:52

Az lenne az utolsó szög a klub koporsójába, ha mindkettő itt kötne ki. Anyagilag mindenképp.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.08. 21:41:49

Griezmann és Neymar sem jelent meg az edzésen. :D Eközben Barto dörzsöli a tenyereit. :D

Kemény lenne mindkettőt leigazolni. Ahhoz mondjuk a Coutinho - Rakitic kettősnek ki is kellene adni az útját szerintem. Egyrészt a pénz miatt, másrészt azért, mert nem hinném, hogy a 433-as felállásban Dembélé és Coutinho mellett mondjuk Suárez/Neymar/Griezmann is padozna. 4231-ben pedig csak két poszt lenne középre, Arthur, Busi és De Jong pedig eléggé fixnek tűnik jövőre is, nem beszélve Vidalról.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.07.08. 18:28:50

Amúgy Rummenigge most nyilatkozta le, hogy Sanéval csak azután tudnak tárgyalni egy esetleges átigazolásról, ha visszajött a nyaralásából.

Na most vagy az van, hogy a Cityvel már megegyeztek az átigazolási díjról (ezt kétlem), vagy az van, hogy totális bevett szokás, hogy a játékossal is egyeztetnek informálisan egy esetleges klubváltásról, és a Tico is csak duzzogásból pattog, ahol épp tud.

A költői kérdés feltevése után azért álljon itt: A Griezmann nevű pojácát kéretik nem leigazolni...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.08. 11:51:39

Samper írta:Nagy a mozgás a B csapat keretében és egyben a La Masia edzői körében. Nem az lenne normális, ha a Club egyik felelős vezetője tájékoztatást adna, hogy mi is folyik itt és milyen elgondolás szerint?

Nem tudom nekem az a "tájékoztatás" nincsen meg, hogy össze vissza igazoltunk a B csapatba és hoztunk egy csomó olyan játékost akik a Melilla ellen kevesek, ráadásul az edzői stáb felállt, mint kiderült a kifizetések is késtek szóval totál hazavágtuk az utánpótlást.

Ugye ezt se hiszed, hogy valaki kiáll elmondani. :mrgreen:
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.07.08. 08:05:50

Nagy a mozgás a B csapat keretében és egyben a La Masia edzői körében. Nem az lenne normális, ha a Club egyik felelős vezetője tájékoztatást adna, hogy mi is folyik itt és milyen elgondolás szerint?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.07. 18:13:57

palesz77 írta:Mármint Griezmann lehet a hasznos középpályás? Arra gondolsz amit Coutinho játszott a szezon javában, hogy 433-ban balszélső támadó?
alapvetően az eddigi játékára alapozva mondtam, hogy bejátssza a középpályát, gólerős (nem úgy mint Coutinho), tehát egyértelműen támadó és ha nem is egy Hazard -féle éles fegyver, de hasznos az lehetne.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.07. 16:30:11

A Mundo újságírója szerint Griezmann ki fogja fizetni a kivásárlási árát ahogyan Neymar tette, ez hétfőn / kedden fog megtörténni, szerdán bejelentés pénteken bemutatás. Végre lezárul legalább ez, habár még fogalmam sincs be fog-e válni vagy milyen rendszerben működhetne nálunk úgy hogy Suarez nyilván stabil kezdő marad.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.07. 13:35:50

mess2009 írta:Griezmannban van úgy 15-20 gól stabilan akkor is ha nem rá van kihegyezve a góllövés.
emellett, összjátékra is alkalmas, kellően gyors, és képes a védők mögé kerülni.
én azt gondolom, hogy ha béna Valverde nem hónapos padoztatással kezeli akkor egy hasznos támadó-középpályásunk lehet.
ha viszont Coutinho is marad, akkor nagyon rossz előérzetem van....
Ebben az a kérdés, hogy mi lesz benne, ha ballábasként kirakják a baloldalra..

Nekem előre eléggé Tata-Neymar-féle érzésem van, amikor a jobboldalon játszott, meg a baloson teljesen a vonalhoz szorítva, aztán jó hogy nem ment neki ahogy kellene, és 1 évvel utána Lucho új szerepkörében nagyon fontos eleme volt a játéknak.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.07. 13:31:53

Mármint Griezmann lehet a hasznos középpályás? Arra gondolsz amit Coutinho játszott a szezon javában, hogy 433-ban balszélső támadó?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.07. 13:11:23

Griezmannban van úgy 15-20 gól stabilan akkor is ha nem rá van kihegyezve a góllövés.
emellett, összjátékra is alkalmas, kellően gyors, és képes a védők mögé kerülni.
én azt gondolom, hogy ha béna Valverde nem hónapos padoztatással kezeli akkor egy hasznos támadó-középpályásunk lehet.
ha viszont Coutinho is marad, akkor nagyon rossz előérzetem van....
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.07. 11:40:03

Igen, egy jól felépített rendszerben aranyat érhetne. Kár, hogy annyi lesz a támadójátékunk, hogy fel van pakolva Messi, Suárez meg Griezmann, aztán oldjátok meg gyerekek. Szerencsére így még az a kis dinamizmus is eltűnik majd, amit Dembélé adott, már amikor nem volt sérült. Semedoról nem is beszélve, de ez más téma.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.07. 11:31:48

Mundo szerint Griezmann informálta az Atmát, hogy le fogja tenni a héten a kivásárlási árát, ezért nem jelenik meg edzésen. Nem mondom, hogy várom, de legalább lezárul.

Mondjuk még mindig tartom amit a múltkor mondtam, hogy szerintem ő egy jó játékos, bár egyáltalán nem akkora ász mint ő maga hiszi, de a pályán rém intelligens és egy láncszemnek tökéletes lehetne előre megfelelő körülmények között. Csak hát ahhoz olyan edző is kéne aki kiaknázza a csapat végtelen támadópotenciálját. Így abba bízok, hogy Leoval meglesz az összhang, és idomul majd hozzá a francia. A gólörömeiről meg az egyéb hülyeségekről meg remélem le fog szokni, így is elég nehéz lesz megszokni a tavalyi hiszti után, hát még ha azt a csodás fortnite gólörmöt kell nézni folyton.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.06. 22:19:32

Itt az egyetlen szánalmas csapat a történet kapcsán az Atletico... teljesen szabályos volt amit csináltunk, a Sevilla és a Villarreal bezzeg nem adott ki közleményeket amikor az Atletico Vitoloval meg Rodrival tárgyalt...
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.06. 18:55:52

Kiváncsi vagyok mégis mi lehet az az ajánlat amit ma tettünk Griez-ér. A tegnapi törlesztőset gondolkodás nélkül visszadobták. Ezek után nem tudom mit kéne ajánlalunk, hogy egyáltalán meghallgassák. Nagyon remélem, hogy nem valamelyik fiatalt akarják belevonni a dealbe [-X
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2019.07.06. 13:45:38

Ilyen nem csak szerződésének lejáratánál van? Szerintem kivásárlási árra nincs ilyen szabályozás abból is kifolyólag, hogy tudtommal csak a Spanyoloknál kötelező a kivásárlási ár rögzítêse.
palesz77 írta: Nem mellesleg a kivásárlási ár letétele előtt 6 hónappal ha minden igaz lehet már tárgyalni a játékossal. Bartoék a katalán értesülések szerint egyeztettek a FIFA-val a dologról folyamatosan, gondolom akkor nem illegális ami történt. Etikailag mondom, megkérdőjelezhető így a szezon döntő szakaszában, de pont nem az Atma az a csapat, akitől ezt komolyan tudom venni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.06. 13:37:16

davi10 írta:
Sinya22 írta:meg esetleg csak elhozzuk Felipe Luist,bár én a fórumon kívül sehol nem láttam,hogy egyáltalán képbe került volna.Hihetetlen amúgy hogy az utóbbi években mennyire nem tudunk megvenni senkit akire rámegyünk. Rabiot,De Ligt,Griezmann,korábban ugye Verratti ,és még lehetne sorolni. Hónapokig megy a huzavona,aztán maradnak a klubjukban/kikötnek máshol.

Tök jó lenne egyszer úgy nekimenni az átigazolási időszaknak,hogy van tudatos terv,és ha nem is teljesen,de úgy 90%-ban összeállna a végleges keret,mire július végén kezdődnek a felkészülési túrák,hogy az edző csak azokkal dolgozzon,akikkel amúgy fog a következő 1 évben kb. Na ez idén se jön össze.
Mondjuk Felipe Luis-t elég sok helyen írták (SPORT, MD, Marca, stb.)

A felsorolt játékosok:

- Rabiot valószínűleg nem véletlenül nem kellett végül "fél Európának", akikkel szóba hozták, fél év tökvakarás után 10 milliós fizu nevetséges, úgy, hogy kp-ra megvagyunk és elvileg az anyja se eg egyszerű eset.
- Griezmann tényleg érthetetlen, egye meg amit főzött, maradjon csak az Atletico-nál és küzdjön a 2.-3. helyért
- De Ligt még nincs lefutva, a SPORT szerint megakadtak a tárgyalások a Juventus-szal és indíthatunk egy utolsó "rohamot", úgy meg főleg, hogy az Arsenal és a United is erősen érdeklődik Umtiti iránt (SPORT)
- Verratti meg bukott ügy volt, a PSG-ből nem lehet igazolni, nekünk pláne nem.

Szóval ezek még védhetők is, inkább az a bosszantó hogy hetekig-hónapokig elhúzódnak ezek az ügyek, a semmiért.

Tavaly viszonylag hamar összeállt a keret, egyedül Malcom lógott ki, aki egyértelműen nem szerepelt Valverde terveiben, Idén is elvileg megvolt a terv, De Jong és 1-1 ember Alba és Suarez mögé (meg talán De Ligt), de sehol nem tartunk, csak hetek óta megy a Griezmann-Neymar vonal.
Arsenalnak nem lenne szerintem 60-70 milliója Umtitire, Unitednek igen. Én örülnék nagyon egy De Ligt, Filipe Luisnak minnél hamarabb. Csatár kérdéshez nem tudok mit hozzáfűzni, Neymaron, Griezmannon kívül(akik nem kifejezetten csatárok) azthiszem, nem nagyon volt szó csatárról komolyabban Jovic óta.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10095
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.06. 13:13:09

Nero. írta:Én nagy Griezman párti vagyok, de ezek után már én is azt mondom hogy inkább hagyjuk az egészet, nagyon nem kerek ez a sztori.

Még akkor se jöjjön ha Neymart se tudjuk megszerezni.
Amúgy senki sem szólt az agyoniskolázottnak, hogy ne májusban jelentse be, hogy tutifix lelép a nyáron? :mrgreen: :mrgreen:

Így jó hogy egyértelmű a bizonyíték az Atleti háta mögötti üzletelgetésekre, mert nem a kispárnájából szedte elő Grizi hogy biztosan távozik [-X

Bestbarca: Szapultuk volna a nagy örömködés közben, de kizárólag a játék képe miatt, nem pedig amiatt, hogy évezredes történelmi buktát sikerült végrehajtani másodjára is.
Az meg már rég rossz, ha egy 3-0-s előny azon múlik, hogy Dembele berúgta-e az 1 gólt vagy nem.
Persze lélektanilag számít, de ahogy a Barca kiment, és ahogy a Liverpool kiment, nem nagyon lett volna kérdés, hogy ha szükséges akkor akár 5 gólt is tudnak rúgni, mert kabaré amit nyújtottak.
És ezt már zsinórban másodjára csináljuk Valverdével, miközben jó ha a BEK/BL történelme során 2-3-szor előfordult ilyen arányról fordítás..
Persze a csapat is hibás, de egy edző ha nem tudja összekapni a csapatot fontos momentumokban, és nem tudja motiválni őket hogy ne fejetlen csirkeként rohangáljanak, az az edző megbukott.

A bajnokságot meg "fixen hozni" nem volt igazán nagy tudomány idén, mert ritka gyengék voltak a riválisok is.
Azzal a kemény 87 ponttal amit sikerült összeszereznünk a fergeteges biztonsági játékkal, jó rég lettünk volna bajnokok.
Amúgy pont az idei Pool a példa rá, hogy szép játékkal is lehet nyerni Bl-t, meg a City a bajnokságra.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.06. 11:54:42

Nem vagyok Barto rajongója, BL közben főleg érdekes húzás ezt megcsinálni, de az Atmától ezt komolyan venni azért szintén nehéz.. Costa ügy is vicces volt, Vitolo leigazolása egyenesen röhejes a háborgásuk tükrében, pár hete meg nyíltan kijelentette az elnök, hogy tudja, hogy ide jön Antoine, akkor nem volt baj. Gondolom várják a 120 milliót egybe már, a szurkolóknak meg közbe jelezni kell, hogy nem örülnek a dolognak. De ez az Atmától olyan, mintha Barto és társai háborognának egy ilyen ügy miatt, elég ironikus.

Nem mellesleg a kivásárlási ár letétele előtt 6 hónappal ha minden igaz lehet már tárgyalni a játékossal. Bartoék a katalán értesülések szerint egyeztettek a FIFA-val a dologról folyamatosan, gondolom akkor nem illegális ami történt. Etikailag mondom, megkérdőjelezhető így a szezon döntő szakaszában, de pont nem az Atma az a csapat, akitől ezt komolyan tudom venni.
Válasz küldése