Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.27. 09:26:25

Nem is értem,hogy miért nem néz rá az igazolásokért felelős csapat az Ajaxra,általában fiatalok,gyorsak értik a "Barca DNS"-t :D ,emlékszem,hogy a múltban már volt belőle égés(pl.Bogarde),de nem kell egyszerre elhozni a fél csapatot. :lol: Talán nem is túl drágák.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.01.27. 08:16:25

Arthur8 írta:Én is remélem, hogy nem Rodrigo vagy Giroud jönnek. Ide most olyanra van szükség, aki Messi mellett stabilan tudja hozni a gólokat. Auba szerintem is nagyon jó fogás lenne, de ha ő nem, akkor azzal is elégedett lennék, ha Ben Yedder jönne. Benne is ott a gól.
Azért Giroud a rendszeres gólszerzéstől elég messze került az elmúlt 3-4 évben.
més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.27. 07:47:27

Be kéne látni, hogy keretünk nem világcsoda és le kéne venni Setienről azt a terhet, hogy márpedig itt trófeákat kell nyerni. Akkor lehetne meglátni, hogy tud-e formás csapatot kialakítani.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.01.27. 00:38:37

Én is remélem, hogy nem Rodrigo vagy Giroud jönnek. Ide most olyanra van szükség, aki Messi mellett stabilan tudja hozni a gólokat. Auba szerintem is nagyon jó fogás lenne, de ha ő nem, akkor azzal is elégedett lennék, ha Ben Yedder jönne. Benne is ott a gól.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.26. 23:32:34

Simán el tudom képzelni, hogy a lapok lehozzák, hogy egy francia világbajnok támadó bomba igazolás, aztán kapunk egy Giroud-t. Személy szerint engem a hideg kirág tőle, ha jól emlékszem a vb-t is lehozta kaput eltalált lövés nélkül. Mondjuk a mostaniból nem lógna ki :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.26. 23:27:12

Auba lehet jobb lenne, Giroud meg Rodrigonál jobb megoldás az biztos.
Meglátjuk de kell valaki előre mert Lajos nélkül meg vagyunk lőve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.26. 23:25:52

Én azért most egy kicsit elkezdtem reménykedni, hogy Auba lesz.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.26. 23:25:26

Inkább Zsiru, mint a gagyi Rodrigo
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.26. 23:19:24

palesz77 írta:
csababarca írta:gondolom Dembelé visszatérése lesz a nagy bomba :lol:
Azt hiszed, aztán jövő héten ujjonghatunk az #EnjoyGiroud hashtagnek! 8)
nem tudom melyik opcióra illene jobban a bomba kifejezés.

petárda maximum.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.26. 23:17:51

csababarca írta:gondolom Dembelé visszatérése lesz a nagy bomba :lol:
Azt hiszed, aztán jövő héten ujjonghatunk az #EnjoyGiroud hashtagnek! 8)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.26. 22:59:57

soadroli írta:Barça will announce a 'Bomb' signing next week, but it won't be Rodrigo or Lautaro. [Catalunya Ràdio]
gondolom Dembelé visszatérése lesz a nagy bomba :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.26. 21:11:06

Chino írta:Egy Liverpool megtehette hogy 40 milliós játékosokat visz, de itt a bajnokság a minimum volt, nem lehetett kísérletezgetni, mert szétszedték volna a csapatot. Az angolok pedig már arra sem emlékeznek mikor nyertek utoljára bajnokságot. És lehet, hogy sikerült pl. Salah-t kifogni, de mellette hány hasonlóan szerzett játékos volt flop?
A Real sem lehet túl büszke az igazolásaira. Isco, James, Bale stb. nem a nyerőemberek közé tartoznak, most meg 50 milliókért veszik a Viniciusokat.
A Bayernt meg szerintem jelenleg hagyjuk, a Bundesligaban egy Lipcse előzi őket meg a Gladbach van a nyakukon. Egy 30+ -os Lewandowski viszi a hátán őket. Mellesleg ha mi adnánk ki Lucas Hernandezért 80 milliót palotaforradalom lenne.

Arthurt speciel én a kifejezetten jó igazolások közé sorolnám. 30 millióért hoztuk és tehetsége/tudása alapján előbb- utóbb stabil kezdő lehetne. Nem egy kaput támadó labdazsonglőr, de nem is ez az erőssége, Xavi se volt az, az már más kérdés, hogy rendre 3 defenzívebb stílusú kp-val állunk fel. Ezt a nemi betegséget felejtsük már el, keresztszalag húzódása vol, egy pletykalap elkezdett valamit és még a Barca szurkolók is elkezdik a hülyeséget.

Setién megítélésével pedig várni kellene még, ha márciusban is még ilyen Valencia első félidőket hozunk teljesen jogos lesz a kritika, de addig várni kellene. Egy olyan nehéz helyzetben vette át a csapatot télen, amiben nagyon régen volt.
nem arra hegyeztem ki a kommentet, h úú, mások mekkora királyak, és legyünk olyanok, mint ők. a többi klub is bakizik bőven az átigazolási piacon, de a mi félmilliárdos blamánk toronymagasan vezeti a listát. Dembélé oké, ő kellett Neymar helyére. Coutinho esetében nem tapsikolt azért mindenki egyöntetűen, voltak, akik már a leigazolásakor hangot adtak neki, h támadóbb poszton játszik, mint Iniesta. Griezmann pedig (bár sztem hozzáállásra őt abszolút nem lehet elővenni) Messi helyén játszik, az ő esetében fórum kétharmada ugye már a leigazolásakor látta, h itt gond lehet.

ahogy írod, tudunk mi jól igazolni is. Arthur, Lenglet, Semedo, Cillessen, Malcom, Vidal, stb., ők azt nyújtották/nyújtják, ami várható volt tőlük, és bár egyikük sem váltotta meg a világot, zömében válogatott játékosokról beszélünk, akik közül egyik sem volt 200 millió. sztem egy normális rendszerben mindegyikük jobban tudna fejlődni. csak ehhez fent jobban át kellene gondolni sportszakmailag a dolgokat, meg ugye olyan edzőt is hozni majd a ráncfelvarráshoz.

azért kezdtem el példálózni más klubbokkal, h lássuk, h nem feltétlenül kell most 2 milliárdot elkölteni ahhoz, h összerakjuk a csapatot. nem is tudnánk, mert bedőlne a klub, még a 850 millió eurós rekordbevételével is.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2020.01.26. 21:10:35

Barça will announce a 'Bomb' signing next week, but it won't be Rodrigo or Lautaro. [Catalunya Ràdio]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.26. 15:15:25

NovaProspekt írta:
viszont annak a pénznek a nagy része a három sztárigazolásra ment el, kb. fél milliárd. és egyikük idehozatala sem volt 100%-ban indokolt.
Miután elment Neymar kellett egy szélsőt venni és ha nincsenek a sérülések közeel sem biztos hogy Dembélé rossz választás, amikor játékban van benne van az a faktor, ami jelen pillanatban Messin kívül egy támadónkban sem. Azt meg senki sem tudhatta előre, hogy illyen porcelán lesz.

Iniesta helyét pedig pótolni kellett és akkor Coutinho teljesen védhető igazolás volt, a fórum is tapsikolt örömében mikor idejött. Aztán ki tudja egy másik edzővel is ez lett volna.
NovaProspekt írta:sztem ha nagytakarítást akarna csinálni a vezetőség, össze lehetne rá szedni a pénzt, mert van sok jó játékosunk, aki ide nem illik, de másnak kluboknak megérné adni érte egy tisztes összeget. de kétlem, h ez napirenden lenne náluk. a nagy öregek meg remélem belátják, h lötyögni nagy pénzért az MLS-ben, Al-Saddban, Vissel Kobénál is lehet. nem bánnám, ha Piquééket elbúcsúztatná a klub a szezon végén.

ha pedig lenne egy top edzőnk normális, nem idejétmúlt játékfelfogással, akkor már lehetne hozni olyan általa kinézett játékosokat, akik hatékony fogaskerekek lehetnének a gépezetében, nem 150 milliókért. Salahékat kb. 40 milliókért igazolta le a Pool. a City akármennyi pénzt is elvert, asszem 60 milliónál többet egy játékosra sem költöttek. a Realnál is 10-50 millió közötti pénzekért visznek a kezdőjükbe játékosokat (oké, egy haszontalan Bale és eddig flop Hazard ott is befigyelt, vannak bakik náluk is bőven). vagy ott van a Bayern. az, hogy mi ott tartunk, h minden épkézláb játékosért akitől megoldást várunk, 150 milliót kell fizetnünk, intő jel, h a koncepció rossz, vagy egyáltalán nincs.

mi fordítva ülünk a lovon, erőltetünk egy lejárt lemez típusú focit, és ehhez próbálunk milliárdokért játékosokat venni, és reménykedni, h hátha ők majd megoldják ezt valahogy.
Egy Liverpool megtehette hogy 40 milliós játékosokat visz, de itt a bajnokság a minimum volt, nem lehetett kísérletezgetni, mert szétszedték volna a csapatot. Az angolok pedig már arra sem emlékeznek mikor nyertek utoljára bajnokságot. És lehet, hogy sikerült pl. Salah-t kifogni, de mellette hány hasonlóan szerzett játékos volt flop?
A Real sem lehet túl büszke az igazolásaira. Isco, James, Bale stb. nem a nyerőemberek közé tartoznak, most meg 50 milliókért veszik a Viniciusokat.
A Bayernt meg szerintem jelenleg hagyjuk, a Bundesligaban egy Lipcse előzi őket meg a Gladbach van a nyakukon. Egy 30+ -os Lewandowski viszi a hátán őket. Mellesleg ha mi adnánk ki Lucas Hernandezért 80 milliót palotaforradalom lenne.

Arthurt speciel én a kifejezetten jó igazolások közé sorolnám. 30 millióért hoztuk és tehetsége/tudása alapján előbb- utóbb stabil kezdő lehetne. Nem egy kaput támadó labdazsonglőr, de nem is ez az erőssége, Xavi se volt az, az már más kérdés, hogy rendre 3 defenzívebb stílusú kp-val állunk fel. Ezt a nemi betegséget felejtsük már el, keresztszalag húzódása vol, egy pletykalap elkezdett valamit és még a Barca szurkolók is elkezdik a hülyeséget.

Setién megítélésével pedig várni kellene még, ha márciusban is még ilyen Valencia első félidőket hozunk teljesen jogos lesz a kritika, de addig várni kellene. Egy olyan nehéz helyzetben vette át a csapatot télen, amiben nagyon régen volt.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.01.26. 12:31:53

LG írta:
nagyatyesz írta:Sajnos nagyon sok a jól lakott és sok a nem ide illő játékos.Néhány éve a kezdő alapcsapatunkba nem tudtam volna max 2-3 posztra jobb játékost elképzelni. Most kb 2-3 poszt kivételével mindenkit elengednék. És ez a kezdő, nem is a keret...
Ide sürgősen kell egy normális középhátvéd, el kell dönteni, hogy a SR, Semedo, Emerson, Wague 4esből. Középen én hagynám De Jongot, Arthurt, Puigot, Vidalt, mindenki más mehetne. Elől meg valahogy normálisan elkezdeni használni Grizest, ha nem tudjuk, akkor bevonni vmi klasszis szélsőbe, aki illik a profilunkba
Ezzel két baj van, az egyik, hogy erre a keretre nagyon sokat költöttünk, tehát szerintem nem nagyon engedhetünk meg újabb nagy bevásárlást.
A másik, hogy nincs kit leigazolni, sok posztra egyszerűen nincs a piacon olyan játékos, aki megütheti a szintet, max olyan, aki nagyon zsákmacska. Újabb 100 milliós felsülések pedig katasztrofálisak lennének.
Igen, ezzel tisztában vagyok. Sőt épp ezt akartam hangsúlyozni, hogy csupán a kezdőt nézve sem sierült normális igazolásokat csinálnunk az elmúlt években. Statisztikailag szinte lehetetlen bravúr lenne újra ennyi mellélövést produkálni igazolások terén.
Egyébként engem jobban dühít, hogy az eladó klubok mellett maga az érkező játékos és managere mennyire lehúz minket. Grizi, Demb, Cou, Vidal, De Jong...szinte mindegyik itt akart gyerekként játszani, aztán horror fizut kínálunk neki rögtön. Pl Demb mit kereset a Dortmundban és hányszorosát itt. Nem mondom hogy ugyanannyit adjanak neki mint a németek, de ne is sokszorozzák meg a fizuját ennyire. Ezért is eladhatatlanok, mert azon túl hogy senki nem ad annyit értük mint mi, de senki nem is fizet nekik annyit, mint amit itt keresnek. Marad a köcsön fillérekért csakhogy ne mi álljuk a fizut
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.26. 11:32:58

LG írta:Ezzel két baj van, az egyik, hogy erre a keretre nagyon sokat költöttünk, tehát szerintem nem nagyon engedhetünk meg újabb nagy bevásárlást.
A másik, hogy nincs kit leigazolni, sok posztra egyszerűen nincs a piacon olyan játékos, aki megütheti a szintet, max olyan, aki nagyon zsákmacska. Újabb 100 milliós felsülések pedig katasztrofálisak lennének.
viszont annak a pénznek a nagy része a három sztárigazolásra ment el, kb. fél milliárd. és egyikük idehozatala sem volt 100%-ban indokolt.

sztem ha nagytakarítást akarna csinálni a vezetőség, össze lehetne rá szedni a pénzt, mert van sok jó játékosunk, aki ide nem illik, de másnak kluboknak megérné adni érte egy tisztes összeget. de kétlem, h ez napirenden lenne náluk. a nagy öregek meg remélem belátják, h lötyögni nagy pénzért az MLS-ben, Al-Saddban, Vissel Kobénál is lehet. nem bánnám, ha Piquééket elbúcsúztatná a klub a szezon végén.

ha pedig lenne egy top edzőnk normális, nem idejétmúlt játékfelfogással, akkor már lehetne hozni olyan általa kinézett játékosokat, akik hatékony fogaskerekek lehetnének a gépezetében, nem 150 milliókért. Salahékat kb. 40 milliókért igazolta le a Pool. a City akármennyi pénzt is elvert, asszem 60 milliónál többet egy játékosra sem költöttek. a Realnál is 10-50 millió közötti pénzekért visznek a kezdőjükbe játékosokat (oké, egy haszontalan Bale és eddig flop Hazard ott is befigyelt, vannak bakik náluk is bőven). vagy ott van a Bayern. az, hogy mi ott tartunk, h minden épkézláb játékosért akitől megoldást várunk, 150 milliót kell fizetnünk, intő jel, h a koncepció rossz, vagy egyáltalán nincs.

mi fordítva ülünk a lovon, erőltetünk egy lejárt lemez típusú focit, és ehhez próbálunk milliárdokért játékosokat venni, és reménykedni, h hátha ők majd megoldják ezt valahogy.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.26. 11:19:28

nagyatyesz írta:Sajnos nagyon sok a jól lakott és sok a nem ide illő játékos.Néhány éve a kezdő alapcsapatunkba nem tudtam volna max 2-3 posztra jobb játékost elképzelni. Most kb 2-3 poszt kivételével mindenkit elengednék. És ez a kezdő, nem is a keret...
Ide sürgősen kell egy normális középhátvéd, el kell dönteni, hogy a SR, Semedo, Emerson, Wague 4esből. Középen én hagynám De Jongot, Arthurt, Puigot, Vidalt, mindenki más mehetne. Elől meg valahogy normálisan elkezdeni használni Grizest, ha nem tudjuk, akkor bevonni vmi klasszis szélsőbe, aki illik a profilunkba
Ezzel két baj van, az egyik, hogy erre a keretre nagyon sokat költöttünk, tehát szerintem nem nagyon engedhetünk meg újabb nagy bevásárlást.
A másik, hogy nincs kit leigazolni, sok posztra egyszerűen nincs a piacon olyan játékos, aki megütheti a szintet, max olyan, aki nagyon zsákmacska. Újabb 100 milliós felsülések pedig katasztrofálisak lennének.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.26. 11:17:38

davi10 írta:Dani Olmo :arrow: Lipcse, 30 millió

Nem láttam sokat játszani a srácot, de nem hiszem, hogy egy horvát bajnokság után olyan könnyen át tudott volna állni. Plusz nem is játszott volna sokat.

Jól tette, hogy már télen lépett, de tény, hogy nekünk kb. dupla áron engedték volna el.
Ennek nagyon egyszerű az oka:
Még topklubban nem játszó játékost kizárólag Brazíliából szabad venni [-X

Csak én tartom furcsának, hogy pl a brazilokra rá repülünük, pl Arthurt is 50 millióért bevállaltuk(bár ő ha leszokik a prostizásról és a Neymarral haverkodásról akkor jó vétel), de európában játszó fiatalokban nem bíznak, olyanokban sem akikért elég komoly csapatok érdeklődnek?

Feast4: +1. Ilyen igazolásokat kellene meglépni okosba, nem is értem. Lehet mondani hogy sztárigazolásokban nagyobb az esély hogy megütik a szintet, de az utóbbi éveket elnézve, erős lyukrafutások, és cserébe egy Coutinho, Dembele, Griezmann 100 milliós igazolás ami mehet a levesbe, míg egy Haaland 30.
blade59
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020.01.26. 10:37:22

2020.01.26. 10:41:13

Nem tudom Todibot miért engedték el?Munir sem kellett.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.01.26. 10:31:16

Sajnos nagyon sok a jól lakott és sok a nem ide illő játékos.Néhány éve a kezdő alapcsapatunkba nem tudtam volna max 2-3 posztra jobb játékost elképzelni. Most kb 2-3 poszt kivételével mindenkit elengednék. És ez a kezdő, nem is a keret...
Ide sürgősen kell egy normális középhátvéd, el kell dönteni, hogy a SR, Semedo, Emerson, Wague 4esből. Középen én hagynám De Jongot, Arthurt, Puigot, Vidalt, mindenki más mehetne. Elől meg valahogy normálisan elkezdeni használni Grizest, ha nem tudjuk, akkor bevonni vmi klasszis szélsőbe, aki illik a profilunkba
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.01.26. 09:35:29

Utólag könnyü okosnak lenni. Coutihónak mindenki örült, vártuk és mi lett a vége. Dembi sérüléseit sem lehetett kiszimatolni. De Semedó sem igazán jött be és Arthur sem. Ugy látom, hogy Ter Stegen,De Jong és Messi kivételével mindenki mehetne. De ennyi minőségi embert nem tudunk venni, a piac is szegényes. Rakéta, Busi, Pique nulla. DE!! Ennél azért több van a csapatban, csak ahhoz gyorsabban kellene játszani és sokat futni. Kevés a motiváció. Mi lesz itt
Messi nélkül. Egy Rodrigó pár éve szóba sem kerülhetett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2020.01.26. 10:46:37-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.25. 22:41:33

Az ilyen Haland stb. meg ki tudja. Nyáron versenyt futottunk a Reallal Jovicért aztán összetehetjük a kezünket hogy elvitték előlünk.
Jogos példa, csak az a baj, hogy a klubok és a tehetséges játékosok arányára a sok a halász, kevés hal példázat igaz. Ezért ha hiányposztra van komolyabb tehetség, azért menni kell, még akkor is, ha bőven benne van a pakliban a teljes bukta lehetősége.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.25. 19:42:45

Feast4 írta:
davi10 írta:Dani Olmo :arrow: Lipcse, 30 millió...
Mondjuk dühítőnek tartom hogy egy Halandot simán elvisz a Dortmund mi meg rá se nézünk mert még nem játszott topligában -igaz hogy a Dortmundban 2 meccs alatt rúgott ötöt- és még egy játékos megfigyelőt se küldünk oda. Pedig könnyen lehet hogy ő is olyan örök álom marad majd mint sokaknál Mbappe.

Olmo teljesen kivirágzott, legalább ránézhettünk volna de semmi.

Ehelyett majd rámegyünk az újjászületőben levő Inter csatárára nyáron vagy elhozzuk, Rodrygot aki rúgott is már legalább 4 gólt.Hihetetlen...

A játékos megfigyelő rendszerünk szerintem konvergál a 0 felé.Ahhoz nem kell ész hogy azt mondjam Dembi tökre jó volt a Dortmundban hozzuk már el.Igaz hogy 150 miska és a nálunk besül nagy égés de na.

Nem hiszem el hogy 50-60 milliót a mai piacon sokallunk aztán amikor végképp ég a ház veszünk valakit 160ért aki erre fullra besül.

Ha meg annyira félünk mi lesz hogyha akkor egy jó nagy kölcsönösszeggel vásárlási opcióval is rá lehetett volna próbálni.De persze azt se.
Olmot néztük és érdeklődött a klub iránta de 60-70 milliótól indított a Dinamo. Ennek ellenére én nagyon szívesen láttam volna itt, de ez szerintem érthető döntés volt.

Az ilyen Haland stb. meg ki tudja. Nyáron versenyt futottunk a Reallal Jovicért aztán összetehetjük a kezünket hogy elvitték előlünk.

Iniesta távozásával mindenki pezsgőt bontott, hogy sikerült megszerezni Coutinhot, aki valamennyire pótolhatta volna, aztán láttuk mi lett. Dembélé például a Dortmundban évekig nem is nagyon volt sérült, ezt se lehetett előre tudni. Nem úgy jött mint Vermaelen.
Mondjuk speciel én benne még bízom.
QS feje felett még azért nem kellene pálcát törni, 1-2 hónapot még kellene nekii adni, hogy meglátjuk merre tart. Hirtelen vett át egy enyhén lejmenetben lévő csapatot, ráadásul most esett ki talán az egész szezonra Suarez, már azon kell gondolkozni, hogy kit vegyenek kölcsön.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.01.25. 15:35:42

davi10 írta:Dani Olmo :arrow: Lipcse, 30 millió...
Mondjuk dühítőnek tartom hogy egy Halandot simán elvisz a Dortmund mi meg rá se nézünk mert még nem játszott topligában -igaz hogy a Dortmundban 2 meccs alatt rúgott ötöt- és még egy játékos megfigyelőt se küldünk oda. Pedig könnyen lehet hogy ő is olyan örök álom marad majd mint sokaknál Mbappe.

Olmo teljesen kivirágzott, legalább ránézhettünk volna de semmi.

Ehelyett majd rámegyünk az újjászületőben levő Inter csatárára nyáron vagy elhozzuk, Rodrygot aki rúgott is már legalább 4 gólt.Hihetetlen...

A játékos megfigyelő rendszerünk szerintem konvergál a 0 felé.Ahhoz nem kell ész hogy azt mondjam Dembi tökre jó volt a Dortmundban hozzuk már el.Igaz hogy 150 miska és a nálunk besül nagy égés de na.

Nem hiszem el hogy 50-60 milliót a mai piacon sokallunk aztán amikor végképp ég a ház veszünk valakit 160ért aki erre fullra besül.

Ha meg annyira félünk mi lesz hogyha akkor egy jó nagy kölcsönösszeggel vásárlási opcióval is rá lehetett volna próbálni.De persze azt se.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.25. 14:17:06

Nagyon jó igazolás mindkét féltől. BLben is játszhat, erősebb csapat, erős bajnokságban. Olmo is csak nyerni tud vele.
Kép
Válasz küldése