Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2019.08.30. 12:09:29

Annyira kíváncsi vagyok Bartameu mit fog nyilatkozni mikor Neymar visszajön. Miután mindenhol elmondta Dembele mennyivel jobb játékos mint Neymar. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.30. 12:06:10

A Daily Mail szerint megvan az egyezség a PSG és a Barca közt. Mondjuk én nem nagyon szoktam figyelni az átigazolási híreket úgyhogy nem tudom mennyire megbízhatóak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.08.30. 11:44:25

Ha összejön Neymar nem leszek csalódott. Ha nem, akkor sincs tragédia, mert jó keretünk van. Viszont (ismét) nem értem a vezetőségünket. A Psg-nek sem jó, ha marad Neymar, erre mi emeljük a tétet az utolsó infók szerint. A 2 nappal ezelőtti számok már elfogadhatóak voltak, a tegnapi/mai számok már viccesen magasak
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.30. 11:36:33

Chino írta:
MessiNeymarSuarez írta: Vicces(kínos) lesz, miután kijelentették hogy aki elment ne jöjjön vissza, most loholnak utána, nagy mosollyal kijelentették hogy közel a megállapodás, aztán milyen égés lesz belőle ha mégse sikerül?! Vissza jön a duma, hogy amúgy Dembele ezerszer jobb, és amúgy se kellene aki már innen elment? :mrgreen:
Pedig ez egyre valószínűbb, mert egyik játékos sem (rakitic, Dembélé, Todibo) akar távozni, plusz amúgy is elutasította a PSG az ajánlatot. Nem mellesleg, ha lenne nélkülük is pénz Neymarra a liga által megszabott fizetési sapkát is túllépné a klub.
Szóval nagyon úgy tűnik marad a brazil, Tuchel is állítólag azt nyilatkozta, hogy számolna Neymarral.

Ez amúgy újból megmutatja akkor, hogy mekkora fejetlenség, és magas lovon ülés, jogtalan elbizakodás van az elnökségnél.
Ilyet nem jelentünk ki, hogy közel a megállapodás, ha jelenleg ott tart a dolog hogy sok a kérdőjel, és távol van a kivitelezés. Ha 2 millió eurón megy a vita akkor oké, de jelenlegi helyzet szerint nem az van.
(Mint ahogy olyat sem jelentünk ki hogy 200% hogy marad valaki, hogy utána rá 2 hétre valaki simán lerakja a kivásárlási árát)

Mondjuk a De Ligt-es Barto-féle" Tudom hol fog játszani jövőre" megnyilvánulás is egy kicsit vakon volt :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.30. 11:28:34

MessiNeymarSuarez írta: Vicces(kínos) lesz, miután kijelentették hogy aki elment ne jöjjön vissza, most loholnak utána, nagy mosollyal kijelentették hogy közel a megállapodás, aztán milyen égés lesz belőle ha mégse sikerül?! Vissza jön a duma, hogy amúgy Dembele ezerszer jobb, és amúgy se kellene aki már innen elment? :mrgreen:
Pedig ez egyre valószínűbb, mert egyik játékos sem (rakitic, Dembélé, Todibo) akar távozni, plusz amúgy is elutasította a PSG az ajánlatot. Nem mellesleg, ha lenne nélkülük is pénz Neymarra a liga által megszabott fizetési sapkát is túllépné a klub.
Szóval nagyon úgy tűnik marad a brazil, Tuchel is állítólag azt nyilatkozta, hogy számolna Neymarral.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.30. 11:17:05

Chino írta:
Léfe írta:Azok körülményeit nem ismerjük. Itt semi gond nem volt vele.


Ez így van, bár ő is késett nem egyszer edzésből, illetve voltak itt is bulizásai, de ment a szekér úgyhogy senkit sem érdekelt. Viszont ki tudja, hogy a párizsi "szokásait" mennyire tudná levetkőzni. Gondolom Messivel nem menne ölre a tizenegyeseknél, de benne van a pakliban, hogy nem javulna meg hirtelen és lennének vele bőven bajok és a sérülékenységgel is legalább annyira számolni kell Dembélé esetében.

Szóval, amit a franciánál felhoznak negatívumként mind megvan Neymarnál is.

Én többek között azért is vagyok Dembélé megtartása mellett, mert látszik, hogy hatalmas tehetség és ő lehet a jövő a csapatnál. Ha megnézzük a támadósorunkat, bármennyire is erős kb. egyszerre fognak "kiesni" és nincs is már olyan messze ez az idő, eladni meg nem fogjuk tudni már őket, szóval nagy bevételre sem számíthatunk, hogy majd egy-két nagyágyút szerzünk. Egy 34 éves Suarez, 31 éves Griezmann, 30 körüli Neymar nem olyan veretes névsor. Dembélé viszont még baromira fiatal, a korosztályában, ha a tudást nézzük nem sokan vannak előtte. Bőven kell és tud még rutint szerezni, Griezmann, Suarez, Neymar sem volt még igazán érett 20-21 évesen. Simán benne van, hogy igazi klassszis játékos lesz. Gondolni kell arra is hogy mi lesz 2-3 év múlva azt pedig nem a mostani trió jelenti.
A másik dolog pedig, hogy rengetegen az árát hozzák fel, mint negatív tényező. Arról miért ő tehet, sőt emiatt még nagyobb a nyomás rajta, a egy 60-70 milliós igazolás lenne nem pörögne senki ennyire rajta.
Nem akarom mosdatni minden alól, de ilyen dolgokkal hogy szó szerint ő a szemét, mert itt akar játszani és nem elmenni, főleg úgy, hogy Bartoék oda-vissza voltak tőle, meg, hogy jobb Neymarnál, aztán kb. szembeköpik. És akkor ő az inkorrekt.

Ennek ellenére én is támogatnék egy kölcsönt, Párizsban folyamatosan játszhatna, kellene neki a rutin, de elítélni sem tudom, ha itt akar küzdeni a helyéért.

A vezetőség pedig már hülyét csinál magából. Lassan pincsi kutyaként viselkednek. Napról-napra dobálják a durvábbnál-durvább ajánlatokat, a PSG (az egész világgal együtt) meg kb. röhög rajtuk, annak ellenére hogy korábban meg kijelentették hogy nem hoznak vissza olyan játékost, aki egyszer már lécelt, főleg amilyen körülmények között.



Egyetértek. Egy jó kölcsön jó lenne neki.
Lehetőleg olyan helyre, ahol kemény kezekbe kerül, és rövidre fogják. Nem tudom hol olvastam már, de a volt szakácsa szerint ő próbálta elkészíteni a klub által előírt étrendet, de Dembelét nem annyira érdekelte.

Valószínű az sem véletlen, hogy nem akar a PSG-be még kölcsönben sem menni, ahol épp azon vannak, hogy az elkényelmesedett, maguknak mindent megengedő sztárokat kicsit megdolgozzák, sajnos sok jel utal arra, hogy itt megengedőbbek, mint kellene.

Én amúgy ez jó közép-felsőcsapatba elküldeném, ott legalább kisebb lenne rajta a teher, fejlődhetne tovább, lehet ez (is) roppantotta össze, a hirtelen hatalmas nagy teher, miszerint ő Neymar utódja.
PL egy 1-2 év dortmundi kölcsön lehet jó lenne.



Neymarról
: Vicces(kínos) lesz, miután kijelentették hogy aki elment ne jöjjön vissza, most loholnak utána, nagy mosollyal kijelentették hogy közel a megállapodás, aztán milyen égés lesz belőle ha mégse sikerül?! Vissza jön a duma, hogy amúgy Dembele ezerszer jobb, és amúgy se kellene aki már innen elment? :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.30. 11:06:38

Léfe írta:Azok körülményeit nem ismerjük. Itt semi gond nem volt vele.
Ez így van, bár ő is késett nem egyszer edzésből, illetve voltak itt is bulizásai, de ment a szekér úgyhogy senkit sem érdekelt. Viszont ki tudja, hogy a párizsi "szokásait" mennyire tudná levetkőzni. Gondolom Messivel nem menne ölre a tizenegyeseknél, de benne van a pakliban, hogy nem javulna meg hirtelen és lennének vele bőven bajok és a sérülékenységgel is legalább annyira számolni kell Dembélé esetében.

Szóval, amit a franciánál felhoznak negatívumként mind megvan Neymarnál is.

Én többek között azért is vagyok Dembélé megtartása mellett, mert látszik, hogy hatalmas tehetség és ő lehet a jövő a csapatnál. Ha megnézzük a támadósorunkat, bármennyire is erős kb. egyszerre fognak "kiesni" és nincs is már olyan messze ez az idő, eladni meg nem fogjuk tudni már őket, szóval nagy bevételre sem számíthatunk, hogy majd egy-két nagyágyút szerzünk. Egy 34 éves Suarez, 31 éves Griezmann, 30 körüli Neymar nem olyan veretes névsor. Dembélé viszont még baromira fiatal, a korosztályában, ha a tudást nézzük nem sokan vannak előtte. Bőven kell és tud még rutint szerezni, Griezmann, Suarez, Neymar sem volt még igazán érett 20-21 évesen. Simán benne van, hogy igazi klassszis játékos lesz. Gondolni kell arra is hogy mi lesz 2-3 év múlva azt pedig nem a mostani trió jelenti.
A másik dolog pedig, hogy rengetegen az árát hozzák fel, mint negatív tényező. Arról miért ő tehet, sőt emiatt még nagyobb a nyomás rajta, a egy 60-70 milliós igazolás lenne nem pörögne senki ennyire rajta.
Nem akarom mosdatni minden alól, de ilyen dolgokkal hogy szó szerint ő a szemét, mert itt akar játszani és nem elmenni, főleg úgy, hogy Bartoék oda-vissza voltak tőle, meg, hogy jobb Neymarnál, aztán kb. szembeköpik. És akkor ő az inkorrekt.

Ennek ellenére én is támogatnék egy kölcsönt, Párizsban folyamatosan játszhatna, kellene neki a rutin, de elítélni sem tudom, ha itt akar küzdeni a helyéért.

A vezetőség pedig már hülyét csinál magából. Lassan pincsi kutyaként viselkednek. Napról-napra dobálják a durvábbnál-durvább ajánlatokat, a PSG (az egész világgal együtt) meg kb. röhög rajtuk, annak ellenére hogy korábban meg kijelentették hogy nem hoznak vissza olyan játékost, aki egyszer már lécelt, főleg amilyen körülmények között.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.30. 09:44:38

Azok körülményeit nem ismerjük. Itt semi gond nem volt vele.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.30. 08:45:30

Amúgy Neymar ügyei alatt inkább az elmúlt két év termèsère gondoltam,ami nem feltételezések ,hanem akár videón is meglehet nézni pl a kupán a szurkoló megütèse,Draxlerrel és Cavanival való balhéja stb...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.30. 05:56:33

Lehet, hogy valamiről lemaradtam. Nem tudom hol van Arthur, még nem játszott.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.30. 00:50:14

Hétfő este 23:00 elvileg a transzfer piac zárása ahogy most olvastam a spanyoloknak és a franciáknak. Addig még mehet a folyamatos bizonytalanság. Nem azt nyilatkozta Leonardo, hogy addig amíg nem igazolnak valakit Neymar helyett, addig nem adják el elvileg?! Meg náluk sérült Cavani meg Mbappe nem? Nem tudom milyen a csere soruk, de Dembele ha megy, ő sem játszhat még 1 hónapig, kicsit meg vannak lőve, ha Neymart elengedik.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.29. 22:18:52

az viszont szerintem gáz lesz, ha Dembelé is marad, meg Neymar is jön. ennek milyen hatása lesz a csapatmorálra? meg hát az anyagiak engem nem szoktak érdekelni, de itt már bennem is felmerül, hogy ezt hogy?

alakulhatott volna az élet úgy, hogy vihető dolog egy ideig, hogy a 22 éves Demb a 27 éves Neymar cseréje, de a történtek után (pl. Barto nyilatkozatok arról h Demb jobb) ez elég kínos lesz.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.08.29. 21:48:19

Chino írta: Barto meg mondjuk nyáron kijelenti, hogy Dembélé jobb, mint Neymar aztán két lábbal rugdossa Párizsba a brazilért

Van egy olyan érzésem hogy Valverdével is ezt fogja eljátszani, majd amikor nagyon kifelé fog állni az a bizonyos. :( Ebből is látszik, hogy nem egy szavahihető ember ami drága elnök urunk. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.29. 21:21:32

palesz77 írta:
El Pistolero írta:Neymar barcelonai karrierje során a legrosszabb dolog amit fel tudok neki hozni azok a testvére születésnapjai. De róla valahogy nem írtak arról, hogy videójátékfüggő, késik az edzésről, nem tartja be a diétát, nem megy el az orvosi vizsgálatra.
Edzés késésről volt hír, volt olyan kiszivárogtatott info, hogy minden évben ő fizette a legtöbb büntit Luchonál a késések miatt. Csak akkor ment a játél neki, úgyhogy nem fúrta a sajtó. Dembélével is ez volt, amikor épp hasznos volt, elcsendesedtek a hírek egyből.

Amúgy annak ellenére, hogy teljesen korrektnek tartom a döntését, hogy maradna, szerintem is jobban járna egy Tuchel kölcsönnel. Mbappé is ott lenne, kisebb a nyomás is. Van egy tippem, hogy ha marad, nyáron keressük majd a következő klubját. De cáfoljon rám.
A késésekről is csa annyit, hogy Pep alatt is bőven késtek a játékosok, nem kis összeg gyűlt össze a büntikből.
Az afrikai út is mint kiderült kamu volt, a Rennes-be meg az anyjához ment, amit a vezetőséggel már 2 hónappal előtte egyeztetett. Az orvosi vizsgálatot sem megtagadta, hanem úgy érezte, hogy csak egy combgörcs és ezért nem ment el egyből. Ezek se lennének elővéve, ha jönnének a címek. Ha nem lett volna az a liverpooli szégyen a kutya sem törődne ezekkel és nem lenne semmi felhozva.
Neymar is kapta volna agyba-főbe a savazást, ha nem lett volna triplázás vagy a PSG elleni fordítás.
Ha elment volna a francia bulizgatni a világ másik felére a testvéréhez, kiváncsi lennék mi lenne a közvélemény. Kb. antikrisztussá válna, Neymar pedig rendszeresen eljátszik hasonlókat, amiket Párizsban csinált, szurkolókkal való összetűzés, csapattársak lecseszése egy tizenegyes miatt stb.

Félreértés ne essék én is szívesen látnám itt a brazilt, de Dembéléről is úgy beszélnek mintha nap mint nap balhézna, a teljesítménye meg kb. Carles Perezé. Az, hogy mondjuk tavaly mit számítottak a góljai, gólpasszai, a játéka hirtelen elfelejtődött, az előszezonban például még bőven más volt a vélemény róla.

Barto meg mondjuk nyáron kijelenti, hogy Dembélé jobb, mint Neymar aztán két lábbal rugdossa Párizsba a brazilért, de akkor is a francia a szemét, mert itt akar játszani. Érdekess dolgok vannak itt.
Az más kérdés, hogy egy kölcsön Párizsban lehet hogy jót is tenne neki, folyamatosan játszhatna egy erős csapatban és a PsG is jobban járna vele, nem is igazán értem miért kötik ennyire az ebet a karóhoz.
Könnyen el tudom képzelni, hogy utolsó pillanatban áment mondanak, addig meg minden bőrt le akarnak nyúzni rólunk.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.29. 20:28:02

El Pistolero írta:Neymar barcelonai karrierje során a legrosszabb dolog amit fel tudok neki hozni azok a testvére születésnapjai. De róla valahogy nem írtak arról, hogy videójátékfüggő, késik az edzésről, nem tartja be a diétát, nem megy el az orvosi vizsgálatra.
Edzés késésről volt hír, volt olyan kiszivárogtatott info, hogy minden évben ő fizette a legtöbb büntit Luchonál a késések miatt. Csak akkor ment a játél neki, úgyhogy nem fúrta a sajtó. Dembélével is ez volt, amikor épp hasznos volt, elcsendesedtek a hírek egyből.

Amúgy annak ellenére, hogy teljesen korrektnek tartom a döntését, hogy maradna, szerintem is jobban járna egy Tuchel kölcsönnel. Mbappé is ott lenne, kisebb a nyomás is. Van egy tippem, hogy ha marad, nyáron keressük majd a következő klubját. De cáfoljon rám.
El Pistolero írta:Egyébként amikor Leo 35 éves lesz, akkor Joao Félix 22, ha addig nem hosszabbít marad a 350 millió eurós kivásárlási ára.
Lehet hülyeséget olvastam, de nem lecsökken 2022-ben a kivásárlásija? Akkor mégjobb lehetne.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.08.29. 20:18:30

Grimaldo írta:Imádom ,hogy Dembeléről bármilyen hírt lehoznak mindenki tényként kezeli ,de persze csak a negatívat és az is van rendszeresen felemlegetve.A szenttehén Neymarnak sokkal keményebb ügyei voltak ,de az ugye nem számít...
Neymar barcelonai karrierje során a legrosszabb dolog amit fel tudok neki hozni azok a testvére születésnapjai. De róla valahogy nem írtak arról, hogy videójátékfüggő, késik az edzésről, nem tartja be a diétát, nem megy el az orvosi vizsgálatra. A brazilnak ezen kívül és a Semedoval való összeütközésen kívül - amikor félig már Párizsban volt - mást nem tudok felhozni. És most őszintén szólva a sérülései sem zavarnak. Ugyanannyit volt pályán kívül az elmúlt két évben, mint Dembelé és teljesen más teljesítményt nyújtottak egészségesen. Teljesen más, ha valaki a karrierje elejét amikor rutint gyűjt hagyja ki a szezonok felét (így mennek tönkre sajnos néhányan) vagy amikor már 27-28 éves.

Dembelé miatt is írtam az előző hozzászólásomban, hogy remélem megszűnik a gálakezdő. Ha végre egészséges lenne az egész évben, 2300 percet simán lehet neki biztosítani miközben Leoék rápihenhetnek a legfontosabb meccsekre. Pep is így csinálja a Cityben: Bernardo Silva 4025, Sterling 4097, Sané 2694, Mahrez 2551, Jesus 2253, Agüero 3370 perc.Mindezt úgy, hogy egyiknek sem volt komolyabb sérülése és alig egy mérkőzéssel játszottak többet, mint mi. Bernardo 4000 percének majd 2/3-át is középpályán töltötte, szóval abszolút járható lenne az út nálunk is ennyi klasszissal.
Samper írta:Tipikusan a rövid távú gondolkodás eredménye. Barto, Valverde (és Messi) búcsúját próbálják kifényesíteni. Aztán utánuk az özönvíz.
Nem lehet tudni, hogy Messi hány évig tervez még játszani. Mindenesetre Neymar 27 éves, Griezmann 28. Messivel együtt nem fog eltűnni Griezmann és Neymar - ha érkezik. Amíg meg itt van Leo felesleges hozni egy hasonló szerepkörű játékos, különösen hogy már Grizi érkezését is sokan kritizálták és láttuk Coutinho teljesítményét amikor nem 10-es poszton játszott. Neymar egyébként középső támadó középpályásként játszott az előző évben, ráadásul nem is rosszul. Dani Alves idén azt nyilatkozta róla, hogy ez a legjobb pozíció ahol a legjobb teljesítményre képes. Ha nem is Messi szintjén de néhány évig ő is megoldást jelenthetne, a keresztlabdái és a belöbbölt passzai már egészen hasonlítanak a kecskééhez. (Messit pótolni 100%-osan meg mind tudjuk, hogy lehetetlen)

Egyébként amikor Leo 35 éves lesz, akkor Joao Félix 22, ha addig nem hosszabbít marad a 350 millió eurós kivásárlási ára. Nem tudom kiért kellene majd abszolút világrekord összeget kifizetni bármelyik klubnak, ha nem azért, aki betöltené a Lionel Messi utáni űrt.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.08.29. 19:59:33

Grimaldo írta:Imádom ,hogy Dembeléről bármilyen hírt lehoznak mindenki tényként kezeli ,de persze csak a negatívat és az is van rendszeresen felemlegetve.A szenttehén Neymarnak sokkal keményebb ügyei voltak ,de az ugye nem számít...
Egy apró különbség van közöttük: amikor a "szenttehén" felment a pályára, megfirkálta egymaga a PSG-t és sok más meccset is eldöntött.
A kis védencetek meg 100 ennyi mennyi milliókért, a kezdősípszó utáni 2. percben leült a fűbe és cserét kért.Nála ez is nagy szó volt, hogy megjelent egyáltalán a meccsen.
A vezetőség hibája minden olyan ostobaság, amit itt elkövetett... hát persze.
A fizetésével sosem volt gond, ahhoz nem volt éretlen, hogy minden hónapban hiánytalanul felvegye a pénzt.Csak táplálkozni, edzésre járni éretlen kamasz.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.08.29. 19:22:51

Dembelével az is a baj,hogy azt a ziccert is kihagyta 3-0 után,ami ugye oda vezetett,hogy kiestünk(lol). Amúgy jobb lenne neki egy kölcsön 1-2 évre,még mindig csak 21,értem én hogy nagyon menő,ha az ember 20 éves korára már top 10-es játékos,de ő még később is befuthat,a sérülései meg el fognak múlni,Messinek is volt időszaka,amikor folyton rásérült valamelyik combjára. Szerintem továbbra sem kell Neymar,de addig úgy se állunk le,ha most nem lesz meg,télen odaadjuk érte Messi egyik veséjét is. Nem értjük a nemet egyszerűen.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.29. 18:52:24

Imádom ,hogy Dembeléről bármilyen hírt lehoznak mindenki tényként kezeli ,de persze csak a negatívat és az is van rendszeresen felemlegetve.A szenttehén Neymarnak sokkal keményebb ügyei voltak ,de az ugye nem számít...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.29. 18:51:20

hajnesz írta:Igen, jól indult a szezon, időben jelentkezett edzésre, stb. Viszont azért kihagytál egy részletet ami mellett nem lehet elmenni... Sérülése után orvos helyett elment afrikába szurikátát áldozni, vagy mit. Szerintem ott ment mindenki agyára.
Nem Afrikába ment hanem Franciaországba, de részlet kérdés. Orvosiról sincs semmi konkrét, hogy kellett volna-e mennie vagy sem, az 100%, hogy hétfőn a csapattal edzett első körben.

Amúgy ha jön Neymar, én is el vagy kölcsönadnám, de azért nehogy már ő legyen a hibás, hogy nem akar elmenni a PSG-be a Barcából.. Én se fűzök sok reményt hozzá már, de azért utálni, mert nem akar a Neymar alku része lenni. Még Rakiticre se haragudnék emiatt, pedig őt én eladnám idén nyáron.
lics írta:Ez a passzolgatós foci ahogy az elmúlt 2évet néztem, nem igazán az ő világa. Az a Tucheles Dortmundos foci, ami feltételezem Párizsba is menni fog, na abban tuti alkotna maradandót.
A Dortmund és a PSG is labdatartós focit játszott Tuchel alatt mondjuk, még ha kontrázni is tudtak közben. Mindenhol 60% körüli labdabirtoklása volt, pont ahogy nálunk is van. Nem ég és föld a kettő, mint ahogy itt sokszor szeretik beállítani. Mondjuk tény, hogy egy Mbappéval ketten előbb vezethetne kontrákat, mint Suárezzel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.29. 18:38:46

Mascherano14 írta:Ez Dembusz hibája, hanem a vezetőségé. Hagyták elkallódni, nem figyeltek arra, hogy rendesen beilleszkedjen, nyelvtanulás, helyi életritmus felvétele, megfelelő kajálás és regeneráció megtanulása. Fejben is tini maradt, hogy lehet ezt hagyni egy profi klubban, amelyik magát nevelő egyesületnek nevezi?!
Na ne hülyéskedjünk már... :D

Az is a vezetőség hibája, hogy késett edzésről, mert nem biztosítottak neki érbesztőórát, nem?
Felnőtt ember, profi szerződéssel és egy rakatnyi fizuval. Van egy ügynöke, ha képtelen rendbe tartani az életét, akkor az oldja meg.

Neymar-ért 130 + Rakitic + Dembele kölcsön mehet, többet nem ér az üzlet, Todibo-t meg pláne nem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.29. 18:36:39

Mascherano14 írta:Ez Dembusz hibája, hanem a vezetőségé. Hagyták elkallódni, nem figyeltek arra, hogy rendesen beilleszkedjen, nyelvtanulás, helyi életritmus felvétele, megfelelő kajálás és regeneráció megtanulása. Fejben is tini maradt, hogy lehet ezt hagyni egy profi klubban, amelyik magát nevelő egyesületnek nevezi?!
Hogy nem akar elmenni, ez szíve joga. Milyen szerződést kötöttünk vele?
Neked 20 évesen meg kellett mondani, hogy mit csinálj? Ez tényleg a vezetőség hibája, hogy nem nézett maga köré, hogy mondjuk egy focistának, akit leigazol a világ egyik legjobb klubja mi lenne a dolga. Biztos Messivel fortnitezett vagy mit csinált, meg Rakiticcal karöltve nem foglalkoztak egy sérüléssel, meg Piquevel találták ki, hogy ne menjenek edzésre és valami jó indokot találjanak ki. De most komolyan, ha egy 20 éves ember nem tudja kezelni, hogy ő igenis a Barcelonába igazolt és nem tudja mi lenne a helyes, mi nem, akkor erre mit mondjak? Már 16 évesen tudtam, hogy dolgoznom kell, hogy legyen pénzem és ha dolgoztam, tudtam, hogy hogyan. Ne a club hibája legyen ez. Ha jól emlékszem, Neymarral is voltak problémák, de amikor a pályán volt elfeledtette, ez a nem mind1 nálam.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.08.29. 18:24:52

palesz77 írta:Hát ez a szemétláda Dembélé az egész nyáron Bartoék által hangoztatott "bízunk benned, és nem vagy igazolható" kommentek után nem akar elmenni sehova első füttyre, én még ilyen pofátlan embert nem láttam.
Az igaz, hogy ezt nem kellett volna Bartoéknak mondani és ezzel etetni, de ettől függetlenül én úgygondolom, hogy Dembelének is ha ezt átgondolja akkor talán rájöhet, hogy talán jó lesz neki. Itt úgysem fog nagyon játszani, Párizsban Mbappéékkal nyomathatják a támadó focit, mint Dortmundban és lehetne kezdő, ha úgy fog játszani. Ez a passzolgatós foci ahogy az elmúlt 2évet néztem, nem igazán az ő világa. Az a Tucheles Dortmundos foci, ami feltételezem Párizsba is menni fog, na abban tuti alkotna maradandót. De mind1 ha marad és Neymar jön, akkor legalább tudják egymást váltogatni, ha az egyik kiesik pár meccsre. Amúgy gondolom esélytelen lessz, hogy játszon.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.08.29. 18:19:54

palesz77 írta:Hát ez a szemétláda Dembélé az egész nyáron Bartoék által hangoztatott "bízunk benned, és nem vagy igazolható" kommentek után nem akar elmenni sehova első füttyre, én még ilyen pofátlan embert nem láttam.
Igen, jól indult a szezon, időben jelentkezett edzésre, stb. Viszont azért kihagytál egy részletet ami mellett nem lehet elmenni... Sérülése után orvos helyett elment afrikába szurikátát áldozni, vagy mit. Szerintem ott ment mindenki agyára.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.08.29. 18:18:59

Ez Dembusz hibája, hanem a vezetőségé. Hagyták elkallódni, nem figyeltek arra, hogy rendesen beilleszkedjen, nyelvtanulás, helyi életritmus felvétele, megfelelő kajálás és regeneráció megtanulása. Fejben is tini maradt, hogy lehet ezt hagyni egy profi klubban, amelyik magát nevelő egyesületnek nevezi?!
Hogy nem akar elmenni, ez szíve joga. Milyen szerződést kötöttünk vele?
Válasz küldése