Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.03. 10:29:22

taktikailag is nagyon érett a srác amúgy, visszazár rendesen, letámad, jól mozog, és képes üres területet támadni. Dembélétől ezeket jóval kevesebbet látjuk. azért remélem, Ousmane is összeszedi magát
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.03. 10:24:32

Cseri írta:Évek óta nem jött ki csatártehetség(nem is értem) a La Masiaról,talán most. 17 éves, bármi lehet belőle,remélem beváltja a hozzáfűzött reményeket. Apropó Xavi Simons,hogy áll a PSG-ben? Vajon megérte neki, ez alatt a sportkarriert értem nem az anyagiakat :)
Nem is nagyon volt olyan játékos az utóbbi években aki predesztinálva volt arra, hogy akár közelébe is jusson a felnőtt csapatnak. Ilyen Mujica-Abel Ruiz félék fordultak meg. Legalábbis én nem emlékszem, hogy nagy reménységek tűntek volna fel, de majd valaki megcáfol, ha tévedek.
XS-nak egy meccsét láttam, amikor a Real ellen játszottak az Ifi Bl-ben, akkor egy félidőt kapott, de nem volt túl emlékezetes, bár akkor egy hatost kaptak a madridiaktól. Ahogy tudom nem nagyon sikerült még a kezdőtagságot kiverekednie, de majd látjuk.
A B-ben én továbbra is Orerellanaban bízom, de nem nagyon kacsingat még a nagycsapat felé, bár a posztja elég telített.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.03. 09:41:32

Évek óta nem jött ki csatártehetség(nem is értem) a La Masiaról,talán most. 17 éves, bármi lehet belőle,remélem beváltja a hozzáfűzött reményeket. Apropó Xavi Simons,hogy áll a PSG-ben? Vajon megérte neki, ez alatt a sportkarriert értem nem az anyagiakat :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.03. 09:25:14

Ki nem szja le, hogy egy fiatal megjárta -e a B lépcsőfokát. Ez a hivatali ósdi szemlélet az egyik oka a La Masia eredménytelenségének.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.03. 08:49:25

Leon írta:Szuper! 8)

Persze még korai de nagyon bízom benne hogy személyében meg lesz a jövő nagy támadója a csapatnak! \:D/

Annak ellenére, hogy baromi örülök a jó teljesítményeinek én még nagyon óvatos lennék vele kapcsolatban. Nem lenne jó egy újabb Bojan, bár ki tudja neki hol siklott ennyire félre a karrierje. Ha nem is volt egy csodagyerek, de egystabil cserének vagy olyan játékosnak, akit bátran be lehet dobni olykor a kezdőbe is simán kinézett.
Az viszont bíztató, hogy nem egy olyan kölyöknék néz ki, akinek hamar fejébe száll a dicsőség és elkezd arcoskodni meg követelőzni, mint pl. anno Deu, de még lehetne sorolni. Plusz nekem feltűnő volt, hogy Messi mennyire bátran beveszi őt a játékba és nem csak akkor tette le neki a labdát, amikor már más nem volt megjátszható. Pedig tegnap igencsak önző hangulatában volt, talán nem is láttam a szezonban, hogy ennyire mindent ő akart volna megoldani.

Ugyanakkor az egyik szemem sír a másik nevet, hogy egy alig 17 éves kölyöknek, aki még a B-csapatban sem játszott, kell már harmadjára pontot/pontokat menteni a csapatnak, mikor rendszeresen ott van mellette egy Griezmann, sőt Messi is.
Persze sokszor választ még rossz megoldást és többször megy biztosra, de ez teljesen érthető, viszont az agilitása engem speciel meglepett, többnyire tényleg támadóhoz méltóan viselkedik és meri támadni a kaput, ha olyan helyzetben van nem teszi folyton vissza a labdákat.
Ha tudásban egy Dembélé szintre eljutna én már bőven elégedett lennék.

Az az ollózás meg... Szegény Levante már rendszeresen kapná ezeket.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.03. 07:38:40

Szuper! 8)

Persze még korai de nagyon bízom benne hogy személyében meg lesz a jövő nagy támadója a csapatnak! \:D/
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.02. 23:12:50

Kérésetek parancs :D Szerencsére úgy tűnik tényleg érdemes megnyitni már ezt is. Csak így tovább kicsi!
Válasz küldése