Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.30. 14:53:08

Oké, de ha megnézed, rajta kívül szinte senkinél nem fordult elő ez a rásérülés. Umtiti térde amúgy is rottyon van, talán Messi volt még ilyen most, de ha jól tudom nála más probléma merült fel, nem ugyanarra sérült rá.

Ezért is mondtam ezt a bemelegítés ellógást, szerintem nagyrészt ezért volt már többször is olyan, hogy sérülésének felépülése után bejött a pályára, aztán újra meghúzódott. Lyoni eset, most is, plusz egyszer egy hazai kupameccsen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.30. 14:33:00

MatyiG írta:Jogos, csak Suárez 13 meccset hagyott ki összesen. :D

Ha Dembélé is csak egy-két hetekre sérülne le, nem lenne vele baj. De a mostani nem az első olyan volt, hogy felépült egy sérülésből, aztán rá néhány napra újra kidőlt. Ez az idegesítő, hogy nem lehet rá konstans hosszútávon számítani.

Ezért írtam, hogy a sérülés mértéke más. De az például nem lehet, hogy túl gyorsan engedik vissza egy-egy sérülésből? Ott volt a Lyon elleni meccs, ahol leült már a padra sérülésből visszatérve, utána Valverde teljesen indokolatlanul beállította és 10 perc alatt rásérült. Nekem ez például azt mutatja, hogy nem épült fel rendesen, de az orvosok egészségesnek nyilvánították.
De ott van példának a Real, ahol nem voltak jellemzőek az ilyen jellegű sérülések, aztán Zidane kivágta az addigi erőnléti edzőt meg a fél orvosi stábot és hirtelen elkezdődtek az izom és hasonló problémák. Korábban akkor miért nem jelerntkeztek hasonló sérülések Dembélénél és miért sérül most folyamatosan rá a korábbiakra? Miért lép fel túlterheltség? Ez szerintem egyértelműen a szakmai stáb hibája.
Vermaelen világ életében több időt töltött az orvosi szobában, mint a pályán, nála ez várható volt, de egy fiatal korábban panaszmentes játékosnál ez hhogy jön ki ennyire? Biztos azért mert sokat videjátékozik.

Nem azt mondom, hogy sose kerülne emiatt a lelátóra,mert kiküszöbölhetlen, de azért számomra gyanúsak ezek a visszatérő gondok.

Mondjuk a Mundo szerint most már Messivel együtt a csapattal edzettek, szóval bíztzunk benne hogy innen már tartós lesz ez az állapot mindkettejüknél.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.30. 14:15:12

Jogos, csak Suárez 13 meccset hagyott ki összesen. :D

Ha Dembélé is csak egy-két hetekre sérülne le, nem lenne vele baj. De a mostani nem az első olyan volt, hogy felépült egy sérülésből, aztán rá néhány napra újra kidőlt. Ez az idegesítő, hogy nem lehet rá konstans hosszútávon számítani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.30. 14:05:11

MatyiG írta:
Chino írta: Az utóbbi két évben ha szigorúan vesszük úgy tudom háromszor volt sérült. (Ebből egyszer ugyanaz újult ki rövid időn belül 2 hétig).
Több játékos is összeszedett ennyit, csak a sérülés mértékében volt eltérés.
https://www.transfermarkt.com/ousmane-d ... ler/288230" target="_blank

Hetedjére sérült, 46 meccset hagyott ki emiatt. Ebből háromszor ugyanarra sérült rá. Egyedül tavaly tavasz és ősz volt az az időszak, amit kibírt sérülés nélkül, de ha jól emlékszem ekkor jött ez az edzés elkéséses időszaka.
Ha minden kisebb-nagyobb sérülést beleveszel akkor nézd meg mondjuk pl. Suarezét.

Ő ugyanebben az időszakban tízszer.

https://www.transfermarkt.com/luis-suar ... eler/44352" target="_blank

És ebben az idei nincs is benne.

De több játékosunk is volt legalább 4x-5x.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.30. 13:47:27

Chino írta:
MatyiG írta:Vannak sérültjeink, ahogy minden csapatnak is. De nézzétek már meg, hogy XY mennyit volt sérült a csapatban, és mennyit Dembélé az utóbbi két évben.
Az utóbbi két évben ha szigorúan vesszük úgy tudom háromszor volt sérült. (Ebből egyszer ugyanaz újult ki rövid időn belül 2 hétig).
Több játékos is összeszedett ennyit, csak a sérülés mértékében volt eltérés.
https://www.transfermarkt.com/ousmane-d ... ler/288230" target="_blank

Hetedjére sérült, 46 meccset hagyott ki emiatt. Ebből háromszor ugyanarra sérült rá. Egyedül tavaly tavasz és ősz volt az az időszak, amit kibírt sérülés nélkül, de ha jól emlékszem ekkor jött ez az edzés elkéséses időszaka.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.30. 13:39:37

MatyiG írta:Vannak sérültjeink, ahogy minden csapatnak is. De nézzétek már meg, hogy XY mennyit volt sérült a csapatban, és mennyit Dembélé az utóbbi két évben.
Az utóbbi két évben ha szigorúan vesszük úgy tudom háromszor volt sérült. (Ebből egyszer ugyanaz újult ki rövid időn belül 2 hétig).
Több játékos is összeszedett ennyit, csak a sérülés mértékében volt eltérés.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.30. 13:35:02

davi10 írta:
Nem tudom, hogy van-e időd és kedved visszakeresni, de hidd el, hogy sokan elővették már az első meccs után Dembele-t, akkor többek között én is, természetesen nem szemétláda formában :D
Alba meg teljesen más tészta nálam, Ő lehozott 2 szezont közel GOD módban, az volt az első kifejezetten rossz meccse. És ebben viszont Valverde is hibás, már az elején lehetett látni, hogy rossz napot fogott ki, és annál még az is jobb lett volna, ha Semedo megy át a balosra, de csak nem cserélt, illetve igen, lehozta Vidal-t, aki a legjobb volt az első félidőben.
Busi meg Suarez hiába nem "butanéger", ők is elég sokszor elő vannak véve.

Az nem baj, ha játszik, az a baj, ha játszik és bénázik. :D
akkor tisztelet a kivételnek.

viszont hatalmas önbecsapás továbbra is, ha azt a kihagyott ziccert állítjuk be a kiesésünk fő okának, vagy egyáltalán okának.
3-0 volt a végeredmény.

de ez már más téma, ezzel csak arra utaltam, hogy bolhából elefántot.

MatyiG írta:
És igen, biztos köze van ennek a táplálkozásához, bemelegítéséhez. Ennyivel nem hiszem, hogy jobb lenne a Rennes vagy a Dortmund orvosi stábja.

Én szeretném, ha befutna nálunk, de fejben egyszerűen kevés ide, pedig a képességei adottak. És az sem másodlagos, hogy mennyiért hoztuk, és mennyit keres itt, hiába nem a mi pénzünk. Ezt a pénzt máshogy is el lehet/lehetett volna költeni, persze utólag okos az ember.
de akkor Rennes-ben meg Dortmundban nem evett hamburgert? vagy lehet hogy odafigyeltek esetleg rá? Nem tudom, kérdezem.
nem másodlagos, de amikor szidni kell, akkor nem érdemes felhozni negatívumként a személyére vonatkozólag.
ha 15 millióért vettük volna, ugyanannyira lenne szomorú a helyzete, mint jelen esetben. nem oszt nem szoroz.
legalábbis ha Fatival történne ez ne adj isten, aki lényegében ingyen volt, ugyan úgy csalódott lennék.

ez, hogy ennyiért vettük a vezetőség kritikája, nem a játékosé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.30. 13:25:54

davi10 írta:Valakivel nagyon keversz, ha már személyeskedni akarsz, legalább a jó embert találd be
Ezt direkt többesszámban írtam, nem konkrétan Neked címezve egy az egyben, de hát...
És nem hiszem, hogy személyeskedés lenne.
De jó, legyen Neked igazad, én befejeztem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.30. 13:21:52

Vannak sérültjeink, ahogy minden csapatnak is. De nézzétek már meg, hogy XY mennyit volt sérült a csapatban, és mennyit Dembélé az utóbbi két évben.

Oké, Umtitivel lehet példálózni, de az ő esete szintén teljesen más. Mondjuk ő is nevetséges, hogy nem műtteti meg a térdét, és egy éve harcképtelen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.30. 13:08:09

davi10 írta: Úgy sérült le, ahogy.
Nem 1 edzésről késett, és volt amikor nem csak késett, hanem meg se jelent.
Én ilyenről speciel nem hallottam. Az állítólagos "nem szólt a sérüléséről" hírről pedig kiderült, hogy csak egy kis fájdalmat érzett, ami egy görcsnek tűnt. Ennek ellenére persze szólhatott volna, de mennyivel jobban hangzik, ha azt írják, hogy szándékosan eltitkolta.
davi10 írta:Azt várod mindenkitől, hogy ezeket egyből felejtse el, és bármi szarság van körülötte, akkor senkibe fel se merüljön, hogy megint valamit bénázott? Sokkal valószínűbb, hogy a diplomás orvosok a hibásak megint, hiába nincs ennyi szenvedés egyik játékossal. sem.
Ha csak 1 ilyen hír lett volna, ahol a gyerek a hibáztatható, akkor megérteném a felháborodást, de nem ez a szitu.
Az, hogy ennyit sérült szerinted nincs köze a szakmai stábnak!? Sose volt előtte sérült se a Dortmundban se a Rennes-ben, erre hirtelen elkezd videojátékozni és ezért sérülékeny lesz? Mellesleg folyamatosan dőlnek ki a játékosok. Suarez is esett ki combhajlító izom probléma miatt, Messi hónapok óta egyik sérülésből a másikba esik. Alba se volt híres arról, hogy hetekre kiesik. Fati térdsérülésre panaszkodik, de ki tudja mi a kiváltó ok. Umtiti ki tudja mikor volt már a pályán.
A túlterheltség miatti sérülés pedig számomra nem úgy tűnik hogy a játékos hibája.
Mellesleg Piqué lenyilatkozta, hogy Dembélé az egyik, aki legjobban hajt edzésen.

Szinte mindenre érkezett cáfolat, ami miatt itt butanégerezve van, de az már nem szalagcím, nem lehet vele eladni az újságokat, az ilyen The Sun stb. meg... Inkább nem mondok semmit.

Suarez példájáról pedig annyit, hogy ha nem úgy hívnák és nem abban a helyzetben lenne a keretbe se kerülne be vagy 10 millióért adnák el egy másik csapatnak. Mégsincsenek szalagcímek amin annyira kikezdik, mint Dembélét pedig bőven rászolgált, ráadásul iszonyatos összeget akaszt le ezért a teljesítményért. Van egy múltja meg kapcsolatai, ezért szent tehén.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.30. 12:22:49

johdepp írta:
davi10 írta:Ennek így túl sok értelme nincsen...
Mert annak aztán sok értelme volt, amikor Andreas itt az orvosi és az edzői stábból kereste a felelőst, beírtad ügyesen, hogy fortnájtozik, meg ellóg kivizsgálásokat...
davi10 írta:A mostani esetnél nem volt ilyen hír, de ilyet nem is állítottam.
Meg annak is sok értelme volt, hogy amikor a mostani ügyről kértem a roppant hiteles cikkeket, amikre alapoztad a tényszerű véleményedet, erre Te belinkelsz egyhónapos cikket a The Sunról, meg egyéves cikket a Goal.com-ról...
Mondtam, első 5 találat (amik nem ugyanarról a 2 oldalról vannak, de akkor neked csak ez maradt meg).
Attól, hogy a mostani esetnél nem volt ilyen hír, attól még a többinél volt, vagy akkor felejtsük el? Azzal, hogy elhiszed vagy sem, nem tudok mit kezdeni, de nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...
Azért itt egy cikk, pont az eurobarcáról, (talán ennek az oldalnak még hiszel), ahol Abidal kifejezi a csalódottságát, Dembele hozzáállásáról, és hogy elbeszélgetett az ügynökével, de akkor ez is tuti csak kamu és miért piszkálják a srácot.
johdepp írta:Amikor a sajtó Dembéléről ír valami rosszat, sokan kajálják, mint az IGAZSÁGot, meg jöttök ide habzó szájjal fröcsögni és szemétládázni, amikor a kedvencetekről ír rosszat, akkor meg "kacsa, kamu, hülye sajtó". Amikor Dembéléről valami jót írnak, arról nem vesztek tudomást, amikor a kedvencetekről jót írnak, mentek [auto_cenzúra] a topikjába.
Valakivel nagyon keversz, ha már személyeskedni akarsz, legalább a jó embert találd be :D
johdepp írta: A kb. 30 méter hosszú pályán azért néha végigsprintelnek a 100 kilós srácok, arról nem is beszélve, hogy keményebb a parkett jóval, mint a gyep. A fociban sem látni azért olyan hirtelen irányváltásokat, mint amit a kosarasok lenyomnak néha. Bár oké, lehet, ezek inkább izületileg megterhelőek. Akárhogyan is, azt tartom, hogy ilyen fiatalon ennek nem szabadna tényezőnek lennie. A darts meg megterhelőbb, mint gondolnád, de lehet vele poénkodni.
Nekem mondhatod, a foci mellett a darts az, amit folyamatosan követek, úgyhogy senki nem poénkodott...
johdepp írta:Rémlik valami sztori Fletcherről
A Fletcher-sztori nagyon szomorú, de az se hangzik túl profin.
johdepp írta:És azt sem mondom, hogy szent a gyerek, mert valami defekt biztosan van a háttérben, de azért ami itt folyik az érkezése óta, az tényleg elképesztő. Először az volt a baj, hogy drága volt, aztán az, hogy megsérült, aztán jött egy hír, hogy fortjántozik, meg hogy késett egy edzésről, és azóta ezeken, vagy ezeknek a kombinációin pörög itt a nép. Röhej.
Úgy sérült le, ahogy.
Nem 1 edzésről késett, és volt amikor nem csak késett, hanem meg se jelent.

Azt várod mindenkitől, hogy ezeket egyből felejtse el, és bármi szarság van körülötte, akkor senkibe fel se merüljön, hogy megint valamit bénázott? Sokkal valószínűbb, hogy a diplomás orvosok a hibásak megint, hiába nincs ennyi szenvedés egyik játékossal. sem.
Ha csak 1 ilyen hír lett volna, ahol a gyerek a hibáztatható, akkor megérteném a felháborodást, de nem ez a szitu.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.30. 11:48:24

Valamelyik nap olvastam, hogy a játékpercek harmadát töltötte a pályán, mióta itt van. Nem tudom, hogy ebből a kétharmadból mennyi a sérülés, de szerintem lassan a játékpercek felét lesz kénytelen kihagyni, mert sérült/sérülésből jön vissza.

És igen, biztos köze van ennek a táplálkozásához, bemelegítéséhez. Ennyivel nem hiszem, hogy jobb lenne a Rennes vagy a Dortmund orvosi stábja.

Én szeretném, ha befutna nálunk, de fejben egyszerűen kevés ide, pedig a képességei adottak. És az sem másodlagos, hogy mennyiért hoztuk, és mennyit keres itt, hiába nem a mi pénzünk. Ezt a pénzt máshogy is el lehet/lehetett volna költeni, persze utólag okos az ember.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.30. 11:31:08

davi10 írta:Ennek így túl sok értelme nincsen...
Mert annak aztán sok értelme volt, amikor Andreas itt az orvosi és az edzői stábból kereste a felelőst, beírtad ügyesen, hogy fortnájtozik, meg ellóg kivizsgálásokat...
davi10 írta:A mostani esetnél nem volt ilyen hír, de ilyet nem is állítottam.
Meg annak is sok értelme volt, hogy amikor a mostani ügyről kértem a roppant hiteles cikkeket, amikre alapoztad a tényszerű véleményedet, erre Te belinkelsz egyhónapos cikket a The Sunról, meg egyéves cikket a Goal.com-ról...

Amikor a sajtó Dembéléről ír valami rosszat, sokan kajálják, mint az IGAZSÁGot, meg jöttök ide habzó szájjal fröcsögni és szemétládázni, amikor a kedvencetekről ír rosszat, akkor meg "kacsa, kamu, hülye sajtó". Amikor Dembéléről valami jót írnak, arról nem vesztek tudomást, amikor a kedvencetekről jót írnak, mentek [auto_cenzúra] a topikjába.
davi10 írta:Nem tudom, hogy lehet összehasonlítani, teljesen máshogy vannak terhelve a kosarasok, a focisták, a teniszezők, a darts játékosok, a sakkozók, stb. Szerintem nincs túl sok értelme összehasonlítani, hogy melyik sportoló hogy melegít be...
Pl. egy kosárlabdázónak mikor kell 30-50m-es sprinteket letolnia?
A kb. 30 méter hosszú pályán azért néha végigsprintelnek a 100 kilós srácok, arról nem is beszélve, hogy keményebb a parkett jóval, mint a gyep. A fociban sem látni azért olyan hirtelen irányváltásokat, mint amit a kosarasok lenyomnak néha. Bár oké, lehet, ezek inkább izületileg megterhelőek. Akárhogyan is, azt tartom, hogy ilyen fiatalon ennek nem szabadna tényezőnek lennie. A darts meg megterhelőbb, mint gondolnád, de lehet vele poénkodni.
davi10 írta:Ha mégis tudott játszani, akkor 5 rossz megmozdulására jutott 1 szép.
Lehet, én emlékszem rosszul, de január-február körül, amikor hosszabb ideig tudott játszani, Messi után a csapat legjobbja volt magasan.

Egyébként csak így lábjegyzetnek ideteszem, habár ennek sem lesz semmi értelme, tudom...
Sosem lehet tudni, mi folyik a háttérben. Rémlik valami sztori Fletcherről 5-10 évvel ezelőttről. Nem tudom, pontosan hogyan volt, de egy rakás edzést ellógott, meccseken nem jelent meg, csapatösszeröffenésekre nem ment el. Utólag derült ki, hogy valami elég komoly betegsége volt, folyamatosan orvoshoz járt, szégyellte a dolgot, ezért hazudott a saját csapattársainak, a csapatnak. Az egész egy nagy klaszterfakk volt. Nem mondom, hogy ilyen van Debélével, de sosem lehet tudni, mi van igazából a dolgok mögött.
És azt sem mondom, hogy szent a gyerek, mert valami defekt biztosan van a háttérben, de azért ami itt folyik az érkezése óta, az tényleg elképesztő. Először az volt a baj, hogy drága volt, aztán az, hogy megsérült, aztán jött egy hír, hogy fortjántozik, meg hogy késett egy edzésről, és azóta ezeken, vagy ezeknek a kombinációin pörög itt a nép. Röhej.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.30. 11:28:59

csababarca írta: Na igen, a másik, hogy a Liverpool ellen kihagyott ziccere is. Akkor éppen nem zavart senkit olyan szinten, majd miután szégyenletes teljesítménnyel kiestünk, elővették az okosok. Miért? Miért nem az adott meccs szituációt, és pl Alba érthetetlen teljesítményét fejtegették? Mert ott azon a meccsen estünk ki.
ha az lett volna, hogy a visszavágón hagy ki ilyet Dembelé (amiből Suarez kihagyott tavaly meccsenként 1-2t btw), akkor érhető lenne. Így baromira nem az, csak egyszerűbb a "butanéger" gyereket hiábztatni, mint a közkdvelt Albát, vagy az összes játékost elővenni.

én csak unom, hogy ha játszik az a baj, ha megsérül, akkor meg az a baj.
Nem tudom, hogy van-e időd és kedved visszakeresni, de hidd el, hogy sokan elővették már az első meccs után Dembele-t, akkor többek között én is, természetesen nem szemétláda formában :D
Alba meg teljesen más tészta nálam, Ő lehozott 2 szezont közel GOD módban, az volt az első kifejezetten rossz meccse. És ebben viszont Valverde is hibás, már az elején lehetett látni, hogy rossz napot fogott ki, és annál még az is jobb lett volna, ha Semedo megy át a balosra, de csak nem cserélt, illetve igen, lehozta Vidal-t, aki a legjobb volt az első félidőben.
Busi meg Suarez hiába nem "butanéger", ők is elég sokszor elő vannak véve.

Az nem baj, ha játszik, az a baj, ha játszik és bénázik. :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.30. 11:17:51

A b-seknek rossz példa lehet, de látod itt van Perez meg Fati, akik megkapják a lehetőséget.

én úgy vagyok vele, hogy ezért a helyzetért Dembele is hibás, illetve a szakmai stábnak is meg van a felelőssége.

Messire én sem maffiavezérként céloztam, de köztudott hogy barátságot ápul Suarezzel, lehet (nem biztos) ezért nem kezdik ki. Biztos nem vakok az újságírók sem.

Na igen, a másik, hogy a Liverpool ellen kihagyott ziccere is. Akkor éppen nem zavart senkit olyan szinten, majd miután szégyenletes teljesítménnyel kiestünk, elővették az okosok. Miért? Miért nem az adott meccs szituációt, és pl Alba érthetetlen teljesítményét fejtegették? Mert ott azon a meccsen estünk ki.
ha az lett volna, hogy a visszavágón hagy ki ilyet Dembelé (amiből Suarez kihagyott tavaly meccsenként 1-2t btw), akkor érhető lenne. Így baromira nem az, csak egyszerűbb a "butanéger" gyereket hiábztatni, mint a közkdvelt Albát, vagy az összes játékost elővenni.


én csak unom, hogy ha játszik az a baj, ha megsérül, akkor meg az a baj.
nagy reményeket nem fűzök hozzá, ezek az izomsérülések egyszerűen olyanok, hogy nehéz velük mit kezdeni, aki hajlamos rá, az megszívta. lehet mérsékelni, de nehéz. ehhez meg kell a játékos és a szakmai stáb is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.30. 11:09:50

csababarca írta: részben.
de miért bosszant? kit érdekel ez, nem a mi pénzünk.
dobtak már ki komoly pénzeket másokra is, aztán nem lett belőlük semmi, mégsem volt ekkora gyűlöletkampány ellenük.
akkor adnék igazat, ha a gyerek folyamat sírna, meg szidná a klubot, csapatot, illetve ő szabta volna meg az árát, amennyiért idehozták.
mivel ezek közül egyik sem teljesül, így nem is értem miért kell folyamat beleállni.
szerintetek boldog amiatt hogy folyton sérült? ez a vágya, hogy ne focizhasson, hanem járja az orvosi stábokat? ezt ti sem gondolhatjátok komolyan.

játékosok maximum sajnálják, hogy nem játszhat Dembelé, mintsem morgolódnak, hogy mennyiért hozták ide. őket ez baromira nem érdekli.

Suarezt lehetne ekézni, de nem teszik, valószínűleg Messi miatt, plusz az uru azért letett komoly szezonokat már a csapatban.
Griezes meg még türelmi fázisban van, hidd el, ha így folytatja beindulnak az újságírók.

én is eladnám már, ésszerű keretek között, hátha máshol rendberakják. ha vannak is vele bajok fejben amit nem kétlek, egy Valverde nem fogja megregulázni, ahogy a keretben sincs olyan, aki ezt megtenné.

btw, undorító dolog volt szemétládázni rá, amiért nem ment bele a Neymar üzletbe.ez nem te voltál, de az ilyenekre gondolok, amikor azt mondom, hogy indokolatlanul beleállnak itt egyesek.
Elsősorban nem is az anyagi vonal bosszant, hanem, hogy megvettünk egy piszok tehetséges gyereket Neymar helyett (amikor még Coutinho se volt), erre egyből lesérült, és erre jöttek a hírek, hogy nem szólt előtte, bohóckodhattunk 2 támadóval. Aztán jött Coutinho, akinek tavaly szintén nem ment a játék, akkor se lehetett számítani rá. Ha mégis tudott játszani, akkor 5 rossz megmozdulására jutott 1 szép. És akkor erre jöttek ezek a hírek, amik hát nem tettek tanúbizonyságot az elképesztően profi hozzáállásáról.
Mondjuk ha én La Masia-s srác lennék, akkor biztos megfordulna a fejemben, hogy miért van itt ez a srác, amikor engem sokkal profibb hozzáállásra neveltek, de akkor ezzel lehet, hogy egyedül vagyok/lennék.
Így, hogy jött Griezmann és a Perez-Fati duó berobbant, így már nem bosszant annyira, megoldjuk nélküle. De annak nem tudok örülni, hogy valószínűleg már soha nem látjuk azt, hogy tényleg mi lenne a gyerekben.

Messi nem hiszem, hogy már akkora maffiavezér lenne, hogy az Ő haverjairól nem szabad csúnyákat írni :D

A szemétládázáson felröhögtem, de mondjuk van a másik véglet, akik szerint a klub a hibás, mert nem biztosított neki lakást, tolmácsot, ébresztőórát, és Valverde hibája, hogy a Liverpool ellen elbénázta a ziccert, mert a szemét edző nem játszatta és nem volt játékba.

Én igyekeztem a 2 véglet között maradni, de ez akkor nem biztos, hogy sikerült.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.30. 10:16:27

davi10 írta:
Egy részét magamra veszem, bár lehet, hogy az egész nekem volt címezve.

Nem utálom a gyereket és nem nézem semmibe, egyszerűen nem tartom egy agysebésznek és mocsok bosszantó az egész szitu.

Hiába van távol a csapattól, nem hiszem, hogy a játékosok örülnek neki, hogy idehoztak akkoriban rekordpénzért egy gyereket, akivel csak a gond van, nem lehet rá számítani, és mocsok nagy fizut kap.

Mégegyszer mondom, piszok tehetséges a srác, és nagyon szurkolok még a mai napig neki, hogy beváljon, de én már nem erőltetném.

részben.
de miért bosszant? kit érdekel ez, nem a mi pénzünk.
dobtak már ki komoly pénzeket másokra is, aztán nem lett belőlük semmi, mégsem volt ekkora gyűlöletkampány ellenük.
akkor adnék igazat, ha a gyerek folyamat sírna, meg szidná a klubot, csapatot, illetve ő szabta volna meg az árát, amennyiért idehozták.
mivel ezek közül egyik sem teljesül, így nem is értem miért kell folyamat beleállni.
szerintetek boldog amiatt hogy folyton sérült? ez a vágya, hogy ne focizhasson, hanem járja az orvosi stábokat? ezt ti sem gondolhatjátok komolyan.

játékosok maximum sajnálják, hogy nem játszhat Dembelé, mintsem morgolódnak, hogy mennyiért hozták ide. őket ez baromira nem érdekli.

Suarezt lehetne ekézni, de nem teszik, valószínűleg Messi miatt, plusz az uru azért letett komoly szezonokat már a csapatban.
Griezes meg még türelmi fázisban van, hidd el, ha így folytatja beindulnak az újságírók.

én is eladnám már, ésszerű keretek között, hátha máshol rendberakják. ha vannak is vele bajok fejben amit nem kétlek, egy Valverde nem fogja megregulázni, ahogy a keretben sincs olyan, aki ezt megtenné.

btw, undorító dolog volt szemétládázni rá, amiért nem ment bele a Neymar üzletbe.ez nem te voltál, de az ilyenekre gondolok, amikor azt mondom, hogy indokolatlanul beleállnak itt egyesek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.30. 10:05:27

johdepp írta:
davi10 írta: 1. Egy szóval nem mondtam, hogy azért sérült meg, mert videójátékozott, hanem úgy hírlik azért "aludt el" és nem ment edzésre, ez sok mindent elmond a hozzáállásáról.
Cikk1 cikk 2 cikk 3 cikk 4 cikk 5

Szó szerint az első 5 találat a google-ön, de linkelek még, ha szeretnéd.
Mostani hírt kértem a mostani esetről, erre belinkelsz öt különbözőt _ugyanarról_ az esetről, ráaadásul egy évesek... Most már mindent értek, meg van magyarázva. Meg hát a Goal.com meg az Express írta, biztosan így volt a történet.
Neymar meg azért késett edzésről annak idején nem is egyszer, mert véletlenül hajnalig bulikázott, arról mégsem fröcsögtetek itt habzó szájjal évekig.
Ezért hoztam 5 különbözőt (de ha gondolok hozhatok még 5-öt), hogy ez ne legyen kifogás, hogy goal.com-os hír...
A mostani esetnél nem volt ilyen hír, de ilyet nem is állítottam.
Neymar se volt rendbe, de Ő legalább játszott és tudta segíteni a csapatot.
johdepp írta:
davi10 írta: 2. A szakadása után röppentek fel a hírek, hogy már előtte érezgetett valamit, de nem szólt.
1, 2, 3

Remélem ennyi elég lesz.
Ezt írtam:
Mutasd meg azt is, kérlek, hogy melyik cikkben írták azt, hogy nem szólt az orvosoknak! (A hírek szerint éppen azért nem játszott, mert szólt pénteken az edzés után, hogy fájdalmat érzett a lábában.)
Azt hittem, ebből egyértelmű, hogy a mostani szitura gondoltam. Az augusztusi eset sem éppen egyértelmű, mert két-háromféle hír is keringett, hogy utazott, nem utazott, szólt, nem szólt, megjelent, nem jelent meg. Szóval ja... De ha a The Sun azt írta, akkor biztosan úgy történt...
Ennek így túl sok értelme nincsen...
johdepp írta:
davi10 írta:Azzal az érvvel nem tudok mit kezdeni, hogy más sportoló is játszik videójátékokkal, bár gondolom ezt te se gondoltad komolyan.
Griezmann is nagy Fortnite-os, nála mégse volt soha gond ebből, egyedül a hülye gólörömei.
Honnét tudod, hogy Dembélénél az a gond? Honnét tudod, hogy Griezmann vagy éppen Suárez sosem késett fortnájtozás miatt? Ja, mert azt nem írta meg a The Sun, szóval ők biztosan nem késtek edzésről, értem.

A bemelegítős témához meg csak annyit, hogy NBA-ben a csávók egész meccseket ülnek végig a padon, majd állnak be full hidegen öt percre a végére, mégsem sérülnek folyamatosan tömegével. Ennyi idősen (22 éves a srác) kötve hiszem, hogy a bemelegítés ellógása/elhülyülése lenne a sérülések forrása. Federer nyilatkozta nem régen, úgy rémlik, hogy amikor fiatalabb volt, annyi volt a bemelegítés, hogy fél percig ugrált fel-le. Most, hogy "öreg", már fél-egyórás folyamat neki. Nem hiszem, hogy 26-28 éves korig annyit számítana a dolog, de nem vagyok szakértő, expert, orvos, vagy akármi.
Nem tudom, hogy lehet összehasonlítani, teljesen máshogy vannak terhelve a kosarasok, a focisták, a teniszezők, a darts játékosok, a sakkozók, stb. Szerintem nincs túl sok értelme összehasonlítani, hogy melyik sportoló hogy melegít be...
Pl. egy kosárlabdázónak mikor kell 30-50m-es sprinteket letolnia?

A másik dolgot meg megfordítanám: Ha Griezmann és Suarez videojáték miatt ki is hagy egy edzést, azt miért nem írja meg senki? Csak szegény Dembele-t bántják? Pedig Suarez-en bőven lenne mit ekézni, és Griezmann, mint új 120 milliós igazolás, aki keresi a helyét szintén remek célpont lehetne az újságíróknak.
csababarca írta: azt nem értem, hogy ha tényleg utálják a gyereket, és nem nézik semmibe, miért nem örülnek inkább hogy távol van a csapattól, és nem rontja a levegőt?
erre egy magyarázat van, hogy ők fizetik a fizetését, nyilván, és rosszul esik nekik ez.
Egy részét magamra veszem, bár lehet, hogy az egész nekem volt címezve.

Nem utálom a gyereket és nem nézem semmibe, egyszerűen nem tartom egy agysebésznek és mocsok bosszantó az egész szitu.

Hiába van távol a csapattól, nem hiszem, hogy a játékosok örülnek neki, hogy idehoztak akkoriban rekordpénzért egy gyereket, akivel csak a gond van, nem lehet rá számítani, és mocsok nagy fizut kap.

Mégegyszer mondom, piszok tehetséges a srác, és nagyon szurkolok még a mai napig neki, hogy beváljon, de én már nem erőltetném.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.30. 09:39:26

Chino írta: Túl vannak ezek már ragozva, nem tudom miért kell mindenütt le hülyenégerezni, óvodásozni meg ostobázni ilyen felfújt féligazságok miatt.
vannak páranitt is, akik valamiféle influenszernek képzelik magukat. beírnak valamit, aztán várják a hatást.
főleg Dembele szidása a jolly joker, beböfögnek valamit random, mint anno Samper, aztán ugrunk rá.

azt nem értem, hogy ha tényleg utálják a gyereket, és nem nézik semmibe, miért nem örülnek inkább hogy távol van a csapattól, és nem rontja a levegőt?
erre egy magyarázat van, hogy ők fizetik a fizetését, nyilván, és rosszul esik nekik ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.30. 00:58:15

Nem tudom ezen a késésen miért kell ennyi idő után is lovagolni, Pep idején rendszeresek voltak és gyanítom most se példanélküliek. Ez a videojáték dolog is... #-o Ha egy újság azt írja, hogy azért ért későn az edzésre mert videojátékozott az úgy is van, egyértelmű ok-okozat. De ha abban az időben olvasott volna az teljesen rendben lenne.

Az elutazást is felkapták, aztán kiderült, hogy a klubbal rég egyeztetett, hogy elmegy Rennes-be az anyját meglátogatni. De ez már nem hír. Azt se nagyon hangoztatták, hogy Todiboval ő kezdte meg leghamarabb, idő előtt az edzéseket. Ebben nincs szenzáció.

Túl vannak ezek már ragozva, nem tudom miért kell mindenütt le hülyenégerezni, óvodásozni meg ostobázni ilyen felfújt féligazságok miatt.
Forca Barca!!!!
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.29. 22:28:45

davi10 írta: 1. Egy szóval nem mondtam, hogy azért sérült meg, mert videójátékozott, hanem úgy hírlik azért "aludt el" és nem ment edzésre, ez sok mindent elmond a hozzáállásáról.
Cikk1 cikk 2 cikk 3 cikk 4 cikk 5

Szó szerint az első 5 találat a google-ön, de linkelek még, ha szeretnéd.
Mostani hírt kértem a mostani esetről, erre belinkelsz öt különbözőt _ugyanarról_ az esetről, ráaadásul egy évesek... Most már mindent értek, meg van magyarázva. Meg hát a Goal.com meg az Express írta, biztosan így volt a történet.
Neymar meg azért késett edzésről annak idején nem is egyszer, mert véletlenül hajnalig bulikázott, arról mégsem fröcsögtetek itt habzó szájjal évekig.
davi10 írta: 2. A szakadása után röppentek fel a hírek, hogy már előtte érezgetett valamit, de nem szólt.
1, 2, 3

Remélem ennyi elég lesz.
Ezt írtam:
Mutasd meg azt is, kérlek, hogy melyik cikkben írták azt, hogy nem szólt az orvosoknak! (A hírek szerint éppen azért nem játszott, mert szólt pénteken az edzés után, hogy fájdalmat érzett a lábában.)
Azt hittem, ebből egyértelmű, hogy a mostani szitura gondoltam. Az augusztusi eset sem éppen egyértelmű, mert két-háromféle hír is keringett, hogy utazott, nem utazott, szólt, nem szólt, megjelent, nem jelent meg. Szóval ja... De ha a The Sun azt írta, akkor biztosan úgy történt...
davi10 írta:Azzal az érvvel nem tudok mit kezdeni, hogy más sportoló is játszik videójátékokkal, bár gondolom ezt te se gondoltad komolyan.
Griezmann is nagy Fortnite-os, nála mégse volt soha gond ebből, egyedül a hülye gólörömei.
Honnét tudod, hogy Dembélénél az a gond? Honnét tudod, hogy Griezmann vagy éppen Suárez sosem késett fortnájtozás miatt? Ja, mert azt nem írta meg a The Sun, szóval ők biztosan nem késtek edzésről, értem.

A bemelegítős témához meg csak annyit, hogy NBA-ben a csávók egész meccseket ülnek végig a padon, majd állnak be full hidegen öt percre a végére, mégsem sérülnek folyamatosan tömegével. Ennyi idősen (22 éves a srác) kötve hiszem, hogy a bemelegítés ellógása/elhülyülése lenne a sérülések forrása. Federer nyilatkozta nem régen, úgy rémlik, hogy amikor fiatalabb volt, annyi volt a bemelegítés, hogy fél percig ugrált fel-le. Most, hogy "öreg", már fél-egyórás folyamat neki. Nem hiszem, hogy 26-28 éves korig annyit számítana a dolog, de nem vagyok szakértő, expert, orvos, vagy akármi.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.29. 21:59:04

johdepp írta: Nem akarok mindenbe belekötni, de mutasd meg, kérlek, hogy melyik cikkben olvastad most, hogy azért sérült meg, mert fortnájtozott! Mutasd meg azt is, kérlek, hogy melyik cikkben írták azt, hogy nem szólt az orvosoknak! (A hírek szerint éppen azért nem játszott, mert szólt pénteken az edzés után, hogy fájdalmat érzett a lábában.)
Ezen felül mutass más olyan sportolót, aki soha életében nem játszott videójátékkal! Ahány sporteseményt nézek, mindenhol szóba szokott kerülni a kommentátoroknál, hogy fifázik, fortnájtozik, nba 2k-zik a gyerekek többsége. Kicsit baromi unalmas folyamatosan ezt hallgatni/olvasni, hogy csak Dembélé fortnájtozik, meg kólát iszik, meg hamburgert zabál, és nem szól, ha fáj a valamije, meg ellógja az edzést és a kivizsgálást, meg a tököm tudja, mi szokott még lenni a sláger körülötte.

1. Egy szóval nem mondtam, hogy azért sérült meg, mert videójátékozott, hanem úgy hírlik azért "aludt el" és nem ment edzésre, ez sok mindent elmond a hozzáállásáról.
Cikk1 cikk 2 cikk 3 cikk 4 cikk 5

Szó szerint az első 5 találat a google-ön, de linkelek még, ha szeretnéd.

2. A szakadása után röppentek fel a hírek, hogy már előtte érezgetett valamit, de nem szólt.
1, 2, 3

Remélem ennyi elég lesz.

Azzal az érvvel nem tudok mit kezdeni, hogy más sportoló is játszik videójátékokkal, bár gondolom ezt te se gondoltad komolyan.
Griezmann is nagy Fortnite-os, nála mégse volt soha gond ebből, egyedül a hülye gólörömei.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.29. 21:10:35

Ezen a szinten ha le vannak meccs előtt gyúrva normálisan, akkor nem kell olyan intenzív bemelegítés.
Meg nem akkor mozog az nap először mikor feláll a kispadról, ne legyetek már ennyire egyszerűek.

Semelyik játékosunk nem melegit intenzívebben mint ő, egyszerűen ilyen alkat.
Kérdés hogy kinövi-e ahogy idősödik vagy állandósul ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2019.09.29. 20:54:15

Szerződése kiszivárgott részletei (2017): http://www.fociclub.hu/2017/09/23/barca ... reszletei/" target="_blank
Szóval tényleg senki nem gondol arra, hogy nem mindig sérült?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.29. 20:38:33

Nézzétek meg hogy szokott bemelegíteni, szerintem ott van a kutya elásva. Ímmel-ámmal melegít be, a Villarreal elleni meccs közben is figyeltem a bemelegítését, hát így én szoktam a kispályás meccsem előtt. :roll:
Válasz küldése