Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.14. 11:06:38

Megjött az első megmondó. :D

Miért is lenne mindegy? Szurkolj akkor Walesnek.

Ha meg szerinted Wales és a horvátok ellen nem játszottunk jól, nézd vissza a meccset.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.10.14. 07:39:02

Már bocs de nem mindegy? Egy épkézláb magyar játékos sincs...gyalázat volt az egész játék az utolsó két meccsen is, és az előzőeken is csak görény nagy szerencsével sikerült megverni, egy teljesen fáradt és alul motivált Horváth és Wales-i csapatot...Wales haza küldi majd az aranylábú gyerekeket egy laza hármassal...és akkor végre megint nem kell azt olvasnom, hogy hogyan lehet kijutni az EB-re.

quote="MatyiG"]Komoly lesz. Már ez is nagy dolog, hogy ki-ki meccset játszhatunk az eb-részvételért.
Adok 25% esélyt neki, hogy kijutunk.

Legjobb lenne, ha valami csoda folytán Wales kikapna Azerbajdzsánban, és leadnák nekünk a meccset. :D[/quote]
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.10.14. 06:46:21

Ami szinte boritekolhato, hogy a szlovakok a Wales - Magyarorszag meccsen az X-ert fognak imadkozni. Szerintem nekunk nagyon kene, hogy Wales elszalljon Azerbajdzsanban...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.14. 00:28:11

Ezért nem kell nyerniük. :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.10.14. 00:17:34

MatyiG írta:
Vakmacska írta:Hát, gyerekek, ezt most megúsztuk.
Ha a horvátok megverik a tótokat (meg kell verniük, hogy tuti elsők legyenek), és mi megverjük a walesieket, akkor meg lesz a 2. hely.
Nem kell megverniük, ha ma nem kapnak ki Walesben.
Dehogynem.
14 pontjuk van, játszanak még a szlovákokkal (győzelemmel 17, döntetlennel 15 pont)
12 pontunk van nekünk, játszunk Wales ellen (győzelemmel 15, döntetlennel 13 pont)
10 pontja van a szlovákoknak, játszanak még a horvátok és az azeriek ellen (2 győzelem 16 pont, 1 győzelem 1 döntetlen 14 pont)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.13. 23:57:38

Komoly lesz. Már ez is nagy dolog, hogy ki-ki meccset játszhatunk az eb-részvételért.
Adok 25% esélyt neki, hogy kijutunk.

Legjobb lenne, ha valami csoda folytán Wales kikapna Azerbajdzsánban, és leadnák nekünk a meccset. :D
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2019.10.13. 23:55:35

Ha mi nyerünk Walesben, mindenképp megvan a továbbjutás. Vagy a horvátokat, vagy a szlovákokat előzzük be, nem számít. De a döntetlen semmiképp sem elég.

szerk: kivéve persze, ha Azerbajdzsán meglepit okoz :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt_madridista 2019.10.14. 00:04:32-kor.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.13. 20:32:27

Vakmacska írta:Hát, gyerekek, ezt most megúsztuk.
Ha a horvátok megverik a tótokat (meg kell verniük, hogy tuti elsők legyenek), és mi megverjük a walesieket, akkor meg lesz a 2. hely.
Nem kell megverniük, ha ma nem kapnak ki Walesben.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.10.13. 20:04:55

Hát, gyerekek, ezt most megúsztuk.
Ha a horvátok megverik a tótokat (meg kell verniük, hogy tuti elsők legyenek), és mi megverjük a walesieket, akkor meg lesz a 2. hely.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.10. 20:03:25

mess2009 írta:
csababarca írta:Azért szövegértelmezési problémák nem múlnak.

Akik írták (köztük én is), hogy hozható volt, azok a meccs képe alapján írtuk ezt.
Maga a játék képe alapján jobbnak tűntünk, szlovákok az első gólt a semmiből rúgtàk (plusz nagy les is volt).

Szóval itt szigorúan a tegnapi meccs alapján írtuk ezeket, nem az évtizedek óta létező problémák alapján.
mivel úgy is téma híján vagyunk...:
látom meg vigasztaltad magad...( a hülyéi, nem értik...)
nos az értelmezési segédleted is sántít, sajna. azt én írtam, hogy a játék képe alapján jobbnak tűnt a csapat, mint amit vártam! de nem mint az ellenfél. "szóval simán hozható lett volna".... ha:....nem kapunk kettőt...,ha hármat rúgunk,...ha győzünk...., ha nem kapunk ki...,stb
sajna azonban nem hoztuk. se simán se nehezen. egyébként kár... rajtam igazán nem múlott, szurkoltam ezerrel.
Nem is rád gondoltam elsősorban egyébként.

Nyilván magunkat is okolhatjuk, és meg kéne tanulni behúzni az olyan meccseket, ami ki-ki meccs.

Én a játék képe alapján gondolom úgy, hogy hozható volt a meccs.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3903
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.09.10. 17:08:37

Dzsudzsákkal semmi gond nem volt, nem a legjobb napja a tegnapi, de annyira nem lógott lefelé a csapatból. Rajta kívül senki nem tud 30-40 méteres indításokat, keresztpasszokat, bár ez a többiek szégyene.
A meccs ott ment el, amikor Lovrencsics megsérült.Bese beállásával a szlovákok átvették tőlünk az irányítást, addig egyetlen dolgot csináltak, Lovrencsics oldalán próbáltak futni, nulla sikerrel.

Minden csapat látja, hol van lyukas poszt nálunk.
Évek óta nincs a válogatottnak jobbhátvédje, az EB-n is azon az oldalon ment el a meccs a belgák ellen, Hazard bohócot csinált ott mindenkiből.

Ez a Bese gyerek harmatgyenge, a Barát nevezetű emberkéről nem beszélve, fogalma nincs hol van, gyakorlatilag rajta ment el a meccs és még neki áll hőbörögni. Remélem elmeszelik a kiállítással, addig is távol van a válogatottól.
Két gyenge képességű, alsó középkategóriás válogatott játszott tegnap, az ostoba egyéni hibák miatt nyert az egyik.Emellett a szlovák kapus hozott bravúrt, nálunk a Bundesliga legjobb kapusa képtelen volt pluszt tenni a közösbe.Szégyen, hogy 6 pontot elvett tőlünk egy olyan csapat, amelyik semmivel nem jobb, mint mi.
Fogadkozni meg lehet meccsek után és előtt, de Splitben feltörlik velünk a pályát a horvátok.Kaptunk egy esélyt, nem éltünk vele, mehetünk a levesbe ezután.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.09.10. 17:02:45

csababarca írta:Azért szövegértelmezési problémák nem múlnak.

Akik írták (köztük én is), hogy hozható volt, azok a meccs képe alapján írtuk ezt.
Maga a játék képe alapján jobbnak tűntünk, szlovákok az első gólt a semmiből rúgtàk (plusz nagy les is volt).

Szóval itt szigorúan a tegnapi meccs alapján írtuk ezeket, nem az évtizedek óta létező problémák alapján.
A lesgól miatt valóban igazságtalanul kerültünk hátrányba, de sikerült az egyenlítés, onnan meg már csak magunknak köszönhetjük, hogy mégis kikaptunk.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.10. 16:48:55

csababarca írta:Azért szövegértelmezési problémák nem múlnak.

Akik írták (köztük én is), hogy hozható volt, azok a meccs képe alapján írtuk ezt.
Maga a játék képe alapján jobbnak tűntünk, szlovákok az első gólt a semmiből rúgtàk (plusz nagy les is volt).

Szóval itt szigorúan a tegnapi meccs alapján írtuk ezeket, nem az évtizedek óta létező problémák alapján.
mivel úgy is téma híján vagyunk...:
látom meg vigasztaltad magad...( a hülyéi, nem értik...)
nos az értelmezési segédleted is sántít, sajna. azt én írtam, hogy a játék képe alapján jobbnak tűnt a csapat, mint amit vártam! de nem mint az ellenfél. "szóval simán hozható lett volna".... ha:....nem kapunk kettőt...,ha hármat rúgunk,...ha győzünk...., ha nem kapunk ki...,stb
sajna azonban nem hoztuk. se simán se nehezen. egyébként kár... rajtam igazán nem múlott, szurkoltam ezerrel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.10. 14:47:25

Azért szövegértelmezési problémák nem múlnak.

Akik írták (köztük én is), hogy hozható volt, azok a meccs képe alapján írtuk ezt.
Maga a játék képe alapján jobbnak tűntünk, szlovákok az első gólt a semmiből rúgtàk (plusz nagy les is volt).

Szóval itt szigorúan a tegnapi meccs alapján írtuk ezeket, nem az évtizedek óta létező problémák alapján.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.10. 13:10:49

csababarca írta:Simán hozható lett volna ez, nagy kár érte.
Így most megint nehéz lesz, de még nem ment el a hajó.

.
igen? ha ez így lenne, akkor hoztuk volna. :shock:
amíg a Szalai-Dzsudzsák páros a "húzó" név addig ne várjatok európai szinvonalat, mondom ezt úgy hogy a játék képe jobb volt mint amit vártam.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.10. 12:14:37

Márciusban kezdődött a selejtező, akkor még talán nem volt VAR a BL-ben, aztán így nem akarták útközben bevezetni itt is gondolom, más ötletem nincs.

Bosszantó, mert lehet, hogy végül ezen múlt, hogy kijutunk-e.
Jani22
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.09.10. 10:05:21

2019.09.10. 10:26:49

Sajnos bár szerintem a szlovákok elsö gólja les volt , Lahoz megadta, õt jól ismerjük a spanyol ligából. A játék képe alapján nem voltunk rosszabbak a szlovákoknál csak a gólszerzés probléma. Lovrencsics hiányzott, Szalai nekem nem jön be, sajnos az adódott helyzeteket nem használta ki. A magyar szurkolók viselkedése a szlovák himnusz közben enyhén szólva szégyenletes, akik így viselkednek azok nem szurkolók hanem primitív alakok. Remélem sikerül még a csapatnak olyan eredményeket elérni hogy megszerezze a második helyet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.09.10. 09:17:54

Zozzy 5 írta:Azt magyarázza már el nekem valaki, hogy ha Európában és szerte a világon képesek voltak már bevezetni a vart, akkor milyen okból hagynak ki ebből bizonyos tornákat, versenyeket? Ez így csak még idegesítőbb, hogy itt pont nem volt, a partjelzo meg pont vak volt, meg pont les volt, és amúgy durván befolyásolta a meccset az első gól..mi a megfontolás emögött az iszonyú irritáló lépés mögött?
Remek kérdés. Bár, ez még szabad szemmel is gyanús volt elsőre már.

Nem tudom, mire fel a szlovák csapat körül a hype, semmivel nem jobb csapat nálunk. Talán abban, h ők képesek nyerni, mi meg igazi tét alatt továbbra sem. 75 perc után ki is fújtunk, holnapig is játszhatunk volna. Ezek a meccs utáni fogadkozások még mindig kinyírnak lelkileg, nem tudom mi szükség van rá. Még így is hatalmas előrelépés Rossi, sztem Dárdaihoz képest is, játékban mindenképp, fejben meg majd látjuk.

Innentől sajna nem jutunk ki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.10. 09:16:39

csababarca írta: Dzsudzsákot elfelejteném, akárki jobb lenne helyette, értem hogy gólok után meg szögleteknél behergeli a szurkolókat, de ezt megcsinálom én is. Nem szint már, főleg látva pl Sallaihoz viszonyítva.
Érdekes, nekem máshogy jött le. Dzsudzsáknak remek meglátásai és keresztlabdái voltak, Sallai meg hiába tekergett a baloson, mint valami brazil cigánygyerek, kb. egy jó beadására vagy lövésére nem emlékszem. Nem láttam még sokat játszani, tudom, hogy volt valami komoly sérülése, én most csak a tegnapi meccsről beszélek.

Még szóba került ahogy nézem Nagy Ádám meg Kleinheisler.
Ádám-nak már rég el kellett volna jönnie a Bologna-ból (ahol amúgy ha jól rémlik rendesen játszott az elején, csak az új edző nem bírta), az angolok már most imádják. Amint lecserélték, képtelenek voltunk kihozni a labdát, nagyon kell ő a középpályára.
Kleinheisler meg kicsit ilyen Vidal-"wannabe", mindenhol ott akar lenni, viszont mellé elég tufa, és amióta a norvégok ellen beakadt egy, azóta folyamatosan lövöldözik, akkor is, amikor nagyon nem kéne.

Nekem tegnap Orbán tűnt olyannak, mint aki kicsit vakon van.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.09.10. 09:11:51

crixus-al értek egyet. De valami előrelépés van. A legfőbb gond a gollövés. Sem előkészitő -irányitó -sem gólvágónk nincsen. Nincsen gól, nincs győzelem. Nem akarok Puskásig visszamenni,
de Tichy-Albert vágta a gólokat, késöbb Bene,Farkas,Dunai II, azután Détári-Kovács K-Eszterházy
müködtek. Voltak mások is, de rájuk lehetett számitani. Akkoriban 25-30 gól kellett a magyar gólkirályi cimhez, ma ....Bizonyos, hogy Rossi is tudja, innen elörébb lépni nemigen lehet.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.10. 06:54:45

Azt magyarázza már el nekem valaki, hogy ha Európában és szerte a világon képesek voltak már bevezetni a vart, akkor milyen okból hagynak ki ebből bizonyos tornákat, versenyeket? Ez így csak még idegesítőbb, hogy itt pont nem volt, a partjelzo meg pont vak volt, meg pont les volt, és amúgy durván befolyásolta a meccset az első gól..mi a megfontolás emögött az iszonyú irritáló lépés mögött?

Most nyilván nem azt mondom h megyében is legyen, de könyörgöm, ezen a selejtezosorozaton ugyanazok is játszanak, akik amúgy azokban a bajnokságokban, ahol van videobiro. Ennek így mi a tököm értelme?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.09. 23:06:40

Az hogy Wales es Horvatorszag ellen is gyöztünk az mar bravurossa teszi a produkcionkat meg akkor is ha vegül a csoport 4. helyen vegzünk
Azért még ne temessünk már. Messze még a vége. Az biztos, hogy mostantól bravúr kell a kijutáshoz, de reális esélyünk van rá.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.09.09. 22:57:49

Öszinten ki mit vart? Hajtottunk, ebböl a szempontbol nem lehet egy szavunk sem. A problema az pedig meg mindig az, hogy gyenge a jatekoskeret. Kleinheisler, Salloi, Szalai padmelegitönek kell(ett) a Bundesligaba, Nagy pedig a Serie A-ban. Pedig egyikük sem jatszott meg csak közepcsapatban sem. Europai harmadvonalba sem fer be a valogatottunk fele sem.
Ebben a csoportban a papirforma a Horvat, Szlovak, Wales, Magyarorszag, Azeri sorrend. Az hogy Wales es Horvatorszag ellen is gyöztünk az mar bravurossa teszi a produkcionkat meg akkor is ha vegül a csoport 4. helyen vegzünk
Talan majd 5-10 ev mulva masik generacioval. Vagy ha ujra bövitik az EB/VB resztvevök szamat akkor ott lehetünk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.09. 22:50:47

Simán hozható lett volna ez, nagy kár érte.
Így most megint nehéz lesz, de még nem ment el a hajó.

Dzsudzsákot elfelejteném, akárki jobb lenne helyette, értem hogy gólok után meg szögleteknél behergeli a szurkolókat, de ezt megcsinálom én is. Nem szint már, főleg látva pl Sallaihoz viszonyítva.

Lahoz meg egy kutya, ennyit tud, nem csalt, egyszerűen hülye.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.09. 22:45:59

Szomorú. Így muszáj lesz az azeri győzelmen kívül hozni két döntetlent vagy győzni Walesben vagy Horvátországban... :roll:
Válasz küldése