Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 14:05:36

LG írta:1. Cavani :arrow: ha olcsón megszerezhető lenne, akkor szerintem ő lenne a legkézenfekvőbb, rutinos, sokat bizonyított gólvágó, rövid távon kiváló megoldás lehetne, pl. ezt a szezont akár meg is menthetné.
2. Auba :arrow: őt nehezebb dió lenne megszerezni, mert csak 21-ben jár le a szerződése. Én nagyon kedvelem a játékát, de hatalmas pénzt nem érdemes érte kifizetni érte, hisz nem sokkal fiatalabb, mint Suarez.
3. Werner :arrow: ő a legnagyobb zsákbamacska, de ha esetleg beválik, hosszútávú megoldás lehet Suarez pótlására. Ha pedig igaz, hogy olcsón megszerezhető a szerződésében lévő opció miatt, akkor mindenképp megpróbálnám, ha nem válik be, lehet még mindig nyereségesen túl tudnánk adni rajta. Talán Jovic madridi szenvedése miatt joggal félhetünk tőle, de tegyük hozzá, hogy Werner azért többet tett már le az asztalra, azért 80 percenként gólt szerezni, még a Bundesligában is korrekt szerintem, de a BL-ben és válogatottban is jól teljesít.
Cavani sztem nem játszik a PSG-Barca viszony miatt. Aubát adom, rá ilyen 40-50-et nem sajnálnék, 2-3 évig elrugdosná a gólokat, addig meg időt nyernénk, hátha lesz valami jobb lehetőség. Esetleg Martínez szerződése addig pörög lefele, és közben bizonyítja, hogy megéri a nagy pénzt (bár a kivásárlási ára azt hiszem, csak most lesz érvényes nyáron). Most nagyon rizikósnak érezném a 110-et kiadni érte, sztem nagy eséllyel bukna.

Werner szintén jó, csak érte meg a Bayernt kell lenyomni. Biztos vagyok benne, h ők is rástartolnak, németet elvinni a Bayern elől meg nagyon nehéz.

Giroud-t lehetne nyárig vagy max. jövő nyárig megszerezni, neki nyáron jár le a szerződése, sztem tűzoltásnak most télen a legjobb opció. Pár milliónál többe nem kellene fájnia.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 11:51:19

Rexach véleményével nagyrészt egyetértek, annyi különbséggel, hogy én hoznék 9-est, de csak megfelelő minőségű lenne. Persze tuti igazolás nincs, de akikkel esetleg próbálkoznék:
1. Cavani :arrow: ha olcsón megszerezhető lenne, akkor szerintem ő lenne a legkézenfekvőbb, rutinos, sokat bizonyított gólvágó, rövid távon kiváló megoldás lehetne, pl. ezt a szezont akár meg is menthetné.
2. Auba :arrow: őt nehezebb dió lenne megszerezni, mert csak 21-ben jár le a szerződése. Én nagyon kedvelem a játékát, de hatalmas pénzt nem érdemes érte kifizetni érte, hisz nem sokkal fiatalabb, mint Suarez.
3. Werner :arrow: ő a legnagyobb zsákbamacska, de ha esetleg beválik, hosszútávú megoldás lehet Suarez pótlására. Ha pedig igaz, hogy olcsón megszerezhető a szerződésében lévő opció miatt, akkor mindenképp megpróbálnám, ha nem válik be, lehet még mindig nyereségesen túl tudnánk adni rajta. Talán Jovic madridi szenvedése miatt joggal félhetünk tőle, de tegyük hozzá, hogy Werner azért többet tett már le az asztalra, azért 80 percenként gólt szerezni, még a Bundesligában is korrekt szerintem, de a BL-ben és válogatottban is jól teljesít.

Szóval én bennük gondolkoznék. Ha ők nem, akkor maradnék én is a Griezmann legyen a 9-es megoldásnál.

Nem az igazolásokhoz tartozik, de még ezt a két mondatát ajánlanám az öregnek:
“Az teljesen mindegy, hogy ötöt vagy ezret passzolsz egy meccsen. Végül kapura kell lőnöd.” Az utolsó 3 szavas mondatot kellene tudatosítani a csapatnak, mert az borzalom, hogy tiszta lövőhelyzetben is képesek tovább passzolni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.29. 11:02:58

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
Hát az tuti, hogy a jelenlegi focistílusunkba beleillene és a jelenlegi teljesítmények alapján elég kicsit kellene csak összeszednie magát, hogy ne lógjon ki lefelé!!! A poén az, hogy ez bizony így is van!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.29. 10:26:00

LG írta:
Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
2 gólos csatárért nem fogok sírni. Ha nem tudunk tényleges megoldást, akkor oldjuk meg házunk belül Griezmannal, úgyis csak a szenved a jelenlegi szerepkörében a francia. Nem hiszem, hogy 9-ként lényegesen jobb lenne, de azért a gólok itt-ott jönnének tőle, míg egy Rodrigótól nem.
Én sem fogok sírni érte,de ilyenkor szokott jönni a kapkodás meg a még őrültebb ötletek. Mikor mentünk Coutinhoért ha jól rémlik,megkaptuk az utolsó előtti napon a nemet,erre rámentünk Di Mariara,csak hogy legyen valaki. Én most is erre számítok. Van 4 támadónk,abból az egyik egy gyerek,a másik meg sajnos 3-4 meccset szokott bírni. Ez elég karcsú. Persze az se jobb,ha most lesz egy 5. ember,akivel csak a létszám nő.

Ha már Dembelé,szerintem neki is az utolsó esély jön.Ha a tavaszt se bírja ki kihagyás nélkül nyáron menni fog.

Egyébként nyáron is ez volt. Jovicról lehetett hallani egyedül,róla lemondtunk,és ugye más csatár meg nem volt egész Európában. Fura ami itt megy néha.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 10:20:05

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
az a baj csak, h Dani nem bírja a padot
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 10:15:06

LG írta:
Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
2 gólos csatárért nem fogok sírni. Ha nem tudunk tényleges megoldást, akkor oldjuk meg házunk belül Griezmannal, úgyis csak a szenved a jelenlegi szerepkörében a francia. Nem hiszem, hogy 9-ként lényegesen jobb lenne, de azért a gólok itt-ott jönnének tőle, míg egy Rodrigótól nem.

Arra gondolt, hogy majd utolsó pillanatban Rodrigo helyett igazolunk valami brazil noname srácot okosba, jó drágán.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.01.29. 10:14:54

Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 10:04:20

Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
2 gólos csatárért nem fogok sírni. Ha nem tudunk tényleges megoldást, akkor oldjuk meg házunk belül Griezmannal, úgyis csak a szenved a jelenlegi szerepkörében a francia. Nem hiszem, hogy 9-ként lényegesen jobb lenne, de azért a gólok itt-ott jönnének tőle, míg egy Rodrigótól nem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.29. 09:56:53

Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
szerintem senkit, majd jön a duma, hogy megbíznak a mostani játékosokban, és teljes értékű a keret.

őrült bajok vannak a vezetésben, egyszerűen amatőr és kontár módon működünk jópár éve. megmagyarázhatatlan igazolások, elszalasztott vagy meg sem próbált lehetőségek. teljes tévúton jár a vezetés. de már csak egy év.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.29. 09:51:48

Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.29. 09:44:04

Ívben kerülném azokat a játékosokat, akiknek Raiola vaqgy Mendes a menedzsere.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 09:39:10

csababarca írta:
Barca_10 írta:Egyébként visszakanyarodva ‘17 nyarára Neymar elment, na a pótlását nem Dembelével kellett volna megoldani, hanem betolni a 150-et Manéért. Már akkor is beast volt a tag, és most illetve akkor is lényegesen jobb balansza lett volna a csapatnak.
De mint ismerjük Bartoékat az afrikai piacon nehezebb pénzt mosni.
azért akkor még bőven nem volt ennyire jó mint most.
meg 100%-ra veszem, hogy nálunk ugyan úgy befürdött volna befürödne mint Coutinho vagy Dembelé.
ebben a lassú játékban, amit nyomatunk, egyszerűen a gyors, lendületes játékosok csak vergődni tudnak, egyszer egyszer villannak, de ennyi.

tehát, most szerintem Manéval sem lennénk előrébb sokkal.
Én is így látom. Haragszom sok mindenért a vezetőségre, de Dembelé leigazolása szerintem akkor jó ötletnek tűnt (ahogy Coutinhoé is). A sérülékenységével nem számolhattak, mert korábban nem volt rá jellemző. Valverde focija nem igazán feküdt neki, ahogy valószínűleg Setiéné sem fog, de ezt akkor még szintén nem lehetett előre látni, másrészt nem nagyon tudnék olyan támadót mondani, aki a mostani játékunkban érvényesülne, láthatjuk, hogy Griezmann és Coutinho is szenved, valószínűleg Manéval is lett volna. Neymarozni meg lehet, de LE alatt még más focit játszottunk, Neymart pedig kifejezetten sokat használtuk, a támadásaink nagy részét rajta keresztül vezettük, most meg mindent Messin keresztül akarunk. De LE előtt Neymar is sokat szenvedett, illetve az utolsó szezonjában is, akik visszasírják, azt a 2016/2017-es csúfos szezont rendre elfelejtik, max. a PSG elleni feltámadás marad meg nekik, ahol a brazil jól játszott (bár ha kiszórják a rengeteg színészkésért, egy szót sem szólhattunk volna, de megette ezeket a bíró), de volt rengeteg meccs, ahol labdatemető volt, és mindent elrontott, pl. az őszi Klasszikuson.
Visszatérve még Dembelére, így is volt kifejezetten jó időszaka, amikor megváltásnak számított, hogy a többiek tinli-tanglija mellett ő mert megindulni, cselezni, gólra törekedni, ezek pedig jöttek is. De ennyi sérüléssel nem csoda, hogy nem lehetett azt a formát fenntartani.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 09:32:58

Alcantara írta: A középcsatár posztra véleményem szerint el kellett volna hozni a nyáron Timo Wernert, aki elvileg szóba került, de nem lett belőle semmi. Augusztusban lejárt a szerződése Lipcsében, ingyen lett volna.Jelenleg 20 gólt lőtt a Bundesligában és már nyáron sem volt nyeretlen kétéves.
Persze jobb a kétgólos Rodrigóért teperni, mikor ég a ház.
Ezen csak nevetni tudok...Kínomban. :lol:
Neymart és a posztidegen Griezmannt megérte hajkurászni 180 és 120 millióért, de egy kis aprót nem ért meg a szezon közben 33 évét betöltő Suarez utánpótlására szánni :lol:
Biztos mert nem brazíliai csodagyerek, vagy "nem ismeri a ligát".

Én Cavanit hoznám, persze ez lehetetlen, mert érdekes módon a PSG is fúj ránk, sok más klubbal karöltve, lehet hogy ennek köze van Bartomeuék diplomatikus képességeihez, módszereihez.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.29. 09:10:47

Alcantara írta:A középcsatár posztra véleményem szerint el kellett volna hozni a nyáron Timo Wernert, aki elvileg szóba került, de nem lett belőle semmi. Augusztusban lejárt a szerződése Lipcsében, ingyen lett volna.Jelenleg 20 gólt lőtt a Bundesligában és már nyáron sem volt nyeretlen kétéves.
Persze jobb a kétgólos Rodrigóért teperni, mikor ég a ház.
2020 nyáron járt volna le a szerződése, nem? Emlékeim szerint a BM próbálta lezsírozni most nyárra ingyen az üzletet, de Werner meg megunta, és hosszabbított kivásárlási árral a szerzödésében. Vagy valami hasonló, de annyi szinte tuti, hogy ha nyáron már ingyenes lett volna, a BM lecsapott volna már 19-ben.

Amúgy egyetértek, simán be lehetne próbálkozni nála, leírtátok már miért. 30 millió elvileg a kivásárlásija - lehet csak nyártól mondjuk -, mai piacon az semmi egy ilyen csatártehetségért.. De szerintem a Poolba fog menni, rohadtul passzolna is oda, a góljai javát kontrából szerzezte idén, Klopp robogós stílusa szerintem nagyon feküdne neki.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 08:51:58

Werner gólerős és gyors, összjatekban sem ügyetlen, a mai csatárfelhozatalt nézve kimondottan jó fogás lehetne, ráadásul a szelen is megél, ami nálunk ugye fontos egy 9es esetében...
Adná magát, épp ezért nem fogjuk hozni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.01.29. 08:35:02

Manét szerintem 17-ben az ismerte, aki nézett 'Pool meccseket.Ő egy zseniálisan összerakott játékrendszerben lett fontos elem, itt ugyanaz lett volna, mint a többi csilliós igazolás.

A középcsatár posztra véleményem szerint el kellett volna hozni a nyáron Timo Wernert, aki elvileg szóba került, de nem lett belőle semmi. Augusztusban lejárt a szerződése Lipcsében, ingyen lett volna.Jelenleg 20 gólt lőtt a Bundesligában és már nyáron sem volt nyeretlen kétéves.
Persze jobb a kétgólos Rodrigóért teperni, mikor ég a ház.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.29. 08:22:37

Barca_10 írta:Egyébként visszakanyarodva ‘17 nyarára Neymar elment, na a pótlását nem Dembelével kellett volna megoldani, hanem betolni a 150-et Manéért. Már akkor is beast volt a tag, és most illetve akkor is lényegesen jobb balansza lett volna a csapatnak.
De mint ismerjük Bartoékat az afrikai piacon nehezebb pénzt mosni.
azért akkor még bőven nem volt ennyire jó mint most.
meg 100%-ra veszem, hogy nálunk ugyan úgy befürdött volna befürödne mint Coutinho vagy Dembelé.
ebben a lassú játékban, amit nyomatunk, egyszerűen a gyors, lendületes játékosok csak vergődni tudnak, egyszer egyszer villannak, de ennyi.

tehát, most szerintem Manéval sem lennénk előrébb sokkal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.01.29. 07:44:05

Egyébként visszakanyarodva ‘17 nyarára Neymar elment, na a pótlását nem Dembelével kellett volna megoldani, hanem betolni a 150-et Manéért. Már akkor is beast volt a tag, és most illetve akkor is lényegesen jobb balansza lett volna a csapatnak.
De mint ismerjük Bartoékat az afrikai piacon nehezebb pénzt mosni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.28. 23:07:27

RipTikitaka írta:Azt nem értem miért nem tudtak Suárez műtéte elött igazolni, akkor talán nem kérnék a csillagokat is az égről mindenféle középszerű játékosért, bár lehet hogy én tévedek , de ártani nem ártott volna ha így csinálják.
Az túl logikus. Jobb volt Neymart kergetni egész nyáron,meg Griezmann is nagyon kellett nekünk. Persze a védelemre is ráférne erősítés,de az ráér :D
RipTikitaka
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.05.19. 20:33:11

2020.01.28. 22:48:00

Tomix354 írta:Pár hetes kihagyással számoltak, csak olyan jól sikerülhetett a műtét, hogy kiesett egész szezonra. Szerintem ha tudják előre, hogy ez lesz nem lett volna semmilyen műtét.
Megy ott okosba minden csak aminek kéne az valahogy nem, összességében ez sem magyarázat imo.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.28. 22:34:27

Pár hetes kihagyással számoltak, csak olyan jól sikerülhetett a műtét, hogy kiesett egész szezonra. Szerintem ha tudják előre, hogy ez lesz nem lett volna semmilyen műtét.
RipTikitaka
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.05.19. 20:33:11

2020.01.28. 22:24:01

Azt nem értem miért nem tudtak Suárez műtéte elött igazolni, akkor talán nem kérnék a csillagokat is az égről mindenféle középszerű játékosért, bár lehet hogy én tévedek , de ártani nem ártott volna ha így csinálják.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 21:57:23

csababarca írta:Eriksen 20 millió mi meg Gomeseket vettünk dupla áron, nájsz.

Hihetetlen hogy a katalánok ennek tapsolnak, és semmi zúgolódás nincs.
Meglepne ha Bartoék majd hatalmukat elvesztve 5-10 évben belül nem a börtönben ülnének. Ezek az évek szégyenfoltok a barca történetében, de mindent elmond a szavazókról, tagokról hogy hagyják működni ezt az “embert”.
Nyugi, majd ha robbant, és 29-30 éves lesz, illetve Mendes lesz az ügynöke, plusz ha a brazil "tehetségeket" is be tudnak vonni, akkor majd be jelentkezünk érte 150 millióval :lol:

Tényleg nem értem hogy tudnak ennyire tapsikolni, Fonték végig mehetnének kérdezni a sociókat, hogy akik a 2015-ös triplázó csapat miatt megválasztották Bartoékat, azok miért látják ennyire megfelelőnek a helyzetet?!
Mert hogy a mostani csapat a 2015-ös közelében sincs az is biztos, cserébe már milliárd euronál tart az azóta transzferekre elköltött pénz.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.28. 21:21:44

Rodrigo amúgy nem rossz játékos, pl rotálni simán jó lenne egy erős Barcában is, de az, hogy Suarezt hosszabb időre pótolja, ahhoz kevés.
Tadic szerintem hatalmas zsugás, de nem igazi 9es, nem hiszem, hogy rá van szükségünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.28. 21:11:12

MesQueUnClub írta:Én elhiszem hogy Barto egy kalapból húzza ki a neveket a vezetőségi ülésen, hogy akkor kit kéne leigazolni.
hatalmasak. tényleg azt hinnéd, h ezek nem olyan gyökerek, mint amekkorának látszanak, csak te nem látod át, mi folyik a háttérben. de úgy látszik ezek tényleg ekkora gyökerek :D

pánikszerűen, utolsó pillanatban akarnak csatárt igazolni, közben meg belesétálnak Mendes csapdájába, és felverik az árat egy másik klubnak, óriási :lol:
a United vezetősége sem fogja Bartoékat keblükre ölelni.
Válasz küldése