Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.11.26. 12:30:22

Köszönöm Uraim! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.11.26. 10:35:54

ktm írta:M4 kozvetiti, legalabbis azt reklamoztak + port.hu-n is az szerepel.
Elnézést, ostoba voltam, a mai napot néztem. Valóban, M4.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.11.26. 10:11:26

A mostani formánk alapján van rá esély, hogy szebb játékot fog produkálni a Crvena :D
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.11.26. 09:00:59

M4 kozvetiti, legalabbis azt reklamoztak + port.hu-n is az szerepel.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.11.26. 08:49:55

Saviola írta:Tudom, hogy egy lusta [auto_cenzúra] vagyok utánanézni, de a holnapi BL meccset egyik TV csatorna sem adja?

Köszi! 8)
Sajnos tényleg nem adja. Bezzeg a Crvena Zvezda - Bayern Münchent azt igen helyette :D
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.11.26. 08:45:03

Tudom, hogy egy lusta [auto_cenzúra] vagyok utánanézni, de a holnapi BL meccset egyik TV csatorna sem adja?

Köszi! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.08. 06:20:57

A csapat erejet mutatja, hogy meg igy is rekord ideje veretlenek otthon.
epp ezert kene valamit villantani jatekban is mar.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.08. 00:49:54

Nem az eredmények az elsődleges probléma, hanem a mutatott játék.

Wengernek meg sajnos igaza van. A keretünk meg mindig top3, ahhoz képest ez lopikula.

Amúgy játszottunk már rosszabbul a keddinel, annyira nem volt vészes, de azért itthon egy Slavia ellen többet vár az ember.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.07. 23:33:49

Csak az összefoglalót láttam úgyhogy az én véleményem nem annyira mérvadó, de nekem úgy tűnt hogy egykapuztunk. Meg volt a szokásos 5-6 ziccer amiből általában megvan a 2-3 gól, sajnos vannak ilyen meccsek amikor semmi nem jön be.

Továbbra is vezetjük a ligát és a BLt, sok csapat szeretne ilyen “krízisben” lenni.

Egyértelmű hogy ez már nem a prime Rijkaard, Guardiola vagy az Enrique szintű csapat, de a pánikhangulat még mindig korai.
Ilyen Wenger féle lúzerek maradjanak csendben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.06. 16:21:17

Én Fatit nyomatnám éjjel-nappal. Jelenleg nincs nála jobb emberünk a balosra. Dembelét lassan el lehet felejteni, 25 perc alatt hasznosabb volt a kis srác mint a francia nem először. Fati-Gríz-Messi. Ezt megnézném ha már a láthatólag nem működő 4-4-3-at akarjuk tolni továbbra is.

Vagy egy új edző és új impulzusok, de ez tudjuk lehetetlen. Róma és Pool után nem rakták ki, akkor nem egy gyenge csoport meccs meg néhány rosszabb bajnokiért fogják meglépni.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.11.06. 15:33:34

Az rendben, hogy uj edző kell. De Koeman nem jó, elég sokfelé mondott csődőt. Másrészt a bajnokság végéig is jöhetne valaki, aki ha beválik hosszabb távon maradhatna itt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.11.06. 15:25:00

Nem azt mondom, hogy megváltaná itt a világot a tag, de mivel konkrétan nem is jut eszembe most elérhető sztáredző, aki sokpasszos, presszingelős támadófocit játszat, plusz az ettől rosszabb már úgy sem lehetne alapon hozzáállva, tényleg semmit sem veszíthetnénk vele. Én megmondom őszintén már csak azért az egy érv miatt idehoznám, hogy építse tovább de Jongot, aki szerintem simán top3 középpályás lehet a közeljövőben.

De az lesz úgyis, hogy jön jövőre Koeman, mert hát Barca kötődés... Vagy amibe bele se merek gondolni, hogy Messi nyer nekünk egy bajnokságot idén, vagy leesik a kupa, aztán marad jövőre is a kókler. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.11.06. 13:00:14

Stalkyard írta:Egyébként Ten Hag nagyon adná magát, a foci miatt amit játszat, plusz szerintem De Jong fejlődése miatt is jó döntés lehetne idehozni, nagyon érzi Frenkie azt a focit, amit az Ajax nyom. Arra az egy-két évre, amíg jön Xavi (mert gondolom ez a hosszútávú cél) csak nyerni lehetne a kinevezésével. Ettől rosszabb Barcelonát nem tudna szerintem akarva sem összerakni. Pluszban ő szerintem fixen megpróbálná beépíteni Puig-t, meg a többi fiatalt. De ez csak álom.
Több évre (~4) is jó lehetne a figura, Xavinak sem feltétlen kell rögtön ide leülni, hanem tőle átvenni a dolgot. Vagy segédedzőként is nyomhatná mellette, és utána következne. Igen, kár, hogy science-fictionökről beszélgetünk itt...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.11.06. 11:36:38

Jön majd MEssi, továbblő minket az első helyen, és megnyugszik mindenki a klubnál, hogy minden rendben van, f.szák vagyunk. :D

Egyébként Ten Hag nagyon adná magát, a foci miatt amit játszat, plusz szerintem De Jong fejlődése miatt is jó döntés lehetne idehozni, nagyon érzi Frenkie azt a focit, amit az Ajax nyom. Arra az egy-két évre, amíg jön Xavi (mert gondolom ez a hosszútávú cél) csak nyerni lehetne a kinevezésével. Ettől rosszabb Barcelonát nem tudna szerintem akarva sem összerakni. Pluszban ő szerintem fixen megpróbálná beépíteni Puig-t, meg a többi fiatalt. De ez csak álom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.11.06. 11:19:42

lesliejr12 írta:Piqué lenyilatkozza, hogy ilyen játékkal nehéz lesz megnyerni a BL-t. Magukat nyugtatják ezekkel a dumákkal? Közben nem futnak, minden csapat 10 km-rel többet teljesít mint mi. A csoportból való továbbjutás is necces lehet ilyen játékkal.
Milánóban simán ki tudunk kapni, otthon a Dortmund ellen meg ki-ki meccsen bármi lehet.
Elvesztették a fonalat a játékosok is, céltalan az egész már.
Viszont valami óriási lebőgés kell, hogy Valverdet kitegyék a vezetők.

Ten Hag meg tegnap mondta, hogy idény közben nem hagyja ott az Ajaxot a Bayern kedvéért sem, szereti befejezni amit elkezdett.
A csoport továbbjutás már megvan, azért ahhoz hogy kiessünk két vereség kell, egy döntetlen is elég a két meccsen.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.11.06. 11:17:15

Léfe írta:Mindenkinek az extra Barca jár a fejében és azt akarja látni. De olyan nincs és azt hiszem nem is lesz. Sok példa van a visszaesésekre ilyen-olyan okokból. Pl. MU, Inter, Milán,Benfica stb.
Akkor is Barcás voltam amikor 6 helyen végeztünk a bajnokságban, pedig jó nevü játékosaink voltak. Gyengusok voltuk, lassuak, pontatlanok,és a küzdőszellem nulla. Edzőkérdés? Nem vagyok biztos, hogy csere esetén csak ugy feltámadnánk. Ki tudja pl. mi van az öltözőben, mert ez a keret nem annyira gyenge.
ezzel nagyjából egyetértek. azért csak nagyjából mert ott folytatnám, hogy .....de nem is annyira erős!
a cseheket azzal a felhanggal dicséri mindenki, hogy egy kis csapat akit agyon kellene egy nagy barcának verni.... nos a pályán szinte minden egyéni paraméterben min. azonos tudású és képességű játékosokat láttam. sőt! a mieink 10 m-en túli passzokban , a szélső-játékban, és kondícióban szemmel(is) láthatóan gyengébbek voltak.
különösen fájó nekem néhány mára már evidens változás, vagy téveszme.
Messi: a klasszisa csak nyomokban látható, keveset (még kevesebbet) vállal és a hatékonysága is megkopott...(így múlt időben!)
Dembélé: egy hatalmas baklövés volt a megvásárlása, a futógyorsaságán kívül szinte mindenben gyenge, messze a klasszis jelzőtől.
Griezmann: soha nem láttam egy ilyen (jó!)képességű játékost ilyen rossz felfogásban játszani! mintha szigorúan meg lenne neki tiltva a kapu támadása, a gólra törés, a hatékony játék!!
tegnap az első 25 percben minden neki fellőtt labdát visszapasszolt!! erre nehéz szavakat találni
Rakitic: talán ebben az egyben érthető Valverde értékítélete, a srác egyszerűen gyenge lett, elszürkült, a nyári átigazolási balhék miatt mentálisan is a mélyponton van hogy miért kell ilyen embereket be cserélni?! nos ez mehet a Valverde topikba...
lehetne még Busiról és a kis Fati-ról is írni de sok értelme nincs ezek szemmel láthatóan kétségbe esett próbálkozásoknak tekinthetők.
ettől függetlenül én végig izgultam és bosszankodtam a meccset, majd kilenctől láthattam szép focit is (izgalom nélkül.)
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.11.06. 10:53:41

Piqué lenyilatkozza, hogy ilyen játékkal nehéz lesz megnyerni a BL-t. Magukat nyugtatják ezekkel a dumákkal? Közben nem futnak, minden csapat 10 km-rel többet teljesít mint mi. A csoportból való továbbjutás is necces lehet ilyen játékkal.
Milánóban simán ki tudunk kapni, otthon a Dortmund ellen meg ki-ki meccsen bármi lehet.
Elvesztették a fonalat a játékosok is, céltalan az egész már.
Viszont valami óriási lebőgés kell, hogy Valverdet kitegyék a vezetők.

Ten Hag meg tegnap mondta, hogy idény közben nem hagyja ott az Ajaxot a Bayern kedvéért sem, szereti befejezni amit elkezdett.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.06. 10:51:26

Kiesni nem fogunk, de szégyenteljes volt a tegnapi. Lejtőn vagyunk, és Valverde nem fogja tudni visszafordítani a folyamatot.
Nálam amúgy Ten Haag tegnap végleg csatát nyert. 9 emberrel is mentek előre. Meg kellene tenni mindent, hogy megszerezzük.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.11.06. 10:30:29

csababarca írta:Ez a legrosszabb forgatókönyv, és nem tartom valószínűnek, hogy bekövetkezik, de jelen állapotokat vizsgálva még a továbbjutásunkat sem mondanám teljesen egyértelműnek.
Tudom nem szurkolóhoz méltó, de simán lehet hogy az lenne a legjobb hogy kiesnénk.
Csak is Puyol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.06. 10:22:38

tegnap is úgy ültem neki a meccsnek, hogy hátha majd most.
reménykedtem, hiába.
ez még kiábrándítóbb volt, mint az eddigiek.

legjellemzőbb, hogy utolsó percben, ahelyett hogy végső elkeseredésből felívelte volna Piqué a labdát, elkezdtek hátul passzolgatni Lengletvel, mintha 4-0 lenne a meccs. Le is fújta a spori a meccset gyorsan.
Nem azt mondom, hogy ha felívelik nyerünk, de hogy még a sanszot sem adtuk meg, mert nem érdekli már a játékosokat sem, az nonszensz.
Jól jellemzi a mai barcát.


Egyébként, nem fog megtörténni, de még ki is eshetünk.
ELmegyünk ilyen állapotban Milánóba, az az inter ellen, akik itthon is lefociztak minket, és ordas mákunk volt hogy nyertünk, simán benne van a pakliban a vereség.
Dortmund megveri a Prágát, akkor újra versenyben lesznek a továbbjutásért-> élethalál meccs az utolsó fordulóban.

Ez a legrosszabb forgatókönyv, és nem tartom valószínűnek, hogy bekövetkezik, de jelen állapotokat vizsgálva még a továbbjutásunkat sem mondanám teljesen egyértelműnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.11.06. 10:11:08

Egyre jobban érzem én is azt, hogy csak az edző csere nem lesz megoldás. Tetszik vagy nem, hozzá kell nyúlni olyanhoz is majd, aki fájni fog. Ez a csapat, a mag, akikkel a sikereket értük el, illetve akik megmaradtak még le van ülve. Agyon nyerték magukat, Eb és VB győztesek is vannak köztük, 30on felül vannak. Nem fognak ők már csúszni-mászni. Jól meg is vannak fizetve, motiváció egyre kevesebb.

... és minél tovább húzzuk a dolgokat annál tovább fog tartani és annál fájdalmasabb lesz...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.11.06. 09:48:18

Mindenkinek az extra Barca jár a fejében és azt akarja látni. De olyan nincs és azt hiszem nem is lesz. Sok példa van a visszaesésekre ilyen-olyan okokból. Pl. MU, Inter, Milán,Benfica stb.
Akkor is Barcás voltam amikor 6 helyen végeztünk a bajnokságban, pedig jó nevü játékosaink voltak. Gyengusok voltuk, lassuak, pontatlanok,és a küzdőszellem nulla. Edzőkérdés? Nem vagyok biztos, hogy csere esetén csak ugy feltámadnánk. Ki tudja pl. mi van az öltözőben, mert ez a keret nem annyira gyenge.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.11.06. 09:17:43

Nekem a tegnapi meccs után jött el a pont, hogy amig ez a élettelen játék meg (míg Valverde az edző) addig nem vagyok hajlandó meccset nézni. Az egészségem fontosabb :D
Csak is Puyol
anya
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2019.10.23. 21:06:02

2019.11.06. 08:58:32

"Nyerni akartunk, de ez egy nehéz csoport"
A szokásos bla-bla...
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2019.11.06. 08:55:25

[/quote] 1. A csehek az elso felidoben vegig a bal oldalon veszelyeztettek, Semedo sargas volt[realis esellyel a kiallitasra], szerintem ezert rakta at a bal oldalra. Firporol meg annyit, hogy SR es Semedo is jobb nala a bal oldalon is.
2. Vidalt mindenki[legalabbis az itteni forum 90%-a] a kezdobe koveteli, ha nem rakja be az lett volna a baj. Utolag konnyu okosnak lenni, szerintem meccs elott, ha tudjuk, hogy nem lesz ilyen gyenge meccse, most is berakta volna a tobbseg a kezdobe, egy ilyen jellegu ellenfel ellen. Sajnos viszont gyenge napot fogott ki, ha ket kulcsszituban megold 1-1 vegtelenul egyszeru passzt, akkor most senki nem szedne elo.[/quote]

1. Juniort mennyi euróért is vettük meg ? Másutt nagyon jó volt, csak ezt a lötyögős focifélét nem tudja hozni? Inkább tönkreteszi Ernő a másik oldalt is ???
2. Vidal játékát én is szeretem, nem ez volt a kérdés hanem az, hogy mi volt a szerepe ? Mivel küldte pályára ez a félkegyelmű? Visszatérve az 1. pontra ha segítség kell Semedonak akkor Vidal erre pont alkalmas, erre Grizman nyakán bóklászik a bal oldalon.
Válasz küldése