Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.24. 15:14:54

Na lehet csemegézni:

- Catradio: Semedo nem eladó, egy meg nem nevezett angol csapat 30 milliós ajánlata vissza lett utasítva.

- DiMarzio & Fabrizio Romano: Firpo ügyében közel az egyesség, 27 millió körüli árról van szó, de az üzlet csak azután lesz lezárva hogy Barto visszajön Japánból.

- Mundo: Todibot szeretné kölcsönvenni a Milan és a Nantes de a klub meg akarja tartani.

- Sport: Rakitic előtt nyitva az ajtó, a Neymar üzlet része is lehet vagy csak simán eladhatja a klub, inkább Vidalt tartanánk meg de megfelelő ajánlat esetén a chilei is mehet.

- L'Equipe: A PSG Coutinho mellett inkább több pénzt szeretne mint Rakiticet, Neymarért.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.24. 10:21:34

Filipe Luis :arrow: Flamengo

Akkor jöjjön a Charlie Firpo gyerek, de minél hamarabb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.24. 09:50:41

Nem mondtam egy szóval sem, hogy egy másik vélemény nem volna ugyanolyan értékű, mint a másik, még, ha különbözik is egymástól a kettő. Én csak azt mondom, hogy amennyiben egy klubnak olyan hagyományai vannak, olyan értékrendje mint a Barcának, akkor SZÁMOMRA nem elfogadható az az irány amit a jelenlegi vezetés művel.

Simons: 200 ezer Euro fizetést ígért neki a klub éves szinten.Nyilván elképesztő összeg Ft-ba számolva...16 éves gyerek.De ott van, hogy 4X aranylabdás, egy nagyon nagy tehetség. És simán elengedjük Raiola általa PSG !!!!-hez. Végül is Griez fizetése csak 20 millió Euró, azaz 100X-a !!!! a gyerekének. És Griez mit is üzent nekünk tavaly? Ney-t ,meg sem említem, aki aláírt őt évet, aztán egy év múlva 222 milla sejkeurót kidobott az asztalra és viszlát.
Már Dembelé és Cuo eljövetelének a módja is kiverte a biztosítékot Európa szerte,most meg itt vannak az újabb ügyek az Atletivel, meg a PSG Ney üggyel. Szerintem szégyen, de lehet hogy csak kevesen gondoljuk így.
Dembi+Cou+80 milla ilyen ajánlatunk is volt ney-ért állítólag, de 40 milla + biztosan. Mennyi is az akkor összesen? 280-300 miila! És kaptunk Ney-ért 222-t... Gazdaságilag is menyire racionális. Jelenleg itt tartunk. A fiatalok húznak el, vagy ülnek a sosincs cserepadi lehetőségen,közben Busi és társai kirobbanthatatlanok(itt említem mg Busi Chelsea számára adott gólpasszát). Azt mondom, ez semmi jóra nem fog vezetni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.24. 08:32:14

Dobrika idézet: .....Hogy milyen indíttatásból aggódik valaki a klub image-ért!?
Voltak idők ,és vannak is, amikor egy csapat meze többet jelentett,jelent, mint hogy egyszerűen focizom valahol, pénzt keresek. Kifejez,képvisel egy nép, népcsoport, városrész szurkolói csoportját, annak értékrendjét. Ha ez elveszik és csak a pénz, mutyizás, egyéb szép dolgok maradnak, akkor az adott klub sokat veszít,és nem csak a múltjából, de a jövőjéből is.
Nagyon is fontos, hogy legyen értékrend és ahhoz tartsuk is magunkat. Még ha csak egyszerű szurkolók is vagyunk. Persze ez is csak egy vélemény a sok közül.

És mindjárt itt a példa.A négyszeres ifjúsági aranylabdás, a jővő embere a Barcelonából épp most távozott...El kellene gondolkodni hogy ez a Xavi Simons eset is mit üzen...Mit éreznek a fiatalok jelenleg a csapatba kerülésük lehetőségéről...Ez az igazán borzasztó, hogy rohangálunk becstelen módon a klubot szégyentelenül megalázó játékososk után, és a fiatal tehetségeink, és a csapatban lévő fiatalok pedig semmilyen lehetőséget nem kapnak...[/quote]

elnézést, bajban vagyok a kiemelésekkel...

....el kellene gondolkodni?! na igen az sohasem árt!
a kis srác esetének világos üzenete: a világ változik! úgy kezdődött, hogy neveltünk magunknak játékosokat......aztán mások is neveltek,......aztán elkezdtünk velük kereskedni, aztán a játékosok is (és ügynökeik!!) megérezték az ízét, és ma ott tartunk, hogy a foci a nemzetközi kereskedelem egy speciális ága lett.
az egyéb értékek? hát a fene tudja! egyszer voltam életemben a Barca szentélyben, barca meccsen egy klubtag(!) belépőjével amit jó pénzért lehetett megvenni, pár tízezred magammal lehettem hasonló cipőben.
ennek ellenére irigylem a (mindegyiktől ahol így van) teleházas stadionokat, mert ennek lehet valami köze az értékrendhez, de a szórakozási trendekhez talán még jobban.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.24. 06:57:20

mess2009 írta:azt azért megkérdezném, hogy akik itt halálra aggódják magukat a klub filozófiáért, image-ért, mégis milyen indíttatásból teszik? netán klubtagok? pártolótagok? estleg tisztségviselők?
én meghagynám az érintetteknek.
Neymarról már írtam néhányszor, azt tartottam szemétségnek, hogy elment! de azt nem, hogy vissza akar jönni.
a távozása üzletileg éppen azért tragikus, mert elpazarolták az általa!!!! bezsebelt 222 misit.
a visszavásárlását továbbra is illúziónak tartom és ha valamiért utálom az ezen ügyködő (valóban gyatrán teljesítő) brancsot az azért van mert nagy valószínűséggel nem tudják megcsinálni.
hogy miért gondolom így? mert Neymarhoz fogható kaliber csak egy van jelenleg a Barcában (Messi) és amíg itt volt élveztem a játékát, és nem kéne más csapatot néznem ha látni akarom.
ilyen egyszerű, nulla filozófiával.
Hogy milyen indíttatásból aggódik valaki a klub image-ért!?
Voltak idők ,és vannak is, amikor egy csapat meze többet jelentett,jelent, mint hogy egyszerűen focizom valahol, pénzt keresek. Kifejez,képvisel egy nép, népcsoport, városrész szurkolói csoportját, annak értékrendjét. Ha ez elveszik és csak a pénz, mutyizás, egyéb szép dolgok maradnak, akkor az adott klub sokat veszít,és nem csak a múltjából, de a jövőjéből is.
Nagyon is fontos, hogy legyen értékrend és ahhoz tartsuk is magunkat. Még ha csak egyszerű szurkolók is vagyunk. Persze ez is csak egy vélemény a sok közül.

És mindjárt itt a példa.A négyszeres ifjúsági aranylabdás, a jővő embere a Barcelonából épp most távozott...El kellene gondolkodni hogy ez a Xavi Simons eset is mit üzen...Mit éreznek a fiatalok jelenleg a csapatba kerülésük lehetőségéről...Ez az igazán borzasztó, hogy rohangálunk becstelen módon a klubot szégyentelenül megalázó játékososk után, és a fiatal tehetségeink, és a csapatban lévő fiatalok pedig semmilyen lehetőséget nem kapnak...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.07.23. 23:47:01

Varatrix írta:A Pep éra nagyon idealizált, de aki előtte is ismerte a csapatot az tudja, hogy abból a generációból egy volt. Korábban sem a La masiából állt fel a csapat.
Alapvetően egyetértek az írásoddal, ne haragudj, hogy csak így kiragadok egy sort. :) Ehhez tenném hozzá, hogy Pep ideologizálása (nagyrészt) nem az eredmények miatt történik (persze, amiatt is), hanem sokkal inkább a játék miatt. Egyértelmű, hogy abból a generációból nem lesz több, de Pep akkor is és most is más csapatoknál is gyönyörű focit tud játszatni. Ahány City meccsbe tavaly belenéztem, mindegyiken nagyon jól nyomták, és ott nem Masía növendékek vannak. Oké, bárkit megvehet magának, de tulajdonképpen itt is, Messi-Suárez-Griezmann-Dembélé-Coutinho névsorral megyünk egyelőre a szezonnak és akkor még Neymar felé megy a kacsintgatás. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy ahogy a City kiesett a Tottenham ellen, olyan hozzáállással és visszavágóval minden további nélkül ki lehet esni a BL-ből, tőlem akár a nyolcaddöntőben is. De az a produkció, amit a Roma és a Liverpool ellen megengedtünk magunknak, az Pep egyik csapatánál sem fordult elő soha.

Summa summarum, tavalyhoz hasonlóan páratlanul erős a keretünk, talán megint csak erősödtünk, de ilyen játék mellett nehéz lelkesnek lenni, igazolások ide vagy oda. :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.23. 21:10:13

azt azért megkérdezném, hogy akik itt halálra aggódják magukat a klub filozófiáért, image-ért, mégis milyen indíttatásból teszik? netán klubtagok? pártolótagok? estleg tisztségviselők?
én meghagynám az érintetteknek.
Neymarról már írtam néhányszor, azt tartottam szemétségnek, hogy elment! de azt nem, hogy vissza akar jönni.
a távozása üzletileg éppen azért tragikus, mert elpazarolták az általa!!!! bezsebelt 222 misit.
a visszavásárlását továbbra is illúziónak tartom és ha valamiért utálom az ezen ügyködő (valóban gyatrán teljesítő) brancsot az azért van mert nagy valószínűséggel nem tudják megcsinálni.
hogy miért gondolom így? mert Neymarhoz fogható kaliber csak egy van jelenleg a Barcában (Messi) és amíg itt volt élveztem a játékát, és nem kéne más csapatot néznem ha látni akarom.
ilyen egyszerű, nulla filozófiával.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.07.23. 12:19:39

nagyatyesz írta:Lehet nekem hiányos a tudásom, de nem úgy volt hogy egy játékos egy átigazolási szezonban nem válthat kétszer csapatot? A kölcsön nyilván más...volt régen ezzel valami balhé is. Lehet rosszul emlékszem, de nem Masc és Tevez Európába igazolásakor volt valami ilyesmi???
Bocs, ha nem vagyok képbe...
Nem, nekem az utolsó konkrét emlékem, az Demichelis volt, akit bejelentett az Atleti, majd pár nap múlva City játékos lett.

Amire még reagálnék az, hogy a főoldali Blog bejegyezésnél kibonthatta volna az író, hogy mire gondol. Mert egyetértek azzal, hogy eltávolodtunk a klub filozófiától, de az átigazolásokban nagy luxus ezt így elnagyzolva leírni.

A Pep éra alatt is voltak hasonló "matuzsálem igazolások". Paulinho, Griezzman nem sértő... Keita, Ibrahimovic, de Villa sem volt tekinthető fiatal tehetségnek, Mascherano is egy befutott labdarúgó volt. Nem csak scoutoltunk, leraktuk a nagy pénzt ha kellett korábban is. Flop igazolásokból sem szerénykedtünk a Pep becenevű ember jóvoltából: Chyhrynskyi, Hleb, Cáceres, de emlékeim szerint Fabrét, és AS sem a siker storykhoz sorolandó.


Most pedig azért van egy Umtiti, de Jong, Dembele, Arthur névsorunk. Tehát figyelünk a fiatalokra is.

A Pep éra nagyon idealizált, de aki előtte is ismerte a csapatot az tudja, hogy abból a generációból egy volt. Korábban sem a La masiából állt fel a csapat.

Wikipedia (nem tudom van esetleg másnak listája....) https://en.wikipedia.org/wiki/La_Masia" target="_blank

Ha megnézzük azoknak a játékosoknak a listáját, akik saját nevelésként legalább 100 meccset lejátszottak az első csapat színeiben, akkor az látszik, hogy egy aranygenerációról beszélünk.
Xavi, Iniesta, Messi, Puyol, Valdés, Busquets, Fábregas, Pedro, Jordi Alba, Bojan Krikic, és Sergi Roberto,

Ez alapján a játékosok fele szinte kortársnak minősül.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.23. 11:56:37

Lehet nekem hiányos a tudásom, de nem úgy volt hogy egy játékos egy átigazolási szezonban nem válthat kétszer csapatot? A kölcsön nyilván más...volt régen ezzel valami balhé is. Lehet rosszul emlékszem, de nem Masc és Tevez Európába igazolásakor volt valami ilyesmi???
Bocs, ha nem vagyok képbe...
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.23. 11:11:14

mess2009 írta:nekem már az is megfordult a fejemben, hogy mivel a PSG-Barca kapcsolat gyak. nem létezik, közbe iktatnak egy másik klubot és majd onnan veszik vissza!? (Neymart)
Erre a szintre süllyedés már meg sem lepne.Ettől a vezetéstől minden kitelik simán.
Olyan szinten vannak mélyen,hogy azt nehéz jelzőkkel illetni.
Teljesen lejáratják a klub image-t és ezzel hosszabb távon sokkal nagyobb gazdasági és erkölcsi kárt is okoznak a klubnál, mint a jelenlegi mutyikkal nyerni remélnek...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.07.23. 10:01:45

Forcabarca73 írta:Coutinho megtartásán mit nem lehet érteni? Tök egyszerű a képlet. Nem kell senkinek! Ennyi!
Persze, a megye kettőbe sem fér már el...

A képlet pont olyan egyszerű mint Bale esetében, van egy alapvetően fantasztikus képességű játékos, aki nincsen formában, és ettől válik nehezen beilleszthetővé, vagy eladhatóvá. A képletet bonyolítja, hogy a világ egyik legdrágább játékosa, akinél nem indíthatsz olyan ajánlattal, ami tükrözi a jelenlegi formáját, mert potenciálisan többet ér, ugyanakkor lutri, hogy nálad rendeződnek e a pszichológiai problémái.

Én nem gondolom, hogy a klubok 99%-a nem örülne a brazilnak, de jelenleg brutál kockázatos lenne leigazolni azoknak, akik meg is tudják fizetni.
mess2009 írta:nekem már az is megfordult a fejemben, hogy mivel a PSG-Barca kapcsolat gyak. nem létezik, közbe iktatnak egy másik klubot és majd onnan veszik vissza!? (Neymart)
Persze, utána mindenki értékelje magában, hogy Bartomeut, vagy a címert akarja leköpni. Mutyizzunk csak tovább. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.23. 10:00:15

nekem már az is megfordult a fejemben, hogy mivel a PSG-Barca kapcsolat gyak. nem létezik, közbe iktatnak egy másik klubot és majd onnan veszik vissza!? (Neymart)
Wenroca
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.07.20. 10:48:06

2019.07.22. 22:09:52

Tud valaki olyan csapatról, amelyik az említetteknek megadná az itteni fizetésüket, a Barcanak meg elfogadható kivásárlási árat fizetne? Ha nincs ilyen, akkor mi lenne a teendő?
Pl.: s..be rúgni :oops: aki ilyen helyzetbe hozta a klubbot.
vagy ha ezt nem akarjuk, akkor azt kell mondani, hogy jól játszottak és a legfontosabb pillanatokban is mindig lehetett számítani rájuk. :^o
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2019.07.22. 20:22:54

Coutinho megtartásán mit nem lehet érteni? Tök egyszerű a képlet. Nem kell senkinek! Ennyi!
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.22. 20:15:04

Samper írta:
Chino írta:
Coutinho megtartását nem is igazán értem, Malcomét még annyira sem. A Griezmann-Messi-Suarez kirobbanthatatlan trió mellett mennyi játékpercet kaphat, főleg, hogy itt van még Dembélé is. Így Malcom még a padra sem lesz elég, 2 kb.250-300 milliós, min. 35 millió bérigényű játékos. A 2 brazilból pedig még elég jó pénzt is lehetne csinálni, legalábbis Griezmann ára biztos kijönne.
Nem tudom, hogy Valverdenek van-e valami titkos terve Cou-val, esetleg a kp-n számol vele, de hogy koncepció nincs jelenleg a csapatnál az biztos.
Tud valaki olyan csapatról, amelyik az említetteknek megadná az itteni fizetésüket, a Barcanak meg elfogadható kivásárlási árat fizetne? Ha nincs ilyen, akkor mi lenne a teendő?
Cou-PSG, Malcomnál meg legalább 10 csapat szóba jöhet. Most direkt nem említettem Dembit, szerintem a Bayern tudna normális ajánlatot küldeni érte, lehet fog is mivel Sane egyre esélytelenebb.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.07.22. 19:12:45

Chino írta:
Coutinho megtartását nem is igazán értem, Malcomét még annyira sem. A Griezmann-Messi-Suarez kirobbanthatatlan trió mellett mennyi játékpercet kaphat, főleg, hogy itt van még Dembélé is. Így Malcom még a padra sem lesz elég, 2 kb.250-300 milliós, min. 35 millió bérigényű játékos. A 2 brazilból pedig még elég jó pénzt is lehetne csinálni, legalábbis Griezmann ára biztos kijönne.
Nem tudom, hogy Valverdenek van-e valami titkos terve Cou-val, esetleg a kp-n számol vele, de hogy koncepció nincs jelenleg a csapatnál az biztos.
Tud valaki olyan csapatról, amelyik az említetteknek megadná az itteni fizetésüket, a Barcanak meg elfogadható kivásárlási árat fizetne? Ha nincs ilyen, akkor mi lenne a teendő?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.22. 16:57:42

nagyatyesz írta:Jordi Cardoner, az FC Barcelona első alelnöke nyilatkozta:"Neymar-ügy? Ahogy Josep Maria Bartomeu mondta, a Neymar-ügy nem létezik. Az igazság az, hogy szóba került az egymás közti beszélgetéseink során, és azt is tudjuk, hogy nem érzi jól magát a PSG-ben. Azonban ez már nem a mi gondunk." (Blaugrana.hu - Culé Zóna)
Közben Abidal is hasonlót mondott, miszerint 6 támadó játékos kell a Barcának előre, akik jelenleg meg is vannak, ezzel egyidejűleg kijelentette, hogy sem Dembi, sem Cou nem eladó.
Mindezek ellenére én nehezen hiszek nekik, de alapvetően inkább a PSG-nek lesz kellemetlen, ha rajta marad egy motiválatlan, hisztiző Neymar, szóval a végén lehet eladják/elcserélik majd. Viszont az idő előre haladtával fogynak majd a potenciálisan vevő klubok, és rosszabb tárgyalási pozícióba kerülnek. Én továbbra is csak játékos cserében gondolkodnék...Coutinhot adnám, meg max mellék valakit középről vagy Malcomot és ennyi.
Coutinho megtartását nem is igazán értem, Malcomét még annyira sem. A Griezmann-Messi-Suarez kirobbanthatatlan trió mellett mennyi játékpercet kaphat, főleg, hogy itt van még Dembélé is. Így Malcom még a padra sem lesz elég, 2 kb.250-300 milliós, min. 35 millió bérigényű játékos. A 2 brazilból pedig még elég jó pénzt is lehetne csinálni, legalábbis Griezmann ára biztos kijönne.
Nem tudom, hogy Valverdenek van-e valami titkos terve Cou-val, esetleg a kp-n számol vele, de hogy koncepció nincs jelenleg a csapatnál az biztos.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.22. 13:30:40

Jordi Cardoner, az FC Barcelona első alelnöke nyilatkozta:"Neymar-ügy? Ahogy Josep Maria Bartomeu mondta, a Neymar-ügy nem létezik. Az igazság az, hogy szóba került az egymás közti beszélgetéseink során, és azt is tudjuk, hogy nem érzi jól magát a PSG-ben. Azonban ez már nem a mi gondunk." (Blaugrana.hu - Culé Zóna)
Közben Abidal is hasonlót mondott, miszerint 6 támadó játékos kell a Barcának előre, akik jelenleg meg is vannak, ezzel egyidejűleg kijelentette, hogy sem Dembi, sem Cou nem eladó.
Mindezek ellenére én nehezen hiszek nekik, de alapvetően inkább a PSG-nek lesz kellemetlen, ha rajta marad egy motiválatlan, hisztiző Neymar, szóval a végén lehet eladják/elcserélik majd. Viszont az idő előre haladtával fogynak majd a potenciálisan vevő klubok, és rosszabb tárgyalási pozícióba kerülnek. Én továbbra is csak játékos cserében gondolkodnék...Coutinhot adnám, meg max mellék valakit középről vagy Malcomot és ennyi.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.07.22. 07:06:43

De nagy ügy, hogy mit mondott, vagy mit nem. Kit érdekel. Jó, ha ennél nagyobb gond nincs.
Ez az igazi sapka ügy.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.07.21. 14:36:32

mess2009 írta:
davi10 írta:,Teljesen mindegy, hogy nem mondott klubnevet, így is nevetséges. ,

Ha már szólásokkal dobálózunk, szerintem a "Ha hallgatott volna bölcs maradt volna" jobban ideillik, mint a sapkás.
na ugye.....teljesen mindegy... ha van rajta, ha nincs... :D ha
Ööö, nem. :roll: Továbbra is, ha hallgatott volna, bölcs maradt volna. Mindegy, hogy mondott-e klubnevet, nem kellett volna mondania semmit. Ne fordítsd ki a szavait.

Bartomeu magát járatja le az ilyen magabiztos és céltalan megnyilvánulásaival. Utólag hihetetlen rosszul fest, hogy ő már hónapokkal előre tudta, hogy ebből Juve lesz, akkor minek szervezett személyes találkozókat még az elmúlt hetekben is? Egyértelművé tette, hogy nem mondott igazat, ez pedig nem elfogadható egy klubelnöktől szerintem. Ha nem tudja, ne mondjon semmit. Nem az a kérdés, hogy mondott-e a klubnevet és mekkorát hazudott, hanem hogy igaz volt-e, amit anno mondott. Nem volt igaz...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.21. 12:48:14

DiMarzio és a Mundo pedig bedobta hogy Moise Kean távozóban a Juveból és nálunk köthet ki 25-30 millió lehet az ára, és egyből menne kölcsönbe a Sevillába miután ők eladták Ben Yeddert.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.07.21. 10:55:23

Bár Firpo leigazolása a célegyenesben, a Barca érdeklődni kezdett Alaba iránt. (SPORT)
més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.20. 16:35:07

davi10 írta:,
ez a tipikus "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs az"...azt mondta, hogy tudja hová igazol! tudhatta? gőzöm sincs, de azt mondta! azt viszont nem mondta, hogy ide igazol! a "körítésben " sem mondta.
csak a tárgyilagosság kedvéért.
Teljesen mindegy, hogy nem mondott klubnevet, így is nevetséges. ,

Ha már szólásokkal dobálózunk, szerintem a "Ha hallgatott volna bölcs maradt volna" jobban ideillik, mint a sapkás.[/quote]

na ugye.....teljesen mindegy... ha van rajta, ha nincs... :D ha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.20. 11:36:36

mess2009 írta:
dinnyesz írta:A De Ligt-es cikkről jutott eszembe , Bartonak az a mondata, hogy "Tudom hova igazol"+ a körítés amiből nekem az jött le, hogy ide fog csak még nem mondhat semmit ezügyben. Megint nagyon tudta Barto :D "Neymar 200% hogy marad" stb.. Hogy van még ennek az embernek bármiféle tekintélye ?
már elnézést....
ez a tipikus "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs az"...azt mondta, hogy tudja hová igazol! tudhatta? gőzöm sincs, de azt mondta! azt viszont nem mondta, hogy ide igazol! a "körítésben " sem mondta.
csak a tárgyilagosság kedvéért.
Teljesen mindegy, hogy nem mondott klubnevet, így is nevetséges. Azt hiszem már télen elkezdte ezt hangoztatni, de 1 hónapja még alkudoztunk Raiola-val. Nyilvánvaló, hogy nem tudta.

Ha már szólásokkal dobálózunk, szerintem a "Ha hallgatott volna bölcs maradt volna" jobban ideillik, mint a sapkás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.07.20. 11:13:45

dinnyesz írta:A De Ligt-es cikkről jutott eszembe , Bartonak az a mondata, hogy "Tudom hova igazol"+ a körítés amiből nekem az jött le, hogy ide fog csak még nem mondhat semmit ezügyben. Megint nagyon tudta Barto :D "Neymar 200% hogy marad" stb.. Hogy van még ennek az embernek bármiféle tekintélye ?
már elnézést....
ez a tipikus "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs az"...azt mondta, hogy tudja hová igazol! tudhatta? gőzöm sincs, de azt mondta! azt viszont nem mondta, hogy ide igazol! a "körítésben " sem mondta.
csak a tárgyilagosság kedvéért.
Válasz küldése