Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.12. 22:13:06

Nem kívánságműsor ugyan, de nálam Cou, Dembelé, és Gríezmann menne, Neymar és Lautaro jönne. Középre megvagyunk-és leszünk is, hátulra, ha Todibo szintet lép, sem fog kelleni senki. A tamadósorunkat viszont frissíteni kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.12.12. 20:48:24

MessiNeymarSuarez írta:Thiagot megpróbálhatnánk értelmes áron, ha jönni akarna szerintem is.
De ahhoz kellene neki poszt is, mert jelen rendszerben Coutinho 2 lenne.
Ezt kifejtenéd? Csak mert pl Arthur és FDJ is elég jól teljesítenek egyéni szinten, Thiago mitől lenne akkor Coutinho 2.0?
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.12.12. 20:35:10

Mondjuk a Thiagos dolog.. Coutinho-n így is úgy is bukunk sajnos, mert a Bayern nem fog érte annyit fizetni, amekkora opció van rá. De ha Elcseréljük a két játékost, és kevés pénzt még kérünk, vagy ilyesmi, talán mindenki jól jár.
Amúgy tényleg telített a középpálya, de Rakitic szerintem menni fog, Vidal talán, Busit már sokat kell pihentetni, ilyenkor Frenkie a legjobb a helyén, máris van azért hova embert rakni. Illetve Alena 1 évre kölcsön adása amíg Vidal itt van, talán nem olyan ördögtől való. Arthur sem éppen tud minden egyes meccsen játszani. Egy jó edző lenne a kulcs és bitang középpálya lenne. Nem megfeledkezve Riquiről sem.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.12. 18:58:52

Pedro-ra szerintem nem lenne szükség, max. akkor, ha ingyen jönne mi meg elpasszolnánk Dembele-t és Coutinho-t, a Perez-Fati kettősből meg valaki menne kölcsönbe. De szerintem őt nincs értelme erőltetni.

Thiago meg nekem nagy szívfájdalmam volt, hogy elment, nagy kedvencem volt, benne még vannak jó évek (csak kerüljék ele a sérülések).
Az Ő visszahozatalának max akkor lenne értelme, ha nagytakarítást tartanánk a kp-n, én szívesen elnéznék egy De Jong - Arthur - Thiago hármast egy pár évig.

Lautaro Martinez meg egy igazi mocsok, baromi kellemetlen ellenfél, hogy folyamatosan birkózik a védőkkel. Ha már tavaly lecsúsztunk Jovic-ról, akkor idén már nem ártana hozni valakit Lajos helyére, remélem, hogy vagy Ő, vagy Rashford lesz, de az argentinnak jobban örülnék.
Ha jól számoltam Malcom eladása óta van 1 nemEU-s hely a keretben (bár nem tudom, hogy neki kellene-e), gondolom Messi miatt főleg jönne, az Inter-rel is tudnánk egyezkedni (Rakitic/Vidal), úgyhogy nem tűnik lehetetlen üzletnek.
Az meg, hogy 100+ért hoznánk... Beégettük már magunkat 3x 100+os üzletekkel az elmúlt 3 évben, negyedjére mostmár robbanthatnánk egy nagyot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.12. 18:34:30

Thiagot megpróbálhatnánk értelmes áron, ha jönni akarna szerintem is.
De ahhoz kellene neki poszt is, mert jelen rendszerben Coutinho 2 lenne.
Pedro ingyen se lenne rossz biznisz, ha még van benne kraft, de ott van nekünk pl Fati meg Perez az amúgy is tömött támadósor mögött.


Amúgy ezt a Lautarot(Lutritanot ahogy máshol mondták:D ) érdemes figyelni a szezon során, pont hasonló karakter kellene nekünk Suarez pótlására.
Ellenünk is látszott, hogy folyamatosan gólratörően és veszélyesen játszik, és olyan gyilkos ösztönök meglétéről mutatott példát, ami az igazán klasszis csatároknak van.

A nyáron lesz egy ideig 110 milliós kivásárlási ára, ha így folytatja ezen az áron biztos hogy valaki viszi, és ha mi hívjuk, honfitársa Messi miatt aligha mondana nemet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.12.12. 17:52:42

NovaProspekt írta:A forrásaim szerint Thiago (Bild) és Pedro (Cadena SER) is jönne vissza nyáron. Visszavennétek őket a buliba? Én elgondolkoznék a dolgon.

én Thiagot egyértelműen visszavárom. Akárhányszor belenézek egy Bayern meccsbe, mindig arra gondolok hogy mennyire ide való. És 3 közeppalyasunk van 30 felett, nyugodtan jöhetne. Egyelőre amit ő tud azt nalunk senki. Pláne azzal az eleganciával. Frenkievel nagyon ütős páros lennének.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.12. 17:46:20

Kizárólag fiatalokban gondolkodnék a szakvezetés helyében.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.12.12. 15:47:03

NovaProspekt írta:A forrásaim szerint Thiago (Bild) és Pedro (Cadena SER) is jönne vissza nyáron. Visszavennétek őket a buliba? Én elgondolkoznék a dolgon.
Kedvelem öket es mindketten erthetö okokbol leptek le annak idejen de nem vennem vissza egyiket Sem.
Pedro nem fiatal es elöre tök felesleges lenne, mivel az szinte biztos, hogy Messi, Griezmann es Suarez is itt lesznek jövöre is, de meg akkor is ha az uruguayi lepne, akkor sem Pedro kellene a helyere. Ha pedig Dembele megy, akkor helyette biztosan Neymar lesz a celpont.
Thiagoval hasonlo a helyzet. Arthur es De Jong biztos itt lesznek ahogy Busquets is. A Rakitic-Vidal vonalra pedig Thiago fizikalisan keves. Bar en öszinten szolva az Arthur-Rakitic kettöst eladnam hogy legyen hely Thiagonak es ugy mar megerne visszahozni, de ezt a jelenlegi helyzetben valoszinütlennek tartom.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.12. 15:27:51

A forrásaim szerint Thiago (Bild) és Pedro (Cadena SER) is jönne vissza nyáron. Visszavennétek őket a buliba? Én elgondolkoznék a dolgon.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.12.10. 17:32:48

ez az Abidal brancs(is) a legrosszabb üzenetet hordozza -sajnos. akkor vesznek észre valakit amikor a biznisz maffia már felturbózta és azokból sem a javát veszik...a másik: ki élezik a pozíció hiányokat, a barca minden ügynök számára nyitott könyv, látszik hol ki-mi hiányzik, hol ki a felesleg, a befuccsolt, így mindenki alku előnyből indulhat. egy égés az egész ügyködésük, miközben százmilliókkal dobálóznak.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.10. 16:30:19

A Sky szerint rámegyünk Haalandra is, és elvileg Dembele ügynöke felvette a kapcsolatot a Chelseavel és a Cityvel. Mindkét csapat érdeklődik iránta.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.10. 14:38:51

ilyen üzlet úgy sem lesz, két 30+-os veteránért, akikben nem sok év van, és magas fizetési igényük van mellé, nem adnak oda fiatal gólszerzőt, akiért sorban állnak a klubbok. ha jön, kifizetettik velünk a száz milliót, ők vannak jobb alkupozícióban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.10. 14:05:05

Azért ha valóban odadobjuk Lautaróért a Vidal+Rakitic duót plusz pénzt (wtf), akkor tényleg full hülyék vagyunk.
Megint olyan játèkosokkal csencselünk akik a belület kihajtják a pályán, csak hogy vegyünk még egy lutrit a Griez, Coutinho, Dembele hármas után.
Ha annyira kell az argentín akkor fizessük ki, az úgyis jól megy, áron felül venni játékosokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.12.08. 01:26:04

Samper írta:Nagy kár, hogy Take nem a mienk lett.
Én annyira speciel nem bánom. Aktív volt, de a megoldásai kb. 90%-a elvetélt. Amellett nem is igen lenne helye, max 3-5 év múlva, de könnyen lehet hogy addigra már igazolunk valakit arra a posztra.
Amiket pedig most sokszor csinált az gusztustalan volt. Ha 18 évesen így dobálja magát képzelem mi lesz belőle néhány év múlva.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.07. 23:04:13

Nagy kár, hogy Take nem a mienk lett.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.11.24. 16:39:27

Már most borzasztóan kíváncsi vagyok, hogyan alakul a nyár. Hiába olvasom rendszeresen a Sportot és próbálom értelmezni a Mundót, középhátvédek neveit akkor sem látom.

Ezen kívül ott lesz a csatárkérdés, ami igazából szerintem borzasztó hamar el fog tudni dőlni: fog-e tudni hosszabbítani az Inter Lautaro Martinezzel vagy sem. Lehetett olyanról olvasni - ha jól emlékszem a Mundo írta -, hogy a klub 20 és 26 év közötti még fejlődő középcsatárban gondolkodik. Így sajnos Haaland kiesett, akiről én álmodozok, maradt az eddig szóba hozott nevek közül Lautaro vagy a PSV-ből Dony Malen.

Őszintén szólva mindkettővel kissé szkeptikus vagyok, a hollanddal kapcsolatban annyira, hogy nem is szeretném az érkezését. Lautaróról már hallottam a Racingról is, ott is óriási tehetségnek tartották, de tavaly, az első európai szezonjában érthető módon elmaradtak még a gólok. Idén egy fokkal jobb, a bajnokságban 13 meccsen 6 gólos a BL-ben pedig 4/3 mindezt egy tipikus olasz, védekező mentalitású edző alatt. Ezen kívül hiába az a beceneve, hogy a bika, basszus, 174 centiméter. Idén az xG-je is mínuszban van szóval majd kiderül. Talán ha idén összehoz 20+ gólt a Serie A-ban nyugodtabb lennék az érkezésével kapcsolatban.

Ezen kívül bárkivel hajlandó vagyok fogadni, hogy hamarosan összehoznak minket Gabriel Barbosával (Gabigollal), aki meglepően jó játékos lett 23 éves korára, neki megérte visszamenni Dél-Amerikába. Minden sorozatot figyelembe véve ebben a szezonban 38 meccsen 31 gólig és 10 gólpasszig jutott, tegnap duplázott a Libertadores kupa döntőjében. Az eddigi találatai közül jó néhány védhetetlen lövés volt és képtelen vagyok betudni annak, hogy a szerény brazil védők és kapusok miatt sikerültek ilyenre, akiknek színvonala a spanyol másodosztályéval vetekszik. A Gazetta szerint az Inter 35-40 millió euróért akarja eladni, addig pedig visszatér hozzájuk. Nem mondom, hogy ő legyen, akkor már inkább Lautaro, de azért remélem a vezetőség nem csak Marcelo Gallardót és Exequeil Palaciost figyelték tegnap, hanem Őt is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.11.18. 09:54:06

A Barcanál dogmává merevedett, hogy mindig lennie kell egy gálakezdőnek, ahol 10 évig kell játszania mindenkinek a posztján. A jelenlegi szégyenletes Rakitic-történet két forrásból ered. Az egyik. amikor a VB után divatban volt és a PSG 90 mikkiót adott volna érte, akkor felháborodtak, hogy a "mienket" akatjék elcsábítani. Amikor viszont nysilvánvalóvá vált, hogy a középpályán fiatalítani kell, akkor meg Busquets és SR a "saját fiunk"- Rakitiv nem. Ha ehhez még hozzájön egy makacs edző szubjektivizmusa és presztizsharca, akkor ne csodálkozzunk a lejtmeneten,
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.23. 12:40:33

Samper írta:Hír a kölcsönadások híveinek: legutóbb Oriol Busquets is, Miranda is kispados volt és nem is cserélték be őket.
Még ez is jobb, minthogy Alená a meccskeretbe se szokott bekerülni. :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.10.23. 11:30:24

Hír a padoztatás híveinek: Legutóbb Oriol Busquets, és Miranda is a lelátón foglalt volna helyet, ha nem mennek kölcsönbe.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.23. 10:48:46

Hír a kölcsönadások híveinek: legutóbb Oriol Busquets is, Miranda is kispados volt és nem is cserélték be őket.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.23. 10:37:37

csababarca írta: Ez a Sterling gyerek egyre jobban tetszik, lehet csak beleképzelem, de kevésbé tűnik ostobának mint 1-2 éve, mármint a megmozdulásai.
most is mindkét gólja okos volt. (az elsőt beverte, de régen az ilyeneket visszavette, vagy belevágta a blokkba.)

Ezt csak azért hoztam ide, mert ha majd Lajost egyszer pótoljuk, és Dembelé végleg befuccsol (közel jár hozzá), akkor Grízes középre tolásával meg is lenne a helye.
persze nála is kérdőjeles, hogy itt mit érne. EV-nél füst, ez a játékfelfogás nem feküdne neki az fix.
Ez nekem is feltűnt, nem tudom mit csinált vele Pep, de valamit nagyon jól.
Ha már City, olyan bika a keretük, hogy majdnem bárkit elfogadnék onnan. Aki nekünk a jövőben érdekes lehet az Sterling és Gabriel Jesus, de nem látok túl sok esélyt egyikükre sem, ha csak a szemét rasszista Guardiola ki nem dobja őket a csapatból, mert egyik sem tősgyökeres fehér Európai.

Afelől nem aggódnék, hogy mennyire illene/illenének Valverde rendszerébe, szerintem ez az utolsó szezonja nálunk. Amúgyse szoktak nálunk sokan 3+ évet kihúzni a kispadon (meg manapság nagyon máshol se), eredményektől függetlenül el fog köszönni szerintem szezon végén.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.10.22. 22:30:24

Saulban lehet kakaó, de, ki tudja nálunk mit tudna csinálni, lehet "csak" egy jó rendszerjátékos.

Ez a Sterling gyerek egyre jobban tetszik, lehet csak beleképzelem, de kevésbé tűnik ostobának mint 1-2 éve, mármint a megmozdulásai.
most is mindkét gólja okos volt. (az elsőt beverte, de régen az ilyeneket visszavette, vagy belevágta a blokkba.)

Ezt csak azért hoztam ide, mert ha majd Lajost egyszer pótoljuk, és Dembelé végleg befuccsol (közel jár hozzá), akkor Grízes középre tolásával meg is lenne a helye.
persze nála is kérdőjeles, hogy itt mit érne. EV-nél füst, ez a játékfelfogás nem feküdne neki az fix.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.10.22. 19:51:13

Most lehet hogy hulyeseget fogok irni de nem Villa eladasanal szereztuk meg az opcios jogot Sualra?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.22. 19:15:53

Egyetértek, bár ilyen 30 millió körüli ajánlat esetén eladnám.

Ha mennének mindketten, legalább feljohetne Puig gyakrabban.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.22. 19:02:08

A Mundo szerint a Tottenham (és a Betis) már a télen vinné Alena-t.

Én csak kölcsönbe engedném, de semmi értelme itt tartani azért az évi 1 meccsért.
Szerintem ha télen menne Ő és Rakitic (akit amúgy sajnálnék), egyáltalán nem érezné meg a csapat, max ha egyszerre 3 középpályásunk lesérül.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése