Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.01.28. 16:55:12

ne csodálkozzatok ezen a játékospolitikán.
Nézzétek meg, hogy mi megy a mennyiben itthon: tonnaszámra hozzák be a botlábúakat leginkább Afrikából, miközben a milliárdokkal megtámogatott utánpótlás nevelőkből szinte senki nem jut fel.
És iszonyatos nagy játékosmozgások vannak a csapatoknál, mert bizony ezekben nagy pénz van.
Jól jár a játékos, jól jár a menedzsere, jól jár az eladó klub is.
Csak mi, nézők (meg adófizetők) nem járunk vele jól.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.28. 16:03:19

neobarca írta:Kövezzetek meg, de számomra elképesztő, hogy Eriksenek 20 millióért igazolhatók, mi meg többszörösét fizetünk "kutyaütőkért". Hihetetlen...
Eriksennek nyáron lejárt volna a szerződése ha jól tudom és nem kívánt hosszabbítani, úgyhogy addig akarták pénzzé tenni míg kaptak érte néhány eurót.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.28. 15:51:07

Eriksen 20 millió mi meg Gomeseket vettünk dupla áron, nájsz.

Hihetetlen hogy a katalánok ennek tapsolnak, és semmi zúgolódás nincs.
Meglepne ha Bartoék majd hatalmukat elvesztve 5-10 évben belül nem a börtönben ülnének. Ezek az évek szégyenfoltok a barca történetében, de mindent elmond a szavazókról, tagokról hogy hagyják működni ezt az “embert”.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 14:46:05

neobarca írta:Kövezzetek meg, de számomra elképesztő, hogy Eriksenek 20 millióért igazolhatók, mi meg többszörösét fizetünk "kutyaütőkért". Hihetetlen...
Eriksen ügynöke nem valenciai/kínai/brazíliai haver, akit ki lehet tömni lével, valszeg ez az oka.

persze nyilván fogalmunk nincs arról, h hogyan működik a klub, de ezek a rendszereses indokolatlan ügyletek a Valenciával, brazil fiatalokkal történő kvázi emberkereskedelem, a Paulinho-ügylet több, mint gyanúsak.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2020.01.28. 14:27:02

Kövezzetek meg, de számomra elképesztő, hogy Eriksenek 20 millióért igazolhatók, mi meg többszörösét fizetünk "kutyaütőkért". Hihetetlen...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 14:20:35

NovaProspekt írta:ez a Fernandes-dolog egyre tutibbnak tűnik. megvesszük, megy a Valenciába kölcsönbe, cserébe megkapjuk Rodrigot nyárig. az egész mögött Mendes áll
Az a Bruno Fernandes, aki a Transfermarkt szerint 60 milliót ér? :lol:

Szenzációs lesz egy újabb pénzmosós, trükközős dolog, eszem megáll :lol: #-o
Az ilyen Haaland-féléket meg megvárjuk, míg felmegy 150M eurora az áruk, és utána próbálkozunk, előny ha kirobbanthatatlan [-X
Mintha Bartoék lemaradtak volna ott, hogy fiatal tehetséget kizárólag a korrupt Brazíliából lehetne hozni(vagy csak ott lehet jól trükközni-pénzmosni? [-X )

Mocskosul fog hiányozni a Valenciának az a 23meccs/4gólos Rodrigo, és igazán rendesek ha 60 millió körül kijövünk az üzletből :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.28. 14:04:37

Nero. írta:A legutóbbi triplázás (2015) óta egy milliárd eurót költöttünk el 24 játékosra. Jelenleg 10 játékos van a keretben, ebből mindösszesen 3 játszott a meccsek 70%án.

Nagy okosság volt Zubizarreta elküldése.
Ez rémisztő egyébként.

Amikor Bartoékat kritizálom, és próbálom keresni a felelősségüket a kialakult helyzetben, pont ilyenekre gondolok.
Ez egyszerűen tudatos züllesztés, és pénzmosás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 13:55:26

ez a Fernandes-dolog egyre tutibbnak tűnik. megvesszük, megy a Valenciába kölcsönbe, cserébe megkapjuk Rodrigot nyárig. az egész mögött Mendes áll
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.01.28. 13:44:52

A legutóbbi triplázás (2015) óta egy milliárd eurót költöttünk el 24 játékosra. Jelenleg 10 játékos van a keretben, ebből mindösszesen 3 játszott a meccsek 70%án.

Nagy okosság volt Zubizarreta elküldése.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2020.01.28. 13:55:37-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.01.28. 13:23:58

Azt irják alant: Külön fájó nekem, hogy a saját utánpótlás ennyire mellőzve van. Mégis kiről lenne szó. Az elmulidőben Munir, Sandró, C.Perez,Deloufeu 2x is, Telló,de régebben Nolitó,D.Suarez,
lehetne sorolni. És ki állta meg a helyét ? Fahti és Puig is még nagyon bizonytalan, ki tudja mi a vége. Jó lenne, de valamiért nincsenek. Akkor mégiscsak venni kell, csak ne 25-26 év felettiek legyenek, tehetséggel és már némi rutinnal. De minden vétel zsábamacska, de másoknál is ez van.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 12:25:44

drobika írta:A felsorolt nevekkel persze lehetne pro/kontra érvelni, de alapvetően bizony igaz, ezen az úton kellene haladni. Eszméletlen pénzekért veszünk játékosokat, akiknek, kora, motivációja,egyáltalán a keretbe való alkalmassága eléggé korlátozott mértékben teszi őket alkalmassá hogy előre tudjunk lépni. Miközben a fiatalabbak, tehetséges utánpótlás felé néznénk. Külön fájó nekem, hogy a saját utánpótlás ennyire mellőzve van.
Persze, ha minden így működne aligha kereshetné magát halálra több szereplő is ebben az egyenletben...márpedig a foci üzlet,és nagyobb pénzek csúszhatnak nagyobb pénzekkel. A Barto féle maffia vezetés keze benne van ebben. Hogy meddig tudnak elmenni még az az ottani szurkolókon múlik, meddig hajlandóak még nézni ezt a leépült focit..Mikor lesz egyre üresebb a lelátó, mikor kezd el fogyni a márkacucc bevétel.Előbb utóbb gazdaságilag is fenntarthatatlan lesz ez az egész.
Bartoéknak sokkal fontosabb a csapat eredményességénél és a sportszakmai projektnél az, h pénzt csináljanak, az biztos. és csinálnak is, csak azért kellene egy arany középút, mert az igazoláspolitikánk kezd viccé válni.

egyébként a legújabb hírek arról szólnak, h leigazoljuk a Sportingból Bruno Fernandest, kölcsönbe adjuk a Valenciának, és így megkapjuk Rodrigot. azért ez már új szintje a zavaros ügyleteknek. :D
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.28. 12:21:33

NovaProspekt írta:Martínez 110 lesz nyáron, ennyit semmiképp nem adnék érte, nem bizonyított még. ráadásul klasszik középcsatárral játszik tandemben az Internél.

inkább egy Aubameyang 40-50-ért, aki 2021-ben ingyen mehet, ott jobban van mozgásterünk alkudozni. 2-3 évre jó lehet, addig meg időt nyerünk.

a nagy pénzes igazolásaink az utóbbi években rendre befuccsoltak, nem hiszem, h megint ezt az irányt kellene erőltetni.

a teljesség igénye nélkül: Aubameyang, Thiago, Upamecano (Lipcse) szerződése 2021-ben lejár, Koulibaly eladásától nem zárkózik el a Napoli elnöke, meg majd 2021-ben lehet hozni Emersont a Betisből 6 millióért. ilyesmi nevekben, lehetőségekben gondolkodnék, mert ez lassan már nem fog működni (és már most sem működik), h olyan embereket kergetünk, akiknek még 4 év van hátra a szerződésünkből, rossz pozícióból tárgyalunk, és a végén 100 milliót kell fizetni.
A felsorolt nevekkel persze lehetne pro/kontra érvelni, de alapvetően bizony igaz, ezen az úton kellene haladni. Eszméletlen pénzekért veszünk játékosokat, akiknek, kora, motivációja,egyáltalán a keretbe való alkalmassága eléggé korlátozott mértékben teszi őket alkalmassá hogy előre tudjunk lépni. Miközben a fiatalabbak, tehetséges utánpótlás felé néznénk. Külön fájó nekem, hogy a saját utánpótlás ennyire mellőzve van.
Persze, ha minden így működne aligha kereshetné magát halálra több szereplő is ebben az egyenletben...márpedig a foci üzlet,és nagyobb pénzek csúszhatnak nagyobb pénzekkel. A Barto féle maffia vezetés keze benne van ebben. Hogy meddig tudnak elmenni még az az ottani szurkolókon múlik, meddig hajlandóak még nézni ezt a leépült focit..Mikor lesz egyre üresebb a lelátó, mikor kezd el fogyni a márkacucc bevétel.Előbb utóbb gazdaságilag is fenntarthatatlan lesz ez az egész.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 12:17:17

drobika írta:Nem értem, hogy ezek az emberek csak és kizárólagosan máshonnan érkezőkben tudnak gondolkodni? Perezt elküldik, és most Rodrigóban, meg másokban gondolkodnak megint eszméletlen pénzekért? Ennyire gagyi volna az utánpótlásunk? Értem én, hogy azonnali eredménykényszer van, de nem inkább most már a jövőt kellene, legalább a közeli jövőt elkezdeni építeni? Nyilvánvaló rendszerhibák vannak, amiket orvosolni kellene minél előbb, annál jobb.
A saját fiataljainkat elüldözzük és helyettük hozzuk továbbra is a nagy pénzes csávókat, akik legtöbbször nem is válnak be. Szerintem hiba.
De a Valencia, (főleg Mendessel) általában garancia a jó vételre, nem ééérted?



:lol:
(Matyi, Gomes, Paco, Digne)

Az meg amúgy mindent elmond a vezetőség átgondolt átigazolási politikájáról, hogy az egész szezonra a csatárposztot a 33 éves, sokszor térdproblémákkal küszködő Suarezre bízzák, aki már 2 éve tehetmentesítőért/helyettesért kiáltott.
Aztán az ilyenekből jönnek a tátott szájú Pikachu-s arcok Bartomeuéknál, ha Suarez kiesik a fél szezonra, és jön a "Rodrigo 60 millióért instant" alternatívák. =D>
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 11:57:48

Martínez 110 lesz nyáron, ennyit semmiképp nem adnék érte, nem bizonyított még. ráadásul klasszik középcsatárral játszik tandemben az Internél.

inkább egy Aubameyang 40-50-ért, aki 2021-ben ingyen mehet, ott jobban van mozgásterünk alkudozni. 2-3 évre jó lehet, addig meg időt nyerünk.

a nagy pénzes igazolásaink az utóbbi években rendre befuccsoltak, nem hiszem, h megint ezt az irányt kellene erőltetni.

a teljesség igénye nélkül: Aubameyang, Thiago, Upamecano (Lipcse) szerződése 2021-ben lejár, Koulibaly eladásától nem zárkózik el a Napoli elnöke, meg majd 2021-ben lehet hozni Emersont a Betisből 6 millióért. ilyesmi nevekben, lehetőségekben gondolkodnék, mert ez lassan már nem fog működni (és már most sem működik), h olyan embereket kergetünk, akiknek még 4 év van hátra a szerződésünkből, rossz pozícióból tárgyalunk, és a végén 100 milliót kell fizetni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.01.28. 11:26:00

drobika írta:Nem értem, hogy ezek az emberek csak és kizárólagosan máshonnan érkezőkben tudnak gondolkodni? Perezt elküldik, és most Rodrigóban, meg másokban gondolkodnak megint eszméletlen pénzekért? Ennyire gagyi volna az utánpótlásunk? Értem én, hogy azonnali eredménykényszer van, de nem inkább most már a jövőt kellene, legalább a közeli jövőt elkezdeni építeni? Nyilvánvaló rendszerhibák vannak, amiket orvosolni kellene minél előbb, annál jobb.
A saját fiataljainkat elüldözzük és helyettük hozzuk továbbra is a nagy pénzes csávókat, akik legtöbbször nem is válnak be. Szerintem hiba.
Alapvetően egyetértek, ez szerintem is probélma, viszont jelen esetben a középcsatár gondokat Perez sem oldaná meg, ő s szélső. De szerintem is hiba volt elküldeni, és Rodrigo sem megoldás csatárposztra sem. Akkor inkább vennénk meg Lautarot a nyáron, ha már gondolom Rodrigoért is kicsengetünk majd 60 millát. Előbbiben van potenciál azért legalább. Sehova sem vezetnek ezek a drága középszer igazolások.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.28. 09:01:52

Nem értem, hogy ezek az emberek csak és kizárólagosan máshonnan érkezőkben tudnak gondolkodni? Perezt elküldik, és most Rodrigóban, meg másokban gondolkodnak megint eszméletlen pénzekért? Ennyire gagyi volna az utánpótlásunk? Értem én, hogy azonnali eredménykényszer van, de nem inkább most már a jövőt kellene, legalább a közeli jövőt elkezdeni építeni? Nyilvánvaló rendszerhibák vannak, amiket orvosolni kellene minél előbb, annál jobb.
A saját fiataljainkat elüldözzük és helyettük hozzuk továbbra is a nagy pénzes csávókat, akik legtöbbször nem is válnak be. Szerintem hiba.
Avatar
Fricy78
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.03.04. 21:40:35

2020.01.28. 08:20:42

Az NSO szerint [url]http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2744005[/url] Timo Werner kivásárlási ára 60 millió euro. Ha már ilyen árban nézünk játékost, akkor miért nem megyünk inkább rá kölcsön és kötelező vásárlással? Hihetetlen, hogy egy 2 gólos Rodrigóra van szüksége a csapatnak. Alig várom már, hogy végre lelépjen ez a szánalmas társaság és új elnök legyen végre, de nagyon hosszú még ez a 1,5 év.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 06:50:33

Jön Setien, majd beépíti a fiatalokat.
Carles Perezre nem tartok igényt.
Leigazoljuk a 2 gólos Rodrigót.
Gratula... Ezzel előrébb vagyunk...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 06:12:03

Remélem max kölcsönbe érkezik, padról beszállva akár még haszna is lehet. Hosszabb távú megoldásra pedig ott lesz a nyár.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 01:45:30

Mert a PSG nekünk nem veszi fel a telefont
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.01.28. 01:43:14

Tényleg amúgy miért nem megyünk rá Cavanira? Mondjuk lehet azért mert értelmes döntés lenne, abból meg sok nem volt az utóbbi 3-4 évben.

Aubameyang messze nem akkora játékos szerintem, pláne nem 80-100 millió euróért. Nincs is már rá pénz, rendkívül sok pénzt vertünk el feleslegesen, eladni bagóért szoktunk, a fizetések meg az űrben most már.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2020.01.28. 01:46:14-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.01.28. 01:41:12

Valenciabol egyedul Gaya-t hoznam el, a tobbi felejtos.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.28. 00:25:41

Akkor leszek ideges, ha idehozzuk Rodrigót 60 millióért, közben meg az Atletico elviszi Cavanit aprópénzért.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3271
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.01.27. 20:01:13

Védelem rendbetételét jelenleg égetőbb problémának tartom....egy fiatal gyors, kemény és határozott belső védő....Piqué helyére....
Ezután Busi helyére egy jó szűrőt középre....
Nem hiszem el, hogy Messi, Gríz, Dembi és Fati négyesből nem lehet épkézláb hármast összerakni...Messinek jobbra kellene tartania, Gríznek több helye maradna középen, Dembi balon...nem középre törmörülve ész nélkül gyömöszölni, hanem széthúzva a védelmet több szabad terület maradna....
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.27. 19:51:22

úgy látszik nem ússzuk meg ezt a Rodrigot. nemtom miért kell állandóan a Valenciához rohanni, hogy adjanak nekünk vmi játékost horror áron, ha gond van. mintha lenne valami paktum a két klub között, h kisegítjük a denevéreket pár szezononként pénzügyileg. ezeket a hullagyenge Matyő, Gomes, Rodrigokat rajtunk kívül senki nem venné meg tőlük ekkora összegekért.

ismeri a bajnokságot legalább?
Válasz küldése