Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 10:39:38

Stalkyard írta:Távol álljon tőlem hogy bármiben is védjem a mostani rezsimet, de mégis mit kellene csinálniuk, amennyiben (gondolom) közölték Rakiticcel, hogy el szeretnék adni, ő meg köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő maradni akar? Vagy visszafelé nem elvárás a tisztelet? Sokat köszönhet ő is a klubnak, lehet, hogy kicsit többet is, mint mi neki. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a horvát. A tisztes távozást viszonylag nehéz összehozni, ha a játékos konkrétan nem akar távozni.

De nem fiatalodik, viszonylag piacképes, és jött egy De Jong, aki simán kezdőszint. Nem beszélve a fiatalokról akik itt kopogtatnak, és akik miatt sír itt mindenki. Logikus lépés, hogy el akarjuk adni.
Teljesen egyetértenék, ha nem lenne itt Vidal, és nem imádná az edző.

Ernesto látja a helyét a csapatba, és Rakiticet ismerve úgy gondolom, hogy megbirkózna a paddal. Így is értékes maradna. Frenkie, és Arthur kétség kívül előbbre sorolandó, ezzel nem vitatkozom.

Viszont szeretnének Busquets mellett egy rutinos rókát, és jelen állás szerint úgy néz ki hogy Vidal marad. A kettő közti döntést nyilvánvalóan az könnyíti meg, hogy hasonló játéktudást képviselnek, csak Rakitic drágábban értékesíthető. Nem csodálom, ha úgy érzi, hogy váltópénznek nézik, mert ez nem a pályán mutatott játékának szól.

Én nem érzem úgy hogy eljött az ideje. A szezon végén talán.

De hát csak emberből vannak... Én megértem, ha nem akar Párizsba menni, a Juventus meg semmivel nem jelent több garanciát a játéklehetőségre, elég erős ott is a kp.

Az ajánlat a játékosnak is legyen megfelelő, ne csak a klubnak, ettől lehet tisztességes a váltás.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.08.26. 10:14:30

Távol álljon tőlem hogy bármiben is védjem a mostani rezsimet, de mégis mit kellene csinálniuk, amennyiben (gondolom) közölték Rakiticcel, hogy el szeretnék adni, ő meg köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő maradni akar? Vagy visszafelé nem elvárás a tisztelet? Sokat köszönhet ő is a klubnak, lehet, hogy kicsit többet is, mint mi neki. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a horvát. A tisztes távozást viszonylag nehéz összehozni, ha a játékos konkrétan nem akar távozni.

De nem fiatalodik, viszonylag piacképes, és jött egy De Jong, aki simán kezdőszint. Nem beszélve a fiatalokról akik itt kopogtatnak, és akik miatt sír itt mindenki. Logikus lépés, hogy el akarjuk adni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 10:03:42

MesQueUnClub írta:Albert Rogé (SPORT journalist): "Barça's message to Rakitić is clear: If you stay, you will not play."
Més que un club... :roll:
davi10 írta:Remélem azért nem lesz nagyon gáz az elválás, főleg azok után, hogy az elmúlt évekbe kb. félholtra hajtottuk. A SPORT szerint már mennek a tárgyalások a Juventus-szal
Szerintem is kijárna neki a tisztes távozás, de hát Neymarért bármire hajlandóak. Persze aztán, amikor ő is befürdik, ki lesz dobva mint egy használt zsebkendő.

Nem hiszem, hogy bármivel kevesebbet tudna adni mint Vidal. Majd kap egy büfé utalványt a sokéves szolgálatáért. Kezdem azt gondolni, hogy Alvesnek sok mindenben igaza volt, amikor távozott.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 09:54:59

Remélem azért nem lesz nagyon gáz az elválás, főleg azok után, hogy az elmúlt évekbe kb. félholtra hajtottuk. A SPORT szerint már mennek a tárgyalások a Juventus-szal.

A tegnapi meccs után elég pozitív vagyok, Ez a Rafinha - Perez páros elöl hadd ne mondjam mennyivel jobb, mint a Dembele-Coutinho...

Le a kalappal Rafinha előtt, én is az elpasszolása mellett voltam, de lement 2 bajnoki meccs, ahol 1-en egyértelműen a legjobbunk volt, és a másodikon se lefelé lógott ki.
Perez meg hála istennek élt a lehetőséggel, remélem Valverde fogja Őt használni, és nem csak azért lesz Dembele nyomatva, mert annyi volt, amennyi.
Elől így is megvagyunk, pedig én is paráztam, hogy Coutinho és Malcom is elment, de lesz Perez, meg ha minden kötél szakad akkor így, hogy van egy Firpo-nk, Alba is léphet egyel feljebb, ezzel már kísérletezgetett úgyis Valverde.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.25. 23:23:20

Busi, SR, De Jong biztosan előrébb van nála a sorban. PSG-nek nem kell? :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.25. 23:20:21

Albert Rogé (SPORT journalist): "Barça's message to Rakitić is clear: If you stay, you will not play."

Barça know that Juventus will make an offer for Ivan Rakitic this coming week. Juve want to offer money and players, but Barça aren't interested in the players involved, only in the money. The Croatian's future remains uncertain. [@moillorens, ESPN]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.25. 23:09:47

Még mindig nem lehet tudni, hogy ki megy, ki jön, de Perezt egyértelműen fel kell hozni az A keretbe. (Fatit meg a B-be.)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.25. 08:40:01

azért az egy üdítő dolog, hogy az itt "megfojtott" emberek rendre jól muzsikálnak az új helyeiken....(most pl. Denis S.)
másokkal már tudunk jót tenni, csak magunkkal kéne valami kezdeni.. :) :)
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2019.08.24. 14:40:20

[quote="davi10"]SPORT:

Rafinha :arrow: Fenerbahce, nem sikerült megegyezni a Valencia-val, Rafinha ügynöke már Törökországban van.

Na oda jó helyre megy, a Török bajnokság hiresen szanatórium a sérülékeny focistáknak ! Sajnálom, nekem szimpatikus volt, sajnos Nainggolan szétrúgta anno !
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.24. 10:16:16

SPORT:

Rafinha :arrow: Fenerbahce, nem sikerült megegyezni a Valencia-val, Rafinha ügynöke már Törökországban van.

O.Busquets :arrow: Twente
Miranda :arrow: Schalke

Mindkettő kölcsön, még egyik sem hivatalos.

A tegnap déli "ultimate" ajánlatról Neymar-ért egyelőre semmi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2019.08.23. 21:36:13

Én maximálisan tiszteletben tartom az enyémtől eltérő véleményeket, de tényleg ne menjünk már egy bizonyos szint alá.
Ha valaki azt hozza fel érvként Dembelével szemben hogy sérülékeny, ezért kockázatot jelent annak igaza van. De ezeket a pletykákat ne nyaljuk már be fentartás nélkül.
Kép
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2019.08.23. 21:21:10

Nero. írta: Kit érdekel hogy mit akar ez a bohóc... 2 év alatt arra lusta volt hogy meg tanuljon spanyolul vagy hogy legyen étrendje stb. arrol nem beszélve hogy a mutatott játék is nulla.
Elképesztő, hogy milyen blikk színvonal lett itt a fórumon.
És pont egy Neymar az, akit hoznál a helyére? Aki ugyan úgy gamel reggelig. Csak Ő még bulikázni is megy..

Meg nem is tudom hanyadik éve sérült, mikor a tesóval bulizik tavasszal..

Egyébként, mind instan, mind twitteren spanyolul társalog a társakkal, azért ezt jó ha tudod.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.08.23. 21:13:16

Chino írta:
palesz77 írta:Mert amúgy az edzés videókat elnézve ti 100%-ra mondjátok, hogy nem tud még mindig semennyit spanyolul? Lehet én vagyok hülye, de nekem nem úgy tűnik.

Itt minden 100 %-ra van véve. azt is nyilatkozták, hogy nem visszautasította a vizsgálatot, hanem csak egy görcsnek érezte és ezért nem szólt egyből. Ugyanúgy lehet ez is igaz, mint az ellenkezője.

Szenegálba pedig nem is ment, hanem Rennes-ben volt egy két hónappal ezelőtt lezsírozott utazás keretében.
De az, hogy ő kezdte meg az edzéseket először stb. az le van ejtve. Mindenkinél elő lehet venni negatív és pozitív dolgokat pletykaszinten, attól függ ki a sláger éppen.

Nem azt mondom, hogy mindent rendben csinál, de ha minden negatívumot készpénznek vennénk semmi nem a fociról szólna.
Szerintem Dembelével előrébb vagyunk mint Neymarral. Illetve nem is kellene a brazillal foglalkozni. Abból a pénzből amit kérnek érte, ami egyébként vicc kategória, egy normális klub legalább 4-5 játékost vesz, és jelenleg azok a klubok a sikeresek, ahol csapatként játsszák a futballt.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.23. 18:39:04

Biztos túl van tolva a dembele utálat, magamon is érzem h annyira irritál már h ugrok ezekre a nem mondta h fáj a lába kérdőjeles hírekre. Ettől függetlenül hiába arnyaljuk ezt most, osszessegeben nem lehet rá számítani úgy mint a csapat többi tagjára,mar harmadik éve. Sokadik keresre a hulyesegeit, késést meg telo kikapcsolást stb. lehet elhagyta, de egyfolytában sérült amiben valszeg ő is ludas. Ha meg csak ő a kövi vermaelen, akkor is tokmind1, el kell küldeni, mert semmire nem megyünk vele így.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.23. 18:19:06

palesz77 írta:Mert amúgy az edzés videókat elnézve ti 100%-ra mondjátok, hogy nem tud még mindig semennyit spanyolul? Lehet én vagyok hülye, de nekem nem úgy tűnik.

Itt minden 100 %-ra van véve. azt is nyilatkozták, hogy nem visszautasította a vizsgálatot, hanem csak egy görcsnek érezte és ezért nem szólt egyből. Ugyanúgy lehet ez is igaz, mint az ellenkezője.

Szenegálba pedig nem is ment, hanem Rennes-ben volt egy két hónappal ezelőtt lezsírozott utazás keretében.
De az, hogy ő kezdte meg az edzéseket először stb. az le van ejtve. Mindenkinél elő lehet venni negatív és pozitív dolgokat pletykaszinten, attól függ ki a sláger éppen.

Nem azt mondom, hogy mindent rendben csinál, de ha minden negatívumot készpénznek vennénk semmi nem a fociról szólna.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.08.23. 18:12:15

Mondjuk egész nyáron heti 2 max 3 kommentet írtam, úgyhogy a napiszintes okosság megdőlt.

EVt itt szóba se hoztam, Bartot azért mert Dembele ára szokott szóba jönni, azt meg nem a francia pengette ki magáért.


3-0nál meg el volt dőlve a párharc. ahogy fociztunk Liverpoolban akár 5-0ra is nyerhettünk volna az odavágón, akkor kapunk rá 6ot.
az odavágón nem csak Dembele volt, aki ziccert rontott, a visszavágó első félidejét meg sem említem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2019.08.23. 19:56:18-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.23. 17:46:03

Mert amúgy az edzés videókat elnézve ti 100%-ra mondjátok, hogy nem tud még mindig semennyit spanyolul? Lehet én vagyok hülye, de nekem nem úgy tűnik.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.08.23. 17:43:09

csababarca írta:
Nero. írta: Kit érdekel hogy mit akar ez a bohóc... 2 év alatt arra lusta volt hogy meg tanuljon spanyolul
:lol: :lol:

mert ez a lényeg #-o

kezdem azt hinni hogy te finanszíroztad a leigazolását, és ezért ér ennyire mélyen, hogy nem jött be. más magyarázat nincs erre a boszorkányüldözésre.
miért nem háborogsz a Barto topikban folyton? jah az nem annyira fancy.

de ne mérgelődj, el lesz passzolva, vagy mivel úgyis sérült folyton, nem kell nézned. szóval nem értem a problémát, örülnöd kéne hogy a klub egy játékosa folyton sérült, hiszen úgyis nagy nulla.
Persze mivel mindenért a sátán Barto és Valverde q felelősek, őket teljesen nyugodtan lehet osztani, sőt már kötelesség osztani őket. Te is ezt teszed ész nélkül tolod vakon a szöveget napi szinten, hogy mennyire elkell őket küldeni.

Ellenben a focihülye francia meg a szebt tehén. A gyereknek minimum akkora szerepe van a pool elleni bl kiesésben mint Valverdének, ugyanis 3 méterről ezen a szinten illik eldonteni a párharcot, de őt nem szabad bántani, sőt az is Ernő hibája hisz épp akkor jött be, előbb kellett volna behozni hogy bemelegedjen.
Ellenben a bajnokságok megnyerésében kb tized annyi erdeme nincs mint Ernőnek, de őt nem szabad osztanj ellenben Valverdével akit kötelező.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.08.23. 17:16:49

Nero. írta: Kit érdekel hogy mit akar ez a bohóc... 2 év alatt arra lusta volt hogy meg tanuljon spanyolul
:lol: :lol:

mert ez a lényeg #-o

kezdem azt hinni hogy te finanszíroztad a leigazolását, és ezért ér ennyire mélyen, hogy nem jött be. más magyarázat nincs erre a boszorkányüldözésre.
miért nem háborogsz a Barto topikban folyton? jah az nem annyira fancy.

de ne mérgelődj, el lesz passzolva, vagy mivel úgyis sérült folyton, nem kell nézned. szóval nem értem a problémát, örülnöd kéne hogy a klub egy játékosa folyton sérült, hiszen úgyis nagy nulla.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.23. 17:08:22

Tomix354 írta:Dembele biztos nem akar menni. Most, hogy itt van Grízes van kivel játszania is. Nem látok esélyt arra, hogy a transzfer része legyen, de ne legyen igazam.
Kit érdekel hogy mit akar ez a bohóc... 2 év alatt arra lusta volt hogy meg tanuljon spanyolul vagy hogy legyen étrendje stb. arrol nem beszélve hogy a mutatott játék is nulla.

Neymar-Dembele + 100 mehet nem érdekel hogy veszteséges de ezzel 2 legyet egy csapással. Deal.

Az lenne a legszebb ha kiderülne hogy a PSG belemenne viszont a francia miatt bukik az üzlet :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.23. 16:37:53

MatyiG írta:Dembélé újabb sérülése után én is benne lennék egy ilyen Dembélé+100-asban. Ha Rakitic is része lenne az üzletnek, akkor +50 millió.
Ámen! Bár elvileg Rakiticért a Juventus is érdeklődött nen? Elvileg Emre Cant adnák érte, akiről fogalmam sincs, hogy mennyire jó, mennyire tudna hasznos lenni. De mivel ő védekező középpályás talán Busquets cseréjének vagy esetleg helyett jó lehetne. Akkor De Jong léphetne előrébb. Vidal, De Jong, Artur, Puig kezdő közép nem hangzik rosszul szerintem, kipróbálnám pár meccs erejéig, de ez nem lessz, mert akkor elől csak 2 hely lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.23. 16:05:26

Dembélé újabb sérülése után én is benne lennék egy ilyen Dembélé+100-asban. Ha Rakitic is része lenne az üzletnek, akkor +50 millió.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.08.23. 16:01:27

Dembele biztos nem akar menni. Most, hogy itt van Grízes van kivel játszania is. Nem látok esélyt arra, hogy a transzfer része legyen, de ne legyen igazam.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.23. 15:53:26

Kérdés, hogy Dembele mennyire akarna elmenni a PSG-be.

Mivel ott épp az indul be, hogy rövid pórázra fogják az elkényelmesedett egyedeket, így nem biztos hogy neki hívogató lehetőség, ha tényleg igaz hogy még az étrendre, és a regenerálódásra sem képes figyelni, mert a haverok fontosabbak.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.23. 15:36:54

Talán szerencsénk lesz, mivel Tuchel volt az edzője Dortmundba. Erősen bízom bennt, hogy meg fűzi a Psg vezetőit, hogy számolják be (reményeim szerint 100 körül). Meg max jövő nyáron még fizetni 80-100at. De azért a Messi, Suarez, Neymar, Perez, Griezmann 5ös elég lesz? Vagy van valaki a b-ből akit még játszatnának Perezen kívül? Azért lehet, hogy Malcomot nem kellett volna még elengedni, nem azzal a 40 millióval, meg a nem túl magas fizujával vagyunk beljebb, ha csak nem ő akart menni.
Válasz küldése