FC Barcelona - Csapat, taktika, felállások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.27. 00:11:56

Tegnap 7 saját nevelésű játékosunk lépett pályára

Ugyanez a szám a Manchester Citynél 1, a Real Madridnál 2.
Többi európai élcsapatot nem néztem meg, gondolom sehol nem volt több mint 3.

Egy kis fact (nem vélemény, tény.) azoknak akik mindig a La Masián pörögnek
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.08.16. 17:34:45

Na végre ma kezdetét veszi a bajnokság! Jól sikerült a felkészülés, lovak közé lehet csapni. Látatlanban már most aláírnék egy tavalyi szezont, de még sikeresebbek lehetünk. Bajnokság számomra mindig a legfontosabb, kell egy szokásos jó rajt és a végén megint lehet örülni. Hármat nyerni zsinórban mindog óriási fegyvertény jó rég nem sikerült ez, hajrá meg kell csinálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.11. 20:39:35

Totál megjósolhatatlan. A keretbe benne lenne a tripla, Valverde-n (és a szerencsén) bukhat a dolog.

A bajnokság szerintem nem lesz sima. Hiába tartom top 5-ös játékosnak Hazard-t, szerintem a Real Zidane-nal nem fog bajnokságot nyerni. De az Atleti-től lehet parázni, hiába jött el Griezmann, Costa (és ami a fontosabb Simeone) maradt és a Felix gyerek szerintem nagyot fog menni idén.

A kupa lövésem nincs, bekavarhat, hogy nem lesz oda-visszavágó. Benne van, hogy az első körben kiesünk a kicsik miatt.

A szuperkupa az új lebonyolítással szintén homály, lehet, hogy egy csapat se fogja komolyan venni a szezon közepén.

A BL-hez valami nagyon mák sorsolás kéne, de ezeknél még a 3 gólos előny se garancia, úgyhogy nem hitegetném magamat vele. Szerintem behúzza a City, ha már nem mi, akkor ők.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.11. 20:24:53

A Liga szerintem viszonylag simán meglesz, a Kupa nem érdekel mehetnek végig a tartalékok, a BL teljesen megjósolhatatlan, szerintem idén nem lesz meg. Előző 2 szezonban meglett volna ha nincs az a 2 tragikus meccs, de mostanra szerintem mentálisan már nincsenek ott hogy a BLt elhozzák.

Ettől függetlenül a tripla nem lepne meg. Hiába a sok hiszti, a Valverde-csapat még mindig nagyon erősnek tűnik.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2019.08.11. 19:31:13

Új szezon kezdés előtt illik már egy új topik is.
Válasz küldése