Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.12. 14:57:20

A SPORT nyilvánosságra hozott egy képet, amin Neymar ügyvédje besétál a Barca egyik irodájába. Ugyanaz, aki két éve a kivásárlását intézte. A "bomba hírt" árnyalja, hogy az ügyvéd alapvetően valenciában él. Természetesen az Úr nem volt hajlandó nyilatkozni, hogy mivel kapcsolatban volt dolga a klubnál.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.08.11. 11:47:36

A Real is és mi is top3-ban vagyunk, ami az elköltött pénzt illeti. Nincs kedvem most pontosan kiszámolni, de 200-300 között vagyunk mi is egész biztosan. Emellett nálunk elöl a névsor Messi-Dembélé-Suárez-Griezmann-Coutinho, ergo semennyi helye nincs nálunk Neymarnak. Igazából, ha Coutinho elmenne, akkor se kéne Neymar, de ha marad, akkor végképp nem fog érkezni. Márpedig nem látom, hogy hova passzolnánk el, ha nem kell a PSG-nek. (Az is kérdés, hogy ő mennyire akarna a PSG-be menni egyáltalán, látva, hogy az eredmények nem jönnek, csapatösszhang nincs, Neymar is elvágyódik és mellé lehetetlen tisztességesen eligazolni onnan.) Szóval nekünk itt van 5 világklasszis 3 posztra, a Realban hasonló kaliberből Hazard-t tudják felmutatni aztán vége. Vinicius meg a többiek nem fognak problémát jelenteni Neymar szempontjából, egyszerűen nekik a kiöregedő keret miatt szükségünk van fiatal klasszisokra, Neymar pedig pont ez. Majd megoldja Zidane, hogy Hazard és Neymar hogy férnek el egymás mellett, sokkal egyszerűbb dolga lesz, mint itt lenne Valverdének Coutinho-Dembélé-Griezmann kispaddal. :D Az pedig nem kérdés számomra, hogy Neymar váltani fog a nyáron, a két opciója közül pedig egyértelmű, hogy melyikben van több ráció. Nem ideálisak a körülménye Madridban sem, hogy leigazolják, de sokkal jobbak, mint itt, és ennyi számít.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.08.10. 23:38:07

Ugybizony! a real eltapsolt eddig több mint 300 milkát, ok, hogy 3 évig nem igazoltak senkit, de a CR, Bale igazolásokat is hitelből finanszírozták, amivel a mai napig lógnak, plussz ugye az új stadionra se ártan spórolni kicsit... Szóval kb még rosszabbul állnak anyagilag mint mi. Egyedül a Bayern teheti meg, hogy kifizet 300-400 milliót még, ők igazából gond nélkül el tudnák castlizni ha minden kötél szakad!!!

A másik meg, hogy a realnak van kb 5 balszélsője többek között olyanok mint Hazard Vini Asensio akkor mégis minek igazolnának még egy embert oda?? :mrgreen: pont arra a posztra min nagyjábbol megvannak.. Az hogy a többi poszton már lassan járókerettel járkálnak, az meg kit érdekel nem?
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.08.10. 23:04:54

MichaaBee írta:ahonnan Péreztől 150 millió körüli ajánlatok repdesnek és évi 40 millás fizetés és első számú sztárszerep van kilátásban.
Nekik sincs ennyi pénzük, ha lett volna akkor Pogbáért odarakják és elhozzák őt, többek között Zidane is őt akarta minden áron. Az egyetlen lehetőség az hogy kölcsön kötelező vásárlási opcióval, de a 40 millás fizut akkor sem tudja oda adni. Nem engedte el Bélát Kínában, így rajta maradt az ő mocsok nagy fizuja, plusz nem kellett senkinek James sem, így az ő fiuzját is nekik kell álniuk. Fizuban nem tud sokkal többet adni neki mint mi.
Plusz ugye idén hozta el azt a Hazardot balszélsőnek és első számú sztárnak aki elvileg évek óta madridba vágyott és a szurkolók is nagyon várták. Most fogja magát és ráhozza Neymart, a gyereknek igencsak kilessz a töke mindennel, azért Hazard is hajlamos lázadni 1-2 edző megbuktatásában eléggé benne volt Londonban is.
Helye sem lenne a csapatban, lenne 4 balszélsőjük, vagy átrakja Hazardot jobbra, aki úgy kb megy a kukába, vagy valami 4-2-3-1 et játszat, ahol Neymar klasszikus 10est játszik, de akkor meg a védekezásük lenne teljesen kuka, Zidane ezt nem tudná rendesen össze rakni.

Nagyon sajnálnám ha valami oknál fogva Madridban kötne ki, azért sok szép emlék fűz hozzá szerintem minden szurkolót.
Nélküle kb 0 esélyt adok annak hogy a real egyáltalán beleszóljon a bajnokságba, hiába a kókler Zidane, vele azért szépen megnő ez a sansz, kb egyedül elveri a kiscsapatok felét.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.08.10. 22:54:50

Amikor Neymar elment két éve, akkor jó páran itt megjósoltuk, hogy 2 vagy maximum 3 éven belül a Realban fog kikötni. Továbbra is nagy összegben mernék fogadni rá, hogy oda fog kerülni, ennek a helyzetnek egyszerűen nincs más megoldása. A PSG nyíltan el akarja most már adni, úgyhogy kizárt, hogy ott maradjon. Angliába már nem tud menni, a Juventusban nincs rá szükség, a Bayern nem fog ennyi pénzt kiadni érte, maradt a Barca és a Real. Mi csak akkor tudunk érte ajánlatot tenni, ha előtte Coutinho-t elpateroljuk, amire közel nulla esélyt látok, marad tehát Madrid, ahová egyébként is szívesebben adná el a PSG Neymart, illetve ahonnan Péreztől 150 millió körüli ajánlatok repdesnek és évi 40 millás fizetés és első számú sztárszerep van kilátásban. Szerintem kezdhet mindenki hangolódni a clásicókra. :twisted:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.10. 21:57:55

Samper írta:Szerintem kevés jobb történhet a Barcaval, mint hogy a Realba igazol. Itt talán tisztulnak a dolgok, ott meg ráfáznak.
Én pont nem szeretném ha egy Clasicón ott hülyítené a jobb oldalunkat.

Ez a "ha nem jó itt, akkor menjen oda" meg "ha több pénzt akar menjen innen a francba" beszólásokat meg nem tudom komolyan venni. Ne legyünk már naivak, ha mondjuk a PSG olyan lényegesen több fizetést adna egy-egy játékkosunknak a fél csapat simán elmenne. Messinek sem véletlenül emelik évről-évre a fizuját. Ne képzeljük, hogy annyira a klubhűség tartja őt is itt, ha a City egy msfél-kétszeres bérrel és egy jó ajánlattal előállna lenne dilemma bőven.

Neymar ráadásul nem egy saját nevelés vagy hasonló, neki egy klub az munkahely, sikereket akar elérni meg jó pénzt keresni. Attól hogy ezt itt akarta, de nem jön össze miért olyan főbenjáró bűn ha odaigazol. Ennyi erővel akkor kis túlzással anno Ronaldot is szembe lehetett volna köpni.

Sokan nagyon el vannak itt tájolva vagy nagyon naivak. Nem mindenkinek a Barca az álmai klubja vagy nem fog azért lelátózni, mert nem tudott ide jönni. Az, hogy a csapatával összerúgta a port az az ő hibája, de nem értem miért lenne akkora főbenjáró bűn, ha nem akarja tönkrevágni a karrierjét csak azért mert nem jöhet a Barcába.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.10. 21:22:15

Szerintem kevés jobb történhet a Barcaval, mint hogy a Realba igazol. Itt talán tisztulnak a dolgok, ott meg ráfáznak.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2019.08.10. 19:39:02

Egyszer meg lehet bocsájtani neki ( én meg tudtam). Őt tartom az utolsó "játszó" játékosnak, a fiatalok között már csak atléták vannak.

Nagyon kellene ennek a csapatnak...( Főleg ha elküldenèk ezt a passzív edzőt ).. igazi színt vinne a játékba
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.10. 17:15:31

drobika írta:Ha Ney a Reál Madridba igazol. akkor az menthetetlen emberi szemszögből.
DE bőven bőven el tudom képzelni mindazok alapján, amit a Bárcával művelt.
nos így ezzel most egyetértek, még ha látszólag ellent is mondok az eddigiekkel. bár csak látszólag, mert azt világosan megmondtam, (eddig is) hogy a távozásakor én is utáltam.
szeretném azt mondani, hogy én nem hiszem hogy oda menne, de nem lennék egészen őszinte....
azért bízni még szabad. arról nem is beszélve, ha az mégis bekövetkezik akkor egy dupla gyomros a Barcának ami nagyon fájó lenne.
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2019.08.10. 16:07:05

MQuCsabi írta:Mondjuk nem is erről beszéltem.
De úgy mondjátok, mintha a két legnagyobb spanyolországi klub elnökét orránál fogva vezetné a PSG és mindkettőt be tudná hülyíteni, hogy a másik már túl licitálta a riválist.
Nyilvan nem ugy ertettem, hogy orruknal fogva vezeti oket de ha egy extra 10-15 milliot ki tudnak csikarni vagy egy olyan jatekos bevonasat az uzletbe aki szamukra megfelelobb akkor azert mindent meg is fognak tenni. Bartot meg amugy sem lehet az orranal fogva vezetni, 2 eve kijelentette, hogy Neymar 200% marad es iden meg mar majusban tudta, hogy De Ligt hol fog jatszani.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.10. 16:02:36

Ha Ney a Reál Madridba igazol. akkor az menthetetlen emberi szemszögből.
DE bőven bőven el tudom képzelni mindazok alapján, amit a Bárcával művelt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.10. 15:55:47

Mondjuk nem is erről beszéltem.
De úgy mondjátok, mintha a két legnagyobb spanyolországi klub elnökét orránál fogva vezetné a PSG és mindkettőt be tudná hülyíteni, hogy a másik már túl licitálta a riválist.
Kép
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2019.08.10. 15:44:42

MQuCsabi írta:Igen igen. Csúnya rossz arabus bácsi biztosan ezt teszi. Barto és Perez pedig nem tudja egymás telefonszámát és biztos nem beszélnek soha, ezért jól belemennek egy licitháborúba, mert ők is az iskolaszünetből, a nagyitól visszatérő gyerekek az agyszüleményeikkel.
Igazad van...Barto es Perec legjobb baratok es rivalis klubjaik legnagyobb joakaroi. Mindent oszinten elmondanak egymasnak az esetleges Neymar transzfer reszleteirol es arrol tarsalognak hogyan tudnanak egymasnak segiteni.
MessiNeymarSuarez írta: Furcsa, hogy ezt kijelentette.
Akkor ezzel lényegében el is dőlt, hogy a Realba megy.
Annyira azert nem furcsa, ezzel is azt akarja a PSG elerni, hogy mindket erdeklodo klub kicsit beparazzon es esetleg emeljen az ajanlaton. Nagyon kapora jott nekik, hogy a Madrid lemaradt Pogbarol es Asensio is megserult(megtetezve a Real eloszezonbeli benazasaival) mert igy a Barca mellett van egy 2dik komolyabb erdeklodo de vegso soron valoszinuleg arra az ajanlatra fognak rabolintani amelyik elonyosebb a sajat klubjuk jovoje szempontjabol es nem az alapjan dontenek, hogy a Realt kevesbe utaljuk mint a Barcat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.10. 15:13:32

bszilard10 írta:Leonardo, a PSG sportigazgatoja, megerositette, hogy Neymar tavozni fog es elore haladott targyalasokat folytatnak az eladasarol de a vegso dontes az ovek hogy mikor/kihez/mennyiert megy. A madridi media (AS es Marca) a Realt latja befutonak mig a katalan media (Sport, Mundo es RAC1) szerint nalunk fog kikotni.

A PSG szerintem most arra var, hogy Perec es Bartomeu egymasra licitaljon mikozben tuti mindkettejuket oda-vissza szivatjak hamis infoval a masik fel ajanlatairol a targyalasok alatt.
Furcsa, hogy ezt kijelentette.
Akkor ezzel lényegében el is dőlt, hogy a Realba megy.

Ha nekünk odaadnák, akkor maximum augusztus legutolsó napján, ha az égvilágon semelyik más csapatra sem lenne esély.

Valószínű, a PSG megmondta Neymarnak hogy vagy Real, vagy pedig lelátózás náluk, a Barca semmiképp sem, szerintem örömmel kiszúrnak így a Barcával ha már van rá lehetőségük.


MQuCsabi : A Barca és a Real kb annyira van jó kapcsolatban, mint a Barca és a PSG.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.10. 14:52:41

Igen igen. Csúnya rossz arabus bácsi biztosan ezt teszi. Barto és Perez pedig nem tudja egymás telefonszámát és biztos nem beszélnek soha, ezért jól belemennek egy licitháborúba, mert ők is az iskolaszünetből, a nagyitól visszatérő gyerekek az agyszüleményeikkel.

NSO színvonalon vagyunk, ez senkinek nem gond?

Nekem csak egy bajom lesz, ha visszajön, hogy akkor a támadó szekcióból még legalább egy embert el kellene adnunk. Luis, Leo, Antoine, Dembélé, Cou, Neymar.

Vagy az lesz, hogy Dembi és Cou lesznek Messi és Ney alternatívái, Griez pedig Suarezé. Az biztos, ha ezt a transzfert összehozzák, akkor elég sok variációs lehetőségünk lesz, arra tuti nem lehet majd fogni egy esetleges kudarcot, hogy nem tudtak pihentetni.
Kép
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2019.08.10. 14:40:34

Leonardo, a PSG sportigazgatoja, megerositette, hogy Neymar tavozni fog es elore haladott targyalasokat folytatnak az eladasarol de a vegso dontes az ovek hogy mikor/kihez/mennyiert megy. A madridi media (AS es Marca) a Realt latja befutonak mig a katalan media (Sport, Mundo es RAC1) szerint nalunk fog kikotni.

A PSG szerintem most arra var, hogy Perec es Bartomeu egymasra licitaljon mikozben tuti mindkettejuket oda-vissza szivatjak hamis infoval a masik fel ajanlatairol a targyalasok alatt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.10. 13:28:26

Ezzel nagyon egyet tudok érteni.
recrea írta:Hogy ti milyen érzékenyek vagytok :D

Megy az ítélkezés, nyilván mindenki képben van, h mi volt a távozása hátterében. Foci legyen végre, ki a túrót érdekel, h milyen/melyik játékosokkal.
Mi csak a Barca szemszögéből ismerjük a történetet, erősen kétlem, hogy ez a feddhetetlen vezetőség ártatlan volt az ügyben és gyakorlatilag Neymaron csattant az egész. Mondjuk azt se ő maga nyilatkozta, hogy 200 % hogy marad. Én legalább 50-50 %-ban tartom hibásnak mindkét felet azok után amiket meghúztak azóta odafönt. Nem mosdatni akarom, de mindenki köpködi ahogy tudja, a valóságról pedig fogalmunk sincs.
Griezmann gesztusáról viszont nem nagyon kell ismerni a hátteret, megsincs olyan szinten osztva.
recrea írta:Mennyit vesztett a 3-4 évvel ezelőtti focitudásából? Hisz az csak úgy el szokott veszni...a párizsi metrón.

Melyik nyilatkozatában sírt, h vissza akar jönni? Lemaradtam, linkeljétek légyszi.

Tehát itt többre tartotta magát, mint a csapatot? Akkor én néztem be, h amikor játszott, akkor hajtott, mint a barom és kb a legjobban akart nyerni a pályán. Mondjuk én fotelfocista vagyok, megmondták itt nemrég, másoknak meg több ezer nagypályás meccs van a lábában a fórumon.
A mentalitásával pedig szerintem pont hogy semmi gond nem lenne. Éppen azért akar idejönni, mert sikerekre vágyik, motivált. Simán megtehetné, hogy ellubickol Párizsban dupla fizetésért, az eszetlen reklámbevételeiből, de inkább a foci érdekli. Nem hiszem, hogy bármilyen motivációs gondja lenne, a csapattársakkal meg főleg nem lenne összetűzés.

Ennek ellenére én sem szeretném hogy jöjjön, ha már ítt van Griezmann. Így is klasszisok, sztárok vannak létszám fölött, viszont sportszakmai szempontból egyértelmű hogy jobb választás lett volna, a távozása körülményeivel együtt is. Hacsak Valverde nem lesz hirtelen zseni és olyan taktikát dolgoz ki, amiben mindenki lubickolhat. Bár erre kb. annyi esélyt látok, mint hogy Puyol elmenjen a Realba másodedzőnek.
Emellett én speciel amit a francia csinált gusztustalanabbnak tartom, de ez már személyes vélemény.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.10. 09:51:48

Mindenkinek lehet véleménye a fociról, Barcáról ezen belül Ney-ről is. El kel fogadni.
Számomra döbbenet mindemellett, hogy csak a foci számítson. Azon kívül semmi egyéb.
Gondolom, hogy elég kevés Katalán ember van itt a hozzászólók között, nem hiszem, hogy ők elfelejtik, hogy ez a klub a nemzetük egyik meghatározó képviselője. Határozott értékrenddel és múlttal.
Szomorúan nézhetik, hogy a jelenlegi vezetés alatt hová süllyed a büszkeségük a saját országukban és nemzetközileg is.
Csak jöjjön akkor Ney… Dembi, Cou, Griez irány a pad. Fiatalok irány a PSG, a jövő.
Éljenek a spanok, éljen a 4-3-3, és jöhet a következő égés a BL-ben, és ne felejtsük, hogy a bajnokság sem lesz egyszerű már. A Reál sokat erősödött Jovic, Hazard, Vinicius és a fiatalok...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.10. 08:46:54

Stalkyard írta:Jaj a nagy megmondások megint. Hagy ne tapsoljak már annak, ha egy királyként kezelt játékos lelép ilyen körülmények között, ahogy Neymar tette, majd egy pert is akaszt a klubra a hűségbónuszért, aztán két év múlva sír hogy mennyire vissza akar jönni. Nincs itt semmi gyűlölet, felőlem azt csinál amit akar, de nem akarom ezek után a kedvenc csapatom mezében látni. Fel lehet ezt azért fogni? Filozófus urak.
megpróbálom....(felfogni).ha a kedvenc csapatod a Barcelona, nos én szívesen látnám őt minél előbb a kedvenc csapatunk mezében.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.10. 08:36:18

Hogy ti milyen érzékenyek vagytok :D

Megy az ítélkezés, nyilván mindenki képben van, h mi volt a távozása hátterében. Foci legyen végre, ki a túrót érdekel, h milyen/melyik játékosokkal.

Mennyit vesztett a 3-4 évvel ezelőtti focitudásából? Hisz az csak úgy el szokott veszni...a párizsi metrón.

Melyik nyilatkozatában sírt, h vissza akar jönni? Lemaradtam, linkeljétek légyszi.

Tehát itt többre tartotta magát, mint a csapatot? Akkor én néztem be, h amikor játszott, akkor hajtott, mint a barom és kb a legjobban akart nyerni a pályán. Mondjuk én fotelfocista vagyok, megmondták itt nemrég, másoknak meg több ezer nagypályás meccs van a lábában a fórumon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.08.10. 09:38:44-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.10. 08:25:56

Ez lenne a minimum, de még akkor sem biztos hogy kellene azután ahogy elment....
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.08.09. 20:27:34

Nagyon egyszerű. Ha tényleg itt szeretne focizni, saját pénzéből fizesse ki a Párizsnak az árát (mint tette ezt annó, trololo) és az utolsó Barcás fizetését kapja.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.09. 16:35:08

Neymar a mostani nemzetközi foci-élvonak legrosszabb szellemű játékosa. Ez vitathatatlan. Az vitatható, hogy a 3-4 évvel ezelőtti focitudásából mennyit vesztett.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.08.09. 16:03:35

Varatrix írta:
Stalkyard írta:Fel lehet ezt azért fogni?
Nem! Nagyon mély, és kétértelmű volt az előző igehirdetésed.
Neked még el is hiszem. :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.09. 14:12:42

Stalkyard írta:Fel lehet ezt azért fogni?
Nem! Nagyon mély, és kétértelmű volt az előző igehirdetésed.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése