Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.17. 14:08:42

Igen, Ő mindenképp... :D
Most lett 31. 33-34 évesen még szerintem nem fog visszavonulni/USA-ba igazolni.

Todibóra szerintem leginkább védőként számítanak, főleg így, hogy De Ligt nem jött.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.17. 13:19:44

MatyiG írta:2-3 év múlva már ilyen középpályánk lehetne Xavival a padon: Oriol Busi, FdJ, Arthur, Puig, Alená, Xavi Simons, SR, Busi(?)
Igen, Ő mindenképp... :D

A kis Busi ahogy olvasgattam kicsit leeresztett (ebben gondolom nagy szerep volt a sérülésének), SR-hoz sem ragaszkodnék. Viszont Todibo-t nem tudom hol akarják majd használni igaz csak 1 meccsen, de engem vkp-ként is meggyőzött. Eléggé rápörögtem a FDJ-Arthur-Puig sorra, remélem még idén látunk ebből valamit.

A Juvenil A szerintem nem is kérdés, de tényleg nem kell tutujgatni, a szezon vége felé (ha rászolgál) mehetne a B-be, legalább lenne ott is saját nevelés...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.17. 13:05:23

Ja, értem. A B-csapat még azért korai lenne szerintem 16 évesen, Juvenil A-ba már szerintem is mehetne. Jó lenne nem elkótyavetyélni, aztán mondjuk 2-3 év múlva már ilyen középpályánk lehetne Xavival a padon: Oriol Busi, FdJ, Arthur, Puig, Alená, Xavi Simons, SR, Busi(?)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.07.17. 12:52:00

MatyiG írta:
Szeretnek, ha a srac egy szinttel feljebb jatszana jovore mar az elso meccstol.
Ez alatt pontosan mit értesz? Pénz/poszt/korosztályos csapat?
Juvenil A a B helyett.

Feltehetően egyébként télen felemelnék oda, de én örülnék, ha minél gyorsabban lépkedne, nem kell ennyire tutujgatni a fiatalokat.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.17. 12:38:42

Ha jól tudom eddig a Juvenil B-be volt a srác, valószínűleg ezt már úgy érzik, hogy kinőtte.
Amúgy szintén a Mundo írta, hogy nem kizárt, hogy a B-csapatban kapna már lehetőséget, gondolom biztosra akarnak menni, hogy tényleg játszani fog.

Ha tényleg akkora spíler a srác, akkor nem nagy elvárás egy Juvenil A, vagy egy B-s "beugrós" szerep 16 évesen.

Nem tudom mennyire a pénz diktál, én lemaradtam ott, hogy Spanyolországban 18 év alatt nem lehet profi szerződést kötni, Angliában pl. meg már 16 éves kortól lehet. Aztán higy ez még mindig így van-e az jó kérdés, de én nem tudok változásról.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.17. 12:22:54

Szeretnek, ha a srac egy szinttel feljebb jatszana jovore mar az elso meccstol.
Ez alatt pontosan mit értesz? Pénz/poszt/korosztályos csapat?
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.07.17. 11:16:19

Latszolag nem Raiola, hanem Simons apja pattog a szerzodes korul. Szeretnek, ha a srac egy szinttel feljebb jatszana jovore mar az elso meccstol.

Persze lehet, hogy a diszno is benne van, de ugy tunik tenyleg sportszakmai okokbol reklamalnak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.17. 10:41:01

Nem hibáztatom De Ligt-et sportszakmai és anyagi szempontból is szerintem most jobb döntést hoztak.

Nem akar 4. számú védő lenni. Mi annyival tudtuk csábítani, hogy mi vagyunk a Barcelona meg itt játszik Messi meg a legjobb haverja. Az olasz bajnokság pont egy szinttel van feljebb, mint a holland, 19 évesen bőven jó lesz neki ott.
Azt tudtuk, hogy Raiola-val nem lesz könnyű, nem is bánom, hogy ekkora fizuért nem adtuk be a derekunkat, majd talán 3 év múlva, mert tényleg kelleni fog hátra egy vezér.

Barto-t se kell hibáztatni azért, mert ez most nem jött össze, az viszont megint nevetséges, hogy február óta mondogatja, hogy Ő bizony aztán tudja, hogy hol fog jövőre játszani, és nem hiszem, hogy a Juvéra gondolt...

Ami viszont nagyobb gond lehet, hogy a Mundo szerint ez a patkány Raiola pattog Xavi Simons szerződése körül és fenyegetőzik, hogy klubot váltanak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.07.17. 10:32:27

Nehogy bedőljetek már A Barto médiának, hogy de Ligt pénzéhes.
12 milliós fizu abszolút reális,
a Barcába azért nem jött szerintem mert nincs szakmai koncepció, nincs helye, nem preferáltak a fiatalok.
Ott meg kezdő lesz, egy komolyabb bajnokságban fejlődhet, a BL-ben meg bármi lehet.
Dembele mitől is érdemel több fizut? vagy Griezmann másfél, kétszer annyit? Amúgy De Jong is aszem 10et kap. Szerintem abszolút nem a pénz döntötte el.

Amit viszont nem értek, hogy Umtitit most miért akarjuk elpasszolni, ezekután?
Ha nincs De Ligt, akkor kell. Vagy bevonjuk a Neymar üzletbe 40 ért, és veszünk 35ért valami gagyi cserét?
Ja mondjuk kb. ez jellemző mostanában ránk sajnos.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.07.17. 09:43:23

De Light ügy a Barcelona szempontjából nem létezik. Azzal, hogy ő Raiolához ment, világos volt, hogy nagyon előnyös szerződést akar kötni - így is lett. Bartoék tartották életben a nem létező ügyet azzal, hogy állandóan nyomták a szöveget, noha ők tudhatták legjobban, hogy egy bizonyos fizetés fölé a belső rend felborítása nélkül úgyse mehetnek. És pont egy 19 éves volt cs.k. illeszthető be a Messi - Piqué-Busi - SR karélyba!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.17. 08:52:39

Azt is nézzük, hogy azért inkább jönnék De Ligt helyében egy olyan helyre ahol nem egy umtiti, lanlet, pique hármas mellett kell bekerulnom a kezdobe. Ott szerintem kB ősztől stabil kezdő lehet. Itt pedig ki tudja?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.07.17. 08:41:56

Nervo írta:Egyértelmű. A csapat nímbuszának rombolásért megfőleg. 8) Amikor már a legnagyobb holland tehetség sem a barcát választja, azért ki a hibás a szertáros. :? Inkább a pénzt választja, mint egy Valverde-bartó féle ámokfutást. Sajnos meg lehet érteni. :oops:
Sok mindenért felelős Barto, de néhányan nagyon magas lovon ültök, amikor megsértődtök, ha egy játékos nem minket választ. A Juventusban játszani ne legyen már szégyen! Még csak nem is a legjobb fizetéseket adják, mint a QSG. De Ligt egy másik projektet választott, nagyon jó csapat épül Torinóban. Ez van, különben meg jól látja a kolléga Frenkie már itt van, nem lehet minden a miénk!

Iszonyatosan lenéző ez a hozzáállás a többi csapattal szemben! Mindezt úgy, hogy még a nagy csapatok egy része is, a fél kezét is oda adná egy Griezmann Frenkie duóért.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.17. 00:58:52

40 millió helyett Malcom és talán még én is elgondolkodnek rajta.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.17. 00:29:25

MesQueUnClub írta: Cat Radio szerint Cou + Umtiti az ajánlat Neymarért, de így hogy a hollandról lecsúsztunk és más a posztra nincs képben szerintem eléggé kamu.

Majd a L'Equipe hozzátette hogy a következő ajánlat Cou + Rakitic + 40 millió lesz... bármennyire is nem a szívem csücske a brazil színészkirály és tartanám undorítónak a visszahozatalát, ha enged a fizujából kicsit akkor ez nem lenne egy rossz üzlet papíron.
Nervo írta: Egyértelmű. A csapat nímbuszának rombolásért megfőleg. 8) Amikor már a legnagyobb holland tehetség sem a barcát választja, azért ki a hibás a szertáros. :? Inkább a pénzt választja, mint egy Valverde-bartó féle ámokfutást. Sajnos meg lehet érteni. :oops:
Hiszen de Jong már itt van.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.07.17. 00:12:45

MatyiG írta:
Természetesen mindenért Barto a közvetlen hibás. :D
Egyértelmű. A csapat nímbuszának rombolásért megfőleg. 8) Amikor már a legnagyobb holland tehetség sem a barcát választja, azért ki a hibás a szertáros. :? Inkább a pénzt választja, mint egy Valverde-bartó féle ámokfutást. Sajnos meg lehet érteni. :oops:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.17. 00:08:33

Természetesen mindenért Barto a közvetlen hibás. :D
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.07.17. 00:05:00

FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.16. 23:53:20

Jogosak az aggodalmak, de véleményem szerint jól tette a klub, hogy nem engedett. Kész vicc lett volna, hogy egy 19 éves tehetséges gyerek több fizut kapjon mint több kulcsjátékosunk. Amúgy sem állunk jól a fizetésekkel, nem hiányzott volna még az övé is miközben ki tudja mennyire válna be. Pénzt válaszották, innentől kezdve nem bánom egy cseppet sem (hol van még az a hír, hogy nem érdekli a pénz?). Juvéban nem lesz akkora teher rajta egyébként, ott nincs akkor kockázata annak, hogy besül. Coutinho és Dembelével kell valamit kezdeni, nem hiányzik még egy 75-80 millás magas fizetéssel rendelkező ígéret aki nem válik be.

Én bízok Todibo-ban. Nem tartom rosszabb játékosnak, csak ő nincs annyire felkapva, hiszen nem is kapott sok percet eddig, de akkor bíztató volt a játéka.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.16. 23:43:21

MesQueUnClub írta:
Tomix354 írta:Értem én, hogy nagy ígéret a holland meg minden de azért nem kell kardba dőlni. Egyelőre nem több egy ígéretnél, egy lapon sem említhető Piqué-vel. Ha egészséges lesz Umtiti, akkor nincs miről beszélni, egyébként meg itt van nekünk Todibo mint fiatal tehetség. Kellett neki a magasabb fizu az egyébként is magas ára mellé. A francia legalább bizonyíthat ha tényleg olyan jó mint ahogyan mondják.
Az a ha egy óriási ha, szerintem olyanunk már sosem lesz, a szaudi sámán akihez járt kezeltetni a térdét műtét helyett elintézte nekünk.

De Ligt nagy veszteség, igaz a hírek szerint lesz egy 150 milliós kivásárlási ára amire azért érdemes lehet még odafigyelni, még ha elsőre rohadtul soknak is hangzik egy középhátvédért.

Cat Radio szerint Cou + Umtiti az ajánlat Neymarért, de így hogy a hollandról lecsúsztunk és más a posztra nincs képben szerintem eléggé kamu.
Én is ettől félek nagyon erősen.
Azóta nem is volt igazán komoly sorozatterhelés alatt, mi lesz ha megint kiújul ősszel?
Megint hagyhatja ki a fél/egész szezont, és akkor talán már hajlandó lesz megműttetni magát?
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.16. 23:31:43

Tomix354 írta:Értem én, hogy nagy ígéret a holland meg minden de azért nem kell kardba dőlni. Egyelőre nem több egy ígéretnél, egy lapon sem említhető Piqué-vel. Ha egészséges lesz Umtiti, akkor nincs miről beszélni, egyébként meg itt van nekünk Todibo mint fiatal tehetség. Kellett neki a magasabb fizu az egyébként is magas ára mellé. A francia legalább bizonyíthat ha tényleg olyan jó mint ahogyan mondják.
Az a ha egy óriási ha, szerintem olyanunk már sosem lesz, a szaudi sámán akihez járt kezeltetni a térdét műtét helyett elintézte nekünk.

De Ligt nagy veszteség, igaz a hírek szerint lesz egy 150 milliós kivásárlási ára amire azért érdemes lehet még odafigyelni, még ha elsőre rohadtul soknak is hangzik egy középhátvédért.

Cat Radio szerint Cou + Umtiti az ajánlat Neymarért, de így hogy a hollandról lecsúsztunk és más a posztra nincs képben szerintem eléggé kamu.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.07.16. 23:25:22

Értem én, hogy nagy ígéret a holland meg minden de azért nem kell kardba dőlni. Egyelőre nem több egy ígéretnél, egy lapon sem említhető Piqué-vel. Ha egészséges lesz Umtiti, akkor nincs miről beszélni, egyébként meg itt van nekünk Todibo mint fiatal tehetség. Kellett neki a magasabb fizu az egyébként is magas ára mellé. A francia legalább bizonyíthat ha tényleg olyan jó mint ahogyan mondják.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.07.16. 22:53:56

PCsabi írta:Közben de Ligt -> Juventus, 67.5 millió font.
Reménykedtem hogy sikerül megszerezni, persze nem jött össze. Bármelyik két védőnket becserélném rá beleértve a twitterhuszárt is.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2019.07.16. 22:34:26

Közben de Ligt -> Juventus, 67.5 millió font.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 22:18:56

Subinho írta:
MatyiG írta:Poénból összedobtam egy ilyet: https://www.buildlineup.com/shared/5d2e ... 2e24adc784" target="_blank
Elég erős, de hol van Vidal??? :o
Eladtam Kínába 30 millióért. :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.16. 21:59:30

MatyiG írta:Poénból összedobtam egy ilyet: https://www.buildlineup.com/shared/5d2e ... 2e24adc784" target="_blank
Elég erős, de hol van Vidal??? :o
Válasz küldése