Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 21:18:59

drobika írta:Hát, amennyiben igaz, hogy Cou+Rakitic+Pénz mellett Ney visszatér, akkor azt hiszem, hogy igazán sötét és gyalázatos szó szerinti üzletet kötnek.
Ennek nincs köze már a Barca hagyományaihoz, értékeihez.
A csapatnak is rettentő káros lesz.
Olyan ember,emberek kerülnek perifériára, akik sokkal különbek ennél a celeb bajkeverőnél.
Sehová, de legalább jó mélyre fog ez majd vezetni, bár nehéz volt ezt is elhinni hogy idáig süllyednek.
Szerintem ha oda adnánk a totálisan leépített Coutinhot, és azt a Rakiticet, aki bár jó teljesítményre képes, már ő neki is lett pár fiatalabb konkurencia, szerintem jó üzlet lenne, fizetésről nem is beszélve.
Ha arról lenne szó, hogy pl De Jongot, Arthurt kellene adni cserébe, akkor nagyobb baj lenne, Coutinhot szerintem Neymartól függetlenül el kell legalább kölcsönbe passzolni, mert idén sem várható sok jó vele kapcsolatban sajnos.

Egy Rakitic+Coutinho+ 60-80 millió megfelelő üzlet lenne, és így Coutinho hatalmas értékvesztése miatt sem kellene égnie a klubnak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.14. 21:10:46

Hát, amennyiben igaz, hogy Cou+Rakitic+Pénz mellett Ney visszatér, akkor azt hiszem, hogy igazán sötét és gyalázatos szó szerinti üzletet kötnek.
Ennek nincs köze már a Barca hagyományaihoz, értékeihez.
A csapatnak is rettentő káros lesz.
Olyan ember,emberek kerülnek perifériára, akik sokkal különbek ennél a celeb bajkeverőnél.
Sehová, de legalább jó mélyre fog ez majd vezetni, bár nehéz volt ezt is elhinni hogy idáig süllyednek.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 21:10:34

Komolyan nem hiszem el, hogy már a 3. nyár szól arról, hogy végig Neymar van terítéken, vagy mert elmegy,vagy mert visszajönne. Soha nem sikerültek ezek a hozzuk vissza a sztárt dolgok, lásd Kaká/Milan
Nagyon remélem nem jön vissza és marad Párizsban lelátózni. Annyira megérdemelné...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.14. 20:42:52

mess2009 írta:a Sport (gépi fordítása) szerint megállapodtak a két csere személyről: Cou és Rakitic, Leonardo vállalta hogy a játékosokat meggyőzi. most már csak a pénzen megy az alku.
Barto egyébként nem megy Liverpoolba pénteken, igy nem lesz találkozó az arabbal.
Remélem, hogy 50 milliónál többet nem akarunk adni még pluszba.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.14. 20:41:27

a Sport (gépi fordítása) szerint megállapodtak a két csere személyről: Cou és Rakitic, Leonardo vállalta hogy a játékosokat meggyőzi. most már csak a pénzen megy az alku.
Barto egyébként nem megy Liverpoolba pénteken, igy nem lesz találkozó az arabbal.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.14. 10:29:37

Grimaldo írta:Egyébként érdekelne,hogy az újságok a tárgyalások kapcsán milyen alapon hozzák le egyből a híreket,hogy most pl éppen miről tárgyalnak a felek,mert kötve hiszem ,hogy bárki helyben tájékoztatja őket.
Tehát szeeintem minden ilyen hírt fenntartással kell kezelni.
Persze, hogy fenntartással kell!

Szerintem többféle verzió lehetséges, és ezek kombinációja:
- Következtetések (pl látják Bartóékat felszállni egy Párizsi gépre, látják, hogy Coutinho ügyvédje egy nappal korábban elrepült, és összeraknak ebből egy képet.)
- Kitalálnak valamit (ilyen van nincs mit rajta magyarázni nagyon)
- Továbbá szerintem vannak klubbon belüli kapcsolatok, akik ilyen olyan "szívességekért" adnak füleseket. Mert ha konkrétumot nem is tud mondani, de jó irányban tudja terelni őket, és jókor lesznek jó helyen.

Végül (ez már abszolút elmélet), a klub maga is használja a Mundot (PL) arra, hogy ki menjen egy manipulált hír, így befolyásolhatják a piac reakcióját, fel lehet mérni a szurkolói igényeket. Ezalatt azt értem, hogy pl a spanyol olvasók nem reagálnak ennyire hevesen Neymarra mint mi, szeretnék ha jönne, legalábbis többségében. Griezmannt sem küldték pokolra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.14. 10:18:34

Egyébként érdekelne,hogy az újságok a tárgyalások kapcsán milyen alapon hozzák le egyből a híreket,hogy most pl éppen miről tárgyalnak a felek,mert kötve hiszem ,hogy bárki helyben tájékoztatja őket.
Tehát szeeintem minden ilyen hírt fenntartással kell kezelni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.14. 10:12:25

Óvatosan kell kezelni, de a Mundo azt írja, hogy bármi lesz, 48 órán belül eldől. Itt érdemben a Al Khelaïfi és Bartomueu találkozójára céloznak, ami pénteken lesz.

Illetve a szokásos "Neymarhoz közeli meg nem nevezett forrás" szerint a vasárnapi események tükrében, mind a PSG, mind a Brazil úgy gondolja, hogy nincs semmilyen esély a maradásra.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 10:08:25

Samper írta:Bartoék belekormányozták magukat Nrymarért ugyanabba a helyzetbe, mint a Verratti, Dembelé, Coutinho ügyben: annyira eszi a fene az átigazolásért, hogy vagy meghiusul az akció, vagy irtózatos túlfizetéssel lesz sikeres.
A különbség az, hogy Neymar-ra egyáltalán nincs égető szükségünk, ilyen szituban én le sem ültem volna a PSG-vel tárgyalni.
Neymar egyáltalán nem ér annyit, mint 2 éve, ráadásul azt is figyelembe kell venni, hogy itt most nem az eladó, hanem a vevő van jobb alkupozícióban, Ők akarnak mindenképp megszabadulni tőle és nekik kell a pénz.

Mi viszont megvagyunk nem csak előre, de kb. kész a keret, nincs semmi más, amivel a PSG segíteni tudná az üzlet létrejöttét, se Verratti, se Rabiot, se Thiago Silva.
Ha ezek után 100+ milliót + játékost otthagyunk egy értékcsökkent Neymar-ért, akkor megint a világ bohócai leszünk.
Az egyedüli opcióra, amivel kiegyeztem volna (Griezmann + pénz) én már egyáltalán nem látok esélyt, a videók alapján a francia beilleszkedett és a közösségi médiában is eléggé nyomatja a klub.
Grimaldo írta: ami még fontos lehet,hogy Rakitic nem akar semmiképpen a PSG-be alairni szerintük.
Ezt én sem értettem, hogy gondolják, hogy Rakitic, aki 100-szor elmondta, hogy maradni akar, majd önként és dalolva továbbáll, pont egy PSG-be.
Még azzal se tudják fenyegetni, hogy padozni fog, amikor az elmúlt 2 szezont kb. végigrobotolta Valverde-nél, nem most fogja kirakni a lelátóra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.14. 09:56:43

Bartoék belekormányozták magukat Nrymarért ugyanabba a helyzetbe, mint a Verratti, Dembelé, Coutinho ügyben: annyira eszi a fene az átigazolásért, hogy vagy meghiusul az akció, vagy irtózatos túlfizetéssel lesz sikeres. Ráadásul nem is értem, mi a fenét várnak egy mai, visszatérő Neymartól.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.08.14. 09:33:42

Kölcsön lesz ez, azaz borítékolják a lépést. A kérdés az, ki veszi kölcsön!
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.14. 08:50:38

Tegnap esti utolsó mundos hír,hogy nem történt a tárgyaláson jelentős előrelépés.Illetve ami még fontos lehet,hogy Rakitic nem akar semmiképpen a PSG-be alairni szerintük.
gonoszgéza
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.03.24. 15:21:21
Tartózkodási hely: Piliscsaba

2019.08.14. 08:45:59

Szevasztok!
Olvasgatom a fórumot, nem jártam itt már vagy 10 éve aktívan...de ez a Neymar-ügy ez...katasztrófa. Mikor lett ilyen a csapat vezetése? Miért kell nekünk kilincselnünk egy játékosért, aki ott hagyta a csapatot, igazi szappanoperába illő módon?! Van egy kiváló csapatunk, kellenek az átalakítások, de nem vagyunk rászorulva Neymarra. Ha ő visszavágyik, elismerem, hogy olyan szintű játékos, akiért ajánlatot kell tenni, de nem mindenáron. Szánalmas ez az egész.
Gonosz
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.14. 08:39:18

MatyiG írta:Attól függ mi az ára. Ha 100+Coutinho+Rakitic, akkor nem fogok sírni, ha megy Madridba. Másrészt nem látom a helyét ott Hazard után.
Nem látom mennyivel lenne több helye nálunk. Sőt! Ott ahogy mondod, Hazard az egyetlen konkurencia neki, azért nem egy hálátlan probléma, ha választanod kell, hogy Hazard, vagy Ney játsszon inkább jobbon, vagy középen.

Számomra logikusabb lenne a Real, ugyanakkor én sem hiszem hogy oda menne, de nem Hazard vagy más szakmai kérdés miatt.

A Realnál amúgy is KP ami problémás, ha oda nem jön valaki, az gázos lehet...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 00:23:34

Nero. írta:Nem hiszem hogy el merne menni Madridba. Legalábbis nyár kezdete óta a “régi otthona” és a barátai után sír, ha ezek után a Realba megy akkor emberileg egy nulla marad mindörökké.

100+Coutinho+Rakitic/Semedoért én se akarom hogy jöjjön, a világ legnevetségesebb üzlete lenne. Még a 100 + Coutinho is meleg.

Viszont ha a Barcával nem sikerül egyezségre jutnia a PSG-nek, akkor nagyon más lehetősége nem nagyon lesz, a PSG szurkolók már elküldenék, az öltözőben sem lett kedvenc a mostani miatt, így marad a Real Madrid.
Kivéve persze, ha Perez szándékai tényleg komolyak, és nem csak a sajtó szüleménye, vagy pedig csak az a céljuk hogy feljebb verjék Neymar árát nekünk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.13. 22:52:25

Nem hiszem hogy el merne menni Madridba. Legalábbis nyár kezdete óta a “régi otthona” és a barátai után sír, ha ezek után a Realba megy akkor emberileg egy nulla marad mindörökké.

100+Coutinho+Rakitic/Semedoért én se akarom hogy jöjjön, a világ legnevetségesebb üzlete lenne. Még a 100 + Coutinho is meleg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.13. 22:50:54

csabimo írta:Pörgetitek itt ezt a Neymaros sztorit hogy minek meg mennyi stb.. 2 verzió maradt: vagy mi veszük meg vagy a Real. Döntse el mindenki hogy neki melyik a szimpi. Nekem az első. Pláne igy hogy Cou ugymond besült nálunk. Az okaiba most nem mennék bele.
Attól függ mi az ára. Ha 100+Coutinho+Rakitic, akkor nem fogok sírni, ha megy Madridba. Másrészt nem látom a helyét ott Hazard után.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2019.08.13. 22:22:43

Pörgetitek itt ezt a Neymaros sztorit hogy minek meg mennyi stb.. 2 verzió maradt: vagy mi veszük meg vagy a Real. Döntse el mindenki hogy neki melyik a szimpi. Nekem az első. Pláne igy hogy Cou ugymond besült nálunk. Az okaiba most nem mennék bele.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 20:57:22

Én még mindig nem tudom hova tenni ezt a Neymar ügyet. Az ahogy tavaly hülyére vett mindenkit, ezután még megpróbálni visszahozni, ráadásul 100+Coutinho, aki 150 volt? Hol ér ennyit Neymar? 2 éve sem ért 220-at, nem hogy most... Ez miért is jó a klubnak? Kaptunk 220-at, amit azóta többszörösen elszórtak és most, 2 év után ugyanannyiért visszamennénk... Az ajánlatom kb 120 lenne és a régi itteni fizuja, ha nem tetszik neki, maradjon ott és egye meg amit főzött.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.13. 15:38:11

MessiNeymarSuarez írta: Ha a Real tényleg hívja, és annak ellenére is nemet mond, úgy hogy a PSG állása miatt sokkal nehezebb a Barcát elintézni, én azt mondom hogy egy szeletet már szakított a jóvátevésből.
Persze ennél sokkal többre lenne szükség tőle, többek között profi mentalitásra, és arra hogy képes legyen beállni a sorba, ne a bulizás legyen a fő cél.

Bár én még mindig úgy érzem hogy nem fog jönni.
Ha így lenne az nem egy kis szelet lenne. Gyakorlatilag a karrierjét 27 évesen kidobhatná a kukába. A PSG-ben befőtt neki, ha marad könnyen elképzelhető, hogy végiglelátózza a szezont, utána pedig a kutyának sem kell. Ha marad is nem sok sót fog megenni, arról nem is beszélve, hogy elég rémálom lenne a következő szezonja. Az angol piac lezárult, a két spanyol csapaton kívül talán csak a Bayern és a Juve, aki megszerezhetné, de egyik sem érdeklődik, ennyi pénzt pláne nem fognak kiadni érte. Ráadásul nem egy saját nevelés, akinek a Barca volt az otthona.
Gyakorlatilag nemcsak, hogy egyetlen csapat van akivel sikereket érhet el, hanem szinte választása sincs. Ebben szerintem semmi szembeköpés sincs.

Az hogy a franciáknál mit és hogyan csinált az más lapra tartozik, azt magának köszönheti,m de az hogy kijelenti, hogy Barcelona az otthona és a fizetéséből is jóval lead már egy gesztusként könyvelhető el.
Én emiatt nem tudnék igazán haragudni ha Madridban kötne ki. Nem tudom anno Ronaldotól hányan kaptak hányingert, pedig mindkét váltásában neki is az elnökkel/edzővel való összezördülése játszotta a főszerepet.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.13. 10:53:37

Varatrix írta:Kezdek barátkozni a gondolattal, hogy itt kezdi meg az idényt... :roll:

Nem sok esélyt látok rá, de azért bízok benne, hogy bocsánatkéréssel kezdi az első sajtótájékoztatóján. Hat tényleg azt látnám, hogy megbánta, és nem jön a mellébeszélés, hogy "kaland" "kihívások" "időre volt szükség", akkor talán megbocsájtható lenne,e z a kálvária.

De nem ilyen személyiségnek látom.
Ha a Real tényleg hívja, és annak ellenére is nemet mond, úgy hogy a PSG állása miatt sokkal nehezebb a Barcát elintézni, én azt mondom hogy egy szeletet már szakított a jóvátevésből.
Persze ennél sokkal többre lenne szükség tőle, többek között profi mentalitásra, és arra hogy képes legyen beállni a sorba, ne a bulizás legyen a fő cél.

Bár én még mindig úgy érzem hogy nem fog jönni.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.13. 09:56:54

Kezdek barátkozni a gondolattal, hogy itt kezdi meg az idényt... :roll:

Nem sok esélyt látok rá, de azért bízok benne, hogy bocsánatkéréssel kezdi az első sajtótájékoztatóján. Hat tényleg azt látnám, hogy megbánta, és nem jön a mellébeszélés, hogy "kaland" "kihívások" "időre volt szükség", akkor talán megbocsájtható lenne,e z a kálvária.

De nem ilyen személyiségnek látom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.08.13. 08:45:00

Kétségkívül a legjobb technikájú játékos manapság, én örömmel nézem a játékát, de figyelembe véve a hisztijeit, sérüléseit és a nemtörődömségét luxusnak tartanám őt idehozni. Nyilván Cou helyére van értelme csak, ha egyáltalán. Másrészt nem tartom kizártnak, hogy Coutinho lehoz egy jó szezont végre, megnyerük mindent a Real meg elmehet a sunyiba Neymarral...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.12. 16:11:33

Braida menesztését jött tárgyalni elméletileg. Egész hihetőnek tűnik a hír, lévén együtt érkeztek.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.08.12. 15:12:20

Varatrix írta:A SPORT nyilvánosságra hozott egy képet, amin Neymar ügyvédje besétál a Barca egyik irodájába. Ugyanaz, aki két éve a kivásárlását intézte. A "bomba hírt" árnyalja, hogy az ügyvéd alapvetően valenciában él. Természetesen az Úr nem volt hajlandó nyilatkozni, hogy mivel kapcsolatban volt dolga a klubnál.
Lehet végre le akarja zárni ezt a hűség pénz hisztit :)
Csak is Puyol
Válasz küldése