Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.30. 12:54:45

Willian amúgy nyáron szabadon igazolható lesz, szval ha Bartoék tényleg szerelmesek belé, akkor vihetik mostmár. ennyit arról amúgy, hogy Valverdének kellett (nem csak a Sky írta meg, hanem katalán források is írtak róla most).
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.01.30. 11:19:29

Gaillard írta:
Tomix354 írta:Jaj srácok, a sky híreit hogyan tudjátok komolyan venni? :D

Olyan hiteles mintha az origo írta volna meg.

Igen, az Index is kb. ennyire felületes :)
Az összes portál orrba-szájba kamuzik/csúsztat szóval kár is vitatkozni, legyen az a sport.es, a Sky, az nso, index Origo stb...

Erre a végszóra: a Sky szerint megy egy 20m ajánlat Willianer
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2020.01.30. 11:03:37

Gaillard írta:Halandot kellett volna megvenni és egy kicsit hozzászabni a támadó játékot, mert nem fognak évenként világklasszisok születni Barca mezben, hogy az évtizeddel ezelőtt "együttállás" megismételhető legyen.
Valoszinuleg az apja korainak tartotta meg egy nagy csapatba torteno igazolast, ezert lett vegul Dortmund, realis kivasarlasi zaradekkal a szerzodeseben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.30. 09:25:16

Gaillard írta:Halandot kellett volna megvenni és egy kicsit hozzászabni a támadó játékot, mert nem fognak évenként világklasszisok születni Barca mezben, hogy az évtizeddel ezelőtt "együttállás" megismételhető legyen.
Várjunk még a srác megítélésében, sok játékos volt a múltban, akik nagyon bekezdtek, de aztán eltűntek a süllyesztőben. Remélhetőleg ő más lesz, de akkor is azt mondom, okosan tette, hogy a Dortmundba ment, jó egy ilyen ugródeszka, mielőtt top csapathoz igazol valaki.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.01.30. 07:52:02

Halandot kellett volna megvenni és egy kicsit hozzászabni a támadó játékot, mert nem fognak évenként világklasszisok születni Barca mezben, hogy az évtizeddel ezelőtt "együttállás" megismételhető legyen.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.01.30. 07:49:01

Tomix354 írta:Jaj srácok, a sky híreit hogyan tudjátok komolyan venni? :D

Olyan hiteles mintha az origo írta volna meg.

Igen, az Index is kb. ennyire felületes :)
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.01.29. 23:32:40

Tomix354 írta:Jaj srácok, a sky híreit hogyan tudjátok komolyan venni? :D

Olyan hiteles mintha az origo írta volna meg.
Sehogyan, voltak vicces hírek mindenhonnan de a Sky az tényleg egy szennylap, Eriksen, Richarlison, Willian... :lol: Kiírnak valami véletlenszerűt mellérakják hogy Barcelona majd 2 perccel később minden más forrás megcáfolja őket.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.29. 21:34:29

Jaj srácok, a sky híreit hogyan tudjátok komolyan venni? :D

Olyan hiteles mintha az origo írta volna meg.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.01.29. 21:24:36

Elvileg megy egy 20 milliós last minute ajánlat Willianért.

Minek? Nem középcsatár kell?

Egyébként a Dembelé-Griezmann-Messi trió nem rossz szerintem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 21:21:45

Akkor elnézést Gomestől. Így viszont még inkább tartom, hogy egy 8 gólos Everton csatárért nem szabad őrült pénzeket kiadni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 20:55:12

LG írta: Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Leginkább azért került ki a kezdőből, mert Son szanaszét törte a lábát pár hónapja(igaz, nem volt szándékos), és csórinak ennyi volt a szezon.
Amúgy stabil kezdő volt és amennyire én tudom elég jól tolta.
Ahogy nálunk se volt rossz, amikor nem rakták ki szélre, hanem az akkoriban járatott Busi-Rakitic tengelyben kapott helyet valamelyikük helyett.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 20:53:24

LG írta:Én életemben nem láttam játszani a srácot, de a 22/8 gól azért nem olyan statisztika, ami indokolna 85 milliót, szóval remélem egy rossz vicc csak. Az meg, hogy az Everton legjobbja, nem hat meg, hiszen van néhány játékos, aki simán jó (vagy jó volt) ott, nálunk meg bukott.

Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Gomes ott elég nagy közönségkedvenc lett amúgy :D
Nem kikerült a kezdőből, hanem épp rehabilitációját tölti, mert elég durva sérülést szenvedett az novemberben.

Az meg tényleg tanári, hogy hogyan be lehet etetni a vezetőséget, és az a szép hogy azóta sem tanulnak vele, lásd a mostani Bruno Fernandeses dolog :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 20:46:59

Én életemben nem láttam játszani a srácot, de a 22/8 gól azért nem olyan statisztika, ami indokolna 85 milliót, szóval remélem egy rossz vicc csak. Az meg, hogy az Everton legjobbja, nem hat meg, hiszen van néhány játékos, aki simán jó (vagy jó volt) ott, nálunk meg bukott.

Kicsit off: Ahogy látom, legalább Gomes már náluk is kikerült a kezdőből, minden idők egyik legzseniálisabb húzása volt a Valenciától, hogy ránk sózták egy valag pénzért.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.01.29. 19:48:39

https://www.skysports.com/football/news ... -85m-offer" target="_blank

Nagyon tele lehetünk ha ez igaz.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.29. 19:09:09

Haaland 75 milliós kivásárlási ára abszolut reális lenne a mostani körülmények között.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.29. 18:36:27

Szerintem esélytelen lenne, kb a legjobb játékosuk - legtöbb gólpontja pl neki van 10 góllal és 4 gólpasszal -, és lenne 2 napjuk se pótolni. Nyáron talán, bár ahhoz még fejlődnie kéne neki is - passzjátékban extrém módon. De profil alapján az jó hír, ha figyeljük, ha folyamatosan fejlődik, a jövőben akár érdekes is lehet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.01.29. 18:28:44

Most olvastam Richarlison nevét Sky sportos forrásra hivatkozva. Nyilván kacsa, pedig ő még nem lenne rossz opció, mindenhol bevethető a támadó sorban, fiatal gól erős. Nem lenne olcsó, de egy kölcsön plusz opció nem lenne rossz, az evertonnal talán még jó a viszony. Hátha..
Kép
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.01.29. 18:22:38

LG írta:
Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Teljes egyetértek. Egy kimagasló tehetség nem megy padozni sehová. Itt volt Neymar. Állítólag azért is távozott, mert Messi mögött ő nem rúgott labdába. Állítólag!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.29. 17:15:11

Bacsa írta:"Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni."
Azt gondolom, hogy a Barcanak nem cserének való játékosokat kell adott esetben komoly pénzért vásárolni, hanem meghatározó játékosokat.
Cserének a Masia növendékek is jók lennének, és nem eladni őket fillérekért miközben óriási pénzeket fizet a klub nem sok hasznot hajtó játékosokért.[/quote]

Akiket alapvetően cserének vásároltak többnyire nem is kerültek komoly pénzbe, talán Malcom volt az akiért indokolatlan volt az összeg. Alcacer,Todibo, Lenglet (aki azért a kezdőben is megállta a helyét, nem mellesleg egy francia válogatott játékos), Vidal stb. mind ilyen játékosok és Firpo is aki a Betis kezdőjátékosa volt is 18 millióért jött. Nézd meg mondjuk a Realt kik ülnek ott a padon.
De még ha lenne is rá pénz képtelenség hasonló minőségű játékosokat venni, mert nem fog idejönni senki ha tudja hogy csücsülni fog a padon, míg egy szintén nagy csapatban kezdő lehet.
A cserejátékosok igazolása is közel olyan fontos, mint akiket a kezdőbe hoznak, lásd milyen helyzet alakult ki most Suarez kidőlésével vagy tavaly a középhátvédekkel.

Semedot pedig nem hiszem hogy SR mögé szánták volna, az már más kérdés hogy Valverde nem teszi ki Robit. De ennyi erővel lehetne még játékosokat sorolni, akiknek inkább padon lenne sokszor a helye mégis bérelt helyük van. Az pedig hogy QS-nél még kik lesznek favorizálva még a jövő zenéje, szerintem várható volt, hogy nem fog egyből radikális változásokat eszközölni.
Forca Barca!!!!
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.01.29. 16:40:35

"Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni."[/quote]

Azt gondolom, hogy a Barcanak nem cserének való játékosokat kell adott esetben komoly pénzért vásárolni, hanem meghatározó játékosokat.
Cserének a Masia növendékek is jók lennének, és nem eladni őket fillérekért miközben óriási pénzeket fizet a klub nem sok hasznot hajtó játékosokért.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.01.29. 16:35:46

Semedo sem Valverdénél, és úgy néz ki, hogy az edzőváltás után sem tud stabil játékos lenni, és továbbra is Roberto a kezdő poszton annak ellenére, hogy csak pótmegoldás.
Úgy gondolom, hogy ha Semedo eddig nem tudta kiérdemelni a kezdő pozíciót, akkor nincs rá szükség, és mennie kell, és mást kell keresni arra a posztra.

Firpo arra valóban jó, hogy adott esetben beugorjon egy gyengébb csapat ellen, de szerintem a Barcanak nem ilyen játékosra van szüksége, hanem olyanra, aki bármikor, bárki ellen nyugodtan bevethető. Alba sem fiatalodik, nála is jöhetnek sérülések, és akkor Firpo kevés lesz.

Arthur sem az első évét tapossa, és bár volt néhány biztató meccse, de sokkal inkább gyengébbek voltak.
Megint arra utalnék, hogy a BArca nem az a csapat, ahol évekig lehet próbálkozni egy kulcspozícióban.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.29. 16:24:34

Arthur meg Semedo sztem is lehetnek stabil kezdők, ők a válogatottjaikban is kezdők, ami azért mutatja, h nem kiscserkészek teljesen. ha a csapatnál normalizálódnának a dolgok, sztem jobb teljesítményt tudnának nyújtani és kijönne, h jó játékosok. egy rossz közegben minden játékos rosszabbnak tűnik.

Arthurnak viszont figyelnie kellene a felröppenő kilókra, illetve kevesebb parti, snowboard, kankó :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.29. 16:08:14

LG írta:
Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Arthur szerintem simán lehet kezdő szintű játékos, de amíg három defenzív emberből áll a középpályánk nem jönnek ki úgy az erősségei. Xavi zsenije sem mutatkozott volna meg ennyire egy ilyen csapatszerkezetben. Nem véletlen, hogy nem Inihez hasonlítják, ha már azt a team-et "veszik elő". Zseniálisan tartja meg a labdát, de amíg nincsenek elmozgások, statikus az egész csapat a képességek sem tudnak kidomborodni. De Jonggal lehetnének a jövő középpályájának alapjai, de amíg Busquets kirobbanthatatlan és Rakiticet eröltetik mellette ne is várrjunk sokat.

Semedoról úgy néz ki sosem tudjuk meg mire is képes, de az eddig szerintem nagyon jól kijött, hogy egy labdaügyes, védekezni és támadni is tudó játékosról van szó. Jobboldali védő ráadásul a leginkább hiányposzt a piacon, hagyni kellene folyamatosan játszani, ráadásul az is nagyon feltűnő hogy Dembélével nagyon jó párost alkotnak. Akár nagy pénzért is, de elérhető játékost a posztjára nem is igen tudnék mondani, nekem az álmom az Kimmich lenne, de ez álom is marad. Wagué lehetett volna még esetleg megoldás de ez is a sosem tudjuk meg kategória, már akkor sem értettem mi a francért kellett az első kerethez felhívni.
Firpo beugrónak teljesen rendben van, kezdő szintű sosem lesz de neki nem is kell annak lenni.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 15:49:55

Semedo, Firpo, Arthur nem Barca szint,
Én ezt így nem jelenteném ki, főleg, hogy Semedonak és Arthurnak azért voltak jó időszakai. A portugált én még játszatnám a kezdőben, Robi most úgy sincs formában, a védekezés pedig sosem volt az erőssége.
Arthur megítélésében én középúton vagyok, nem gondolom, hogy Xavihoz hasonló karriert futhatna be, de egy hasznos csere lehet belőle.
Firponak is még adnék időt, Alba mögé padozni sokkal jobb játékos úgysem fog eljönni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 15:45:12

Vakmacska írta:Javaslom, vegyék meg Böde Danit.
-brusztolós
-fekszik neki a kapu előtti ácsorgás, és fejelgetés néha
-olcsó
-nálunk az egész fociág egy nagy pénzmosoda
Nikolics se írt még alá a PL-be
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése