Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.02. 19:10:18

Nagyon úgy tűnik, hogy a Pool előnye 20 fölé megy, most éppen Mourinhoék verik Pepet.
Sajnos egyre reálisabb, hogy a Real fogja az utolsó csapást mérni Pep City-s karrierjére. :?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.19. 20:31:22

Közben egy újabb Liverpool erődemonstráció. Most már nagyon úgy tűnik, hogy nem az a kérdés, hogy 30 év után újra bajnoki címet ünnepelhetnek, hanem az, hogy még milyen rekordokat döntenek meg ezzel együtt. Na meg, hogy lesz-e BL-cím védés, ott mondjuk az utóbbi évek tapasztalatai alapján rossz ómen, ha valaki korán lesz kvázi bajnok.

A Cityre visszatérve, a BL-ben eddig tényleg nem sikerült semmi komolyabbat alkotniuk, általában az első igazi komoly ellenfél kicsapja őket, olykor még igazán nagy csapat sem kell hozzá. Pep miatt szurkolok, hogy ez idén ne így legyen, és legalább a Realon menjenek túl, amúgy is kb. 50 százalékot adnék nekik a továbbjutásra. Ellenük szólnak az előző évek és jelenlegi forma (bár ez utóbbi még változhat addig), mellettük az erősebb keret. Azért a korábbi Realnak a méregfoga CR volt, ezt ne feledjük, az ő góljai nagy részét még mindig nem tudják pótolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.19. 15:58:21

City a legesélyesebb? Miért? Hogyhogy nem a Pool? Én az eddigiek alapján inkább őket várom befutónak, ők vannak leginkább összerakva idén.

Citytől semmit nem várok megmondom őszintén, a BL-ben eddig mindig gyengébbek voltak mint a Bajnokságban Pep alatt, most meg még ott se tudták összerakni magukat. Meglepne, ha már a Realon is továbbmennének, de a BL győzelmük meg aztán főleg. Idén valami hiányzik náluk, néha nagyon jók, de a tegnapi meccsüket konkrétan rossz volt nézni, semmi mást nem csináltak mint ki a szélre, aztán jöhet a beadás. Nyilván ezzel is lehet BL-t nyerni, csak ahhoz a győztes mentalitás meg nincs meg bennük szerintem. Ehhez a szinthez legalábbis nem.

Csabával értek egyet, azért nem mondom csak tutira a Real továbbjutást, mert a BL-ben mindig vannak meglepetések.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 15:56:32

Cseri írta:Komolyan? A Real?, ok, gyűjtőgetik a pontokat, de gólt nem sokkal kapnak kevesebbet, mint mi, csatár hetek óta nem szerzett gólt náluk...Értem,hogy a szomszéd kertje, mindig zöldebb, de azért én messze nem f. som le a bokám tőlük. Pep sok égés után összerántja a city-t a bl-be és kicsapja őket :)
23 gólt kaptunk, ők 13at, azért az nem elenyésző különbség, mióta veretlenek okt vége óta, azóta 4 gólt.
A bajnokságról beszélek.

de legyen úgy ahogy mondod, és csapja ki őket a city.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1797
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.19. 15:50:04

Komolyan? A Real?, ok, gyűjtőgetik a pontokat, de gólt nem sokkal kapnak kevesebbet, mint mi, csatár hetek óta nem szerzett gólt náluk...Értem,hogy a szomszéd kertje, mindig zöldebb, de azért én messze nem f. som le a bokám tőlük. Pep sok égés után összerántja a city-t a bl-be és kicsapja őket :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 15:20:06

Továbbra sem értem hogy fogadóirodák manipulációit miért kell belekeverni.

Most nyertek szuperkupát is, persze mivel mi kiestünk szégyenszemre, az mikiegérkupának minősül.
Bárcsak mi lennénk veretlenek október óta.

De ez már off.

Nálam a real az esélyes, ez a city egy széthullott csapat, akik angol kiscsapatoktól szívnak hétről hétre. Semmi nem mondatja, hogy ők az esélyesebbek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 15:07:35

csababarca írta:
MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Mikor számított hogy a fogadóirodáknál mit mondanak?
3-0as barca odavágó után a poolt mondták továbbjutásra esélyesnek?

Legerősebb keret? Szerintem nem, de ez kb sose számított a bl-ben. Amikor jó psszban voltak is kizúgtak, pl Tottenhamtől, akiknek messze nem volt olyan keretük
Ha annyira erős keretük lenne akkor nem lennének 20 pontos lemaradásban a pooltól.

Megint kiforgatod az ember szavait, és nem figyelsz arra amit írok, és amiért írom.
A csoda szó túlzó volt, de számomra meglepő lenne ha továbbmennének. Persze a kellemes meglepetésből, mert szeretem a cityt és amit játszanak.

Itt trend lenézni a realt, de október vége óta veretlenek.
Biztos véletlen.
Annyit számít, hogy belovik, nagyjából mi a realitas. Nyilván vannak szélsőséges eredmények, de nem is azt mondják meg a fogadóirodáknál, hogy mi lesz az esemény kimenetele, hanem hogy mire mennyi esély mutatkozik körülbelül.

Nem forgattam ki semmit, te írtad le, hogy csoda lenne a továbbjutásuk. Ajax ellen szintén, aztán kitomtek őket a visszavágón.

Oké, hogy veretlenek, de ha megnézed, hogy idegenben milyen nagyobb meccsük volt, ahol egy vereség nem lett volna nagy meglepetés, az a Clasico és a Valencia elleni meccs. Mindkettő döntetlen lett.

CR nélkül már nem fogják úgy hozni sorra a párharcokat, hogy nem jobbak az ellenfelnel.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.01.19. 14:54:58

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
-20 pont. Januar kozepen.
Az hogy papiron a legerosebb keret,max a fifaba szamit.
Van de bruyne,sterling,aguero akiknek ha kijon hozzak a meccseket.
Nem mondom a Realt vegso gyoztesnek,de nalam ndm is elvaras,akkor inkabb a bajnoksagot nyerjek meg.
Ez a City tudja a szep,passzolgatos,attraktic focit,amibe ha porszem kerul oriasi bajba kerulnek.
Szerintem a Real ellen egy olyan csapattal talalkoznak akiknel keves lesz ez az ugyeskedes.
Nem erzem eros csapatnak,ellenben a poolt igen.
En azt josolom hogy a Real ket meccsen szepen leorli oket.
Madridban szebb jatekkal,nagy folennyel.
Angliaban okosan,csapatkent futballozva,vedekezve,esetleg egy golt talalva,amolyan realosan.
Az sem elhanyagolhato hogy amig a real ezekre a meccsekre osszerakja magat,addig a city nem igazan.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.01.19. 14:49:08

Nálam is a real a legnagyobb favorit jelenleg a BL-ben. Nem azért, mert olyan hű de királyok (bár megint az a tendencia látszik, hogy tavaszra összeállnak rendesen), de egyszerűen mióta a kopasz ott van, olyan győztes mentalitás van bennük, hogy hihetetlen. Pep-en különösebb erőlködés nélkül fognak átmenni, sajnos. Ne legyen igazam.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 14:38:34

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Mikor számított hogy a fogadóirodáknál mit mondanak?
3-0as barca odavágó után a poolt mondták továbbjutásra esélyesnek?

Legerősebb keret? Szerintem nem, de ez kb sose számított a bl-ben. Amikor jó psszban voltak is kizúgtak, pl Tottenhamtől, akiknek messze nem volt olyan keretük
Ha annyira erős keretük lenne akkor nem lennének 20 pontos lemaradásban a pooltól.

Megint kiforgatod az ember szavait, és nem figyelsz arra amit írok, és amiért írom.
A csoda szó túlzó volt, de számomra meglepő lenne ha továbbmennének. Persze a kellemes meglepetésből, mert szeretem a cityt és amit játszanak.

Itt trend lenézni a realt, de október vége óta veretlenek.
Biztos véletlen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.19. 14:35:31

MatyiG írta:City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
+ a Real sem egy világverő csapat. A tavalyihoz képest Zidene tényleg összekapta őket, de nincsenek azon a szinten, mint két éve, mikor utoljára BL-t nyertek. Nincs már CR, de Bale, Modric, Ramos vagy Marcelo sincsenek már olyan formában.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 13:54:14

City továbbjutás meglepetés és kisebb csoda? A fogadóirodáknál a City a legesélyesebb a BL-re jelenleg. Picit túlzásnak érzem, amit mondtok. Még mindig nekik van az egyik, ha nem a legerősebb keretük jelenleg.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.01.19. 13:26:27

Szerintem a City annyira leepiti magat a bajnoksagban,hogy nem fognak tudni elesek maradni a Real ellen.
Nekem meglepetes lenne egy City tovabbjutas.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 12:59:17

Igen, ezt mondtam és?
Ott a rutin és az odavágó eredménye miatt mondtam a realt, ott amit a visszavágón csinált az Ajax az meglepetés volt.
Benne lehet a cityben is de látva az idei évület meg a bl-s szerepléseikből kiindulva nekem meglepetés lenne ha továbbjutnának.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 12:42:56

azért nem mondok 100%ot, mert meghagyom az esélyt, hogy csodát tesz a City.
Jó, az Ajax ellen is ezt mondtad. :D

Nem véletlenül esélyesebb a City a fogadóirodáknál. Nálam 50-50 most, persze addig még sok minden változhat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.19. 12:38:51

LG írta: Azt nagyon nem szeretném, ha a Real adná meg a kegyelemdöfést Pep Citys karrierjének. Azt az undorító kárörvendést a Pep-gyűlölőktől nem szeretném megérni. :evil:
Pedig a cirka 2.6-os odds a Real továbbjutásra ajándék.
Zidane-t még nem verték meg BL-ben, tavaly vicc volt a Real, idén viszont megint összerakta őket, mindezt Ronaldo nélkül.Viszont ott van még Casemiro aki pont úgy, és pont annyit tud hentelni, amennyit elnéz a bíró, az ellenfélben viszont megmarad, illetve Ramos aki bármikor fel tud bukkanni, és Zidane vissza hozta azt a győztes mentalitást ami tavaly hiányzott belőlük, és belőlünk is EV alatt.
Szóval nehéz azt mondani hogy nem múlik sok egy jó edzőn.

Guardiolának meg inkább kifele áll már a szénája, nehezen tudja már kihozni a lelkesedést a csapatból, a tavalyi kiesés meg pláne morálromboló volt.
Még ha BL-t is nyerne( amire elég kicsi az esély ilyen hangulattal), akkor is menne szerintem szezon végén.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15434
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.19. 12:32:41

LG írta: Azt nagyon nem szeretném, ha a Real adná meg a kegyelemdöfést Pep Citys karrierjének. Azt az undorító kárörvendést a Pep-gyűlölőktől nem szeretném megérni. :evil:
pedig 90% hogy így lesz.
azért nem mondok 100%ot, mert meghagyom az esélyt, hogy csodát tesz a City.
baromi nehéz ez ellen a real ellen játszani, bitang erős kp-s játékot rakott össze Zidane nekik, akik előre hátra jók. melléjük Courtois is elkezdett klasszis módon védeni az utóbbi hetekben.

persze éppen lesérülhet Kroos, Valverde és Casemiro egyszerre, meg Courtois is, de nem valószínű.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.19. 12:26:39

NovaProspekt írta:
LG írta:innen all in-t mehetnek a BL-ben.
meglepődnék, ha a Realon túljutnának. lehet mondani, h majd rámennek a BL-re és legyalulják őket, de egyszerűen tudod, h nem így lesz.
Azt nagyon nem szeretném, ha a Real adná meg a kegyelemdöfést Pep Citys karrierjének. Azt az undorító kárörvendést a Pep-gyűlölőktől nem szeretném megérni. :evil:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1948
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.19. 00:58:24

LG írta:innen all in-t mehetnek a BL-ben.
meglepődnék, ha a Realon túljutnának. lehet mondani, h majd rámennek a BL-re és legyalulják őket, de egyszerűen tudod, h nem így lesz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.18. 18:04:39

Kemény lehetett a City meccs utolsó 10 perce. Végül csak x-re voltak jók Pepék, most már tényleg ki lehet jelenteni, ha a bajnokság lefőtt nekik, innen all in-t mehetnek a BL-ben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.20. 20:45:58

Nem lepne meg ha valami komolyat eltudna érni ott. Sissoko, Ndombele stb. a melósok megvannak neki az igazi 4-2–3-1hez
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.20. 16:52:55

Május 24, Arsenal ellen 8) Remélem már Emery nélkül...
"And my heart will leave you never."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5166
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.11.20. 07:59:13

Mourinho -> Spurs :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.11.11. 00:43:29

csak arra gondolok, hogy sokkal nehezebb egy Barcelonánál edzősködni, mint egy Liverpoolnál, amikor Klopp átvette, és a béka s.gge alatt volt az egész csapat.
Nem biztos, hogy nehezebb, de tényleg más ott edzőnek lenni, mint itt. De azért azt sem könnyű, amit Klopp csinált. Lehetne sorolni az olyan eseteket, ahol egy csapathoz azért vittek oda új edzőt, hogy építsen egy erős csapatot, amihez megkapott minden támogatást, így a pénzt is igazolásokra, aztán jó nagy bukás lett a vége, vagy ha nem is kimondottan bukás, de az elvárások alatt teljesítettek.

Valverdének szerintem amúgy sem a szent tehenekkel van a legnagyobb problémája, sőt, Messinek pl. rohadt sokat köszönhet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.11.10. 23:31:04

Nervo írta: És ez a nagy különbség Valverde meg egy klopp között, hogy a német középszer emberekből is sztárokat tud faragni, addig Valverde ilyen 120 millás Dembelékkel sem tud egy stabil csapatot építeni. Kár hogy amíg ez az elnökség regnál, addig nekünk ilyen, vagy hozzá hasonló edzőkre sem lesz esélyünk.
Inkább az a különbség,hogy a Liverpoolnál az edző szava dönt, és nem voltak szent tehenek a csapatban mikor odakerült. Ha a barcához jönne a világ legjobb edzője, aki hozzánk illik (fogalmam sincs jelenleg ki az), összeállításban mi változna? Griezmant most vettük, játszatni kell. Suarez Messi haverja. Dembélé drága volt, néha muszáj játszatni. Középpálya szintúgy. Megvannak az emberek, akiknek a pályán kell lenniük. Ha jönne egy istenkirály edző, és azt mondja a vezetőségnek, hogy fél keretet el kell adni a megújulás érdekében, kb. 2 napos edzői karrierje lenne nálunk.
Ezzel nem Valverdet akarom védeni, mert szerintem is váltani kellene, csak arra gondolok, hogy sokkal nehezebb egy Barcelonánál edzősködni, mint egy Liverpoolnál, amikor Klopp átvette, és a béka s.gge alatt volt az egész csapat.
Válasz küldése