Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.10.08. 13:26:34

Samper írta:Valdes kinevezése egy mellélövés volt, de semmi köze Valverdehez. Ha Valverdet valamiért joggal szídhatjuk a sikeres Sevilla meccs után, az az, hogy Todibo azért nem bírt egy egész meccset, mert kerettagsága ellenére egyszer se került csapatba rotációval. Ugyanez vonatkozhat Alenával is, csak posztja révén kevésbé valószínű, hogy kikerülhetetlen a betevése a csapatba és rutinosabb játékos is.
ha csak keveset visszaolvasol, Valverde kinevezésére is rá illik a mellé lövés sokak szerint. ettől eltekintve igaz hogy két különböző ügy.(amúgy ez Valverde topik)
a Todibo sérülésről én semmit sem hallottam eddig, de nem hiszem hogy a rotálás hiányának köze lenne hozzá, különösen nem olyan hangsúllyal. tudtommal a csapattal edz, ez pedig azt jelenti hogy bármikor bevethető, ha egészséges. van olyan szoros az orvosi kontroll hogy az alkalmasság ügyében döntsenek, ráadásul ez nem Valverde sara.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.10.08. 11:37:58

Alcantara írta:
Esetleg, ha a fejcsapkodós smiley helyett utána olvasnál mi volt a konfliktus oka, lehet átgondolnád a klublegendád sajnálását.
A klub megítéléséért természetesen a regnáló hatalom a felelős, hiszen ők neveznek ki embereket bizonyos helyekre. Nekem úgy tűnnik hogy addig fogják Valverdét tolni maguk előtt ameddig csak lehet, ő csak egy bűnbak, az igazi felelősök pedig úgytesznek minthogyha semmi látni való sem lenne. Valdéssel kapcsolatban valóban én csak átfutottam rajta, hogy Kluiverttel volt neki nézeteltérése, de biztosan csak ez lehet a módja az ügyek intézésének házon belül. Szegény Crujff ha látná, forog a sírjában hogy milyen öntörvényű alakok építik le a csapatot. De nem tisztem neked magyarázkodni, már láttam a működésedet korábban, úgyhogy nincs értelme, mert az már tényleg off lenne.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.08. 09:52:49

Valdes kinevezése egy mellélövés volt, de semmi köze Valverdehez. Ha Valverdet valamiért joggal szídhatjuk a sikeres Sevilla meccs után, az az, hogy Todibo azért nem bírt egy egész meccset, mert kerettagsága ellenére egyszer se került csapatba rotációval. Ugyanez vonatkozhat Alenával is, csak posztja révén kevésbé valószínű, hogy kikerülhetetlen a betevése a csapatba és rutinosabb játékos is.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.10.08. 09:34:06

Nervo írta:A klublegenda Valdést is elzavarják, bezzeg ezt a majmot megdicsérik és védik. #-o :cry: Gratula ennek a bohóc vezetőségnek!! Teljesen leépítik a csapat nímbuszát ezekkel a megalázó akciókkal. :?
azt elismerem, hogy a foci múlt a fociban egy érték (ha értékes volt!!) de edzőnek lenni az egy szakma, ha kissé hivalkodni akarunk, egy hivatás amihez kellenek egyéb kvalitások is. szokás néhány ikonra megváltóként tekinteni, pedig vannak bőven kijózanító esetek.
most éppen Xavi, Pulyol, netán Pique a "várandós" miközben azon a poszton ahová istenként képzelik gyak.-lag tanulók, vagy azok sem.
azt mondanám, jogosak azok az érzések, hogy jó lenne már Valverde helyett egy jobb!
csak a parttalan, a mindent a nyakába varró kritikákkal nem értek egyet, mert nincs mögöttük igazolható tárgyi ismeret.
mit tett vagy nem tett Semedó karrierjéért? honnan tudjátok?! csak egy példa még: Ansu Fati ügynöke Messi testvére (úgy mellesleg előkerült) nos innentől kezdve a gyerek karrierjében ugy nagyjából Valverde lesz az utolsó érdemi tényező.
a csodaváráshoz még annyit, hogy az edzők sikeressége ugyanúgy nem garantált mint a reménybeli sztároké...vagyis akkor zavarja el valaki (akár itt is) ha tud jobbat!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.10.08. 06:47:51

Nervo írta:A klublegenda Valdést is elzavarják, bezzeg ezt a majmot megdicsérik és védik. #-o :cry: Gratula ennek a bohóc vezetőségnek!! Teljesen leépítik a csapat nímbuszát ezekkel a megalázó akciókkal. :?
Esetleg, ha a fejcsapkodós smiley helyett utána olvasnál mi volt a konfliktus oka, lehet átgondolnád a klublegendád sajnálását.

Konkrétan nem volt hajlandó azt a játékrendszert alkalmazni a csapatnál, amiben minden korosztályt játszatnak. A folyamatos vitái emiatt Kluiverttel csak hozzáadódtak. Teljesen mindegy milyen legenda, ha öntörvényű. Egy munkahelyen sem tolerálják ezt.
Én igazából a szerződtetését sem értettem, de kapott egy lehetőséget, ő meg ostoba módon nem élt vele.
A csapat nimbuszát lehet, hogy leépítik, de nem konkrétan ezzel az egyébként érthető döntéssel, hanem sok mással.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.10.07. 16:51:29

A klublegenda Valdést is elzavarják, bezzeg ezt a majmot megdicsérik és védik. #-o :cry: Gratula ennek a bohóc vezetőségnek!! Teljesen leépítik a csapat nímbuszát ezekkel a megalázó akciókkal. :?
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.07. 11:38:19

A dolgok pillanatnyi állása szerint az eredményesség telintetében nincs rajta mit számonkérni. Idén már nincsenek szent tehenek, a fiatalok közül is több jut játékpercekhez. Kifogásolni való azért van bőven. S ha bejön egy rossz sorozat, akkor ismét inogni fog a kispad.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.06. 15:35:18

Stalkyard írta:Nincs egy játékos, aki Ernő alatt egy lépést is tenne előre bármilyen téren.
TS, Alba, Umtiti (amikor egészséges volt) meg talán Rakitic, szintén Valverde első évében.
TS-nél nem hiszem, hogy nagy érdeme lenne Valverde-nek, max annyi, hogy több dolga lett és tud villogni :D

Az ifikről és az új igazolásokról nem beszélek, azt nem tudhatjuk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.10.06. 15:03:09

Hatalmas tökönrúgás, ha még ezután is marad egy évet. Mínusz egy év fejlődés De Jongnak, Semedonak, meg úgy mindenkinek, Puigról nem is beszélve. Nincs egy játékos, aki Ernő alatt egy lépést is tenne előre bármilyen téren.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.06. 12:31:50

Pep azóta is mindig jókor van jó helyen. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.10.06. 12:17:39

davi10 írta:
recrea írta:Év végén lejár a szerződése vagy ez lett múltkor meghosszabbítva?
Lejárna, de van egy +1-év, amit kihasználhat a klub.
Ha nem történik valami nagy égés, akkor én még mindig tartom, hogy Barto megtartja Valverde-t, aztán majd legyen a következő elnök gondja az új edző.
Bár eddig is volt 2 nagy égés, szóval ki tudja...
Értem, köszönöm.

Én még mindig nem térek magamhoz a fizujától, így részben megértem őt, dédunokák életét is elintézte 3 év alatt, bedobta neki a tutit az élet. És Pep volt jókor jó helyen, sírva fakadok :D :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.06. 11:42:39

recrea írta:Év végén lejár a szerződése vagy ez lett múltkor meghosszabbítva?
Lejárna, de van egy +1-év, amit kihasználhat a klub.
Ha nem történik valami nagy égés, akkor én még mindig tartom, hogy Barto megtartja Valverde-t, aztán majd legyen a következő elnök gondja az új edző.
Bár eddig is volt 2 nagy égés, szóval ki tudja...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.10.06. 11:08:57

Év végén lejár a szerződése vagy ez lett múltkor meghosszabbítva?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.06. 10:54:21

Nervo írta:Jordi Cardoner (alelnök): "Ernesto Valverde? Felmerültek kérdések Liverpool és Róma után, de nagyon erősen védtük őt, mert két bajnoki trófeát nyert, illetve pozitív az öltözői légkör." Marca

Még az a szerencse hogy ilyen emberek ülnek a vezetőségben. :? #-o
Kicsit átlátszó a duma annak tükrében, hogy nyílt titok volt az hogy a BL volt a legszentebb cél, ott meg csúnyán elbukott Valverde a csapattal. [-X

De hát minek ide rivális, ha már a klubbon belül elintézik :lol:

Ha nem jönnek a sorozatos bukdácsolások, akkor biztos hogy marad szezon végéig, újbóli 1 szezont kukázva, és Messi utolsó szezonjaiból mégegyet elpazarolva, mert hogy Valverdével BL-t nem nyerünk, sajnos az is fix.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.10.06. 09:53:58

Amennyiben van az a vezetőségnek egy kis hozzáértése, akkor már keresi szép csendben az utódját. Viszont, amennyiben Valverde marad év végéig, akkor az azt fogja jelenteni, a vezetőségnek nem célja a csapat sikeressége.
Az eredmények jelenleg nem elsődlegesek, sokkal inkább a szép játék lenne az amire szükség van.Az elmúlt két évben bőven volt részünk a bajnokságban eredményben, viszont játék nagyon ritkán volt...
Én elküldeném még ma!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.05. 22:25:06

Na, ez érdekes lesz, gondolom még akkor kezdték el forgatni, amikor elég jó esélyünk volt a triplára :D

Amúgy kicsit off, de facebook-on van egy Pros behind the Pros sorozat, ahol a stábtagok munkáját mutatják be, az is érdekes, Youtube-on egyelőre nem találtam.

Szerk.: De fennvannak Youtube-on is, a hivatalos csatornán, csak oda később kerülnek fel.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.10.05. 21:25:55

kíváncsi vagyok mi fog kiderülni a sorozatból Valverdevel kapcsolatban. Lehet hogy néhány kérddésre választ kapunk.

https://www.youtube.com/watch?v=DYEhgkj ... e=youtu.be" target="_blank
Forca Barca!!!!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.10.05. 20:44:03

Jordi Cardoner (alelnök): "Ernesto Valverde? Felmerültek kérdések Liverpool és Róma után, de nagyon erősen védtük őt, mert két bajnoki trófeát nyert, illetve pozitív az öltözői légkör." Marca

Még az a szerencse hogy ilyen emberek ülnek a vezetőségben. :? #-o
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2019.10.04. 15:46:00

A csoda nso a mindig hiteles AS-ra hivatkozva bedobta Marcelo Gallardo nevét,mint edzőjelöltét.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.10.03. 10:03:39

Bevallom a 3. perc után már kicsit bíztam benne, hogy ha kikapunk legalább jó nagy arányban tegyük mert akkor megérik a döntés edző ügyben... Még időben lett volna a szezont illetően. Samper leírta az én véleményemet is.
Ha jól gondolom egyfajta "új" formációra váltottunk két védekező középpályással (tudom, tavaly is volt hasonló...) és egy irányítóval, akiről kiderült, hogy tud irányítani. "Vidalizálta" a meccset.
Szóval ha ezzel próbálkozunk és két szélen Dembi és Ansu több lehetőséget kap az még lehet akár jó is. Jobban áll a Barcának ha támad.
Amúgy Busquets és Suarez minőségi cserék lennének szerintem. :mrgreen:
Suarez az őrületbe kerget, én már rég lehoztam volna. =D>
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.03. 09:42:57

Mit kezdjünk Valvede Inter elleni meccsével? Az első félidő minősíthetetlen volt, viszont jól cserélt és két - a meccs képéből nem következő - villanás révén sikerült itthon tartani a 3 pontot. Ezért azt mondom, hogy ne kezdjünk vele semmit. Várjuk ki a két következő bajnokit és döntse el az, hogy megérett-e a helyzet egy azonnali edzőcserére, vagy várni kell tovább is.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.03. 09:17:49

El kell ismerni, hogy valóban meccselt, a második félidőben kicserélődött a csapat.
Suarez meg Suarez, nincs mit hozzáfűzni :D
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.09.30. 16:30:35

Lehetetlen volt vele beszélni...csak egy közös kép meg aláírás sikerült összehozni :lol:
Úgy néz ki edzőbuktatásról tényleg szó sincs.... sajnos, sőt szerintem rommá verjük az Intert és megint minden szép és jó, jön az elvakult szurkolás közbe rosszabbak vagyunk mint tavaly.
Hiába alszok el a meccseken, teszek ellenük mixen, kiábrándultam az egészből... végén ott leszünk minden porondon és jön majd a beteges szurkolás és ismét magasról pofára esés. :lol:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.28. 22:20:14

Sikerült egyeztetni Puyival?
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.09.28. 11:20:32

Nervo írta:
Ronal.10 írta:Majd pénteken Pesten Puyolt megkérdezem meddig marad Ernőbá hátha tud valami benfektes infót :D
Az jó lenne, sztem ő is várja már a távozását mint egy falat kenyeret. :lol: De lehet azt fogja mondani, hogy a drága bartó annyira elégedett, hogy ez a szégyenteljes teljesítmény ami x éve megy, az csak is a véletlen műve és semmi több.
Lehet, hogy a pozíciót is ezért nem fogadta el. Várja, hogy takarodjon Bartomeu és Valverde, aztán jöhet vissza a bagázs. 5 év múlva: Pique elnök, Xavi edző, Puyol általános igazgató, Abi sportigazgató, Alves ruhatár-vezető. :mrgreen:

#ValverdeOUT
més que un club
Válasz küldése