Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.31. 11:42:16

Szeretném látni a tényleges statokat...MSN és nélkülük
Ha már te dobálsz be számokat hasra ütésszerűen, miért mi nézzük meg az adatokat? :D
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 11:40:07

Grimaldo írta: Csak úgy kíváncsiságból ,néha azért utána nézel valaminek vagy csak a fejedben elképzelsz dolgokat és akkor az úgy van ?
Képzeld el az előző szezonban megközelítőleg ugyanakkora volt az átlagnézőszám mint MSN utolsó évében,sőt ezrekkel meghaladta az azt megelőző 2 szezonnak a számait.
Igazad van, nem néztem utána,ez egy elképzelés ahogy azt írtam is.
Azt is hozzátettem, nem a nézőszám mint aréna a lényeg!

Biztos vagyok benne, növekedni fog mindenféle stat és nézőszám!
Nincsen érdemleges statom, ez egy elképzelés és tudom hogy így lesz!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.31. 11:36:01

Nervo írta:Cinikusan megkérdezném tőled, ahogyan te szoktad másoktól, te Dembelé játékát hanyasra értékelnéd?? Mert eddig az jön le, hogy elégedett vagy vele és azzal amit nyújt.
palesz77 írta:... Amúgy ha jön Neymar, én is el vagy kölcsönadnám (Dembéléről beszéltem), de azért nehogy már ő legyen a hibás, hogy nem akar elmenni a PSG-be a Barcából.. Én se fűzök sok reményt hozzá már, de azért utálni, mert nem akar a Neymar alku része lenni. ...
Röviden ez a véleményem Dembéléről a legutóbbi sérülése óta. Ha megy, megy, ha marad, akkor kb a lehetetlent kell leküzdenie. Nem érdekel nagyon, hogy mi lesz vele, mint ahogy jelenleg az se nagyon igazt már, hogy Neymar jön-e. Nyilván nem pártolom, de már inkább azt várom, hogy vége legyen az egész sagának. Ha jön, nálunk lesz +1 játékos aki a legjobbak egyike, csak hoz sok problémát, ha nem, akkor a keretünkben 1 olyan szélső lesz, akiben sebesség és kreativitás van 90 percen keresztül, csak ő meg ritkán mutatja ezt meg, és folyton sérült. Mindegyik lehetőségben van pro és kontra, elég sok.

Andreastól azért kérdezem ezeket, mert minden alap nélkül belenget ilyen dolgokat. 16/17-ben 77.000 volt az átlagnézőszám a Camp Nouban, tavaly 75.000, idén 79.000-en voltak a Betis elleni meccsen. Én valahogy nem látom magam előtt, hogy a visszatérése annyira megdobja a büdzsénket ilyen dolgokkal, hogy a következő 4-5 év alatt rá költött alsó hangon 300 milliót visszahozza. Rengeteg érv van a brazil mellett is, ellene is, de ezek a légből kapott financiális dolgot lehet csak engem zavarnak akkor.

Amúgy Neymarra visszatérve. Jelenleg kb csak Messi kreatív a csapatban, ilyen téren nyilván előrelépés lenne a jelenléte. Alba szinte biztosan megint visszaredukálódna a 16/17 körüli énjére, ami szintekkel kevesebb mint az elmúlt 2 évben nyújtott játéka, ez "visszalépés". Az hiányzik, hogy megverje a védőket végre valaki, az nagyon nem, hogy rátekeredjen a labdára mint a végén már tette. Én tartok tőle, hogy ha ő itt lesz, akkor a középpálya megint visszatér a Lucho korban látott funkciójához, de nyilván ez csak ízlés kérdése. Na meg nem mintha most azt töltenék be, amit szeretnék.. És ezt lehetne folytatni még egy jó darabig, elég hosszú a pro és kontra lista.

És amúgy nem, nem utálom Neymart, de itt sokan úgy írnak róla, mintha ő lenne a hiányzó láncszem ahhoz, hogy a csapatunk egész biztos 100%-ra tudjon bepörögni végre. Mintha a 16/17-es szezon meg se történt volna, egyedül a PSG elleni visszavágó ami említésre méltó abból az évből. A sok gyenge meccs nem, a Málaga elleni piros lapja a bajnoki hajrában nem, stbstb. És igen, engem zavar ahogy elment, és én nem hiszem, hogy ő nem csak egy ideiglenes sebtapasz lenne, és hosszútávon is ugyanolyan hasznos lenne az ő vissza hozatala. Ezt pedig úgy, hogy a klub anyagilag egy finoman szólva is trükkös időszakban van - ha nem lenne, már rég itt pózolna -, én nem tartom akkora eszement jó ötletnek mint itt sokan. De ha már anyagiak, akkor olyan szempontból tényleg megérné, hogy a 2 év után még mindig tartó aláíráspénzért való pereskedését jó eséllyel ejtenie kéne.
ktm írta:Mivel a legjobb korban van es nem gondolnam, hogy elfelejtett volna focizni a PSG-ben[igazabol ez latszik is a statisztikaibol].
Szerintem arra gondolt, hogy az elmúlt 2 szezonban rengeteget volt sérült, orvosi jelentések szerint kérdéses a lábának az állapota, mellé voltak fura ügyei, és a hozzá hasonló, a focit látványosan játszó brazilok 95%-ban nem ilyen 2 év utána szoktak felpörögni, 27-28 évesen. Nem is beszélve arról, hogy a PSG-ben 2 évig király volt a pályán is, itt ismét nem az lenne. Remélhetőleg ha jön, akkor benne valós bizonyítási vágy lesz, és tényleg 110%-on fog pörögni még egy 4-5 évet. Csak ezt sokan kétlik itt.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.31. 11:27:01

andreas írta:
Azt gondolom, nem a tényleges aréna növekedés, de tudod mit: az is jóval növekedni fog(ezrekkel)!
Amire én kihegyeztem a mondanivalóm: sok sok millióval növekedni fog azoknak a száma, akik Barca meccset néznek a világban és azt hiszem ez a lényeg.

Szeretném látni a tényleges statokat...MSN és nélkülük
Csak úgy kíváncsiságból ,néha azért utána nézel valaminek vagy csak a fejedben elképzelsz dolgokat és akkor az úgy van ?
Képzeld el az előző szezonban megközelítőleg ugyanakkora volt az átlagnézőszám mint MSN utolsó évében,sőt ezrekkel meghaladta az azt megelőző 2 szezonnak a számait.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.08.31. 11:09:16

Samper írta:Miből képzelitek, hogy a mai Neymar azonos azzal, akit imádtok?
Mivel a legjobb korban van es nem gondolnam, hogy elfelejtett volna focizni a PSG-ben[igazabol ez latszik is a statisztikaibol].
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 11:08:36

palesz77 írta:]Nem a mezeladás a lényeg.Sokkal fontosabb, mondjuk nem 20 millió ember ül le a tv elé hanem lehet 60.Maga a megítélés mint Barca, megint lehet a varázslat stb..Ez az igazi értéke!

Azt gondolom, nem a tényleges aréna növekedés, de tudod mit: az is jóval növekedni fog(ezrekkel)!
Amire én kihegyeztem a mondanivalóm: sok sok millióval növekedni fog azoknak a száma, akik Barca meccset néznek a világban és azt hiszem ez a lényeg.

Szeretném látni a tényleges statokat...MSN és nélkülük
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára andreas 2019.08.31. 11:16:33-kor.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.08.31. 11:06:15

palesz77 írta: Szóval Messi miatt 20 millió ember ül le, de ha Neymar is mellette van, 3-szor annyi embert fog érdekelni a csapat..?
Szerintem ilyen nem egyszerű a matek. Szerintem Ney és Messi együttes játéka többet vonz mint egyébként. Nem Neymar maga egyedül hoz több nézőt.

Tavaly bár néztem a meccseket néha szomorú volt látni mennyire egyedül van Messi.
Csak is Puyol
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.08.31. 10:38:35

palesz77 írta: Szóval Messi miatt 20 millió ember ül le, de ha Neymar is mellette van, 3-szor annyi embert fog érdekelni a csapat..?
Cinikusan megkérdezném tőled, ahogyan te szoktad másoktól, te Dembelé játékát hanyasra értékelnéd?? Mert eddig az jön le, hogy elégedett vagy vele és azzal amit nyújt. Neymar viselkedésével vannak problémák, de ő a pályán már bizonyított, ellentétben egykét agyonsztárolt emberrel. És ne gyere te is azzal a cinikus maszlaggal, mint egykét kollegád, hogy a hóesésért is a vezetőség a hibás. Igen is hibásak, őket választották vezetőknek (sajnos), az átigazolási politikáért kit kellene elővenni talán a takarítókat. Most az hogy Neymar hogy ment el innen, azért én nem akarom felmenteni, de ő mindig is nyított volt a visszatérésre és sokszor dicsérte messit és a volt társakat, nem lehet mindent az ő nyakába varrni hiába is szeretnéd.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.31. 10:36:42

Imádom ezeket a teóriákat teljesen vakon.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.31. 10:20:38

andreas írta: a nézőszám növekedése ha Ney érkezik,
Ezt milyen mértékűre tippeled? Szerinted hány emberrel fog több jönni az idei szezonban a meccsekre a tavalyihoz képest, ha Neymar ideigazol?
andreas írta:Nem a mezeladás a lényeg.Sokkal fontosabb, mondjuk nem 20 millió ember ül le a tv elé hanem lehet 60.Maga a megítélés mint Barca, megint lehet a varázslat stb..Ez az igazi értéke!
Szóval Messi miatt 20 millió ember ül le, de ha Neymar is mellette van, 3-szor annyi embert fog érdekelni a csapat..?
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 10:05:29

Wenroca írta:Én úgy látom, a legnagyobb baj a klub elnökének az egoja.
Annak idején röhögtünk Perez elnökön és a galaktikusain. De azóta egy elnök belebukott Neymar leigazolásába. Most a második elnök bukása alakul. Neymar távozása után horrorisztikus összegekért jött Coutinho és Dembele. Azért, hogy az elnöki ego rendben legyen. Ez a két játékos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. (Nem lehet Dembele korával takargatni a hozzáállását. Frankie csupán 3 nappal idősebb...) valószínűleg az elnökünk is észrevette ezt, és most újabb felelőtlen költekezést tervez Neymar megvásárlása révén.
A pénzügyi részen túl más bajom is van azzal, hogy újra összeálljon az MSN. ők mindig játszani akartak személyes sértés volt ha valakit lecseréltek. De így hogy kapnának lehetőséget a fiatalok? Neymar újbóli leigazolása számomra a La Masia elárulása lenne.
Arra a felvetésre, hogy a fiatalokkal nem nyerünk semmit, az a válaszom hogy majd meglátjuk és szivesebben nézném azt is ha látnám a Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Busquets, Piquet örökébe lépő új sikercsapat felnevelését, úgy hogy pár évig nem nyerünk (szinte) semmit.
Értem amit mondasz, talán sok mindenben egyet is értek veled, de...ennek a Barcának, most kell a változás!!! Nem most kell a Masia téma, majd akkor kell, amikor megint a Barca lesz a csapat.Évek óta egy semmilyen focit játszunk, unalmas néha nézhetetlen. Kell hogy valami felrázza az embereket és ehhez bizony jól jő egy Ney.Minden más , jöhet aztán.
Wenroca
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.07.20. 10:48:06

2019.08.31. 09:59:02

Én úgy látom, a legnagyobb baj a klub elnökének az egoja.
Annak idején röhögtünk Perez elnökön és a galaktikusain. De azóta egy elnök belebukott Neymar leigazolásába. Most a második elnök bukása alakul. Neymar távozása után horrorisztikus összegekért jött Coutinho és Dembele. Azért, hogy az elnöki ego rendben legyen. Ez a két játékos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. (Nem lehet Dembele korával takargatni a hozzáállását. Frankie csupán 3 nappal idősebb...) valószínűleg az elnökünk is észrevette ezt, és most újabb felelőtlen költekezést tervez Neymar megvásárlása révén.
A pénzügyi részen túl más bajom is van azzal, hogy újra összeálljon az MSN. ők mindig játszani akartak személyes sértés volt ha valakit lecseréltek. De így hogy kapnának lehetőséget a fiatalok? Neymar újbóli leigazolása számomra a La Masia elárulása lenne.
Arra a felvetésre, hogy a fiatalokkal nem nyerünk semmit, az a válaszom hogy majd meglátjuk és szivesebben nézném azt is ha látnám a Puyol, Xavi, Iniesta, Messi, Busquets, Piquet örökébe lépő új sikercsapat felnevelését, úgy hogy pár évig nem nyerünk (szinte) semmit.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.31. 09:56:53

Miből képzelitek, hogy a mai Neymar azonos azzal, akit imádtok?
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 09:50:46

mess2009 írta:ha hinni lehet(ne) a brazilnak(Leonardo) ebből a sz...rágásból nem lesz semmi. pontosabban mindkét klubban marad egy csomó zavaros, személyeket sértő, bántó lezáratlan ügy.
Hinni senkinek nem lehet:) Egy biztos, Ney megint nem lesz a hétvégi fordulóban, ez sok mindent elárul.
Biztos vagyok benne, valami történni fog a hétvégén, PSG(tartsak meg egy embert aki menni akar), Barca(ide akar jönni) vagy így vagy úgy, de megszületik az egyezség!
Ma sok az ára, holnap meg nevetünk rajta.Félelmetes lesz ha Grizes és Ney együtt nyomja!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.08.31. 09:34:39

ha hinni lehet(ne) a brazilnak(Leonardo) ebből a sz...rágásból nem lesz semmi. pontosabban mindkét klubban marad egy csomó zavaros, személyeket sértő, bántó lezáratlan ügy.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.08.31. 09:24:10

Sem Dembele sem Rakitics nem akar Párizsba menni. Akkor pedig sok pénz kell, vagy semmi sem
történik.Valahogy csak rá kellene beszélni Őket, mert akkor itt nem tudom mennyit fognak játszani. Mert -lehet- hogy harag lesz a vége.Ez pedig az öltözőre is kihathat.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 09:21:57

zeli39 írta: Attól,hogy Neymar visszajön miért lenne több mezeladás?Minden szezonban új mezek kerülnek a piacra ezt nem befolyásolja egy igazolás érdemben .Lehet pár %-ban de nem jelentősen,,,a mezek többsége nyers mez amin nincs felirat
Nem a mezeladás a lényeg.Sokkal fontosabb, mondjuk nem 20 millió ember ül le a tv elé hanem lehet 60.Maga a megítélés mint Barca, megint lehet a varázslat stb..Ez az igazi értéke!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 09:12:40

daffy írta: ahhoz 13 millió mezt kell eladni csak az ő nevével. átlagban ugyanis 15 euró körül markol a csapat egy mezből. mintha azt olvastam volna,hogy el kell passzolnotok egy nagy fizetést ahhoz,hogy neymar érkezése esetén az ffp ne legyen gond. ez volt coutinho?
Cou ára nyilván a jövőben fog valósan beérkezni, ha beérkezik:)
Az én nevem nincs elképzeléseim szerint:A reklámpénzek a nézőszám növekedése ha Ney érkezik, a mezeladások stb nem lesz egy rossz üzlet, és ide sorolom még, minimum 2 ember költözését akiknek eléggé vaskos a fizu!Rakétát nagyon sajnálnám, de Ő sem 20 éves, talán nem lenne rossz üzlet átpasszolni.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.08.31. 09:08:17

A mezek eladásából származó összeg szinte kivétel nélkül kizárólagosan a sportszergyártót illeti meg,maximum néhány százalékot kapnak a klubbok.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.08.31. 09:04:32

andreas írta: Nagyon sokan aggódnak az anyagiak miatt, szerintem Ő az aki hamar behozza az árát.
ahhoz 13 millió mezt kell eladni csak az ő nevével. átlagban ugyanis 15 euró körül markol a csapat egy mezből. mintha azt olvastam volna,hogy el kell passzolnotok egy nagy fizetést ahhoz,hogy neymar érkezése esetén az ffp ne legyen gond. ez volt coutinho?
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.31. 08:38:06

Ronaldinho&Barca írta:Jó lenne ha varázsolna. R10 után az a játékos volt aki meghozta a "muzsikát" a zenekarba, a Barcába, jelenleg két utat látok: vagy letérdelünk és beveszünk mindent amit mondanak.. vagy pedig meghiúsul az üzlet, dacból. Barto pedig elég "hülye" ehhez. Valamiért utóbbit mondatja a tapasztalat. Bár Rakéta nagy kedvencem, Dembele pedig egy ígéret, de Neymarért simán adnám a két emberkét meg az aprópénzt.
Tökéletesen egyetértek veled!
Nekem is sokszor eszembe jut a zenekar hasonlat. Ma ez eléggé hamiskás, de Ney érkezésével tiszta lehet az a dallam:)
Nagyon sokan aggódnak az anyagiak miatt, szerintem Ő az aki hamar behozza az árát.
Nem ez lesz az évszázad(bal) üzlete az már megvolt(COU,DEMBUSZ)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2019.08.31. 01:44:39

Jó lenne ha varázsolna. R10 után az a játékos volt aki meghozta a "muzsikát" a zenekarba, a Barcába, jelenleg két utat látok: vagy letérdelünk és beveszünk mindent amit mondanak.. vagy pedig meghiúsul az üzlet, dacból. Barto pedig elég "hülye" ehhez. Valamiért utóbbit mondatja a tapasztalat. Bár Rakéta nagy kedvencem, Dembele pedig egy ígéret, de Neymarért simán adnám a két emberkét meg az aprópénzt.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.30. 23:55:25

Forcabarca73 írta:Dembelé miatt nincs Neymar igazolás, ugyanis nem akarja elhagyni Barcelónát.
Nem tudjuk hogy igaz-e, de ha valós se írok majd semmit mert nem az hogy kibannolnak IP alapján de még a fórum is lefagy.

Leonardo (PSG sporting director): "Our position on the Neymar issue has always been clear. We had a first proposal on August 27. We are open to talk, but we never had a written agreement. Today, with what we have asked for, and what we received, there is no agreement."

"Everything is clear in Neymar's file. Three days before the market closes, there is no deal."

"Barcelona is the only only team we negotiated with."

"We want to sell Neymar, but not for 'any' price."

"No club has enough cash to buy Neymar. Barcelona offered us players, but we aren't interested in that."

"Dembélé knew he might have to leave on August 27, but we didn't have an agreement with Barça, so we didn't negotiate with him either."

Will there be more talks? "That depends on Barcelona."


Na ennek a végkimenetelét jósolja meg valaki... Szerintem ha más nem akkor felveszünk még pár száz millió hitelt és megvesszük úgy, viszont Dembele a nyakunkon marad brutális fizetéssel, játék percek nélkül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.30. 23:25:38

MessiNeymarSuarez írta:https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... barca.html

Közben Coutinhoztak egy jót :lol: , mert Neymar egyik szponzora(Gagà Milano) véletlenül kirakott egy olyan(gondolom photoshoppal készült) képet, ahol az idei Barca mezbe van Neymar.

Persze törölve lett, hogy ez azért volt mert valaki botkezű volt, esetleg egy kis hírverést szeretnének maguknak, vagy pedig azért mert tényleg van valami a dologban, az majd napok múlva kiderül...

Persze több mint valószínű hogy a nyáron már nem érkezik.

Viszont egy téli átigazolást nem tartanék lehetetlennek, mint anno Coutinhonál, pláne hogy utána már a Bl-be is lehet nevezni, addig meg kiderül hogy hol tartunk csapatilag, Griezmann mennyire váltja be a reményeket.
Addig is lesz egy pár hónapjuk Bartoéknak egyezkedni az arabokkal
Konkrétan a csajt követem Instan aki csinálta a képet :lol: és a Mundo meg ezek is megosztották mert miért ne :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.30. 23:22:40

https://www.mundodeportivo.com/futbol/f ... barca.html" target="_blank

Közben Coutinhoztak egy jót :lol: , mert Neymar egyik szponzora(Gagà Milano) véletlenül kirakott egy olyan(gondolom photoshoppal készült) képet, ahol az idei Barca mezbe van Neymar.

Persze törölve lett, hogy ez azért volt mert valaki botkezű volt, esetleg egy kis hírverést szeretnének maguknak, vagy pedig azért mert tényleg van valami a dologban, az majd napok múlva kiderül...

Persze több mint valószínű hogy a nyáron már nem érkezik.

Viszont egy téli átigazolást nem tartanék lehetetlennek, mint anno Coutinhonál, pláne hogy utána már a Bl-be is lehet nevezni, addig meg kiderül hogy hol tartunk csapatilag, Griezmann mennyire váltja be a reményeket.
Addig is lesz egy pár hónapjuk Bartoéknak egyezkedni az arabokkal
Válasz küldése