Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.03. 15:01:59

Subinho írta:"A jövőben sokkal kezdeményezőbben kell fellépnünk, hogy még több gólt szerezzünk, hiszen így le tudnánk zárni a meccseinket.”

B#szki,nem mondja komolyan! Rájött erre! Hát ez fantasztikus, büszke vagyok rá! Már Rómában is így kellett volna gondolni. Ettől függetlenül semmi változás nem lesz... Mi kell még ahhoz, hogy ezt az embert páros lábbal kirúgják? Komolyan azon gondolkodom, hogy mivel zsarolhatja Bartoékat, van valami kompromitáló felvétele???
Bartomeunak tökéletes báb, nem kell megerőltetnie magát, plusz eredménytelenség esetén nem elsőként az elnököt fogják elővenni(és az átigazolási politikáját), hanem az edzőt.

Ha meg idén már új edző lett volna, és még sem lenne sikeres a csapat, akkor felvetődnének az átigazolási problémák, amiket a lehető leginkább el szeretne kerülni így közvetlen a választások előtt.
Szóval amíg nem fognak fehér zsepit lengedni a Camp Nou-ban, addig EV marad.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.03. 14:04:37

"A jövőben sokkal kezdeményezőbben kell fellépnünk, hogy még több gólt szerezzünk, hiszen így le tudnánk zárni a meccseinket.”

B#szki,nem mondja komolyan! Rájött erre! Hát ez fantasztikus, büszke vagyok rá! Már Rómában is így kellett volna gondolni. Ettől függetlenül semmi változás nem lesz... Mi kell még ahhoz, hogy ezt az embert páros lábbal kirúgják? Komolyan azon gondolkodom, hogy mivel zsarolhatja Bartoékat, van valami kompromitáló felvétele???
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.03. 13:14:37

"Innentől annak kell szurkolni, hogy ne húzzuk be se a bajnokságot se a blt, így talán van rá esély hogy a +1 évet nem hívják le, és jön egy normális edzô..." - Igen, ezen én is gondolkodtam, DE egy ilyen sikertelen év után nem csodálkoznék, ha Messi eltolná a bicót.... Akkor viszont nagyon érdekes év lenne. Még az elnökség idehoz egy újabb nímandot, és egy két top igazolást nem posztra és kitölti a mandátumát. Nem szoktam károgó lenni, de nagyon borúsan látom a jövőt, és nm csodálkoznék ha a bl-nek évekig a közelében sem lennénk. A bajnokság más, mert a Real talán még minket is alulmúl, és az Atleticonak sem jönnek már be az 1-0-k. Most úgy kb 15 éve most lenne a legnagyobb esélye bárkinek a 3 nagyon kívül, hogy bajnok legyen.

Akkor lenne egy kis reménysugár, ha mondjuk hirtelen elmenne az elnök és az edző, és mind a két helyre jó ember kerülne. Na de ez még a foci managerben is nehéz lenne, szóval esélytelen.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.11.03. 10:24:14

Az első éve jó volt! Abban a káoszban, ahogy helyt állt, azt el kell ismerni. De ami, azután történik nos, nem tudom mennyire az ő sara, de hogy benne van az biztos.
Nem lenne Messi egyébént nem itt tartanánk, hanem a negyedik helyért mennék, szóval mázlija van!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.03. 09:33:41

lesliejr12 írta:Bartomeu is elmegy a....oda.
Egy Barca edző olyanokat nyilatkozik 2 év után, hogy meg kell tanulnunk ezt meg azt? Meg ha döntetlennél be tudunk találni akkor jobb lett volna, meg nem tudtunk visszajönni a meccsbe? Ezt így olvassa valaki az esik le, hogy ez a valverde vmi kiscsapat edzője.
Azok beszélnek így és ez a mentalitás átragadt a csapatra is.
Mentalitás... 3-1nél hunyorgatva, csipőre tett kézzel mereda semmibe a pálya szélén.
Néha azt gondolom Bartomeu és a bandája direkt csinálják ezt, hogy teljesen lezüllesszenek minket. Ennyire vakok és hozzá nem értők nem lehetnek, de komolyan.

3.éve mondogatja, hogy vezetés után meg kell tanulnunk lezárni a meccseket, gólokat rúgni, hogy ez ne forduljon elő... semmi sem történik. Nevetséges az egész, az elnökünk meg kijelenti, hogy a világ egyik legjobb edzője.
Tényleg hihetetlen, hogy nem hajlandó a vezetőség elismerni, hogy nincs maradása, ha sikeresek akarunk lenni.
Elég megnézni a Valverde-féle Bilbaot: kemény, fegyelmezett, nagyon nehéz ellenfél volt mindig, helyenként hatalmas presszinggel, és úgy volt komoly csapat, hogy még meg is volt kötve a keze a baszk játékos elv miatt.
Ezzel szemben a világ egyik legjobb keretével képtelen hasonlót alkotni, nemhogy még annál jobbat, szerintem ha az akkori Valverde-féle Bilbao csapat, és a mostani Barca összefutna, nagy verés lenne, de nem a Barca javára.

Valverde meg bolond lenne lemondani, évi 20 millió euroért el éldegél ott, és gyanítom még elégedett is, mert az előző edzőinkkel szemben ő nem volt képes tudatosítani magában, hogy itt totálisan mások az elvárások mint egy jó középcsapatban.
Bár az a vicc, hogy ezzel a lagymatag játékkal szerintem még egy jó középcsapatból is kirúgnák mint a macskát, ha ennyire demoralizált és kiherélt lenne a társaság. :roll:
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.11.03. 08:28:16

Bartomeu is elmegy a....oda.
Egy Barca edző olyanokat nyilatkozik 2 év után, hogy meg kell tanulnunk ezt meg azt? Meg ha döntetlennél be tudunk találni akkor jobb lett volna, meg nem tudtunk visszajönni a meccsbe? Ezt így olvassa valaki az esik le, hogy ez a valverde vmi kiscsapat edzője.
Azok beszélnek így és ez a mentalitás átragadt a csapatra is.
Mentalitás... 3-1nél hunyorgatva, csipőre tett kézzel mereda semmibe a pálya szélén.
Néha azt gondolom Bartomeu és a bandája direkt csinálják ezt, hogy teljesen lezüllesszenek minket. Ennyire vakok és hozzá nem értők nem lehetnek, de komolyan.

3.éve mondogatja, hogy vezetés után meg kell tanulnunk lezárni a meccseket, gólokat rúgni, hogy ez ne forduljon elő... semmi sem történik. Nevetséges az egész, az elnökünk meg kijelenti, hogy a világ egyik legjobb edzője.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.02. 23:24:50

Barto egy jellemtelen, senkiházi ember.
Sose rúgná ki, akkor dolgoznia kéne, és edzőt találni. Ezt nyilván legkönnyebben megoldaná, ráfogna valami szertárosra, hogy barca dns, és akkor már jó is lesz.

Kapott egy Coutinho,Dembele,Griezman sort mióta itt van, ez bármelyik topcsapat elit támadóalakzata lehetne, erre ő nem tud/tudott velük mit kezdeni.
Mindhárom játékos kritikán aluli, vagy egyáltalán lehetőséget sem kapnak. Lásd Dembele mai kihagyása, ami megint egy zseniálisan szakmai döntés volt. Még a végén lettek volna helyzeteink.

Tehát ebből a hármasból, ami nem mellékesen 400 milla volt, nem sikerült egyet sem olyan szinten beépíteni, hogy húzóember legyen.
Nevetséges, még akkor is ha nyilván az egyéneknek is van ebben szerepe, de edzői hiba főleg.

Ennek felesleges Neymart vagy MBappét idehozni, vagy akárkit, csak elrontaná a karrierjüket.

De Jong is a legrosszabbkor jött ide, őt nagyon sajnálom, illetve De Ligtnek volt több esze, hogy nem jött egy edző nélküli csapatba lejáratni magát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.02. 23:17:21

csababarca írta:Nyilatkozott már? Ma mire sikerült fogni a szégyent?
Rosszul álltak a fűszálak?

Agyatlanul csinálja a rotációt is, ami igazából senkit nem érint csak Rakiticet meg Dembelét.
Ügyes.
Jah meg Albát, akinek a helyettesét szintén nem játszatja, inkább beerőltet egy posztidegen embert oda.

Minden idők legrosszabb edzője, Tata legalább bevallottan nem tudta mit csinált. De legalább lehetett élvezni 1-2 meccset.

És megint az van hogy jön egy otthoni Slavia elleni meccs amit behúzunk, 3-4 góllal, és tapsol a CN.
Ijesztő belegondolni, hogy Tata legalább csak 1 szezont volt itt, míg Valverde már a harmadikat tapossa úgy, hogy már az első szezon közepe-végén látszódott a probléma, és olyan buktát mutatott be ami önmagában megengedhetetlen.
Valverde és Bartomeu duó indulhatna a F1-ben új csapatként, ott is biztos meg tartaná Bartomeu EV-t, nem számít hogy minden futamon 50 méter múlva gumifalnak ütközik mert nem lát a szemétől.

Ha meg sikerülne behúzni a bajnokságot a szezon végén(úgy 60 ponttal :D ), garantált hogy Bartomeu következő szezonra is itt tartja.

Szezon elején féltem hogy ha Valverde marad az edző, akkor idén megint kizúgunk a Bl-ből 3 gólos előnyről, de már nincs meg ez a félelem, mert a mostani tendencia szerint aligha fogunk tudni elérni 2-3 gólos előnyt :roll:
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2019.11.02. 23:12:24

Bartomeu: "Valverde is one of the best coaches in the world and we believe in him. So far he has been very good. I think that we can't win always, sometimes you must lose and today was an example of that, but we must continue."

Ha bárki is reménykedne benne, hogy idény közben elküldik, ne tegye. Én bojkottálom a csapatot, amíg meg nem történik a váltás, nem kínzom magam tovább, egyedül az új igazolásokat (De Jong, Griezmann) sajnálom :( Innentől annak kell szurkolni, hogy ne húzzuk be se a bajnokságot se a blt, így talán van rá esély hogy a +1 évet nem hívják le, és jön egy normális edzô...
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2019.11.02. 21:45:34

Ezek a nyilatkozatok...fogom a fejem...szép lassan eljutottam oda, hogy már nem tud felidegesíteni 1-1 vereség vagy 1-1 rosszabb meccs,pedig néhány éve még agyérgörcsöt kaptam a döntetlenektől is. Viszont ezek a nyilatkozatok a mestertől nagyon kiverik nálam a biztosítékot...tényleg elhiszi, hogy minden rendben van? Ez csak egy vereség? 11 meccsből ez már 3 vereség és 14 gólt kaptunk a világ egyik legjobb kapusával, szerinte ez nem probléma? Áhhh...a katalán szurkolókat sem értem...régebben 1-1 gyengébb meccs után már jöttek a hangok,hogy váltsunk edzőt, most meg semmi. Ők is elfogadták ezt a nihillt? Bár tény,hogy az elmúlt 2 évben már nem követem a napi eseményeket a csapat körül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.02. 21:30:21

ikajli írta:"A jövőben sokkal kezdeményezőbben kell fellépnünk, hogy még több gólt szerezzünk, hiszen így le tudnánk zárni a meccseinket" - mondta Ernesto Valverde. Most mit lehet erre mondani??
Mondjuk összeállíthatná úgy a csapatot hogy kapura törő játékosok vannak benne, nem statikus emberek.
Vagy amit már emlegettem a két szélre Fati-Dembelé, mögöttük Messivel.
Ki lehetne próbálni,rosszabb nem lenne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.11.02. 21:25:54

"A jövőben sokkal kezdeményezőbben kell fellépnünk, hogy még több gólt szerezzünk, hiszen így le tudnánk zárni a meccseinket" - mondta Ernesto Valverde. Most mit lehet erre mondani??
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.02. 21:12:12

Nyilatkozott már? Ma mire sikerült fogni a szégyent?
Rosszul álltak a fűszálak?

Agyatlanul csinálja a rotációt is, ami igazából senkit nem érint csak Rakiticet meg Dembelét.
Ügyes.
Jah meg Albát, akinek a helyettesét szintén nem játszatja, inkább beerőltet egy posztidegen embert oda.

Minden idők legrosszabb edzője, Tata legalább bevallottan nem tudta mit csinált. De legalább lehetett élvezni 1-2 meccset.

És megint az van hogy jön egy otthoni Slavia elleni meccs amit behúzunk, 3-4 góllal, és tapsol a CN.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.11.02. 20:48:04

MQuCsabi írta:Nálunk ugyan ez a következmény nélküliség megy. (meg amúgy az orszagban is, halkan megjegyzem)
Jogos, csak ugye többek között azért is voltunk egy ideje a legszűkebb elitben, mert ennél a csapatnál igenis volt következménye a hibáknak. Az edzőkön ezért mindig is hatalmas nyomás volt, de ezért tudtunk ennyire sikeresek lenni. Ezt kezd most elcsúszni. Róma után még azt mondtam, jólvan, kapjon még egy esélyt, de miután másodszor is belelépett ugyanabba a kakikba, ott meg kell volna köszönni a két bajnoki címet, még viszonylag szépen is távozhatott volna, mert a BL-bukták ellenére Spanyolországban azért sikeres volt vele a csapat. De nem, megvárjuk, hogy még a bajnokságban is legyőzzön vki bennünket. Tavaly sem voltunk már meggyőzőek, de akkor annyira gyenge volt a Real, hogy még így is belefért, idén ez már nem biztos, hogy így lesz.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.11.02. 20:31:08

Mi tavaszra terveztük haverral, hogy elmegyünk egy meccsre, de várni fogunk 1 évet.
Valverde egy arctalan, mentálisan gyenge csapatot csinált amelyik érzékeny mindenre. Főleg ugye idegenben nem tudja motiválni, pörgetni őket. De csak idő kérdése és az ellenfelek rájönnek, hogy a Camp Nouban sem kell be...a Valverde féle Barca 15-20 perc alatt összeroppantható kemény, intenzív játékkal.
Nem irányítjuk az eseményeket, nem is akarjuk. Ernő megmondta, alkalmazkodnunk kell minden helyzethez. Örökké futunk az ellen után, lefordítva. Egy Barcelona Messi-vel. Bravo!

... még 7 hónap és vége ennek a rémálomnak, amit vele átélünk...
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.11.02. 20:09:42

Stalkyard írta:Két éve akarok kimenni meccsre, de egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy ezekre én több százezer forintot áldozzak. Elmondani nem tudom mennyire ruhellem ezt az embert, és ezt a jelenlegi csapatot, Messin , Stegenen meg meg egy par emberen kívül.
You said it best, brother. :D Amikor volt pénzem menni, nem tudtak velem jönni az emberek, amikor már nekem nem volt pénzem, akkor másokkal nem tudtam menni, amikor meg újra adná magát a lehetőség, akkor 110%-ig a következő jelenet, ami sokaknak ismerős. :D
https://www.dailymotion.com/video/x65vmww (14:45-höz katt, így érzem magam Róma óta a Barca meccsekkel.)

Senor Barcelonáról lemaradtam, Don Andrésról szintén, Ó Kapitány, Kapitányom!-ról pláne. Messiről nem szeretnék. De, ó basszus, de. Sajnos - a jelen állás szerint. Ha 5:1-re megverünk valami szerencsétlent is odahaza, ragyogó játékkal, akkor is ott csípi-tépi-szaggatja az ember végbelét a sorozatos Levante és Slavia meccsek, amiket hétről-hétre, mostmár állandósultan kell megöklendezni. Nem, én sem bírom magam rávenni, pont azért, amit a kolléga írt.
Football, bloody hell. /SAF/
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.11.02. 20:08:42

Stalkyard írta:Két éve akarok kimenni meccsre, de egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy ezekre én több százezer forintot áldozzak.
Akartunk menni mi is ősszel, feleségem nagy focirajongó, már kétszer voltunk, de Ernő lebeszélt róla. Botrányos a hozzállás és a nulla taktika. Feleségem már nem is nézi a meccseket, az éjszakait néha, vagyis alszik rajta.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.02. 19:58:17

Nálunk ugyan ez a következmény nélküliség megy. (meg amúgy az orszagban is, halkan megjegyzem)
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.11.02. 19:53:25

Két éve akarok kimenni meccsre, de egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy ezekre én több százezer forintot áldozzak. Elmondani nem tudom mennyire ruhellem ezt az embert, és ezt a jelenlegi csapatot, Messin , Stegenen meg meg egy par emberen kívül.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.11.02. 19:17:26

Egyébként annyira kíváncsi vagyok, hogy hány munkahelyen van ilyen, hogy időről-időre beleszrsz egy kövéret a krémesbe, majd megveregetik a hátadat, hogy semmi baj, jövőhéten majd jobb ízűt sütsz. Annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen következmények nélküli dolgozni, milliókért. :) Vidal kapitány email címe megvan valakinek? Hátha csak én tolom rosszul ezt az élet-dolgot.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.02. 18:21:39

Remélem ez a meccs után is marad Valverde, öröm nézni ezt a jétékot... Ja nem.
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2019.11.02. 18:19:21

Felesleges ekézni Ernő bát, ő ennyit tud, ez már a Roma elleni zakónál nyilvánvaló volt. A fő bűnös Bartomeu és a vezetőség, hogy hagyják pozícióban...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.02. 18:18:04

johdepp írta:És ennek a senkinek van pofája Cruyff nevét a szájára venni, meg vele példálózni okoskodva, hogy "kevesebbet kell futnod, mint az ellenfél."
Takarodjon el a büdös francba már, meg vigye magával Bartóékat is, minél messzebb bármilyen Barcával kapcsolatos dologtól!
Idézném lesliejr12 szavait:
"Egy igazi láma csapat lettünk Valverde-vel."

Ez tökéletesen összefoglalja a Valverde-féle csapat moralitását, mentális erejét, taktikai felkészültségét.
Persze igaza van, fussunk kevesebbet mint az ellenfél...
De ennek a szükséges feltétele, hogy taktikailag fegyelmezett legyen a csapat, illetve úgy lássa előre az ellenfél passzait, mint anno Busquets, Xavi, Iniesta, ne pedig csak bambuljunk a pályán egy helyben hogy beszorítsanak, kivéve ha örömmel tömetjük ki magunkat.

Nagyon-nagyon-nagyon messze van ez a csapat a Lucho-féle 2014 őszi csapattól is, nem hogy még a 2015 tavaszi csapattól, szinte minden tekintetben.
Na jó, talán a cserepad papíron erősebb, azon kívül már külön mesterség amit Valverde művel egy ilyen kerettel.
Akkoriban a meccsek nagy hányadán látszott a csapaton az önbizalom, a tartás, magabiztosság, nem úgy mint most, amikor rá nézel és lámák gyülekezeteit látod a csapaton.

Őszintén szólva, nem tudnék felhőtlenül örülni a liga elsőségnek abban a tudatban, hogy ez azt jelentené hogy Valverde a következő szezonban is garantáltan marad...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2019.11.02. 18:19:50-kor.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.11.02. 18:05:09

És ennek a senkinek van pofája Cruyff nevét a szájára venni, meg vele példálózni okoskodva, hogy "kevesebbet kell futnod, mint az ellenfél."
Takarodjon el a büdös francba már, meg vigye magával Bartóékat is, minél messzebb bármilyen Barcával kapcsolatos dologtól!
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.29. 11:10:28

Kicsit pofatlannak erzem "mesterunket", hogy cruyff szavait tartja pajzskent maga ele. Miszerint o mondta, h ugy kell csinalnod, hogy kevesebbet fuss az ellenfelnel. Elfelejti azt az aprosagot, hogy ahhoz tarsult egy bizonyos jatekfilozofia es jatekminoseg.
Komolyan ezbaz ember... Nem eleg, hogy olyan focit jatszat a csapattal amilyet, olyan arcot vag meccsek alatt a palya mellett, amilyet, de a nyilatkozatai, amikor betamadjak valamivel, pökhendi, nagykepu, szukolokat lesz*ro, lenezo nyilatkozatokkal all elo. Rejtely, hogy hogy ulhet meg a kispadon, en szegyellem magam..
Válasz küldése