Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.27. 14:59:49

Essen a fejére egy szikla mindenkinek, aki Neymart visszahozza!

Ami meg Fatit illeti, pár hét múlva 17 éves. Nagyon jó helye van VV mellett idén. Valverde meg hozza föl edzésre és kispadra, ahányszor jónak látja. A B-t ki lehet hagyni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.27. 12:45:35

dinnyesz írta:Valaki fejtese már ki pls, hogy mivel jobb Neymar hozzáállása mint Dembele hozzáállása:D Illetve játékperceket tekintve a 18/19-es szezon : Neymar: 2.351 ; Dembele : 2.503.
Neymar barcelonai hozzáállása mindenképpen jobb volt, mint most Dembéléé.

A 16 éves gyereket meg ne akarjuk már egyből felhozni, mert láttuk játszani 15 percet, ahol nem lógott ki lefelé. :D Oké, biztató volt, de még bármi lehet belőle. Egyelőre játsszon 1-2 évet a B-ben, aztán majd meglátjuk.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.08.27. 12:34:24

dinnyesz írta:Valaki fejtese már ki pls, hogy mivel jobb Neymar hozzáállása mint Dembele hozzáállása:D Illetve játékperceket tekintve a 18/19-es szezon : Neymar: 2.351 ; Dembele : 2.503.
Hasonló gondolatok forognak a fejemben mint neked. Amikor ilyen tehetséges fiataljaink vannak mint ez a 16 évesen debütáló ifjú, miért erőltetik a drága és rizikós üzleteket. Neymar sérülése még vissza üthet, 110-nél többet nem adnák érte, mert még úgy is ciki. A PSG nyerni akar rajta. pedig a sérülése óta még nem játszott hogy kiderüljön az állapota. Sánta lovat eladni?
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2019.08.27. 12:06:21

Valaki fejtese már ki pls, hogy mivel jobb Neymar hozzáállása mint Dembele hozzáállása:D Illetve játékperceket tekintve a 18/19-es szezon : Neymar: 2.351 ; Dembele : 2.503.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.27. 11:21:39

Habár én is sokáig azon az állásponton voltam, hogy Dembelét nem szabad elengedni, most már egyre inkább azt gondolom, hogy el kell passzolni. Vitán felül egy nagyon nagy tehetség a srác, de rettenetesen sérülékeny, ami nem gondolnám, hogy javulna az idő előre haladtával. Magyarul minél többet várunk vele, annál nehezebb lesz eladni, és annál többet bukunk rajta. Ha igazak a hírek, miszerint bevonnánk a Neymar üzletbe, akkor én támogatnám, feltéve, ha korrekt árat tudunk kialkudni. Oké, hogy Neymar is sokat sérült és az életvitele sem az igazi, de bízom benne, hogy ha visszajönne megjavulna, amíg pályán van pedig sokkal kompatibilisebb, mint Dembelé. Az, hogy milyen konstrukcióban hozzuk el a vezetőség dolga, de én Dembin felül max 80-100-at adnék érte összesen. Semedot nem adnám, esetleg Rafinha és Rakitic lehetne az üzlet része, mivel ők létszámfelettiek jelenleg.
Összességében nem lenne az ő érkezése nagyobb probléma a csapat összeállításában, mint ha maradna Dembelé. A Neymar/Griezman/Rafinha - Suarez/Griezman - Messi/Griezman/Perez elég jól kombinálható. Nyilván ez adott lenne Dembelével is. Mint írtam én ellene voltam, de kicsit kezd sok lenni a Dembele probléma, és lehet jobban járunk, ha időben kiszállunk belőle. Meglátjuk mi lesz...
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.27. 11:11:58

Neymar 27, Grizi meg 28,legjobb korban vannak,siman van meg 5 jó évük.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.27. 11:06:33

Közben a Mundo szerint Abidal-ék már megint / még mindig Párizsban vannak, ma nyújtják be az utolsó ajánlatot, mondjuk ezt már hallottuk...

Ha valamikor, akkor most érdemes lenne kikérni Valverde véleményét, bár nem hiszem, hogy erre pont most kerülne sor.
Ha akarja és tudja használni Perez-t akkor semmi értelme ennek, Dembele maradjon még egy évet, jövőre valahogy húzzuk ki, hogy nyárra egészséges legyen és akkor adjuk el.
Ha nem, akkor mehet a Neymar-Dembele csere, de akkor a támadósorunk átlagéletkora kb. 30 év lenne, ami nem túl bíztató, még akkor sem, ha klasszisokról beszélünk.
Ha túloldalt viszont megkérdezik az edzőt, akkor az nekünk csak jó lehet, Tuchel tuti Dembele-t választaná a brazil helyett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.08.27. 10:08:21

Így jobban érthető és átlátható. Csak néhány másik játékos profilja.
Csatolmányok
barca.jpg
barca.jpg (143.64 KiB) Megtekintve 12911 alkalommal
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.08.27. 09:41:16

optimus írta:
Varatrix írta:
roy69 írta:Na Dembele minden Barcaval kapcsolatosat törölt insta oldaláról, mint ahogy tette Cou Bayernbe igazolása előtt, vagy ahogy tette anno Dembouz, mielőtt hozzánk jött....
Leszedett minden képet, amin Barca mezben van, vagy ezt hogy kell érteni?
Azelső 6 képen barca mezben vagy melegítőben van csapattársakkal, majd jön 2 válogatottas, aztán a következő 10 megint barca.
Senki nem mondta, hogy a képeket szedte le...
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.08.27. 09:40:49

Varatrix írta:
roy69 írta:Na Dembele minden Barcaval kapcsolatosat törölt insta oldaláról, mint ahogy tette Cou Bayernbe igazolása előtt, vagy ahogy tette anno Dembouz, mielőtt hozzánk jött....
Leszedett minden képet, amin Barca mezben van, vagy ezt hogy kell érteni?
Nem, nem a képeket szedte le! Hanem, hogy az FC Barcelona labdarúgója, és hogy jelenleg Barcelonában él. Ezt minden focista így szokta kiírni. Neki is kint volt tegnapig.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.08.27. 09:27:15

Varatrix írta:
roy69 írta:Na Dembele minden Barcaval kapcsolatosat törölt insta oldaláról, mint ahogy tette Cou Bayernbe igazolása előtt, vagy ahogy tette anno Dembouz, mielőtt hozzánk jött....
Leszedett minden képet, amin Barca mezben van, vagy ezt hogy kell érteni?
Azelső 6 képen barca mezben vagy melegítőben van csapattársakkal, majd jön 2 válogatottas, aztán a következő 10 megint barca.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.27. 09:19:59

roy69 írta:Na Dembele minden Barcaval kapcsolatosat törölt insta oldaláról, mint ahogy tette Cou Bayernbe igazolása előtt, vagy ahogy tette anno Dembouz, mielőtt hozzánk jött....
Leszedett minden képet, amin Barca mezben van, vagy ezt hogy kell érteni?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
roy69
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.05.29. 09:18:58
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.08.27. 08:45:47

Na Dembele minden Barcaval kapcsolatosat törölt insta oldaláról, mint ahogy tette Cou Bayernbe igazolása előtt, vagy ahogy tette anno Dembouz, mielőtt hozzánk jött....
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.08.27. 08:35:36

Azt gondolom, hogy Rakitic kicsit luxus cserének. Bár sajnálnám elsősorban a munkabírása, másodsorban pedig a személyisége és lojalitása miatt, de nem tehetünk szemrehányást a klubnak, ha most jó pénzért eladják... A jövő bizonytalan, az üzlet meg üzlet...
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2019.08.27. 07:45:58

Sziasztok! Most reggel olvastam illetve csekkoltam is és Dembele leszedte az instajarol a Barca kiirast. Azért ilyet ok nélkül nem szoktak csinálni. Tartok tőle hogy Párizsba tart. Valószínű hogy ennek itt sokan örülnének és tok jogos, hogy felelőtlen volt amit csinált, de tényleg egy Neymartol várjuk a felelősségteljes döntéseket és viselkedest??! Isteni tehetség, de ha így folytatja szerintem a profi futballban 2-3 éve van a hasonló hozzaallasu brazilokbol kiindulva. Egyelőre ez csak fikció, de azért ha ezt meglepik akkor szerintem Barto megint szembe kopte magát a korábbi nyilatkozatai miatt.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.26. 11:46:11

Rakiticet cserének talán én is megtartanám hogyha ebbe belemenne, igaz így is egekben vannak a fizetések a csapatnál és talán sok lenne a padon tartani, ha el akarjuk adni és pénzt is akarunk érte kapni akkor most kell lépni.

Gerardo Romero: (szóval mostanában túlságosan nem komolyan vehető de...) Oscar Grau Javier Bordas és Abidal holnap utazik Párizsba déltől lesz egy találkozó Neymar ügyben ahol az elvileg végső ajánlat lesz bedobva. (arról nem írt semmit hogy mi is lesz ez a nagy ajánlat).
Az érdekesség hogy a héten több hír volt arról hogy Dembele bele lehet vonva az üzletbe, én nem szoktam nézegetni az Instagram fiókját de láttam ma egy olyat hogy elvileg törölte a névjegyéből a Barcelona részt, feltéve hogy volt ott olyan eddig.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 11:12:37

Ebben egyetértek, de ezért vna a játékosnak ügynöke. Hogy találjon olyan csapatot,amely a védencének is megfelel.
A csapat pedig nem nézheti a játékos vagy csak a játékos érdekeit, mert gyakorlatilag nem kifejezetten a játékosból, hanem a csapat teljesítményéből szerzi a bevételei nagy részét.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 10:39:38

Stalkyard írta:Távol álljon tőlem hogy bármiben is védjem a mostani rezsimet, de mégis mit kellene csinálniuk, amennyiben (gondolom) közölték Rakiticcel, hogy el szeretnék adni, ő meg köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő maradni akar? Vagy visszafelé nem elvárás a tisztelet? Sokat köszönhet ő is a klubnak, lehet, hogy kicsit többet is, mint mi neki. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a horvát. A tisztes távozást viszonylag nehéz összehozni, ha a játékos konkrétan nem akar távozni.

De nem fiatalodik, viszonylag piacképes, és jött egy De Jong, aki simán kezdőszint. Nem beszélve a fiatalokról akik itt kopogtatnak, és akik miatt sír itt mindenki. Logikus lépés, hogy el akarjuk adni.
Teljesen egyetértenék, ha nem lenne itt Vidal, és nem imádná az edző.

Ernesto látja a helyét a csapatba, és Rakiticet ismerve úgy gondolom, hogy megbirkózna a paddal. Így is értékes maradna. Frenkie, és Arthur kétség kívül előbbre sorolandó, ezzel nem vitatkozom.

Viszont szeretnének Busquets mellett egy rutinos rókát, és jelen állás szerint úgy néz ki hogy Vidal marad. A kettő közti döntést nyilvánvalóan az könnyíti meg, hogy hasonló játéktudást képviselnek, csak Rakitic drágábban értékesíthető. Nem csodálom, ha úgy érzi, hogy váltópénznek nézik, mert ez nem a pályán mutatott játékának szól.

Én nem érzem úgy hogy eljött az ideje. A szezon végén talán.

De hát csak emberből vannak... Én megértem, ha nem akar Párizsba menni, a Juventus meg semmivel nem jelent több garanciát a játéklehetőségre, elég erős ott is a kp.

Az ajánlat a játékosnak is legyen megfelelő, ne csak a klubnak, ettől lehet tisztességes a váltás.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.08.26. 10:14:30

Távol álljon tőlem hogy bármiben is védjem a mostani rezsimet, de mégis mit kellene csinálniuk, amennyiben (gondolom) közölték Rakiticcel, hogy el szeretnék adni, ő meg köti az ebet a karóhoz, hogy márpedig ő maradni akar? Vagy visszafelé nem elvárás a tisztelet? Sokat köszönhet ő is a klubnak, lehet, hogy kicsit többet is, mint mi neki. Mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a horvát. A tisztes távozást viszonylag nehéz összehozni, ha a játékos konkrétan nem akar távozni.

De nem fiatalodik, viszonylag piacképes, és jött egy De Jong, aki simán kezdőszint. Nem beszélve a fiatalokról akik itt kopogtatnak, és akik miatt sír itt mindenki. Logikus lépés, hogy el akarjuk adni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.26. 10:03:42

MesQueUnClub írta:Albert Rogé (SPORT journalist): "Barça's message to Rakitić is clear: If you stay, you will not play."
Més que un club... :roll:
davi10 írta:Remélem azért nem lesz nagyon gáz az elválás, főleg azok után, hogy az elmúlt évekbe kb. félholtra hajtottuk. A SPORT szerint már mennek a tárgyalások a Juventus-szal
Szerintem is kijárna neki a tisztes távozás, de hát Neymarért bármire hajlandóak. Persze aztán, amikor ő is befürdik, ki lesz dobva mint egy használt zsebkendő.

Nem hiszem, hogy bármivel kevesebbet tudna adni mint Vidal. Majd kap egy büfé utalványt a sokéves szolgálatáért. Kezdem azt gondolni, hogy Alvesnek sok mindenben igaza volt, amikor távozott.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.26. 09:54:59

Remélem azért nem lesz nagyon gáz az elválás, főleg azok után, hogy az elmúlt évekbe kb. félholtra hajtottuk. A SPORT szerint már mennek a tárgyalások a Juventus-szal.

A tegnapi meccs után elég pozitív vagyok, Ez a Rafinha - Perez páros elöl hadd ne mondjam mennyivel jobb, mint a Dembele-Coutinho...

Le a kalappal Rafinha előtt, én is az elpasszolása mellett voltam, de lement 2 bajnoki meccs, ahol 1-en egyértelműen a legjobbunk volt, és a másodikon se lefelé lógott ki.
Perez meg hála istennek élt a lehetőséggel, remélem Valverde fogja Őt használni, és nem csak azért lesz Dembele nyomatva, mert annyi volt, amennyi.
Elől így is megvagyunk, pedig én is paráztam, hogy Coutinho és Malcom is elment, de lesz Perez, meg ha minden kötél szakad akkor így, hogy van egy Firpo-nk, Alba is léphet egyel feljebb, ezzel már kísérletezgetett úgyis Valverde.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.25. 23:23:20

Busi, SR, De Jong biztosan előrébb van nála a sorban. PSG-nek nem kell? :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.25. 23:20:21

Albert Rogé (SPORT journalist): "Barça's message to Rakitić is clear: If you stay, you will not play."

Barça know that Juventus will make an offer for Ivan Rakitic this coming week. Juve want to offer money and players, but Barça aren't interested in the players involved, only in the money. The Croatian's future remains uncertain. [@moillorens, ESPN]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.25. 23:09:47

Még mindig nem lehet tudni, hogy ki megy, ki jön, de Perezt egyértelműen fel kell hozni az A keretbe. (Fatit meg a B-be.)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.25. 08:40:01

azért az egy üdítő dolog, hogy az itt "megfojtott" emberek rendre jól muzsikálnak az új helyeiken....(most pl. Denis S.)
másokkal már tudunk jót tenni, csak magunkkal kéne valami kezdeni.. :) :)
Válasz küldése