Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.31. 13:21:09

Eriksen, Dani Olmo, Aubameyang.

ezekene az embereken elgondolkodnék a vezetőség helyében, akár télen, akár nyáron. most lenne esély játékost igazolni anélkül, hogy egyből 100 milliót fizetnénk
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.12.29. 19:59:51

Adama is erre a sorsra jutna, ha visszatérne. Főleg ezzel a fizikummal. Gondolom ugyanaz a játéka, mint anno nálunk volt. Gyors, erős, megtolja a szélen a védő mellett, aztán néha elfogy a pálya.
Amennyit láttam játszani, igen. Szerintem pont az az ő szintje, ahol most van, egy PL középcsapat. Jó játékos, de nincs meg az + benne, ami egy top csapatba kellene, a mi játékunkba ráadásul a stílusa sem igazán passzolna.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.29. 17:33:59

csabimo írta:
MatyiG írta:Traore annyira lenne itt hasznos, mint Deulofeu. Imádom, hogy egyből visszasirunk egy régi játékost, amint játszik egy jó meccset.

“A remélem hogy jövőre egy top csapathoz kerül” nálad= a visszasirásaal? Érdekesen értelmezel..
1 jó meccs? Innen látszik hogy nem követed, de biztos ezért az 1 jó meccsért hivták be a válogatotba..
"mindig is meg volt benne a bugi, csak ugye nálunk ezt sem látták.."

Erre írtam.

Tény, hogy nem követem, csak most a City elleni meccs óta olvasom csomó helyen, hogy mekkora baklövés volt elengedni. Ugyanez ment akkor is, mikor Deu játszott egy jó meccset egy topcsapat ellen. Aztán visszajött, és ezek az emberek küldték el legelőször egy rossz meccse után.

Adama is erre a sorsra jutna, ha visszatérne. Főleg ezzel a fizikummal. Gondolom ugyanaz a játéka, mint anno nálunk volt. Gyors, erős, megtolja a szélen a védő mellett, aztán néha elfogy a pálya.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.12.29. 15:09:42

csabimo írta:Alena kölcsönbe adásával, és vélhetően Vidal eladásával megnyilik az út végre Riqui Puig számára az első csapathoz??
Ne álmodozz.
Ez csak arra jó, hogy a Rakéta-Busi kettős újra stabil kezdő legyen
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2019.12.29. 13:19:41

MatyiG írta:Traore annyira lenne itt hasznos, mint Deulofeu. Imádom, hogy egyből visszasirunk egy régi játékost, amint játszik egy jó meccset.

“A remélem hogy jövőre egy top csapathoz kerül” nálad= a visszasirásaal? Érdekesen értelmezel..
1 jó meccs? Innen látszik hogy nem követed, de biztos ezért az 1 jó meccsért hivták be a válogatotba..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.29. 13:05:51

Traore annyira lenne itt hasznos, mint Deulofeu. Imádom, hogy egyből visszasirunk egy régi játékost, amint játszik egy jó meccset.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2019.12.29. 10:23:58

Alena kölcsönbe adásával, és vélhetően Vidal eladásával megnyilik az út végre Riqui Puig számára az első csapathoz?? Remélem hogy nem lesz kölcsön adva, és minnél előbb össze kellene szokjon a De Jong Arthur kettőssel..
Ezt az Adama Traore gyereket követi valaki rajtam kivűl? Egész komplett kis focista lett most már jönnek a gólok is tőle. A fizikum meg pffff wáá.. sikeres cselben meg talán 1 vagy 2 helyen van Angliában az idei szezonban. Remélem egy top csapathoz kerül jövőre, mindig is meg volt benne a bugi, csak ugye nálunk ezt sem látták..
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.12.20. 16:18:14

Itt konkrétan nem is a “Barca-stílus” elhanyagolásával van gond hanem a töketlenséggel. Egy El Clasicon fapofával állni 90 percen keresztül majd a sablonokat meghúzni amit már a megye2-ben is ismernek és levédekeznek méltatlan. Tőlem jöhet olyan edző is akinek a mellére van tetoválva a Madrid címere, amennyiben kellően tökös lesz és a játékot is újra tudjuk élvezni.
Csak Pochettino ne kerüljön szóba, menjen csak a másodosztályba az espanyolhoz, azokat jobban utálom mint bármelyik másik csapatot.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.20. 13:13:02

pep71 írta:Legnagyobb igazolás egy új edző lenne :D Az oldalra kitett Xavi-ról szoló poszt még inkább ebbe az irányba terel :D
most néztem, azért ez kemény, hogy Xavi edzi Gabit, vhogy meglepődtem. :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.12.20. 13:08:15

Legnagyobb igazolás egy új edző lenne :D Az oldalra kitett Xavi-ról szoló poszt még inkább ebbe az irányba terel :D lehet, hogy Xavi nem lenne sikeres(főleg, ha mindenkit Pep-hez mérnek), de , hogy a játék képe újra a Barca stílusát hozná, annyi szent. Puig, De Jong, Arrhur,Fati kivirágozhatna nagy valószínűséggel és Cou-nak is lehetne talán még 1 esélye a klubnál. Ennyit bőven megérne a váltás szerintem, mert most semmi javulást nem látni a csapat játékán, sőt inkább egyre nézhetetlenebb és eredménytelenebb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.12.20. 12:52:50

NovaProspekt írta:
azt abszolút kétlem, hogy majd az Inter beszámítja Vidalékat Martínezért, a mi átadólistás középpályásaink kiöregedő veteránok nagy fizuval, Martínez meg fiatal játékos kisebb fizetéssel (valszeg), aki ráadásul gólokat szerez, így nehezebben is pótolható. Rakéta-Vidal prime-korukban nagy játékosok voltak, de ma már találsz a helyükre mást, ha döcög az üzlet, nincsenek arra rákényszerülve az Internél, hogy kompromisszumokat kössenek.
Martinez és a fizu pont egy olyan dolog, amit az Inter nem biztos, hogy megengedhet magának, mivel most áll fizuemelés előtt és ha jól értesültem a jelenlegi dupláját próbálja kicsikarni. Mivel elég sok klub érdeklődik iránta, nincs rákényszerülve, hogy lejjebb adjon az igényeiből, plusz gondolom a biztos Bl indulás is fontos neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.20. 12:28:49

értem én persze, a 30 az 30, viszont figyelembe kell venni azt is, h ez már nem az a játékospiac, ahol egy Barca-Real szintű csapatnak ha megtetszik egy játékos, azt csak "leemeli a polcról" kedve szerint. egy gigatranszfer meg már nem tudom, mennyire fog beleférni. oké, túladunk Coutinho-n meg Dembin, meg Vidalon és Rakétán, előbbi kettőn jókora veszteséggel, utóbbi kettőn alamizsnáért.

azt abszolút kétlem, hogy majd az Inter beszámítja Vidalékat Martínezért, a mi átadólistás középpályásaink kiöregedő veteránok nagy fizuval, Martínez meg fiatal játékos kisebb fizetéssel (valszeg), aki ráadásul gólokat szerez, így nehezebben is pótolható. Rakéta-Vidal prime-korukban nagy játékosok voltak, de ma már találsz a helyükre mást, ha döcög az üzlet, nincsenek arra rákényszerülve az Internél, hogy kompromisszumokat kössenek.

ezért mondom, az ilyen piac adta lehetőségeket (közhely, de akkor is :D) is figyelni kell, ma már nehéz nemhogy jó áron góllövőt szerezni, de úgy általában akármennyiért leigazolni is. időt nyerni meg jó egy 30 éves játékos is.

ami miatt mégis Martínezt hajtani kell, az az, h Messivel a válogatottban is szemlátomást jól megértik egymást, ami ugye kulcs, mert Coutinho nem érezte vele a játékot, és még Grizi is kérdéses. itt meg az a kérdés merül fel, h Messire még hány évig számíthatunk. remélem, azért még 3-4 év van benne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.12.20. 11:52:00

Ronal.10 írta:Se eladni se venni nem fogunk úgy néz ki senkit most télen, persze jó ez a csapat... kíváncsi vagyok hogy esünk ki Bl-be. Roma után Liverpool...hát akkor Valverde stílusba most egy elveszített döntő lenne a csúcs, remélem nem kínoznak addig minket.
Remélem korán bejelentik majd az új edzőt és hamar elpasszoljuk Dembele, Rakitic, Coutinhot. És hozzuk Neymart többek között (Messi nagyon akarja, hátha új erőre kapnánk így utolsó éveire) :oops:
Neymar szerintem max. akkor jöhetne a Griezmann távozik, azt pedig kötve hiszem, hogy egy év után elküldenék, főleg amilyen herce-hurca volt körülötte. Arról nem beszélve, hogy ha Dembélére azt mondjuk, hogy porcelán, meg többet sérült, mint egészséges, a jelenlegi Neymarra ez fokozottan igaz. Én is nagyon szívesen látnám a brazilt Griezmann helyett, de erre vajmi kevés esélyt látok. Mondjuk még így is örülhetünk, a Real a hatalmas Hazrd biznisszel sem járt jobban, 13 meccsen lőtt össz-vissz 1 gólt a Granadának, úgy hogy poszton játszott.
Ronal.10 írta:Uhhh lehet Messi utolsó edzője jön? :cry:
Álom kezdőm amitől újra várnám a meccseinket... Bár ha van a világba Alves szintű jobb oldali védő jöhetne Semedo helyett, Régen nagy erőségünk volt Messi-Alves összjáték. Semedoval semmit nem játszanak össze. Suarez helyet Grizmant is megnézném ebben a csapatban meg a Puig srácot Busi helyett.
TS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Jong-Busi-Artur
Messi-Suarez-Neymar
Alves szintű játékost egy jó ideig nem fogsz találni, talán Kimmich az egyedüli aki megközelííti azt a minőséget. Viszont azt is tegyük hozzá, hogy Messi már teljesen más poszton játszik, Semedonak is könnyebb lenne, ha nem az egész jobb oldalt neki kellene bejátszani. Akkor is ég és föld a különbség, ha Dembélé előtte van. Az, hogy Puig nincs fent nem feltétlenül őt minősíti. Nem akarom Valverdet elővenni, de van olyan fiatal, akivel teljesen feleslegesen számol, van akivel pedig lenne értelme mégis el van felejtve. Ha ebből indulunk ki nem írnám le a srácot. Waguét is teljesen feleslegesen hozta fel, de ezt már az elején lehetett tudni. A B-ben folyamatosan játszhatna, de inkább egy enyhén korlátozortt tudású Dani Morer a kezdő.

Martinez kézenfekvő lenne, amiben klasszisokkal jobb Lajosnál, hogy képes megverni a védőjét. Ha Suarez elkezd cselezni már legyinthetünk is. Az argentinnál lehet valamire számítani. De sajnos nagyon élvezi még mindig a bizalmat, kötve hiszem, hogy ez lenne az utolsó éve. Már két éve megy a duma még tőle is, hogy már nem bír annyit stb. mégis folyamatosan betonkezdő. Az pedig hogy Jovic sorsára jusson nincs értelme.
Forca Barca!!!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.12.20. 10:58:31

Aubameyang már 30 éves, minden támadonk 30 feletti-Grizes 29, Perez és Fahti fiatal csak. Semmilyen posztra ne vegyünk 25-26 évesnél idősebb játékost. A melléfogást nem lehet kikerülni. Ki gondolta Cotinhóról, hogy befürdik, igaz szélsőt akartak csinálni belőle. Suraez helyett Gizest kellene játszatni-Ő sem szélső. Egy jó védekző középpályás is jó lenne-Busi forgolodási és labda elszórásai idegesitőek.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.20. 10:57:23

barca0417 írta:
NovaProspekt írta:Aubameyangot hoznám am csatárnak. A szerződéséből nincs sok hátra, menne az Arsenalból. 50-60 milláért pár évre jó lehetne. Martínezért megint kiadni 110 milliót sztem elég kockázatos, akkor már inkább hoznék egy stopgap megoldást pár évre, aztán all-in Mbappeért, hátha.
Mbappé nem fog idejönni, ő fehér lesz ha egyszer kiszabadul Párizsból. Auba jo csatár, de már 30 felett van, Lautarot figyelni kell ebben a szezonban, de nem hiszem hogy zsákbamacska lenne, olyan erényei vannak, amik miatt illene ide. Jó az összjátékban, 1 vs 1 ben, és gólerős is. Vagy ő, vagy Gabriel Jesus lenne jó, kor es stílus alapjan.
Egyetértek, Aubameyang fölösleges lenne, mire leváltaná Suarezt, már kb. vissza is vonul.
Mbappe esélytelen, Ő a Real-ba fog kikötni, csak remélni tudom, hogy elkallódik vagy elkényelmesedik Párizsban, mert nagy fogás lesz a Real-nak.

Lautaro tűnik a legkézenfekvőbbnek, talán még olcsóbban is el lehetne hozni, mint Jesus-t, pláne, ha bevonjuk Rakitic-et vagy Vidal-t a bizniszbe.
Ronal.10 írta: És hozzuk Neymart többek között (Messi nagyon akarja, hátha új erőre kapnánk így utolsó éveire) :oops:
Azok után, hogy Neymar múlthéten megint beperelte a klubot, szerintem Messi se fog háborogni, ha nem hozzuk vissza. Nem is kell, egye meg amit főzött.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.12.20. 10:26:26

Se eladni se venni nem fogunk úgy néz ki senkit most télen, persze jó ez a csapat... kíváncsi vagyok hogy esünk ki Bl-be. Roma után Liverpool...hát akkor Valverde stílusba most egy elveszített döntő lenne a csúcs, remélem nem kínoznak addig minket.
Remélem korán bejelentik majd az új edzőt és hamar elpasszoljuk Dembele, Rakitic, Coutinhot. És hozzuk Neymart többek között (Messi nagyon akarja, hátha új erőre kapnánk így utolsó éveire) :oops:
Uhhh lehet Messi utolsó edzője jön? :cry:
Álom kezdőm amitől újra várnám a meccseinket... Bár ha van a világba Alves szintű jobb oldali védő jöhetne Semedo helyett, Régen nagy erőségünk volt Messi-Alves összjáték. Semedoval semmit nem játszanak össze. Suarez helyet Grizmant is megnézném ebben a csapatban meg a Puig srácot Busi helyett.
TS
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Jong-Busi-Artur
Messi-Suarez-Neymar

Jön az EB meg a Copa nyáron... hátha lesz valami új tehetség akit elhoznánk persze a torna után dupla pénzért. Dembele helyett tuti jön egy Martinez vagy Neymar... kérdés milyen edző meri kipattintani Suarezt Grizmant.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.12.20. 09:19:04

NovaProspekt írta:Aubameyangot hoznám am csatárnak. A szerződéséből nincs sok hátra, menne az Arsenalból. 50-60 milláért pár évre jó lehetne. Martínezért megint kiadni 110 milliót sztem elég kockázatos, akkor már inkább hoznék egy stopgap megoldást pár évre, aztán all-in Mbappeért, hátha.
Mbappé nem fog idejönni, ő fehér lesz ha egyszer kiszabadul Párizsból. Auba jo csatár, de már 30 felett van, Lautarot figyelni kell ebben a szezonban, de nem hiszem hogy zsákbamacska lenne, olyan erényei vannak, amik miatt illene ide. Jó az összjátékban, 1 vs 1 ben, és gólerős is. Vagy ő, vagy Gabriel Jesus lenne jó, kor es stílus alapjan.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.20. 08:13:10

Aubameyangot hoznám am csatárnak. A szerződéséből nincs sok hátra, menne az Arsenalból. 50-60 milláért pár évre jó lehetne. Martínezért megint kiadni 110 milliót sztem elég kockázatos, akkor már inkább hoznék egy stopgap megoldást pár évre, aztán all-in Mbappeért, hátha.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.20. 05:51:16

Egyértelmű, hogy ahhoz hogy a fiatalok megmutassák magukat, edző is kell. Nyílván nem arra gondolok, hogy szombaton kezdjen Wague, Todibo, Puig, Fati egyszerre, de mondjuk ketten simán, illetve a rotációban fokozatosan egyre nagyobb szerepet kellene kapniuk. Ezt egy Ten Hag pl simán meg tudná oldani, mint ahogy anno 95 őszén Cruyff is megtette ennél jóval durvábban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.12.19. 23:06:35

Addig kar uj igazolasokrol beszelni ameddig Valverde ül a padon es Barto az elnöki szekben.
Jöhet ide barmilyen jatekos, a csapat nem lesz jobb. Ha igazi valtozast akarnak a partolo tagok akkor az elnök lenne az elsö akit el kellene tavolitani. A gond csak az, hogy 6 evente valasztanak es ezen a szezonon kivül meg egy teljes van hatra. 2015ben nagyon jol idözitetten jött a Tripla, ami utan nyilvan ujra valasztottak ezt a szerencsetlent. Azota is megy lefele vele a klub. A BL-ben a legszembetünöbb az inkompetencia. Egyenes kieseses szakaszban az idegenbeli merlegünk hihetetlen gyenge 2 gyözelem (Arsenal 2016 es tavaly a harmat gyenge MU ellen), 2 döntetlen, 5 vereseg, 4-17 es golkülönbseggel 9 meccsen. Tavaly azert jutottunk egy körrel tovabb, mert inkompetens csapatot sikerült kifogni. Iden sem a Napoli miatt kell igazan aggodni, rajtuk nagy valoszinüseggel atmegyünk, meg ha idegenben jön az x vagy egy 1 golos vereseg is.
Az atigazolasainkat is meg lehet nezni Barto alatt:
Aleix Vidal, Turan, Digne, Umtiti, Gomes, Paco, Denis Suarez, Cilessen, Marlon, Deulofeu, Semedo, Paulinho, Dembele, Coutinho, Yerri Mina, Arthur, Lenglet, Malcom, Vidal, Todibo erkezett 2015 es 2018 között. 20 jatekos ha jol szamolom, közülük 7 en vannak a csapatban jelenleg es közülük is igazabol csak Lengelet, Semedo es Arthur azok akik szinte biztos, hogy jövöre is itt lesznek, talan meg Dembele. Eleg magas fluktuacios szam. :roll:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.12.19. 23:06:25

Sanama írta:]

Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Az, hogy ki kerettag, ki nem, az minősítheti éppen Valverdet is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.19. 22:43:54

Sanama írta:
MatyiG írta:TS, Semedo, Wagué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Firpo, FdJ, Arthur, Riqui, Alená, SR, Dembélé, Rafinha, Coutinho, Fati, Pérez.

Ők mind 27 éves vagy fiatalabb játékosok. Ehhez a maghoz kell három világklasszis és három kiegészítő játékost igazolni a következő három évben.

Nem tudom, hogy hány csapatnál jobb a helyzet. City és nagyjából ennyi.
Hogy tudsz magba sorolni olyan embereket, akik az elmúlt 2 évben 3 egymást követő meccsen nem játszottak? Nem, hogy nem játszottak le 270 percet egymás után, de 3 meccsen nem játszottak egymás után :D Meg odaírsz egy Coutinho-t, akitől 3 hónapig tartott mire meg tudtak szabadulni, kölcsönbe. Igen értem, volt 1 jó meccse most hétvégén, már rögtön a magba tartozik, zseniális :D

Ennek a csapatnak van egy : TS-FdJ-(Arthur) magja, és csókolom. Már ha a jövőt nézzük.

Alena is úgy megy itt, mintha valami zseni lenne a srác, ezt honnan szeditek egyébként?
Nyilván nem úgy értettem, hogy ők tutira fix emberek, hanem ezek közül mondjuk 14 ember simán a keret tagja lehet három év múlva.

Pont letojom, hogy játszott a hétvégén Cou, a klub játékosa továbbra is, és nem tartozik az öregek közé, ezért része a felsorolásnak, ez aztán tényleg zseniális.

Egy szóval sem írtam, hogy ők jelenleg a csapat magjába tartoznak. De három év múlva miért ne lehetne többségük fix kerettag?

Alenáról sem írtam, hogy zseni, de például az agyon ajnározott Vidal/Rakitic kettősnél sokkal többet ad támadásépítésben a csapatnak, lehetett a múltkori meccsen látni, elég nagy a különbség az ő játéka és az említett két ember játéka között ebből a szempontból.
Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Kik azok, akik évek óta a keret tagjai, de három egymást követő meccsen nem játszottak még a felsoroltakból?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.12.19. 22:38:44

Azokról beszélünk, akikről van értelme beszélni.
Épp ezt vitatom.. Hogy a francba van értelme beszélni olyanokról, akik mondjuk már 2-3 éve a keret tagjai, de 3 egymást követő meccsen nem játszottak még?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.19. 22:32:31

Todibo-t nem írtam le, pedig Ő is elég meggyőző eddig.

De a lényeg, hogy az, hogy Barcelonában senkit nem érdekel a jövő egyáltalán nem igaz.
Sanama írta: Hogy tudsz magba sorolni olyan embereket, akik az elmúlt 2 évben 3 egymást követő meccsen nem játszottak? Nem, hogy nem játszottak le 270 percet egymást után, de 3 meccsen nem játszottak egymás után :D
Azokról beszélünk, akikről van értelme beszélni. Nem holnapra kell egy öregek nélküli csapatot kiállítani. Legrosszabb esetben is valószínűleg jövőre lesz még egy Messink, Piquenk és legalább egy öreg középpályásunk.

Szerintem jól menedzseli a klub a keretet, már csak rendesen kéne forgatni a játékosokat. Arról nem Barto meg Abidal tehet, hogy Coutimho fejben 0, Dembele fizikailag 0, az antiszociális Griezmann-t meg nem tudják úgy betanítani, hogy gólokat is lőjön.

Ha a tavalyi videós hisztit nem nézzük, akkor az Ő idehozatala is abszolút érthető lépés volt. Mivel általában olyat keresünk, aki "ismeri a ligát", így nála jobb opciót szerintem nem hozhattunk volna.

Bár én nem ragaszkodom sem ahhoz, hogy az új igazolás ismerje a ligát, sem ahhoz, hogy az új edző legalább 1 meccs erejéig a játékosunk legyen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.12.19. 22:29:55

MatyiG írta:Nem azt mondtam, hogy mindenki kezdő szint, de közülük három év múlva miért ne lehetne kezdő TS, Semedo, Lenglet, Umtiti, FdJ, Arthur, Puig, Fati?
Lehetne de nem lesz.
Meglepne ha a Semedo, Lenglet, Umtiti pakkból akár egy is itt lenne 3 év múlva.
Az utolsó 4 név még okés lehet, azt adom. De Puignak már dörömbölnie kéne 20 évesen a kapun lassan, neki is jó lenne egy új edző. Xavi pl ilyen idős korára már túl volt 50 meccsen a bajnokságban. Iniesta is már csereként kapott meccseket bőven ebben a korban, 04/05ös szezonban meg már 30+ bajnokin játszott.

Márpedig erről a Puigról ezt zengik (főleg itt a fórumon) hogy ez a szintje lehet, akkor ideje lenne elkezdeni megnézni.
De EV nem fogja, ez nyilvánvaló.
És ezeket nem Puig ellen mondom, mert én lennék a legboldogabb ha végre kijönne egy extra kp az akadémiáról, így drukkolok is neki hogy jöjjön az áttörés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése