Ernesto Valverde

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.11. 12:25:23

Nero. írta:
2021.02.11. 12:13:43
Van olyan őrült rajtam kívül akinek hiányzik?
Nem hiszem. Te meg saját magaddal cseszel ki ezzel a folyamatos múltba révedéssel.

Semmivel nem tudna többet kihozni ebből a keretből. Fiatalokat nem épített be, az öregeknek becsicskult és az egész csapat erőnlétét hagyta leromlani a nagy nihillel.
Az Ő vezetési módszereinek a következményeit is nyögjük még.

Nem vitatom el a címeit, de az Ő keze is benne van a lejtmenetbe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.11. 12:16:09

Nero. írta:
2021.02.11. 12:13:43
Van olyan őrült rajtam kívül akinek hiányzik?
A jelenlegi állapotban és ezzel a kerettel mivel lenne jobb?5 meccs után ugyan úgy szidnád.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.11. 12:13:43

Van olyan őrült rajtam kívül akinek hiányzik?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.17. 23:08:29

Initom írta:
MQuCsabi írta:Ole után mehet a MU-ba, egy jó stabil játékot összerakni. :mrgreen:
Oda alkalmas is lenne talán :)
Attól függ, mi a cél. Hogy a mostaninál sikeresebbek legyenek, ahhoz szerintem is elég lehetne. Hogy visszavezesse a MU-t az európai elitbe, ahhoz viszont Klopp, Pep szintű edző kéne, és nekik is csak úgy sikerülhetne, ha szabad kezet kapnának takarításra és igazolásokra, na meg időt, mert 2 nyári átigazolási szezon minimum kéne, hogy egy olyan keret összejöjjön, amivel lehet valamit kezdeni.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2020.01.16. 21:42:38

MQuCsabi írta:Ole után mehet a MU-ba, egy jó stabil játékot összerakni. :mrgreen:
Oda alkalmas is lenne talán :)
Abi & Tito
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.16. 13:28:20

Ole után mehet a MU-ba, egy jó stabil játékot összerakni. :mrgreen:
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.16. 13:07:53

Valverde, who had a contract until 2021, showed elegance in the final negotiation with the club. The coach gave orders to his agent to end his bond with Barça in the friendliest way possible. He has decided not to charge Barça for the full salary remaining on his contract. [md]

azért ez rendes az öregtől, én látatlanban feltételeztem h amit lehet, kihúz azért a klubból.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.16. 12:56:47

Amit még nem tettem meg: sok sikert kívánok neki a további edzősködésben, és köszönöm a munkáját, elsősorban a két bajnoki címet, illetve a győztes Klasszikusok is szép élmények maradnak. Sokat szidtam, főleg a közelmúltban telt be nálam vele pohár, ezért talán sokszor erősebb kritikát kapott tőlem, mint amilyet valóban érdemmelt volna.

Most már kicsit lenyugodva közepesre értékelném az itteni munkásságát. Kiváló az a jó játék + BL győzelem lett volna, a jó :arrow: BL győzelem + ez a játék vagy jó játékkal ez az eredményesség. Szigorú vagyok talán, de jelenleg ezek az elvárások. Voltak idők amikor kisebbek voltak, lesznek is még ilyenek, lehet már a közeljövőben. De addig kell ütni a vasat, amíg meleg, és én úgy érzem, most még az, amíg Messi még toppon van, addig mindenképp, ki kell használni ezeket az éveket, mert ki tudja mi jön. Az utánpótlásból nem jönnek már egy ideje minőségi játékosok, az igazolások pedig mindig kérdőjelesek, hogy mennyire válnak be, nálunk különösen.

Visszatérve Ernestohoz, bár sokat bosszankodtunk rajta, szerintem emelt fővel mehet el innen (bár nyáron ha magától megy, még inkább igaz lett volna!). Úgy gondolom, a legszűkebb elitbe tartozó (vagy oda vágyó) csapatok nem neki valók, ez alatt értem jelenleg a Barca, Real, Man. City, Juventus, PSG, Bayern hetest. (a Liverpool természetes ide tartozik jelenleg, de Klopp előtt nagyon messze voltak innen, és szerintem utána várható is visszaesés tőlük) Az összes többi csapatnál szerintem lenne keresnivalója.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.01.15. 21:01:52

vidra írta:Lehetségesnek tartom, hogy az arabok irányába ez a bemondás is hozzájárult a leváltásához. Nem tudom, hogy nem mondott-e még valami erősebbet is, amit nem idéztek.
https://www.eurobarca.hu/hirek/sajtotaj ... oztes-van/" target="_blank
Szerintem jó döntés volt leváltani, bármi is volt az oka, tavaly neki kellett volna magától felállni. Másfél év alatt nem tudod semmi előrelépését tenni. A mérlege nem rossz sőt még jó is, de az eredményei siralmasak.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.01.15. 13:14:05

Mivel nem vagyunk egyformák de egy klubnak szurkolunk, ezért gondolom a saját leglátványosabb emlékem Valvedréről is megfér itt. https://www.youtube.com/watch?v=VUAp0nF7KCc" target="_blank
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.01.15. 13:00:31

Lehetségesnek tartom, hogy az arabok irányába ez a bemondás is hozzájárult a leváltásához. Nem tudom, hogy nem mondott-e még valami erősebbet is, amit nem idéztek.
https://www.eurobarca.hu/hirek/sajtotaj ... oztes-van/" target="_blank
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.15. 11:33:48

NovaProspekt írta:ahogy a játékosok elköszöntek tőle, meg ahogy ő maga is könnyek között búcsúzott el, mutatja, h tényleg csípték egymást a csapattal. érdekes, h döntő pillanatokban ennek ellenére nem akartak menni érte a játékosaink.

talán tényleg túl nagy haverré vált. valószínűleg magánemberként nem az a sótlan arc, akit a sajtótájékoztatókon megismertünk.
Érdemes megnézni a Rakutennek a Meccsnap című sorozatát, sok kulisszatitokba beláthatnak a nézők. Pl a meccsek alapján én is azt hittem hogy bent ül az öltözőben és néz ki a fejéből, de látszott hogy próbálkozik megértetni a srácokkal a dolgokat.

Kicsit ironikus, hogy amúgy pont az olyan kiesés után rúgták ki, ahol a legkevésbé Valverdén múlott a dolog, de nagyon érett már, aztán a szezon végéig kiderül hogy mi voltunk-e valójában a legnagyobb győztesei a szuperkupának, vagy Valverde lesz Zubi 2.0.

Az meg ahogy a hírek alapján bántak vele, szerintem mindent elmond a vezetőségről.MI volt a terv, miért nem mondták meg neki egyenesen előtte?
Lehet úgy voltak vele, hogy 1 hétig hallgatnak, és ha nem sikerül senkit keríteni a helyére, akkor nagy vigyorral elé áll Barto, és közli vele hogy minden csak a média kitalációja volt, Xavival meg a szezon utáni dolgokról beszéltek.

Köszönünk mindent, a mostani állapotok mellet úgy korrekt, ha meg emlékezünk a szép pillanatokról is, kezdve a nyertes El Clasicokkal, és azzal hogy egy Neymar lelécelésétől sokkoló, szétesett, hitehagyott csapatot sikerült helyre tennie a 2017-18-as szezonban, sajnos pont ez a képesség hiányzott utána.
Sok sikert a továbbiakban neki, szerintem jobb döntés volt most mint szezon végén, valószínűleg ő is megkönnyebbült így.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.15. 07:07:07

ahogy a játékosok elköszöntek tőle, meg ahogy ő maga is könnyek között búcsúzott el, mutatja, h tényleg csípték egymást a csapattal. érdekes, h döntő pillanatokban ennek ellenére nem akartak menni érte a játékosaink.

talán tényleg túl nagy haverré vált. valószínűleg magánemberként nem az a sótlan arc, akit a sajtótájékoztatókon megismertünk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 21:47:56

Épp ezt mondom, hogy a számok hiába jobbak, nálunk nem feltétlenül az mutatja meg, hogy egy edző beválik e itt.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.14. 21:24:55

MatyiG írta:
gránit írta:Egy jó szezonja volt a Betis-szel, ezt meg kell hagyni, ezt ne vegyük el tőle. De nagyjából tényleg ennyi. Következő évben ki is rúgták, EL-ben meg a 32 között elhasaltak a Rennes ellen.

Valverdének nagyságrendekkel komolyabb eredményei voltak, igaz, jó csapatokat is kapott, de rá is szolgált erre, folyamatosan, évről évre. 7 év alatt nem volt rosszabb eredménye a 9. helynél Bilbaóban, emellett két erős szezon Valenciában és a Villarealban. Ezért is sajnálom, hogy vesztes-szájízzel távozik, mert egyébként egy nagyon is jó edző. Csak nem volt meg benne a Barca-DNS. Egy középcsapatból viszont nagyon sokat ki tud hozni. Amikor a legjobban kellett, nem tudta motiválni a csapatot, a nagy pillanatok nem sikerültek. Több időt nem, de több tiszteletet mindenképpen megérdemelt volna, főleg az 1 vereséges ligagyőzelem után.

Aztán hogy a fellángol-e a Barca-DNS, az majd kiderül a szuperhiper Cruyff-rajongó, mini-tikitakakirály Setiénnel. Kíváncsian várjuk.
Igen, Valverdének jobb számai vannak, de Setién nem csak a Betis padján bizonyított, hogy jó focira képes a csapataival. Persze ha csak a száraz tényeket nézzük, akkor középszerű edző, de közelsem az. Ez a jelző EV-re inkább igaz.
Valverde Bilbaója 5-1-gyel tömte ki egyszer Setiénéket. A barcelonai korszakot megelőző összecsapásaikon kettejük egymás elleni mérlege kicsivel Valverde javára billen, aki a középcsapatokat nagyon erős helyekre hozta be évről évre a bajnokságban. Kiderült viszont, hogy a legmagasabb szinthez, a BL-győzelemhez kevés volt, nem tudta motiválni, feltüzelni a csapatot a legnagyobb megmérettetésekre, amelyeken áll vagy bukik a szezon. Nem volt meg benne ez a plusz, és Setiénről sem tudjuk még, hogy benne megvan-e. Annyit tudunk, hogy egy Rennes ellen kizúgtak a Betis-szel, nagyon korán, mindössze a 32 között az Európa-ligában. A saját szintjén ez nem volt kisebb csalódás, mint Valverde szintjén az ő kiesései. Ki is rúgták.

Lehet, hogy igazad lesz, és lesz újra tetszetős foci. Most ez nagyon kell a szurkolóknak, ezt látom a visszajelzésekből. 2017-ben meg talán fordítva volt, a vezetőség azt gondolta, hogy nagy tiki-taka nem lesz már itt, csak eredmény legyen, nyerjünk újra BL-t. Két lépésre voltunk tőle. Két bajnoki cím és egy nagyon szép, majdnem veretlen bajnokság azért összejött.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.14. 20:27:06

optimus írta:Amúgy azt még mindig nem értem, hogy miért pont most, remélem egyszer kiderül, hogy mi történt a háttérben, mert valami komolynak biztos kellett történnie, simán lehet hogy eddig a játékosok tartották itt, kiálltak mellette, megbíztak benne teljesen, és most kimondták ők is hogy mehet.

Ez olyan hogy megcsal a csajod a legjobb haveroddal, de nem dobod ki. Utána megcsal a saját apáddal, felveszi az egészet videóra és kirakja facebookra, de te nem dobod ki. Majd egy random hétfő délután 17:36-kor kidobod mondván, hogy tegnap odaégette a rántott húst. Wtf, egyszerűen nem értem.
Ebben benne volt egy nagy adag udvariasság is, mert amilyen vállalhatatlan volt sokak hozzáállása Valverde felé (például amikor egyesek őt lealacsonyító mémekkel komolytalankodtak, és azt hitték, hogy jópofák), a csapat azért tisztelte, a brit edzők is kiálltak mellette, Iniesta is odamondta a magáét.

https://www.eurosport.co.uk/football/in ... tory.shtml" target="_blank

Az udvarias máz mögött viszont már jó ideje mindenki tudta, hogy menni fog szezon közben. Egy ilyen munkaszerződést nem 1 nap alatt készítenek el, ott volt már Setién szerződése a fiókban (a többi verzió mellett persze), csak arra várt, hogy feldátumozzák és aláírják. Főleg amennyi feltétel van egy ilyen szintű sportszerződésben, ezt nem egy nap alatt hozták tető alá. A szuperkupa már csak egy ürügy volt, egy kézenfekvő és kiváló ürügy. Kapott még egy esélyt a tavalyi BL-kudarc után, de egyértelművé vált, hogy elérte a határait, meg kell próbálni valaki mással. A mérleg másik serpenyőjében viszont az is egyértelmű volt, hogy közel sem volt már olyan jó csapata, hogy a múlt eredményeit hozza. Luis Enrique számára még ott volt egy Neymar, Valverde már csak egy Dembelét kapott. Irányítója, karmestere meg gyakorlatilag nem volt. Pár napja került szóba a 2006-os BL-cím, amikor a döntőben egy cserejátékos lőtte a győztes gólt, és a gólpasszokat egy másik cserejátékos osztogatta... Igen, az a csapat ennyire mély volt, mennyiségileg is, minőségileg is. Az a csapat elbírta Xavi sérülését, kidőlését, és így is megnyerték a BL-t és a bajnokságot. Valverdének ilyen keret már nem állt a rendelkezésére.

Talán a személyiségében nem volt benne, hogy motiválni tudja a csapatot a nagy pillanatokra. Egy csapat, amely fejben rendben van, nem kaphat ki így 4 góllal. Leblokkoltak, neki pedig nem volt válasza. A legmagasabb szinthez nem csak jó trénernek, de jó pszichológusnak is kell lenni, és talán ez hiányzott belőle, na meg a Barca-DNS. Mindenki tudta, hogy váltani kell, de azért tisztelték, mert eredményeket igenis hozott. De az udvariaskodás mögött azért mindenki tudta, hogy menni fog, ezt a döntést nem egyik napról a másikra hozták meg. A szuperkupa adta az alkalmat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 20:15:05

gránit írta:Egy jó szezonja volt a Betis-szel, ezt meg kell hagyni, ezt ne vegyük el tőle. De nagyjából tényleg ennyi. Következő évben ki is rúgták, EL-ben meg a 32 között elhasaltak a Rennes ellen.

Valverdének nagyságrendekkel komolyabb eredményei voltak, igaz, jó csapatokat is kapott, de rá is szolgált erre, folyamatosan, évről évre. 7 év alatt nem volt rosszabb eredménye a 9. helynél Bilbaóban, emellett két erős szezon Valenciában és a Villarealban. Ezért is sajnálom, hogy vesztes-szájízzel távozik, mert egyébként egy nagyon is jó edző. Csak nem volt meg benne a Barca-DNS. Egy középcsapatból viszont nagyon sokat ki tud hozni. Amikor a legjobban kellett, nem tudta motiválni a csapatot, a nagy pillanatok nem sikerültek. Több időt nem, de több tiszteletet mindenképpen megérdemelt volna, főleg az 1 vereséges ligagyőzelem után.

Aztán hogy a fellángol-e a Barca-DNS, az majd kiderül a szuperhiper Cruyff-rajongó, mini-tikitakakirály Setiénnel. Kíváncsian várjuk.
Igen, Valverdének jobb számai vannak, de Setién nem csak a Betis padján bizonyított, hogy jó focira képes a csapataival. Persze ha csak a száraz tényeket nézzük, akkor középszerű edző, de közelsem az. Ez a jelző EV-re inkább igaz.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.01.14. 19:42:53

Amúgy azt még mindig nem értem, hogy miért pont most, remélem egyszer kiderül, hogy mi történt a háttérben, mert valami komolynak biztos kellett történnie, simán lehet hogy eddig a játékosok tartották itt, kiálltak mellette, megbíztak benne teljesen, és most kimondták ők is hogy mehet.

Ez olyan hogy megcsal a csajod a legjobb haveroddal, de nem dobod ki. Utána megcsal a saját apáddal, felveszi az egészet videóra és kirakja facebookra, de te nem dobod ki. Majd egy random hétfő délután 17:36-kor kidobod mondván, hogy tegnap odaégette a rántott húst. Wtf, egyszerűen nem értem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.14. 19:37:04

Egy jó szezonja volt a Betis-szel, ezt meg kell hagyni, ezt ne vegyük el tőle. De nagyjából tényleg ennyi. Következő évben ki is rúgták, EL-ben meg a 32 között elhasaltak a Rennes ellen.

Valverdének nagyságrendekkel komolyabb eredményei voltak, igaz, jó csapatokat is kapott, de rá is szolgált erre, folyamatosan, évről évre. 7 év alatt nem volt rosszabb eredménye a 9. helynél Bilbaóban, emellett két erős szezon Valenciában és a Villarealban. Ezért is sajnálom, hogy vesztes-szájízzel távozik, mert egyébként egy nagyon is jó edző. Csak nem volt meg benne a Barca-DNS. Egy középcsapatból viszont nagyon sokat ki tud hozni. Amikor a legjobban kellett, nem tudta motiválni a csapatot, a nagy pillanatok nem sikerültek. Több időt nem, de több tiszteletet mindenképpen megérdemelt volna, főleg az 1 vereséges ligagyőzelem után.

Aztán hogy a fellángol-e a Barca-DNS, az majd kiderül a szuperhiper Cruyff-rajongó, mini-tikitakakirály Setiénnel. Kíváncsian várjuk.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.01.14. 19:29:34

A leveléből is látszik, hogy egy végtelenül udvarias, kedves embert ismerhettünk meg benne (picit már-már futballidegen). Ahogy más is mondta, hozta amit tudott, reagálni, változni nem. Nem minden az ő hibája, Messi kaphatja az érmeket, már pár éve nem játszik azon a szinten, ahogyan tekintenek rá. Ad gólpasszokat, lövöget gólokat, de ez a dolga, nem csinál már rendkívüli dolgokat. Kiöregedett, na. Perszr szép dolog, hogy kiöregedve is így tolja, de ez már akkor sem olyan sok. Iniesta és Xavi sincs, a többiek vagy átlagosak, vagy szintén kiöregedők. A rossz játékosvásárok sem biztos, hogy miatta voltak. Persze más részről Valverde nem húzta volna eddig, ha a Real-al minden rendben lenne és a másik madridi csapatnak is köszönhetjük. Kicsit kifulladt most ez a bajnokság. De ha úgyvesszük Setien jókor jött. Nincs vesztenivaló, visszajöhet a pofás játék és nyáron lehet erősíteni. Nem gondolom,hogy az eredményessége miatt aggódni kéne. Valverde szetencséje elfogyott volna és jöttek volna a durva zakók. Most talán van esély a játékra, az edző meg kapott egy bajnokesélyes csapatot, meglátjuk mire jut vele. Ha semmire akkor majd jöhet egy Xavi és ha szerencséje lesz, majd halásznak egy új Messit is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 19:24:44

a semmilyen múltjával rászolgált. ha akkora nagy spíler, hol volt 61 évig? vagy most ért be?
Nem azért tartom alkalmasabbnak Setiént a posztra, mert nagyobb a múltja. Egyszerűen meg kell nézni, milyen focit tolt a Betisszel és előtte a Las Palmasszal. Végre Pep után egy olyan edző lesz a padon, aki a Cruyff-filozófiát fogja a pályára ültetni. Részben mondjuk Tito is ilyen volt, de ő nem sokáig volt edző, és ugye elég zöldfülűként lett az edzőnk.

Nekem már azért megéri, hogy őt hozták EV helyett, mert legalább élvezhető játékot fogunk látni, és nem ad hoc támadásfelépítéseket.

És igen, simán hamarabb hozok egy "nevenincs" edzőt, aki Cruyff-focit nyomat, mint mondjuk egy Kloppot, vagy az éppen felkapott sztáredzőt, aki részben vagy teljesen eltér ettől a felfogástól.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.14. 19:16:22

Mennie kellett, de nem így! Sok sikert neki más csapatnál! Végig úriember maradt! Köszönjük a bajnoki címeket, a győztes Klasszikusokat!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.14. 19:08:15

Aki sajnálja, hogy már nem Valverde az edző, az nézzen naphosszat vele archiv felvételeket.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.14. 18:46:02

MatyiG írta:
visca el barca írta:
Goikoechea írta:Most meg megy a rinya, hogy elküldték.
aki rinyál, max azon, hogy egy mégszrabb edzőt hoztak a helyére.
Még nem is volt meccsünk vele, de már szarozzuk. :D
a semmilyen múltjával rászolgált. ha akkora nagy spíler, hol volt 61 évig? vagy most ért be?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 18:17:04

visca el barca írta:
Goikoechea írta:Most meg megy a rinya, hogy elküldték.
aki rinyál, max azon, hogy egy mégszrabb edzőt hoztak a helyére.
Még nem is volt meccsünk vele, de már szarozzuk. :D
Válasz küldése