Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.11. 19:59:47

Az jutott eszembe hogyha ez a bűnöző beszélne magyarul 100% hogy NER-tag lenne, kevesen tudják ilyen jól megmagyarázni a semmit mint Barto.

Egyébként gratulálok nekik hogy egy laza 5 milliárdos üzletet hazavágtak, én dicsértem az egész bagázst a Nike és Rakuten szerződések után, de ez már sok.

Akárki is lesz az utód sok dolga lesz, azt halkan jegyzem meg hogy remélem azzal kezdi, hogy Messinek adnak egy szép búcsút, menjen ki az utcára egész Barcelona ünnepelni a történelem legnagyobb zsenijét, aztán menjen haza a Newells-be levezetni. Jobb lenne neki is, de főleg a klubnak.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.07.11. 19:26:40

Amúgy nagyon kíváncsi leszek.Ha tényleg hitelből lesz megfinanszírozva a francia leigazolása ezzel a fizuval akkor nagyon hamar el kéne gondolkodni azon hogy a hihetetlenül stabil anyagi helyzetű klub éléről nem kéne elzavarni ezt a majmot mielőtt csődbe visznek minket?
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.05. 21:20:41

olvasva Barto nyilatkozatát, miszerint Dembélé jobb játékos mint Neymar és ezt (a gyengébbek kedvéért) meg is ismétli!? hát rá döbbentett, hogy új alapokra kellene helyeznem azt a kevéske értékítéletet amit eddig a fociról begyűjtöttem.
szánalmas. :mrgreen:
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.07.05. 15:24:20

MessiNeymarSuarez írta: Van egy olyan érzésem, hogy ez a Neymarozgatós story is elsősorban azért megy, mert ezzel akarják lekötni a jónépet, hogy ne lázadjanak, hanem legyenek azzal elfoglalva hogy Neymar visszajön-e vagy sem. :roll:
Igen, ez már nekem is eszembe jutott :D Megy a téma, hogy Neymar vagy Griezmann "szúrta hátba" jobban a klubbot, meg ki a jobb, rosszabb, szebb.
De közben még mindig EV ül a padon. #-o Én a kupadöntő után nagy összeget mertem volna tenni arra, hogy feláll, mert ilyen bukták után még egy top klubnál biztosan nem maradhat edző.. Szerencsére nem fogadtam és megmaradt a zseton. És a mai napig nem tudjuk, hogy a tisztelt testület mit értékelt fel annyira, hogy az Anfielden meg Sevillában történtek eltörpül mellette.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.05. 15:03:05

Chino írta:...

Ez igaz, ezért is vagyok mocskosul mérges Valverdére.
Guardiola, Lucho, de akár Cruyff is önként felállt volna teljes szégyenérzettel a padról 1 vagy 2 ilyen istentelen nagy történelmi zakó után, pedig az említett emberek(főleg Guardiola és Cruyff) mennyivel többet tettek a Barcáért mint Valverde.
Erre ennek meg nem volt más dolga, mint utána széles vállal kiállni flegmázni, hogy köszöni szépen nagyon jól van, miután 2 olyan soha nem látott zakót sikerült véghez vinnie a csapatával(ráadásul zsinórban), ami jó ha ezen kívül összesen 2-szer előfordult a BL/BEK történelmében :roll:

Viszont ilyenkor az elnök dolga lenne kiállni, és szépen elbocsátani.
Kivéve ha az elnöknek olyan edző kell, aki egy báb, és nem meri kirakni padra akik nem a kellőképp teljesítenek, és garantáltan kezdők maradnak.
Guardiola, Lucho ezeket mind meglépte, tényleg meg is lett az eredménye. Hol lett volna 2009-ben triplázás, vagy 2015-ben triplázás, ha Guardiola nem küldi el a kiégett Ronaldinhot, Decoval akik részegen jártak edzésre, vagy Lucho aki többek között Xavit rakta ki a kezdőből, és mellette megtalálta a fontos feladatát is?!..

2018: https://www.youtube.com/watch?v=B4OivXujbGM" target="_blank Roma-Barca 3-0
2019: https://www.youtube.com/watch?v=16y8CZ3oEDs" target="_blank Liverpool- Barca 4-0

Micsoda szenzációs, dicső, Barcelonához méltó Bl szereplés...
Igazán rászolgált a hosszabbításra, és a vállveregetésre, bizalomra..
Hátha jövőre sikerül már végre 4 gólos előnyről is kiesnünk vele :roll:
A gyönyörű játékkép csak slusszpoén.
Alig várom, hogy a harmadik szezon(ami Luchonál is rosszul sikerült már, akkor Valverdével mi lesz?) is lepörögjön vele, micsoda kilátások... #-o

Egyszerűen el nem tudom képzelni, felfoghatatlan hogy ezek után(+kupadöntő) nem képes Bartomeu kirúgni páros lábbal Valverdét egy Barcelona padjáról.
Mélységesen szomorú, hogy ide jutott szeretett klubom.

Van egy olyan érzésem, hogy ez a Neymarozgatós story is elsősorban azért megy, mert ezzel akarják lekötni a jónépet, hogy ne lázadjanak, hanem legyenek azzal elfoglalva hogy Neymar visszajön-e vagy sem. :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.05. 14:44:54

mess2009 írta:én nem voltam Barto ellenes, de mostanra kénytelen vagyok beismerni, hogy két óriási hibát elkövetett:
-Valverde meghagyása. ellenére annak, hogy két konkrét oka is megvolt.
Nagyon távol álljon tőlem, hogy Baret-t védjem, de egy normális edző két ilyen példa nélküli, megalázó bukta után (plusz még a kupával sem tudott kozmetikaázni, ott is helyretettek minket) magától fel szokott állni a padról, ha nem is szezon közben, de a végén mindenképpen.
Ezt nem tartom gerinces dolognak, persze lehet hogy úgy gondolja elvegetál majd jó pénzért a padon, az eredmények pedig nem igazán izgatják, mert úgy tűnik bármi történhet marad a posztján. Max. akkor tudom elképzelni, hogy felállítják, ha a szent teheneket padra vágja. Pedig ennek kellene az alapnak lenni. Mind Pep, mind Lucho meglépte ezeket, meg is lett a (pozitív) eredménye.
mess2009 írta:-az egész un. sportigazgatóság lecserélésének az elmaradása mert itt is volt (van) legalább két ok de inkább több.
ez a mostani balhé ? ki tudja mi a valódi ok?! hazudnak mint állandóan. mellesleg ez a fazon belekiabálta az "éterbe", hogy Neymar marad, aztán mégsem maradt ....már akkor lemondhatott volna :mrgreen:
az un. Neymar ügy meg lehet hogy nincs is(a mostani) itt meg megy az adok kapok rendesen... ki kéne várni.
Itt nem tudni mi megy a háttérben, most talán elkezdődik valami takarítás, aztán meglátjuk, hogy bábok kerülnek-e a megüresedett székekbe, akik majd bólogatnak Barto minden elképzelésére.
A jövő csapatának építéséről meg annyit, hogy ez sem Valverdenél, sem Bartonal sem prioritás. Nagyon jól tudják, hogy legfeljebb 2-3 évük van hátra, megoldják Messivel meg a "kész" játékosokkal.
Hogy utána mi lesz, az már nem az ő gondjuk.
Forca Barca!!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.04. 14:58:42

Mestre lemondott és a helyét nem más veszi át mint... Barto #-o elnök és helyettes egy személyben, miközben a mundo szerint Segura lehet a következő, hullanak a fejek de a legjelentősebbek sajnos nem.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.04. 12:12:40

én nem voltam Barto ellenes, de mostanra kénytelen vagyok beismerni, hogy két óriási hibát elkövetett:
-Valverde meghagyása. ellenére annak, hogy két konkrét oka is megvolt.
-az egész un. sportigazgatóság lecserélésének az elmaradása mert itt is volt (van) legalább két ok de inkább több.
ez a mostani balhé ? ki tudja mi a valódi ok?! hazudnak mint állandóan. mellesleg ez a fazon belekiabálta az "éterbe", hogy Neymar marad, aztán mégsem maradt ....már akkor lemondhatott volna :mrgreen:
az un. Neymar ügy meg lehet hogy nincs is(a mostani) itt meg megy az adok kapok rendesen... ki kéne várni.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.03. 21:08:06

Jordi Mestre lemondott, pedig Bartonak és EV-nek kéne.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.05.29. 15:11:05

Az kicsit zavar, hogy Cou-ról nagy melléfogásként irtok. Végül is az lett. Na de amikor jött más volt a kép. Nagyon örültem neki, mások is. Többször láttam a Pool-ban és extra volt. Nem is értem mi lehet a háttérben.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.28. 21:35:24

Samper írta:Akkora már a kavarodás a világsajtóban, hogy ezek után teljesen lehetetlen visszatérni a "tovább az eddigi úton"-hoz. Hogy Barto mit lép és hogy kezében tudja-e tartani a folyamatokat, az 1-2 héten belül kiderül. Mindenesetre a Valverde melletti többszöri hangsúlyos kiállás után nagy artistaszámot kell bemutatnia ahhoz, hogy a hátralevő idejét konszolidált formában legyen képes végigcsinálni.
Nem lehet, hogy Rosell irányít a háttérből, Bartomeu túl gyorsan került hatalomra annak idején, és nem igazán hozott változást a korábbiakhoz képest. Egyébként, nem választhatja meg magát újra, mintha, már azt a szabályt is módosította volna?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.28. 10:37:25

Akkora már a kavarodás a világsajtóban, hogy ezek után teljesen lehetetlen visszatérni a "tovább az eddigi úton"-hoz. Hogy Barto mit lép és hogy kezében tudja-e tartani a folyamatokat, az 1-2 héten belül kiderül. Mindenesetre a Valverde melletti többszöri hangsúlyos kiállás után nagy artistaszámot kell bemutatnia ahhoz, hogy a hátralevő idejét konszolidált formában legyen képes végigcsinálni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.26. 15:00:25

Cestus írta:Szerintem Ernő csak a tünet, nem a valódi probléma. És amíg mindenki őt hibáztatja, és nem veszi észre az edző templomorrától a háttérben sunyító Bartoékat, addig csak megerősítjük őket abban, hogy Ernő tökéletes bűnbak, és bizony itt kell őt tartani a kispadon.
Biztos, hogy nagyon rosszul végzi ő és a stábja a munkájukat. A fiatalokról alig hallani. Nem is nagyon kerül fel senki a csapathoz, azért korábban jóval több lehetőséget kaptak. Dembele és Coutinho se vált be és egyikükre nem is volt szükség, nincs hely nekik egyszerre a csapatban, csak muszájból.

Az a szerencsénk, hogy Messi fantasztikus évet produkált, nélküle ez a csapat, max második lett volna a BL csoportba extrém esettben még ki is esünk harmadikként, a bajnokságban pedig a Real alatt lennénk és küzdenénk a harmadik negyedik hely valamelyikéért, úgy hogy méregdrágán megfizetett játékosaink vannak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.26. 13:26:02

Szerintem Ernő csak a tünet, nem a valódi probléma. És amíg mindenki őt hibáztatja, és nem veszi észre az edző templomorrától a háttérben sunyító Bartoékat, addig csak megerősítjük őket abban, hogy Ernő tökéletes bűnbak, és bizony itt kell őt tartani a kispadon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.26. 12:45:31

pep71 írta:
Nem áll rosszul a Barca igazolások terén?? A két galaktikus sztárigazolás totál mellényúlásnak tűnik, az egyik mintha elfelejtett volna focizni, a másik meg állandóan sérült, plusz kezelhetetlen fejben(kb. mint egy 15 éves) és neki is 3-4 jó meccse volt eddig kb..
Jobbhátvéd poszt Álves távozása óta megoldatlan, a középpálya nem elég labdaügyes, melléje lassúak és a védekezésben gyengék. TS, Alba, Messi, KH(főleg, ha Umtiti összeszedi magát vagy jön De Ligt) poszt van rendben, többi mind kérdéses szvsz.
Én inkább az Abidal-érára gondoltam, mióta Ő a góré egyedül a Munir-Boateng buli ment mellé, a többi igazolás bevált.

Érdekes, szerintem pont Alves posztja van megoldva és Alba-é nem. Jobbosra ott van Semedo, Robi és jövőre Wagué is szóba jön majd szerintem. Balra van egy Alba és kész.
A középpályán egyértelműen látszik, hogy megy a finomhangolás, Arthur, De Jong mind jó igazolásnak tűnnek, illetve az Alena-Puig kettősre is lehet építeni.
Igen, a támadóknál vannak gondok.
Coutinho úgy néz ki tényleg totál félrement, Dembele pedig ha kapna 1-2 pofont akkor talán a gyógytorna meg a bemelegítés alatt nem a Fortnite-on járna az esze, nem tudom elképzelni mi más állhat a háttérben.

Így is top 3 keretünk van szerintem, nem ezzel van itt a legnagyobb baj.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.05.26. 11:59:46

davi10 írta:A világ legnagyobb baromsága volt hosszabbítani Valverde-vel. A csapat nem hogy jobban játszott volna, mint tavaly, de még az ezerszer emlegetett stabilitás is eltűnt a védelemből.

Szerintem ennek egy oka lehet, ami már többször is elhangzott a fórumon: a kényelem.
Bartomeu nem akar erre a maradék 2 szezonra új edzőt keresgélni, jó lesz nekünk a jó öreg Ernő Bá, aztán vagy jön a dupla vagy nem.
Valverde pedig nem elég tökös, hogy kihúzza a gyufát a hangadóknál, főleg Messi-nél, ezért fog pl. Busi addig kezdő lenni, ameddig akar, és ezért mehet a sétálgatás és a tökvakarás minden meccsen. Ernő bá' nem hülye, tudja, hogy ennél több zsét semelyik másik csapatnál nem fog kapni. Az se lepne meg, ha a Barca-kaland után már főállású fotós lenne.

Az egyetlen amiben bízhatunk, hogy a következő elnök-edző párosra olyan keretet hagynak itt, amivel majd lehet dolgozni, ez már inkább Abidal-ék melója, és ezzel talán nem is állunk olyan rosszul, ha az utóbbi igazolásokat nézzük.
Nem áll rosszul a Barca igazolások terén?? A két galaktikus sztárigazolás totál mellényúlásnak tűnik, az egyik mintha elfelejtett volna focizni, a másik meg állandóan sérült, plusz kezelhetetlen fejben(kb. mint egy 15 éves) és neki is 3-4 jó meccse volt eddig kb..
Jobbhátvéd poszt Álves távozása óta megoldatlan, a középpálya nem elég labdaügyes, melléje lassúak és a védekezésben gyengék. TS, Alba, Messi, KH(főleg, ha Umtiti összeszedi magát vagy jön De Ligt) poszt van rendben, többi mind kérdéses szvsz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.26. 11:27:00

A világ legnagyobb baromsága volt hosszabbítani Valverde-vel. A csapat nem hogy jobban játszott volna, mint tavaly, de még az ezerszer emlegetett stabilitás is eltűnt a védelemből.

Szerintem ennek egy oka lehet, ami már többször is elhangzott a fórumon: a kényelem.
Bartomeu nem akar erre a maradék 2 szezonra új edzőt keresgélni, jó lesz nekünk a jó öreg Ernő Bá, aztán vagy jön a dupla vagy nem.
Valverde pedig nem elég tökös, hogy kihúzza a gyufát a hangadóknál, főleg Messi-nél, ezért fog pl. Busi addig kezdő lenni, ameddig akar, és ezért mehet a sétálgatás és a tökvakarás minden meccsen. Ernő bá' nem hülye, tudja, hogy ennél több zsét semelyik másik csapatnál nem fog kapni. Az se lepne meg, ha a Barca-kaland után már főállású fotós lenne.

Az egyetlen amiben bízhatunk, hogy a következő elnök-edző párosra olyan keretet hagynak itt, amivel majd lehet dolgozni, ez már inkább Abidal-ék melója, és ezzel talán nem is állunk olyan rosszul, ha az utóbbi igazolásokat nézzük.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.05.18. 12:46:09

Ez a Bartomeu kész vicc kategória én csatlakozok azokhoz akik azt mondják amíg egy ilyen ember van a klub élén addig nem lesz semmilyen komolyabb siker. Szinte elképzelésük sincs hogy milyen profilú játékosok,edző illik bele a klubba. Elég csak megnézni az átigazolási szezonokat bár az utóbbi időben voltak jó igazolások mint: vidal,arthur, de minden ilyen igazolásra jut egy coutinho és digne nem is véletlenül őket mondom mert ők máshol teljesítettek dignet is mikor elkerült innen már a pl team of the yearbe is beválasztják,alcazer a 2. legtöbb gólt lőtte a bundesligában,malcom a ligue 1 eggyik legjobb játékosa volt.Utána itt van az edző kérdés aminél nevetségesnek tartom,hogy egy olyan edző ül a világ legjobb csapatának az élére akinek semmilyen komoly eredménye nem volt még csak azért mert egyszer a csapatban focizott xd ilyen felfogással nem lehet sportcsapatot irányítani. Valamint azt hiszik ha 100m-ért vesznek méreg drága játékosokat akkor nyilván majd megnyernek mindent és coutinhoért se vállalja senki a felelősséget pedig ők igazolták ugyan ez a a helyzet dembelével aki súlyosan túlfizettek és ebben a szezonban vagy ő vagy coutinho mindig a padon csücsült a fontosabb meccseket,ami egy száz milliós játékosért elfogadhatatlan. Áttérve arra,hogy vannak játékosok akik bármit megtehetnek és még is a kezdőben vannak,hiába akadnak jobb játékosok ez a kellemetlen már kiöregedett kemény mag: suarez,pique,busquets,alba.. De kettejükben legalább volt elég hogy kiálljanak a sajtó elé és bevállalják a felelőséget nálam pique már rég nem lenne a csapatban hiába teljesít mostanában jól ez a mentalitás amit ő képvisel nem ide illik. De persze érkezzenek világklasszisok megint 100 milliókért és hanyagoljuk el a tényt hogy a csapat védelme évek óta átjáró ház és szinte bármilyen mecsben benne vannak ahol egy gyors,fizikálisan erős csapat ellen küzdünk akinek az edzője kompetens,hogy 3-4 et kapnak.De azért ilyen origit,shaqirik meg kitudja kiktől 3 gólos előnyből egy meccset elbuknak főleg ilyen gólokkal,mint a 4. ez már tényleg komédia és az ilyenre nincs mentség,azonnal menni kellett volna az edzőnek már másnap és legalább 1-2 játékosnak is aki benne volt ebben.De ahogy eddig alakul ha menne is fognak páran akkor nem azok lesznek akiknek kellene. Nem coutinho,rakiticset kellene felelősségre vonni első sorban szerintem.Suarez,pique,busquets hármasból legalább 2 nek menni kellene ha a csapat újra verseny képes szeretne lenni,de hogy pont ők távozzanak arra nem látok esélyt,se valverdére.Azonban a ha jövőre ők maradnak és bl-ben megint hasonlók lesznek márpedig tuti hogy lesznek akkor már az elnököt is felelősségre vonják szerintem és repülni fog az egész bagáz az öreg játékosokkal eggyütt.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.16. 21:25:01

Szokatlanul nagyot kockáztat azzal Barto, hogy tartja Valverdet és hozza Grizt. Mindkettőnek eleve komoly ellentábora van és ha nem megy a csapatnak,Bartonak nincs puffere, akit hibáztathatna. Ő lesz a düh célpontja, ha úgy alakulnak a dolgok. Eddig pedig jellegzetesen óvatos volt és lefedezte magát.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.16. 21:17:50

Nervo írta:,,Ő az az edző, akit akarunk, a szerződése hozzánk köti, és nagyon boldogok vagyunk, hogy velünk van. Most már a játékosokon a sor, hogy megmutassák, hogy kiheverték a kiesés okozta fájdalmakat. “

Jövőre is grautlálni kell majd Ernestónak, főleg amit majd a következő bl-ben fog művelni. :roll:Szép volt Bartó.
Sajnos a játékosok se igazán akartak, ami fura a tavalyi után, nem tudom mi lehet a baj.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.16. 18:53:16

Ehhez nincs mit hozzátenni. Tökéletes elnöki válasz!
Azt gondoltam van benne némi gerinc, de ez a válasz tökéletesen ellentmond ennek a lehetőségnek.
Innentől várom a 2021-et. Addig itt Bl-t nem fogunk nyerni (darabig utána sem), marad a "Messi megoldja" taktika és a haveri kör totyogása. Futós, jó edzővel rendelkező csapatok hazavágnak, többit csapni fogjuk. Mákunk lehet a bajnokságban, a matracosok szétesnek, a Real épülget. Mellette, ha minden jó megy mienk lesz a katalán kupa is.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.05.16. 16:41:18

,,Ő az az edző, akit akarunk, a szerződése hozzánk köti, és nagyon boldogok vagyunk, hogy velünk van. Most már a játékosokon a sor, hogy megmutassák, hogy kiheverték a kiesés okozta fájdalmakat. “

Jövőre is grautlálni kell majd Ernestónak, főleg amit majd a következő bl-ben fog művelni. :roll:Szép volt Bartó.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.05.10. 17:26:49

Samper írta:Min járathatja a fejét Barto? Az eddigiek alapján azon, hogy hogy csinálhat olyan változásokat, amivel semmi se változik. Ha viszont érzi a büdöset, akkor nagy nyári átrendezésen törheti a fejét és azért tette magát láthatatlanná, mert közben egyfolytában tárgyal potenciális szakvezetőkkel, edzőkkel, játékosügynökökkel. Ha kávézaccból próbálunk olvasni, akkor az, hogy a B-ből senki nem vett részt az A edzésén, arra vallhat, hogy eldöntött tény Valverde távozása a szezon végén.
Sampi délután ne írjál, az nem a te műfajod ahogy olvasom. Hajnal 2-es sokkal jobb. Ahhoz hozzászoktunk, délutánival vannak ám komoly problémák.

Az írásodtól független én bízom benne, hogy kiteszik a szűrét EV-nek.
A kasszába viszont berakatnám a neki fizetendő végkielégítés összegét azzal, aki szerződést hosszabbított vele.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.05.10. 16:46:35

Samper írta:Min járathatja a fejét Barto? Az eddigiek alapján azon, hogy hogy csinálhat olyan változásokat, amivel semmi se változik. Ha viszont érzi a büdöset, akkor nagy nyári átrendezésen törheti a fejét és azért tette magát láthatatlanná, mert közben egyfolytában tárgyal potenciális szakvezetőkkel, edzőkkel, játékosügynökökkel. Ha kávézaccból próbálunk olvasni, akkor az, hogy a B-ből senki nem vett részt az A edzésén, arra vallhat, hogy eldöntött tény Valverde távozása a szezon végén.
Jo eg.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.05.10. 16:13:00

Min járathatja a fejét Barto? Az eddigiek alapján azon, hogy hogy csinálhat olyan változásokat, amivel semmi se változik. Ha viszont érzi a büdöset, akkor nagy nyári átrendezésen törheti a fejét és azért tette magát láthatatlanná, mert közben egyfolytában tárgyal potenciális szakvezetőkkel, edzőkkel, játékosügynökökkel. Ha kávézaccból próbálunk olvasni, akkor az, hogy a B-ből senki nem vett részt az A edzésén, arra vallhat, hogy eldöntött tény Valverde távozása a szezon végén.
Válasz küldése