Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.08.29. 13:20:53

pezZy írta:
Nero. írta:
Köszönjük Dembele
És tényleg köszönjük! Végre valami jó hír is a mai napra. Én örülök, hogy nem sikerült elhozni.
Ha már egyszer más "párt" választott magának, akkor élje le vele az életét. :mrgreen:
így-így :mrgreen:
recrea írta:Tehát akkor most szidjuk azt a játékost, aki nálunk szeretne maradni, és nem akar Párizsba igazolni (ahol amúgy konkurenciája sem lenne), és szeretjük azt, aki undorító módon távozott és most ugyanannyi pénzért szeretne visszajönni, jelenlegi klubjánál sztrájkol...értem, jól van :D van am értékrend :D
van bizony... :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.29. 13:20:26

Tehát most szidjuk azt a játékost, aki nálunk szeretne maradni, és nem akar Párizsba igazolni (ahol amúgy konkurenciája sem lenne), és szeretjük azt, aki undorító módon távozott és most ugyanannyi pénzért szeretne visszajönni, jelenlegi klubjánál sztrájkol...értem, jól van :D van am értékrend :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.08.29. 13:21:58-kor.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.29. 13:17:03

Nehogy már Dembi sara legyen, ha a kétesértékű Neymat nem jön. Ő sérült és nyilván nem beszéltek vele meggyőzően se ott, se itt.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2019.08.29. 13:12:48

Nero. írta:Legutóbbi hírek: Rakitic elment volna a PSGbe, Dembele nem akar, úgyhogy a PSG már csak pénzt fogad el (200 körül) és azt is egyrészletben, ahogy anno ők fizették ki.

Ezt nyilván nem tudjuk teljesíteni.

Köszönjük Dembele, Barca játékost még ennyire nem rühelltem..
A legutolsó Rakitic, Todibo (!!!) és Dumbele kölcsön lett volna 130 millió euro mellett, szóval (bármennyire is utálom ezt a flegma kis franciát) egyelőre inkább hálával tartozunk neki, hogy nem asszisztál Bartomeu ámokfutásához...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.29. 13:10:52

Arról nem beszélve, hogy ha Dembélé és Rakitic megy akkor az kb. lefedi Neymar fizetését szóval nem emelkedne igazán a bértömeg.
Ők ketten összesen keresnek körülbelül 20 milliót, szóval azért nem fedné le. :)

Neymar 27 éves, a bokája kérdéses, hogy milyen állapotban van. Ha leigazoljuk, és mondjuk a sérülések továbbra is meglesznek nála, senkinek nem fog kelleni horroráron, szóval vagy kitölti a szerződését nálunk, vagy megy viszonylag olcsón máshová. Persze ne legyen így. És igen, más világklasszisnál is összejöhet 300+ millió, de Neymar esetében a korát és a bokáját is hozzá kell venni ehhez a kockázathoz.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2019.08.29. 12:59:36

Nero. írta:
Köszönjük Dembele
És tényleg köszönjük! Végre valami jó hír is a mai napra. Én örülök, hogy nem sikerült elhozni.
Ha már egyszer más "párt" választott magának, akkor élje le vele az életét. :mrgreen:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.29. 12:58:45

Nero. írta: Köszönjük Dembele, Barca játékost még ennyire nem rühelltem..
Vágnám a B-be szezon végéig. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá anno.
Sötét hülyegyerek elképesztő adottságokkal, és tehetséggel. Sajnos az előbbi tulajdonságai jobban érvényesülnek.
Azért ha valami csoda folytán mégis itt kötne ki Ney, megnézném az Ő, és az ügynöke arcát.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2019.08.29. 13:02:10-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.29. 12:57:19

mess2009 írta:GM. főoldali cikkéhez:
anélkül, hogy az igazság tartalmát vitatnám kissé bombasztikusnak érzem a címet és amire ki van hegyezve egyszerűen azért, mert minden hasonló kaliberű világsztár kvázi "csomagja" hasonló értéket mutathat.
azt látni, hogy a Neymar-ügy megítélése itt is és a világban is nagyon ellentmondásos bárhogy végződik is.

Ezzel egyet tudok érteni, ha minden igazolásunkat így számolnánk akkor Coutinho is kb 350-400 millióra jönne ki, de még a "kisebb" nevek is 100 millió felett lennének. Arról nem beszélve, hogy ha Dembélé és Rakitic megy akkor az kb. lefedi Neymar fizetését szóval nem emelkedne igazán a bértömeg.
A korábbi hírek szerint a beígért gázsija amúgy nem 23 millió millió volt?
A PSG-t amúgy nem igazán értem, ha kötik az ebet a karóhoz, hogy nekik 170 millió kell pénzben, akkor kb. azt mondják hogy nem eladó, mert ők is tisztában vannak vele, hogy ezt a klub ha fejre áll se tudja kipengetni.
Én továbbra is amellett vagyok, hogy Griezmann volt "felesleges" igazolás. Ahogy a Bilbao elleni bűn rossz meccséből kiindulva sem érdemes konklúziót levonni, úgy a Betis elleniből sem. Ráadásul legutóbb az egész csapat nagyon jól szuperált és ha visszatér Messi, Suarez, Neymar/Dembélé megint más lesz a leányzó fekvése. Akkor már inkább azt az összeget kellett volna a brazilba befektetni, ha tényleg ennyire akarják.
Dembélé hozzáállása is érdekes. Nagyon sok érv szól amellett, hogy a párizsi kölcsön ideális lenne neki. Azért mégis csak "otthon" lenne, a korábbi edzőjével és meglenne a kezdő státusza a pénz se lenne kevesebb. Talán a bizonyítani vágyás nagy benne, mást nem nagyon tudok elképzelni.
Már így is kicsit durva a Griezmann-Messi-Suarez-Dembélé támadósor, akik mellett vannak olyan emberek, akiket be lehet dobni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.29. 12:54:42

Legutóbbi hírek: Rakitic elment volna a PSGbe, Dembele nem akar, úgyhogy a PSG már csak pénzt fogad el (200 körül) és azt is egyrészletben, ahogy anno ők fizették ki.

Ezt nyilván nem tudjuk teljesíteni.

Köszönjük Dembele, Barca játékost még ennyire nem rühelltem..
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.29. 12:15:44

Barca_10 írta:Láthattátok, ezt én is leírtam. 2-4 év múlva is ő lesz a legjobb a világon, ez nem is lehet kérdés. A probléma az hogy anyagilag összeroppantja a klubot és túl nagy a hatalma.
Illetve más játékosnál megjegyzitek a negatívumokat, Messinél is illik megjegyezni hogy egy BL elődöntő visszavágóján 3-0-nál nem lehajtott fejjel illik sétálni a haverral a félpályánál csapatkapitányként.

Továbbra is kérdés, hogy vajon többet ad-e a klubnak, mint amit a klub ad neki?(bére)

Elég megnézni az elmúlt szezonokat, hogy mennyire vitte a csapatot előre, és hány meccset döntött el a góljaival, gólpasszaival, vagy azt hogy hányan mennek ki miatta a meccsre.
Mástól jelenleg nem is várhatunk reálisan váratlan húzásokat.
Az meg tény, hogy nem a legjobb hogy lehajtott fejjel megy 3-0-nál, de azt se felejtsük el, hogy nem kis szerepe volt abban, hogy egyáltalán 3-0 lett az odavágó.
Ha nem dönti el a párharc mindkét meccsét, "csak" az egyiket, és a csapat nem képes lehozni a visszavágót 3 gólos előnnyel, nem biztos hogy azért ő a felelős.

Az meg hogy mekkora befolyása van, azt továbbra se lehet tudni, ez olyan mint a válogatottnál, ahol Messi lett a sajtó által beállítva edzőhelyettesnek, mert a "haverokat" játszatja(szerintük), közben meg olyanok játszottak akikkel aligha nagy haverok lennének.

De ugyanez itt is, ha akkora teljhatalma lenne, aligha igazolnának egy olyan gyereket, aki lepatkányozta nem túl rég :D
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.08.29. 11:29:02

Todibo-t írkálják most. Remélem kacsa
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.08.29. 09:58:40

Amúgy, ha a mindenhol kilyuggatott brazil annyira "mindent megtenne" a Barcába való igazolásért, akkor ne az legyen már az "áldozat", hogy a régi fizuját elfogadja... ő hendikeppel indul most, szálljon be az árába, mint a PSG-be való szerződésekor... jaaah, hogy ez nem megy? akkor cumi...
Nem akarom a csapatba, semmi nem garantálja, hogy nem lesz ugyanolyan hisztis, mint Párizsban... [-X
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.29. 09:09:13

Nero. írta:Holnapra legyen hivatalos. Ámen.
RMC információi szerint nem lesz üzlet, mivel sem Dembelé sem Rakitic nem szeretne a PSG-be igazolni. Leonardo úgy gondolja, hogy meg tudná győzni a játékosokat, viszont nagyon kevés ideje maradt rá.

A francia forrás szerint egyetlen lehetősége maradt a katalánoknak, ha letesznek a játékos cseréről, és kifizetik a brazilért kért összeget. (Erre azonban nincsen pénzünk! :mrgreen: )
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.29. 08:45:44

GM. főoldali cikkéhez:
anélkül, hogy az igazság tartalmát vitatnám kissé bombasztikusnak érzem a címet és amire ki van hegyezve egyszerűen azért, mert minden hasonló kaliberű világsztár kvázi "csomagja" hasonló értéket mutathat.
azt látni, hogy a Neymar-ügy megítélése itt is és a világban is nagyon ellentmondásos bárhogy végződik is.
az is nyilván igaz lehet hogy a döntéshozók személyisége markánsan befolyásolhatja, hogy egyáltalán van Neymar ügyünk. amit viszont én nem feltételezek az az , hogy a háttérben ne lenne alapos szakmai, pénzügyi elemzés az üzlet kimenetelét illetően. mindezt azért állítom, mert számtalanszor be bizonyosodott, hogy a közvélemény a valós információknak csak a morzsáit ismeri ( időben). mondom ezt akkor is ha itt az orrunk előtt fürödtek be nagyjaink a közelmúlt néhány biztosnak hitt üzletével - de ez nem csak Barca kiváltság, ez a foci világa manapság.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.08.29. 00:59:10

Nem kedvelem Dembelet, ruhellem Neymart, de ha ha választani kell a kettő között, a nap het minden napján a brazil pojácát választom. Az opció nélküli Dembele kolcson orosz rulett, ha a PSG-nel robbant, mi jarunk jól vele, ha ott is betlizik, akkor százmilliós bukta, ami a nyakunkon marad. A Psg-nek ez kényelmes, ha jól muzsikál max kifizetik (úgyis tartani tudnak minden piaci arat), ha belül a nyakunkon marad.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.28. 23:22:32

Még utolsó hír mára hogy Abidal és Ernesto megemlítették Dembelenek hogy érdemes lenne elgondolkodnia a távozáson, el tudom képzelni ahogyan Valverde keresztapa stílusban felvetette a javaslatot neki. :lol: Valamint a francia források szerint (RMC ami ott talán a legmegbízhatóbb) a PSG a személyes feltételekről tárgyalt Rakiticékkel.

Dembelet vagy sikerül meggyőzni vagy nem, nyilván egyszerűbben lezárul az ügy ha igen, de ha csak Rakiticet sikerül bevonni az üzletbe talán úgy is összejöhet még, Semedo neve már nem nagyon kerül említésre szóval ő szinte biztosan marad.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.28. 23:06:04

https://m.youtube.com/watch?v=2piZJSlkIjk" target="_blank

Jóéjt

Holnapra legyen hivatalos. Ámen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.08.28. 22:00:40

Láthattátok, ezt én is leírtam. 2-4 év múlva is ő lesz a legjobb a világon, ez nem is lehet kérdés. A probléma az hogy anyagilag összeroppantja a klubot és túl nagy a hatalma.
Illetve más játékosnál megjegyzitek a negatívumokat, Messinél is illik megjegyezni hogy egy BL elődöntő visszavágóján 3-0-nál nem lehajtott fejjel illik sétálni a haverral a félpályánál csapatkapitányként.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.28. 21:44:40

Nero. írta:Messit 2 év múlva elbúcsuztatni? :D :D A tavalyi Messi 10/10es játékos volt, még 4 év múlva is ő lesz a legjobbunk valószínűleg.
Az az "ember " amíg járni tud, olyanokra lesz képes, mint a legtöbb játékos nagyon ritkán.
Ha leülne a földre, lehet 60 perc után az első mozdulatával képes lenne eldönteni egy párharcot egy zseniális assistal, vagy góllal..


Én nagyon bízom benne hogy egy Dani Alves 2 lesz, aki 36-37 évesen is ott lesz, hogy csak a kora miatt nem kapott komolyabb szerződést, miközben a Copán és a bajnokságban is jól teljesített.
Szerintem Alvesről pl nem sokunk mondta volna meg, hogy 36 évesen is a legmagasabb szinten fog tudni teljesíteni.

Reméljük Messivel is így lesz [-o<
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.28. 21:29:39

Messit 2 év múlva elbúcsuztatni? :D :D A tavalyi Messi 10/10es játékos volt, még 4 év múlva is ő lesz a legjobbunk valószínűleg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2019.08.28. 21:27:38

Neymar ha jön nyílván kockázat,és kérdés kell e.

Az anyagiak:
125 milla reális.

Rakitic és Dembele kérdés mi is az értékük. Rakiticnek De Jong érkezése miatt nincs helye a kezdőben. Fizuja sok,játszani nem fog sokat,eladni nem sikerült mert nem akart menni. Ha A Psg ad neki egy tonna fizetést,és mellette azért top csapat,sztem azért az elfogadható neki.B verzió marad és nem játszik sokat,elveszi a lehetőséget mások elől amikor igen.És úgysem megoldás a jövőre nézve,akkor inkább Arthurt játszon ne ő.

Dembele itt befürdött vélhetően azért van valami abban hogy nem jó a hozzàllása,sokat sérült,fizuja sok.Sztem semilyen szempontból nem jó ha marad.Nagy igéret és kb. semmi produktum. Kölcsönbe visszamegy régi edzőjéhez akinél bevált,hátha helyrerázza. Akkor sokért eladható avagy visszahozható. Mindenkienk jó lehet.

Neymar. Ha a lába helyrejött akkor ok. Kérdés mennyire lesz a régi,mennyire lesz sérülékeny.Fizuja sok,de zseni.

Azért ha az alábbi 4ből kellene Messi-Neymar-Griezmann-Suarez ből felrakni 3mat,nem zokognék annyira. Ha Messi sérült vagy pihen balon Grizi többi szokásos. Ha Suarez lába tropa mint tavaly,középen láttuk Griezmannt.Neymar balon már bizonyított,ha nincs ott van Griezmann. Évi 70-80 meccshez 31 fölötti 2 kulcscsatárral elfér sztem.

Egy fix,ha jön tényleg nincs mentéség,szép játék és 3kupa alap. Lassan már ott tartunk,hogy menedzser játékban se raknék össze erősebb csapatot.

És azért valjuk be, Messi Suarez öregszik. És nem nagyon van jobb opció nála előre,ha a közeljövőt nézzük,és Mbappe-t kivesszük ami nem valós opció.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2019.08.28. 21:43:52-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.28. 21:20:52

Barto az igazolásokkal kívánságműsort akar tartani - ráadásul ilyen hosszú szerződésekkel már máséval veri a csalánt. Nem irigylem az utódját. Merész ember, aki kandidál. Akkor se jó a helyzete, ha Barto csúnyán leég az igazolásaival.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.08.28. 20:39:24

Neymar leigazolásánál figyelembe kellene venni Messi újabb-10 vagy 11. .....-szerződéshosszabbítását. Legutóbb is elég rendesen megcsapták a büdzsét a faterral, ha mindenkit akarunk egyszerre az a jövőben csúnyán visszaüthet, visszaeshetünk a Ronaldinho előtti szintre, magyarul kikerülhetünk a top 5 csapatból.
Fel kell tenni a kérdést: megér nekünk ennyit Neymar és Messi? Nem lenne jobb 2 év múlva elbúcsúztatni Messit úgy ahogy az hozzá méltó? A tudásával bőven a legjobb lesz még akkor is, de ha igazán szereti a Barcelonát akkor 2 év múlva hazaigazol. A klub rövid távon rosszul fog belőle kijönni, de hosszútávon csak nyerhetünk ezzel a lépéssel.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.28. 19:45:10

Dembele+Rakitic+60 értékben körülbelül ott van, mint a Dembele kölcsön+Rakitic+130
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.28. 19:10:38

Rakiticet sajnálnám, ha elmenne, de ha De Jong játszana a helyén, akkor inkább nézném az Artur - De Jong párost. Gondolom padozni nem akar. Sajnálom de inkább őt áldozzuk be, mint Semedo-t.
Dembelé meg nem is kérdéses. Mielőbb passzoljuk el. Nem fogunk érte 100-at kapni, nem ér ennyit, tavaly sem ért. Jó ha 40-50-et ér. Rakitic és Dembelé kb együtt 80, max 100, plusz a 120-140... Az inkább 200-220 millió körül mozog nekem. Na ennyiért visszavenni...
2 éve 25 évesen a csúcson ment el, abszolút aranylabda esélyesként, most a 10-ben sincs benne. Bőven nem ér 200-at, 2 éve sem ért 220-at! Kb a reális egy Dembelé +100, vagy Dembelé+Rakitic+60 lenne. Ennyiért nem engedik el. 200-ért kell nekünk valóban???
Válasz küldése