Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.11. 22:01:43

optimus írta:
Barca_10 írta:Állítólag holnap kifizetik a 120-at érte bartoek. Egyedül abban bízom hogy megpróbálják Suarez helyére betenni, Messivel és Dembelevel talán képes lenne összehozni 20 gólt. De ehhez balansz is kell.
Az elmúlt 5 évben 20 gól felett termelt a fele / harmad annyi gólt lövő atmában. Csak meglesz neki itt is a 20 gól nagy nehezen :)

Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül nemtud senki gólt lőni. Elhozzák az elérhető legjobb góllövőt és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül mindenkinek hulladék a helyzetkihasználása. Elhozzák az elérhető legjobb helyzetkihasználású támadót és mindenki sír.
Egy évek óta top szinten folyamatosan jól teljesítő, vb győztes játékost hoznak teljesen reális áron, és mégis mindenki sír.

A Mes que un club pedig már évek óta nem több egy jól hangzó jelmondatnál, beáldozták annak érdekében hogy több pénz legyen, jobb játékosok legyenek és nyerjünk. Aki erős klubfilozófiát akar az szurkoljon valami ír harmadosztályú rasszista klubnak, top szinten ilyent nem fog találni.
A legnagyobb kérdés, hogy ebből mit fog tudni mutatni, ha a balszélsőként fog játszani ballábasként? Nem az ő posztja. Mint kb Neymar jobbszélsőként Tatánál, na meg bal oldalvonalra kiszorítva.

Suareznek meg nem feltétlen a posztja Griezmann, mert nem egy erőcsatár, és az Atletinél is általában kontrára játszott, nem pedig felállt fal ellen.
Lajosban pont az volt a jó(főleg fénykorában), hogy végre volt valaki, aki gólerős, és megunja a tili-tolit, és rávágja akár lehetetlen helyzetből is, ami simán gólt szülhetett.
Griezmann nem ilyen, és inkább Sánchez-érzésem van vele kapcsolatban, ha középcsatárként akarnánk játszatni, már pedig tudjuk, hogy 2014-ben mekkora fejlődés volt a Sánchez-Suarez csere.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.11. 21:56:04

Igen csak ebben az a baj hogy az atma rá épült, ő lőtte a tizenegyeseket is, itt pedig vannak nála nagyobb kutyák is a keretben. Szerintem ugyanakkorát fogunk ezzel az idiótával égni mint Coutinhoval, fölösleges pénzkidobás a Messi-posztra.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.07.11. 21:30:20

Barca_10 írta:Állítólag holnap kifizetik a 120-at érte bartoek. Egyedül abban bízom hogy megpróbálják Suarez helyére betenni, Messivel és Dembelevel talán képes lenne összehozni 20 gólt. De ehhez balansz is kell.
Az elmúlt 5 évben 20 gól felett termelt a fele / harmad annyi gólt lövő atmában. Csak meglesz neki itt is a 20 gól nagy nehezen :)

Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül nemtud senki gólt lőni. Elhozzák az elérhető legjobb góllövőt és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül mindenkinek hulladék a helyzetkihasználása. Elhozzák az elérhető legjobb helyzetkihasználású támadót és mindenki sír.
Egy évek óta top szinten folyamatosan jól teljesítő, vb győztes játékost hoznak teljesen reális áron, és mégis mindenki sír.

A Mes que un club pedig már évek óta nem több egy jól hangzó jelmondatnál, beáldozták annak érdekében hogy több pénz legyen, jobb játékosok legyenek és nyerjünk. Aki erős klubfilozófiát akar az szurkoljon valami ír harmadosztályú rasszista klubnak, top szinten ilyent nem fog találni.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.11. 20:12:39

Állítólag holnap kifizetik a 120-at érte bartoek. Egyedül abban bízom hogy megpróbálják Suarez helyére betenni, Messivel és Dembelevel talán képes lenne összehozni 20 gólt. De ehhez balansz is kell.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.11. 20:00:06

Tomix354 írta:Az tényleg igaz, hogy hitelből lesz fizetve Grízes?
Év vicce lenne
a hitel egy gazdasági eszköz, nem valami ördögtől való átok :shock:
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.11. 14:59:21

vinszentvega írta:Elképesztő ez a vezetőség, most már tényleg. Egy olyan játékost akarnak idehozni, euromilliokért(Grizi 120+ az orgona), akit egyik szurkoló se nagyon látna szivesen....
Értem én hogy üzlet, de ha nem lesz szurkoló, akkor csutka se lesz a kasszában elég... jóreggelt
Én pl. tök örülök neki ha jön, egyrészt kell valami változás előre (is) mert ami, most van az nem igazán működik, Cou meg Dembi egy rakat szarkalap, velük ugyanaz maradna jövőre is mint idén meg tavaly volt, legalábbis EV-vel. Másfelől kell egy játékos elől is aki összetud játszani Messivel, kb. most az egyetlen ilyen az Alba, meg talán Vidal, Griezmann viszonylag technikás, jól lát a palyán, szerintem jelenleg a leginteligensebb támadó. Ezek alapján valószínűsíthető, hogy megértik majd Messivel egymást. Aműgy meg 120m ért el kell hozni, egy ilyen kaliberű játékosért az aprópénz...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.11. 14:53:48

Hitelt grízesre :lol: :lol: hova süllyedünk még, a gyerek nem egy Zidane de szerintem még Agüero/Villa szint sincs benne.

Szánalmas.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.11. 13:43:30

Tomix354 írta:Az tényleg igaz, hogy hitelből lesz fizetve Grízes?
Év vicce lenne
Ha ő nem, akkor majd Neymar.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.11. 13:35:15

Az tényleg igaz, hogy hitelből lesz fizetve Grízes?
Év vicce lenne
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.11. 13:15:23

Nem hinném, hogy Griezmann miatt nem mennének a családok meccsre. :D
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.07.11. 12:44:25

Elképesztő ez a vezetőség, most már tényleg. Egy olyan játékost akarnak idehozni, euromilliokért(Grizi 120+ az orgona), akit egyik szurkoló se nagyon látna szivesen....
Értem én hogy üzlet, de ha nem lesz szurkoló, akkor csutka se lesz a kasszában elég... jóreggelt
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.10. 20:52:09

andreas írta:
davi10 írta:Persze, hozzuk még csillagászati fizuval a lassan 40 éves Alves-t is, nincs elég jhv a keretben :D

Ha le lett zsírozva márciusban, akkor lassan 1 hete bejelentették volna szerintem Griezmann-t. A PSG-góré pedig nyilatkozta, hogy Neymar hiába szeretne jönni, nem mutatott komoly érdeklődést a klub.
Mindketten "lógnak a levegőben", simán érdeklődhetnének utánuk Manchester-ből, vagy a Juve-tól.

Az edző-vezetőség résszel egyetértek.
Alves korántsem csillagászati összegekért jönne:)
A PSG góré, ott tesz keresztbe a Barcának ahol csak tud, legyünk kicsit őszinték:) talán igaza is van?
Aztán itt van Grízes téma: amennyiben valóban ez a történet amit az média stb lehozott, hát megint csak meg lehet érteni az ATMA-t.

Tiszta szívemből kívánom, jöjjön össze mindkettő(három) de, még mindig ott tartunk, Valverde irányítja a csapatot:)
Nem tudom hány éves lehetsz, de vagy nagyon fiatal vagy nagyon öreg.
1, Alves az itt töltött idő alatt folyamatosan a fizetésemelésért ment. Legalább 3 értékelhetetlen éve volt szó szerint. 36 éves és már rég nem önmaga. Semmi keresnivalója itt
2, Neymar nem véletlen nem kell senkinek se, legalább 5 olyan klub van aki ha akarná meg tudná fizetni, 200 körül kérnek érte talán 100 körül, ha érne az is lutri.
3, Griezzman a tavalyi dolgok után, szóba se állnék vele, és helye sincs a csapatban.
Viszont az edzői dolgokat jól látod, amíg Valverde van, fölösleges ide bárki is, valamint várni a focit, mert az nem lesz, majd Busquets és Suarez végigsétálgatják a 90 perceket.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 19:18:52

Feast4 írta:Nekem kicsit ez az átigazolási időszak a Tata félére hajaz eddig. Hozzuk a fél Dortmundot aztán talán egy igazolás volt.

Itt is annyira meny a ezt hozzuk azt hozzuk, hogy szerintem annyi lesz előszezon végén hozunk két kamut és pá.
KÖNYÖRGÖM, VALAKI KAPJA FEL VÉGRE A FEJÉT:)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.10. 18:59:04

Nekem kicsit ez az átigazolási időszak a Tata félére hajaz eddig. Hozzuk a fél Dortmundot aztán talán egy igazolás volt.

Itt is annyira meny a ezt hozzuk azt hozzuk, hogy szerintem annyi lesz előszezon végén hozunk két kamut és pá.
Kép
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 18:49:08

szbsz írta:
Az tuti, hogy a MU behúzná velük az EL-t párszor.

Az a pletyka járta tavaly, hogy CR miatt a Fiatosok nem kaptak fizetést egész nyáron.. Nem tudom ez mennyira kamu, mindesetre elég vicces. (nekik lehet nem annyira) Ha berántanák a kettő közűl valamelyiket, lehet lenne egy kis megszorítás megint :mrgreen:

Amúgy nyilván Neymar is meg Griezmann is menne a Juveba ezerrel, hogy nyerjen még pár bl-t a roppant szimpatikus 7-es számú embernek, aki aztán bezsebeli majd az aranylabdákat, elismeréseket stb.. helyettük. :mrgreen:

Szerintem meg egyik sem akarja a Juvét.
Pletyka az van:) mennyi lehet az igazság alapja? kb 0000000:)

Tényleg valami mozduljon végre, mert baj van!
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.10. 18:36:19

davi10 írta:Persze, hozzuk még csillagászati fizuval a lassan 40 éves Alves-t is, nincs elég jhv a keretben :D

Ha le lett zsírozva márciusban, akkor lassan 1 hete bejelentették volna szerintem Griezmann-t. A PSG-góré pedig nyilatkozta, hogy Neymar hiába szeretne jönni, nem mutatott komoly érdeklődést a klub.
Mindketten "lógnak a levegőben", simán érdeklődhetnének utánuk Manchester-ből, vagy a Juve-tól.

Az edző-vezetőség résszel egyetértek.
Az tuti, hogy a MU behúzná velük az EL-t párszor.

Az a pletyka járta tavaly, hogy CR miatt a Fiatosok nem kaptak fizetést egész nyáron.. Nem tudom ez mennyira kamu, mindesetre elég vicces. (nekik lehet nem annyira) Ha berántanák a kettő közűl valamelyiket, lehet lenne egy kis megszorítás megint :mrgreen:

Amúgy nyilván Neymar is meg Griezmann is menne a Juveba ezerrel, hogy nyerjen még pár bl-t a roppant szimpatikus 7-es számú embernek, aki aztán bezsebeli majd az aranylabdákat, elismeréseket stb.. helyettük. :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 18:18:19

davi10 írta:
andreas írta: Alves korántsem csillagászati összegekért jönne:)
:arrow:
davi10 írta:Persze, hozzuk még csillagászati fizuval
Mert szerinted majd pont 36 évesen rekord trófeával a háta mögött fog alacsony fizetésért szerződni egy Juve meg egy PSG után? :D

Tartom annyira gerincesnek, ráadásul jönne Ney után stb stb:)
Pont azért amit leírtál, én nem hiszem hogy Őt 36 évesen a lóvé mozgatná!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.10. 18:13:06

andreas írta: Alves korántsem csillagászati összegekért jönne:)
:arrow:
davi10 írta:Persze, hozzuk még csillagászati fizuval
Mert szerinted majd pont 36 évesen rekord trófeával a háta mögött fog alacsony fizetésért szerződni egy Juve meg egy PSG után? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 18:02:37

davi10 írta:Persze, hozzuk még csillagászati fizuval a lassan 40 éves Alves-t is, nincs elég jhv a keretben :D

Ha le lett zsírozva márciusban, akkor lassan 1 hete bejelentették volna szerintem Griezmann-t. A PSG-góré pedig nyilatkozta, hogy Neymar hiába szeretne jönni, nem mutatott komoly érdeklődést a klub.
Mindketten "lógnak a levegőben", simán érdeklődhetnének utánuk Manchester-ből, vagy a Juve-tól.

Az edző-vezetőség résszel egyetértek.
Alves korántsem csillagászati összegekért jönne:)
A PSG góré, ott tesz keresztbe a Barcának ahol csak tud, legyünk kicsit őszinték:) talán igaza is van?
Aztán itt van Grízes téma: amennyiben valóban ez a történet amit az média stb lehozott, hát megint csak meg lehet érteni az ATMA-t.

Tiszta szívemből kívánom, jöjjön össze mindkettő(három) de, még mindig ott tartunk, Valverde irányítja a csapatot:)
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.07.10. 13:36:30

drobika írta:
[color=#FF0000]pr13[/color] írta:Fel nem tudom fogni, hogy 2 ilyen abszolut világsztár várható és sokaknak nem tetszik. Pedig Ők már bizonyitottak.
Igen, ők már bizonyítottak. Az emberi mivoltukról már bizonyítottak. Azt, hogyan tudnak otthagyni klubokat, szurkolókat, megalázó helyzetbe hozni másokat. A focista tudományukat senki sem becsüli le, mert az nyilvánvaló. Csak az a kérdés, hogy kellenek e egy olyan csapatba, olyan közegbe, ami gyökeresen más értékeket vall. Aztán ha már itt lesznek akkor valyon milyen versenyhelyzet lesz Dembelé,Cou, vagy bármely más támadó, vagy fiatal játékos számára? Konzerválódik a spanok helyzete meg inkább. Az anyagi vonzatukról nem is beszélve.
Ez nem csapatépítés, hanem leépítés
OFF és piramis is, de:
légyszi úgy idézz, hogy az eredeti szerző neve legyen ott, ne másé.. Csak mert én ilyet nem írtam.
OFF vége.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.10. 13:31:19

davi10 írta:
Léfe írta:Az komoly érv, hogy Griezes képe milyen rémitő. Ide jutottunk ?
Igen, hónapok óta ez az egyetlen érv jön elő. A kisfilmezést, pereskedést, ingadozó teljesítményt, sérüléseket, tesó-szülinapozást stb. senki nem emlegette, mindenkinek csak esztétikai problémái vannak a játékosokkal, ez volt az egyetlen érv ellenük...
Mondjuk nálam elég érv az, hogy Griezmannak totálisan nincs helye, posztja a csapatban.
Neymarnak legalább lenne szakmailag értelme a franciával ellentétben. A posztján jelenleg nem igazán van jobb játékos a világon, ahol ráadásul jelenleg mínusz 1 ember játszik. Jóban van a csapattársakkal is, míg Griezmannt nem várja hurrával az öltöző.
Félreértés ne essék, top játékos a francia, a legtöbb csapatban stabil kezdő lenne, de itt pont nem rá van szükség. Az hogy gyakorlatilag bohócot csinált a klubból, meg a kis videoklipje már csak hab a tortán.
Engem igazából az sem zavarna, ha maradna ilyen összetételben a támadóalakzat, de inkább Dembelét favorizálná Vaalverde, mert iszonyatosan fiatal és tehetséges játékos, aki előtt hatalmas jövő áll. Csak sajnos Bartoék nem nagyon tekintenek a jövőbe, ahogy Valverde is tudja, hogy nem lesz még 3-4 éve itt, nem érdeke hogy elkezdjen fiatalokkal számolni és beépíteni őket.
Én még egy De Ligt-tel kiegyeznék ebben az átigazolási időszakban, de úgy néz ki az a hajó elment. Egy Griezmannal nem valószínű hogy nagy változások lennének elől, sőt! Neymar legalább ösztönből tudna veszélyeztetni elől.

Viszont Coutinhonak úgy tűnik nem akaródzik elmenni vagy abszolút nincs érdeklődés felé. Pedig nem hiszem, hogy annyira jól érezné magát itt. Manchesterben például én simán el tudnám képzelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2019.07.10. 13:43:21-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.10. 12:58:54

Persze, hozzuk még csillagászati fizuval a lassan 40 éves Alves-t is, nincs elég jhv a keretben :D

Ha le lett zsírozva márciusban, akkor lassan 1 hete bejelentették volna szerintem Griezmann-t. A PSG-góré pedig nyilatkozta, hogy Neymar hiába szeretne jönni, nem mutatott komoly érdeklődést a klub.
Mindketten "lógnak a levegőben", simán érdeklődhetnének utánuk Manchester-ből, vagy a Juve-tól.

Az edző-vezetőség résszel egyetértek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 12:18:20

davi10 írta:
andreas írta: Mindkettő akkora tudású játékos, bárhol a világban azonnal elfogadnák.
Persze egyik játékos sem kutyaütő a pályán, ezt senki nem vitatja.
Mégsem hallani, hogy bármelyikért kapkodnának a nagy klubok, pedig mindkettő bejelentette, hogy távozni szeretne (Griezmann hivatalosan, Neymar lehet, hogy nem, de nála megtette a PSG).
Persze hogy nem kapkodnak értük, mindenki tudja mi a cél a BARCA!
Messi, Neymar, Grizes azért ez nem hangzik rosszul:)

Én Alvest is azonnal visszahoznám.
Viszont semmit nem ér az egész amíg nincs egy karakán, odaszólok amikor kell stb edzőnk, és igazából én ezt látom a legnagyobb problémának. + vezetőség vicces amit összeműködnek!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.10. 12:10:03

andreas írta: Mindkettő akkora tudású játékos, bárhol a világban azonnal elfogadnák.
Persze egyik játékos sem kutyaütő a pályán, ezt senki nem vitatja.
Mégsem hallani, hogy bármelyikért kapkodnának a nagy klubok, pedig mindkettő bejelentette, hogy távozni szeretne (Griezmann hivatalosan, Neymar lehet, hogy nem, de nála megtette a PSG).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.07.10. 11:57:22

drobika írta: Igen, ők már bizonyítottak. Az emberi mivoltukról már bizonyítottak. Azt, hogyan tudnak otthagyni klubokat, szurkolókat, megalázó helyzetbe hozni másokat. A focista tudományukat senki sem becsüli le, mert az nyilvánvaló. Csak az a kérdés, hogy kellenek e egy olyan csapatba, olyan közegbe, ami gyökeresen más értékeket vall. Aztán ha már itt lesznek akkor valyon milyen versenyhelyzet lesz Dembelé,Cou, vagy bármely más támadó, vagy fiatal játékos számára? Konzerválódik a spanok helyzete meg inkább. Az anyagi vonzatukról nem is beszélve.
Ez nem csapatépítés, hanem leépítés
Grízes Úr nálam is kiverte a biztosítékot, de meg lehet érteni? Szerintem igen!
Neymar egy nagy gyerek, meg lehet érteni? Szerintem igen!

Mindkettő akkora tudású játékos, bárhol a világban azonnal elfogadnák.

Mi a helyzet a barcával? Egy semmilyen focival nyertük a bajnokságot, nagy szó, szép dolog , de a barca nem erről szól!
Ezt a csapatot leépíteni ahogy írtad, már nem lehet, le van épülve:)

Kell a vérfrissítés? igen kell! Tőlem akár még alves is jöhetne csak végre mozduljon meg valami..
Válasz küldése