Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.28. 00:58:29

Dembelét pedig messiásként várták, mostanra kiderült hogy Bs kölykök is tudják azt amit ő.
Azért ez bőven túlzás. Amikor a francia elkapta a fonalat, olyan dolgokra volt képes, amire csak néhányan jelenleg a mezőnyben.
Más kérdés, hogy mellé a rengeteg hiba és sérülés árnyalt sajnos ezen a képen.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.28. 00:29:40

https://m.youtube.com/watch?v=ID1e3mRBOhk" target="_blank
Pedig lehet bevarrta volna az öreg, a Valenciaba meg a Sportingba is akasztott egy párat

Neymarhoz meg annyit hogy elosszor várjuk meg hogy hivatalos legyen. Griezmannal is ment a sírás, most meg már a kezdobe követeli a nép. Dembelét pedig messiásként várták, mostanra kiderült hogy Bs kölykök is tudják azt amit ő.

Dani Alves és a tisztelet azért jó vicc volt így estére :D Gondolom Xavi vagy Puyol akart lenni
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2019.08.28. 00:12:55

Nero. írta:
hajnesz írta:
Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Visítok :mrgreen:
Ez milyen érv már :D
Arra írtam, hogy a szakértőnk szerint meleg. Engem a lányok érdekelnek, de szerintem nem rossz pacek a brazil. Legalábbis elég sok lány ismerősömnek tetszik.

De teljesen mindegy felőlem úgy is nézhet ki mint Ribery, a lényeg hogy rengeteget tett a klubért anno, és valószínűleg még van benne legalább 4-5 év a legmagasabb szinten. Top 3 játékos tudásra.

https://m.youtube.com/watch?v=KY2uGNFSL_o" target="_blank
6:00
Utána meg az a füttykoncert miután vége az első félidőnek... Zene füleimnek
Azért ebből a videóból a kedvencem: 7:40-nél az évtized trollkodása, hogy Neymar szabadrúgásánál Mathieu is ott áll, hogy zavarba ejtse szegény Navast, akinek bizonyára fogalma sem volt, ki rúgja majd :D

Összességében amúgy én sem hoznám Neymart, kivéve, ha Dembit nagyon akciósan beszámítanák egy jó konstrukcióban. De 150+ pénzeket nem raknák le érte, mert lutri és nem ég a ház.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.27. 23:37:58

Formában viszont elég messze van jelenleg a top 3-tól a brazil, és a nálunk lévő két nagyon jó évét kivéve eddig nem igazán sikerült többet bizonyítania, mégha baromi jóképű gyerek is. Se válogatott szinten, se Psg szinten nem ért el kirívót vagy tett le komoly teljesítmény, olyat legalábbis, ami arra predesztinálná, h Aranylabda közelébe érjen.

Sztem nálunk gyönyörűen fejlődött és egy egészséges egyensúlyt megtalálva Messivel azóta is a világ második legjobb játékosa lehetne, így nem volt és sztem nem is lesz az soha. Messi nyilván más kategória.

Én megértettem őt, amikor elment, de jelenleg ötletem nincs, mi haszna lenne belőle a csapatnak, főleg a lehengerlő focit játszó EV csapatban.

Szimpatikusabb ember sem lett azóta, finoman szólva, ami alázat nálunk megvolt benne, az eltűnt belőle, mert Párizsban azt mondták neki, h “fiam, te vagy a legjobb focista”, ő meg sajnos ezt elhitte. Ellenfél sosem tisztelte, szurkoló sosem tisztelte, egy Iniestanak vagy Dani Alvesnek a cipőjét sem viheti ezen a téren, és ők sokkal magasabban voltak, mint Neymar, legalábbis szakmailag, nem az instán.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.08.27. 23:24:14

MIlyne Griezmann cseréről beszéltek jézusom ? :mrgreen: 4-2-3-1 lesz ha jön Neymar, aztán lehet Dembelé, meg CP lesznek a cserék, de hogy Griezmann nem az biztos. Sztem...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.08.27. 23:16:56

Nero. írta:Griezmann lenne az elsőszámú csere...
Viszont ezt a Rakitic-balhét nem értem? Padra simán jó...
Szerintem igazoljuk le Neymar mellett még Dybalát is, Dembélé-Griezmann-Dybala cseretámadósor atom lenne.
Középpályára hozzuk el Pogbát még a padra Rakitic mellé, biztos, ami tuti.
Hátra meg nagyon vékonyan vagyunk, kell Alaba a padra, középre De Ligt mindenképpen kellett volna a padra, én télen bepróbálnám még, van Dijket is el kell hozni, nincs mese, meg Semedonak is kellene valami konkurencia, valami ilyen Kimmich-szerű ürge.
Kapuba meg muszáj lenne hozni de Geát vagy Oblakot (inkább mindkettőt), mert ter Stegen egyedül oda nagyon-nagyon kevés.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.08.27. 23:09:58

Nero. írta: “Gaymar” Grat! Gondolom akkor is ezt mondtad amikor vastagon benne volt a triplázásban vagy amikor a Bernabeuban szétalázta a komplett Real védelmet.

Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Nyilvanvaloan a viselkedese miatt kapta a jelzöt, de persze egyszerü ember nem kepes elvonatkoztatni a szo nyers jelentesetöl. A te bizonyitvanyod a szemelyeskedes, en ezt ezzel le is zarom.

A brazil nyalgepröl pedig annyit, hogy amilyen modon tavozott a csapattol az elfogadhatatlan, föleg az a resz, hogy kivarta, hogy leessen a "hüsegpenz" es utana szinte azonnal dobbantott.
Az pedig ahogy a Parizsban viselkedett hab volt a tortan. CR legalabb apait-anyait belead a showmüsor mellett, de a brazil fele akkora jatekos sincs es akkor Messi-röl ne is beszeljünk - akinek ugye az arnyekabol akart kilepni... :roll:

Ha te visszakivanod ezt az arcot a csapatba akkor gratulalok. Ezerszer hoznam vissza Pedro-t vagy hoznek egy kisebb nevet elöre mint a brazil majmot (az egyszerübbeknek forditok: nem a börszine miatt irom igy :lol: )
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.08.27. 22:56:36

Nero. írta: Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
0 * 50?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.27. 22:19:40

hajnesz írta:
Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Visítok :mrgreen:
Ez milyen érv már :D
Arra írtam, hogy a szakértőnk szerint meleg. Engem a lányok érdekelnek, de szerintem nem rossz pacek a brazil. Legalábbis elég sok lány ismerősömnek tetszik.

De teljesen mindegy felőlem úgy is nézhet ki mint Ribery, a lényeg hogy rengeteget tett a klubért anno, és valószínűleg még van benne legalább 4-5 év a legmagasabb szinten. Top 3 játékos tudásra.

https://m.youtube.com/watch?v=KY2uGNFSL_o" target="_blank
6:00
Utána meg az a füttykoncert miután vége az első félidőnek... Zene füleimnek
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.27. 22:12:48

hajnesz írta:
Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Visítok :mrgreen:
Ez milyen érv már :D
Feltételezem hogy a "GAYmar" szóra írta ezt, nem pedig sportszakmai indoknak :D
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.08.27. 21:51:10

Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Visítok :mrgreen:
Ez milyen érv már :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.27. 21:45:05

Olyan is volt neki, aki nem akart a nője lenni :D :P
Kép
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.08.27. 21:23:14

Remélem bejeltik holnap, rohadt unalmas már az egész
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.27. 21:19:31

Nero. írta:
Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
Mondjuk ezt leginkább a pénzének és a hírnevének köszönheti.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.27. 21:10:28

Nálam is Griezmann lenne a kezdő, de szerintem túl “nagy” ahhoz hogy Valverde kitegye idén.

“Gaymar” Grat! Gondolom akkor is ezt mondtad amikor vastagon benne volt a triplázásban vagy amikor a Bernabeuban szétalázta a komplett Real védelmet.

Arról nem beszélve hogy valószínűleg 50szer több és jobb nője volt mint neked.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.08.27. 20:56:23

Amennyiben Gaymar visszajön, en ujra megprobalnek Hamis 9essel jatszani. Messinek jobban menne es jatszhatnanak Griezmannal kiegeszülve alapvetöen kötetlenül. Lajos pedig folyamatos beszallokent segithetne. Az eröszakossaga egy faradtabb vedelemmel szemben jol jönne.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.08.27. 20:51:31

Nero. írta:Neymar-Suarez-Messi (újra összeállna a MSN omfg), Griezmann lenne az elsőszámú csere ha valaki sérült, eltiltott, fáradt, plusz meglennne beszélve hogy ha valamelyiküket lecserélik akkor ne legyen sértődés mint anno.

5. számú támadónak meg Perez.

Dembele nem érdekel, ezt Perez meg Fati is lehozza, valahova adjuk el aztán csoki.


De jó lenne......

Viszont ezt a Rakitic-balhét nem értem? Padra simán jó, de akár a kezdobe is. Egyenlőre senki kezdő tagsága nem egyértelmű a középpályán szerintem.
Ne viccelj, hogy az a Griezmann aki világbajnok, most érkezett 120 millióért, Messi hiányában hátára vette a csapatot, az padozni fog, amíg Suárez(idősebb, ráadásul nagyon kezd leereszteni) kezdő??? :mrgreen: :mrgreen:
Neymar jöhetne felőlem is Dembelé + 30-40 millióért, mert ég és föld a játékintelligenciájuk, de akkor Ney, Griez, Messi csatársor legyen.
Rakitic pedig minek a padra? Most lehet utoljára pénzt kapni érte és van a padon még egy Arthur(aki sokkal jobban illik a Barca játékába, fiatalabb), Vidal, Alena, ha kell Puig is...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.27. 20:28:57

Neymar-Suarez-Messi (újra összeállna a MSN omfg), Griezmann lenne az elsőszámú csere ha valaki sérült, eltiltott, fáradt, plusz meglennne beszélve hogy ha valamelyiküket lecserélik akkor ne legyen sértődés mint anno.

5. számú támadónak meg Perez.

Dembele nem érdekel, ezt Perez meg Fati is lehozza, valahova adjuk el aztán csoki.


De jó lenne......

Viszont ezt a Rakitic-balhét nem értem? Padra simán jó, de akár a kezdobe is. Egyenlőre senki kezdő tagsága nem egyértelmű a középpályán szerintem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.27. 20:18:05

Azt a forrást hagyjuk, kókler a pali teljesen. Amúgy Romeroéknál a szokásos... nincs megegyezés de közelebb vannak a felek stb
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.08.27. 20:09:32

MatyiG írta:
Nervo írta:BREAKING: Barça and PSG have agreed on €160m for the Neymar transfer. [Tancredi Palmeri, via El Mundo]

Dembelé?? Jó lenne ha el tudnánk sózni. :)
Ezt hol olvastad? SPORT és Romero szerint sincs megállapodás.
Az egyik twitter oldalon. :mrgreen: Pedig már kezdtem reménykedni hogy a mai napon visszaszerezzük. :| Az lenne a legnagyobb örömhír ha Valverde bejelentené hogy lemond, ja mégsem, ilyet tőle nem lehet elvárni. :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.27. 20:08:45

dinnyesz írta:Valaki fejtese már ki pls, hogy mivel jobb Neymar hozzáállása mint Dembele hozzáállása:D Illetve játékperceket tekintve a 18/19-es szezon : Neymar: 2.351 ; Dembele : 2.503.
ez teljesen jogos felvetés lenne, ha a csávó nem játszott volna nálunk több évig, amikor semmi különösebb para nem volt vele, sérült sem volt, ill. amikor a világ legjobb támadótriójának meghatározó alakja volt.

értem, hogy a párizsi évei kukák és sikerült neki leküzdeni magát mind hozzáállásban, mind sérülékenységben nagyjából Dembelé szintjére, de ez ugyanaz az ember, aki nálunk az egész baloldalt klasszis szinten játszotta be, aki Messi mellett showt vitt a játékba és aki az argentin sérülésekor vezérré lépett elő, vagy aki nélkül nem lett volna meg a legendássá vált comeback a Párizs ellen a BL-ben, és akiben ott volt az aranylabda potenciál - csak h pár dolgot említsek, és ezt a teljesítményt Dembelé 2 év alatt meg sem közelítette. ezek nálam elegendők ahhoz, hogy feltételezzem, sokkal többet tudna adni a csapatnak, mint Dembelé - ha összeszedi magát, márpedig szerintem mindent megtenne, ha nagy nehezen, ennyi kínlódás után, végre visszajöhetne ide.

ocsmány módon ment el, ez vitán felül áll, és az is védhető, ha valaki azok után nem akarja itt látni. de az, hogy Dembelénél nem tudna többet adni, egyáltalán nem biztos, sőt. a franciából nekem meg elegem van, és valaki kell oda balra, úgyhogy én örülnék neki, ha végre megállapodnának.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2019.08.27. 20:10:22-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.27. 20:06:19

Barca_10 írta:Én Neymar ellen vagyok, de azt is látni kell hogy Messi itt a császár és mellette sem Ibra sem Suarez nem mert pofázni, mind szépen beálltak a sorba, a brazil is jól felmérte legelőször hogy hol is a helye, ugyanez a helyzet van Grízessel is.
Mit értesz pofázás alatt?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.08.27. 19:56:49

Én Neymar ellen vagyok, de azt is látni kell hogy Messi itt a császár és mellette sem Ibra sem Suarez nem mert pofázni, mind szépen beálltak a sorba, a brazil is jól felmérte legelőször hogy hol is a helye, ugyanez a helyzet van Grízessel is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.08.27. 19:45:56

Javier Bordas szerint nincs megállapodás,de közelebb vannak. Ahhoz képest hogy ez már az utolsó utáni lehetőség volt,azért a héten még elhúzzák. A végén még kajak odaadunk érte 2 játékost is,meg pénzt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.27. 18:28:21

Nervo írta:BREAKING: Barça and PSG have agreed on €160m for the Neymar transfer. [Tancredi Palmeri, via El Mundo]

Dembelé?? Jó lenne ha el tudnánk sózni. :)
Ezt hol olvastad? SPORT és Romero szerint sincs megállapodás.
Válasz küldése