Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.19. 23:06:25

Sanama írta:]

Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Az, hogy ki kerettag, ki nem, az minősítheti éppen Valverdet is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.19. 22:43:54

Sanama írta:
MatyiG írta:TS, Semedo, Wagué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Firpo, FdJ, Arthur, Riqui, Alená, SR, Dembélé, Rafinha, Coutinho, Fati, Pérez.

Ők mind 27 éves vagy fiatalabb játékosok. Ehhez a maghoz kell három világklasszis és három kiegészítő játékost igazolni a következő három évben.

Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
Hogy tudsz magba sorolni olyan embereket, akik az elmúlt 2 évben 3 egymást követő meccsen nem játszottak? Nem, hogy nem játszottak le 270 percet egymás után, de 3 meccsen nem játszottak egymás után :D Meg odaírsz egy Coutinho-t, akitől 3 hónapig tartott mire meg tudtak szabadulni, kölcsönbe. Igen értem, volt 1 jó meccse most hétvégén, már rögtön a magba tartozik, zseniális :D

Ennek a csapatnak van egy : TS-FdJ-(Arthur) magja, és csókolom. Már ha a jövőt nézzük.

Alena is úgy megy itt, mintha valami zseni lenne a srác, ezt honnan szeditek egyébként?
Nyilván nem úgy értettem, hogy ők tutira fix emberek, hanem ezek közül mondjuk 14 ember simán a keret tagja lehet három év múlva.

Pont letojom, hogy játszott a hétvégén Cou, a klub játékosa továbbra is, és nem tartozik az öregek közé, ezért része a felsorolásnak, ez aztán tényleg zseniális.

Egy szóval sem írtam, hogy ők jelenleg a csapat magjába tartoznak. De három év múlva miért ne lehetne többségük fix kerettag?

Alenáról sem írtam, hogy zseni, de például az agyon ajnározott Vidal/Rakitic kettősnél sokkal többet ad támadásépítésben a csapatnak, lehetett a múltkori meccsen látni, elég nagy a különbség az ő játéka és az említett két ember játéka között ebből a szempontból.
Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Kik azok, akik évek óta a keret tagjai, de három egymást követő meccsen nem játszottak még a felsoroltakból?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.12.19. 22:38:44

Azokról beszélünk, akikről van értelme beszélni.
Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 22:32:31

Todibo-t nem írtam le, pedig Ő is elég meggyőző eddig.

De a lényeg, hogy az, hogy Barcelonában senkit nem érdekel a jövő egyáltalán nem igaz.
Sanama írta: Hogy tudsz magba sorolni olyan embereket, akik az elmúlt 2 évben 3 egymást követő meccsen nem játszottak? Nem, hogy nem játszottak le 270 percet egymást után, de 3 meccsen nem játszottak egymás után :D
Azokról beszélünk, akikről van értelme beszélni. Nem holnapra kell egy öregek nélküli csapatot kiállítani. Legrosszabb esetben is valószínűleg jövőre lesz még egy Messink, Piquenk és legalább egy öreg középpályásunk.

Szerintem jól menedzseli a klub a keretet, már csak rendesen kéne forgatni a játékosokat. Arról nem Barto meg Abidal tehet, hogy Coutimho fejben 0, Dembele fizikailag 0, az antiszociális Griezmann-t meg nem tudják úgy betanítani, hogy gólokat is lőjön.

Ha a tavalyi videós hisztit nem nézzük, akkor az Ő idehozatala is abszolút érthető lépés volt. Mivel általában olyat keresünk, aki "ismeri a ligát", így nála jobb opciót szerintem nem hozhattunk volna.

Bár én nem ragaszkodom sem ahhoz, hogy az új igazolás ismerje a ligát, sem ahhoz, hogy az új edző legalább 1 meccs erejéig a játékosunk legyen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 22:29:55

MatyiG írta:Nem azt mondtam, hogy mindenki kezdő szint, de közülük három év múlva miért ne lehetne kezdő TS, Semedo, Lenglet, Umtiti, FdJ, Arthur, Puig, Fati?
Lehetne de nem lesz.
Meglepne ha a Semedo, Lenglet, Umtiti pakkból akár egy is itt lenne 3 év múlva.
Az utolsó 4 név még okés lehet, azt adom. De Puignak már dörömbölnie kéne 20 évesen a kapun lassan, neki is jó lenne egy új edző. Xavi pl ilyen idős korára már túl volt 50 meccsen a bajnokságban. Iniesta is már csereként kapott meccseket bőven ebben a korban, 04/05ös szezonban meg már 30+ bajnokin játszott.

Márpedig erről a Puigról ezt zengik (főleg itt a fórumon) hogy ez a szintje lehet, akkor ideje lenne elkezdeni megnézni.
De EV nem fogja, ez nyilvánvaló.
És ezeket nem Puig ellen mondom, mert én lennék a legboldogabb ha végre kijönne egy extra kp az akadémiáról, így drukkolok is neki hogy jöjjön az áttörés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.12.19. 22:19:19

MatyiG írta:TS, Semedo, Wagué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Firpo, FdJ, Arthur, Riqui, Alená, SR, Dembélé, Rafinha, Coutinho, Fati, Pérez.

Ők mind 27 éves vagy fiatalabb játékosok. Ehhez a maghoz kell három világklasszis és három kiegészítő játékost igazolni a következő három évben.

Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
Hogy tudsz magba sorolni olyan embereket, akik az elmúlt 2 évben 3 egymást követő meccsen nem játszottak? Nem, hogy nem játszottak le 270 percet egymás után, de 3 meccsen nem játszottak egymás után :D Meg odaírsz egy Coutinho-t, akitől 3 hónapig tartott mire meg tudtak szabadulni, kölcsönbe. Igen értem, volt 1 jó meccse most hétvégén, már rögtön a magba tartozik, zseniális :D

Ennek a csapatnak van egy : TS-FdJ-(Arthur) magja, és csókolom. Már ha a jövőt nézzük.

Alena is úgy megy itt, mintha valami zseni lenne a srác, ezt honnan szeditek egyébként?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.19. 22:12:40

Nem azt mondtam, hogy mindenki kezdő szint, de közülük három év múlva miért ne lehetne kezdő TS, Semedo, Lenglet, Umtiti, FdJ, Arthur, Puig, Fati?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 22:09:37

MatyiG írta:TS, Semedo, Wagué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Firpo, FdJ, Arthur, Riqui, Alená, SR, Dembélé, Rafinha, Coutinho, Fati, Pérez.

Ők mind 27 éves vagy fiatalabb játékosok. Ehhez a maghoz kell három világklasszis és három kiegészítő játékost igazolni a következő három évben.

Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
ilyen szempontból jó a helyzet, de ezeknek a játékosoknak a fele lutri, Wagué, Todibo, Riqui, Fati még bármivé lehetnek kb.
Firpo szvsz sose lesz szint.
Alena,SR, Rafinha egykutya, ők max hasznos csereemberek lehetnek.
Dembelé is lefőtt már.

TS, FdJ, Arthur hármasra lehet építeni hosszú távon bizonyosan, a többi mind billeg.
Lenglet, Umtitit ha össze lehetne rázni, akkor megoldhatják a közepét 2-3 évig.

Nem rossz a helyzet, de azért most te is felsoroltál olyanokat, akik közül sokan soha nem lesznek közelében sem egy barca kezdőnek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 21:47:21

MatyiG írta:Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
vedd hozzá még Emersont, és akkor már egyértelmű lesz, hogy semelyik csapatnál sem jobb a heylzet
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.19. 21:43:01

TS, Semedo, Wagué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Firpo, FdJ, Arthur, Riqui, Alená, SR, Dembélé, Rafinha, Coutinho, Fati, Pérez.

Ők mind 27 éves vagy fiatalabb játékosok. Ehhez a maghoz kell három világklasszis és három kiegészítő játékost igazolni a következő három évben.

Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.19. 21:37:34

davi10 írta:Szerintem nem olyan vészes a helyzet, azért kezd összeállni, hogy kikre lehet számítani.

Védők: Lenglet, Semedo tuti, Umtiti, Wague és Firpo kérdéses
Kp: Arthur, De Jong, Roberto tuti, Alena, Puig kérdéses
Támadók: Fati :D
védőkhöz ott van még Emerson, a forrásaim szerint a Betisben remekül teljesít. magas is, erős is, a mundonak a barszát dicsérte, egyszóval minden adott ahhoz, hogy ő legyen az új Alves, persze egy felkokszolt kiadásban.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 20:39:05

Szerintem nem olyan vészes a helyzet, azért kezd összeállni, hogy kikre lehet számítani.

Védők: Lenglet, Semedo tuti, Umtiti, Wague és Firpo kérdéses
Kp: Arthur, De Jong, Roberto tuti, Alena, Puig kérdéses
Támadók: Fati :D

Az a szomorú, hogy pont a támadókra szórtunk el egy rakat pénzt, és ez az, ahol a legkevésbé látszik az eredmény. Coutinho nem bírta, Dembele roncs, Griezmann meg hiába melózik, kapura kb. veszélytelen. Perez meg ugye papíron már az első csapat tagja, és nem is tűnik ügyetlennek a gyerek, de nem hiszem, hogy sok sót enne meg idén.

Nem tudom mik a tervek télre-nyárra, én egy fokkal nyugodtabb lennék, ha pl. Lautaro Martinezt be tudnánk rántani, aztán ki tudja, lehet vele se tudunk majd mit kezdeni.
Illetve nekem még Rafinha is egy nagy kérdőjel, a szezon elején a csapat egyik legjobbja volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 20:25:59

Erre most lehetne írni, hogy azért van egy De Jong, egy Arthur, egy Riqui, egy Todibo, Fati, Wague is ígéretes. Kétségtelen, pár posztra igazolnunk kell, de igenis vannak olyan fiataljaink, akikben benne van, hogy kulcsemberek lehetnek a jövőben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.12.19. 20:14:25

Barca_10 írta:Belegondoltatok már milyen szintű generációváltás kell itt 1-3 éven belül maximum? Piqué, Alba, Busquets, Rakitic, Vidal, Messi, Suarez.. gyakorlatilag 7-9 játékost kell igazolni a kezdőbe legkésőbb ‘21-ig. Ezek a játékosok a Barca után-ami remélhetőleg 2 év-mennek USA-ba, Kínába levezetni. Messi ugye külön szint, de ő is a vége fele jár már. Ehhez vegyük hozzá az alibikirály robertot és Grízest, a Sámánnal gyógyuló Umtitit aztán ott tartunk hogy a következő évtizedre nekimegyünk full középszerekkel meg egy csúcs Stegennel. 10 éve ez pont fordítva volt, csúcs csapat és középszer kapus. Nehezen veszi be a gyomrom hogy SENKIT de szó szerint senkit nem érdekel Barcelonában a jövő. Kemény dolga lesz az új elnöknek és az új edzőnek is.
Igen, ezért kellett volna már elkezdeni a dolgot, hogy ne egyszerre kelljen a fél csapatot pótolni. Rakiticet és Suárezt már el kellett volna adni. Hiába tudnak még adni a csapatnak, ennyi mindenkit nem lehet egyszerre minőségben pótolni. Busi, Alba,Piqué meg nem lesznek eladva, ők majd úgy kopnak ki innen, ami valahol érthető is.Nekik el kell (ene) fogadniuk a csökkenő szerepkört. Messi külön kategória. Ő még majd kiöregedőben is különbséget fog jelenteni.
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.19. 20:04:25

Belegondoltatok már milyen szintű generációváltás kell itt 1-3 éven belül maximum? Piqué, Alba, Busquets, Rakitic, Vidal, Messi, Suarez.. gyakorlatilag 7-9 játékost kell igazolni a kezdőbe legkésőbb ‘21-ig. Ezek a játékosok a Barca után-ami remélhetőleg 2 év-mennek USA-ba, Kínába levezetni. Messi ugye külön szint, de ő is a vége fele jár már. Ehhez vegyük hozzá az alibikirály robertot és Grízest, a Sámánnal gyógyuló Umtitit aztán ott tartunk hogy a következő évtizedre nekimegyünk full középszerekkel meg egy csúcs Stegennel. 10 éve ez pont fordítva volt, csúcs csapat és középszer kapus. Nehezen veszi be a gyomrom hogy SENKIT de szó szerint senkit nem érdekel Barcelonában a jövő. Kemény dolga lesz az új elnöknek és az új edzőnek is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.12.14. 16:16:29

Igen volt pár jó meccse de kb 10ből 8-9szer nettó emberhátrány volt.
Alig vártam hogy távozzon a sokat csetlő -botló Sanchezzel (igen volt egy órási emelős gólja a Real ellen pl)együtt...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.12.14. 15:28:12

Ha hozunk egy Lautaro kalibert, akkor én nem hoznám. Messi-Griez-Luis gondolom jövőre meglesznek ugyanúgy, mögéjük egy Lautaro-Ansu kettős akár Pérezzel kiegészülve bőven jó szerintem. Ha Pérez megy, és Pedrot hoznánk akkor azt mondom oké, de miatta nem raknék ki senkit már. Chelseas véleményeket olvasva azért rég volt már az a fénykor neki, és a jelen rendszer se az ő stílusának kedvez.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10089
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.14. 15:14:51

Ráadásul az utolsó meccsén, a hosszabbításban meglőtte nekünk az 5-ödiket az UEFA Szuperkupa döntőn(milyen beteg meccs volt az :lol: ), ennél korrektebb távozást nehéz produkálni :D

Sajnáltam amikor elment, de jót tett neki a váltás, kezdett az MSN mögött azért elszürkülni, befásulni a kevés percbe.

Ingyen hozható, ha tűrné a padot megint, és értelmes fizuval ide lehetne hozni, lehet átgondolandó lenne, főleg hogy a bal szélen még mindig csak az egy szem Griezmann van szinte, aki eddig finoman szólva sem a legjobb teljesítményt nyújtja.

Fatit idén nyomatnám ahogy csak lehet, és ha még nem érett meg arra hogy jövőre fontos tagja legyen a csapatnak(azért 17-18 évesen ez elnézhető neki :D ), akkor Pedro jó alternatíva lehetne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.14. 15:10:31

2010-ben volt nagyon jó szezonja, utána azért már húzóember nem tudott lenni. Szerintem jókor távozott.

Ingyen jöhetne, de szerintem nem sokat tudna hozzátenni a dologhoz.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.14. 14:19:20

Leon írta:Pedrot a hàtam közepére sem kívànom, ingyen sem kéne ide az a kutyaütő!
Sosem követelőzött, nem zsarolta a klubot, nem verte az asztalt, nem akart átgázolni egy csapattársán sem. Mind a hat sorozatban rúgott gólt, gólokat, amik nélkül bizony kupákról maradtunk volna le. Elfogadta, hogy az MSN mögött neki annyi babér terem, amennyi. De mindig ott volt, és döntő részben helyt is állt. Mi a probléma? Komolyan kérdezem, mi a probléma? Ráadásul tök ingyen, szabadon igazolhatóan. Az évtized egyik leghasznosabb biznisze lenne. Bár visszajönne Don Pedro.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.12.14. 13:39:13

Stalkyard írta:Az a kutyaütő kirobbanthatatlan tagja volt minden idők legjobb csapatának. Csak gondoltam emlékeztetlek.
És milyen helyzetkihasználása volt a fickónak, amikor a topon volt, jó pár évig :D egészen elképesztő volt, mennyire tudott a kapu előtt koncentrálni és jó döntést hozni. Pep gépezet tökéletes tagja volt, de sztem már nem tudnánk vele mit kezdeni, nem való ebbe a csapatba.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.12.14. 12:28:16

Az a kutyaütő kirobbanthatatlan tagja volt minden idők legjobb csapatának. Csak gondoltam emlékeztetlek.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.12.14. 11:29:19

Pedrot a hàtam közepére sem kívànom, ingyen sem kéne ide az a kutyaütő!
Dembele + Umtiti duót addig kell elpasszolni amig valaki fizet értük.
Hogy kijön nem is izgat csak a fenti hármas kerüljön minél messzebb a klubtól!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.13. 20:00:58

Teljesen mindegy ki jön és ki megy meddig a fékek-Piqué,Busquets,Oldalpassz-nem jönnek rá hogy előbbiek öregszenek, utóbbi sosem volt ez a szint, kevesek már ide. Évi pár meccsre összekapják magukat, a többin megy az alibi. Piqué és Busquets nagyot mentek 9 évig, de már lejárt az idejük. Erre kéne először rájönni aztán következő lépés a csapatépítés a nulláról.

Btw a fiataljainkat elnézve egy újabb aranygeneráció is kinézőben lehet. Fati, De Jong, Todibo, Wagué, Puig, Arthur mind-mind remek adottságokkal rendelkeznek, ott van bennük a plusz. Xavi csodákat művelhet ezekkel a játékosokkal, reméljük itt lesznek még mire leül a kispadra.

Egyébként nézzétek meg a Chelseat, Lampard nem igazolhat ugye, de a fiatalokban bízik, van rotáció, nem is rossz futballt játsszanak, követendő példa lehetne.
De mint tudjuk ernesto mindenféle koncepcióra alkalmatlan ami nem agyonbiztosított 3 vkp-s rendszer.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.12.13. 16:45:18

Res írta:Én azért nem zárnám ki Lautaro leigazolását a nyáron. Lesz itt hely bőven:
- Grízes esetleg nem válik be,
- Suarez jövőre már Krisztusi korba lép.
- Messi sem lesz már fiatalabb.
- Dembele annyira sérülékeny, hogy nem lehet rá hosszú távon számítani.
- Fati jövőre is még csak 18 lesz...

Jó tudom, csupa nyilvánvalót írtam le...

Neymar nálam már kiesett a pixisből. Mbappé meg sajna a Realnál fog kikötni úgy érzem...
Szóval adná magát, hogy kelleni fog egy világklasszis szintű fiatal támadó ha fent akarunk maradni ezen a szinten.
Az új edzőn múlik minden. Dembelé és Umtiti az, aki nálam már kint lóg, akiktől azonnal meg kell szabadulni. Griezmannt és Coutinhot átgondolnám, ha már nálunk vannak. Nincs okunk rögtön temetni őket, amíg egy értelmes edző kezébe kerülnek, legalábbis Griezmannt nem, Coutinhot talán.

Suarez jövő nyáron szerintem meg fog lépni, elég komoly híresztelések voltak a most épülő Inter Miamival. Griezmann ha már itt van, maradjon, rendben lehet/lesz a srác. Luxus lenne megválni Suarez mellett tőle is. A hozzáállása rendben van, nekem bejön a magaviselete. Tökön szúrtam volna magam, amikor bejelentették, de ha már itt van, és látszólag rendben van az öltöző, akkor maradjon.

És sem Neymarra, sem Mbappéra nincs szükségünk. Előbbi már telefosta a lábtörlőt egyszer, utóbbi pedig ugyanaz a kaptafa, ugyanazt megcsinálná. Sok ember még mindig csak fifázna a kerettel, a becsületet viszont nem ismeri. Hát ott .ssza meg magát brazilkám, ahol van, a másik hülyegyerekkel együtt. A legteljesebb mértékben kívánom, hogy az életben ne nyerjen egyik sem semmit. Bocs a modiktól, de nem, mégsem bocs. Tényleg elmehetnek a fenébe.

Viszont most olvastam Pedrót, na azonnal aláíratnám. Pont egy ilyen kaliberű kiegészítő ember kell nekünk, aki mellesleg egy jófej gyerek is. A többi mellékes a keret szempontjából.
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése