Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.22. 09:38:22

Otthon kellene egy pofon, a szurkolók orra előtt, had lengjenek a zsebkendők.
Majd most a villareal megcsapjuk és mindenki megint elcsöppen hogy milyen jók vagyunk, főleg Barto.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.09.22. 01:09:39

Nero. írta:
Kik a jelenleg elérhető elit edzők?

A következő Barca meccs amit nézni fogok az egy BL-elődöntő, vagy egy olyan meccs tavasz végén ahol bajnokok lehetünk.
Nem elit edzőre van szükség, hanem aki érti a klub filozófiáját és ezt képes a pályán is bemutatni, ráadásul sikeresen. Jöhet a többszörös olasz bajnok Allegri ha erre nem képes, az is elképzelhető, hogy csak tovább romlana a helyzet. Kloppnak sincs semmi realitása és nem is szeretném, nekem pl nem hiányzik, hogy egy brusztolós Vidal-Rakitic-Roberto hármas legyen a középpályánk. Setién szép, látványos futballt szokott játszatni de azt tulajdonképpen 0 eredményességgel. Aki megfelel az elvárásoknak talán Ten Hag, de kétlem, hogy szeptember végén vagy úgy bármikor a szezon során felállna az Ajax éléről, hogy "na csá". De ha már itt tartunk szinte minden nap gondolok rá, hogy neki itt lenne a helye függetlenül attól, hogy éppen nyerünk vagy nem. És mielőtt megkérdezné, szoktam Ajax mérkőzéseket, borzasztóan bő összefoglalókat nézni és továbbra is elképesztően látványosak, hiába távozott De Jong és De Ligt. Egészen elgondolkodtató, hogyha ezt tudja kihozni David Neresekből és Tadicokból mire lenne képes Suárezzel, Griezmannal na és persze Leóval. A klub is valószínűleg rajta gondolkodna el vagy Koemanon, de őt valamiért kevésbé szeretném, nem érzem annyira meggyőzőnek, bármennyire is jók most a hollandok. Plusz kb július közepéig fog tartani az EB, amikor az előszezon már bőven megy. Nyáron felvetődött Martinez, azonban vele is pont ugyanaz a problémám, mint Koemannal.

És mivel ez a bajnoki mérkőzések rovat a mai csodát is értékelném azon kívül, hogy szörnyű, szörnyű, szörnyű. Már akkor lehetett gondolni, hogy ez a szezon egészen eltérő lesz a többitől amikor kiderült, hogy Leo lemarad a startról. A mondandóm nagy részét még tartogatom a Valverde csoportba, de egészen elképesztő látni ezt a szerencsétlenséget. Messit leszámítva tulajdonképpen mindenki megérdemelné, hogy leültessék kispadra aki 30+ felett volt. Akire nem tudok csúnyán nézni és az arcába ordítani, hogy ez borzasztó volt az mindössze Kecske, Fati és De Jong. Bármennyire is imádja a közönség, Vidal elképesztően rossz csere volt és nagyon rossz döntés volt Valverdétől, hogy már a 60. percben all int mutatott. Jó, balszerencsés volt a kezezése de azon kívül is kimondottan nagy ostobaságokat művelt. A második félidő indulásától kezdve a tizenegyesig szinte biztos voltam benne, hogy megfordítjuk. Fent volt Leo és Fati, akik többet tettek 15 perc alatt, mint Suárez és Griezmann az egész 90 perc alatt. Fati továbbra is zseniális, nem szeretném, hogy elutazzon a korosztályos vb-re, mert már akkor már csak Messi tudna valami váratlant vinni a játékba. (És Dembelé, de mire ő eljut arra a szintre, hogy hasznos legyen a csapat számára lesérül újra.)

Borzasztóan rendbe kell tenni a fejeket. A Manchester City középpályása Rodri azt nyilatkozta miután döntetlent játszottak a Norwinch ellen, hogy "Ha becsúszik egy-egy ilyen meccs, a következőn átgázolsz az ellenfelen. Szóval mi is ezt fogjuk tenni a Watford ellen." - 8-0 lett. Ha ennyit nem is várok, de bármennyire is van jó formában a Villarreal, hazai pályán leszünk, legalább ott még idén nem ért minket csalódás, muszáj nyerni, mégpedig simán. Azt pedig már csak megjegyezném, ha tényleg szeretnék valamit ettől a bajnoki kiírástól, akkor a 6. fordulóban egyszerűen nem lehet 7-8 pontunk.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2019.09.21. 23:43:19

Vakmacska írta:Az, hogy még Messi is kedvtelenül, dühből játszott, mindent elmond.
Az az edző, aki még Messi játékkedvét is képes elvenni, megérett arra, hogy takarodjon.
Fájó igazság... bárcsak meg lehetne cáfolni...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.09.21. 23:38:31

Az, hogy még Messi is kedvtelenül, dühből játszott, mindent elmond.
Az az edző, aki még Messi játékkedvét is képes elvenni, megérett arra, hogy takarodjon.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.21. 23:26:01

Nero: Hogy én mennyire rühellem Mourinhot...

A szemkinyomós, a kisebbségi "nyírjátok ki Clasocin Messit" felfogásával...


Mégis, kezemet összetenném ha most ő jönne...Mert a valóság az, hogy ezek után is röhögő pofával fogják Bartomeuék kijelenteni hogy bíznak az edzőben, és örömmel folytatják velük :roll:

Minden oké, megy tovább, majd tavasszal jobb lesz...Ja, jöhet az újbóli rekord bukta a BL-ben, és Messi évei mellé +1 kudarc, és ő sem lesz fiatalabb.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.09.21. 23:24:46

Griezmann védelmére annyit, hogy szintén V hibájábol ma is a komfortzónáján kívül játszott... félidőben:Lajost fel a lelátóra, (úgy egy 6-hétre, hogy lefogyjon vagy 6 kilot)Grizzi meg 9-esre....
Na meg a mai Középpálya sem kényeztette el valamire való labdával...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.09.21. 23:20:04

Azt nem értem, hogy erre az őszre mit mond Valverde a vezetőségnek? Még a kispadon is remek játékosok ülnek, és így is nézhetetlen meccseket játszunk. Nincs csapatjáték, kizárólag az egyéni képességek hozzák a meccseket, ha nyerünk. Pique arcán végig totál kilátástalanságot láttam, biztos tudják, hogy itt vmi alapjaiban van elszúrva.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.21. 23:19:24

10 éves dolgokat ne hozzunk már fel. Realnál elvesztette a fonalat és azóta sem vette fel.
Nem vagyok totálisan ellene, tűzoltásra jó lehetne, de hosszútávon nem.

EV meg rossz edző, semmi elemet nem adott ami fémjelezné őt. Az első szezonban összerakta a védekezést, ez tény, ami aztán darabjaira hullott.
Támadás meg Messin múlott csak és kizárólag, így a sikerek is.
Ez a két bl kiesés beárazta őt. Egy jó edzőnek egy ilyen egész karrierje során maximum összejön, de inkább egy sem. Neki egymás után kétszer sikerült.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2019.09.21. 23:22:53-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4960
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.09.21. 23:17:37

Nem tudom, hogy hova kell még süllyedni, hogy kikúrják ezt a paprikajancsit innen. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.21. 23:15:17

Vakmacska írta: Bárki jöhet, csa ne műringyó. Nem kell feltétlenül sztáredző legyen.
Csak tudja felrázni a csapatot, taktikailag és mentálisan is.
Porto BL, Inter tripla + a Realt is osszerakta csak akkor a Barca egy másik dimenzióba volt de egy 100 pontos bajnokság összejött neki

Angliába bebukott, de ott már nem volt meg neki a minőségi keret

Én szívesen látnám itt, ide radikális változások kellenek. Egy Mourinho féle csapatban Dembelé helye is meg lenne.
Arról nem beszélve hogy most már 10 éve ugyanazokat az arcokat látom a stábban is. Ott is frissítés kellene szerintem, nem érdekel hogy ki Busquets vagy Messi legjobb barátja.

Egyébként Valverde nem rossz edző, két bajnokság csak összejött neki + egy kis szerencsével egy BL minimum meg lett volna, de mostanra már teljesen elvesztette a fonalat.
Ha férfi akkor fel áll magától, így is keresett annyi pénzt 2 év alatt hogy hálás lehet hogy itt dolgozhatott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2019.09.21. 23:17:59-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Atalanta
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2012.04.03. 23:00:27

2019.09.21. 23:12:12

Hol vagy Bob Marley? Te biztos tudsz valami dicsérő szavat mondani az aranylábú sztárjainknak!
Ez nem a gödör alja, a tavaly előtti Római világraszoló szégyen egyenes következménye! Grizmanról mindenki tudta, hogy nem illik ebbe a csapatba, mégis kellett ennek a majomnak, láthatjuk a következményeket. Suarez olyan mint egy hordó és lassúságban Busquetssel tud versenyezni. Fati és De Jong játszott - szerintem- elfogadhatóan.
Valverde erkölcsi kötelessége lenne önként lemondani, de ha akkor nem mondott le amikor rajtunk röhögött a futballvilág, akkor most sem fog.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.09.21. 23:08:46

Nero. írta:A következő Barca meccs amit nézni fogok az egy BL-elődöntő, vagy egy olyan meccs tavasz végén ahol bajnokok lehetünk.
De arra figyelj, hogy hazai meccsünk legyen, mert különben esélytelenek vagyunk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.09.21. 23:04:50

Biztos vagyok benne, hogy ennél még az újonc Xavi is ezerszer jobb lenne

Bárki jöhet, csa ne műringyó. Nem kell feltétlenül sztáredző legyen.
Csak tudja felrázni a csapatot, taktikailag és mentálisan is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.21. 23:03:39

csababarca írta:
Nero. írta: Én be se kapcsoltam. Pedig az első perctől az utolsóig vegigneztem a Bayern elleni 0-7et, sorfalat a Bernabeuba, stb.
Játékban ilyen mélyen sosem voltunk. Sosem. És csak megyünk lejjebb.
A bm elleni 0-7es párharcnál legalább voltak helyzeteink.

5 meccs, 2-1-2 mérleg, 9 kapott gól.
Ez a barca mérlege.

EV nem tudom mivel zsarolja a vezetőséget, de hogy valamivel az tuti.

Ott legalább volt edzőnk, mégha kórházban is volt épp...De legalább rekord pontszámmal lettünk bajnokok.
EV-vel pedig tavaly rekord kevés pontszámmal lettünk bajnokok, mert a többi rivális is botrány gyenge volt.A különbség az hogy mi továbbra sem fejlődtünk, míg az Atleti például igen.

Továbbra is az a legnagyobb baj, hogy 0.1% esély van arra, hogy a játékosok megtáltosodnak, mint anno pl Lucho esetén. Köze nincs a csapatnak ahhoz, hogy hirtelen a motivációtól és a friss átszellemüléstől duzzadjanak, és úgy menjenek ki a pályára.

Már pedig akárhogy nézzük, EZ volt Luchoval. Nem véletlen állt össze az MSN, és az a középpálya-védelem mögötte.Ha valaki ezután benyögi hogy Guardiola-Luchonak könnyű volt, az lássa Valverde példáját, aki akkor sem tudná kihozni a maximumot a keretből, és a BL-ből, ha a fél City+PSG+Real+Liverpoolt megvennénk, és nem maradna ellenfél. De már a bajnokságban sem.
Ha jött volna Neymar, nemhogy beilleszti, és megtalálja mindenki helyét, inkább mégnagyobb káosz lenne. Mint amikor egy óvodás kezébe adnánk a csoport vezetését, az óvónő helyett. :roll:
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2019.09.21. 23:01:45

Hát ez mi a XXXX volt ?
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.09.21. 22:59:27

Nero. írta:
vinszentvega írta:Amikor 20 év barcameccs bámulás után már nem bírod tovább nézni a ezt a Valverdekínját... és átkapcsolsz 80 percnél a natgeora....akkor asszem itt már nagy a baj
Én be se kapcsoltam. Pedig az első perctől az utolsóig vegigneztem a Bayern elleni 0-7et, sorfalat a Bernabeuba, stb.

Kik a jelenleg elérhető elit edzők?

A következő Barca meccs amit nézni fogok az egy BL-elődöntő, vagy egy olyan meccs tavasz végén ahol bajnokok lehetünk.

Azt a rohadt UPC-t is azért fizetem, hogy tudjam nézni a Barca meccseket a mocsok Spiler2-n.
Azt hiszem hétfőn inkább lemondom végre...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.09.21. 22:59:02

erre a nyomorékagyú gyógyegér valverdére még a szemétszedést sem bíznám rá a lelátón a meccs után.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.21. 22:56:46

a listavezetőtől kikapni nem szégyen! :mrgreen: :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.21. 22:56:22

Nero. írta: Én be se kapcsoltam. Pedig az első perctől az utolsóig vegigneztem a Bayern elleni 0-7et, sorfalat a Bernabeuba, stb.
Játékban ilyen mélyen sosem voltunk. Sosem. És csak megyünk lejjebb.
A bm elleni 0-7es párharcnál legalább voltak helyzeteink.

5 meccs, 2-1-2 mérleg, 9 kapott gól.
Ez a barca mérlege.

EV nem tudom mivel zsarolja a vezetőséget, de hogy valamivel az tuti.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.09.21. 22:54:43

Legalább valamiben elsők vagyunk, a 9 kapott gól a ligában a legtöbb =D>
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.21. 22:53:40

vinszentvega írta:Amikor 20 év barcameccs bámulás után már nem bírod tovább nézni a ezt a Valverdekínját... és átkapcsolsz 80 percnél a natgeora....akkor asszem itt már nagy a baj
Én az egyetemi focit nézem inkább a Galaxy-n. Az izgalmasabb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.21. 22:53:24

vinszentvega írta:Amikor 20 év barcameccs bámulás után már nem bírod tovább nézni a ezt a Valverdekínját... és átkapcsolsz 80 percnél a natgeora....akkor asszem itt már nagy a baj
Én be se kapcsoltam. Pedig az első perctől az utolsóig vegigneztem a Bayern elleni 0-7et, sorfalat a Bernabeuba, stb.

Kik a jelenleg elérhető elit edzők?

A következő Barca meccs amit nézni fogok az egy BL-elődöntő, vagy egy olyan meccs tavasz végén ahol bajnokok lehetünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2019.09.21. 22:55:13-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tunyacsap73
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2014.12.05. 19:27:06

2019.09.21. 22:52:44

Tud ez a csapat élményt szerezni, csak az a baj az ellenfélnek
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.09.21. 22:51:03

Amikor 20 év barcameccs bámulás után már nem bírod tovább nézni a ezt a Valverdekínját... és átkapcsolsz 80 percnél a natgeora....akkor asszem itt már nagy a baj
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Tunyacsap73
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2014.12.05. 19:27:06

2019.09.21. 22:48:07

Menjünk aludni. jó éjszakát
Válasz küldése