Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.01.17. 12:51:56

Akkor most 3 középső védővel folytatjuk a szezont? Vagy Araujo lesz a 4. ? Érdekes, nem nagyon jönnek plehírek, pletyka szinten sem, se védőről se támadóról igazán. utóbbiról még csak csak vannak nevek, találgatások, de semmi konkrét.
Mondjuk egy Boatengnek nem is lenne nagyon értelme, de egy megbízható kőzépcsatárt kölcsön lehetne venni azért, mert a fiatalokkal együtt is kevesen vagyunk, a kupa is csak most indul, És Messire valamint Grizire is ráfér majd a pihenés.
Védőszinten meg, lehet elhoznám kölcsönbe Bartrát, neki nem kéne sem az edzővel ismerkedni, sem beilleszkedni. Azzonnal rendelkezésre állna, ha nem Araujoban gondolkodnak. Klasszis védőt télen nem nagyon lehet szerezni, viszont tudjuk Umtitinél bármikor benne van a sérülés, Lenglet így is szét van hajtva, és Piquére is néha ráférne a pad.
Kíváncsi leszek.
Setiénnek én személy szerint nagyon örülök, már önmagában a változásnak is, de ő már nyáron szimpatikus volt, és vártam ide.
Valverdét sajnálom mint ember egy kicsit, de magának is köszönheti. De minden jót neki.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.17. 12:49:18

Ki az aki azt gondolja, hogy Manét eladná a Pool? Jelenleg annyira egyben van az a hármas, hogy ebből elhozni bárkit is kb. a lehetetlen kategória, vagy ha mégis, akkor olyan 150-200 misi lenne az ára, annyit meg nagyon nem ér Mané (de Salah sem).
Alapvetően ezt a Suarez dolgot nem értem, mostanában nem volt rossz, nem olvastam, hogy megsérült, csak, hogy már régóta bajlódik a térdével, de azt gondoltam ez ilyen pár hét lesz, nem az, hogy vége a szezonjának. :shock:
Lehetne valakit hozni, amolyan csere embernek - mint ez a Vela gyerek - fél évre, de alapból most nagyon durván elkezdeném tolni Carles Perezt. Ügyes gyerek, nem hinném, hogy bénább, mint Pedro volt, aki évekig meghatározó játékosa volt a Pep csapatnak. Kapja meg a lehetőséget bőven, lássuk hogy él vele.
Egyébként ha nem fürdött volna be nálunk, komolyan elgondolkodtam volna Ibra-n erre a félévre. De ha Pepnél nem vált be Setiennél sem...
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.16. 21:43:56

Egy Dembele-Mané cserére bármikor igent mondanék. Nem látom azt, hogy a francia itt meghatározó ember lesz hosszú távon.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.16. 19:20:03

NovaProspekt írta:
nagyatyesz írta:Ha igaz a Dembele - Liverpool vonal, akkor szerintem ott is meg fog bomlani a nagy trió elől. Igazából én bármelyiket szívesen látnám az ottani hármasból Dembelé helyett a csapatban. Én bírom a franciát, de a mi játékrendszerünkben ő elveszett, ráadásul nagyon sérülékeny. Lehet klasszis lesz, de azt is kinézem belőle, hogy néhány év múlva a nevére sem fogunk emlékezni...onnan meg jó lenne bárki a háromból...Firminho Suarez helyett, Salah vagy Mané pedig szélre Dembelé helyett. Mivel Dembelé elégé túl lett fizetve, így az onnan érkező fizujának is lenne helye. Nyilván magunkat ismerve ez fel sem merül, ha mégis akkor még le is húznak minket keményen anyagilag
Ilyen miért történne meg? Minek kellene a Poolnak egy sérüléleny kiforratlan játékos a már összeszokott klasszisai helyett? :D
Mondjuk megnézném Dembelét Klopp kezei alatt, hogy mit tudna belőle kihozni, bár ha ott is annyit lenne sérült, mint itt, nyilván nem sokat. De egy egészséges Dembelé szerintem hasítana nála. Manét én is szívesen látnám, bár nem vagyok biztos benne, hogy szükségünk lenne egy újabb 100+ milliós igazolásra, de ha mégis akarnak egy nevet a balszélre, sokkal inkább ő, mint neymar.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.16. 18:15:09

Nervo írta:https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... l-a-barca/
Ő róla tudunk valamit? :D
Igen, azt, hogy a barca b-be jon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.01.16. 18:01:49

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... l-a-barca/" target="_blank
Ő róla tudunk valamit? :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.14. 14:15:11

nagyatyesz írta:Ha igaz a Dembele - Liverpool vonal, akkor szerintem ott is meg fog bomlani a nagy trió elől. Igazából én bármelyiket szívesen látnám az ottani hármasból Dembelé helyett a csapatban. Én bírom a franciát, de a mi játékrendszerünkben ő elveszett, ráadásul nagyon sérülékeny. Lehet klasszis lesz, de azt is kinézem belőle, hogy néhány év múlva a nevére sem fogunk emlékezni...onnan meg jó lenne bárki a háromból...Firminho Suarez helyett, Salah vagy Mané pedig szélre Dembelé helyett. Mivel Dembelé elégé túl lett fizetve, így az onnan érkező fizujának is lenne helye. Nyilván magunkat ismerve ez fel sem merül, ha mégis akkor még le is húznak minket keményen anyagilag
Ilyen miért történne meg? Minek kellene a Poolnak egy sérüléleny kiforratlan játékos a már összeszokott klasszisai helyett? :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.01.14. 14:05:18

Ha igaz a Dembele - Liverpool vonal, akkor szerintem ott is meg fog bomlani a nagy trió elől. Igazából én bármelyiket szívesen látnám az ottani hármasból Dembelé helyett a csapatban. Én bírom a franciát, de a mi játékrendszerünkben ő elveszett, ráadásul nagyon sérülékeny. Lehet klasszis lesz, de azt is kinézem belőle, hogy néhány év múlva a nevére sem fogunk emlékezni...onnan meg jó lenne bárki a háromból...Firminho Suarez helyett, Salah vagy Mané pedig szélre Dembelé helyett. Mivel Dembelé elégé túl lett fizetve, így az onnan érkező fizujának is lenne helye. Nyilván magunkat ismerve ez fel sem merül, ha mégis akkor még le is húznak minket keményen anyagilag
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.01.14. 13:01:28

Semedo engem még mindig nem győzött teljesen meg, ha valaki kifizetne érte 40-50 millió eurót, én bizony elengedném. Ahogy ha igaz a Dembele-Liverpool hír akkor őt is 100-ért. Nagy tehetség, de semmi garancia, hogy ez valaha itt kijön belőle. És adnám Umtitit és Rakiticet is.
Kell a pénz a jelenlegi hiányra és nyári igazolásokra.
Előre egyetértek egy Stuani fél évvel vagy Lautoro hosszú távval,
középpályára átmenetilig vérfrissítésnek jöhetne Pedro vagy Willian, és természetesen Puigot fel kell hozni.
A védelembe meg nyáron hozzunk vkit. (DeLigt jó lett volna).
Neymar nem tudom, egye fene kategória.. Bár egy jó irányító, támadó kp is kellene. Egy jó Coutinho vagy helyette valaki.
Lesz dolog...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.14. 12:38:36

Közpcsatárnak ott van Carles Perez, elég ígéretes, most kellene megkapnia a bizalmat, ahogy anno pl. Pedro.
Griezmant semmiképp nem erőltetném középen. El kell dönteni, hogy Griez baloldali támadó és akkor ott erőltetni, hogy szokja a posztot, vagy középcsatár, akkor viszont Suarez cseréje alapból. Egy számára idegen poszt, amit szoknia kell és akkor kiveszik, beteszik középre, ficánkol 3-4 hetet, majd vissza balosra... ez a legrosszabb szerintem.
Kb. mint Semedo: játszik 2 jó meccset, aztán 3 meccs pad, aztán 2 meccs balszélen!, utána jegeljük megint 3 meccsre majd vissza a helyére 2 meccsre... =D>
Nem véletlen, hogy jól működik jelenleg a Mané-Firmino-Salah hármas, pedig nem egy MSN.
Középpályával vannak gondok bőven. Nem is értem Rakiticet miért nem engedték el. Nem tudni mi van Arturral, valszeg az kavart be.
Védelem meg... Lenglet elég jó, de nem ér fel sajnos az egészséges Umtiti szintjére. Umtiti lassan már egy újabb Vermalen szitu sajnos. Todibo meg nem játszik, nem tudjuk milyen lenne hosszútávon.
Jelenleg ezt a 3 posztot/embert kellene minőségben pótolni:
Umtiti, Rakitic, Dembelé.
Sérülés, forma, stb. alapján nekik kellene megköszönni a munkát és a helyükre igazolni minőségben embereket.
Umtiti helyett meg kellene próbálni a DeLigt ver.2-t, alig játszik a Juvéban, hátha.
Rakitic helyett alapból itt van Vidal, de pl. Ericssen sem lenne elvetendő.
Dembelé meg... hát nem is tudom helyette ki lenne jó. Amennyit és ahogy játszik, kb. bárki.
Az elkövetkező hetekben elnézegetném ezt a csapatot :lol:
TS; Semedo-Piqué-DeLigt-Alba; Ericssen-DeJong-Artur; Messi-Perez-Griez
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.14. 00:26:08

nemvolttaggyules írta: A Barca igazi gyengéje a harmatos védelme, és a csapnivaló középpályája.
Ilyen gyenge középpályája időtlen idők óta nem volt a csapatnak. Nincs a csapatnak igazi irányítója, karmestere. A csatárainknak több gólpassza van, mint bármelyik középpályásunknak. Ez nagyon gáz a középpályánkra nézve. A gólhelyzeteink zömét a csatársor egymás között alakítja ki, a középpályától vajmi kevés támogatást kapnak. Suarez vezeti (!) a gólpasszlistát a Ligában, Messi a harmadik, és Griezmann is egész jó helyen, a 13. helyen áll. A tény, hogy ter Stegennek annyi gólpassza van, mint a középpályán alap kezdő de Jongnak, az nagyon gáz utóbbira nézve.

Vidal jelenleg az egyedüli ebből a csapatrészből, aki lendületet tud vinni a játékba. De ő sem igazi irányító. Jól kapcsolódik be a támadásokba, de ő sem igazi szervező, aki fazont szabna a játéknak. Ilyen középpályás a csapatban jelenleg nincs. Hiába van meg a csapatrész mennyiségre, minőségre nincs. Egyetértek, a középpályára is igazolni kell. Főleg, hogy Rakitic egyre inkább leereszt, és Sergi Roberto sem igazi alternatíva.

A védelem gyengesége meg az Atleti ellen világlott ki igazán. Hiába uraltuk már a meccset, hiába a mezőnyfölény, az ellenfelek néhány támadásból képesek 2-3 gólt szerezni. Ez azért is aggasztó, mert akármilyen jól játszik a csapat, olyan szinten nem lehet uralni egy meccset, hogy az ellenfélnek ne legyen néhány helyzete. Így pedig hiába kapta el a csapat nagyon a fonalat az Atleti ellen is az első gól után, és játszott kifejezetten jól, olyan jól nem lehet játszani, hogy ellenfélnek egy helyzete se legyen. A jelenlegi védelem meg néhány helyzetből gólokat kapva a legjobb formánkat is le tudja nullázni. Rengeteg pontot hullajtunk emiatt. Vannak foghíjak a keretben, amit mindenképpen pótolni kell, mert ez így elég vékony, főleg a középpálya.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.13. 14:05:44

Stuani jó megoldás lehet egy fél szezonra, ha jönne.
Ha pedig nem tűzoltás a cél, akkor Lautaro.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.01.13. 13:59:36

Szerintem Pedro-t kellene kölcsön venni a Chelsea-tól, ha nem sérült.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.13. 13:45:46

Nem tudom,hogy tényleg Lautaro volt-e a kiszemelt a nyárra/Suarez utódjaként. Ha nem tudjuk most elhozni télen,akkor ne is vegyünk senkit. Nem kell megint Munir,vagy Boateng féle valaki,úgy se játszana valószínűleg,inkább fogjuk tolni a Fati-Griez-Messi hármast minden meccsen. Suarezt meg sajnálom,én azt hittem az előző apróbb műtétje után nem is voltak gondjai.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.01.13. 11:03:57

Középcsatárra már évek óta szükségünk lett volna, de mi mindig máshova igazoltunk inkább. Ennek isszuk most a levét, mert nincs vérbeli 9es a csapatban. Ugyanakkor láttunk már szép és eredményes focit klasszikus 9es nélkül, szóval csak alkalmazkodnunk kell. Én tuti nem hoznék ilyen Prince fél igazolást...semmi értelme. Személy szerint remélem, hogy az új edző (ezt remélem leginkább) alkalmazkodik a helyzethez, és Messit betolja hamis 9esbe. Ahogy ő érkezik a kapu elé, azt senki nem tudja a csapatból. Simán mozoghat hátrébb is a pálya középső sávjában, magyarul a szervezésben is éppúgy részt tud venni szerintem. Griezmannt meg betolnám az eredeti pozíciójába, Messi helyére, bal oldalra meg Fati, később Dembelé jöhetne. Cserének ott van egy ugyancsak tehetséges Perezünk. Szűkös-szűkös, de inkább szenvedjünk, minthogy magunkra vegyünk évekre valami használhatatlan játékost horror fizuért.
Ha EV maradna, akkor borítékolható, hogy SR-t többet látnánk elől, mint a 2 fiatalt összesen...
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.01.13. 09:34:27

Quique Setién
nemvolttaggyules
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2020.01.12. 22:15:15

2020.01.13. 00:07:09

Rijkaard óta nézem a Barca meccsket, s rossz látnom, hogy soha nem volt ilyen gyenge a csapatunk, mint most 1-2 éve már.
Kellene egy kemény edző, aki fizikailag megerősítené a fiúkat, mert rájuk fér.Emellett megújítaná a lelassult, kiismert játékunkat Talán még Ronald Koeman is alkalmas lenne erre. (Erőnléti edzőnek mindenképp)
Ter Stegen főnyeremény (a rossz védelem mögötti bravúrjai nélkül 15 ponttal kevesebbet szereznénk, és bajnoki 6-10. lenne a csapatunk..)
Semedo jó alapanyag, meg kéne tanítani szerelni, fejelni, higgadtan játszani és elfutásait pontosabb beadásokkal vagy passzokkal befejezni. Játszatni kellene, mert a rutinosabb de középszerű S. Robertónál többre képes, mert szerelni, védekezni, fejelni a valójában középpályás S. Roberto sem tud. Egy gyors csatár ellen (Pl. Mané) Robertonak semmi esélye sajnos.
Pique felett eljárt az idő,egyedül fejjátéka hasznos a védelemben. Ha rávezeti a labdát egy gyors csatár- végünk.Kellene helyette egy fiatal, erős és ügyesebb középhátvéd, mint amilyen az ajaxos De Light lehetett volna, de nem merte a klub leigazolni...Nagy kár.
Umtiti a 3-4 evvel ezelőtti sérülése óta annyira gyengén játszik, hogy még a gyenge közepes francia Lenglet is kiszorítja a csapatból.Lenglet helyére is kellene egy sokkal jobb és gyorsabb védő.
Todibot ki kéne próbálni kezdőként több meccsen keresztül.
Alba is túl van már a fénykorán, ha jó formában van, legyen helye a csapatban, a jövő Junior Firpoé, neki kellene többet játszani, félidőnként váltani Albával ezen a gyilkos felfutó hátvéd poszton.
A Barca középpályája Xavi, Iniesta távozása és Rakitic kifáradása-lelassulása óta csapnivaló.
De Jong maradhat,de fejlődnie kell összjátékban, erőnlétben (bár így is többet fut a többieknél)bal lába technikájában.
Arthurnak gyenge az erőnléte, futásmennyisége és a bal lába, és sajnos ő sem gyors.Márpedig a villámgyors labdakihozatal nem árt meg olykor-olykor még a lassan körbeadogatni szerető Barcánál sem.
(Ez a labdajáratás sajnos ma már kiismert és eredménytelen is, mert elmaradtak a a gyors háromszögelések-kiugratások, amiket a Rijkaard majd a Pep korai csapata a fiatal, gyors , technikás csatáraival ellenállhatatlanul tudott: jobbszélről Messi, középen Etoo, balról Ronaldinho...)
Busquets is lelassult, egyre kevesebb labdát szerez, formája is hullámzó, az egész védelemből és középpályából egyedül ő tudott szerelni, a többiek csak hátrálnak a csatárok elől, várva hogy elrontsák a helyzetüket, vagy majd véd Ter Stegen. Sajnos Busi helyén is fiatalítani kell, nem a kora, hanem a csökkenő teljesítménye miatt.
Vidal a legharcosabb középpályásunk, szerelni is próbál, lelkes is, a futást is erőlteti, de be kell látni, hogy ezzel együtt nem tud leszerelni egy fiatal, gyors csatárt, a játéka pedig sokszor fegyelmezetlen.
Rakitic árnyéka önmagának, s noha mindig is lassú volt, de technikás, tapasztalt, hasznos, 1 éve viszont erőtlen és teljesen haszontalan a játéka, pedig biztos helye volt a csapatban. Nem tudom ilyen formában el tud-e igazolni más csapathoz.
Coutinho hiába játszik egyenlőre elfogdhatóan a Bayernben, a Barcába nem volt való.Egy fővel kevesebben voltunk, ha a pályán volt.Védekezése annyit ért mint Messié.
A Barca igazi gyengéje a harmatos védelme, és a csapnivaló középpályája.
Ha ebben a 2 csapatrészben jó igazolásaink lesznek, a jelenlegi csatárainkkal minimum döntetlenre kihoznánk a meccseinket:)
Messi-Suarez-Griezmann még 1 évig okozhat kellemes élményeket, de fejlődni már nem fognak, legfeljebb visszafelé.(Messi is fényévekre van már fiatal önmagától, ezt annak ellenére szomorúan látom, hogy nem tudok senki más góljának annyira örülni, mint az ő szép góljainak, amik sajna, passzolni tudó csatártárs hiányában legtöbbször szabadrúgából születik.
Griezmann helyett mennyivel jobb lenne Neymar: tőle kaphatna Messi ragyogó labdákat, és viszont.
Suarez (a gyorsaságkivételével) ugyanazt képes nyújtani eredményességben, mint régen Etoo.Lehetetlen helyzetekből sok és fontos gólt, gólokat szerzett, vérbeli középcsatár, bár lenne fiatalabb.
Neymar nagyon kéne baloldalra, hogy gólveszélyesebb legyen a csatárjátékunk egy bombabiztos védelem és egy villámgyors középpálya előtt.
Dembelé, Fati remélhetőleg erősségeink lesznek egy hozzáértő edző irányítása mellett, és rendszeresen játszanak a nagy öregek mellett, őket és egymást váltva minden mérkőzésen.
Januárban elsőként meg kell szerezni Lautaro Martinezt, utána jöhetnek a többiek.De jöjjenek végre!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.12. 22:32:37

nemvolttaggyules írta:Sürgősen kell csatárként minimum az argentin Martinez, de a középpályát ugyanilyen sürgős megerősíteni 2 gyors emberrel, és a védelembe is kellene igazolni végre legaláb 1 kifogástalan középső védőt, mert korszerűtlen és lassú lett a játékunk
Egyetértek, vékony a keret jelenleg. Főleg, ha Todibót eladják, mindenképpen kell középső védőt szerezni. Összesen három ember semmiképp nem elegendő 2 posztra, főleg úgy, hogy a kezdők teljesítménye sem éppen stabil. A középpályán jelenleg csak Vidalban van átütő erő. A csatársorban meg nem is tudom, hogy gondolták, hogy a 30 év feletti Suarez sérülten játszva hozzon le szezonokat cserejátékos nélkül.
nemvolttaggyules
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2020.01.12. 22:15:15

2020.01.12. 22:26:24

Sürgősen kell csatárként minimum az argentin Martinez, de a középpályát ugyanilyen sürgős megerősíteni 2 gyors emberrel, és a védelembe is kellene igazolni végre legaláb 1 kifogástalan középső védőt, mert korszerűtlen és lassú lett a játékunk
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.12. 17:29:08

visca el barca írta:dembelével mi van? meddig sérült?
Transfermarkt szerint február 13-ig.
Ha jön, akkor is max egy hónapot fog kibírni :lol:

Stat 2019-től:
Sérülés 1: 2019.01.21-2019.02.08
Sérülés 2: 2019.03.14-2019.04.09
Sérülés 3: 2019.05.05-2019.06.16
Sérülés 4: 2019.08.19-2019.09.22
Sérülés 5: 2019.09.27-2019.08.30
Sérülés 6: 2019.11.28-2020.02.13
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.12. 17:27:27

gránit írta:
Feast4 írta:Amúgy Suerez kiesése után nem kéne egy igazi csatárt akasztani?
De igen, sőt, ő már arra is panaszkodott korábban, hogy nincs cseréje, és sérülten kell végigjátszania a meccseket. Ezért mondom már régóta, hogy túl vékony ez a keret jelenleg. Mondta valaki, hogy 2015-ben sem volt bővebb, igen, csak akkor Suarez még nem 33 éves volt. Kellenének még játékosok, és kell a rotáció, ami részben a vékony keret, részben Valverde miatt jelenleg nincs. Így meg nehéz egy hosszú szezont végigcsinálni, úgy, hogy még trófeákat is nyerjen a csapat.
Nyáron is ezt volt a cél, de aztán inkább Griezmann lett belőle. Most meg itt vagyunk. #-o Szerintem hozzunk most is valakit 100 millióért, aki nem passzol a rendszerbe/nincs posztja a felállásunkban. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.12. 17:23:13

dembelével mi van? meddig sérült?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.12. 17:19:35

Így hogy Lajos kiesett, Lautarot még inkább el kéne hozni most a télen.

Ha meg nem ő, akkor egy Cavani/Aubameyang jó lenne, feltéve ha a BL-ben eredményesek akarunk lenni.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.12. 17:14:31

Feast4 írta:Amúgy Suerez kiesése után nem kéne egy igazi csatárt akasztani?
De igen, sőt, ő már arra is panaszkodott korábban, hogy nincs cseréje, és sérülten kell végigjátszania a meccseket. Ezért mondom már régóta, hogy túl vékony ez a keret jelenleg. Mondta valaki, hogy 2015-ben sem volt bővebb, igen, csak akkor Suarez még nem 33 éves volt. Kellenének még játékosok, és kell a rotáció, ami részben a vékony keret, részben Valverde miatt jelenleg nincs. Így meg nehéz egy hosszú szezont végigcsinálni, úgy, hogy még trófeákat is nyerjen a csapat.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.12. 17:07:10

Egy Auba nem lenne rossz, de először megnézném mire megyünk egy Fati-Gríz-Messi hármassal.
Válasz küldése