Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.03.27. 13:12:42

recrea írta:
2020.03.27. 09:33:39
Gondolom nem véletlenül remeg a főnök a fizetéseken, visszaüt az eszetlen költekezés és a magas fizetések. Szerintem tönkreveri a céget, ha ezeket továbbra is fizetni kell, én más klubnál nem olvasok hasonló híreket.

Szerintetek emiatt kell izgulni?
AC Milan 2.0 :(
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.03.27. 11:00:12

recrea írta:
2020.03.27. 09:33:39
Gondolom nem véletlenül remeg a főnök a fizetéseken, visszaüt az eszetlen költekezés és a magas fizetések. Szerintem tönkreveri a céget, ha ezeket továbbra is fizetni kell, én más klubnál nem olvasok hasonló híreket.

Szerintetek emiatt kell izgulni?
Persze, hogy kell. Azok az európai klubok, amik stabil lábakon állnak anyagilag, simán túl fogják ezt élni. Mi meg megyünk a levesbe. Nem hiába remeg most Barto annyira ezen a vírus témán. Hatalmas kakiban vagyunk gazdaságilag, és most ez a vírus betesz nekik rendesen, itt nem lehet majd év végén mismásolni. Szóval nagy rá az esély, hogy tényleg megéljük, amit korábban csak elkeseredésünkben, átvitt értelemben értve vizionáltunk csak, mégpedig hogy ez az inkompetens balfék bűnöző banda a földdel teszi egyenlővé a klubot. :D Dehát Rosell után kellett ez a socióknak, én már úgy vagyok vele, hogy meg is érdemli az egész klub, úgy ahogy van. Kivéve mi, egyszerű szurkolók.

Egyébként a legdurvább az, hogy még csak nem is különösebben dühít a helyzet, marhára nem foglalkoztat már, hogy mi történik a klubbal. És valahol ez az igazán szomorú.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.03.27. 09:33:39

Gondolom nem véletlenül remeg a főnök a fizetéseken, visszaüt az eszetlen költekezés és a magas fizetések. Szerintem tönkreveri a céget, ha ezeket továbbra is fizetni kell, én más klubnál nem olvasok hasonló híreket.

Szerintetek emiatt kell izgulni?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.03.10. 10:32:42

recrea írta:
2020.03.10. 09:47:02
Paulinho a vírusgazda, vele küldte ki a rohadék tavaly.
Zéró páciens! :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.03.10. 09:47:02

Varatrix írta:
2020.03.10. 09:33:40
MQuCsabi írta:
2020.03.10. 07:26:23
Az elnökségnek hasznos lenne a zártkapus meccs, hetekig nem lenne ember, aki fütyül és zsebkendőt lenget. 😉
Lehet Barto szervezte az egészet, vannak kínai kapcsolatai azt már tudjuk!?

Én csak kérdezek.... :^o
Paulinho a vírusgazda, vele küldte ki a rohadék tavaly.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.03.10. 09:33:40

MQuCsabi írta:
2020.03.10. 07:26:23
Az elnökségnek hasznos lenne a zártkapus meccs, hetekig nem lenne ember, aki fütyül és zsebkendőt lenget. 😉
Lehet Barto szervezte az egészet, vannak kínai kapcsolatai azt már tudjuk!?

Én csak kérdezek.... :^o
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.10. 07:26:23

Az elnökségnek hasznos lenne a zártkapus meccs, hetekig nem lenne ember, aki fütyül és zsebkendőt lenget. 😉
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.20. 12:39:22

A bebörtönzés igenis kijárna Bartónak és csapatának,persze itt a közvetlen segítőire gondolok!
Gazdaságilag is csupa gyanús ügylet, hogy az erkölcsi részről ne is beszéljünk.
A más mint egy klub hitvallású, egész Katalóniát képviselő klubnál ilyen botrányok évek óta?
A tehetségtelenség, még csak egy dolog, de az a stílus, az sok mocsok, amit ezek összehoztak, azt lemosni nem lesz egyszerű senkinek.
A szurkolók, a csapa sokkal többet érdemelne!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.19. 21:54:45

mess2009 írta:
ha nem viccnek szántad, talán ez az egyetlen tárgyilagos mondat a fegyveres felkelést és bebörtönzés követelő "topik hangulatban"...
Nem viccnek szántam. Kb 20% esélyt adtam arra, hogy Font műve- vagy esetleg egy másik elnökaspiránsé. Nem ismerem Fontot, nem tudom milyen ember.

Hát most Piqué megnyilvánulásából kiderült egyértelműen, hogy ki kavarja nagy kanállal azt a bizonyost.
Én nem akarok tömegbe lövetni, egyszerűen csak dühít, hogy ilyen moslék emberek kerültek oda, akik csak lejáratnak egy ilyen nagy multú klubot.
Ki tudja, hogy ez mikor kezdődött már el, mióta folyhat a háttérben ez a háborúskodás, amibe bevonták a játékosokat is. Ez is közre játszhat abba, ahogy teljesít a csapat. Lehet mondani, hogy profik, de csak ott motoszkál bennük ez az egész. Lehet, hogy EV távozásához is köze volt ennek az egész sz.rkavarásnak.
Akár hogy is, ennek a játékosok, és mi, szurkolók isszuk meg a levét. Ezek meg lelépnek, minden felelősségre vonás nélkül.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.02.19. 15:02:01

mess2009 írta:
Vakmacska írta:,...
Ahogy azt is, hogy ezt az egészen Font csinálta, hogy lejárassa őket.
Akárhogy is: az, ami a klub körül folyik, baromira kiábrándító.
ha nem viccnek szántad, talán ez az egyetlen tárgyilagos mondat a fegyveres felkelést és bebörtönzés követelő "topik hangulatban"...
Bartoék nyilvánvaló és a szurkolók számára is látható hiba sorozata a játékos állomány kezelése úgy anblokk fizetésestől, utánpótlástól, igazolásokon át.
a többiről csak gyűlölködés megy és most már nyilván egy hatalomért folyó kemény harcot is látunk amiben a médiumok használata döntő faktor lehet.
én minden esetre megvárom az eredményt mielőtt a tömegbe lövetnék :wink:
Hát nem tudom, Font hogy kötne szerződést a Barca nevében több különböző szerződést az I3 Ventures-szel, azt se tudom, hogy tett-e, mondott-e olyat, amivel rászolgálna ilyen feltételezésre azon kívül, hogy ahogy minden épeszű ember, ő is élesen kritizálja a klub sportszakmai és gazdasági működését.

Szerintem az igazán szomorú, hogy Bartomeuék miatt a Barca körül annyi mocsok gyűlt össze, hogy bárki aki közel kerül hozzá, akár csak egy elnökjelölés szintjén is, arra is fröccsen.

Nyilván nagyon felszínesen lát rá Font személyére és munkájára egy magyarországi szurkoló, és az is igaz, hogy kampányidőszakban mindenki a legjobb arcát mutatja, de azért egy a csapat legendái által támogatott, eddig vérlázító dolgot nem csináló emberbe ne vetítsük már bele Bartoék sarát.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.19. 11:04:17

Vakmacska írta:,...
Ahogy azt is, hogy ezt az egészen Font csinálta, hogy lejárassa őket.
Akárhogy is: az, ami a klub körül folyik, baromira kiábrándító.
ha nem viccnek szántad, talán ez az egyetlen tárgyilagos mondat a fegyveres felkelést és bebörtönzés követelő "topik hangulatban"...
Bartoék nyilvánvaló és a szurkolók számára is látható hiba sorozata a játékos állomány kezelése úgy anblokk fizetésestől, utánpótlástól, igazolásokon át.
a többiről csak gyűlölködés megy és most már nyilván egy hatalomért folyó kemény harcot is látunk amiben a médiumok használata döntő faktor lehet.
én minden esetre megvárom az eredményt mielőtt a tömegbe lövetnék :wink:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.19. 08:23:40

Basszus, ezek komoly figyelemmel követhetik a magyar politikai életet.
Viccet félretéve: ekkora lúzerséget elkövetni már rohadt nagy gáz.
De én már ebből a bagázsból simán kinézem ezt is.
Ahogy azt is, hogy ezt az egészen Font csinálta, hogy lejárassa őket.
Akárhogy is: az, ami a klub körül folyik, baromira kiábrándító.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.19. 08:12:23

mvik írta:Üdv. Szerintem ha Messi most h kirobbant ez az újabb botrány a vezetőségről simán meg tudná buktatni őket, bevágná a durcit h így hátba támadja az elnökség ahelyett hogy ha problémájuk van vele akkor megmondanák a szemébe, kijelenteném hogy így ezzel az elnökséggel így nem tud tovább dolgozni és a nyáron ingyen távozik, ebbe ezek a bohócok pár napon belül belebuknának és a nyár elejére összehoznának egy előrehozott választást hogy meggyőzzék Messit a maradásról :)
Ezzel abszolut egyetértek! A kérdés csak az, hogy ez egy játékos feladata volna? Még ha olyan kaliber is,mint Messi? Nincs már egyetlen pozicióban lévő felelős ember a vezetésben, aki az élére állna az eddig és ne továbbnak?!
A pártolók, a közönségnek ez már nem sok?
Ami itt folyik a Barto éra alatt az már undorító, szakmaiatlan, becstelen, gazdaságilag katasztrófa!
Börtönben volna a helyük!
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2020.02.19. 06:43:02

Üdv. Szerintem ha Messi most h kirobbant ez az újabb botrány a vezetőségről simán meg tudná buktatni őket, bevágná a durcit h így hátba támadja az elnökség ahelyett hogy ha problémájuk van vele akkor megmondanák a szemébe, kijelenteném hogy így ezzel az elnökséggel így nem tud tovább dolgozni és a nyáron ingyen távozik, ebbe ezek a bohócok pár napon belül belebuknának és a nyár elejére összehoznának egy előrehozott választást hogy meggyőzzék Messit a maradásról :)
mvik
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.02.18. 13:34:10

Mondjuk ha a szocikat ennyire lehet befolyásolni a sajtón át, és nem látják a valóságot a saját szemük előtt, akkor meg is érdemli ez a klub hogy megdögöljön végleg ezeknek az uralma alatt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.18. 12:39:16

azért azt jó látni, h ilyen hírek a napvilágra kerülnek, mert ez mutatja, h Bartoéknak vannak olyan politikai ellenlábasaik, akiknek médiabefolyásuk is van. amíg Barto kénye-kedve szerint formálja a közvéleményt a MD-n meg a Catradion keresztül, addig a szocik nem fognak ellenük szavazni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.18. 12:27:27

LG írta:Az a durva, hogy Laportát 2008-ban majdnem elzavarták. Okés, követett el hibákat, pl. Rijkaardhoz túl sokáig ragaszkodott, és a 07/08-as szezon tényleg gyenge volt. De valahol érhető volt, hogy a BL-győztes sikeredző, és az olyan játékosok, mint Ronaldinho és Deco kaptak még egy év esélyt. De így maradt egy váz, amire lehetett építeni, és amire aztán Guardiola épített is.

Ehhez képest Bartoék a sok rossz döntés mellett (lényegeseb több, mint Laportáéknak) még erkölcstelenek és gerinctelenek is, de ez belefér. :evil:
A sociók megnézhetnék azért, hogy Laporta milyen csapatot adott le 2010-ben, és hogy Bartomeuék milyet fognak leadni, ég és föld a kettő közötti különbség, ehhez képest tapsikolnak mintha már az új Xavik, Iniesták mászkálnának itt.

Vakmacska :
Politikusok, vastag a bőr az arcukon.Amíg nincs rendes gyakorlati lázongás, addig azt csinálnak amit akarnak.
Itthon is(de szinte bárhol ahol állítólag demokrácia van), addig amíg a nép nem fegyverrel megy felvonulni, addig azt csinálnak a politikusok amit akarnak, egy kis tűntetgetés meg sem kottyan nekik, mert be csukják a fülüket és azt csinálnak amit akarnak.

Sajnos ugyanez a helyzet Bartoéknál is, akár Messit is szét alázhatnák(hírek szerint azért ehhez is van közük a háttérmédiában..) amíg a culék nem buktatják meg őket bármit meg tehetnek, és ezt ahogy látjuk, örömmel meg is teszik.
Évek óta megy a pénzmosás, kérdéses üzletek sokasága, a Mundo-féle szándékos befolyásolás, és még lehetne sorolni, mégis vígan ülnek a helyükön.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.02.18. 11:23:19

Azért az hihetetlen, hogy ennyi sz.rt kapnak a nyakukba az évek alatt, és vígan dagonyáznak benne.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.02.18. 10:28:41

csababarca írta:
LG írta:Az a durva, hogy Laportát 2008-ban majdnem elzavarták. Okés, követett el hibákat, pl. Rijkaardhoz túl sokáig ragaszkodott, és a 07/08-as szezon tényleg gyenge volt. De valahol érhető volt, hogy a BL-győztes sikeredző, és az olyan játékosok, mint Ronaldinho és Deco kaptak még egy év esélyt. De így maradt egy váz, amire lehetett építeni, és amire aztán Guardiola épített is.

Ehhez képest Bartoék a sok rossz döntés mellett (lényegeseb több, mint Laportáéknak) még erkölcstelenek és gerinctelenek is, de ez belefér. :evil:
tényleg durva ez.
de 2000-es évek elején se telt el úgy meccs, hogy ne lengtek volna a fehér zsebkendők.
most meg teljes nihill, egy rossz szó sincs.

lehet csak mi látjuk rosszul a helyzetet, és tök jó a játékospolitikánk, teljesen normális 100plusz milliókat kiszórni az ablakon, meg 2-3szoros fizukat adni mint más csapatok.

érdekes azért.
ez az új hír meg nem lep meg, az lett volna meglepő ha nem csinálnak ilyeneket. ennél sokkal gusztustalanabb dolgok is mehetnek a háttérben, amikről nem tudunk.
ami még nem lepne meg, az az ha 3-4 év múlva ülnének előzetesben a vezetők, élne rabláncon Bartoval.
Nem tudom, azért Laporta se szent, meg ugye csak ő hozta be a vezetésbe Rosellt, Bartomeut, Txikit, Ferran Sorianot, szóval szerintem bőven ideje lenne egy friss arcnak.

A fake news gyártáson nem különösebben lepődök meg, a megrendelésre gyártott tartalmaktól hemzseg a média, témakörtől, politikai ideológiától, hovatartozástól függetlenül, ami szomorúbb, hogy sajnos azért alakult ez így ki, mert az emberek agya pont úgy működik, mint a mosópor reklámoknál, ha eleget hallanak valamit az beépül a tudatalattijukba és onnantól vak hittel szajkózzák vissza mások gondolatait, ideológiáját, feltétel nélkül hisznek el mindent, ami épp a saját álláspontjukat támasztja alá, és ha ezáltal visszaigazolva érzik magukat.

Nyilván Bartonak elemi érdeke, hogy az ő embere legyen az új elnök, nehogy valaki elkezdjen beletúrni a múlt dolgaiba, úgyhogy lesz még ennél durvább dolog is szerintem.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.18. 10:21:02

azért ha Bartoékra sikerül rábizonyítani, h a klub forrásait használták fel a saját politikai céljaikra, annak be kell ütnie Katalóniában is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.18. 09:11:29

LG írta:Az a durva, hogy Laportát 2008-ban majdnem elzavarták. Okés, követett el hibákat, pl. Rijkaardhoz túl sokáig ragaszkodott, és a 07/08-as szezon tényleg gyenge volt. De valahol érhető volt, hogy a BL-győztes sikeredző, és az olyan játékosok, mint Ronaldinho és Deco kaptak még egy év esélyt. De így maradt egy váz, amire lehetett építeni, és amire aztán Guardiola épített is.

Ehhez képest Bartoék a sok rossz döntés mellett (lényegeseb több, mint Laportáéknak) még erkölcstelenek és gerinctelenek is, de ez belefér. :evil:
tényleg durva ez.
de 2000-es évek elején se telt el úgy meccs, hogy ne lengtek volna a fehér zsebkendők.
most meg teljes nihill, egy rossz szó sincs.

lehet csak mi látjuk rosszul a helyzetet, és tök jó a játékospolitikánk, teljesen normális 100plusz milliókat kiszórni az ablakon, meg 2-3szoros fizukat adni mint más csapatok.

érdekes azért.
ez az új hír meg nem lep meg, az lett volna meglepő ha nem csinálnak ilyeneket. ennél sokkal gusztustalanabb dolgok is mehetnek a háttérben, amikről nem tudunk.
ami még nem lepne meg, az az ha 3-4 év múlva ülnének előzetesben a vezetők, élne rabláncon Bartoval.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.17. 22:11:57

Az a durva, hogy Laportát 2008-ban majdnem elzavarták. Okés, követett el hibákat, pl. Rijkaardhoz túl sokáig ragaszkodott, és a 07/08-as szezon tényleg gyenge volt. De valahol érhető volt, hogy a BL-győztes sikeredző, és az olyan játékosok, mint Ronaldinho és Deco kaptak még egy év esélyt. De így maradt egy váz, amire lehetett építeni, és amire aztán Guardiola épített is.

Ehhez képest Bartoék a sok rossz döntés mellett (lényegeseb több, mint Laportáéknak) még erkölcstelenek és gerinctelenek is, de ez belefér. :evil:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.17. 20:58:43

Rinku írta:
Balinho írta:Ha viszont így lesz, akkor remélem, hogy a sociok tudnak majd racionális döntést hozni és nem lehet majd behülyíteni őket egy Barto-féle Neymarozással, vagy egy Laporta-nosztalgiával.
Újraválasztották Bartót, és egy darab fehér zsebkendő nem jelent meg a lelátón a Juve, a Róma vagy a Pool elleni meccsek után. Szrik itt mindenki mindenre, egy nyomorult műanyag lett a klub. Készülj a legrosszabbra, akkor nem érhet meglepetés.
Gondolom hasonlóan megy az ottani sociókkal is mint errefele: kapnak egy kis alamizsnát(levest, bármit), haverkodik velük, felhívja személyesen őket telefonon haveri hangnemben.
Mást nem tudok képzelni, hogy ennyire nem tudják kinyitni a szemüket, hogy a Rosell-Barto-féle banda milyen csapatot vett át 2010-ben, és ebből milyen lett mind a pályán, mind a pályán kívül...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.17. 19:42:10

Ha csak minimális igazságtartalma van a mai híreknek, akkor meg kell buktatni a vezetőséget. Én már amúgy is elzavarnám őket, de ezzel végleg betennék a kaput.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.17. 14:11:07

Stalkyard írta:Amúgy nem úgy volt, hogy a jelenlegi elnökségnek lejár a mandátuma, és nem választhatják már újra? Vagy én tudom rosszul?
Barto-t nem választhatják meg újra, de ettől függetlenül indulhat valaki a sleppjéből, akit nyomatnak ezerrel.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése