Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.02.01. 18:40:10

Nem szeretem, ha érkező játékosokat kritizálnak-előre. Majd meglátjuk. Minek olyanokra hivatkozni mint Gomes. Igy alakult. Jóval nagyobb nevek is becsődőltek már. Ki gondolta, hogy
Coutinhó ide jut.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.01. 13:44:44

vg99 írta:Szokásos Barto féle igazolás,
minden részletében bűzlik.
31 millió egy már 20 éves játékosért, egy portugál középcsapatból, aki alig játszik?
Minek? Miért ennyiért?
És ne számoljunk perceket, mert már rég stabil kezdőnek kellene lennie, vagy ha ott nem, majd itt?
Ruiz eladási ára meg megint vicc, ebből is csak a jutalékot akarták leszedni, beárazták a portugálba, és így duplán leszedték a sápot.

Miközben csak pár hasonló ár:
- Haaland 20M - jó a srác, de szerintem nem idevaló
- Piatek 27M
- Carrasco kölcsön ingyen?

A brazil gyerek meg a társakhoz hasonlóan 19 évesen már közel 100 meccs ok, de 4 gólban volt benne összesen. Hát pont nem ilyenre van szükségünk. Minek?????? Nem hiszem el, hogy egy Puignál vagy Alenánál jobb, de még Rafinhat vagy D Suarezt is idetehetjük, akiktől alig tudunk megszabadulni. De fura, hogy el vagy kölcsönadtunk most télen 2 csatért, Todibot, Waguet, Alenát, mert nem férnek be, holott a keret elég vékony, és igazoljuk ezeket.

És akkor még a 300 és 500 milliós kivásárlási árak. Arra emlékeztet, amikor Andre Gomes szerződésébe belekerült, hogy mi lesz, ha Aranylabdát kap...
Szerintem időről időre vannak igazolásaink amiknek a célja a pénzmosás.De most komolyan.Andre Gomes, Kerrison, Douglas, Malcolm,Vermaelen, meg még a fene tudja ki, olyan igazolások akikről az első perctől mindenki tudta, hogy nem ide valók, feleslegesek, a keretbe volt helyettük legalább 3 jobb és az akkori piac áraihoz képest kifizettünk értük egy kb. közepes összeget és jutott nekik 10 perc meg egy kupa meccs és itt ültek 4-5 évig a lelátón.

Na ha ezekkel az igazolásokkal nem pénzt mosunk akkor marha nagy a baj...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.01. 13:22:23

MesQueUnClub írta:
vg99 írta: A brazil gyerek meg a társakhoz hasonlóan 19 évesen már közel 100 meccs ok, de 4 gólban volt benne összesen.
Fogalmam sincs ki ez a srác, de annyit azért tudok róla hogy védekező középpályás :lol: szóval...
Én azt olvastam, hogy ő egy Vidal típusú btb, mennyire biztos ez a vkp dolog? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.01. 12:36:47

vettünk előre egy andre gomest. barkivel fogadok, hogy nem lesz meg 100 perce sem a pályán mielőtt kölcsön adjuk vkinek es soha többet nem látjuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.01. 11:50:35

vg99 írta: A brazil gyerek meg a társakhoz hasonlóan 19 évesen már közel 100 meccs ok, de 4 gólban volt benne összesen.
Fogalmam sincs ki ez a srác, de annyit azért tudok róla hogy védekező középpályás :lol: szóval...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.02.01. 08:45:22

Arthurt megerte megvenni 30-ert? Mielott ideigazolt volt 50 meccse 2 gollal es 3 golpasszal.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.01. 06:09:30

Szokásos Barto féle igazolás,
minden részletében bűzlik.
31 millió egy már 20 éves játékosért, egy portugál középcsapatból, aki alig játszik?
Minek? Miért ennyiért?
És ne számoljunk perceket, mert már rég stabil kezdőnek kellene lennie, vagy ha ott nem, majd itt?
Ruiz eladási ára meg megint vicc, ebből is csak a jutalékot akarták leszedni, beárazták a portugálba, és így duplán leszedték a sápot.

Miközben csak pár hasonló ár:
- Haaland 20M - jó a srác, de szerintem nem idevaló
- Piatek 27M
- Carrasco kölcsön ingyen?

A brazil gyerek meg a társakhoz hasonlóan 19 évesen már közel 100 meccs ok, de 4 gólban volt benne összesen. Hát pont nem ilyenre van szükségünk. Minek?????? Nem hiszem el, hogy egy Puignál vagy Alenánál jobb, de még Rafinhat vagy D Suarezt is idetehetjük, akiktől alig tudunk megszabadulni. De fura, hogy el vagy kölcsönadtunk most télen 2 csatért, Todibot, Waguet, Alenát, mert nem férnek be, holott a keret elég vékony, és igazoljuk ezeket.

És akkor még a 300 és 500 milliós kivásárlási árak. Arra emlékeztet, amikor Andre Gomes szerződésébe belekerült, hogy mi lesz, ha Aranylabdát kap...
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.01. 01:47:12

Vakmacska írta:
El Pistolero írta: És akkor Trincao: személy szerint még soha életemben nem láttam játszani, viszont őszintén remélem, hogy beválik. Idén Messit - és Dembelének 5 meccsét - leszámítva mindenkinél több kulcspasszt adott a jelenlegi keretben. Ezen kívül amikor kezdett a Bragában jobbszélső (RW) posztban 3 mérkőzésen 2 gólt és 1 gólpasszt jegyzett, míg jobb középpályás pozícióban (RM) 2 meccsen 1 gól, 1 gólpassz. Továbbá, 10-szer állt be cserének és ilyenkor összesen 1 gólpasszt tudott összehozni - ezért hangzanak gyengének a számai. Azért hangzik óriási torzításnak ez a 22 meccs, mert ebbe beleszámít az is amikor időhúzásként beáll az utolsó 3 percre, közben a srác fiatal kora miatt alig játszott olyan találkozót, ahol egy félidőnél több időt kapott volna. 899 percet játszott idén minden sorozatot figyelembe véve, ennyi idő alatt 9 gólban vett részt, azaz jó 100 percenként hozzájárult egyhez. Ez már annyira nem is hangzik rosszul, nem?
.
Ez a Trincao tényleg csodacsatár
200 percenként rúg gólt.
Jelenleg 11 meccsen 3 gólt szerzett
Ebből hármat végigjátszott, egyen 80 percet, egy-egy 22-11 perc, a többi átlag 50 perc.
És ez a csodacsatár, 500 millás kivásárlási árral.
Ennél még egy Böde Dani is többet teljesít.

Csak számok alapján szerintem fölösleges megítélni valakit, hiszen azok alapján még Böde Dani is futballistának tűnhet :mrgreen:
NovaProspekt írta:
Upamecano sztem úgy 40-50 körül is hozható lesz, mert 2021-ben a szerződésének kampec. Skriniar, Giménez, Koulibaly jók lennének elit középhátvédnek, sztem ők már tényleg 80 milka magasságában vannak. viszont Piquét kiszorítani és a védelem vezérévé válni csak már egyértelműen bizonyított arcnak megy majd, így ha a prezit elengednénk, egy ilyen hátvédet le kell akasztanunk.
A kivásárlási ára 100 millió ami 80 lesz a nyáron, tavaly elvileg az Arsenal ment volna érte de a 60-at keveselték a németek.
Koulibaly se lenne rossz választás, igaz ha 29 éves játékosért kifizetnénk 80 milliót akkor fejeknek kellene hullania ha klasszis ha nem :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.01. 01:08:38

El Pistolero írta: És akkor Trincao: személy szerint még soha életemben nem láttam játszani, viszont őszintén remélem, hogy beválik. Idén Messit - és Dembelének 5 meccsét - leszámítva mindenkinél több kulcspasszt adott a jelenlegi keretben. Ezen kívül amikor kezdett a Bragában jobbszélső (RW) posztban 3 mérkőzésen 2 gólt és 1 gólpasszt jegyzett, míg jobb középpályás pozícióban (RM) 2 meccsen 1 gól, 1 gólpassz. Továbbá, 10-szer állt be cserének és ilyenkor összesen 1 gólpasszt tudott összehozni - ezért hangzanak gyengének a számai. Azért hangzik óriási torzításnak ez a 22 meccs, mert ebbe beleszámít az is amikor időhúzásként beáll az utolsó 3 percre, közben a srác fiatal kora miatt alig játszott olyan találkozót, ahol egy félidőnél több időt kapott volna. 899 percet játszott idén minden sorozatot figyelembe véve, ennyi idő alatt 9 gólban vett részt, azaz jó 100 percenként hozzájárult egyhez. Ez már annyira nem is hangzik rosszul, nem?
.
Ez a Trincao tényleg csodacsatár
200 percenként rúg gólt.
Jelenleg 11 meccsen 3 gólt szerzett
Ebből hármat végigjátszott, egyen 80 percet, egy-egy 22-11 perc, a többi átlag 50 perc.
És ez a csodacsatár, 500 millás kivásárlási árral.
Ennél még egy Böde Dani is többet teljesít.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.31. 23:52:08

MesQueUnClub írta:Egy középhátvéd kellene igazán a nyáron, azok közül akik szóba jöttek Skriniar lenne a legjobb talán, különösen azért mert jobblábas.
Upamecano se tűnt rossznak csak neki volt már egy pát térdproblémája így 21 évesen, én nem erőltetném 70-80 millióért bármennyire is penge a bundesligában.
Upamecano sztem úgy 40-50 körül is hozható lesz, mert 2021-ben a szerződésének kampec. Skriniar, Giménez, Koulibaly jók lennének elit középhátvédnek, sztem ők már tényleg 80 milka magasságában vannak. viszont Piquét kiszorítani és a védelem vezérévé válni csak már egyértelműen bizonyított arcnak megy majd, így ha a prezit elengednénk, egy ilyen hátvédet le kell akasztanunk.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.01.31. 23:42:49

Egy középhátvéd kellene igazán a nyáron, azok közül akik szóba jöttek Skriniar lenne a legjobb talán, különösen azért mert jobblábas.
Upamecano se tűnt rossznak csak neki volt már egy pát térdproblémája így 21 évesen, én nem erőltetném 70-80 millióért bármennyire is penge a bundesligában.
Skriniar + Lautaro, esetleg egy offenzívabb középpályás (nem Coutinho, bár ki tudja :mrgreen: ) ha Vidal megy. (esetleg Van de Beek aki hasonló szerepkört tolt de Jong távozása előtt az Ajaxban mint Vidal nálunk)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.01.31. 23:33:59

Neymarban én se vagyok biztos, de egy középcsatár mindenképpen kell, akkor pedig Lautaro lenne a legjobb. Ha drága, ha nem, nincs nagy választék, ő pedig tudásban, stílusban, korban jó lenne ide.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.31. 23:21:09

én most nyáron sem Neyboi, sem Martínez után nem rohannék. pláne a brazil után nem, ha tényleg annyira vissza szeretne jönni, akkor majd nem hosszabbít, és 2021-ben talán már elengedi a PSG normálisabb áron (azért nem vennék erre mérget persze), vagy 2022-ben lejáró szerződéssel jöhet vissza.

de sztem addig is csapatot kellene építeni, nem gigasztárokat hajkurászni. az elmúlt évek alapján ez nem egy jó irány.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.31. 23:03:12

Rivaldo11 írta:Én még mindig az unalmas Neymart vissza vonaton ülök. Nyílván nyáron lehet ebből esetleg valami, de szükség van a Brazilra. Coutinho, Rakitic, és felőlem akár Gríezmann is mehet. Suarezt rotálni megtartanám, mellé persze kell egy új 9es. Középre egy játékot felgyorsítani tudó, támadásban is aktív emberke, hátra pedig egy pillér fog kelleni, Tah, esetleg a Spursnél bepróbálnék Davinson Sanchezre, hátha, esetleg Gímenezért indíthatnánk egy rohamot, bár az Atletinél most nem biztos hogy szeretnék minket. De kell frissítés mindenképp. Lesz munka ezzel a csapattal a nyáron az biztos. Persze ez nem az FM, de bele kell nyúlni a keretbe, minimum 4 érkezővel számolnék, ennyi kell mindenképp szerintem ahhoz, hogy versenyképesek legyünk. Persze ehhez a kulcs majd az eladás lesz, abban meg nem vagyunk valami erősek...
Egyetértek.
Egy Neymar+Lautaro kettős elég komoly erősítés lehetne előre.(Neymarnak amúgy a hírek szerint benőni látszik a feje lágya, és jelezte a PSG vezetőségének hogy a szokásostól eltérően nem megy kiruccanni Brazíliába a születésnapja alkalmából hogy a csapatra koncentrálhasson)
Coutinho, Griezmann, Dembele hármasból 2-t eladnék a teljesítménytől függően, talán Neymar nagy részét fedezné ez az összeg, Lautarora meg kell keríteni 110 milliót, annyink szokott lenni nyárra azért.

Umtiti-Lenglet kettősből az egyik mehet az aktuális teljesítmény és eladhatóságot figyelembe véve, ha okosan csinálják akkor egy klasszis védőre nem kéne sokkal többet ráfizetni.(Persze az lenne a legjobb, ha Umtitinek sikerülne visszatérni teljesítményben is)

JHV ügyben meg szezon végéig el kell dőlnie a lényegi kérdésnek, ha Semedo nem üti meg fixen a szintet, akkor egy olyan játékos kéne, aki fixen tudja Semedo jobb meccsen letett teljesítményét hozni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.31. 21:30:50

Én még mindig az unalmas Neymart vissza vonaton ülök. Nyílván nyáron lehet ebből esetleg valami, de szükség van a Brazilra. Coutinho, Rakitic, és felőlem akár Gríezmann is mehet. Suarezt rotálni megtartanám, mellé persze kell egy új 9es. Középre egy játékot felgyorsítani tudó, támadásban is aktív emberke, hátra pedig egy pillér fog kelleni, Tah, esetleg a Spursnél bepróbálnék Davinson Sanchezre, hátha, esetleg Gímenezért indíthatnánk egy rohamot, bár az Atletinél most nem biztos hogy szeretnék minket. De kell frissítés mindenképp. Lesz munka ezzel a csapattal a nyáron az biztos. Persze ez nem az FM, de bele kell nyúlni a keretbe, minimum 4 érkezővel számolnék, ennyi kell mindenképp szerintem ahhoz, hogy versenyképesek legyünk. Persze ehhez a kulcs majd az eladás lesz, abban meg nem vagyunk valami erősek...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.31. 20:44:13

LG írta:Az elég gáz, hogy még egy Bragában is csak csere 20 éves. Új CR, az. :lol:
off.: LG, azt kell mondjam téged megtörtek Bartoék kőkeményen.. :D Minden remény és optimizmus oda. :D

on.: Matheus gyerekre meg kíváncsi leszek. Videók alapján - ami nyilván nem sokra jó -, tartok tőle, hogy kinéz egy újabb Keirrison, Mina, Douglas, Henrique ügylet. De remélhetőleg nem ez lesz a helyzet, bár a Valladolidban nem hiszem, hogy követni fogom a karrierjét.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.31. 20:30:45

Én már nem tudom, hogy mit higgyek el, de most olvasom az NSO-n, hogy Ben Yedderért is felajánlottak 80 milliót, amit a Monaco nem fogadott el. Azért Ben Yedder szerintem nem egy 80 milliós játékos. Néha azt hiszem, hogy lassan a Barcelona lesz az a csapat, amelyiken mindenki más röhöghet, hogy mennyi pénzt dob ki az ablakon kétes értékű játékosokra.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.31. 20:08:09

Nyilvánvalóan lennének más posztok is ahová kéne igazolni, leginkább a védelem, de nem nagy kockázat ez a portugál srácért.
Sok kicsi sokra megy. A múltkor volt róla szó, hogy hatalmas összegek lettek elszórva besült igazolásokra az elmúlt években.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.01.31. 19:57:31

Azért ekkora felháborodás nem kellene szerintem Trincao 20 millió + Abel Ruiz ára miatt :lol: jobban utánaolvasva eléggé nagyra tartják a srácot Portugáliában, a korosztályos válogatottban jó számokat produkált és sokan nem is értették hogy lehetett csak 30 millió a kivásárlási ára, annak ellenére hogy csak most kezd igazán játszogatni a felnőttek között. Mostanában akarták felemelni a kivásárlási árát elvileg.
Nyilván semmi sem garantálja hogy a következő aranylabdás lesz belőle.
De elől gyakorlatilag bárhol tud játszani, igaz a jobboson érzi magát otthon, ami azért is jó mert ha esetleg beválik, akkor Messi kaphat valami centrálisabb szerepkört és mondjuk megint lesz a jobboldalon is szélsőjátéka a csapatnak. Egy jó szélső meg amúgy se ártana mert van Fati, a lesérülő Dembele meg volt középszer Perez.
Ha már Perez, őszintén én nem értem mit láttok benne, szerintem 13 millió szinte bombaüzlet érte, hát még 8-10 millió Ruizért.
Nyilvánvalóan lennének más posztok is ahová kéne igazolni, leginkább a védelem, de nem nagy kockázat ez a portugál srácért.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.31. 19:50:15

És akkor Trincao: személy szerint még soha életemben nem láttam játszani, viszont őszintén remélem, hogy beválik. Idén Messit - és Dembelének 5 meccsét - leszámítva mindenkinél több kulcspasszt adott a jelenlegi keretben. Ezen kívül amikor kezdett a Bragában jobbszélső (RW) posztban 3 mérkőzésen 2 gólt és 1 gólpasszt jegyzett, míg jobb középpályás pozícióban (RM) 2 meccsen 1 gól, 1 gólpassz. Továbbá, 10-szer állt be cserének és ilyenkor összesen 1 gólpasszt tudott összehozni - ezért hangzanak gyengének a számai. Azért hangzik óriási torzításnak ez a 22 meccs, mert ebbe beleszámít az is amikor időhúzásként beáll az utolsó 3 percre, közben a srác fiatal kora miatt alig játszott olyan találkozót, ahol egy félidőnél több időt kapott volna. 899 percet játszott idén minden sorozatot figyelembe véve, ennyi idő alatt 9 gólban vett részt, azaz jó 100 percenként hozzájárult egyhez. Ez már annyira nem is hangzik rosszul, nem?
Az elég gáz, hogy még egy Bragában is csak csere 20 éves. Új CR, az. :lol:
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.01.31. 19:17:15

Sebaj....éljen a Piqué - Lenglet páros....ha megússzuk 20 kapott gól alatt a hátralévő bajnokikat, akkor büszkén mondhatjuk majd, hogy sikerült stabilizálni a védelmet.... =D> =D> =D>
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2020.01.31. 19:06:50

(Ha a Transfermarkt értékek relevánsak lennének, akkor meg kellett volna venni Eriksent 20 millió euróért hogy tovább lehessen adni az ott lévő árának hasonlójáért, azaz kb 90 millióért, gyorsan igazoljuk le Mbappét 220 millióért hiszen csak 200-at ér, abszolút win-win szituáció lenne nem? Ezen kívül óriási üzletet sikerült kötni Neymar kapcsán mert az akkori értékének a duplájáért sikerült továbbadni. Nem. Ezek egyszerűek meghatározások, amik kb egyeznek kb nem. A United sem adná Rashfordot nevetségesnek számító 70 millió euróért, de valami azt súgja, hogy mi sem Messit 130-ért. Én is szoktam nézni ezt az oldalt kimondottan gyakran, tök jó, hogy létezik de az értékek abszolút bullshit kategória nála. Én lennék a legboldogabb, ha sikerülne megvenni pl Skriniart 60 millió euró körüli összegért. Amikor megjelentek az első pletykák Arthur leigazolásáról 5 millió eurót ért, majd néhány nappal később felment 12-re, igaz, már akkor is lehetett hallani arról, hogy a Grémio 30 alatt nem akar megválni tőle. Március 11-én be is jelentette a klub, hogy megvásárolták a középpályást az előbb említett 30 millióért, majd néhány hónappal később feljebb emelkedett ez az összeg, pont annyira. Ugyanez érvényes De Jongra: 60-at ért, majd mikor bejelentették hogy érkezik 75-ért, nem sokkal később felemelkedett ő is ennyire. A TM-et ismerve hamarosan fel is fog emelkedni az új srác értéke is)

És akkor Trincao: személy szerint még soha életemben nem láttam játszani, viszont őszintén remélem, hogy beválik. Idén Messit - és Dembelének 5 meccsét - leszámítva mindenkinél több kulcspasszt adott a jelenlegi keretben. Ezen kívül amikor kezdett a Bragában jobbszélső (RW) posztban 3 mérkőzésen 2 gólt és 1 gólpasszt jegyzett, míg jobb középpályás pozícióban (RM) 2 meccsen 1 gól, 1 gólpassz. Továbbá, 10-szer állt be cserének és ilyenkor összesen 1 gólpasszt tudott összehozni - ezért hangzanak gyengének a számai. Azért hangzik óriási torzításnak ez a 22 meccs, mert ebbe beleszámít az is amikor időhúzásként beáll az utolsó 3 percre, közben a srác fiatal kora miatt alig játszott olyan találkozót, ahol egy félidőnél több időt kapott volna. 899 percet játszott idén minden sorozatot figyelembe véve, ennyi idő alatt 9 gólban vett részt, azaz jó 100 percenként hozzájárult egyhez. Ez már annyira nem is hangzik rosszul, nem?

A WhoScored szerint nagyon erős a beadásokban, belöbbölt labdákban, kulcspasszokban, cselezésben, befejezésben és a távoli lövésekben is, valamint jó a légi párharcokban (aerial duels) és a sima passzokban is. Őszintén remélem, hogy így van, mindenesetre a 2018-as U19-es EB-n gólkirály lett, ezen kívül - utálom az ilyen újságírók által hozott beceneveket, mert feleslegesen emelnek a fiatalokra nyomást de - Portugáliában az új Cristiano Ronaldo néven emlegetik.

Nekem személy szerint nincs azzal gondom, hogy le lett igazolva a srác, őszintén remélem, hogy jobban fog teljesíteni mint a klub korábbi portugáljai. Jobban örültem volna, ha a tavaszi szezont már egy La liga csapatban tölti valahol kölcsön, de gondolom ezt Abidalék is megpróbálták, mert Emersont is azonnal el tudták küldeni a Betisbe. Mindenesetre, valószínűleg látnak benne valamit, mert ritkán kerül ekkora nagy összeg kifizetésre U21-es játékosért, ráadásul olyanért, akiről eddig alig hallottunk. Engem ilyen téren Arthurra emlékeztet, aztán majd kiderül. Mindenesetre tényleg nagyon szurkolok neki és semmiképpen sem látom rosszabbnak annál, amit Madridban csinálnak a brazilokkal "okos igazolások" néven. És egyébként durva, de ennyibe kerül egy tehetséges ifi. Azt nem lehet elvárni a La Masiától, hogy rendszeresen kikerüljön onnan egy kezdőnyi fiatal. Abban az esetben ha nincs megfelelő jobbszélső, aki a jövőben hasznára lehet az első csapatnak, valóban kell valakit hozni.

Ami érdekes az elmúlt években, hogyha fiatal játékost igazolnál, főleg támadót, akkor két megoldás létezik: vagy ekkora összegért hozol valakit egy másodvonalas ligából (Rodrygo, Vinicius, Haaland, Olmo) vagy kifizeted a 100+ millió eurót egy topligásért, mint ahogy tették ezt korábban Dembeléért, Mbappéért és ahogy fogják nyáron Lautaro Martinezért vagy más csapat Sanchoért.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.31. 18:44:06

ktm írta:A portugal Van Persie-nek tunik elsore a gyerek.
Mint írtam, nem láttam játszani, de az, hogy 22 meccsen 3 gólt szerzett eddig a szezonban, hát, elég messze helyezi Van Persietől. Ez egy újabb Barto-féle szívatás lesz. :evil:
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.01.31. 18:01:24

A portugal Van Persie-nek tunik elsore a gyerek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.31. 16:28:17

Életemben nem láttam játszani a portugál srácot, így semmit nem tudok róla mondani. Ami rossz ómen, az a portugál csodagyerekek bukása az elmúlt években. Tipikus Barto-féle pénzszórásnak tűnik így elsőre, de az vigasztal, hogy 1,5 év, és remélhetőleg vége lesz ennek a gyalázatnak.
Válasz küldése