Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.02. 21:07:26

Ki:
- Suarez
- Umtiti
- Busi
- A Roberto-Rakitic-Vidal pakkból 2
- Dembele, ha megint többet lesz sérült, mint egészséges, és nem tud egyértelműen bizonyítani

Be:
- Egy kh, aki Pique helyett és mellett is tudna játszani
- Egy támadó (aki nem Neymar), aki képes az összjátékra és a befejezésre is, lehetőleg max 27 éves, konkrét név most nem ugrik be. Ha Perez tudna középen játszani, akkor akár Ő.

Fel:
- Puig
- Fati

Kölcsön:
- Alena vagy Puig
- Ha Roberto marad, akkor Wague. Amíg Robi ittvan, addig nem lesz még 2 jhv a keretben.
- Ha jön egy támadó, akkor Perez

Coutinho-val kapcsolatban ötletem sincs...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.02. 20:45:22

Hoznék nyáron Piqué mellé/elé egy top középhátvédet. Suárez-helyettest is igazolnék, valamint felhoznám Puig-ot, Ansu Fatit stabil kerettagnak. Coutinhónak is adnék talán még egy esélyt.

Aki mehetne, az Rakitic, Vidal, Suárez, illetve Dembélé, ha nem változik szezon végéig a helyzete.

Edzőnek meg jöhetne Xavi, ha még nem áll készen, akkor Ten Hag vagy Setién.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.10.02. 20:19:37

Hoznék egy témát, érdekel a véleményetek. Tegyük fel rendben vagyunk anyagilag és presztízsileg is, a klubot nem Messi és a haverok irányítják, normális edző van rendes koncepcióval, a meglévő játékoskeret erősségeit és gyengeségeit figyelembe véve ti milyen változtatásokat eszközölnétek a kereten?Bármelyik poszt szóba jöhet.

Nálam a védelembe jönne egy kh Piqué mellé ésszerű rotációval, Umtitit eladnám. Roberto vagy menne a Betisbe vagy maradhatna 13-14.emberként, Semedo cseréjeként, illetve a kp-n csereként hasznos is lehetne de semmiképp sem kezdő.

Kp-ról Busquetset eladnám, csak eggyel többen vagyunk vele, 1.5 éve haszna nincs hosszútávon. Rakitic tőlem maradhatna, korából kifolyólag csereként, Vidalt szeretem, de mehetne. Ide jöhetne Kimmich-kár hogy a Bayernből igazolni többéves szerződéssel rendelkező kulcsjátékost gyakorlatilag lehetetlen. Mindenesetre jó eljátszani a az Arthur,De Jong,Kimmich kp gondolatával, ebben meglenne az erő,kreativitás és a profizmus is.

Támadósor nehéz ügy, Suarezt nyáron el kellett volna adni, Griezmannal sem vagyok kibékülve, bár az elvárásokat hozza-színtelen,szagtalan játék,jobbal nem tud hozzáérni,bújócska, de legalább gürizik.
Dembele érdekes, a csávóban ott az X, csak a sérülékenysége..és neki a gondolkodást kell elfelejteni, az nem erőssége.. mielőtt nekem estek kicsit Suarez beütésű az emberünk-ha ösztönből játszik akkor a csoki Messi, ha egy kis észt kell beletenni 3 méteres passzal bajban van..
kellene egy kezdő csatár, illetve egy megbízható, klasszis szélső. Csatárra nincs ötletem, pang a piac, szélsőnek Mané jöhetne, rá tolnám az all in-t.

Nálam a kapitányok is kérdésesek, Mats lenne az állandó, mellette Messin és talán Rakiticen látnám legszívesebben a karszalagot.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.09.28. 11:17:26

lgeri írta:Sziasztok!
Fabian Ruizról nagyon jó véleménnyel vagyok.
Szia Igeri! Üdv a fórumon, látom frissen csatlakoztál. Két rövid tippet engedj meg nekem. Nem kell mindig köszönni, mert a fórumbeszélgetéseknek se eleje, se vége. Ezek folyton folyvást folynak ( :mrgreen: ). A másik pedig, hogy kicsit részletesebben írj, bátran, ne csak annyit, hogy tetszik/nem tetszik. A cél az, hogy hasznos információkat osszunk meg, ami alapján fel lehet fűzni egy beszélgetést.

ON: Szerintem semmi értelme középpályást venni, bármennyire is jó - amúgy még ez sem igazolt. Vagyunk elegen, vannak az akadémián is tehetségek.
més que un club
lgeri
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.03.12. 21:32:14

2019.09.28. 09:02:50

Sziasztok!
Fabian Ruizról nagyon jó véleménnyel vagyok.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2019.09.27. 16:47:25

geridoss írta:
Zolika10 írta:Fabian Ruizról ír az NSO a jövő nyári igazolásoknál. Még nem láttam tőle 1 percet sem. Valaki?
Szeptember van.

Lehet már most látják, hogy sopó lesz a szezon.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.27. 16:26:13

geridoss írta:
Zolika10 írta:Fabian Ruizról ír az NSO a jövő nyári igazolásoknál. Még nem láttam tőle 1 percet sem. Valaki?
Szeptember van.
És? Olyan kevés a középpályásunk, hogy nem baj, ha már most a jövő nyarat tervezzük, de remélem kizárólag középpályásokat fogunk venni!

Amúgy több helyen szóba került a srác, ha jól láttam Abidal élőbe is megnézte.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.27. 16:21:36

Zolika10 írta:Fabian Ruizról ír az NSO a jövő nyári igazolásoknál. Még nem láttam tőle 1 percet sem. Valaki?
Már korábban is sokat cikkeztek róla, de iszonyat drága lenne. Láttam kétszer a Napoliban meg a románok ellen, annyira nem tűnt nagy számnak, persze ez még nem jelent semmit. Mondjuk 80-90 milliót adni olyanért aki gyakorlatilag 23 évesen kerül először igazán "reflektorfénybe" nem biztos, hogy annyira megéri. Középpályán pedig megvagyunk, vannak fiatal, nagyon tehetséges játékosok, mint Arthur vagy De Jong Puig pedig még lehetőséget sem kapott.

Dani Olmo-t figyelték még, aki szerintem nagyon penge kis játékos. Öt nem bánnám ha vissza tudnánk hozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.09.27. 16:02:50

Zolika10 írta:Fabian Ruizról ír az NSO a jövő nyári igazolásoknál. Még nem láttam tőle 1 percet sem. Valaki?
Szeptember van.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2019.09.27. 15:48:43

Fabian Ruizról ír az NSO a jövő nyári igazolásoknál. Még nem láttam tőle 1 percet sem. Valaki?
Hattrick: Tatabánya City
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2019.09.04. 02:34:08

Hello Mindenkinek !

A tényeken természetesen semmit sem változtat, de mindent elmond a Ney sztoriról az alábbi idézet:

Mi Neymarral abszolút elégedettek voltunk, a világ egyik legjobb játékosáról beszélünk, aki szenzációs képességekkel rendelkezik. Nem mi voltunk azok, legalábbis a szakmai stáb, aki azt mondta, hogy keressen magának új csapatot. Nem mi nyitottuk ki az ajtót, ő volt az, aki szeretett volna ebben az átigazolási időszakban távozni és nem csak szakmai, hanem személyes és privát okok miatt is. Mi annak örülünk, hogy ez lezáródott, tisztán láthatunk és tervezhetünk vele” – mondta Lőw Zsolt, a PSG másodedzője az M4 Sportnak a Neymar körül kialakult helyzetről.

Egyébként örülnék, ha nem lenne igazam, de örömben szűkös szezon elé nézünk Kedves Szurkolótársak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.03. 22:28:41

Mondjuk ezt már én se tudom hova tenni. Egy hete még a Barca volt az álma plusz (állítólag?) a fizetése feléről is lemondott volna, jövő héten viszont megy a bíróságra beperelni a klubot és még kamatot is kér

Wtf

Neymar>Dembelé ez nem is kérdés, viszont van pozitívum abban hogy nem jön, mert szerintem anyagilag ezt már nem élte volna túl a klub.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.09.03. 20:42:41

Bartoék csak hitegették egész nyáron a palit hogy aztán 75 millióval még meg is kopasszák és azt utána befektessék egy másik játékosba télen. :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.09.03. 20:16:48

Jah... 75-öt leszedünk róla, ő meg vígan idejön fele fizetésért. Nyílván van realitása.....
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2019.09.03. 18:40:38

És ezek után még visszahoznátok? A barca helyében a szögletzászlóval verném agyon.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.03. 17:57:21

NSO a Mundo-rahivatkozva:
"A spanyol lap beszámolója szerint a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) átigazolási szabályzatának egyik pontja, a „védett időszak” könnyítheti meg Neymar klubváltását 2020 nyarán. A szabály szerint azok a játékosok, akik új kontraktus aláírása nélkül legalább három évet eltöltenek az első szerződésük megkötése után az adott csapatnál, kivásárolhatják magukat.

Az összeget a FIFA számolja ki, többek között a labdarúgó játékjogáért kifizetett átigazolási díjat, a jelenlegi piaci értékét, az amortizációt és egyéb változókat figyelembe véve.

A Mundo Deportivo szerint Neymar ügynökei már egyeztettek a FIFA-val, így 2020 nyarán a brazil támadó 170 millió euró körüli összegért kivásárolhatja magát a szerződéséből."
Erről a szabályról nem tudtam, de akkor így még nagyobb az esélye, hogy jövőre jön.

A másik: Az AS szerint Szeptember 27-én lesz a tárgyalás, ahol Neymar 26 milliót + 10% kamatot követel a klubtól, a klub pedig 75 miiliót Neymar-tól.
Nem tudom a klub miért tart igényt erre, simán kivásárolta magát a reklámpénzből, nem?

Amúgy simán benne van, hogy valahogy legombolják róla azt a 75 misit, aztán 1 év múlva lerakják Párizsban az asztalra. Ha igaz ez az Mundo-Nso hír, hogy 170-ért el kell engedniük, akkor nem lenne rossz 95 misi ráfordítással visszahozni.

És mi még azt hittük, hogy a nyár végével túl leszünk a drámán...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.03. 15:53:16

"bőven leadott volna a fizetési igényéből, pluszba még 20 millióval be is szállt volna a transzferbe" - ezek azért nem betonbiztos információk. Ezekre nem vennék mérget. Plusz azért ott van olyan, hogy aláírási pénz neki, aláírási pénz a managernek.... plusz a lead a fizetési igényéből, talán még ez is durvább mint amit nálunk keresett.

Abba sem látunk bele, hogy kinek hogy működik a motiváció. Messi már 5 éve is bele***na az egészbe, akkor is kb egy istenként maradna fent a neve, de még évről évre mutat újat, és úgy tud örülni a 12324332. góljának is, hogy nem hiszem el néha. Motiváció lehet nagyon sok kerettagnak a BL, és akinek már van, azoknak pedig az elmúlt évek miatt kéne, hogy az legyen. Ha pedig nem motiváltak, akkor ezeket kéne elküldeni. Csak úgy, hogy az edzőnek láthatóan nem sok beleszólása van ebbe... emlékszem idejött Pep, és olyan szent teheneket egyből elzavart, mint Dinho és Deco. És mennyire igaza volt. Most ilyet ki lépne meg?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7335
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.03. 15:14:36

zsoltfree írta:ű Csak a klub tulaja ezzel azt akarta egyértelműen kifejezni, hogy NEM eladó.
Pontosítanék, inkább azt akarta kifejezni, hogy NEKÜNK nem eladó. A Realnak például jóval kedvezőbb kondíciókat kínált fel. Mondjuk ebben benne volt az is, hogy a Madrid egyértelműen Mbappéra hajt, ha Neymart elviszik onnan nincs az a pénz amiért megszereznék majd a franciát.
zsoltfree írta:Neymar szemszöge is érdekes.
A választása szerintem teljesen indokolt volt. Itt már megnyerte a maga trófeáit, de az nyilvánvaló volt, hogy jó ideig nem lesz a csapat első számú vezére, nem 1-2 év míg Messi "kirotál" plusz Suarez is a csapat egyik kulcsfigurája volt. A PSG-ben akkor indult egy akkor ígéretesnek tűnő projekt, ahol az alfa és az omega lett volna, nem mellesleg iszonyatos pénzért. Az, hogy ez a terv megbukott Párizsban nem feltétlenül az ő sara.
A távozása tényleg elég inkorrekt volt, bár az utóbbi évek alapján én nem feltétlenül csak őt venném elő ezért, a vezetőségből kiindulva többtényezős lehetett ez a dolog.
Viszont az, hogy bőven leadott volna a fizetési igényéből, pluszba még 20 millióval be is szállt volna a transzferbe nekem azt mutatja, hogy nem egy pénzmániás takony lett volna, de ami még fontosabb, biztos, hogy rohadt motivált lett volna és küzdene rendesen. Ez hiányzik nagyon jelenleg a csapatból és ha párosul azzal a tudással ami neki van (mert focizni biztosan nem felejtett el) baromi nagy erősítés lehetett volna. De ami talán a legfontosabb, hogy posztra érkezett volna. Ehelyett jött egy Griezmann, aki alapvetően kiváló játékos, de egyszerűen itt nincs helye, nála pedig könnyen elfelejtik, hogy mit csinált az igazolása előtt. Ráadásul lett még egy újabb balhénk az ATMA-val, amiben lehet hogy valójában nem volt hibás a klub, de egy másik csapatnál is elvágtuk magunkat és lett egy újabb transzferünk, ami nem tűnik teljesen tisztának.
Forca Barca!!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.09.03. 12:45:40

Még a végén nem kell aggódnunk a jövendőbeli Neymar üzletek miatt ha kizárnak minket az átigazolási piacról.
https://www.expressandstar.com/sport/fo ... nd=1635936" target="_blank

Elvileg a klub "elfelejtette" kifizetni a West Bromnak a 16 éves srác árát.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.03. 12:38:42

Ha Rakiticnek 2 év múlva nyáron jár le a szerződése, ez röviden azt jelenti, hogy most még kaphattunk volna pár tízmilliót érte, de jövő nyáron pont semmit sem fog érni. Talán télen, ha valahol lesérülne egy irányító akkor. De ha addig nem lesz játékban, akkor nem valószínű.
Remélem azért nem az lesz belőle, hogy padozik egy szezont. Van bőven meccs, jól fog még ő jönni, ha már itt maradt.

Neymar sztori pedig szerintem több tényezős:
- PSG szemszögéből: állítólag az elnök 300 millát akart érte. Csak azt elfelejti, hogy ő is úgy vette meg 222-ért, hogy volt előtte pár jó éve a világ egyik legjobb klubjában, és folyamatosan javuló tendenciát mutatott, kb. a legjobb korban volt, brazília mint focinemzet legnagyobb csillaga, és egyértelműen a legesélyesebb egy képzeletbeli Messi-CR utáni korszak aranylabdáira. És akkor sem ennyit kértünk érte, és akkor sem akartuk eladni, egyszerűen ennyi volt a kivásárlási ára. Szvsz ennyiért nem bántam, hogy elment, mert bár voltak jó meccsei, időszakai, de nem volt a topon még utolsó évében sem egész évben. Tehát ilyen körülmények közt vesznek egy Neymart 222-ért. Utána eltelik 2 év, egy francia ligában (bl-ben: 0), ahol ugyan bajnokok lettek, de a csapaton belül sem egyértelműen emelkedik ki, és nem alkotott maradandót. Kb csak pletykáiról írtak, ha volt róla hír, teljesítményéről nem igazán. Ráadásul egyik sérülés a másik után. Szóval eltelt 2 ilyen újabb év. Ilyenkor az a 222 (ami túlzó is volt) az nem értem miért menne 300-ra. Jó az inkább száznak is. Csak a klub tulaja ezzel azt akarta egyértelműen kifejezni, hogy NEM eladó. Ha meg lenne olyan idióta valaki, akinek ennyit megér...bár a mai pénzügyi szabályok mellett nem tudom hogyan lehetne kivitelezni egy ilyen nagy bizniszt. Viszont így van egy sztárjátékosa, aki menni akart, és nem érzi magát jól, és a szurkolókkal és a csapattársaival is van konfliktusa. Pont nem az ilyen csapatok nyernek szerintem BL-t. SZVSZ a PSG nem jött ki jól ebből.
- Neymar szemszöge is érdekes. Eljátszotta (volna) a tékozló fiút, de a klubja keresztbe tett neki. Igen, ezt nem fogják fel a nagy sztárok ilyenkor amikor aláírnak valahová, hogy a szerződésen az 5 vagy akármennyi év az mit is jelent. Ha ennyi esze volt, és kellett neki a központi figyelem és a mégtöbb lóvé, akkor ne csodálkozzon ha ez van. Ha BL-t nyertünk volna, akkor mennyire kész lett volna... Most maradt egy klubban, ahol nem igazán van motiváció. Ha szétfocizná a bajnokságot, akkor sem nyerne aranylabdát, vagy akkor sem lenne elismertebb, csak ha egy BL-t is hozzákanyarítana. Ez pedig szerintem nem annyira lehetséges. Az elmúlt évek úgymond kisebb bajnokságok csapatai nem azért voltak jók ott mert tele voltak sztárokkal, hanem mert tele voltak tehetségekkel, és full összhang és akarás volt (Ajax, Porto, Monaco). Ez a PSG-nél szerintem nincs. SZVSZ a játékos sem járt jól ezzel az egésszel.
- Mi pedig tavaly előtt vesztettünk egy jó támadót, aki bár Suareztől jobb, de Messinél messze nem és nem is lesz. Valamint nagyon is sok pénzt kaptunk érte. És ha már menni akart, akkor azzal nem tudtunk mit kezdeni. Ahogy elment, az no comment kategória. Szóval kaptunk érte több pénzt is, mint bárki is remélt volna, és nem egy konkurens csapathoz igazolt, ez is fontos. Én nem igazán bántam. Mi szerintem ezzel jól jártunk. És ha most adtunk volna 130+dembelét, akkor gyakorlatilag validáltuk volna azt az esztelen kivásárlási árat, amit kifizettek érte. Sőt, még emeltünk is volna rajta. Az évszázad égése lett volna, ráadásul az elmúlt két évben nem tudom mennyit fejlődött, de hogy sérülékenyebb lett, az biztos. SZVSZ mi ezzel jól jártunk, hogy akkor és annyiért elment, és azzal is, hogy most nem hoztuk vissza. Én csak akkor örültem volna, hogy jön, ha olyan 100-120-ért el tudjuk hozni.

Nekünk szerintem nagyon jó állományunk van idén, lehetséges feltörekvő fiatalokkal, csak a jelenlegi ütős taktikát kéne kitalálni, és az új embereket + Dembele, Roberto, Semedo, Griezmann, De Jongot a posztjukhoz legmegfelelőbb helyeire kéne beépíteni, és akkor tolhatnánk egy nagyon nagy évet.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.09.03. 09:12:23

lics írta:Rakiticnek jövő nyáron jár le a fizetése nem? Nagyszerű lesz, pedig el lehetne passzolni 30-50 ért jövőre. Lehet annyira berágott, hogy szivatásból inkább ingyen elmegy. Azért a jövő nyár érdekes lesz, szerintem esélyes, hogy Vidal, Rakitic, Suarez, Busquets, (Dembele, Umtit ha nem lesz kezdő) mennek.
A 2020/21-es szezon végéig van szerződése, szóval az ideivel együtt még két éve van, ha nem lesz helye, nem fog várni szívatásból két évet a padon/lelátón, még simán van esélye élete utolsó nagy szerződésére.

Meg is érdemelné. Amúgy hihetetlen, hogy mennyiségre milyen jól állunk a középpályán, de nincs olyan játékosunk ott, aki fazont tudna szabni a játéknak, aki képes lenne a csapatrészek közti kapocs lenni. De Jong vagy Arthur talán lehet ilyen, de egyelőre még messze nem az.

De persze el kellett verni a nyarat egy ötödik középhátvéd, ötödik sztártámadó utána hajszára, közben meg kölcsönadni két marék fűmagért az egyetlen játékost, akiben megvolt a lehetőség, hogy a megfelelő szerepkörben betöltse ezt a posztot...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.09.03. 08:46:05

Rakiticnek jövő nyáron jár le a fizetése nem? Nagyszerű lesz, pedig el lehetne passzolni 30-50 ért jövőre. Lehet annyira berágott, hogy szivatásból inkább ingyen elmegy. Azért a jövő nyár érdekes lesz, szerintem esélyes, hogy Vidal, Rakitic, Suarez, Busquets, (Dembele, Umtit ha nem lesz kezdő) mennek.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.03. 08:42:57

egy egész rövid összefoglalás az átig. idényről:
-jellemzően a Neymar kudarc miatt emlékezetes. hogy miért kudarc? mert akarták de nem tudták megcsinálni.
-a középpálya "túlsúlyos" maradt annak ellenére hogy nem így akarták
-nincs egy elfogadható szintű csere kilences
-a védelem csak névlegesen van meg. a jobb oldal gyenge-bizonytalan( Semédo-Wague-S.Roberto???)a balon Alba helyettesítése papíron ok. valóságban megoldatlan (nincs egy bejáratott ember ott)
-sok vívódás után magam is oda jutottam, hogy Valverde gyenge a Barcelona elvárásaihoz és különösen gyenge ehhez a felemás kerethez.
- így együtt pedig : gyengék vagyunk egy sikeres idényhez. a végére pedig a közhely: bár ne legyen igazam.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.03. 08:42:57

egy egész rövid összefoglalás az átig. idényről:
-jellemzően a Neymar kudarc miatt emlékezetes. hogy miért kudarc? mert akarták de nem tudták megcsinálni.
-a középpálya "túlsúlyos" maradt annak ellenére hogy nem így akarták
-nincs egy elfogadható szintű csere kilences
-a védelem csak névlegesen van meg. a jobb oldal gyenge-bizonytalan( Semédo-Wague-S.Roberto???)a balon Alba helyettesítése papíron ok. valóságban megoldatlan (nincs egy bejáratott ember ott)
-sok vívódás után magam is oda jutottam, hogy Valverde gyenge a Barcelona elvárásaihoz és különösen gyenge ehhez a felemás kerethez.
- így együtt pedig : gyengék vagyunk egy sikeres idényhez. a végére pedig a közhely: bár ne legyen igazam.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.03. 00:13:37

Ha meg csak 3-4 évre írnak alá, 2 évente lehet emelni a fizut.
Válasz küldése