Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.08.17. 09:40:23

pep71 írta:
Messias2 írta:kölcsönben lép a bayernhez
legrosszab döntés szerintem az ő részéről és a barca felől is...kölcsönbe elengedni egy 100+ milliós igazolást, valószínű senki nem fog már érteni fizetni egy marék szotyinál többet..Bayern-be meg az edzőhelyzet sem túl fényes(bármikor kirakhatják Kovac-ot), plusz ott sincs nagyon posztja..
Számára nem hiszem, legalább német bajnok lesz, bár ott se top edző van jelenleg, de tőlünk, aki nyerni akar valamit az lelép.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.17. 08:25:18

20-ért megy kölcsönbe, a 20 milliós fizetését megspóroljuk egy évre, és ha végül sikerül lepasszolni akkor a hátralévő 25 milliónyi ki nem fizetett bónuszt is megspórolunk a dologból.
Elvileg 120 milliós opciója lesz rá a Bayernnek (amit 100% hogy nem fognak kifizetni) de ha ne adj Isten beválna akkor biztos jobb ajánlatokat fogunk érte kapni mintha maradt volna, mert bár én nagyon nem bízok benne de lehet hogy egy más környezetben valamivel többet fog mutatni ami majd feljebb viszi az árát. Igaz mindezzel együtt is nyilván rohadtul frusztráló hogy a rekordigazolásból ez lett.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.16. 23:35:42

Valami nekem szaglik ezekben a kölcsön-hírekben, hogy kevés kölcsöndíjért és nem kötelező opcióval megy oda. Mit nyet a Barca, ha nem válik ott be? 1 évig megspórolja a fizetését, nem kell fizetnie a Poolnak és nincs gondja vele Valverdenek. Mit veszít? Ha Münchenben sikertelen, nullára írva jön vissza és a szerződése lejártáig fizetni kell érte a nagy gázsit. Ha meg ott sikeres, akkor se lehet az árát növelni. Ennél sokkal jobb üzlet lett volna akár a lelátóra ültetni és várni a téli angol közepes ajánlatokra.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1099
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.16. 20:16:58

Messias2 írta:kölcsönben lép a bayernhez
legrosszab döntés szerintem az ő részéről és a barca felől is...kölcsönbe elengedni egy 100+ milliós igazolást, valószínű senki nem fog már érteni fizetni egy marék szotyinál többet..Bayern-be meg az edzőhelyzet sem túl fényes(bármikor kirakhatják Kovac-ot), plusz ott sincs nagyon posztja..
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.08.16. 19:57:01

kölcsönben lép a bayernhez
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.08.03. 13:54:49

Most láttam egy videót Coutghtinhoról, egy hihglights videó a liverpooli éveiről és az alapján azt mondom, ennek az embernek kéne a CR-Meesi korszak után legalább két bogyót nyernie.

Hihetetlen komplex játékos (volt?). Egyszer kerüljön egy normális edző keze közé és tuti megint prime játékos lehet.

Nem tudom itt mi okozhatta a vesztét.

Vagy ez a tipik brazil dns? (Adriano, Robinho, Neymar, Cou) más más okokból, de egyikük se lett top 1 játékos, pedig lehettek volna. (Szerintem Ney már nem lesz az.) Cou-ban bízom, de remélem egy másik csapatban :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.19. 22:34:47

Nem volt az ott hónapokkal ezelőtt sem. Twitteren meg még ott van mindig.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.19. 22:31:10

Levette az instagramjáról, hogy FC Barcelona jugador vagy nem tudom pontosan mi volt kint. Lehet, hogy csak mert olyan kedve volt, mindenestre elég gyanús-nem hiszem, hogy jövőre nálunk fog már játszani... :cry:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.15. 17:13:46

Persze, mert nem normálisan voltak használva.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.15. 16:53:23

MesQueUnClub írta:
MatyiG írta:Mindegy, hogy ki kezd, ugyanúgy 400 millió fog a padon ülni.
Mondjuk... ez teljesen jogos :lol:
A kispaddal már tavaly se volt probléma, mégis elég gyengére sikerült a szezon így a végére. A játék képéről meg ne is beszéljünk.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.14. 22:46:04

MatyiG írta:Mindegy, hogy ki kezd, ugyanúgy 400 millió fog a padon ülni.
Mondjuk... ez teljesen jogos :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.14. 22:33:57

Mindegy, hogy ki kezd, ugyanúgy 400 millió fog a padon ülni.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.14. 22:11:51

Tomix354 írta:Griezmann a 17-est kapta, így talán jelentheti azt hogy maradni fog. Én örülnék neki pláne úgy, hogy most nem lenne bal szélsőként erőltetve. Előszezonban remélem többször megnézi Ernő a De Jong, Coutinho és Arthur kp-t. Kíváncsi leszek hogyan lesz megoldva az a rész, remélhetőleg nem megint a Busi-Rakitic páros lesz nyomatva

Így hogy marad a horvát én biztos vagyok benne hogy nyomatva lesznek, simán benne van hogy marad a 4-3-3 Busi-Rakitic-de Jong kp elől Griz-Sua-Leo 400 millió meg ül a padon...aztán hátha rám cáfol Valverde
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.14. 19:43:42

Griezmann a 17-est kapta, így talán jelentheti azt hogy maradni fog. Én örülnék neki pláne úgy, hogy most nem lenne bal szélsőként erőltetve. Előszezonban remélem többször megnézi Ernő a De Jong, Coutinho és Arthur kp-t. Kíváncsi leszek hogyan lesz megoldva az a rész, remélhetőleg nem megint a Busi-Rakitic páros lesz nyomatva
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 13:54:01

Annyira velősen, szépen leírták itt a lényeget, ezek meg ott nem látják?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3540
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.10. 13:04:21

optimus írta: Igen, Pep pl erről híres. Még véltetlenül sem szó nélkül megy el a játékos mellett, úgy hogy egy szót sem szól hozzá, rá sem néz, álá Ibra és Henry. Ő tipikusan a végigbeszélős csávó, Ibrával a klub történelmének aktuálisan legdrágább igazolásával is ezt tette, és nem fogta magát és szó nélkül kivette a kezdőből, majd edzéseken rá sem nézett, és nem beszélt vele. Hisz ő maga az isten.

Conte szintén, aki a nyaralás kellős közepén küldött 1 SMS-t Costának, hogy köszi szépen többet ne gyere ide, még csak az országba se utazz. Gyakorlatilag a gólkirály csatárát SMS-ben dobta ki. Ő is az átbeszélős típus.
Nem tudom olvastad e Ibra könyvét. Abból pl. kiderült és nem is tagadta Ibra sem, hogy nem egyszer volt köztük konfliktus és Pep utána kezdte levegőnek nézni.

Henryvel mondjuk mi volt a baja az jó kérdés.

Conte és Costa esetében azt mondják szintén volt egy a te anyádat balé az öltözőben és akkor vágta ki a francba. Amúgy valahol olvastam a Juve játékosoktól, hogy mindig lehetett vele beszélni, de soha nem tűrte ha valaki nagyobb tekintélyt akar mint ő. Most is az Internél úgy látom a két potenciális balhé forrást egyből lapátra teszi Icardi és Nainggolan rúdja ahogy oda került egyből kiállt. ( Jó Icardié már korábban.)

Nekem( jó igaz ez teljesen más szint) de a legjobb edzőim pl. marha szigorúak voltak és bár mindent meg lehetett velük beszélni, de ők is csak egyszer orroltak meg valakire kitették a lelátóra. Nem azt mondom, hogy ez legjobb módszer de szerintem pl. egy két játékosunknál ki lehetne próbálni. Ilyenkor ez a vagy beállsz a sorba vagy mész a világba esete

Hogy ne offoljuk tele a témát, nem hiszem, hogy Coutinho az a fajta játékos lenne aki az agyát játszva beleáll az edző szájába. Szerintem csak simán fonalat veszített és nincs senki aki kézbe venné, hogy figyi már te miért nem nézel fel ha passzolsz haver. Teljesen idegenül mozog minden poszton nálunk és azért észre kéne venni, hogy a klubtörténet legdrágább igazolása épp most veri talajra a karrierjét, ráadásul pont nálunk.
Kép
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 11:38:22

Feast4 írta:
Sosem fog kiderülni sajnos. Barto egy olyan edzőt favorizál aki szó nélkül azt csinálja amit mondanak neki. Ez az edző meg egy töketlen anyámasszony katonája (az autocenúra miatt voltam csak ilyen finom :mrgreen: ).

Valverdének szerintem marha nagy szerepe van abban, hogy Dembélé 22 évesen nem tart sehol sem. Egy ilyen hozzáállású játékost egy tökös (maradjunk a témába Klopp, Guardiola, Conte) edző addig szivat ameddig vagy beáll a sorba, vagy ha alkalmatlannak bizonyul kínjába elmenekül.
Egyetértek veled.

Ez a pasi olyan mint ha, nem is érdekelné mi történik a pályán:)

Valaki közben felhívja telón( figyusz néha csóváld a fejed legalább akkor ha az ellenfél 86:0 ra vezet) na ekkor megcsóválja a buciját és ennyi volt !
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.07.10. 00:03:57

Feast4 írta: Egy Coutinho esetében ha látja, hogy ennyire nem megy normálisan végigbeszéli vele mi a baj aztán kipróbálják a lehetséges megoldásokat, nem össze vissza bedobálja és mivel minden meccsen lefelé lóg ki ezért még csak jobban összezavarja meg elveszi a kedvét, lelkesedését önbizalmát, a végére kb. mindent ami miatt ide lett hozva.
Igen, Pep pl erről híres. Még véltetlenül sem szó nélkül megy el a játékos mellett, úgy hogy egy szót sem szól hozzá, rá sem néz, álá Ibra és Henry. Ő tipikusan a végigbeszélős csávó, Ibrával a klub történelmének aktuálisan legdrágább igazolásával is ezt tette, és nem fogta magát és szó nélkül kivette a kezdőből, majd edzéseken rá sem nézett, és nem beszélt vele. Hisz ő maga az isten.

Conte szintén, aki a nyaralás kellős közepén küldött 1 SMS-t Costának, hogy köszi szépen többet ne gyere ide, még csak az országba se utazz. Gyakorlatilag a gólkirály csatárát SMS-ben dobta ki. Ő is az átbeszélős típus.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.09. 21:41:25

Feast4 írta: Ezért nincs értelme Neymarnak és Griezmannnak sem. Ha Coutinhot akinek azért van potenciálisan posztja nálunk, vagy Dembélét aki két lábas szélső nem tudta beépíteni, akkor miért tudná Griezmannt, akinek a posztja kb. ugyanaz mint Messié. (mindig Arda jut eszembe erről az igazolásról) Vagy Neymart akinél nagyobb hisztikirály a világon nincs. Ide látom, ott fogja hülyére venni ha visszakerül ahol akarja. Coutinho legalább egy kezelhető szimpatikus gyerek, de Neymar...
Ney és grizessel nem értek egyet:)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3540
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.09. 16:50:20

andreas írta: Az emberben felvetődik a kérdés: Ő a hibás?

Sosem fog kiderülni sajnos. Barto egy olyan edzőt favorizál aki szó nélkül azt csinálja amit mondanak neki. Ez az edző meg egy töketlen anyámasszony katonája (az autocenúra miatt voltam csak ilyen finom :mrgreen: ).

Valverdének szerintem marha nagy szerepe van abban, hogy Dembélé 22 évesen nem tart sehol sem. Egy ilyen hozzáállású játékost egy tökös (maradjunk a témába Klopp, Guardiola, Conte) edző addig szivat ameddig vagy beáll a sorba, vagy ha alkalmatlannak bizonyul kínjába elmenekül.

Egy Coutinho esetében ha látja, hogy ennyire nem megy normálisan végigbeszéli vele mi a baj aztán kipróbálják a lehetséges megoldásokat, nem össze vissza bedobálja és mivel minden meccsen lefelé lóg ki ezért még csak jobban összezavarja meg elveszi a kedvét, lelkesedését önbizalmát, a végére kb. mindent ami miatt ide lett hozva.

Komolyan mondom tavaly abban a 115 és fél percben ha Malcolm nem többet letett mint Coutinho. De ott se mert kísérletezni, hogy akkor próbáljuk ki ezt a srácot. De tök jó mert így legalább egyikük se volt jó semmire.

De ez Valverde, egysíkú ötlettelen játék, kb ugyanarra a 12 emberre épülve. Igazából lényegtelen, hogy Coutinho hibája e a tavalyi év, vagy edzői hiba. Úgyis a brazilon verik el a port mert Barto védi Valverdét. Megjegyzem szerintem az öltözőnek is kényelmes, hogy ez a macskajancsi a főnök.

Ezért nincs értelme Neymarnak és Griezmannnak sem. Ha Coutinhot akinek azért van potenciálisan posztja nálunk, vagy Dembélét aki két lábas szélső nem tudta beépíteni, akkor miért tudná Griezmannt, akinek a posztja kb. ugyanaz mint Messié. (mindig Arda jut eszembe erről az igazolásról) Vagy Neymart akinél nagyobb hisztikirály a világon nincs. Ide látom, ott fogja hülyére venni ha visszakerül ahol akarja. Coutinho legalább egy kezelhető szimpatikus gyerek, de Neymar...
Kép
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.09. 15:05:30

Feast4 írta: Klopp annó azt mondta neki ha el is megy ne ide jöjjön mert itt tucat lesz. Sajnos jelenleg még az sem.
Nem igazán értem mi történik ezzel a jó emberrel:)
A tudását elvitatni nem lehet, igazi Brazil, aztán eljön hozzánk és nem lehet érteni mit is akar a pályán:)

Az emberben felvetődik a kérdés: Ő a hibás?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3540
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.09. 10:52:16

dinnyesz írta:Én bírom a srácot , szimpatikus volt, hogy ennyire ide akart jönni, de talán ezt kár erőltetni.
Klopp annó azt mondta neki ha el is megy ne ide jöjjön mert itt tucat lesz. Sajnos jelenleg még az sem.
Meg az igazság az, hogy szerintem mindig volt egy csomó olyan játékos aki igazán Klopp keze alatt volt jó, utána már nem. Götze, Błaszczykowski, Gündoğan, szerintem igazán az ő edzősége alatt voltak jók tényleg jók.

A mostani Poolban is pl. Milner, elzavarta a City, Origi szerintem nem szint, nála mégis megy, Hendersonból is ő csinált játékost, Wijnaldum is csak tucat volt ameddig ő nem jött és sajna most úgy tűnik, hogy Coutinho is ilyen. Klopp keze alatt volt a legjobb úgy 2015-től. Jó ez az én véleményem.

Jelenleg lassú körülményes elfut szélen, de mint a ló ,nem néz se jobbra se balra, aztán keresztbe lő. A tavalyi szezonban annyit se értünk vele mint Fabregassal és Alexissel a kifelé futó korszakukban.

Állítólag nem is érzi jól magát Barcelonában. Szóval nem tudom mennyire kell ezt neki itt feszegetni. Mondjuk az is igaz, hogy nem nagyon tudjuk eladni. Szóval a klub megint win all szitut teremtett.
Kép
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2019.07.08. 10:38:50

Sziasztok! Nem nagyon tudtam követni a copát sajnos csak a tegnapi meccset láttam. Viszont az első ami feltűnt, hogy milyen lassúnak tűnik Cou. Fizikálisan és sebességben is elég kevésnek tűnik. Nem nagyon tudom ,hogy élt meg Angliában ezt látva :D Azt hiszem, hogy ezek miatt nem igen mennénk sokra vele ha mindenképp támadónak akarnánk. Azért a mai fociban elég fontos, hogy legyen sebessége az embernek. KP-n biztos nem számolnak vele, előre meg így nem sokra mennénk vele szerintem. Én bírom a srácot , szimpatikus volt, hogy ennyire ide akart jönni, de talán ezt kár erőltetni. Én anno Ini utódját láttam benne, de kár, hogy ott nem is nagyon próbálgattuk. Én úgy gondolom , hogy ott biztos hasznosabb tudna lenni mint elől. Ha közte és Dembele között kéne választanom , egyértelműen Cout engedném el.
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2019.06.30. 12:46:34

Egy Neymar-Coutinho cserét nagyon el tudnék képzelni. Csak nehogy Dembelét is vigyék.(PSG). Bár ha jön Griezmann, akkor vihetik???
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.15. 12:27:44

Bevert egy büntetőt meg befejelt egyet 10 centiről ugyanezért mit kapna Ronaldo :lol: :lol:

Viccet félretéve jól áll neki ez a szerepkör, és ez csak még jobban megerősít, abban hogy el kell adnunk, mert mindenki számára ez a legjobb megoldás... az a szabad irányító szerepkör amiben tolta az az ahol nálunk Messi játszik, a hőtérképét elég megnézni, ugyanazokat a területeket keresi amiket Leo szokott. Az meg csak külön adalék, hogy Casemiroval meg Fernanindoval maga mögött tette mindezt ugye 4-2-3-1-ben... látva a jó játékát meg hogy nálunk mennyire szenved továbbra se tudom hogy lehetne beépíteni, Leo köré kell szerveznünk a rendszerünket úgy hogy az ő képességeinek kihasználását maximalizáljuk, a többiek meg ebben segíteni tudjanak.
A torna előtt reménykedtem benne, hogy gólokat lő majd meg jól teljesít, hátha jön érte megfelelő ajánlat, mert elvileg eddig nem nagyon volt érdeklődő.
Válasz küldése