Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.02.03. 19:35:32

Chino írta:
gránit írta:Busásan megtérítette a belé fektetett pénzt és energiát. A Messi-függőség olykor már akkora méreteket öltött, hogy pirulhatott a klub tőle. Durva lesz majd nélküle.
Ott a Real. Elment Cr, mindenki azt hitte, hogy megáll majd az élet a gólok terén, most meg ott van Benzema egy találattal lemaradva Messi mögött.
Durván vissza is esett a Madrid. 40 lőtt gólnál tartanak a Ligában 22 forduló után... Azért van esélyük a bajnoki címre, mert a Barcelona is visszaesett, pedig nekünk még itt van Messi. Remélhetőleg Fati vagy valaki más át tudja majd venni a stafétabotot. Különben az lesz, amit Presser Gábor mondott Laux József kiválásáról az LGT-ből, hogy olyan volt az elvesztése, mint ha egy méterről ágyúval szíven lőnének.

Hogy miért ő kapja általában a labdát, arra ott egy retinába égett példa, amikor Messi roppant önzetlenül gólt akart lövetni Dembelével a Liverpool elleni odavágón, aki úgy szerencsétlenkedte el a világ legkönnyebb ziccerét, hogy szegény Messi a nézőkkel együtt roskadt a földre, hogy ilyen a világon nincs. Nem akarta senki elhinni, hogy ilyen létezik. Nyilván Messi sem tökéletes, de jellemző, hogy nála már ez a mérce, hogy hát igen, neki is vannak hibái. Miközben azt már mindenki természetesnek veszi, hogy vezeti a góllövő- meg a gólpasszlistát is. Képzeljük el, milyen pusztító lett volna, ha Jordan a gólkirályi címei mellé még gólpasszkirályi címeket is szerzett volna...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.03. 18:38:27

A kulcsszó, remélhetőleg. Én maradok optimista, szeretem Setién stílusát és tetszik a minimális változás amit már most fel lehet fedezni. Úgyhogy igen, én szeretném azt hinni, hogy ezek már jó előjelek. Nyilván lesz még gyenge és frusztráló meccsünk, és bukunk is majd pontokat, attól még bízom benne, hogy szezon végéig összeáll a játék, és jövőre már esélyesként indulunk mindenhol.

De nyilván mások az elvárások, én még bízok abban, hogy lesz jövőre is Setién, ti láthatóan nem, úgyhogy az idei szezonból akkor már szeretnétek legalább 1-2 kupát kihozni, ha mást nem is lehet. Mondjuk az eddigiek alapján én azt hittem, hogy Bajnokságot is tök esélytelennek tartod te is pl, és csak a szezon végét várod, nem hittem hogy még ebbe bízol. Mármint ez jó dolog, csak nem ez jött le nekem.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.03. 15:26:21

palesz77 írta:
Melyik része a túlmisztifikálás?

Elvileg elengedte mindenki a szezont, akkor nem pont az ilyen váratlan jó teljesítményekben lehet kis örömöt találni a hátralevő pár meccsen..? Kérdem én félve. Még ha egy Levante is az ellenfél. Ha ezeknek se lehet már örülni, akkor nem tudom minek lehet majd nyárig.
Ez: lassan de biztosan haladunk előre remélhetőleg Nekem legalábbis hosszabb táv kell és reálisabb erőfelmérők, hogy haladásról beszéljek. Elengedtük a szezont? Miért? Versenyben vagyunk mindenért, a BL jelenleg tényleg nem tűnik reálisnak, a bajnokságért viszont menni kéne. Setiént pedig joggal mérhetjük Valverdéhez, hiszen őt váltotta le, számomra pedig eddig nem bizonyította, hogy jó csere volt. Az otthoni meccseink többségét Valverdével is magabiztosan hoztuk, szóval egyelőre nem látok haladást.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.03. 13:12:15

gránit írta:Busásan megtérítette a belé fektetett pénzt és energiát. A Messi-függőség olykor már akkora méreteket öltött, hogy pirulhatott a klub tőle. Durva lesz majd nélküle.
Nyilvánvalóan nagyon fog hiányozni, de azért azt se felejtsük el, hogy azok a labdák amelyek őt találják meg sokszor olyanhoz landolhatnának, aki jobb helyzetben. Ezért is becsapós kicsit mert látszólag ő csinál meg mindent, nála van folyton a labda a támadóharmadban de ezek jó része a "tekintélyének" szól és nem annak, hogy neki egyedül kell mindent megcsinálnia. És speciel ezen több kontra is megakad, mert hiába lehetne lendületesen végigvinni egy támadást, inkább leteszik Messinek aki sokszor egy védővel a nyakán álldogál.
Ez természetesen távolról sem azt jelenti hogy ne kellene úgy mint egy falat kenyér a csapatnak, rengetegszer a zsenije a döntő, de az a 14 gól nem tűnne el a semmiben ha ő nem játszana.
Ott a Real. Elment Cr, mindenki azt hitte, hogy megáll majd az élet a gólok terén, most meg ott van Benzema egy találattal lemaradva Messi mögött.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.02.03. 12:13:30

Busásan megtérítette a belé fektetett pénzt és energiát. A Messi-függőség olykor már akkora méreteket öltött, hogy pirulhatott a klub tőle. Durva lesz majd nélküle.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.02.03. 12:02:19

gránit írta:
Barca_10 írta:Messit sokszor szidtam, főleg amiatt hogy pofátlanul kizsigereli a klubot mind anyagilag mind befolyásban
??????? :D :D Nem akartam hinni a szememnek, hogy ez le van írva. A klub a töredékét nem tudja visszaadni Messinek, amit ő a Barcelonának adott.
Értem én, hogy ő itt a szent, Jézus második eljövetele, de a Barca nélkül focista se lett volna. Egy játékos sem nagyobb a klubnál, ezt sokan elfelejtik.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.02.03. 12:00:56

Barca_10 írta:Messit sokszor szidtam, főleg amiatt hogy pofátlanul kizsigereli a klubot mind anyagilag mind befolyásban
??????? :D :D Nem akartam hinni a szememnek, hogy ez le van írva. A klub a töredékét nem tudja visszaadni Messinek, amit ő a Barcelonának adott.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.03. 11:46:22

Ha a középpályánk nem lenne ekkora 0, akkor Gríz sem függene egyedül Messitől. Hatalmas gondok vannak ott, mind a védekezésünkben. A legkisebb probléma, hogy Messi nem passzol.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.02.03. 10:56:23

Messit sokszor szidtam, főleg amiatt hogy pofátlanul kizsigereli a klubot mind anyagilag mind befolyásban, de idén eddig jár neki a pacsi. Fatit ugyanúgy támogatja ahogy anno őt támogatta R10, tegnap is szinte mindig őt kereste, ez nekem tetszik. Az már kevésbé, hogy csk-ként nyíltan semmibe veszi mind Griezmant, mind Dembelét, holott előbbi nem szolgált rá. Nem akartam ide a franciát, de hiába nem illik a rendszerbe megy, küzd, hajt, leszaggatja a mezt magáról. A “legendáink” példát vehetnének róla.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.02.03. 10:55:38

NovaProspekt írta:egy lassú javulás van sztem a játékunkban, és a meccs is már élvezhető volt, leszámítva a Piqué-Alba bénázást a meccs utolsó harmadában.

viszont az igazi értékmérő most jön, h idegenben sikerült-e bármin változtatni.
Igen....amíg tartott a koncentráció....és a széleket is használtuk végre...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.03. 10:32:10

egy lassú javulás van sztem a játékunkban, és a meccs is már élvezhető volt, leszámítva a Piqué-Alba bénázást a meccs utolsó harmadában.

viszont az igazi értékmérő most jön, h idegenben sikerült-e bármin változtatni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.02.03. 10:30:52

Mentálisan és fizikálisan a csapat gerince komoly lemaradásban van 90 perchez képest....45-60 percig bírják és sajnos kicsúszik a talaj a lábuk alatt...nincs a kezükben a korábban megszokott irányítás....frusztráltak emiatt a játékosok...tipikus és felesleges sárgák...emiatt egyre több eltiltás....megfelelő helyettesítéshez, rotációhoz rövid a kispad (egy egy kisebb sérülés, fáradtság, gyomorrontás, eltiltás stb)....Fati főnyeremény és öröljünk ennek...de még kölyök...TS - Semedo - Fati trió hozott barcelonai szintet...Messi mindkét gólpassza zseniális volt, talán lehetett volna több is, ha úgy akarja....a többiek????....de Jong és Arthur akikben van még spiritusz....Dembelé és Gríz akikben lehet....Vidal lelkes....aztán tovább el is fogytunk.... #-o
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.03. 09:19:57

palesz77 írta: Melyik része a túlmisztifikálás? Hogy az első félidőben jól védezetünk, vagy hogy élvezetes 90 perc volt? Vagy hogy direktebb volt a passzjáték? Mert konkrétan ennyit írtam összesen, meg hogy remélhetőleg javulunk majd meccsről meccsre.

Elvileg elengedte mindenki a szezont, akkor nem pont az ilyen váratlan jó teljesítményekben lehet kis örömöt találni a hátralevő pár meccsen..? Kérdem én félve. Még ha egy Levante is az ellenfél. Ha ezeknek se lehet már örülni, akkor nem tudom minek lehet majd nyárig.

Én is élveztem a meccset, még ha szoros is lett. Inkább az volt feltűnő, hogy a 60. perc körül a csapat nagy része nagyon kiengedett. Lehet, hogy már nagyon zsebben érezték a meccset, ami azért tényleg úgy nézett ki. Nem annak volt nagyobb esélye, hogy visszajön a Levante, inkább annak, hogy egy 4-essel/5-össel hazaküldjük őket. Egy Messi gól nagyon kellett volna. Iszonyúan görcsös lett, nagyon gólt akart rúgni és ez rányomta a bélyegét az egész támadójátékra.
De Jongot meg lehetne már pihentetni, szanaszét van hajtva, ha nincs az eltiltása egy meccset sem pihent volna, azzal együtt, hogy pont középpályán van bőség. Nem mellesleg őt is stílsszerűen posztidegen helyen játszatják. Az Ajaxban legalábbis sokkal mélyebben játszott, van de Beek mögött, teljesen máshogy is mozgott. Itt még Busi "távollétében" is inkább Rakitic játszik hátrébb.

Semedonak nagyon örültem, Ha nem veszem azt, hogy Fati 2 gólt rakott el, nálam ő a meccs embere. Egy-két védelmi megingása volt, de nem több, mint bármelyik jobbhátvédnek. A kapufája előtt is amit csinált....
Én rendszeresen egyfajta mentális gátat érzek a csapatban, ha fejben összeszedetettek lennének, nem hiszem, hogy akkora problémák lennének. Ahyogy ez az idegenbeli/otthoni teljesítmény közti kontraszt is érthetetlen. Az, hogy otthon stabilan elsők vagyunk, idegenben pedig a középmezőny felé konvergálunk nem normális. Ezzel muszáj kezdeni valamit, főleg hogy idegenben nagyon húzós meccseink lesznek tavasszal. A Bernabeu és a Pizjuan is nagyon necces lesz. Szerencse, hogy a Bilbao-Atma-Soci triót letudtuk már idegenben, bár sok köszönet nem volt benne.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.03. 09:05:39

valamivel jobb játék is mennyi kritikát generál! sajna jogosan. amit én hozzá tennék:
a másodikban markánsan nem a mi játékunk változott, hanem a Levante kezdett (bátrabban) focizni. én is úgy látom, hogy legalább négy kijátszott gól lehetett volna TS. hálójában a védelmünktől! a többi rajtuk múlott.
Messi: sajnos több a séta, lassúbbak és rövidebbek a szólók, aztán némi görcsösség hogy ÉN!? nem tudok gólt lőni?!
de van néhány mesés passz, sőt gólpassz.
Griezmann: nekem nagyon is edzői hibából tanácstalanul, rossz felfogással futkos a pályán, elsősorban azt hiányolom, hogy nem látja vagy nem akarja látni az ellenfél kapuját!! (már csak azért sem mert háttal áll neki többnyire és az istenért sem akar rá fordulni.) hogy milyen a viszonya Messivel? nem látok konkrét eseteket a nem-passzolásra inkább arra, hogy Messi senkinek sem passzol időben - kivétel amikor igen :?
csapatvédekezés: na igen az nem megy a gyors lendületes támadások esetén amikor a kényelmes passzolgatásból kell vissza rohanni. edző,edző,edző!! hol vagy??
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.03. 07:17:21

Írhatnék a Grízes topikba is, de talán itt is elmegy.
Észbontó, hogy mennyire ki van vonva a játékból. Nem lehet nem észrevenni, hogy Messi egyszerűen nem passzol neki! Ilyen személyes ellentétekkel játszani...
A csapat teljesítménye kis örömre ad atért okot, mert voltak szép pillanatok, nyerhettünk volna többel is, mint ahogy akár dönci is lehetett volna a védőink teljesítménye, illetve a középpálya szűrésének elmaradása miatt. Nem tudom, hogy mi van a védekezéssel, de egyértelmű, hogy csapatszinten nem működik. Egy az egyben a védőinkre hozzák a labdát, és így szinte mindíg baj van. Ezt top csapatok ki fogják használni. De szerintem ezt mindenki látja.
Örültem Fatinak, biztosan nagy élmény volt számára a két gólja miatt a tegnap este. Kellenek a csapatnak is az ilyen apró örömök, mint a Levante elleni győzelem.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.02.03. 04:51:49

Egyetértek azzal, aki nem a védők nyakába varrja az egész védekezést. Szóljatok le, de Lenglet egyáltalán nem rossz és P is tud még hasznos lenni. De a védőt ma nem úgy mérünk, hogy egy az egyben nem jutnak át rajta, mert előbb-utóbb átjutnak. A középpályának kéne segítenie, hatékonyan szűrnie, letámadnia. Most nyomokban láttunk ilyet. De amikor Busi és Messi is középpályán sétálgat, azért az már nem egyszerű. Messinek nem szabadna egész meccseket játszania. Második félidőre nagyot dobna a játéka, de egész meccseket nem bír, vagy nem akar. Ha legelől megy a séta, oké, de mikor ott van középen, az nagy veszély, mert ott már a védekezést bontja meg. És nevetséges, hogy Grizesnek milyen látványosan nem akar passzolni. Akkor inkább menjen padra Grizes és helyette jöjjön egy középpályás, aki kapura is veszélyes. Semedo a védekezési bakik mellett is nagyot ment, Fati meg lelkes, de nem csodagyerek. Összességében szerintem élvezhető volt a játék és végre láttam koncepciót is, amit már rég nem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.03. 00:30:09

LG írta:
palesz77 írta:Vége necces volt, de amúgy baromi élvezetes meccs volt. 433 jobban fekszik a csapatnak láthatóan, ma direktebbek is voltunk. 1. félidőben a védekezés is hibátlan volt, lassan de biztosan haladunk előre remélhetőleg. Ez jó kis 90 perc volt.
Azért ne misztifikáljuk túl ezt a meccset. Ilyen, sőt ennél jobb meccseink voltak Valverdével, még erősebb ellenfelek ellen is itt-ott.
Most jön két idegenbeli meccs, ezek reálisabb erőfelmérők lesznek.
Melyik része a túlmisztifikálás? Hogy az első félidőben jól védezetünk, vagy hogy élvezetes 90 perc volt? Vagy hogy direktebb volt a passzjáték? Mert konkrétan ennyit írtam összesen, meg hogy remélhetőleg javulunk majd meccsről meccsre.

Elvileg elengedte mindenki a szezont, akkor nem pont az ilyen váratlan jó teljesítményekben lehet kis örömöt találni a hátralevő pár meccsen..? Kérdem én félve. Még ha egy Levante is az ellenfél. Ha ezeknek se lehet már örülni, akkor nem tudom minek lehet majd nyárig.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2020.02.02. 23:38:27

LG írta: Azért ne misztifikáljuk túl ezt a meccset. Ilyen, sőt ennél jobb meccseink voltak Valverdével, még erősebb ellenfelek ellen is itt-ott.
Most jön két idegenbeli meccs, ezek reálisabb erőfelmérők lesznek.
Nem volt ez anyira rossz. Valverdével max akkor volt jobb, ha éppen extra motiváltak voltak, és Messi és Suárez is játszott. Setien alatt Messi mondjuk úgy takaréklángon van, ma is a két-három érdemi passz, sétálás, illetve a nagyjából 14 lövés, de hova.

Elmozdultak egy kevésbé gyötrelmes játék felé. Több mozgás, gyorsabb támadások. Hogy az erőnlét, a jobb támadásépítés, egy jó Messi meg a kedv mikor jönnek meg, nagy kérdés. A letámadást régóta kezelték ilyen jól, és végre próbáltak kontrázni is. Nem is tudom hány hónapja láttam olyat, hogy egy szerzett labdát tényleg akarnak is gyorsan felvinni... Nem sok idő maradt a jó teljesítményre. Piqué nem volt rossz. De Jong nagyon nem találja a helyét. Előszezon, mondjuk úgy.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2020.02.02. 23:37:26

Egyénileg sincsenek toppon a védőink, de igazából lehetne a komplett Pool védelem náunk akkor is max egy fokkal lenne jobb ez az egész...A probléma ott kezdődik, hogy csapat szinten kell védekezni, na ez nálunk úgy néz ki, hogy elől kiskirályok megtehetik, hogy álldogálnak a félpályán (akár még emberhátrányban is), közben középpályásaink elől-hátul vakon vannak csak rohangálnak kb összevissza. Amíg ezt az egészet meg nem reformáljuk kezdve mondjuk Messitől, addig egész egyszerűen nincs miről beszélni, BL-ről meg ne is álmodozzunk.

Maximum úgy lehet kiküszöbölni, ha több gólt lövűnk mint kapunk, de olyan kp-val aki előre nem tud 5m-nél hosszabb passzt adni nem lesz valami egyszerű.Annyira kiváncsi lennék ,hogy ennek mi azoka, mert nem igazán tudom elképzelni, hogy technikailag nem tudják kivitelezni...
Messi is már leszokhatna arról ,hogy inkább húzogatja fél óráig ahelyett , hogy kitenné ziccerbe a társaknak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.02. 23:31:13

palesz77 írta:Vége necces volt, de amúgy baromi élvezetes meccs volt. 433 jobban fekszik a csapatnak láthatóan, ma direktebbek is voltunk. 1. félidőben a védekezés is hibátlan volt, lassan de biztosan haladunk előre remélhetőleg. Ez jó kis 90 perc volt.
Azért ne misztifikáljuk túl ezt a meccset. Ilyen, sőt ennél jobb meccseink voltak Valverdével, még erősebb ellenfelek ellen is itt-ott.
Most jön két idegenbeli meccs, ezek reálisabb erőfelmérők lesznek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.02. 23:16:26

Vége necces volt, de amúgy baromi élvezetes meccs volt. 433 jobban fekszik a csapatnak láthatóan, ma direktebbek is voltunk. 1. félidőben a védekezés is hibátlan volt, lassan de biztosan haladunk előre remélhetőleg. Ez jó kis 90 perc volt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.02. 23:02:24

Csak megoldottuk, hogy a végén egy kicsit mégis izgulni kelljen. #-o
Az első félidőben voltak bíztató dolgok, de ez a játék szvsz komolyabb szinten még mindig kevés lesz. A védekezés továbbra is gyenge, ebben nincs javulás. Pique ismét förtelmes volt, nem tudom, mi kéne még, hogy végre kikerüljön a kezdőből. Alba is az idei gyatra formáját hozta, szerencséra a másik oldalon Semedo remek teljesítménnyel kompenzált. Ő mellette még a gólpasszokat adó Messit és gólokat szerző Fatit kell kiemelni, lényegében ők hárman hozták a meccset, a többiek középszerű vagy gyenge teljesítményt nyújtottak. Kiemelve Griezmann, aki iszonyatos volt, nagyon kéne egy jó Dembelé a jobbszélre, hogy őt el lehessen felejteni!
Mondjuk rögtön az elején a szenvedő Napoli Gattusoval stílusos lenne.
Várjál, legutóbb megverték a Juventust, még a végén feltámadnak. :roll:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.02. 23:00:06

A csapat a rosszb szokása szerint a 2. flidőben ráült az eredmébyre. Megérdemelték a kapott gólt.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2020.02.02. 22:59:28

Majdnem megvertük magunkat egy jó első félidő után... így nehéz lesz bármiért is küzdeni.
Messinek ma semmi sem jött be, a középpálya a második félidőben nagyon pontatlan volt.

Van min változtatni, sajnos ez nem egy-két évünkbe fog kerülni.

D
frutti55
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2019.05.07. 18:13:27

2020.02.02. 22:57:49

Vakmacska írta:Hogy még egy ilyen meccset sem tudnak kihuzni
Kettő null után miért kell izgulni a győzelemért egy hulla gyenge ellenféllel szemben???
Válasz küldése