Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.10. 11:42:19

pr13 írta:Fel nem tudom fogni, hogy 2 ilyen abszolut világsztár várható és sokaknak nem tetszik. Pedig Ők már bizonyitottak.
Igen, ők már bizonyítottak. Az emberi mivoltukról már bizonyítottak. Azt, hogyan tudnak otthagyni klubokat, szurkolókat, megalázó helyzetbe hozni másokat. A focista tudományukat senki sem becsüli le, mert az nyilvánvaló. Csak az a kérdés, hogy kellenek e egy olyan csapatba, olyan közegbe, ami gyökeresen más értékeket vall. Aztán ha már itt lesznek akkor valyon milyen versenyhelyzet lesz Dembelé,Cou, vagy bármely más támadó, vagy fiatal játékos számára? Konzerválódik a spanok helyzete meg inkább. Az anyagi vonzatukról nem is beszélve.
Ez nem csapatépítés, hanem leépítés
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2019.07.10. 11:14:21

Sajnálnám ha Ney és Griz közül valamelyik ide jönne. Nagyon úgy tűnik pedig , hogy az utóbbi ide jön sajnos. Nagyon jó játékos mind2, de amit csináltak azok után egy normális klubnál szóba se jöhetnének. Barto nyilatkozta, hogy Villa és Hnery se jött egyből, de azért ég és föld a 2 szituáció. A francia tulajdonképpen át...szta a csapatot, a brazil meg tudjuk mit leművelt amikor elment. Kicsit az az érzésem az utóbbi időben , hogy a fika eszi az óvodást. A Real csinált ilyesmiket régebben, hogy próbálták valami giga igazolással elterelni a figyelmet arról, hogy nincsenek rendben a dolgok, most nálunk is ezt érzem. (Bartout).

A másik gondolatom mint nagy álmodozó és már itt is sokan vizionálták azt a középpályát ami Arthur, De Jong, Puigból állna. Ha ebbe belegondolok szinte alig várnám ,hogy kezdődjön a szezon. Viszont aztán jön a felismerés, hogy minden bizonnyal lesz Busi és Rakitic és akkor a maradék 1 helyen osztoznak a fiatalok az életkedvem is elmegy :D (Valverde out, Bartout)
Sokan leírták már , de most először kb 10en pár év szurkolás után nem várom a szezon kezdetet amíg ilyen beszari az edzőnk aki nem mer focit játszani a csapattal. A keret úgy gondolom , hogy giga igazolás nélkül is van annyira erős, hogy helyt álljon minden téren. Egy csatár és egy Alba pótlás kellene , akikről pedig szó sincs. Nagyon rossz irányba halad a klub.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.10. 11:14:07

Kár, hogy se egészséges, se koncentrált nem nagyon volt az elmúlt két évben.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.07.10. 10:43:11

Ronal.10 írta:Hiányzik Neymar... akinek meg nem nézze ezt végig az elejétől és emlékezni fog sőőt vigyorogni fog a végén hogy van esélyünk újra erre az egészre...
https://www.youtube.com/watch?v=wp1ZltRNdJs&t=215s" target="_blank
Az egészséges és koncentrált Neymar a második legjobb játékos jelenleg, és még 4-5 jó éve tuti van.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.10. 10:28:52

Léfe írta:Az komoly érv, hogy Griezes képe milyen rémitő. Ide jutottunk ?
Igen, hónapok óta ez az egyetlen érv jön elő. A kisfilmezést, pereskedést, ingadozó teljesítményt, sérüléseket, tesó-szülinapozást stb. senki nem emlegette, mindenkinek csak esztétikai problémái vannak a játékosokkal, ez volt az egyetlen érv ellenük...

Alberto Moreno :arrow: Villareal

Nem kellett volna Ő nekünk? Spanyol, bhv, ingyen igazolható lett volna, tehát ha volt is olyan megállapodás, hogy nem igazolunk a Liverpool-ból, azt ki lehetett volna kerülni. A Ligát (még ha csak futólag is), de ismeri, nemzetközi tapasztalata is van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.07.10. 10:07:09

Gríz és Ney is segítene a csapatnak, az előrejáték látványosabb lenne, és nem az 1 szem Messin múlna. Viszont azt is látni kell, hogy ez egy viszonylag rövid időre szóló megoldás, hiszen így nem jön de Ligt, Dembelének nem lesz helye, a fiataloknak nem lesz helye, tehát marhára nem csapatépítés, hanem a választásig szóló eredmény maximalizálás, amiért feláldozzuk a jövő csapatépítését, és megkötjük a köv. elnökséget, hiszen 3-4 év múlva egy 30pluszos játékos, évi 25 milliós fizuval eladhatatlan, és teher lehet. Ezután azért ne lepődjünk meg, ha Busi és Rakéta lesz a 2 sztenderd kp jövőre is, néha talán De Jong és Arthur még beszáll, de ennyi. Aztán 2-3 év múlva ott vagyunk, hogy mindenki nyugdíjas.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.07.10. 09:53:31

Hiányzik Neymar... akinek meg nem nézze ezt végig az elejétől és emlékezni fog sőőt vigyorogni fog a végén hogy van esélyünk újra erre az egészre...
https://www.youtube.com/watch?v=wp1ZltRNdJs&t=215s" target="_blank
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.07.10. 08:23:47

Fel nem tudom fogni, hogy 2 ilyen abszolut világsztár várható és sokaknak nem tetszik. Pedig Ők már bizonyitottak. És elöre megy a nyafi, de ha sok golt összehoznak, majd az jön le, hogy Ők megmondták. De minden igazolás később birálható el. Sokakat láttam bukni, mások nagyon bejöttek. Az komoly érv, hogy Griezes képe milyen rémitő. Ide jutottunk ?
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.07.09. 16:45:03

Chino írta: Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy tényleg összejön a deal.

https://www.facebook.com/22342003067961 ... 569534226/" target="_blank
Szerintem is összejön és a héten be lesz jelentve, de amúgy ez a kép fake. :) Tavalyi VB-s kép.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.09. 15:59:27

nagyatyesz írta:Griezman csak idő kérdése, de itt fog kikötni. Lehet neki örülni, vagy bosszankodni, de meg kell szoknunk az idegesítő fejét Barca mezben. Remélem az idióta gólörömről leszokik itt, ha nem akkor kívánom, hogy sokszor idegesítsen vele.
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy tényleg összejön a deal.

https://www.facebook.com/22342003067961 ... 569534226/" target="_blank

Engem jelenleg rohadtul nem érdekelne a video (bár sokkal gusztustalanabb dolognak tartom, mint a Neymar-féle balhét) vagy a bicskanyitogató gólöröme, de sportszakmai indokot nem nagyon látok benne. Coutinho legalább idejött 25 évesen és hiába nem találta meg a számításait sem a klub sem a játékos ebben a kirándulásban még mindig lehet rá igény más csapatoknál, pedig nála kisebbnek is tűnt a kockázat. Griezmann viszont ellébecol itt két-három évig 20+ millió eurós bérrel és a kutyának sem kell majd. Amolyan Bale-effektust érzek vele kapcsolatban.

De cáfoljon rám és szórja a gólokat, vigye a csapatot, viszont nem nagyon hiszem, hogy ez sikerülne.
nagyatyesz írta:Neymar saga pedig megindult...ritka, hogy ennyire nyíltan beszél egy klub a játékosa esetleges távozásáról. Rajtunk kívül nem tudom hova tudna menni. Anglia pl ugyanúgy lutri, mint Párizs volt, és ott is kb az MU lehetne esélyes, akik bl-ben sincsenek.
Az biztos, hogy ez sokáig el fog húzódni és nem is biztos, hogy lesz belőle valami. 2 éve sejtettük, hogy egy idő után dobbantani akar majd, és az nem lesz zökkenőmentes. Kérdés, hogy a sejk mennyire tart be neki?! Simán leteheti padra...de az eddigiek fényében egyre valószínűtlenebb a maradása. Vajon ott is fog balhézni az edzésen? :-)
Viszont az nagyon érdekelne, hogy megyünk rá? Messi, Suarez fix, mint ahogy Barto lenyilatkozta, hogy Dembi is marad. Ha jön Griez, már akkor valaki padra szorul, de az még egy ésszerű rotációval kiküszöbölhető. De mi van, ha jön Ney is? Ebből az 5 játékosból melyik 2 kerül a padra? Mert EV az tuti nem fog kockáztatni és 4et felküldeni kezdőként. Na és akkor ott van még Coutinho is.
Ha a PSG túl akar rajta a adni, akkor 200 körül vagy alatt kellene elhozni, hisz mindkét félnek érdeke a szakítás. Ez esetben egy Cou bevonásával jelentősen csökkenthető lenne az ára. Esetleg Rakitic is bevonható, ha nem akarna mindenáron maradni.
Egy év múlva, ha Suarez vélhetően távozna, akkor elférne Ney is simán a keretben, így azért komoly fejtörést okozhat...
Neymarra nem hiszem, hogy nagy jövő várna már Párizsban. Leonardo szavaiból is úgy tűnik, hogy nem kell neki, de azért rajta érződik valami elszántság és biztos nem lébecolna. Megtehetné, hogy lazulgat Párizsban az évi 40 milliós fizujával meg a reklámbevételeiből, de hajlandó leadni az igényeiből, hogy ide jöhessen, komoly trófeákra legyen esélye.
A távozása nem volt szimpatikus, ez mindenki számára nyilvánvaló és ő is nyakig benne volt, de nem ő volt ott az egyedüli sáros. Apuci elég rendesen szervezte a dolgokat a sejkkel együtt és a klub élén sem szentek ülnek. A lényegen persze nem változtat, de szerintem nem történtek olyan megbocsátathatlan dolgok, nem egy Figo történet.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.09. 14:37:47

Griezman csak idő kérdése, de itt fog kikötni. Lehet neki örülni, vagy bosszankodni, de meg kell szoknunk az idegesítő fejét Barca mezben. Remélem az idióta gólörömről leszokik itt, ha nem akkor kívánom, hogy sokszor idegesítsen vele.
Neymar saga pedig megindult...ritka, hogy ennyire nyíltan beszél egy klub a játékosa esetleges távozásáról. Rajtunk kívül nem tudom hova tudna menni. Anglia pl ugyanúgy lutri, mint Párizs volt, és ott is kb az MU lehetne esélyes, akik bl-ben sincsenek.
Az biztos, hogy ez sokáig el fog húzódni és nem is biztos, hogy lesz belőle valami. 2 éve sejtettük, hogy egy idő után dobbantani akar majd, és az nem lesz zökkenőmentes. Kérdés, hogy a sejk mennyire tart be neki?! Simán leteheti padra...de az eddigiek fényében egyre valószínűtlenebb a maradása. Vajon ott is fog balhézni az edzésen? :-)
Viszont az nagyon érdekelne, hogy megyünk rá? Messi, Suarez fix, mint ahogy Barto lenyilatkozta, hogy Dembi is marad. Ha jön Griez, már akkor valaki padra szorul, de az még egy ésszerű rotációval kiküszöbölhető. De mi van, ha jön Ney is? Ebből az 5 játékosból melyik 2 kerül a padra? Mert EV az tuti nem fog kockáztatni és 4et felküldeni kezdőként. Na és akkor ott van még Coutinho is.
Ha a PSG túl akar rajta a adni, akkor 200 körül vagy alatt kellene elhozni, hisz mindkét félnek érdeke a szakítás. Ez esetben egy Cou bevonásával jelentősen csökkenthető lenne az ára. Esetleg Rakitic is bevonható, ha nem akarna mindenáron maradni.
Egy év múlva, ha Suarez vélhetően távozna, akkor elférne Ney is simán a keretben, így azért komoly fejtörést okozhat...
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2019.07.09. 14:36:32

Piszok régen írtam, de azért követem itt a posztokat. Írjátok, hogy nem tudjàtok elképzelni, hogy mit kezdenénk egyszerre ennyi sztárral. Nyílván az elnök és az edző fejében van valami elképzelés és egyre inkább úgy tűnik, hogy realitássá válhat a dupla sztár igazolás, tehát érdemes foglalkozni az esetleges felállással.

Szerintem úgy tervezik, hogy Messi hivatalosan is visszavonásra kerülne támadó kp-snak, szervezőnek, egy rombusz alakzat aljára. Balra a régi helyére menne Neymar, ékbe Suarez és jobbra kerülne ki a francia, Dembele pedig amolyan mindenes csere lenne.

Ez abszolút támadó csapat, Messi szervezne, osztogatna és törne előre második hullámban. A szélső védők támadójátéka lényegtelen lenne, az egyensúlyt pedig dupla szűrővel lehet megteremteni vonalban Messi mögött, erre alkalmas lehet Busi mellett a holland, Rakitic, Vidal (Arthur nem tudom).

Én most csak taktikailag agyalgatok, hogy kinek mi tetszik, az más kérdés, de úgy se mi döntünk, sőt lehet Ernesto véleménye se sokat számít, neki meg kell oldani hogy a sztárok egyszerre felférjenek a pályára és megmentsék az elnök seggét..

Mivel a PSG is beszélt a mi érdeklődésünkről Neymar iránt, a Griezmann helyzet még ennyire se titok, így az biztosan kijelenthető, hogy az elnök le akarja mindkettőt igazolni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.09. 12:12:37

Abban a videoban elég rendesen üzen a Barcelonának mint klubnak...
A másik elmenetelének a módja is megalázó. Öt éves szerződés aláírása, majd irány a sejk és a kivásárlás...Mi ez ha nem megalázó.
A másik része a dolgoknak, hogy ilyen botrányos viselkedések favorizálásával a klubot járatják le.
A jelenlegit is, és ahová akarnak menni, visszatérni, azt is.
A szurkoló majd elfelejti, ha lövi a gólokat..Igen lehet, bár ha ez a klub több és más egy szimpla klubnál, akkor illene vigyázni annak a meznek a tisztaságára, becsületére, értékeire is...
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.07.09. 12:04:47

drobika írta: Igen, már korábban is ezt favorizáltuk...
Csak a két játékos legalább nem alázta meg a Bárcát, mit a Griez video, meg a Ney fajta sejkpénzes kivásárlás...
Ez a két csávó minősített eset...lefelé
Szerintem azzal baromira nem a Barcát alázza meg valaki, hogy #ládiszizsön videót csinál, meg bohócligába megy el sztárnak. Saját magukat minősítik ezekkel a megmozdulásokkal. Ezeket el is felejtik majd a szurkolók, ha esetleg ideigazol (újra) és lő az első 3 hónapba 10 gólt..

A klubra nézve inkább az a gáz és megalázó, hogy szinte folyamatosan úgy igazolunk nagyobb neveket, hogy azok sztrájkolnak a klubjuknál. Nyilván csak véletlen lehet és tisztán a játékos döntése miatt van. :roll: Szerintem ezek nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy 2x-es áron igazolunk és szotyiért adunk el, hála a jó hírnévnek & tekintélynek..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.09. 12:04:07

palesz77 írta:
Barca_10 írta: lassú, egylábas és statikus, szinte a ballábas Coutinho.
Statikus alatt mit értesz? Meg ki a gyors játékos a mi mostani keretünkből, ha ő lassú? Messi pl gyors manapság?

Nem kifejezettebben vágyom rá amúgy még mindig, csak ezen azért megakadt a szemem.
A lassúságot én sem sorolnám a gyengeségei közé, legfeljebb egy Dembouz-féle szélsőhöz képest. És a lényeg pont ezen van, máshol nem nagyon tudom elképzelni, hogy Valverde használná, ha még Coutinhot is vonal mellé "száműzte" akkor mi lenne Griezmannal!
Nekem ez a legnagyobb ellenérvem a franciával szemben. Valverde nem olyan edző, aki húzna egy merészet és átformálná a támadóalakzatot, marad a 4-3-3 ahol Griezmann menne a bal szélre. Ezzel pedig saját magunkat rúgnánk tökön. Neymarnak viszont legalább meglenne a posztja és ő már bizonyított itt, jól megérti magát a pályán Messivel és Suarezzel. Abban kár reménykedni, hogy összeáll egy olyan MSN ami volt pár éve, de még mindig ez lehetne a legütőképesebb, ha pedig a brazil mégsem jön, érdemesebb lenne Dembélére építeni.
Mindkettő érkezését én kizártnak tartom, nemcsak az igazolási díj (bár egy min. 300-320 milliót sem hiszem, hogy ki tudnának pengetni), hanem a fizetés szempontjából is. Még ha Cou megy is, egy alsó hangon 30-35 millió euro pluszt kétlem hogy ki tudna gazdálkodni a klub.

Malcomot viszont nem igazán értem, hogy miért nem rakják átadólistára, a jelenlegi keretben is kb. 5. számú ember a támadószekcióban. Az ő perceit inkább megkaphatná Dembélé és még csurrana-cseppenne is valami a kasszába.
Forca Barca!!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.09. 11:57:54

palesz77 írta:
Barca_10 írta: lassú, egylábas és statikus, szinte a ballábas Coutinho.
Statikus alatt mit értesz? Meg ki a gyors játékos a mi mostani keretünkből, ha ő lassú? Messi pl gyors manapság?

Nem kifejezettebben vágyom rá amúgy még mindig, csak ezen azért megakadt a szemem.

Messi végsebesség tekintetében lassult egyértelműen, de Ő amit kell skillből megold, másrèszt pedig még mindig veszett robbanékony. A francia nem kiemelkedő sem végsebesség sem robbanékonyság tekintetében sem, néztem jó pár atma és francia válogatott meccset, néha ad egy kulcspasszt, de amúgy egyhelyben áll aztán megy az oldalpassz, ilyen játékosunk már van csak őt robertonak hívják.

Dembele elég gazella, szerintem Mbappé szinten van a sebessége, Malcom sem lassú ahogy Semedo sem, de ők ugye a kispadon ülnek ilyen-olyan okokból..

Többször írtam már, a jelenlegi keretben minden megvan a világuralomhoz, a fiatal tehetségek akikben van kraft, a stabilitás, az öregek és a pitbullok is, ezt kellene vegyíteni és lenne butítás, de ameddig a “gálakezdőnkből” 3-4 játékosnak bérelt helye van a kispad helyett+Messi korlátlan hatalommal rendelkezik addig ne várjunk változást semmiben sem.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.07.09. 11:51:58

Neymar nem jelent meg a párizsi edzésen - tehát röviden, először a kitarott k.-kat messze lekörözve rinyál az apjával együtt, hogy hadd mehessen el Párizsba. Beperli a klubot is mellé, mert amúgy rohadtul gyenge akaratú, elkényeztettt gyerek, a kapzsi kis földönfutó apja pedig a lehetőséget rögtön rábeszéli. Majd ezt követően az egyetlen banda, akik mondjuk mellesleg ugyanakkora trógerek, mint ő, de csak odatették elé a szépet, tehát akik a keblükre ölelték a skacct a lehetetlen kívánságaival, követeléseivel és a szr természetével, azoknak most szépen szintén beleharap a kezébe, szintén leköpi azt a klubot is, csak hogy visszajöhessen oda, akik nagy áldozatokat hoztak meg érte annak idején. Ennek ellenére lefosta az ajtófélfát, most meg kuncsorog vissza. Még egy ilyen sunyi korcs kutyát, mint neymar, hát ritkán láttam, pedig az emberiség teszi elém a példákat, minden nap. Ha ki akarnám vívni palesz haragját, akkor kiírnám, hogy egy igazi, telivér latin [censored].

griezmann és neymar mindketten lehúzhatják magukat a wc-n, karonfoghatják a halvérű, töketlen vezetőségünket és edzőnket is mellé. Nem tudom, hogy ki és milyen álomvilágban él itt, hogy azt hiszi, ha bármelyik is ide jön a kettőből, az elmúlt három év BL mocskát le fogják vakarni az ajtóról. Csak még súlyosabb erkölcsi válságba fog kerülni a klub, az, ami már most minden tekintélyét eljátszotta.

A galaktikus Barcával 100%-ig egyetértek, tökéletes meglátás a kedves fórumtársaktól. Semmiben nem ütünk el a 2000-es évek széteső Madridjától, és sehol nem vagyunk már a 2009 körüli Barcához. Egy koszos, ócska lenyomata vagyunk egy eszmének, amire milliók néztek fel tíz évvel ezelőtt. Most pirítóssütőn van a címer, és el lehet adni Messivel szaros mosógépeket. Azért van imázs, ezt is megértük.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.09. 11:38:10

Barca_10 írta: lassú, egylábas és statikus, szinte a ballábas Coutinho.
Statikus alatt mit értesz? Meg ki a gyors játékos a mi mostani keretünkből, ha ő lassú? Messi pl gyors manapság?

Nem kifejezettebben vágyom rá amúgy még mindig, csak ezen azért megakadt a szemem.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.09. 10:42:27

drobika írta:Coutinho és Dembelé.... Rég volt gondolom, elfelejtetted.
Igen, már korábban is ezt favorizáltuk...
Csak a két játékos legalább nem alázta meg a Bárcát, mit a Griez video, meg a Ney fajta sejkpénzes kivásárlás...
Ez a két csávó minősített eset...lefelé
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.09. 10:15:42

Barca_10 írta: A galaktikus madridra kezdünk hasonlítani, megveszünk minden felkapott hülyegyereket akik aztán a nyakunkon maradnak.
Nekem a jelen állapotunk teljesen az utolsó pár évüket idézi. A bajnokságban elvagyunk királykodunk, de amúgy mi vagyunk az egyik legnagyobb játékostemető.

Neymar fizetési igénye, Griezmann fizetése, Dembi fizetése, Messi fizetése, Suarez fizetése.
130-140 milla körül lenne évente. Jövőre ide látom megint fog menni a hosszabbíts Leo műsor. Ezen fekül a közepeden jól keresők (nálunk közepesen), Busquets, Rakitic, Alba. Na nehogy már...

Főleg úgy hogy a jelenlegi keretből 3-4 embert leszámítva cserekompatibilis lenne bárki.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.09. 09:57:37

Coutinho és Dembelé.... Rég volt gondolom, elfelejtetted.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.09. 09:30:21

Teljesen ledöbbent ez a viselkedés...Ney, és Griez sem megy el edzésre! Mi van !?
Ezeket az embereket favorizálnánk? Ne csodálkozzunk akkor ha itt is előadják majd ugyanezt a stílust, ha idekerülnének, amit őszintén remélek, hogy nem történik meg.
Amit ez a két ember csinált a Bárcával, elég meglepő,hogy mi mégis akarjuk őket..., aztán most a saját klubjukkal szemben is amit tesznek...
Nem tudom elhinni, hogy idáig süllyednénk!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.09. 09:01:25

Nem a tüzet akarom szítani, de akik grizman mellett vannak nos Ti mit láttok benne ami annyira kell nekünk amit más nem tud megoldani? 28 éves és sosem volt klasszis még a mai felhozatalban sem, lassú, egylábas és statikus, szinte a ballábas Coutinho. Neymart megértem, Ő 2015-ben bebizonyította hogy tud húzóember lenni, bár nekem Ő se kéne.

A galaktikus madridra kezdünk hasonlítani, megveszünk minden felkapott hülyegyereket akik aztán a nyakunkon maradnak.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.09. 08:49:07

mess2009 írta:ahogy írtam: most sem tudom elképzelni, hogy Ney-t visszahozzák, de ha van amitől még jobban tartok: Griezmann és Coutinho együtt!! bár Barto. elég rafináltan fogalmazott, hogy a Cou-Dembi-féle projekt nagyon fontos a barcának.....ebbe bele fér az eladás is amit én remélek, mert bár látszott a Copán hogy nagyon akar de több nemigen lett belőle mint amit itt produkált
az arabok ? ki tudja. ott marad a MBappé, DiMaria, Cavani, elment viszont Rabiot talán Cout. be vállalnák... de ugye a Barca-undor mindent felül írhat ezért (is)vannak kétségeim.
Nem értem Coutinhoban mit lát még Bartomeu Valverde alatt.
Egész tavasz azzal ment el, hogy orrba-szájba próbálgattuk hátha magához tér, de legtöbb meccsen inkább csak emberhátrány volt, és nem egyszer volt olyan, hogy bejött helyette Alena, és még ő is jobban játszott nála.

Remélem csak az alkudozás része hogy kijelenti hogy fontos játékos számunkra.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.09. 08:26:14

ahogy írtam: most sem tudom elképzelni, hogy Ney-t visszahozzák, de ha van amitől még jobban tartok: Griezmann és Coutinho együtt!! bár Barto. elég rafináltan fogalmazott, hogy a Cou-Dembi-féle projekt nagyon fontos a barcának.....ebbe bele fér az eladás is amit én remélek, mert bár látszott a Copán hogy nagyon akar de több nemigen lett belőle mint amit itt produkált
az arabok ? ki tudja. ott marad a MBappé, DiMaria, Cavani, elment viszont Rabiot talán Cout. be vállalnák... de ugye a Barca-undor mindent felül írhat ezért (is)vannak kétségeim.
Válasz küldése