Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 20:55:12

LG írta: Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Leginkább azért került ki a kezdőből, mert Son szanaszét törte a lábát pár hónapja(igaz, nem volt szándékos), és csórinak ennyi volt a szezon.
Amúgy stabil kezdő volt és amennyire én tudom elég jól tolta.
Ahogy nálunk se volt rossz, amikor nem rakták ki szélre, hanem az akkoriban járatott Busi-Rakitic tengelyben kapott helyet valamelyikük helyett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 20:53:24

LG írta:Én életemben nem láttam játszani a srácot, de a 22/8 gól azért nem olyan statisztika, ami indokolna 85 milliót, szóval remélem egy rossz vicc csak. Az meg, hogy az Everton legjobbja, nem hat meg, hiszen van néhány játékos, aki simán jó (vagy jó volt) ott, nálunk meg bukott.

Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Gomes ott elég nagy közönségkedvenc lett amúgy :D
Nem kikerült a kezdőből, hanem épp rehabilitációját tölti, mert elég durva sérülést szenvedett az novemberben.

Az meg tényleg tanári, hogy hogyan be lehet etetni a vezetőséget, és az a szép hogy azóta sem tanulnak vele, lásd a mostani Bruno Fernandeses dolog :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 20:46:59

Én életemben nem láttam játszani a srácot, de a 22/8 gól azért nem olyan statisztika, ami indokolna 85 milliót, szóval remélem egy rossz vicc csak. Az meg, hogy az Everton legjobbja, nem hat meg, hiszen van néhány játékos, aki simán jó (vagy jó volt) ott, nálunk meg bukott.

Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.01.29. 19:48:39

https://www.skysports.com/football/news ... -85m-offer" target="_blank

Nagyon tele lehetünk ha ez igaz.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.29. 19:09:09

Haaland 75 milliós kivásárlási ára abszolut reális lenne a mostani körülmények között.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.29. 18:36:27

Szerintem esélytelen lenne, kb a legjobb játékosuk - legtöbb gólpontja pl neki van 10 góllal és 4 gólpasszal -, és lenne 2 napjuk se pótolni. Nyáron talán, bár ahhoz még fejlődnie kéne neki is - passzjátékban extrém módon. De profil alapján az jó hír, ha figyeljük, ha folyamatosan fejlődik, a jövőben akár érdekes is lehet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.01.29. 18:28:44

Most olvastam Richarlison nevét Sky sportos forrásra hivatkozva. Nyilván kacsa, pedig ő még nem lenne rossz opció, mindenhol bevethető a támadó sorban, fiatal gól erős. Nem lenne olcsó, de egy kölcsön plusz opció nem lenne rossz, az evertonnal talán még jó a viszony. Hátha..
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.01.29. 18:22:38

LG írta:
Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Teljes egyetértek. Egy kimagasló tehetség nem megy padozni sehová. Itt volt Neymar. Állítólag azért is távozott, mert Messi mögött ő nem rúgott labdába. Állítólag!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.29. 17:15:11

Bacsa írta:"Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni."
Azt gondolom, hogy a Barcanak nem cserének való játékosokat kell adott esetben komoly pénzért vásárolni, hanem meghatározó játékosokat.
Cserének a Masia növendékek is jók lennének, és nem eladni őket fillérekért miközben óriási pénzeket fizet a klub nem sok hasznot hajtó játékosokért.[/quote]

Akiket alapvetően cserének vásároltak többnyire nem is kerültek komoly pénzbe, talán Malcom volt az akiért indokolatlan volt az összeg. Alcacer,Todibo, Lenglet (aki azért a kezdőben is megállta a helyét, nem mellesleg egy francia válogatott játékos), Vidal stb. mind ilyen játékosok és Firpo is aki a Betis kezdőjátékosa volt is 18 millióért jött. Nézd meg mondjuk a Realt kik ülnek ott a padon.
De még ha lenne is rá pénz képtelenség hasonló minőségű játékosokat venni, mert nem fog idejönni senki ha tudja hogy csücsülni fog a padon, míg egy szintén nagy csapatban kezdő lehet.
A cserejátékosok igazolása is közel olyan fontos, mint akiket a kezdőbe hoznak, lásd milyen helyzet alakult ki most Suarez kidőlésével vagy tavaly a középhátvédekkel.

Semedot pedig nem hiszem hogy SR mögé szánták volna, az már más kérdés hogy Valverde nem teszi ki Robit. De ennyi erővel lehetne még játékosokat sorolni, akiknek inkább padon lenne sokszor a helye mégis bérelt helyük van. Az pedig hogy QS-nél még kik lesznek favorizálva még a jövő zenéje, szerintem várható volt, hogy nem fog egyből radikális változásokat eszközölni.
Forca Barca!!!!
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.01.29. 16:40:35

"Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni."[/quote]

Azt gondolom, hogy a Barcanak nem cserének való játékosokat kell adott esetben komoly pénzért vásárolni, hanem meghatározó játékosokat.
Cserének a Masia növendékek is jók lennének, és nem eladni őket fillérekért miközben óriási pénzeket fizet a klub nem sok hasznot hajtó játékosokért.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.01.29. 16:35:46

Semedo sem Valverdénél, és úgy néz ki, hogy az edzőváltás után sem tud stabil játékos lenni, és továbbra is Roberto a kezdő poszton annak ellenére, hogy csak pótmegoldás.
Úgy gondolom, hogy ha Semedo eddig nem tudta kiérdemelni a kezdő pozíciót, akkor nincs rá szükség, és mennie kell, és mást kell keresni arra a posztra.

Firpo arra valóban jó, hogy adott esetben beugorjon egy gyengébb csapat ellen, de szerintem a Barcanak nem ilyen játékosra van szüksége, hanem olyanra, aki bármikor, bárki ellen nyugodtan bevethető. Alba sem fiatalodik, nála is jöhetnek sérülések, és akkor Firpo kevés lesz.

Arthur sem az első évét tapossa, és bár volt néhány biztató meccse, de sokkal inkább gyengébbek voltak.
Megint arra utalnék, hogy a BArca nem az a csapat, ahol évekig lehet próbálkozni egy kulcspozícióban.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 16:24:34

Arthur meg Semedo sztem is lehetnek stabil kezdők, ők a válogatottjaikban is kezdők, ami azért mutatja, h nem kiscserkészek teljesen. ha a csapatnál normalizálódnának a dolgok, sztem jobb teljesítményt tudnának nyújtani és kijönne, h jó játékosok. egy rossz közegben minden játékos rosszabbnak tűnik.

Arthurnak viszont figyelnie kellene a felröppenő kilókra, illetve kevesebb parti, snowboard, kankó :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.29. 16:08:14

LG írta:
Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Arthur szerintem simán lehet kezdő szintű játékos, de amíg három defenzív emberből áll a középpályánk nem jönnek ki úgy az erősségei. Xavi zsenije sem mutatkozott volna meg ennyire egy ilyen csapatszerkezetben. Nem véletlen, hogy nem Inihez hasonlítják, ha már azt a team-et "veszik elő". Zseniálisan tartja meg a labdát, de amíg nincsenek elmozgások, statikus az egész csapat a képességek sem tudnak kidomborodni. De Jonggal lehetnének a jövő középpályájának alapjai, de amíg Busquets kirobbanthatatlan és Rakiticet eröltetik mellette ne is várrjunk sokat.

Semedoról úgy néz ki sosem tudjuk meg mire is képes, de az eddig szerintem nagyon jól kijött, hogy egy labdaügyes, védekezni és támadni is tudó játékosról van szó. Jobboldali védő ráadásul a leginkább hiányposzt a piacon, hagyni kellene folyamatosan játszani, ráadásul az is nagyon feltűnő hogy Dembélével nagyon jó párost alkotnak. Akár nagy pénzért is, de elérhető játékost a posztjára nem is igen tudnék mondani, nekem az álmom az Kimmich lenne, de ez álom is marad. Wagué lehetett volna még esetleg megoldás de ez is a sosem tudjuk meg kategória, már akkor sem értettem mi a francért kellett az első kerethez felhívni.
Firpo beugrónak teljesen rendben van, kezdő szintű sosem lesz de neki nem is kell annak lenni.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 15:49:55

Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 15:45:12

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
Nikolics se írt még alá a PL-be
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.01.29. 15:14:44

Üdv Mindenkinek!

Jó ideje gondolom, hogy szinte minden szinten komoly gond van a Barca házatáján, és lényegi változásokra van szükség minél hamarabb.

Az egyik legfontosabbat Rexach fogalmazta meg a minap: “Az teljesen mindegy, hogy ötöt vagy ezret passzolsz egy meccsen. Végül kapura kell lőnöd."

Már Guardiola utolsó évében is sokszor a semmire nem menő labdatologatás volt a jellemző, de akkor és utána még voltak eredmények.
Mára a játék teljesen arra irányul, hogy meglegyen a labda, aztán majd lesz valami.
Döbbenetes, hogy egy harmadosztályú csapat eleln 70 percig nem lő kapura a csapat.

A gond az, hogy Xavi, Iniesta, majd távozásuk után Busquets, Rakitic ahogy öregedtek, úgy lassultak le, váltak egyre körülményesebbé, Arthur pedig kezdettől a 36 éves Xavit idézte. A passzok egyre lassabbak lettek, a tiki-takát felváltotta a tesze-tosza játék, és nem nyílt rés az ellenfél védelmén. Messinek sokszor a sajáttérfélre kell visszajönni labdáért, de ő sem huszonéves, és nem tudja egyedül felvinni a labdát.
Előbb-utóbb jön a labdavesztés, és abból az ellenfél lekontrázza a csapatot és Piquet, Lenglet nem tudja felvenni velük a tempót.

El kell felejteni, mert nem igaz már, hogy a Barca a világ legjobb csapata.
A labda céltalan tologatása helyett újra gyorsan kellene játszani, de ehhez a fél csapatot ki kell cserélni.
Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint, Rakitic, Busquets túl vannak a csúcson, Suárez pedig szintén nem fiatal, és nem tartom valószínűnek, hogy őszre a sérülése után visszanyerné a fénykorát idéző formát.

Minimum 6-7 játékra és sikerre éhes játékos kellene, de ez egyrészt komoly szakmai kihívást, másrészt óriási anyagi erőforrást jelent.
Egyik sem igazán biztosított a mai Barcanal.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.01.29. 14:39:41

Kéne egy támadó, de amúgy, mivel akárki is jön, úgy is Messi lesz középen, nem feltétlen 9 es kéne. Fél évre egy rutinos támadó aki jó beugronak, úgy is Griz-Messi-Dembi lesz a későbbiekben a kezdő. Ezért mondjuk most lehetne értelme Pedronak akár.
Persze a nyáron kell valaki centernek, hosszú távra, de azt nem ebben a 2 napban fogjuk megszerezni.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 14:29:31

Giroud-t lehetne nyárig vagy max. jövő nyárig megszerezni, neki nyáron jár le a szerződése, sztem tűzoltásnak most télen a legjobb opció. Pár milliónál többe nem kellene fájnia.
Ő szerintem kezdőbe kevés lenne, de úgy eltudnám képzelni, hogy Griezmann a kezdő 9-es, és mögé cserének.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.01.29. 14:05:55

palesz77 írta:
Alcantara írta:A középcsatár posztra véleményem szerint el kellett volna hozni a nyáron Timo Wernert, aki elvileg szóba került, de nem lett belőle semmi. Augusztusban lejárt a szerződése Lipcsében, ingyen lett volna.Jelenleg 20 gólt lőtt a Bundesligában és már nyáron sem volt nyeretlen kétéves.
Persze jobb a kétgólos Rodrigóért teperni, mikor ég a ház.
2020 nyáron járt volna le a szerződése, nem? Emlékeim szerint a BM próbálta lezsírozni most nyárra ingyen az üzletet, de Werner meg megunta, és hosszabbított kivásárlási árral a szerzödésében. Vagy valami hasonló, de annyi szinte tuti, hogy ha nyáron már ingyenes lett volna, a BM lecsapott volna már 19-ben.

Amúgy egyetértek, simán be lehetne próbálkozni nála, leírtátok már miért. 30 millió elvileg a kivásárlásija - lehet csak nyártól mondjuk -, mai piacon az semmi egy ilyen csatártehetségért.. De szerintem a Poolba fog menni, rohadtul passzolna is oda, a góljai javát kontrából szerzezte idén, Klopp robogós stílusa szerintem nagyon feküdne neki.
Szerintem nem jól tudod, most járt le a szerződése 2019. augusztusában.
Mindenki elkönyvelte, hogy megy a Bayernbe, de maradt és hosszabbított.
Bár a cikkből nem derül ki, lehet neked van igazad és volt egy év még, de simán lehetett volna próbálkozni nála a nyáron. Jó játékos.

Íme a cikk hozzá:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2743335" target="_blank
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 14:05:36

LG írta:1. Cavani :arrow: ha olcsón megszerezhető lenne, akkor szerintem ő lenne a legkézenfekvőbb, rutinos, sokat bizonyított gólvágó, rövid távon kiváló megoldás lehetne, pl. ezt a szezont akár meg is menthetné.
2. Auba :arrow: őt nehezebb dió lenne megszerezni, mert csak 21-ben jár le a szerződése. Én nagyon kedvelem a játékát, de hatalmas pénzt nem érdemes érte kifizetni érte, hisz nem sokkal fiatalabb, mint Suarez.
3. Werner :arrow: ő a legnagyobb zsákbamacska, de ha esetleg beválik, hosszútávú megoldás lehet Suarez pótlására. Ha pedig igaz, hogy olcsón megszerezhető a szerződésében lévő opció miatt, akkor mindenképp megpróbálnám, ha nem válik be, lehet még mindig nyereségesen túl tudnánk adni rajta. Talán Jovic madridi szenvedése miatt joggal félhetünk tőle, de tegyük hozzá, hogy Werner azért többet tett már le az asztalra, azért 80 percenként gólt szerezni, még a Bundesligában is korrekt szerintem, de a BL-ben és válogatottban is jól teljesít.
Cavani sztem nem játszik a PSG-Barca viszony miatt. Aubát adom, rá ilyen 40-50-et nem sajnálnék, 2-3 évig elrugdosná a gólokat, addig meg időt nyernénk, hátha lesz valami jobb lehetőség. Esetleg Martínez szerződése addig pörög lefele, és közben bizonyítja, hogy megéri a nagy pénzt (bár a kivásárlási ára azt hiszem, csak most lesz érvényes nyáron). Most nagyon rizikósnak érezném a 110-et kiadni érte, sztem nagy eséllyel bukna.

Werner szintén jó, csak érte meg a Bayernt kell lenyomni. Biztos vagyok benne, h ők is rástartolnak, németet elvinni a Bayern elől meg nagyon nehéz.

Giroud-t lehetne nyárig vagy max. jövő nyárig megszerezni, neki nyáron jár le a szerződése, sztem tűzoltásnak most télen a legjobb opció. Pár milliónál többe nem kellene fájnia.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 11:51:19

Rexach véleményével nagyrészt egyetértek, annyi különbséggel, hogy én hoznék 9-est, de csak megfelelő minőségű lenne. Persze tuti igazolás nincs, de akikkel esetleg próbálkoznék:
1. Cavani :arrow: ha olcsón megszerezhető lenne, akkor szerintem ő lenne a legkézenfekvőbb, rutinos, sokat bizonyított gólvágó, rövid távon kiváló megoldás lehetne, pl. ezt a szezont akár meg is menthetné.
2. Auba :arrow: őt nehezebb dió lenne megszerezni, mert csak 21-ben jár le a szerződése. Én nagyon kedvelem a játékát, de hatalmas pénzt nem érdemes érte kifizetni érte, hisz nem sokkal fiatalabb, mint Suarez.
3. Werner :arrow: ő a legnagyobb zsákbamacska, de ha esetleg beválik, hosszútávú megoldás lehet Suarez pótlására. Ha pedig igaz, hogy olcsón megszerezhető a szerződésében lévő opció miatt, akkor mindenképp megpróbálnám, ha nem válik be, lehet még mindig nyereségesen túl tudnánk adni rajta. Talán Jovic madridi szenvedése miatt joggal félhetünk tőle, de tegyük hozzá, hogy Werner azért többet tett már le az asztalra, azért 80 percenként gólt szerezni, még a Bundesligában is korrekt szerintem, de a BL-ben és válogatottban is jól teljesít.

Szóval én bennük gondolkoznék. Ha ők nem, akkor maradnék én is a Griezmann legyen a 9-es megoldásnál.

Nem az igazolásokhoz tartozik, de még ezt a két mondatát ajánlanám az öregnek:
“Az teljesen mindegy, hogy ötöt vagy ezret passzolsz egy meccsen. Végül kapura kell lőnöd.” Az utolsó 3 szavas mondatot kellene tudatosítani a csapatnak, mert az borzalom, hogy tiszta lövőhelyzetben is képesek tovább passzolni.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.29. 11:02:58

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
Hát az tuti, hogy a jelenlegi focistílusunkba beleillene és a jelenlegi teljesítmények alapján elég kicsit kellene csak összeszednie magát, hogy ne lógjon ki lefelé!!! A poén az, hogy ez bizony így is van!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.29. 10:26:00

LG írta:
Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
2 gólos csatárért nem fogok sírni. Ha nem tudunk tényleges megoldást, akkor oldjuk meg házunk belül Griezmannal, úgyis csak a szenved a jelenlegi szerepkörében a francia. Nem hiszem, hogy 9-ként lényegesen jobb lenne, de azért a gólok itt-ott jönnének tőle, míg egy Rodrigótól nem.
Én sem fogok sírni érte,de ilyenkor szokott jönni a kapkodás meg a még őrültebb ötletek. Mikor mentünk Coutinhoért ha jól rémlik,megkaptuk az utolsó előtti napon a nemet,erre rámentünk Di Mariara,csak hogy legyen valaki. Én most is erre számítok. Van 4 támadónk,abból az egyik egy gyerek,a másik meg sajnos 3-4 meccset szokott bírni. Ez elég karcsú. Persze az se jobb,ha most lesz egy 5. ember,akivel csak a létszám nő.

Ha már Dembelé,szerintem neki is az utolsó esély jön.Ha a tavaszt se bírja ki kihagyás nélkül nyáron menni fog.

Egyébként nyáron is ez volt. Jovicról lehetett hallani egyedül,róla lemondtunk,és ugye más csatár meg nem volt egész Európában. Fura ami itt megy néha.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1940
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 10:20:05

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
az a baj csak, h Dani nem bírja a padot
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 10:15:06

LG írta:
Sinya22 írta:Lehet amúgy még Rodrigot is visszasírjuk majd,hiszen ő volt az egyetlen konkrét célpont. Ki tudja most kit és honnan halásznak majd elő az utolsó pillanatban.
2 gólos csatárért nem fogok sírni. Ha nem tudunk tényleges megoldást, akkor oldjuk meg házunk belül Griezmannal, úgyis csak a szenved a jelenlegi szerepkörében a francia. Nem hiszem, hogy 9-ként lényegesen jobb lenne, de azért a gólok itt-ott jönnének tőle, míg egy Rodrigótól nem.

Arra gondolt, hogy majd utolsó pillanatban Rodrigo helyett igazolunk valami brazil noname srácot okosba, jó drágán.
Válasz küldése