Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2019.08.13. 13:35:03

Nem tudom a vezetőségből kinek a nagy álma visszahozni Neymart, de ha ennyiért jönn akkor ki kell rakni annak a szűrét. Már a Coutinho + 100 is hátborzongató, de erre még Rakitic is menne, az a világ legnagyobb lehúzása.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.08.13. 13:31:15

Világ barmai vagyunk ha odaadjuk még Rakiticet is. 100+Cou a max amit adni kellene Neymarért.
De a sérülékenysége miatt inkább Cou plusz 50 milla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.13. 13:25:16

Nálam Neymar a világ második legjobb játékosa és én voltam a legnagyobb támogatója annak hogy jöjjön, de Abidaléknak most kell felállni az asztaltól és otthagyni őket mert ekkora lehúzást még nem látott a világ.

A PSGnek már nem kell, a Realba nem mer elmenni, Angliába meg már nem igazolhat amúgy se.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.08.13. 13:17:25

100 + Coutinho + Rakitic?
Oké Coutinho egy forintot sem ér, Rakitic meg mivel már 30, így CSAk 150-et. 250 Neymar-ért. Remek.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.13. 13:10:29

Abidalról kép készült Párizsban és

Barça have begun negotiating a cash + swap deal with PSG for Neymar, sources have said. Barça are ready to offer as much as €100M + Coutinho + Ivan Rakitic. This week is vital in understanding the money needed for the operation. Barça are confident. [@moillorens, ESPN]
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.13. 11:55:39

Saviola írta:A szezon legnagyobb igazolása lenne, ha Szarverdét elcserélnénk bárki másra.

Arra kéne fizetni 80 milliót inkább.

Jöhet ide a jóisten is, nem a kerettel volt probléma tavaly sem. :wink:
Szívemből szóltál:)
Hatalmas Ney fan vagyok, ám ha most lehetőségem lenne választani: Ő vagy egy edző, az utóbbit választanám :)

Közben megjelent a hír:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... el-2716375
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.13. 11:31:22

Grimaldo írta:Mind az öten egy edzőnèl se lennének egyszerre a pályán,nincs játékrendszer amiben ez működőképes lenne.

Ha mind az 5-en pályán lesznek, az már tényleg a FIFA:)
Nem is az a lényeg, egyszerre a pályán legyenek, (legyen honnan meríteni) ha kell.
Persze itt a következő kérdés.. Kit ültet a padra(a pengésebb játékosok) nem igazán tűrik a padot!

A legnagyobb probléma amúgy is a középpályán van, amíg ott nincsen egy kreatív emberke aki kiszolgálja, segíti a támadásokat(nem pont 30 ezret passzol vissza), addig nincsen miről beszélni.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.13. 11:15:55

Mind az öten egy edzőnèl se lennének egyszerre a pályán,nincs játékrendszer amiben ez működőképes lenne.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 11:09:58

StickyFingaz írta: Igen,egy Messi,Neymar,Suarez,Griezmann és Dembele csatár sorral rettegnünk kell,hátha bepattan 1-2 flippergól az Eibar ellen. :D :D :D Ne legyünk már nevetségesek emberek...ha a brazil visszajön akkor mienk lesz a világ legerősebb kerete.
Tavaly is top keretünk volt, egyedül talán a City-nek volt jobb, mégse mentünk vele túl sokra.
Hiába lenne egy ilyen 5-ös fogat elöl, ha Valverde ül a padon és a Busi-Rakitic standard kp van mögöttük. Egyszerre 5-en meg soha nem lesznek a pályán.

Kezdünk megint átmenni FIFA Menedzser módba.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 10:58:40

StickyFingaz írta:
zknym írta:
Ez az első nyár amikor túlzás nélkül félve várom a jövő szezont, tavaly még csak aggódtam, de mostmár bárki lesz az ellenfél izgulnunk kell. :(
Igen,egy Messi,Neymar,Suarez,Griezmann és Dembele csatár sorral rettegnünk kell,hátha bepattan 1-2 flippergól az Eibar ellen. :D :D :D Ne legyünk már nevetségesek emberek...ha a brazil visszajön akkor mienk lesz a világ legerősebb kerete.
Pedig igaza van, ezt használni is tudni kell. Lásd Coutinhot, képtelen beilleszteni.
Ehhez képest Lucho atomfizikus volt, mert képes volt beilleszteni Neymart, Suarezt, Messit egy sorba, Rakiticcel együtt, és kitalált egy ehhez tökéletesen fekvő játékrendszert, és láthattuk mi lett az eredménye.

Megfelelő játékszervezés nélkül(már pedig sajnos EV-nél eddig ezt láthattuk, hogy jelentős részben tanácstalan passzolgatás van) a mostani fociba 1-2 meccset el lehet dönteni klasszissal, de teljesen máshogy muzsikál egy ilyen hármas, ha megfelelő koncepció is van mögöttük, és a KP pl jól ellátja a feladatát.

zknym : Én alapvetően a klub körül sem akarnám látni Neymart, de így hogy Griezmannak megbocsátottak, na meg főleg az a tény hogy Valverde az edző, úgy vagyok vele hogy adná az élet hogy visszajöjjön, mert sajnos az eddigiek alapján Valverdénél nem lehet másban reménykedni, mint abban hogy elől a klasszisok valahogy megoldják egyéni kvalitással , már pedig Neymar balszélsőnek a lehető legjobb választás lenne számunkra, ezt már láthattuk is amikor csúcsformában volt.
Griezmannal is félek, hogy Valverde zsenialitásával messze alul fog teljesíteni.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2019.08.13. 10:53:32

zknym írta:
Ez az első nyár amikor túlzás nélkül félve várom a jövő szezont, tavaly még csak aggódtam, de mostmár bárki lesz az ellenfél izgulnunk kell. :(
Igen,egy Messi,Neymar,Suarez,Griezmann és Dembele csatár sorral rettegnünk kell,hátha bepattan 1-2 flippergól az Eibar ellen. :D :D :D Ne legyünk már nevetségesek emberek...ha a brazil visszajön akkor mienk lesz a világ legerősebb kerete.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2019.08.13. 10:34:54

Ne hiszem, hogy Neymár bármit megoldana, lehet akár világválogatottat építeni Barcelonában ha "nincs" edzőnk. Attól, hogy Neymar/Griezmann/Messi/Suarez/Dembele (esetleg Coutinho) támadnak elől, még nem lesz okosabb/kreatívabb/játékot jobban olvasó EV.
A legfontosabb továbbra is az ő cseréje lett volna (és közvetlenül utána Busquetsé).
Már most sajnálom szerencsétlen De Jongot is, amiért kinyitotta a száját a lassú játék kapcsán...

Ez az első nyár amikor túlzás nélkül félve várom a jövő szezont, tavaly még csak aggódtam, de mostmár bárki lesz az ellenfél izgulnunk kell. :(
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.13. 10:30:56

Az augusztus Neymarról fog szólni, de szerintem tuti visszajön.
Egyrészt a Psg-nek is kb 3 lehetősége maradt az angol átigazolási piac zárását követően: Barca, Real, B.München. Utóbbi tuti nem igazolja le, míg a 2 spanyol közül Neymar elvileg ide akar jönni, és ha kitart emellett, akkor nem tud mit tenni a Psg. Neymarral nem tudják szerintem megtenni azt, amit Rabiottal csináltak, mert túl népszerű a srác ahhoz, ezért túl nagy hangja lenne a dolognak. Másfelől elég sok brazil haverja játszik Párizsban, így tuti lenne feszültség, ha lelátón ülne egész szezonban. A szurkolók pedig elég egyértelműen kifejezték már véleményüket :-)
Nekünk szerintem 3 játékost kell elpasszolnunk: Rafinha, Rakitic vagy Vidal és ha jönne Ney, akkor Coutinhot. Utóbbinál a München 2 éves, kötelező opció nélküli igazolása vicces. Annyira csak nem vagyunk kretének...
A támadósor jelenleg is sztároktól hemzseg. Talán Cou jobban tűri a padot, mint Neymar, de így is 5 klasszisunk van előre. Ezek 5en megeszik reggelire EV-t, aki nem fogja tudni kezelni a helyzetet.
Arról nem is beszélve, ha minden alkalommal a padon lévő kettőst beteszi csereként, akkor a többi poszton lévő játékosok nem sok jóban reménykedhetnek, hogy akár csereként is pályára lépnének.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.13. 10:26:53

Ez a támadósor már így is telített, nem hogyha még jön Neymar is...ki fog padozni?? Griezmann?? :D akit most vettek 120-ért..Suárez(mondjuk őt nem bánnám, de EV úgy se lépi meg..) vagy Messi? :D és akkor még ott van Dembélé akinek minden játékperc kellene, hogy tudjon fejlődni....eladni kéne a kp-ról meg a támadósorból is, mert ez így kezelhetetlen lesz, főleg ismere, hogy EV mennyire imád rotálni...:D plusz ezek a horror fizetések, előbb-utóbb kipukkad a lufi..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 09:52:35

SPORT, MD:

- Abidal-ék Párizsba utaznak, ahol Leonardo-val fognak találkozni/tárgyalni. A téma nyilván Neymar.
Sokszor leírtam már, hogy rossz húzásnak tartanám Neymar visszahozását. Hiába haver, ha a Griezmann-ügyben nem hallgatott a vezetőség az öltözőre. akkor most se hallgasson.

- A Bayern érdeklődik Coutinho iránt, olyan üzletet szeretnének, mint James-szel, 2 év kölcsön, nincs kötelező vételi opció.


- Rafinha mégsem kell a Valencia-nak

A végén még Ő is a nyakunkon marad...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.13. 09:08:20

Nero. írta:Jelenleg úgy néz ki hogy jön Neymar. Cserébe adjuk Coutinhot és 100 milliót. Akkor ha jól számolok 2 éve eladtuk Neymart 220 millióért, majd 300ért megvettük Dembelét és Coutinhot (-80 millió).
Most ki adunk újabb 100 milliót és Coutinho távozik = - 180 millió euró.

Az igen azért. És anno az Ibrahimovic-Eto’o transzfer miatt nevettek rajtunk.

Ha ebbe nem törik bele anyagilag a klub, akkor semmibe.
megfogadtam, hogy már nem írok Neymar ügyben de:
.Neymar szemét módon elhúzott és a klub történetének egyik legjobb üzleteként itthagyott 222 m. -t
a klub a történetének egyik legrosszabb üzleteként vette Coutinhot akitől meg kell szabadulnia.
Neymar (ha igaz!!??) megbánta és visszajönne ezzel enyhítve a Coutinho balfogást amihez úgy mellesleg nemigen van köze.
mi is történne? egy bizonyítottan használhatatlan ember helyére hoznának egy elismerten top 5-be tartozót.
ez valószínű ugyanaz amit te leírtál csak az én (torz :shock: ) szemszögemből.
az meg már könyék, hogy minden játékos adás-vétel rizikó ez is az lesz akárhogy végződik is.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.13. 08:37:07

zola8787 írta:Nem fog ő visszajönni. Pofája lenne hozzá, de ennyi pénzt nem fogunk kifizetni érte. Nem is tudná Valverde játszatni a sztárokat sértődés nélkül. Nem tudom hogy áll a klub anyagilag (őszinte leszek nem is érdekel), de azért remélem nem fogunk kipukkadni Milan szinten a sok kiadás miatt.
Mindenki tudta, hogy a lóvé miatt megy oda, mindenki megjósolta, hogy max 3 évet fog ott kihúzni, még annyi sem lett. Menjen szépen a Real-ba, úgyis megsérül márciusban (nem kívánom neki).
Az elit csapatok egyszeruen mar tul nagy brandek ahhoz ,hogy kipukkadjanak.A Milan helyzete meg teljesen mas volt,amennyire tudom ott nem a Milan altal termelt nyereségből gazdalkodtak elsősorban ,hanem Berlusconi tolta bele a penzt es o mondta egyszer ,hogy akkor stop.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.08.13. 08:24:45

Nem fog ő visszajönni. Pofája lenne hozzá, de ennyi pénzt nem fogunk kifizetni érte. Nem is tudná Valverde játszatni a sztárokat sértődés nélkül. Nem tudom hogy áll a klub anyagilag (őszinte leszek nem is érdekel), de azért remélem nem fogunk kipukkadni Milan szinten a sok kiadás miatt.
Mindenki tudta, hogy a lóvé miatt megy oda, mindenki megjósolta, hogy max 3 évet fog ott kihúzni, még annyi sem lett. Menjen szépen a Real-ba, úgyis megsérül márciusban (nem kívánom neki).
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.13. 07:34:01

Subinho írta:Ehhez csak gratulálni tudok. Eleve nem hoznám vissza azt az embert aki hülyének nézett minket, meg beperelte a klubot. De hogy visszajön és ezért majd padoztatjuk a 120 millás Griezmant??? Vagy Neymart, aki még többe kerül???
Vagy lesznek 100x milliós cseréink??? :o
Ehhez még hozzátenném, hogy a szurkolókkal is összetűzésbe került. Aztán Párizsban a csapatársaival is összebalhézott. Most a párizsi szurkolóknak is meg van a véleményük róla, nem is véletlenül. Mi meg futunk utána, és gazdaságilag is eszméletlen pénzt ölnénk bele. A szép az lesz, ha a Reálba igazol! Akkor aztán a rajongói mit fognak mondani...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 07:04:59

Ehhez csak gratulálni tudok. Eleve nem hoznám vissza azt az embert aki hülyének nézett minket, meg beperelte a klubot. De hogy visszajön és ezért majd padoztatjuk a 120 millás Griezmant??? Vagy Neymart, aki még többe kerül???
Vagy lesznek 100x milliós cseréink??? :o
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.13. 00:58:59

Jelenleg úgy néz ki hogy jön Neymar. Cserébe adjuk Coutinhot és 100 milliót. Akkor ha jól számolok 2 éve eladtuk Neymart 220 millióért, majd 300ért megvettük Dembelét és Coutinhot (-80 millió).
Most ki adunk újabb 100 milliót és Coutinho távozik = - 180 millió euró.

Az igen azért. És anno az Ibrahimovic-Eto’o transzfer miatt nevettek rajtunk.

Ha ebbe nem törik bele anyagilag a klub, akkor semmibe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.12. 12:37:41

Griezmannal ilyen téren semmi probléma, Simeone csapatban játszott elvégre. Rengeteget gürizett ott, és eddig nálunk is lelkesen letámad. Rajta nem fog megbukni a csapatvédekezés. Azon már inkább, hogy ezt az egészet meg kéne szervezni, hogy összhangban legyen, ami az eddigi jelek alapján elég bukónak tűnik.

4231 esetén amúgy még el kéne adni pár középpályást, Rakitic, Busi, Vidal, Arthur, Frenkie és Alená baromi sok 2 posztra, még ha Alená akár játszhat előrébb is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.12. 10:54:56

dinnyesz írta:Ha jönne Ney(adná az ég, hogy ne) szerintem a 4-2-3-1 még indokoltabb lenne mint tavaly. A 2 középpályás Arthur-De Jong szerintem nagyon jól ki tudnák egészíteni egymást. Szóval Ez jól nézne ki. Csak van egy bizonyos Valverde faktor a csapatban , amiből az következik, hogy Grizi és Dembi valószínű pad..:D
Ezen különben én is agyaltam. Ha De Jong mellé sikerülne egy jó szűrőt/vkp-t betenni Messi mögé akár működőképes is lehetne, feltéve, ha a két szélső képes rendesen visszazárni és menne az agresszív letámadás. A középpálya eddig is képtelen volt minimális az ellenfél kapujának az irányába passzolni. Ehhez mondjuk jó lenne egy top-közeli Busi, mert adná magát egy kéttüdejű Vidal. Talán előbbi kicsit összekapja magát, ha De Jong személyében kap egy kis konkurenciát.
Neymarnak anno nem volt büdös a védekezés és Dembélé is képes rá. Griezmann egyedül a kérdés.
Lehet, hogy papíron orrnehéznek tűnik, de a tavalyi 4-3-3-ban a Cou-Suarez-Messi trió védekezésben zéró volt, a középpályát pedig Busival úgy játszották át, ahogy nem szégyellték.

Sajnos Valverde egy ilyet képtelen lesz meghúzni, max. ha Barto kiadja az ukászt, hogy a sztároknak játszaniuk kell.
Forca Barca!!!!
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2019.08.12. 09:26:23

Ha jönne Ney(adná az ég, hogy ne) szerintem a 4-2-3-1 még indokoltabb lenne mint tavaly. A 2 középpályás Arthur-De Jong szerintem nagyon jól ki tudnák egészíteni egymást. Szóval Ez jól nézne ki. Csak van egy bizonyos Valverde faktor a csapatban , amiből az következik, hogy Grizi és Dembi valószínű pad..:D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.12. 08:21:20

ktm írta:Hat ha csak Cout kene bealdozni erte, lehet megerne es akkor osszeallhatna az MGDNS otosfogat, felteve, ha edzoba merne oket egyutt jatszatni.
MGDNS...?! ezt tegyük el, hátha bejön :!:
Válasz küldése