Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.13. 10:12:03

VargaAron írta:120 millió €: nem jó, de nem tragikus. Ár-érték arányban jó vétel volt Griez, de ennyiből majdnem elhoztuk volna a Jovics (60) de Ligt (70) kettőst, akikkel sokkal előrébb lennénk csapat szinten
Mondjuk ezt főleg egy Coutinho után nem jelenteném ki úgy, hogy 1 percet sem játszott még.
Lehet, hogy klasszis játékos, de hiába van ferrarid, ha egy kókler a sofőröd.

Csak egy edzőváltás kéne és a teljes közönyből egyik pillanatról a másikra rá tudnék pörögni az új szezonra.
De Jong, Arthur, Puig, Todibo, egészséges Suarez és Dembele, kipihent Coutinho, csalódottságtól idegbeteg és motivált Messi...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2019.07.13. 10:02:52

VargaAron írta:120 millió €: nem jó, de nem tragikus. Ár-érték arányban jó vétel volt Griez, de ennyiből majdnem elhoztuk volna a Jovics (60) de Ligt (70) kettőst, akikkel sokkal előrébb lennénk csapat szinten
Valszeg jobb lett volna a két fiatal, de állítólag az első nem akart jönni, az utóbbinak meg kb. a Griz fizetését kellett volna adni.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2019.07.13. 09:31:58

120 millió €: nem jó, de nem tragikus. Ár-érték arányban jó vétel volt Griez, de ennyiből majdnem elhoztuk volna a Jovics (60) de Ligt (70) kettőst, akikkel sokkal előrébb lennénk csapat szinten
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.12. 23:56:29

ktm írta:
Bestbarca írta:Nem akarok szőrszálhasogató lenni de Neymar Cou Mbappé Félix és Dembele is drágább volt mint Griezmann
A kiralyi tobbessel valoszinuleg csak Barcelona igazolasokra gondolt. Ebben az esetben mondjuk Cou es Dembele volt tobb, nem Neymar.
Sajnos tévedtem, jogos, annyira nem vagyok naprakész fociból, Coutinho és Neymar ugrott be akik százon felül voltak. Mindenesetre én sokallom, mert nem igazán volt rá szükség. Plusz nem tartom nyerőembernek, de majd meglátjuk. Annyira nem zavar, mert ez a Barca nem az, amit én korábban megszerettem, eredményektől függetlenül.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.07.12. 22:51:16

Bestbarca írta:Nem akarok szőrszálhasogató lenni de Neymar Cou Mbappé Félix és Dembele is drágább volt mint Griezmann
A kiralyi tobbessel valoszinuleg csak Barcelona igazolasokra gondolt. Ebben az esetben mondjuk Cou es Dembele volt tobb, nem Neymar.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.07.12. 22:11:02

Amúgy a forumot olvasva meg a sok jövőbelátást,én mindíg azon röhögök,hogy 2008/09 es szezon előtt olvassuk már vissza néha mik mentek a fórumon. Pique,Busquets kik ezek, Xavi-Iniesta nem elég a középpálya irányítására nem képesek :D, Henry nem megoldás, a 6.helyért fogunk küzdeni. De még a szezon első fele után is kirúgtuk volna Pepet :D Aztán űrfoci évekig. Nem, énse látom az űrfocit Ev-vel de a foci kiszámíthatatlan. Lehet Griezmannról beszélünk és De Jongal pl.olyan szinten egyensúlyba kerül a csapat,hogy hirtelen mindenki elkezd szárnyalni és elkezd működni a gárda mint CSAPAT.Griezmann rúg 30at azt mekkora igazolás,közben meg csak mint CSAPAT elkezdtünk funkcionálni.Ez ilyen. Pep többet hozott a közös grill estekkel mint taktikával. Most anno milyen taktikáról volt szó. Letámadunk,elől sokat mozgunk azt a többit megoldották. Xavi egy perc alatt többet filózott a pályán a szemeivel,mint Pep évek alatt.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.12. 21:17:53

Kovbal88 írta:
mess2009 írta: a jelenlegi piaci realitásokat figyelembe véve, itt nem volt miről tárgyalni. az ár érték reális az Atletinek pedig nem kellett senki a kínálatunkból.
Szóval szerinted teljesen rendben van, hogy Neymar és Coutinho után, a futballtörténelem harmadik legnagyobb átigazolási összegét fizetjük ki egy olyan játékosért, aki lassan harminc éves egyértelműen el akart jönni a klubjától, amit nyíltan jelzett is. Normális klubok az ilyen játékosokat mint Grizz megveszik 70-80 millióért.
Persze, hogy nem a mi zsebünkre megy a dolog, de fura, hogy olyan emberekért adunk ki hatalmas pénzeket, mint Gomes, Paulinho, Matthieu, Griezzman, Dembelé, Coutinho, úgy hogy nem egy olajsejk a klub tulajdonosa.

Nem örülök Griezmannak, de ha már jött, legalább normál áron hozták volna...mondjuk, ha Suarez helyett fog játszani, akkor nem lenne hülyeség a leigazolása, de ha mellette...

Nem akarok szőrszálhasogató lenni de Neymar Cou Mbappé Félix és Dembele is drágább volt mint Griezmann :D

A mai piacon 120 millió egy világbajnok klasszis támadóért aki 28 éves (még úgy is hogy nem nagyon van meg a posztja) valóban nem reális ár... hanem a reális ár alatt van.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.07.12. 21:12:01

Griezmann helyét én sem látom,de majd meglátjuk. Nem lehetetlen azért beilleszteni,Ev nél láttunk már egy-két felállást. Meg imádja a 442-t ott még lehet is helye,de az ördög tudja mi jár a fejében.Előre meg hagy ne itéljük el megint,majdha bukta van. :D

Ez a miért 120,mert annyi. A világ legnagyobb költségvetésű klubbja a Barca,persze hogy drágán adnak nekünk mindenkit. Tárgyalni? Most komolyan,az Atleticoval a legnagyobb sztárjukról,úgyhogy közvetlen konkurenciánk. Itt nem volt mit tárgyalni hát 200at akarnak ígyis.Kivásárlási ár volt csak az opció.

Ez a szerintünk már korábban is tárgyaltak ez közröhej. Szerintem meg én vagyok a a brunei szultán. Kb ennyi jogi alapja van. Tárgyaltak előre,nyílván igen,mint a történelemben mindenki mióta van átigazolási piac. Az élet kemény. Nem a Barca a röhej, hanem a vergődő Atletico. Papírokat meg nem írtak alá nyílván.(ha igen akkor tényleg bravo)

Miért nem Jovic jött? Lehet bejön madriban de azért marha nagy zsákbamacska. Akkor már inkább Griezmann legalább van alapja. Plusz 60m meg mai világban egy csatárnál...

Ez a történelem legdrágább igazolásai téma. Könyörgöm aki 5éve 30 ma 100. Üdv a modern fociban. Amúgy kit hoztunk volna előre? Igen fiatal tehetség meg a többi. Azt akkorát hasal 10ből 9 mint az állat. Más bevált játékos pénzcsapatból 200ért? Mert aki ért vmit az annyi,Griezmann is akciósan 120. Dembele? Minden évben fél szezont sérült, nem megy edzésre mert playstationozik. Azért van ott baj,Ev helyében én se bíznék benne.De a lehetőséget megkapta és élt is vele aztán lesérült. Szezon végén meg persze hogy nem ő volt az opció sérülésből visszajőve.

Megjegyzem Neymar lenne a legjobb opció még mindíg, de az életben nem fogják elengedni márcsak azért sem,kivásárlási ár nélkül meg esélytelen.

Én nem szeretem Ev-t. LE elkezte leépíteni a Barcat,mégha volt is egy jó fél éve. Ev befejezte. Nem rossz edző,nem hülye, de annyira be.ari hogy nem mert kockáztatni,meghúzni egy váratlant,berakni egy új fiatalt stb. Csak a tuti és ezért bukik rendre rövid távon. Mert hosszú távon ez beválik,bajnokság. De kupában ahol 1 max 2meccsen kell teljesiteni ez kevés.

Most vagy idén felvállja a nyiltabb játékot amire abszolút megvan a kerete vagy megy tovább a tingli tangli és megy jövőre. Szerintem ezt ő is tudja,kérdés ki tud e jönni a konforzónájából? Ha igen szép év lesz,ha nem nem lesz mit nézni. (Mégha nyerünk is lásd francia válogatott vb.)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.07.12. 21:02:33

Hát ennyiért inkább hoztam volna De Ligtet, és akkor legalább hátul biztosan megvagyunk.
EV-nél ez az igazolás egy bazi nagy lutri, hiába jó játékos, nincs posztja. kirakni balszélsőnek meg félmegoldás, mert nem az.
meglátjuk, hogy muzsikál majd, de nem lepnék meg ha befürödnénk vele is, mint Coutinhoval pl, bár ő legalább a spanyol közegből jön, ami kicsit előny.

több igazolás gondolom nem lesz már, max valami boateng féle pénzmosósdi még okosba.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.12. 20:35:19

Az Atleti már be is jelentette hogy storno az igazolás...
Megint egy botrányos ügy.
Szégyen
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.12. 20:30:30

mess2009 írta: a jelenlegi piaci realitásokat figyelembe véve, itt nem volt miről tárgyalni. az ár érték reális az Atletinek pedig nem kellett senki a kínálatunkból.
Szóval szerinted teljesen rendben van, hogy Neymar és Coutinho után, a futballtörténelem harmadik legnagyobb átigazolási összegét fizetjük ki egy olyan játékosért, aki lassan harminc éves egyértelműen el akart jönni a klubjától, amit nyíltan jelzett is. Normális klubok az ilyen játékosokat mint Grizz megveszik 70-80 millióért.
Persze, hogy nem a mi zsebünkre megy a dolog, de fura, hogy olyan emberekért adunk ki hatalmas pénzeket, mint Gomes, Paulinho, Matthieu, Griezzman, Dembelé, Coutinho, úgy hogy nem egy olajsejk a klub tulajdonosa.

Nem örülök Griezmannak, de ha már jött, legalább normál áron hozták volna...mondjuk, ha Suarez helyett fog játszani, akkor nem lenne hülyeség a leigazolása, de ha mellette...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.12. 18:37:50

A hírek szerint viszont EV nagy vágya volt a francia. Reméljük elképzelése is van arról, hogyan aknázza ki a benne rejlő lehetőséget.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.12. 18:10:13

Nagyon sajnálom hogy ide került Griez.
Emberi mivoltát már kitargyaltuk bőven.Elég szomorú hogy idáig süllyedtünk.
A csapatban a helyét nem látom, remélem legalább EV látja...
Dembele ezzel gyakorlatilag esélytelen és vált.Pedig benne lett volna egy jövőbeli Barca alapember lehetőség.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2019.07.12. 17:53:28

Szerintem Griezmann egy nagyon jó játékos, de több problémám van a leigazolásával :

1. Valverde az edző, ami azt vetíti elő, hogy Griezmann Suarez és Messi lesz nyomatva ezerrel. Nem tudom elképzelni, hogy bármelyiket is padoztassa, ami azt eredményezi szerintem, hogy ha nem is most, de jövőre Dembele lelép. Tehát beáldozzuk a villámgyors kétlábas szuperthetséges Dembelet a jövőre 34 éves Suarezért a 29 éves Griezmannért és a 33 éves Messiért.
2. Nincs posztja nálunk. Amit ő játszott az Atleticoban és a Francia válogatottban az konkrétan az volt, hogy minden labdáért visszalépkedett, minden támadás rajta ment át. Nah itt ezt Messi játsza egy jóval magasabb szinten.
3. Mivel az a poszt, ahol eddig játszott foglalt én majdnem biztos vagyok benne, hogy 4-3-3-ban a bal szélen bal lábasként fogják játszatni, ráadásul úgy, hogy nem is annyira vészesen lendületes játékos. Ne legyen igazam, de én ezen a poszton max 10-12 gólt látok Griezmannban + szerintem sokkal lassabbá és statikusabbá válik a támadosorunk.

Véleményem szerint Griezmann két poszton lehetne hasznos. Egyfelől lehetne csinálni egy Agüero szerű mozgékony középcsatárt, aki jól passzol és ha helyzetbe kerül azt belövi. A másik variáció lehetne szerintem, ha Messi lenne a hamis 9es és Griezmann a jobboson. Akárhogy is agyalok, szerintem neki akkor lehetne itt posztja, ha Suarez csak csere, viszont egy pillanatig nem gondolom, hogy Valverdenel opció, hogy Suarez csere akkor sem ha 3 hónapig átbotlik minden labdán.
Más körülmények között más edzővel ez lehetne egy nagyon jó igazolás, úgy hogy rotálva van a négy támadó, de Valverdenél Dembelenek jövőre lesz összesen 10 meccse BL és bajnokságot is beleértve és akkor sem lesz semmi esélye kiszorítani Griezmannt vagy Suarezt, ha minden meccsen csereként beállva gólt lő. Láthattuk tavaly is, hogy akármennyire rosszul játszott Busquets és akármennyire jól játszott Vidal vagy Arthur egyszerűen esélyük nem volt stabil kezdőjátékossá válni, illetve akármennyire is tragikus volt 2-3 hónapig Suarez , soha az életben nem volt megvariálva a támadósor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.07.12. 17:40:49

Majdnem mindennel egyetértek. Csak Suarzt el kellene adni. Szerrintem Ő is érzi, mert Grizes nem lessz kispados.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.12. 17:25:15

Én kifejezetten nem kedvelem őt, de ha lövi a gólokat akkor majd megenyhülök. Összességében azért egy jó játékost hoztunk elfogadható áron.
A kérdés csak annyi, hogy az edzőzsenink mit fog tudni kezdeni vele? Kidobja bal szélre és viszont látásra? Garantáltan nem fog 4 támadóval kezdeni, viszont ha ég a ház, azért kíváncsi leszek hogy mutatna a Demb, Messi, Griez - Suarez 4es.
Innen csak egy bal oldali védő érkezése kötelező. Oda én hoznék valakit, aki akár hosszabb távú megoldás is lehet és tényleges konkurenciája Alba-nak. Lusisnak elvileg megmondták, hogy nem őt akarják ide. Akkor hátul rendben lennénk, és bízzunk Umtiti feltámadásában :-)
Középen még így is kicsit soknak érzem a létszámot, bár gondolom Rafinhát vagy végleg, de ismerve magunkat inkább kölcsönbe fogjuk tudni elpasszolni. Még így is Rakitic, Busi, Vidal, Arthur, De Jong, Alena + Puig lesz középre, bár utóbbi 4 játékos legalább fiatal :-)
A Neymar helyzettel nehéz mit kezdeni...nekem is felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Egyfelől örülnék, másrészt meg úgy vagyok vele, hogy ahogy távozott, ahogy viselkedik és játszik mostanában, egye csak meg amit főzött. Nehéz megítélni mennyire lenne motivált és sérülések elkerülnék-e. Az viszont egy megoldhatatlan helyzet lenne EV-nek, hogy kit hagyna ki a kezdőből...
Coutinhonak nincs itt posztja, valahogy őt kellene elpasszolni. Malcom meg eddig sem zavart sok vizet...igazából ha mindkettőt elpasszolnánk, Neymart hagynánk, és vennénk egy Suarez helyettest, akkor én kibékülnék a dologgal. Azért akkor elől elég univerzális játékosaink lennének...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.12. 17:15:58

Kovbal88 írta:
Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír.
Csak nem elhozták, hanem kivásárolták, mert még tárgyalni se tudnak, de legalább itt van.. Szuper lesz!
a jelenlegi piaci realitásokat figyelembe véve, itt nem volt miről tárgyalni. az ár érték reális az Atletinek pedig nem kellett senki a kínálatunkból.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.12. 17:06:31

Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír.
Csak nem elhozták, hanem kivásárolták, mert még tárgyalni se tudnak, de legalább itt van.. Szuper lesz!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.12. 15:41:57

optimus írta:
Barca_10 írta:Állítólag holnap kifizetik a 120-at érte bartoek. Egyedül abban bízom hogy megpróbálják Suarez helyére betenni, Messivel és Dembelevel talán képes lenne összehozni 20 gólt. De ehhez balansz is kell.
Az elmúlt 5 évben 20 gól felett termelt a fele / harmad annyi gólt lövő atmában. Csak meglesz neki itt is a 20 gól nagy nehezen :)

Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül nemtud senki gólt lőni. Elhozzák az elérhető legjobb góllövőt és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül mindenkinek hulladék a helyzetkihasználása. Elhozzák az elérhető legjobb helyzetkihasználású támadót és mindenki sír.
Egy évek óta top szinten folyamatosan jól teljesítő, vb győztes játékost hoznak teljesen reális áron, és mégis mindenki sír.
Mondjuk azt Atma-ban leginkább alá játszott mindenki, szabadon mozoghatott, plusz egy teljesen más rendszerben tette ezt. Arról nem beszélve, ha jól tudom a ligában a 15 góljából 3 büntető és 3 szabadrúgás volt, amire itt esélye sem lesz, főleg úgy hogy ő is ballábas és ha a másik oldalról jobb lenne a szög, azt se ő rúgná. Ergo volt 9 akciógólja 30+ meccs alatt, úgy hogy teljesen kötetlenül játszhatott.

Ez minden csak nem a legjobb helyzetkihasználás. Másrészt távolról sem Suarez posztja. Ha valaki arról álmodozik, hogy Suarez ki lesz pakolva és majd a francia játszik helyette elég álomvilágban él.

Abból, hogy VB-győztes meg nem kéne kiindulni. Nem ő volt ott az igazi húzóember, az igazán fontos meccseken pedig nem igazán parádézott.

De ami a leglényegesebb vele kapcsolatban, hogy nincs posztja a csapatban. Naagyon jó játékos, a legtöbb csapatban stabil kezdő lenne, de itt hol tudna kibontakozni?
Az meg a másik dolog, hogy megint lesz 5 top támadó csillagászati fizuval, azokra a posztokra, ahova pedig kellene erősítés magyban tesznek.
Nincs semmi koncepció a csapatépítésben, vagy hogy egy kicsit tekintenének a jövőbe. Mi lesz itt 2-3 év múlva? Piqué, Alba, Rakitic, Vidal, Busquets, Suarez, akkor már lassan Griezmann is out. És sajnos Messi is ki tudja mennyit fog bírni, ha egyáltalán itt lesz, Coutinho sem valószínű, hogy hipp-hopp észhez tér. Tele leszünk olyan játékosokkal, akik eddig húzták a csapatot és nem csak hogy kiöregednek eladhatatatlanok is lesznek. Ezzel szemben Dembelé meg Semedo kerül inkább átadólistára, akik a jövőt jelenthetnék.
A fiatalok esélyt sem kapnak, de Jong-ra is nagyon kíváncsi leszek, hol, mennyit és hogyan fog teljesíteni.
Sajnos Valverde, de leginkább Barto is nagyon jól tudja, hogy akkor már távol lesznek a klubtól és a jövő egyáltalán nem érdekli őket. És ez a legszomorúbb az egészben.
Forca Barca!!!!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2019.07.12. 15:33:05

Hivatalos : Griezman a miénk!!
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.07.12. 15:12:36

Griz offisöl.
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2019.07.12. 14:50:40

Ha tényleg igazak a pletykák, hogy jön Griezman és Neymar is és előbbire is kölcsönt veszünk fel, akkor miből akarják leigazolni az utóbbit? :|

Neymar esetében kb az az érzésem, mikor Alonso az F1ben nem talált magának csapatot. Ugyan nagyon jó, de senkinek sem kell mert nincs rá pénz / nincs hely. Marad a PSG-ben szerintem (remélem) és a következő szezonja se lesz jobb

Ha már lehet választani, akkor inkább a Francia, mint a Brazil. Bár ha tényleg lehetne, akkor inkább De Ligt :mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.07.12. 14:27:21

Én annyira nem rajongok érte még mindig,de ha már ennyi ideje kergetjük,akkor zárják le, aztán remélem itt lép még egy szintet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.12. 13:30:05

Grízest ma bejelentik, ha minden igaz.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.12. 07:10:17

optimus írta:
Barca_10 írta:Állítólag holnap kifizetik a 120-at érte bartoek. Egyedül abban bízom hogy megpróbálják Suarez helyére betenni, Messivel és Dembelevel talán képes lenne összehozni 20 gólt. De ehhez balansz is kell.
Az elmúlt 5 évben 20 gól felett termelt a fele / harmad annyi gólt lövő atmában. Csak meglesz neki itt is a 20 gól nagy nehezen :)

Mindenki sír hogy Suarez mekkora retek, és kikéne dobni rögtön. Elhozzák az elérhető legjobb játékost a posztjéra és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül nemtud senki gólt lőni. Elhozzák az elérhető legjobb góllövőt és mindenki sír. Mindenki sír hogy Messin kívül mindenkinek hulladék a helyzetkihasználása. Elhozzák az elérhető legjobb helyzetkihasználású támadót és mindenki sír.
Egy évek óta top szinten folyamatosan jól teljesítő, vb győztes játékost hoznak teljesen reális áron, és mégis mindenki sír.

A Mes que un club pedig már évek óta nem több egy jól hangzó jelmondatnál, beáldozták annak érdekében hogy több pénz legyen, jobb játékosok legyenek és nyerjünk. Aki erős klubfilozófiát akar az szurkoljon valami ír harmadosztályú rasszista klubnak, top szinten ilyent nem fog találni.
Ha az a szlogen már semmit sem jelent, akkor le kell venni mindenhonnan! Mert ez így nagyon nagy gáz!
Nem hinném hogy egy harmadosztályú rasszista klubnak lehetnek minimális erkölcsi elvárásai...
Válasz küldése