Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.14. 22:02:27

MessiNeymarSuarez írta:
pep71 írta:Mai meccset is elnézve Kanté-t sokkal szívesebben látnám Barca mezben mint Neymar-t, bődületes mit melózik, mennyi labdát szerez és előrefelé is tud játszani, ráadásul gólokat is tud lőni..na ha ő meg De Jong lenne a kp-n akkor mehetne a 4-2-3-1, elől egy Dembi, Messi, Griez, Suárez sorral..:D
Valverde meg berakná Kantét szervezni, Busit védekezni :twisted:







:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Jogos, így már a Neymar után való rohangálás is érthető, ő is elég penge lenne Busi helyén :D :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 21:54:45

pep71 írta:Mai meccset is elnézve Kanté-t sokkal szívesebben látnám Barca mezben mint Neymar-t, bődületes mit melózik, mennyi labdát szerez és előrefelé is tud játszani, ráadásul gólokat is tud lőni..na ha ő meg De Jong lenne a kp-n akkor mehetne a 4-2-3-1, elől egy Dembi, Messi, Griez, Suárez sorral..:D
Valverde meg berakná Kantét szervezni, Busit védekezni :twisted:







:mrgreen:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.14. 21:52:04

Mai meccset is elnézve Kanté-t sokkal szívesebben látnám Barca mezben mint Neymar-t, bődületes mit melózik, mennyi labdát szerez és előrefelé is tud játszani, ráadásul gólokat is tud lőni..na ha ő meg De Jong lenne a kp-n akkor mehetne a 4-2-3-1, elől egy Dembi, Messi, Griez, Suárez sorral..:D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 20:27:56

MessiNeymarSuarez írta:A tegnapi után furcsán nagy a csend [-X
Hála Istennek, remélem Abidal-ék már haza is mentek és hagyták az egészet a francba.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 19:15:55

A tegnapi után furcsán nagy a csend [-X
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.14. 13:04:27

Varatrix írta:
Mennyiség < Minőség
:

Ott a pont:)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.14. 12:36:51

MatyiG írta:Mondjuk a RM-nek több, mint dupla annyi támadója van jelenleg a keretben. Isco, James, Kubo, Hazard, Vinícius, Asensio, Rodrygo, Brahim, Bale, Lucas, Jovic, Benzema, Mariano.

Nálunk ehhez képest Dembélé, Coutinho, Messi, Griezmann, Suárez.
Mennyiség < Minőség

Nálunk bőven elég, tekintve, hogy csak gálakezdőbe tud gondolkodni EV...

A Benzema, Jovic, Hazard hármast leszámítva kuka az egész ahogy van. Kolonc nekik is szerintem rendesen.

Rodrygo, és Vini a Castillába vannak hivatalosan, ez nem tudom, hogy fog kinézni. Hihetetlen, hogy nem tudnak eladni belőle.

Kicsit orrsúlyos a keret. A Goal2-ből ugrik be, amikor Hajdu B kérdezi, hogy "Hol van Raúl, hol van Ronaldo"stb.. Beckham, Robinho, és akkor a két fiktív karakter is csatár: Gavin Harris és Munez...

Na ezúttal is hasonló felállásra lesz szükség. :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.14. 12:20:57

Mondjuk a RM-nek több, mint dupla annyi támadója van jelenleg a keretben. Isco, James, Kubo, Hazard, Vinícius, Asensio, Rodrygo, Brahim, Bale, Lucas, Jovic, Benzema, Mariano.

Nálunk ehhez képest Dembélé, Coutinho, Messi, Griezmann, Suárez.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.14. 12:11:01

nagyatyesz írta:Én is úgy gondolom, hogy a jelenlegi helyzet a Psg-t sűrgeti. Egy motiválatlan, nagy pénzt kereső, közönség által már kikezdett játékost nem akarnak a keretben. Ha nem jön össze nálunk marad Cou, akinek EV nem tudta megtalálni a helyét, igaz a brazil sem hozta azt itt, amit tud vagy vártunk tőle.
Továbbra is tartom, hogy Rafinha, Rakitic vagy Vidal, illetve ha jönne Neymar, akkor Cou eladása a mi feladatunk.
Én Cout ajánlanám + kb 60 milliot maximum. Ha nem tetszik nekik, akkor oldják meg más csapattal a problémájukat a párizsiak.
Ameddig a Real is képben, addig a Barca csak rosszul jöhet ki ebből a sztoriból és a PSG-t mit érdekli hogy Ney hova akar menni, ha a Real többet fizet...amúgy a Real-nak még érdemes is lenne leigazolni, mert náluk azért lenne helye elől, még a Barca most vette Griez-t, ott van Messi, Suárez , Dembélé és Cou is..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.14. 11:53:37

mess2009 írta: ismét csak egy kis nézetbeli korrekció:
Neymarért megőrültek a franciák - amíg játszott! ez a hirtelen jött utálat éppen azért van mert pá-pá-t intett nekik.
Nem jött az olyan hirtelen.
Egyből összeveszett Cavani-val a büntetők miatt, szivárogtak a hírek, hogy az öltözőben sem egy egyszerű eset (ha jól emlékszem még M'Bappe-t is csesztették Alves-sel, hogy úgy néz ki, mint egy Tininindzsa teknős), és akkor erre még rájött a szokásos (kamu?) sérülés a hugica szülinapján.
Pár hónapja még egy szurkolóval is leállt bunyózni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.14. 11:45:36

nagyatyesz írta:Én is úgy gondolom, hogy a jelenlegi helyzet a Psg-t sűrgeti. Egy motiválatlan, nagy pénzt kereső, közönség által már kikezdett játékost nem akarnak a keretben. Ha nem jön össze nálunk marad Cou, akinek EV nem tudta megtalálni a helyét, igaz a brazil sem hozta azt itt, amit tud vagy vártunk tőle.
Továbbra is tartom, hogy Rafinha, Rakitic vagy Vidal, illetve ha jönne Neymar, akkor Cou eladása a mi feladatunk.
Én Cout ajánlanám + kb 60 milliot maximum. Ha nem tetszik nekik, akkor oldják meg más csapattal a problémájukat a párizsiak.
ismét csak egy kis nézetbeli korrekció:
Neymarért megőrültek a franciák - amíg játszott! ez a hirtelen jött utálat éppen azért van mert pá-pá-t intett nekik.
Valverde olyan amilyen, nyilván sok hibával. de Coutinho ügyében hibáztatni az piszok méltánytalan. lehet hogy ez a brazil tényleg jó volt a Liverpoolban, de mára egy nagy nulla. végig néztem a nyári válogatott béli produkcióját ott is u.az volt. amúgy ezt állítani nem kunszt hiszen itt van előttünk: a kutyának sem kell.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.14. 10:11:48

Én is úgy gondolom, hogy a jelenlegi helyzet a Psg-t sűrgeti. Egy motiválatlan, nagy pénzt kereső, közönség által már kikezdett játékost nem akarnak a keretben. Ha nem jön össze nálunk marad Cou, akinek EV nem tudta megtalálni a helyét, igaz a brazil sem hozta azt itt, amit tud vagy vártunk tőle.
Továbbra is tartom, hogy Rafinha, Rakitic vagy Vidal, illetve ha jönne Neymar, akkor Cou eladása a mi feladatunk.
Én Cout ajánlanám + kb 60 milliot maximum. Ha nem tetszik nekik, akkor oldják meg más csapattal a problémájukat a párizsiak.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2019.08.14. 09:33:09

Grimaldo írta:Abidaleknak eddig mindig volt valami semmiből jött igazolása.Nagyot szólna,ha kiderülne nem is Neymarról tárgyalnak,hanem sunyiban elhozzák Choupo-Motingot csere kilencesnek :).
Bárcsak! Én is ilyenekben reménykedek amúgy, hogy az egész egy trollkodás és csak direkt szívatjuk őket is meg Neymart. Ha nagyon akar, és ígéretet tesz, hogy alázatos lesz, jöjjön. Coutinhot adjuk érte, meg max egy 40-et, de hogy ilyen 200-250 millákról hogy eshet szó.... vicc

Semmi szükségünk rá. Ha ők el akarják adni, akkor nekik kell fantasztikus ajánlattal kulcsolniuk, nem pedig fordítva.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.14. 09:21:38

Abidaleknak eddig mindig volt valami semmiből jött igazolása.Nagyot szólna,ha kiderülne nem is Neymarról tárgyalnak,hanem sunyiban elhozzák Choupo-Motingot csere kilencesnek :).
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.08.14. 08:20:12

Messidona10 írta:Augusztus 31. az utolsó nap, néhány kivétel van (pl. törökök).
Köszi! 8)

Akkor még egy ideig olvasgatni kell ezt a szenvedést, fantasztikus. #-o
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.08.14. 07:35:04

Saviola írta:Mikor van vége az átigazolási időszaknak :?:
Augusztus 31. az utolsó nap, néhány kivétel van (pl. törökök).
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.08.14. 07:26:54

Mikor van vége az átigazolási időszaknak :?:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.13. 23:39:52

fanbarca írta:
lics írta:Szerintem se fog nagyon játszani, de Suarez helyére ott van Ayoze Perez.
Carlos Perez.
Én igazából nem szeretném, hogy Rakitic elmenjen amúgy, Busquetstől válnék meg szívesebben - persze, a múltja miatt ezt nem lehet vele megtenni. Bízom a csodában Valverdét illetően, most már tényleg bitang erős a keret. Neymar nem kell, Dembele a király.
Miért menne Suarez helyére CP. Nem egy nagy durranás a srác, lőtt két gólt egy felkészülési meccsen, de kb. annyi. Arról nem is beszélve, hogy köze nincs Suarez posztjához, ő szélső támadó. Ráadásul elég egylábas úgyhogy a baloson nem is nagyon használható.

A középpálya nagyban függ majd, hogy Valverde mit is akar játszatni. Nagyon sok sztár van előre (Ha Neymar jön esetleg Coutinho helyett), nem is nagyon teheti majd meg, hogy az idén 120 millióért vett Griezmannt padoztassa, de Cou és Dembélé is nagy transzferek voltak ahhoz, hogy végigpadozzák a szezont.
Suarez mondjuk lehet hogy rotálva lesz már, szerintem Griezmann lesz majd "helyette".

Ez a 4-3-3 nem valószínű, hogy így fog működni, ha tényleg 4 támadóval játszanánk pont ilyen De Jong-féle játékosok kellenének. Rakitic vagy Vidal szerintem tiplizni fog, legalábbis logikusnak tűnne (főleg ha Robi is a kp-n játszana), a kettő közül pedig pénz csak a horvátban van. Talán ezért is próbálják belevonni a Neymar-bizniszbe.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2019.08.13. 22:19:26

A Bayern most vitte el Perisicet az Interből.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.13. 21:30:21

fanbarca írta:
lics írta:Szerintem se fog nagyon játszani, de Suarez helyére ott van Ayoze Perez.
Carlos Perez.
Én igazából nem szeretném, hogy Rakitic elmenjen amúgy, Busquetstől válnék meg szívesebben - persze, a múltja miatt ezt nem lehet vele megtenni. Bízom a csodában Valverdét illetően, most már tényleg bitang erős a keret. Neymar nem kell, Dembele a király.
Rosszul írtam, Sayol Perez. Carles Sayol Perez. Megnyugtat, hogy te sem írtad jól. :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.13. 19:24:49

recrea írta:
pep71 írta:Ha tényleg érekzik Neymar, akkor viszont nem értem a Bayern miért nem próbálja meg leigazolni Dembélét? Szélső kell nekik, a német bajnokságban már megmutatta, hogy mire képes és a Barcaban úgy sem fog játszani...
Esetleg, mert nem akarjuk Európa egyik legnagyobb tehetséget eladni/elherdálni, ha már egy vagyont költöttünk rá.
Igen, ezért hozták elé Griezmann-t, plusz Neymar-t is azért akarják..biztos ő lesz a kezdő, eddig sem tudta magát beverekedni. Amúgy én bírom Dembi-t, Neymar-t semmi kép nem hoznám vissza és Suárez menne a padra, Messi előtt játszana Dembi meg Griez, de HA jön Neymar akkor alig fog játszani, ami aztán nagyon jó egy ilyen fiatal játékosnak, ezért érné meg neki is váltani és a Barca-nak is, mert még normális pénzt lehetne kapni érte.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.08.13. 18:09:26

lics írta:Szerintem se fog nagyon játszani, de Suarez helyére ott van Ayoze Perez.
Carlos Perez.
Én igazából nem szeretném, hogy Rakitic elmenjen amúgy, Busquetstől válnék meg szívesebben - persze, a múltja miatt ezt nem lehet vele megtenni. Bízom a csodában Valverdét illetően, most már tényleg bitang erős a keret. Neymar nem kell, Dembele a király.
més que un club
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.13. 17:55:16

pep71 írta:Ha tényleg érekzik Neymar, akkor viszont nem értem a Bayern miért nem próbálja meg leigazolni Dembélét? Szélső kell nekik, a német bajnokságban már megmutatta, hogy mire képes és a Barcaban úgy sem fog játszani...
Szerintem se fog nagyon játszani, de Suarez helyére ott van Ayoze Perez, bár gondolom Griezmannt fogja eröltetni. Szerintem a kezdő Messi, Neymar, Suarez, Griezmann lessz. Cserének Ayoze Perez, Dembele van csak egyenlőre, legalábbis én ennyit tudok. Ha elmegy Dembele, amit amúgy nembánnék, ha kölcsönvenné a Bayern egy évre kik lennének a csere támadók? Messi miatt Neymar, Suarez fix kezdő, Valverde miatt meg Griezmann. Kiváncsi leszek, hogyan lessz ez tényleg, én nem tudom, de biztos van itt más aki jobban tudja, hogy kik fognak támadó cserék lenni. Szerintem is 4231 lessz, de akkor nagyon sok a középpályás, legalább 2 mehetne(Busi, Rakitic), Busi nem fog azt tudom, max akkor (Vidal, Rakitic).
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.13. 17:49:38

pep71 írta:Ha tényleg érekzik Neymar, akkor viszont nem értem a Bayern miért nem próbálja meg leigazolni Dembélét? Szélső kell nekik, a német bajnokságban már megmutatta, hogy mire képes és a Barcaban úgy sem fog játszani...
Esetleg, mert nem akarjuk Európa egyik legnagyobb tehetséget eladni/elherdálni, ha már egy vagyont költöttünk rá.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.13. 17:05:21

zola8787 írta:
Kluivert55 írta:Amúgy a sok matekzsenitől kérdezném, hogy holmi ronaldok állítólag a mez eladásból visszahozták az árukat! Ezt nem kellene kalkulálni?
A károgást meg fejezze már be mindenki mert olvashatatlan ezek miatt a fórum! Legalább a fél szezont várjuk meg aztán lehet károgni vagy éljenezni addig meg mindenki szurkoljon!
Sokan azért szerették meg ezt a klubot, mert hagyományokra épített, megadta a lehetőséget a fiataloknak, kiegészülve a vásárolt emberekkel. Puig és Alena vajon mennyit fog játszani? A fiatal Dembele (igen vásárolt) mennyit fog játszani? Köpj fel, állj alá, aztán tedd vissza a szádba, na ezt akarja Neymar.
Végre van, aki pontosan meg meri fogalmazni, amit olyan sokan gondolunk!
Ney nem csak gazdaságilag csőd! Erkölcsileg is vállalhatatlan! Sajnos vállalhatatlanok azok is, akik most ezerrel tárgyalnak, tepernek utána!
A klubbal szembeni viselkedései a botrányos ügyei mindenhol! a PSG szurkolói, akik szintén kiismerték, mert mindenhol a botrányokat csinálja.Semmi keresnivalója nem lenne itt!
Normális esetben.
Bőven meg vagyunk elöl, és teljesen igaza van a kollégának, igen, a fiataloknak is kellene egy jövőkép!
Cou igaz hogy most nem volt jó, de ha nem EV lenne az edző, és biztosan tudható, hogy sokáig nem fogja húzni, mert ez a rendszer bukásra lesz itélve, akkor ő is többre lenne hivatott! Rakitic a klubhűség mintaképe, egy jó játékos, aki a személyes példával is elől jár, Semedo, akit jobbhátvéd helyére hoztunk, és azóta is szinte kifogástalan módon játszik, ha éppen kap lehetőséget-Ezeket a játékosokat felajánlani, (háromból kettőt)meg még 100 milla!
Gazdasági és erkölcsi katasztrófa!
Válasz küldése