Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.01. 23:43:04

Szerintem is behuzza idén az Atletico. Ezeket az egy gólos győzelmeket nagyon tudják, a Real mindig hullámzó, nekünk pedig ritkán sikerül zsinórban háromszor.

Zidanet nem rúgják ki, viszont nálunk valószínűleg Valverdére rá lesz húzva a vizes lepedő karácsonyig.

Egyébként Bale megint duplázott. Ahhoz képest hogy csak a kulát kapja a Real szurkolóktól, rúgott gólok tekintetében beérte a brazil Ronaldot + 3 BL döntőben kulcs szereplő volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.09.01. 23:39:08

Nero. írta:Most látom hogy a Real is Xelt úgy hogy nincs akkora gond. Mondjuk érzelmileg annyira már nem fog meg ez az egész, emlékszem anno a 2007es Liga drámára, akkor az utolsó 2 fordulóban körülbelül 4szer kaptam szívinfarktust (pedig pénzem se volt rajta), most meg annyira nem érdekel a történet hogy így este egy 2 perces highlightsot megnézzek.
Nem is a realtól kell tartani, ők idén is egy jó harmadikak lesznek, 1-2 edzőváltással. Az Atleti ellenben megint nyert, ők idén nagyon ott lesznek, nálunk igazából attól fog leginkább függni hogy Messi mennyit bír, ha hozza a szokásost akkor szerintem jobbak leszünk a végére.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.01. 23:26:56

Most látom hogy a Real is Xelt úgy hogy nincs akkora gond. Mondjuk érzelmileg annyira már nem fog meg ez az egész, emlékszem anno a 2007es Liga drámára, akkor az utolsó 2 fordulóban körülbelül 4szer kaptam szívinfarktust (pedig pénzem se volt rajta), most meg annyira nem érdekel a történet hogy így este egy 2 perces highlightsot megnézzek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.08.25. 13:50:40

miro. írta:Zidanet esküszöm egyáltalán nem értem.
Most olyan játékosoktól várja a gólokat,meg az eredményt akiket teljesen kihagyott a felkészülési mérkőzéseken.
Bale és Jamesről beszélek.
Nincsenek játékba,nincs szerintem elég kraft sem bennük. Mit vár az öreg,mindkettőnek meccshiánya van kőkeményen,erre bedobálja őket a kezdőbe.
Balet azért rakja be hogy bizonyítsa újra Pereznek, hogy sz@rt se ér a gyerek :D
Csak is Puyol
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.08.25. 13:16:04

Pedig Zidane a nagy megváltó, vagy kiderül, hogy mégsem akkora nagy taktikus?

Nézzetek rá a tabellára, kieső helyen állunk, ritkán látni ilyet :D
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.25. 12:24:44

Zidanet esküszöm egyáltalán nem értem.
Most olyan játékosoktól várja a gólokat,meg az eredményt akiket teljesen kihagyott a felkészülési mérkőzéseken.
Bale és Jamesről beszélek.
Nincsenek játékba,nincs szerintem elég kraft sem bennük. Mit vár az öreg,mindkettőnek meccshiánya van kőkeményen,erre bedobálja őket a kezdőbe.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.17. 18:44:33

MatyiG írta:Ez a Lobotka jól játszik a RM ellen eddig, jó lesz figyelni majd rá a válogatott meccsünkön.
Nekem Denis kifejezetten tetszett az első félidőben, jól mozgott, a cselei ültek, amikor Odriozolaból meg Viniciusból hülyét csinált élmény volt nézni. Remélem sikeres lesz a vigoi kalandja.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.17. 18:11:12

Ez a Lobotka jól játszik a RM ellen eddig, jó lesz figyelni majd rá a válogatott meccsünkön.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2019.08.17. 16:10:14

Varatrix írta:https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... cs-zidane/

Vérnyomás kezelés, saját felelősségre!
Teljesen tipikus mordori.
Tényeket másít meg, pökhendi, és önhitt. Bár szórakoztató...
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2019.08.17. 13:04:37

Fura, hogy ti top 3as kerettel, mi meg 300 misi elköltése után milyen negatívan vágunk neki a következő szezonnak. És bár teljesen más jellegűek a gondok, van mindkét csapatnál bőven. A ti előnyötök, hogy még van egy Messitek.
Hazard, Brahim sérült, Carvajal eltiltott és NEM IGAZOLTUNK középpályást...

Hosszútávon nektek áll a bajnokság. Nekünk max egy Neymar, VdB pakkal lenne keresni valónk. De ere nagyon kicsi az esély már...
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.15. 12:08:04

Addig olvastam amíg valami spanyol másodból akar középpályást igazolni mert tud 45 métert pontosan passzolni.. =D>
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.15. 11:46:31

Nekem az objektivitás teljes hiánya döbbenetes, egy újságírótól... :roll:

"Szerintem az egyfajta betegség, ha valaki utálja a tökéletességet, amit a Madrid képvisel."
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.15. 11:35:35

Varatrix írta:https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... cs-zidane/

Vérnyomás kezelés, saját felelősségre!
Nem olvastam végig, de ritka egy boldogtalan csávó lehet ez.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.08.15. 11:05:33

Varatrix írta:https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... cs-zidane/

Vérnyomás kezelés, saját felelősségre!
Amíg nem "velünk" foglalkozott, addig egészen normálisnak tűnt a fazon... ott viszont átlépett egy határt és fullba nyomta a kretént... :roll:

Tényleg csak saját felelősségre olvassátok, mert a vége felé a nyugalom megzavarására alkalmas részek jutottak...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.15. 10:50:49

https://www.penamadridista.hu/hirek/201 ... cs-zidane/" target="_blank

Vérnyomás kezelés, saját felelősségre!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.09. 08:45:21

Varatrix írta:
miro. írta:Amikor azt irtam jo helyen ultem,akkor erre gondoltam.. :D

Isco lecserelese:
https://ufile.io/b8tqtqdv6" target="_blank
Az igen! Konkrétan mellettük ültél, biztos nagy élmény volt!
Madridba meg ki lehet menni,de eletembwn eloszor es utoljara voltam szerintem ennyire kozel hozzajuk..
Szoval igen,kijott belolem a gyerekkori rajongas,eskuszom meccs utan remegett a kezem. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.09. 08:24:22

miro. írta:Amikor azt irtam jo helyen ultem,akkor erre gondoltam.. :D

Isco lecserelese:
https://ufile.io/b8tqtqdv6" target="_blank
Az igen! Konkrétan mellettük ültél, biztos nagy élmény volt!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.09. 07:33:40

Amikor azt irtam jo helyen ultem,akkor erre gondoltam.. :D

Isco lecserelese:
https://ufile.io/b8tqtqdv" target="_blank

Vini taktikai utasitasa:
https://ibb.co/SB1Rvq6" target="_blank
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.08. 12:50:51

Az első félidőben a Real szerintem jól játszott.
A 18.percben néztem fel amikor a Salzburgnak nem volt még összesen 10 jó előre passza..
A 352-ben stabil volt a Real,más kérdés hogy azért annyira nem tudtak offenzívak lenni,inkább labdát járattak,de letámadni viszont nagyon jól letudtak.
A második félidőben viszont teljesen szétesett a Real,Kroosnak volt két óriási mélységi labdája,de az egyiket Benzema a másikat Jovic hibázta,vagy védte a kapus.
Viniciusnak volt még a második félidőben lehetősége,de egyszerűen ez teljesen agyatlan szegény,az előtte 20 centire álló védőbe rúgta mindkétszer..

Ami más volt élőben,és extrább

Casemiro-Nekem Ő egy óriási pozitív csalódás,egész végig háttal játszott a pályának,de minden fel passzal vagy lefordul,vagy tud forgatni,nem ad el labdát,és nagyon stabil hátrafelé is.
Amit neki kell,azt világklasszis szinten hozza.
Amikor beállt az a vak Valverde,gyakorlatilag -1 ember lett a középpályán. Spanyol másodosztályba találnánk olyat mint Ő.
Kroos-Nincs rossz passz,diktálja az iramot,érzi még azt is hogy melyik passz milyen erősségű,a két labdája meg az elsőben volt még pár játéka ami elképesztő volt.
Varane-Nagyon magas és szikár,én nagyon meglepődtem rajta.
Marcelo-Technikai tudása kiemelkedett,volt egy becsúszása a labdára amikor ment kifelé,az egész stadoin felállt és tapsolt..
Hazard- Dagadt,de nem gyengén. Viszont kicsiben iszonyúan gyors. Labdával,labda nélkül is simán bárkire rávert,a gólja meg extra volt..Viszont hosszabb sprintekre ki se lövik,de nem is úgy helyezkedik hogy ezeket megpróbálja.
Igazából a csávó pont Bale ellentéte papíron.

Isco- Tőle többet vártam,látszik hogy nagyon jó játékos,a labdával semmi gondja,de valahogy nem jön ki belőle,illetve a második félidőben teljesen el is fáradt,sok labdát vesztett plusz fent is ragadt,nem volt ereje visszamenni.
Viszont a lábai nagyon kemények,brutális O láb,plusz csámpás,Magyarországon nem lett volna profi futballista belőle,ez 110%.
Carvajal- Kapkodott rohangált,ott ült mellettem a kispad szélén,ütött vágott mindent,idegbeteg volt.
Lucas Vazquez meg Odriozola,Vinicius egyszerűen ez a 3 felvan húzva és megy,de a legagyibb átlátszó cselekre is ugrálnak meg beveszik..
Zidane- ? Egyszerűen nem látom nagyon a szerepét,komolyan. Bekiabálgatott,idegeskedett,néha beszólt a játékosoknak,de itt aki a csapatot irányítja,és itt kanyarodok a legnagyobbra, az a Sergio Ramos.


Számomra Ramos volt az extra,egyszerűen végig beszél,irányítja a csapatot hátul,védekezésnél,labdakihozatalnál,Militaonak végig beszélt,Kroossal nagyon sokat diskurált,Benzemanak felszólt hogy jöjjön hátrébb mert nem találják meg labdával,Ő az igazi vezére a Realnak,90 percen keresztül ott van aktívan és irányít. A pálya minden szegletét Ő tartotta szemmel, beugrója volt szép is meg aztán amiről lemaradt,a nagy gángó szőke salzburgit ütötte vágta,de édesapámnak mondtam a telefonban meccs után amikor kérdezte hogy na,és a Ramos? Ramos...az Ramos. és ebben így minden benne van.


funfact.
Benzema leült,kb 3 perc múlva szólt egy öltönyös hapsinak a kispad mellett jobbra,hogy neki a balján van víz,és hozza már neki ide.. Benzematól volt 2 méterre, a csávótól volt 7 méterre a víz.. :lol: :lol: Utána ezt megcsinálta mégegyszer,de akkor kettőt kért.

Hazarddal beszélt Benzema,és pont abban az irányban ültem, hirtelen felkaptam a kezem,oda nézett Hazard,egyből mutattam neki hogy a mezét adja oda,elkezdte húzni a száját,csóválta a fejét,felhúzta a vállát és mondta hogy sorry,no..
Egyébként senki nem adta ki a mezét,csak Ramos valami kisgyereknek,bent a pályán meccs után.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.08. 09:08:06

miro. írta:Tegnap volt a meccs,akkora szerencsem volt hogy fel meterre voltam a kispadtol,Viniciussal csinaltam js egy szelfit.
Ha esetleg valakit erdekel,kuldhetek kepet pmben neki.. :)
Meccs milyen volt? Előbe ki tűnt extrábbnak? Meg Szoboszlai hogy játszott?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.08.08. 07:53:21

Tegnap volt a meccs,akkora szerencsem volt hogy fel meterre voltam a kispadtol,Viniciussal csinaltam js egy szelfit.
Ha esetleg valakit erdekel,kuldhetek kepet pmben neki.. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.29. 17:12:08

Most jön ide a Salzburghoz a Real kiváncsi leszek rájuk..
Egyből elfogytak a jegyek a hivatalos oldalon.
De az osztrák vatera tele van még jegyekkel.. :lol:
Sikerült is a VIP mellé foglalnom,plusz holnapután a Chelsea-t is megnézem.. :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.29. 16:34:54

miro. írta:Igazabol semmi,akiket elakarnak adni azok nem hajlandoak elmenni (Bale,Mariano) plusz Asensio miatt ma mar James is edzett.
300milla minusz,alug van bevetel,de kene meg egy Pogba,szoval bajban a Real.
Egy középpályás eléggé kellene oda, pláne olyasvalaki aki tud védekezni is mert arra most csak Case maradt aki nem biztos hogy 50 meccsen át használható lesz, Ndombeleért nem értem miért nem ment jobban a Real.
miro. írta:Lattatok a Real uj mezet? Valami hanyadek.. :D
Egy az egyben mint az inter mostani meze :D
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.07.29. 15:13:26

Igazabol semmi,akiket elakarnak adni azok nem hajlandoak elmenni (Bale,Mariano) plusz Asensio miatt ma mar James is edzett.
300milla minusz,alug van bevetel,de kene meg egy Pogba,szoval bajban a Real.
Lattatok a Real uj mezet? Valami hanyadek.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.07.29. 14:20:55

Valami illetékes tudja, hogy a Madridnál mi helyzet eladási tekintetben, most látom a keretet, és elől picit telített a buli. Mariano, Benzema, Bale, Vazquez, Asensio, Brahim, Vinicius, Hazard, Jovic, Rodrygo ....

Vinicius viszont talán hivatalosan a B csapat tagja? A Rodrygo srác is, vagy az már első csapatba jött? Ennek minimum a felétől meg kéne válni szerintem.

Mindeközben a középpályán a Kroos, Modric, Case hármas holtáig fog játszani? Jó indulattal is két csere van oda ebből egy Isco, aki nem éppen az a poszt, a Valverde gyerekről meg nem tudok semmit? Oda jön még valaki, mert az meg foghíjas?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése