Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.09.06. 21:18:32

Jövőre: Meeeeeeesi-----Faaaaaati lesz az ének?
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.09.06. 21:17:36

Így van, Fati elképesztően érett focit játszik MINDIG. Hozzá képest a Real ifjoncai sehun sincsenek.
ÉS most gólt lő.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.06. 21:16:23

Nézi valaki a Spanyol - Ukránt meccset? Iszonyat jól megy Fati, kb bohócot csinál az ukrán védelemből. Már a németek ellen is nagyon jól ment. Baromi bátor, baromira jól támadja a kaput és nagyon éretten játszik, kb alig van rossz megoldása. Engem a bátorsága és érettsége a 17 éves Mbappéra emlékeztet. Akárki is jön a csapatba előre , szerintem Fatit nagyon sokat kéne játszatni, mert 2-3 éven belül világklasszissá nőheti ki magát.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.04. 11:11:05

Gaillard írta:
2020.08.21. 09:49:32
A két menedzser nem egy szint, de erre a váltásra a Barca rá fog cseszni, így vagy úgy (eligazolás vagy horror hosszabbítási feltételek).
Samper írta:
2020.08.21. 04:30:02
Fati menedzserváltásának két olvasata van. Az egyik, hogy Messi bátyjának a pozíciója gyengült meg és ezért hagyta ott. A másik, hogy a Mendes-istállóban akar anyagilag jól járni egy bomba szerződéssel a Barcalan, vagy máshol. Persze a két olvasat nem zárja ki egymást.
Ilyen megközelítésből minden igazolásra vagy hosszabbításra valaki rácseszik :roll:
Vagy egy klub vagy egy játékos, csak nézőpont kérdése
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.04. 09:57:21

Gratulálok Fatinak a bemutatkozásához a spanyol válogatottban. Volt jópár szép megmozdulása a becserélése után, 16-oson belüli cselei után csak a bokái összekoccintása akadályozta meg a gólszerzését, akár még 11-est is kaphatott volna érte. Gólt is fejelt, csak mellette Ramos szabálytalankodott, így elvették. Még 1-2 német kontrát is szépen megakadályozott. Szerintem lefelé semmiképp sem lógott ki a meccsből.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.08.21. 09:49:32

A két menedzser nem egy szint, de erre a váltásra a Barca rá fog cseszni, így vagy úgy (eligazolás vagy horror hosszabbítási feltételek).
Samper írta:
2020.08.21. 04:30:02
Fati menedzserváltásának két olvasata van. Az egyik, hogy Messi bátyjának a pozíciója gyengült meg és ezért hagyta ott. A másik, hogy a Mendes-istállóban akar anyagilag jól járni egy bomba szerződéssel a Barcalan, vagy máshol. Persze a két olvasat nem zárja ki egymást.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.21. 04:30:02

Fati menedzserváltásának két olvasata van. Az egyik, hogy Messi bátyjának a pozíciója gyengült meg és ezért hagyta ott. A másik, hogy a Mendes-istállóban akar anyagilag jól járni egy bomba szerződéssel a Barcalan, vagy máshol. Persze a két olvasat nem zárja ki egymást.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.20. 18:46:16

NovaProspekt írta:
2020.08.20. 12:01:51
Sztem Fatiék ezzel fogják kibulizni, h a srác fix kezdő legyen a jövő csapatában.
E nélkül is ott lett volna a helye.....már Valverde alatt meccsről meccsre be kellett volna építeni....ahogy Zizu Vinicius Juniorral tette....csak bízni lehet abban amit írtál.....csak remélni lehet, hogy nem a dobbantás a cél....!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.20. 14:53:56

barca_bome írta:
2020.08.20. 13:47:50
bence0330 írta:
2020.08.20. 12:33:53
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.20. 11:10:40


Na bakker, ez (sajnos) értékes infó!

Amúgy is komolyabban kellett volna venni, és ezerrel nyomatni, ehelyett folyamatosan padoztak, miközben egy Bayern meg a BL elődöntőt is rá képes bízni egy 19 éves gyerekre(gondolom a szakmai felkészítés is egy fokkal magasabb ott)

Ez a Fati-Puig kettős szerintem rég nem látott kaliber a saját nevelések közül, lehet hogy Bojan 2.0 lesz mindkettő, de ezért kell nyomatni egy értelmes rendszerben hogy kiderüljön, de már most többet mutat Fati mint a 120 milliós Griezmann.

Viszont nem ők lesznek a szemetek, ha elmennek azért mert 120 milliós flop igazolások és rég alulteljesítő veteránok játszanak helyettük..
Minden szavaddal egyetértek. Szerintem egyébként nem lesznek Bojan 2.0-ák, én úgy látom, hogy egyik sem ígéretes tehetség, hanem Barca-szintű játékosok már most, és innen amennyit fejlődnek, az csak plusz. Mindkettőbe kell egy kis plusz erő, hogy egész szezonos kezdők legyenek, de az nem lehet gond. Valahova már beírtam, kikalkuláltam a transfermarkt adatok alapján, ide másolom.
Minden sorozatot belevéve:

Griezman: 11 gól 3170 perc alatt: 288 percenként lőtt gólt
Fati: 8 gól 1116 perc alatt: 139,5 percenként lőtt gólt

Magyarán Fatinak kevesebb mint feleannyi idő kellett egy gól eléréséhez mint a franciának.

Persze ezt okozza Griezmann fordított lábassága is, és nem tehet arról, hogy rossz oldalon játszhat csak. Messi oldalán biztos több gólt ért volna el, de akkor sem hiszem, hogy meghaladta volna Fatit. Viszont így fordított lábasként meg Griezmannak sok gólpasszt kellett volna középre vagy a másik oldalra adnia, és azt sem tette meg, 4-el fejezte be minden sorozatot belevéve, ami szerintem ultragáz.
Fati nem adott ugyan gólpasszokat, de neki nem is az volt a feladata, becselezte magát, 16-os bal sarkáról becsavarta és kész, nem cicózott. Amelyik vezetőség számára nem egyértelmű, hogy ő az elsőszámú játékos ott a bal oldalon 4-3-3-ban - de tán még 4-4-2-ben is - az meg is érdemli, hogy elvigyék innen, csak hát a szurkolók fogják bánni.
Griezmann-t én sem akartam Barca-mezben látni, de ha már itt van el kell dönteni, hogy elengedik-e Messi-t és átadják Grizi-nek a posztját, vagy ha Messi marad, akkor el kell adni a franciát, mert a vak is látja, hogy ketten nem férnek meg a pályán.

Ansu-nak és Puig-nak én is adnék egy teljes szezont a kezdőben.
Ansu és Puig nálam is egyértelmű kezdők, ők már bizonyítottak. Collado és Monchu meg jöhetnek a helyükre vendégszereplőknek, pár meccsre, ha bizonyítanak, maradnak, ha nem, akkor nem.

Nálam Fatival és Puiggal kapcsolatban ott szakadt el a cérna, mikor Monchut tette be helyettük QS még időhúzónak is egy BL nyolcaddöntőben. Ez szerintem iszonyat felháborító lehetett számukra. Fati legalább kapott némi időt korábban, de Puig meg a legjobb Barca középpályásként játékpercet sem kapott.

Griezmant meg én vagy 9-esként Suarez váltására próbálnám még ki pár meccsre, vagy középpályásként. Amúgy is látszott rajta a meccseken, hogy nem érzi magát jól elöl, és tudja, hogy nem megy ott neki, és ment vissza magától is szívesen. KP-n az öregek eladásával/padoztatásával hiány lenne, szerintem kreatív kp-snak jó lenne, azért ügyes ő, finom lába van. Akár Messi mögött is lehetne a jobb oldalon a kp-n, és akkor néha ő tudna kiugrani számára előnyös oldalon, úgy, hogy néha Vidal szokott játszani, csak hát Griezman azért abban sokkal jobb lenne.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.20. 14:51:03

barca_bome írta:
2020.08.20. 13:47:50
Griezmann-t én sem akartam Barca-mezben látni, de ha már itt van el kell dönteni, hogy elengedik-e Messi-t és átadják Grizi-nek a posztját, vagy ha Messi marad, akkor el kell adni a franciát, mert a vak is látja, hogy ketten nem férnek meg a pályán.
Ezt abszolút így látom. Grizi egy jó modern 10-es lehetne, mint a francia válogatottban is. De Messivel együtt ez nem fog működni.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.08.20. 13:47:50

bence0330 írta:
2020.08.20. 12:33:53
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.20. 11:10:40
Samper írta:
2020.08.20. 08:12:39
Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
Na bakker, ez (sajnos) értékes infó!

Amúgy is komolyabban kellett volna venni, és ezerrel nyomatni, ehelyett folyamatosan padoztak, miközben egy Bayern meg a BL elődöntőt is rá képes bízni egy 19 éves gyerekre(gondolom a szakmai felkészítés is egy fokkal magasabb ott)

Ez a Fati-Puig kettős szerintem rég nem látott kaliber a saját nevelések közül, lehet hogy Bojan 2.0 lesz mindkettő, de ezért kell nyomatni egy értelmes rendszerben hogy kiderüljön, de már most többet mutat Fati mint a 120 milliós Griezmann.

Viszont nem ők lesznek a szemetek, ha elmennek azért mert 120 milliós flop igazolások és rég alulteljesítő veteránok játszanak helyettük..
Minden szavaddal egyetértek. Szerintem egyébként nem lesznek Bojan 2.0-ák, én úgy látom, hogy egyik sem ígéretes tehetség, hanem Barca-szintű játékosok már most, és innen amennyit fejlődnek, az csak plusz. Mindkettőbe kell egy kis plusz erő, hogy egész szezonos kezdők legyenek, de az nem lehet gond. Valahova már beírtam, kikalkuláltam a transfermarkt adatok alapján, ide másolom.
Minden sorozatot belevéve:

Griezman: 11 gól 3170 perc alatt: 288 percenként lőtt gólt
Fati: 8 gól 1116 perc alatt: 139,5 percenként lőtt gólt

Magyarán Fatinak kevesebb mint feleannyi idő kellett egy gól eléréséhez mint a franciának.

Persze ezt okozza Griezmann fordított lábassága is, és nem tehet arról, hogy rossz oldalon játszhat csak. Messi oldalán biztos több gólt ért volna el, de akkor sem hiszem, hogy meghaladta volna Fatit. Viszont így fordított lábasként meg Griezmannak sok gólpasszt kellett volna középre vagy a másik oldalra adnia, és azt sem tette meg, 4-el fejezte be minden sorozatot belevéve, ami szerintem ultragáz.
Fati nem adott ugyan gólpasszokat, de neki nem is az volt a feladata, becselezte magát, 16-os bal sarkáról becsavarta és kész, nem cicózott. Amelyik vezetőség számára nem egyértelmű, hogy ő az elsőszámú játékos ott a bal oldalon 4-3-3-ban - de tán még 4-4-2-ben is - az meg is érdemli, hogy elvigyék innen, csak hát a szurkolók fogják bánni.
Griezmann-t én sem akartam Barca-mezben látni, de ha már itt van el kell dönteni, hogy elengedik-e Messi-t és átadják Grizi-nek a posztját, vagy ha Messi marad, akkor el kell adni a franciát, mert a vak is látja, hogy ketten nem férnek meg a pályán.

Ansu-nak és Puig-nak én is adnék egy teljes szezont a kezdőben.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.20. 12:33:53

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.20. 11:10:40
Samper írta:
2020.08.20. 08:12:39
Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
Na bakker, ez (sajnos) értékes infó!

Amúgy is komolyabban kellett volna venni, és ezerrel nyomatni, ehelyett folyamatosan padoztak, miközben egy Bayern meg a BL elődöntőt is rá képes bízni egy 19 éves gyerekre(gondolom a szakmai felkészítés is egy fokkal magasabb ott)

Ez a Fati-Puig kettős szerintem rég nem látott kaliber a saját nevelések közül, lehet hogy Bojan 2.0 lesz mindkettő, de ezért kell nyomatni egy értelmes rendszerben hogy kiderüljön, de már most többet mutat Fati mint a 120 milliós Griezmann.

Viszont nem ők lesznek a szemetek, ha elmennek azért mert 120 milliós flop igazolások és rég alulteljesítő veteránok játszanak helyettük..
Minden szavaddal egyetértek. Szerintem egyébként nem lesznek Bojan 2.0-ák, én úgy látom, hogy egyik sem ígéretes tehetség, hanem Barca-szintű játékosok már most, és innen amennyit fejlődnek, az csak plusz. Mindkettőbe kell egy kis plusz erő, hogy egész szezonos kezdők legyenek, de az nem lehet gond. Valahova már beírtam, kikalkuláltam a transfermarkt adatok alapján, ide másolom.
Minden sorozatot belevéve:

Griezman: 11 gól 3170 perc alatt: 288 percenként lőtt gólt
Fati: 8 gól 1116 perc alatt: 139,5 percenként lőtt gólt

Magyarán Fatinak kevesebb mint feleannyi idő kellett egy gól eléréséhez mint a franciának.

Persze ezt okozza Griezmann fordított lábassága is, és nem tehet arról, hogy rossz oldalon játszhat csak. Messi oldalán biztos több gólt ért volna el, de akkor sem hiszem, hogy meghaladta volna Fatit. Viszont így fordított lábasként meg Griezmannak sok gólpasszt kellett volna középre vagy a másik oldalra adnia, és azt sem tette meg, 4-el fejezte be minden sorozatot belevéve, ami szerintem ultragáz.
Fati nem adott ugyan gólpasszokat, de neki nem is az volt a feladata, becselezte magát, 16-os bal sarkáról becsavarta és kész, nem cicózott. Amelyik vezetőség számára nem egyértelmű, hogy ő az elsőszámú játékos ott a bal oldalon 4-3-3-ban - de tán még 4-4-2-ben is - az meg is érdemli, hogy elvigyék innen, csak hát a szurkolók fogják bánni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.08.20. 12:14:58

Válogatottba behívták közben! Lucho fiatalít rendesen.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.20. 12:01:51

Sztem Fatiék ezzel fogják kibulizni, h a srác fix kezdő legyen a jövő csapatában.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.08.20. 11:44:16

Nem kéne átesni a ló túloldalára.

Fati hihetetlen fiatalon kapta meg az esélyt, nem is keveset, szóval nem lehet azt mondani, hogy gátolva van.
Igen játszatni kell majd a következőkben is és Puig is jól élt a lehetőséggel, bár Ő már pár év előnyben van.

Most annyi történt, hogy egy nagy hiéna kapta meg a lehetőséget lehúzni a Barcát, amire valószínűleg a gyerek családja vevő volt.


MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.20. 11:10:40
Samper írta:
2020.08.20. 08:12:39
Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
Na bakker, ez (sajnos) értékes infó!

Amúgy is komolyabban kellett volna venni, és ezerrel nyomatni, ehelyett folyamatosan padoztak, miközben egy Bayern meg a BL elődöntőt is rá képes bízni egy 19 éves gyerekre(gondolom a szakmai felkészítés is egy fokkal magasabb ott)

Ez a Fati-Puig kettős szerintem rég nem látott kaliber a saját nevelések közül, lehet hogy Bojan 2.0 lesz mindkettő, de ezért kell nyomatni egy értelmes rendszerben hogy kiderüljön, de már most többet mutat Fati mint a 120 milliós Griezmann.

Viszont nem ők lesznek a szemetek, ha elmennek azért mert 120 milliós flop igazolások és rég alulteljesítő veteránok játszanak helyettük..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.20. 11:10:40

Samper írta:
2020.08.20. 08:12:39
Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
Na bakker, ez (sajnos) értékes infó!

Amúgy is komolyabban kellett volna venni, és ezerrel nyomatni, ehelyett folyamatosan padoztak, miközben egy Bayern meg a BL elődöntőt is rá képes bízni egy 19 éves gyerekre(gondolom a szakmai felkészítés is egy fokkal magasabb ott)

Ez a Fati-Puig kettős szerintem rég nem látott kaliber a saját nevelések közül, lehet hogy Bojan 2.0 lesz mindkettő, de ezért kell nyomatni egy értelmes rendszerben hogy kiderüljön, de már most többet mutat Fati mint a 120 milliós Griezmann.

Viszont nem ők lesznek a szemetek, ha elmennek azért mert 120 milliós flop igazolások és rég alulteljesítő veteránok játszanak helyettük..
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.20. 10:07:58

Samper írta:
2020.08.20. 08:12:39
Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
Hát ha nem teszünk meg mindent a megtartásáért, és elmegy, akkor nem tudom, meg tudok-e bocsátani a vezetőségnek. Egyedül többet ér már most, mint a 3 sztárigazolás, és semmi nem zárja ki, hogy a következő Neymar, vagy neadj'Isten Messi legyen... Szerintem 2 év múlva, ha nem történik valami komolyabb sérülés, már Neymar szintű ára is lehet, bár szerintem 250-300M-ért sem szabadna elengedni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.20. 08:12:39

Fatira másképp kell nézni, mint eddig. Menedzsert cserélt és most már a Mendes istállóhoz tartozik. Ez vagy azt jelenti, hogy nagyon kecsegtető új szerződést kell neki adni, vagy még a mai árán ki fogják vásárolni.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2020.06.17. 19:44:34

Nagyon tetszik a srác játéka. Alapvetően nem cifrázza túl. Az edzéseken mutatja a technikai tudását, meccseken viszont már nem először jön ki a remek helyzetkihasználása. Jó lenne látni erről egy statot, összevetve az idősebb, sztár társaival.

Csipáztam anno Neymart (bár a végén többet játszott hátra, mint előre), de nem cserélném el. Ha a jelenlegi Barca vezetésben maradt még valami régi Barcás, akkor megtartják, kinevelik a magunk Neymarjat belőle oda a balosra és beljebb van a költségvetés is 150 millióval. Nem azt mondom, hogy feltétlen ugyanakkora játékos lesz/lehet belőle, de ami kell, azt már most adja többedjére tétmeccsen. Nála nem kell azt hallgatni fél év után is, hogy még szoknia kell a társakat..Gyors, van benne váratlan és be tudja lőni a helyzeteit.

A játékunk továbbra se túl élvezetes, de a srác fejlődésének követése okán végre találtam valami érdekeset.
nemvolttaggyules
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2020.01.12. 22:15:15

2020.02.08. 22:55:27

Azt vettem észre, hogy Alba egyszer sem ugratta ki az Fatit a bal szélen, (mert az az ő felségterülete?), pedig Fati a gyorsasága révén a védők mögé kerülve kapura húzhatna vagy passzolhatna.Kiugratás hiányában Fati nem mert cselezni, hanem visszapasszolt. (Pedig a hátrapasszolós játékért egy csatárnak nem érdemes mezt húzni, és kifutni a pályára.) Ezt azért sajnálom, mert a srác a gyorsaságával egy kényszerítőzésből könnyen lefuthatná a védőjét - és máris ott lenne a gólhelyzet,amit ha megold, vagy ha jól bepasszol, máris bejátszaná magát a társak és az edző, meg a szurkolók szívébe!
Emlékeztek arra, hogy a Bilbao ellen Semedo milyen ügyesen ment el 3-4-szer is a jobb oldalon?Pedig legtöbbször őt sem ugratták ki a társak üres területekre, hanem saját magának kellett átjátszania a védőjét, hogy a 16-osig betörjön, de amikor sikerült neki, gólveszélyes helyzetet teremtett az elfutásával.És megmutatta , hogy ezt kellene játszani-a felállt védelmet legkönnyebb a széleken megbontani gyors elfutókkal, amilyen játékosaink szerencsére vannak is.Ezt kellett volna tennie Fatinak is a balszélen, ha merte volna vagy ha hagyták volna, ha kapott volna kiugratásokat, ráadásul Fati még jobban is cselez, mint Semedon. De nem ezt játszuk, állandóan középen erőlteti a Barca a támadásokat, nem a széleken, és előre viszik csatárnak de Jongot bénázni. Röhej.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.08. 13:13:38

Fati tényleg nagyon tehetséges. Szerencséje, hogy ő megkapja a tartós bizalmat a szakvezetéstől és a jóindulatot a társaitól - amit mások nem. Csak remélni lehet, hogy első fecske lesz és nem az az egy fecske, aki nem csinál nyarat.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.03. 20:24:47

Egy biztos a baloson a helye. Azon a pár meccsen amikor Valverde kirakta a jobbosra, (meg Setien is egyszer) csak szenvedett végig. Azonban a másik szélen játszva már most hasznos tagja tud lenni a csapatnak, nyilván az nem elvárás hogy majd ő vigye tovább a csapatot a BL-ben, de eddig több mint elégedett lehet mindenki azzal amit mutatott.
Jövőre remélem jön az Ilaix topic is :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.03. 18:13:03

Res írta:Látszik, hogy még visszafogja magát, nem vállalja be az egy-az egyben, de ez szerintem inkább felsőbb utasítás, amely korlátot megfelelő tapasztalattal, és önbizalommal majd át fog tudni lépni amikor kell.
Csak erre külön. Szerintem ez nem felsőbb utasítás, szimplán nem egy eszeveszett jó cselező. Néha megveri az embereit, de tőle ezt állandóan nem lehet elvárni. Amiben kiemelkedő az az első gólban benne volt, labda nélküli mozgás és góléhség. Mellé melózik is szerencsére, néha ül 1-2 csel, passzjátéka is jó, szóval összességében elég jó alapjai vannak. Kíváncsi vagyok mit hoz majd ki magából. De nagy cselkirály szerintem sose lesz, még ha az első meccseken meg is húzott pár váratlant.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2020.02.03. 17:45:16

Úgy vélem ő az elmúlt 10 év kb. legígéretesebb támadója, ami a saját utánpótlás nevelést illeti. Nyilván igaz, hogy nem lehet előre borítékolni, hogy komolyabb karriert fog-e befutni, avagy sem … túl sok mindenen múlik. Viszont számomra technikailag és a taktika terén is jobbnak tűnik, mint (pl.) Bojan, Tello, Perez volt. Látszik, hogy még visszafogja magát, nem vállalja be az egy-az egyben, de ez szerintem inkább felsőbb utasítás, amely korlátot megfelelő tapasztalattal, és önbizalommal majd át fog tudni lépni amikor kell. Szóval hagyjuk Bojant és Hajrá Fati!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.03. 15:44:30

Ugyanakkor az egyik szemem sír a másik nevet, hogy egy alig 17 éves kölyöknek, aki még a B-csapatban sem játszott, kell már harmadjára pontot/pontokat menteni a csapatnak, mikor rendszeresen ott van mellette egy Griezmann, sőt Messi is.
Messi mondjuk kb. többet tett azért két gólért, mint maga Fati, Griezmann esetében viszont jogos a kritika. Azért az ciki lenne, ha gólokban is leverné a franciát, pedig ha játszani fog most már rendszeresen, benne van a pakliban.
Csak ugye ebben is Bojanra emlékeztet. :) Abban a szezonban volt, hogy Henry csalódást okozva szenvedett, és tavasszal Bojan lett a kényszerű megmentő (már amennyire menthető volt az akkori helyet).
Válasz küldése