Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.14. 08:05:08

DaVeR írta:Egyébként Diego Tardelli klubnélkül van és még is csak brazil válogatott volt.. Oké, hogy 34 már de veszteni biztos nem vesztenénk vele ha egy félévre ide jönne :D :D
és van olasz állampolgársága is,így nem foglalna non eu-s helyet,ismeri a ligát :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.02.13. 21:14:35

LG értettem miről beszélsz, de amit írtam az összefügg azzal, hogy nem ide jött vissza. Senki nem írta, hogy nem Gaspart volt az elnök az Interes távozásakor.
Nunez nem adott neki több pénzt, hanem eladták szépen az Internek. Egy ilyen után szóba sem jöhetett a visszatérése. Ráadásul a Real akkor kezdte építeni a galaktikus csapatát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.13. 20:08:32

Alcantara írta:
LG írta: Ronaldo (a brazil) szintén hasonló okok miatt ment a Realba az Interből, és nem vissza hozzánk.
Ez konkrétan nem igaz. Az Inter akkora bért kínált neki közvetlenül a szerződéshosszabbításunk előtt, hogy elfogadta azonnal. Köztudott volt, hogy Nunez nagy elnök volt, de nála nem voltak kiemelkedő fizetések, megtagadta a sztároktól az eszement béreket.
Ezt megtanulhatta volna a mostani elnökség is Nuneztől.
Arról beszélek, amikor eljött az Interből, és nem arról, amikor odament. Akkor már Gaspart volt az elnök.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.02.13. 20:06:03

LG írta: Ronaldo (a brazil) szintén hasonló okok miatt ment a Realba az Interből, és nem vissza hozzánk.
Ez konkrétan nem igaz. Az Inter akkora bért kínált neki közvetlenül a szerződéshosszabbításunk előtt, hogy elfogadta azonnal. Köztudott volt, hogy Nunez nagy elnök volt, de nála nem voltak kiemelkedő fizetések, megtagadta a sztároktól az eszement béreket.
Ezt megtanulhatta volna a mostani elnökség is Nuneztől.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.13. 19:56:27

MQuCsabi írta:Évek óta röhög rajtunk Europa, már fel sem húzom magam.
Egy szerencsénk van, hogy akik a Pep érán nőttek fel, azok felnőttek és sokan nálunk akarnak játszani. Egyébként nem lenne, aki megmenti ezt az elnökséget.
Várjál, ez még nem jelent semmit. Zidane Barca-fan volt, mégis a Realba ment. Egyszerűen nem voltunk olyan helyzetbe, hogy leigazolhassuk. Ronaldo (a brazil) szintén hasonló okok miatt ment a Realba az Interből, és nem vissza hozzánk.

Ha lesüllyed a klub, akkor nem fognak idejönni. Amíg Messi játszik, ő azért viszonylag magas szinten tartja a csapatot, de mi lesz utána?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.13. 16:23:50

csababarca írta:Ziyech 40be fájt a chelseanek.
Nekünk gondolom 70-80 lett volna.

Nem baj, hátha igazolunk még egy 100+os bukót:D
Nem is ez a legnagyobb gond, hanem az, h így eggyel kevesebb csapat van, akikre rá lehetne sózni Coutinhot
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.13. 16:11:37

Évek óta röhög rajtunk Europa, már fel sem húzom magam.
Egy szerencsénk van, hogy akik a Pep érán nőttek fel, azok felnőttek és sokan nálunk akarnak játszani. Egyébként nem lenne, aki megmenti ezt az elnökséget.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.13. 16:05:12

Ziyech 40be fájt a chelseanek.
Nekünk gondolom 70-80 lett volna.

Nem baj, hátha igazolunk még egy 100+os bukót:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.13. 15:55:36

Kellett elküldeni a védőket, a támadókat.
Most itt állunk megfürödve
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2020.02.12. 15:11:37

Egyébként Diego Tardelli klubnélkül van és még is csak brazil válogatott volt.. Oké, hogy 34 már de veszteni biztos nem vesztenénk vele ha egy félévre ide jönne :D :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.02.12. 02:16:50

A Barca-csatár kérdésben abszolút egyetértünk, nekem a kameruni, Puyol és Messi mellett a harmadik all time kedvencem. Nem csak a személyiségét, de a játékát is imádtam. Igaz neki is voltak olyan időszakai amikor 10 ziccer kellett egy gólhoz, de mindig megtalálta a góllövő cipőjét, plusz elképesztően robbanékony és technikáns volt. Mai napig nézegetem a highlights videókat.

Griezmannt azért nem adnám el mert a Sociedadba, Atleticoba és a válogatottba is bizonyította hogy világklasszis. Ma jelenleg annyira gyenge a felhozatal támadó poszton hogy nehéz lenne jobbat találni, plusz őt is csak bukóval tudnánk tovább adni. Annyi pénzt buktunk az utóbbi időbe hogy több már nem fér bele. Maximum egy ilyen Neymar-üzletbe vonnám bele, de nagyon erősen meglepődnék ha túl adnánk rajta egy év után. Következő szezonban valószínűleg nem is Setien lesz az edző.
Ha jól emlékszem a Betis elleni hazai bajnokin visszavont 9esként nagyot játszott. Meg kell találni a posztját.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.12. 01:03:03

Nero. írta:+ az arrogáns hozzá állása miatt, illetve Messi középen akart játszani, Ibra meg teljesen elvolt veszve szélsőként

SR>Puyol, CR leigazolása, Griezmann elküldése. Legközelebb nekem is adjatok ebből a cigiből.
Ibrához: igen, tény, hogy Pep és Messi is benne voltak, hogy így sikerült az itteni kalandja. De szerintem ezek nélkül sem jártunk volna jól vele. Kezdetben rúgta a gólokat, de a játékunk akadozott vele. Sokkal gördülékenyebb volt előtte Eooval, utána Villával. Egy dolog, hogy a csatárt a góljai határoznak meg elsősorban, de nem nagyon nem mindegy, főleg a Barcában, hogy milyen hatással van a csapatjátékra. Suarezzel is ez a baj, hogy rosszabb időszakaiban ő is labdatemető. A sérülése előtt pont nem ez volt rá jellemző, de sokakkal ellentétben nem a legutolsó néhány meccs alapján ítélek meg egy játékost, hanem kicsit távolabbra is visszaemlékszem.

Szóval az ideális Barca-csatár gólerős és összjátékban is jó. Ilyen volt Etoo, Villa és az első két szezonjában Suarez is, utána már változó volt.

Griezmannt viszont gólokban és összjátékban is kevésnek érzem. Komolyan, te látsz bármi biztatót vele kapcsolatban? :shock: Az védekezik, édes kevés, arra lett volna ember negyedennyiért és negyedennyi fizetésért. Ugyanazt kéne csinálni vele, mint Ibrával, belátni a tévedést és továbbadni, nekünk is, neki is ez lenne jó!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.12. 00:11:09

Ne jöjjön egyik se sztem. Kevesek ahhoz, h hozzá tegyenek, a szezont nem mentik meg. És lehúznak minket a klubbok kegyetlenül majd, mert megtehetik. Inkább legyen a beton 442, ott a két támadóposztra rotáljuk a 3 embert.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.02.12. 00:04:26

Nincs kockázatmentes igazolás innentől kezdve sztem fölösleges arról írkálni hosszú sorokat, hogy majd ez meg az meg amaz jön és tuti nyerők leszünk...

Az viszont megérne egy misét, hogy most kit hozzunk 9be. A nevek akik felmerültek, Willian jose-szoci, Loren-Betis, Lucas Pérez- alaves, Stuani-Girona.

Én személy szerint Lorent hoznam ha már mindenképp akarunk vkit. Jose ok játékos de ha minden igaz 35m et kér érte a szoc amennyiért sok szerintem. Stuani, Lucas nem nagyon vannak meg, de el tudom képzelni, hogy nem a csúcsok csúcsai :d
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.02.12. 00:02:18

+ az arrogáns hozzá állása miatt, illetve Messi középen akart játszani, Ibra meg teljesen elvolt veszve szélsőként

SR>Puyol, CR leigazolása, Griezmann elküldése. Legközelebb nekem is adjatok ebből a cigiből.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2020.02.11. 23:51:22

LG írta:Ibra is a történelem egyik legjobb csapatába érkezett, és még talán nagyobb játékos is volt, mint Villa, még sem jött be neki a barcás kaland. Eleinte a gólok még jöttek, de akkor is látszott, hogy idegen test a csapatban, nincs meg a kémia a társakkal. Ez utóbbi Villával már szinte a kezdetektől adott volt. (okés, elég sok társsal játszott már a válogatottban, de többiekkel ugyanúgy ült a dolog)

Én Griezmannt is idegennek érzem ebben a csapatban, és nem is nagyon hiszek benne, hogy a jövőben képes lenne sokkal jobban beilleszkedni. Messivel nagyon úgy tűnik, nem értik meg egymást, így pedig reménytelennek néz ki a helyzete. Szerintem kár lenne erőltetni a dolgot.
Ibra egyedül Guardiola miatt nem teljesült ki Barcelonában. Semmi más oka nincs.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.11. 22:13:41

Ibra is a történelem egyik legjobb csapatába érkezett, és még talán nagyobb játékos is volt, mint Villa, még sem jött be neki a barcás kaland. Eleinte a gólok még jöttek, de akkor is látszott, hogy idegen test a csapatban, nincs meg a kémia a társakkal. Ez utóbbi Villával már szinte a kezdetektől adott volt. (okés, elég sok társsal játszott már a válogatottban, de többiekkel ugyanúgy ült a dolog)

Én Griezmannt is idegennek érzem ebben a csapatban, és nem is nagyon hiszek benne, hogy a jövőben képes lenne sokkal jobban beilleszkedni. Messivel nagyon úgy tűnik, nem értik meg egymást, így pedig reménytelennek néz ki a helyzete. Szerintem kár lenne erőltetni a dolgot.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.02.11. 21:57:16

LG írta:A Puyol-SR hasonlat után sok lesz ez így mára. Meg kell nézni egy összefoglalót a 10/11-es szezonunkról, és kiszúrja az ember szemét a különbség Villa és Griezmann között.
Villa a történelem kb legjobb csapatának volt tagja, míg Griz egy milió problémával küszködő csapatban játszik. És pont egy összefoglalóból nem fog egyáltalán kijönni hogy mi az amiben Griz minden meccsen extrát hoz. Nem állítom én sem hogy nagyon jó szezonja lenne, de hogy elkéne adni, meg hogy nem ér csak 70 millát az teljesen abszurd, gyakorlatilag a világ egyik legjobb támadójáról beszélünk, aki bl döntőig vitte a csapatát, a csapata legfontosabb embereként, eb döntőig szintén a legfontosabbként, vb-t nyert szintén a csapat egyik (!) legfontosabb tagjaként.
Pepe volt a nyáron 80 milla, ne röhögjük már hogy kevesebbet ér :D
VIlla ugyanúgy a labda nélküli mozgásban, összjátékban, területek nyitásában, helyzetkihasználásban volt top mint a francia.

A harmadosztályú csapat ellen pont az volt a lényeg hogy kétszer került a kapu elég, és mind2szer csont nélkül beverte, ez a lényeg, ez kell a blbe. Az hogy a csapat fele kidőlt és ezért kb csak akkor van esélyünk a bl-re ha Messi nagyobbat megy mint tavaly ( ami kb a legjobb egyéni teljesítmény volt amit én valaha láttam ), arról egyáltalán nem ő tehet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.11. 21:23:57

A Puyol-SR hasonlat után sok lesz ez így mára. Meg kell nézni egy összefoglalót a 10/11-es szezonunkról, és kiszúrja az ember szemét a különbség Villa és Griezmann között.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1910
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.11. 20:59:41

Alcantara írta:
recrea írta:Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért kéne az egyetlen embert elzavarni, aki Messin kívül gólt tud lőni és meccset eldönteni?! Valaki magyarázza el nekem.

Szerintem kell a helye Sergi Roberto nevű játékosunknak.
Így hirtelen erre gondolok.Ő egyébként mindenhol IS jó.
én Ardára gondoltam, úgy látszik embere válogatja, kit tart Messi után a 2. legjobbunknak
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.11. 20:40:33

Mondjuk Villa statjait ha hozza év végére, akkor egy szavam nem lesz rá.
most messze van tőle.

jó ez a sarkítás, mert amit itt leírtál, a felét soha sem mondta senki, de a szájába adod az embereknek, mintha mondták volna.

100millióért többet várna az ember, nem 2 gólt a harmadosztályú csapatnak.
azért egy 20 gólt illene összekaparnia, ennyi játékidővel, és úgy, hogy fél évig másodikszámú csatárunk.
majd év végén lehet értékelni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.02.11. 20:18:20

recrea írta:Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért kéne az egyetlen embert elzavarni, aki Messin kívül gólt tud lőni és meccset eldönteni?! Valaki magyarázza el nekem.
Mert Griz a labda nélküli játékban, területek niytásában, előkészítésben, védekezésben a legjobb, és amikor formában van akkor 10/10es helyzet kihasználása van, de mivel ezeket ha nem figyelsz oda nem veszed észre, ezért nyugodtan eltakarodhat.
A csávó az az ember aki az elmúlt években úgy hiányzott tőlünk a BL-ből mint 1 falat kenyér, tavaly Liverpoolban Cou védekezésben láthatatlan volt, támadásban pedig kihagyott 1 színtiszta ziccert. Ne kelljen elmondani mennyire más lett volna a szitu egy olyan játékossal aki szó nélkül szerel jobbhátvéd poziban és ha kapu elé kerül akkor köszöni szépen ( mint a kupában a harmad osztályú csapat ellen, ahol 2szer került a kapu elé és tovább is lőtt minket...)

De mivel más profil mint az a Suarez akit mindenki elakar küldeni - sőt néhányak szerint nála B-Á-R-K-I jobb lenne - ezért elkell adni rögtön.

Te még biztosan emlékszel Villára, aki nagyon hasonló szerepkört töltött be, és ő is cinkelve volt mert nem lő elég gólt, stb.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.02.11. 20:09:19

recrea írta:Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért kéne az egyetlen embert elzavarni, aki Messin kívül gólt tud lőni és meccset eldönteni?! Valaki magyarázza el nekem.

Szerintem kell a helye Sergi Roberto nevű játékosunknak.
Így hirtelen erre gondolok.Ő egyébként mindenhol IS jó.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.02.11. 19:25:09

Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért kéne az egyetlen embert elzavarni, aki Messin kívül gólt tud lőni és meccset eldönteni?! Valaki magyarázza el nekem.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.02.11. 19:21:30

Üzleti szempontból fenomenális lenne (mindenki Barca mérkőzést szeretne nézni már csak kíváncsiságból is), ha Messivel együtt nyomnák az utolsó egy-két idényüket, csak CR pont Messi miatt nem jönne, holott szerintem a Realnak szívesen adna egy fricskát.
Baltazar írta:Elnézést mindenkitől akit érzékenyen érint de komolyan gondoltam.
Soha nem voltam oda érte, skatulya fiókaként tekintettem rá.
Ma olvastam a Bayern nyilatkozatot, hogy nekik nem kellene mert "egy kicsit túl öreg". Aztán csak úgy józan paraszti ésszel végiggondoltam több szempontból.
Az biztos, hogy nem szokványos de kivitelezhető.
Válasz küldése