Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
kino
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.10.30. 20:31:52

2019.10.30. 20:38:29

Sziasztok!

A Celta Vigo elleni focimeccsre a dátumváltozás miatt 2 jegyem eladó, sajnos egy nappal korábbra hozták (11.09), így nem tudjuk megnézni.

Mobil: +36202292530
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.10.30. 20:28:54

slazar írta:Sziasztok, jovo heten 2-3 haverommal utaznek ki a Celta elleni meccsre, es azt szeretnem kerdezni, hogy tudna valaki esetleg szallas ugyeben valami tanacsot adni? A meccset megelozo napra, pentek estere keresek szallast, nem vagyunk nagy igenyuek, nekunk a lenyeg csak az lenne, hogy egy sorozgetes utan tudjunk valahol aludni a meccset megelozoen. Esetleg valami otlet, ahol erdemes lenne szallast keresnunk/foglalnunk normalisabb aron?

Szia, Saint Adria motel, 2 csillagos, tiszták, korrektek. Metró 5 perc séta, a Sagrada Familiánál kell átszállni a Camp Nouhoz. 40 euró/fő/éjszaka, amire vigyázzatok az a környék, ez Badalona ami Barcelona külvárosa. Van jópár zsebtolvaj, illetve “mennyiazidőtesvér” féle ember is. Én oda mentem anno többször is mikor rendszeresen jártam, nem érheti panasz a kiszolgálást.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
slazar
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.10.30. 15:41:13

2019.10.30. 16:04:16

Sziasztok, jovo heten 2-3 haverommal utaznek ki a Celta elleni meccsre, es azt szeretnem kerdezni, hogy tudna valaki esetleg szallas ugyeben valami tanacsot adni? A meccset megelozo napra, pentek estere keresek szallast, nem vagyunk nagy igenyuek, nekunk a lenyeg csak az lenne, hogy egy sorozgetes utan tudjunk valahol aludni a meccset megelozoen. Esetleg valami otlet, ahol erdemes lenne szallast keresnunk/foglalnunk normalisabb aron?
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.10.21. 22:15:03

kudu írta:A mérkőzés napi Match Day Tour mennyivel ad több élményt, mint a meccsnapon nem elérhető "sima", Basic Tour?
Szia, én elsők között voltam aki kipróbálhatta, még a februári valencia elleni meccs elött.
Hatalmas csalódás, gyakorlatilag majdnem ugyanaz mint a basic és le sem ülhettünk a kispadra...másnap a néhány holland srác akivel együtt néztük a meccset elment a basicre és küldték a szelfit a padról.
Még egyszer nem fizetnék ezért, maximum a vip élményért amikor az öltözőbe is be visznek, de arra szinte lehetetlen jegyet szerezni :/
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2019.10.21. 21:30:51

A mérkőzés napi Match Day Tour mennyivel ad több élményt, mint a meccsnapon nem elérhető "sima", Basic Tour?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
jarvis
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2019.02.16. 12:24:53
Tartózkodási hely: Budapest/Csíkszereda

2019.09.21. 15:35:01

Sziasztok!

Holnap indulok Barcelonába 4 napra, ami alatt természetesen a legfőbb program a Villareal elleni meccs kedden. Az lenne a kérdésem, hogy meccs előtt/után esetleg van bármilyen lehetőség találkozni a játékosokkal, vagy esetleg más napokon mondjuk edzésen? (Az edzés egyáltalán látogatható?)

A válaszokat előre is köszönöm!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.08.29. 09:32:53

Messidona10 írta:Sziasztok! November elején tervezek eltölteni egy hetet Barcelonában. Elég tapasztalatlan vagyok úgy általában a külföldi szállásfoglalással kapcsolatban, ezért szeretném kérni, hogy aki járt már kint, és foglalkozott behatóbban a szálláslehetőségekkel, meséljen kicsit róla.
Ha bármennyire is bizonytalan vagy, akkor Booking.com, vagy airbnb.hu. Ezeket elég szigorúan ellenőrzik, tehát, amik fent vannak képek, vélemények azok eddigi tapasztalataim szerint teljességgel megfelelnek a valóságnak. Gyakorlatilag minden infó fent van a szállásról, már a belvárosban is nagyon olcsó helyeket lehet kifogni, de csak akkor ha nincs másra igényed, mint ágyra, és zuhanyzóra. Ha nem vagy gyakorlott, akkor a bookingot javaslom, mert Ők elég segítőkészek, ha mégis akad valami probléma mondjuk a szállásfoglalással.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.08.29. 07:07:47

Sziasztok! November elején tervezek eltölteni egy hetet Barcelonában. Elég tapasztalatlan vagyok úgy általában a külföldi szállásfoglalással kapcsolatban, ezért szeretném kérni, hogy aki járt már kint, és foglalkozott behatóbban a szálláslehetőségekkel, meséljen kicsit róla. Ketten utazunk, legjobb lenne, ha kétfős szobában lakhatnánk, amíg ott vagyunk. Túl nagy luxusra igény nincs, nem kell szálloda, de azért kulturált helyet szeretnénk. Mindezt természetesen minél olcsóbban, az sosem hátrány :)

Egyébként a Celta elleni hazai meccsre megyünk a tervek szerint + ha a ma esti BL sorsolás úgy sikerül, hogy azon a héten hazai BL meccs lesz, akkor vélhetően arra is. Mihelyst ez kiderül, már szeretném is foglalni a szállást 8)

Köszi, ha segítetek egy-két infóval!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.25. 23:26:41

Bocs, részeg voltam. :D Tehát igen, a hivatalos oldalon a meccsek előtt szokott lenni ilyen edzéses cikk, ahol leírják a menetrendet, vagy twitteren is szokták posztolni.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.08.25. 23:12:00

Rinike írta:Esetleg valaki tud konkrétabbat, hogy pontosan HOL találhatok infót az edzések időpontjával kapcsolatban? :)
https://suport.fcbarcelona.com/hc/en-us ... g-sessions

Néha a hivatalos twitter megoszt élő közvetítést a tréningről, akkor érdemes próbálkozni. Ezenfelül a hivatalos oldalt követni, néha közzéteszik az időpontokat, mint például a bajnokság kezdete előtt:
https://www.fcbarcelona.com/en/news/130 ... of-la-liga

Vagy most:
https://www.fcbarcelona.com/en/news/131 ... the-season

Az eddigi szezonokban nem volt rendszer a posztokban, de hátha idén másképp alakul.
Rinike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.07.24. 20:40:55

2019.08.25. 23:09:20

Rinike írta:Sziasztok!

Szeptember 12-18 között leszek Barcelonában és 15-én megyek a Valencia elleni mérkőzésre is.

Gondoltam ha már a meccs lesz az utazás fókuszában, megpróbálnék autogramot is szerezni, viszont nem tudom, hogy mikor és hol próbálkozzak.

Az edzések időpontjai publikusak?
Mindig a Joan Gamper edzőközpontban mennek a tréningek?

Esetleg létezik valami külföldi fórum, leírás ahol adnak tippeket autogramgyűjtéshez?

Előre is köszi a segítséget! :)

Esetleg valaki tud konkrétabbat, hogy pontosan HOL találhatok infót az edzések időpontjával kapcsolatban? :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.25. 01:31:02

Néhány nappal azelőtt.
Rinike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.07.24. 20:40:55

2019.08.24. 21:37:15

MatyiG írta:
Az edzések időpontjai publikusak?
Mindig a Joan Gamper edzőközpontban mennek a tréningek?
Igen és igen tudtommal.
És hol találok róla infót? :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.24. 20:16:37

Az edzések időpontjai publikusak?
Mindig a Joan Gamper edzőközpontban mennek a tréningek?
Igen és igen tudtommal.
Rinike
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.07.24. 20:40:55

2019.08.24. 18:22:43

Sziasztok!

Szeptember 12-18 között leszek Barcelonában és 15-én megyek a Valencia elleni mérkőzésre is.

Gondoltam ha már a meccs lesz az utazás fókuszában, megpróbálnék autogramot is szerezni, viszont nem tudom, hogy mikor és hol próbálkozzak.

Az edzések időpontjai publikusak?
Mindig a Joan Gamper edzőközpontban mennek a tréningek?

Esetleg létezik valami külföldi fórum, leírás ahol adnak tippeket autogramgyűjtéshez?

Előre is köszi a segítséget! :)
Lehello
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.08.16. 11:35:55

2019.08.15. 10:21:28

Sziasztok,

Tudtok valami biztosat mondani a jegyvasarlasi rendszer valtozasarol?
Valoban csak szektorra lehet jegyet venni vagy erdemes meg varni?

Koszonom,
lehello
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.11. 16:07:11

tyson9344 írta:Sziasztok!

Párommal és szüleimmel 1 hét múlva utazunk Barcelonába, és ha már ott vagyunk el szeretnénk menni a Real Betis elleni meccsre is. A hivatalos oldalon a jegy kiválasztásánál azt írják hogy próbálnak olyan helyeket adni, hogy egymás mellé kerüljünk, azonban ez a már elfoglalt helyek függvényében történik. Van esetleg olyan lehetőség és vásárlási módszer amellyel biztosan egymás mellé kerülhetünk? A csoportból egyedül én beszélek angolul- minimálisan spanyolul- és egy ilyen eseményen nem szívesen hagynám őket egyedül az esetleges problémák elkerülése végett.
Nincs olyan lehetőség, úgy tudom, h idén megváltoztatták a jegyvásárlási rendszert és “csak” szektor szerint lehet venni, de elvileg törekednek arra, h egymás mellé vagy közel kapjatok jegyet.

Amúgy ott belül cseréltek majd, ha esetleg nem egymás mellé kaptok, voltam néhány meccsen életemben, talán egyszer nem voltak hajlandóak cserélni. Sok probléma mondjuk nem merülhet fel meccsnézés közben :)
tyson9344
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.08.09. 13:17:07

2019.08.11. 15:06:33

Sziasztok!

Párommal és szüleimmel 1 hét múlva utazunk Barcelonába, és ha már ott vagyunk el szeretnénk menni a Real Betis elleni meccsre is. A hivatalos oldalon a jegy kiválasztásánál azt írják hogy próbálnak olyan helyeket adni, hogy egymás mellé kerüljünk, azonban ez a már elfoglalt helyek függvényében történik. Van esetleg olyan lehetőség és vásárlási módszer amellyel biztosan egymás mellé kerülhetünk? A csoportból egyedül én beszélek angolul- minimálisan spanyolul- és egy ilyen eseményen nem szívesen hagynám őket egyedül az esetleges problémák elkerülése végett.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2019.08.05. 09:44:15

Az El Clásicora a klub honlapján nem is szokott elérhető lenni a normál jegyvásárlási lehetőség csak közvetítőn/utazásszervezőn keresztül lehet megvenni előre?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Novelist
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.07.26. 11:47:42

2019.07.27. 13:36:06

Köszönöm. Akkor marad az, hogy amikor szeptember végén kiírják a végleges időpontot, megpróbàlok repjegyet kukázni. Szállás meg csak lesz egy éjszakára ...
Soha ne hagyd abba a csüggedést!
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2019.07.26. 19:28:28

Azt érdemes tudni hogy évente max 2-3 alkalommal van telt ház a Nou Campban, pl egy hazai Classico, illetve BL negyed- és elődöntő.
Magyarán az összes többi meccsre simán lehet jegyet kapni.
Én 4-szer voltam eddig kint meccsen, és mindig meccs előtt 1-2 nappal, illetve egyszer egy Sevilla ellni meccs alkalmával meccsnapon vettem meg a jegyemet személyesen a stadionnál.
Szóval ha neten nem tudja vagy nem akarja valaki megvenni, biztosan állítom hogy személyesen is meg tudja venni a stadionnál a jegyét.
V I S C A E L B A R C A
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.26. 18:23:46

A mostani időpontok meg októberre szerintem nem is pontosak ráadásul, lehet kedd is, szerda is és csütörtök is. Pár héttel előtte szokták hivatalossá tenni, úgyhogy a mostani időpontok alapján még ne foglalj utat szerintem. Ha megnézed, van egy tippem, hogy az egész hétközi fordulója az a szerda esti időpont lesz.
Avatar
Novelist
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.07.26. 11:47:42

2019.07.26. 11:55:39

Sziasztok!
Többször jártam már meccsen, de mindig szervezett út volt.
Viszont most csak úgy mennénk a Barca-Valladoid meccsre, hogy 10.30-án, szerdán mennénk, 10.31-én, csütörtökön jönnénk. Szerintetek előfordulhat olyan, hogy a hétközi meccs időpontját is átteszik? Mondjuk Szerda estéről csütörtökre?
(A honlapról sem vásároltam még jegyet, de Ronal.10 biztatására én is azt fogom tenni, 2 héttel a meccs előtt, mert sokkal egyszerűbb.)
Köszönöm a válaszokat! =D>
Soha ne hagyd abba a csüggedést!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.07.11. 08:43:18

Hivatalos oldalon nem lesz olcsóbb a jegy maximum meccs előtt 1 héttel több foglalható jegy lesz fent. Hivatalos oldalról vedd meg amikor rendesen rá tudsz kattintani hova szeretnéd és melyik széket szeretnéd... az kb a meccs előtt lehet 1-2 héttel... Szerintem most csak szektorra tudsz kattintani a hivataloson és besorolnak valamelyik majd szabad helyre, bár nézem még fent sincsenek a meccsek.
Vedd meg a repjegyet, a szállást... vigyázz arra nehogy át tegyék szombatról vasárnapra vagy fordítva és majd meccs előtt 1-2 héttel vegyél jegyet rákattintva a székre eredeti 0 feláras áron. Jó érzés amikor te jelölöd ki hova akarsz konkrétan ülni Még egy Clasicon sincs teltház manapság, lesz jegyed Valencia ellen. Iniesta bucsú gálameccse tűzijátékkal kupa körbe vitellel a Nou Campba show... azt hittem lehetetlen lesz bekerülni.
Csütörtökön láttam olcsóbb lett a repjegy megvettem a belépőket egymás mellé én kattintottam rá melyik szék kell és vasárnap már kint voltunk a meccsen 2 éj szállással kb 120 ezret költöttem . Ja és a hivatalos oldal amikor te kattintasz adott székre nem pedig amikor még csak szektorra tudsz és majd ők kisorsolják hova ülhetsz...akkor fizetés után egyből jön a jegy a mail címedre.
Most Clasicora találgatok jegyeket magyar irodákból 160 ezrekért és majd a szállodába odaadják vagy aznap küldik.. hát ez azért kicsit para.
Footballticket.net szerinted miből él? Biztos rátesznek a meccs jegyekre valami fedezetet.
Fcbarcelona.com meccs előtt 1-2 héttel kényelmesen!! Jó szórakozást! :P
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2019.07.10. 21:10:15

Footballticketnet.com on néztem a Valencia elleni meccsre a jegyeket. Elég drága. Ahogy közeledünk a meccshez olcsóbbak lesznek a jegyek vagy az árak még növekednek? Szállás meg repjegy még nincs lefoglalva. Hivatalos oldalon az utolsó pillanatokban olcsóbb lehet a jegy?
Válasz küldése