Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.20. 16:35:43

vinszentvega írta:
davi10 írta:Semmi értelme Neymar-t visszahozni. A PSG-ben sem fejben, sem játéktudásban nem lépett előrébb.

És örülnék, ha a Messi utáni időkre nem 28-30 éves játékosokkal készülnénk.
Pedig Messi nyilatkozatában egyértelműen lehet a sorok között olvasni... Visszafog jönni.
A távozása miatt utáljuk, de tényként lehet kezelni, hogy szükségünk van egy ilyen social karakterre mint ő. És bár nem ülünk ott velük a szekrényeiknél, tényleg eltudom azt képzelni, hogy jó hangulat termetésére képes. És azt hiszem erre (is) szüksége van a csapatnak most.
16/17-ben a jó hangulattal együtt buktuk a BL-t és a bajnokságot. :roll: Pont, hogy nem kellene már a klikkesedést erősíteni. Nagyobb pénzeket én már amúgy is csak fiatalokért adnék ki, a Messi utáni csapatot kell már most elkezdeni építeni, nem majd, amikor befejezni hirtelen kapkodni.

Meg amúgy miből igazolnánk le Neymart? A világ összes pénzét költöttük el az elmúlt években, a fizetések az egekben. Én már azon is csodálkozok, hogy ezt eddig sikerült így finanszírozni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.02.20. 16:33:22

drobika írta:Újabb 18 milla kidobott zsé! Nincs itt semmi gáz! Van pénz bőven...
Lehet, hogy fog kapni meccsket a srác, de egyszerűen NEM hiszem el, hogy nem lenne senki az utánpótlásból aki vele felérne! lehetetlen! Kell az elterelő hír az újabb nagyon gyanús vezetőségi botrány mellé...
Minimum 3-4 meccset várjál amit végigjátszik, mielőtt benyomod a szokásos hörgésedet.
Nekem fogalmam nincs ki ez a gyerek, de inkább ő, mint SR középcsatárban.
Leírtad már máshol IS és minden alkalommal a vezetőkről a véleményedet napi szinten.
Köszönjük elég volt!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.02.20. 15:58:37

davi10 írta:Semmi értelme Neymar-t visszahozni. A PSG-ben sem fejben, sem játéktudásban nem lépett előrébb.

És örülnék, ha a Messi utáni időkre nem 28-30 éves játékosokkal készülnénk.
Pedig Messi nyilatkozatában egyértelműen lehet a sorok között olvasni... Visszafog jönni.
A távozása miatt utáljuk, de tényként lehet kezelni, hogy szükségünk van egy ilyen social karakterre mint ő. És bár nem ülünk ott velük a szekrényeiknél, tényleg eltudom azt képzelni, hogy jó hangulat termetésére képes. És azt hiszem erre (is) szüksége van a csapatnak most.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.20. 13:08:00

drobika írta:Újabb 18 milla kidobott zsé! Nincs itt semmi gáz! Van pénz bőven...
Lehet, hogy fog kapni meccsket a srác, de egyszerűen NEM hiszem el, hogy nem lenne senki az utánpótlásból aki vele felérne! lehetetlen! Kell az elterelő hír az újabb nagyon gyanús vezetőségi botrány mellé...
Az ára az gyakorlatilag ingyen volt, mivel ennyiért engedtük el Carles Perezt. A kérdés inkább az, mennyivel jobb a saját nevelésű fiatal Pereznél?
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.20. 12:41:57

300 milliós kivásárlási ár?
Ez még André Gomes aranylabdás záradékánál is jobb.
Április 1 van Spanyolban?

18 milliót + a következő évek pár milliós fizuját szórtuk most ki két kézzel az ablakon.
Gratulálok.
Jön még a másik 2 szupertehetség nyáron, azaz úgy elment 50-60 millió, hogy csak a ballasztot növeltük.

Ha meg eladunk 10-12 millióért egy Rafinhat, D Suarezt vagy bárkit, akkor azt hisszük marha ügyesek vagyunk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.20. 12:39:14

Semmi értelme Neymar-t visszahozni. A PSG-ben sem fejben, sem játéktudásban nem lépett előrébb.

És örülnék, ha a Messi utáni időkre nem 28-30 éves játékosokkal készülnénk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.20. 12:30:56

Újabb 18 milla kidobott zsé! Nincs itt semmi gáz! Van pénz bőven...
Lehet, hogy fog kapni meccsket a srác, de egyszerűen NEM hiszem el, hogy nem lenne senki az utánpótlásból aki vele felérne! lehetetlen! Kell az elterelő hír az újabb nagyon gyanús vezetőségi botrány mellé...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1941
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.20. 11:57:29

sztem Ney mostmár üljön a seggén 2022-ig, aztán a szerződése lejártával jöjjön vissza, ha tényleg annyira szeretne. Ennyi áldozatot hoznia kell, ha vissza akar szállni a buliba. Ő már semmiképp nem lesz a jövő, sztem tökmindegy, hogy 29 vagy 30 évesen jön vissza, ha ez egyáltalán megtörténik. Fizetni semmiképp nem fizetnék már érte, max az aláírási bónuszát (az úgy is lesz). Már csak azért sem, mert esetében is benne van, hogy egyszercsak kidől 5 hónapra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7403
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.20. 11:46:39

Subinho írta:Ezt a Neymar utáni futást nem értem. 21 évesen igazoltuk le, az első évében a szárnyát bontogatta, de utána a LE-Team és az MSN oszlopos tagja volt 22-23-24 évesen! Aztán elment a PSG-be,telik az idő, jönnek a sérülések, a brazilos formahanyatlás... Ha jövőre leigazolnánk 29 éves lenne. Ronaldinho 30 évesen ment el a Barcából, kiégve... A Milanban már nem tudta ugyanazt a szintet nyújtani. Minek hozzunk ide valakit több mint 200 millióért úgy, hogy meg sem közelíti már a 23-24 évesen mutatott formáját. Ez a Milan stílusa, lásd Kaká, Shevchenko...
Engedjük el. Ennyi erővel visszahozhatnánk Alexis Sanchezt, Pedrot, vagy Iniestát. Ha CR - igaz idősebben, de 5 aranylabdával és bomba formában - 100 misi volt a Juvénak, akkor nem gondolom, hogy Neymar jelenlegi formájában ettől többet érne... 200 alatt biztos nem engedné el a PSG, annyit meg jelenleg nem ér! Amikor elment, akkor sem ért annyit, de akkor bomba formában volt, most közel nem.
Én azért akkora formahanyatlást nem láttam nála, egy gólfosó Cavani és Mbappé mellett is olyan számokat hozott, amiket itt m,eg sem közelített. Játékban pedig szintén a szűk elitben van. A sérüléseket adom, azok benne vannak a pakliban. Nyilván megközelítőleg sem ér meg 200 milliót és egyrészt baromság, másrészt képtelenség lenne ennyit kipengetni érte.
De nincs túl nagy gválaszték a piacon. Egy gyengébb képességű, de még talán megfelelő játékost sem kapsz 100-150 alatt. A 28-at meg éppen hogy betöltötte, messze van még a 29-től.
De ha nem kell majd bízunk benne, hogy Dembélé élő szövet a fémvázon lesz, Griezmann várázsütésre megtáltosodik vagy majd építünk a 17 éves Fatira.
Nem kéne már mindig Ronaldinhoval példálózni, ha szóba kerül bármilyen brazil, a csapból is ez kezd folyni. Van millió és egy ellenpélda
Nem azt mondom, hogy mindenképpen hozni kell nyáron, ráadásul őt vagy senkit, de nem is egy elvetendő ötlet.

Subinho írta:Tudom, hogy szélső és nem 9-es, de mi a helyzet Justin Kluivert-el? Tavaly nagyon pörgött a neve itt a fórumon, aztán elment a Romába. Mit tudunk róla? Játszik/nem játszik? Hogy megy neki?
Én egy meccsét láttam a 'Gladbach ellen, akkor nem tolta rosszul, de inkább hallomásból tudok róla. Korához képest meglepően jó és alapjátékos Roma ide vagy oda, egyedül a góllövéssel akad baja, mondjuk volt egy komoly sérülése. Ami nagy előnye, hogy mindkét szélen bevethető.
Forca Barca!!!!
Avatar
Lilfish
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2004.10.08. 08:45:22
Tartózkodási hely: Na'Conxypán

2020.02.20. 11:34:15

nade 300 mill kiv árral... wtf? meg 2024 ig... jajjj
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.20. 11:29:26

Manapság már nem kell sok, hogy Barcelonába kerüljön az ember...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1941
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.20. 11:28:19

Enjoy Braithwaite
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.02.20. 11:28:10

Üdv nálunk Breitling! Izgatottan várom azt a kb 2 meccset ami játszani fogsz. Siralmas
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.20. 09:52:53

Tudom, hogy szélső és nem 9-es, de mi a helyzet Justin Kluivert-el? Tavaly nagyon pörgött a neve itt a fórumon, aztán elment a Romába. Mit tudunk róla? Játszik/nem játszik? Hogy megy neki?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.20. 09:32:21

én meg úgy látom, hogy a Haaland gyerek kissé túl korán!! lett sztárolva.kétségtelen, jók az adottságai és ez sokat számít de még többet, hogy egy olyan csapatban játszik ahol ezek érvényesülnek.
Várnék még 20-30 meccset azzal a meccs-gól átlaggal.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.20. 09:19:50

Nem értem miért kell mindig Ronaldinhot felhozni minden brazilnál. Pont őt, aki bőven tett azért, hogy 30-31 éves korára már ne legyen a régi.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.20. 08:58:24

Ezt a Neymar utáni futást nem értem. 21 évesen igazoltuk le, az első évében a szárnyát bontogatta, de utána a LE-Team és az MSN oszlopos tagja volt 22-23-24 évesen! Aztán elment a PSG-be,telik az idő, jönnek a sérülések, a brazilos formahanyatlás... Ha jövőre leigazolnánk 29 éves lenne. Ronaldinho 30 évesen ment el a Barcából, kiégve... A Milanban már nem tudta ugyanazt a szintet nyújtani. Minek hozzunk ide valakit több mint 200 millióért úgy, hogy meg sem közelíti már a 23-24 évesen mutatott formáját. Ez a Milan stílusa, lásd Kaká, Shevchenko...
Engedjük el. Ennyi erővel visszahozhatnánk Alexis Sanchezt, Pedrot, vagy Iniestát. Ha CR - igaz idősebben, de 5 aranylabdával és bomba formában - 100 misi volt a Juvénak, akkor nem gondolom, hogy Neymar jelenlegi formájában ettől többet érne... 200 alatt biztos nem engedné el a PSG, annyit meg jelenleg nem ér! Amikor elment, akkor sem ért annyit, de akkor bomba formában volt, most közel nem.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.02.20. 05:48:09

Chino írta: Amúgy tudja valaki mi volt ez a három éves kitétel Neymar szerződésében vagy tényleg van/volt ilyen? palesz?
Én úgy emlékszem cikkek alapján, hogy nem a szerződésében van ilyen kitétel, hanem valamiféle UEFA szabály, hogy kérheti az ára megállapítását X év után.Franciáknál talán nincs is kivásárlási ár. Lehet rosszul rémlik, de ha így van, valaki biztosan kijavít ezen a téren.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3272
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.02.19. 23:41:01

Megveszünk egy 28 éves csávót a Liga utolsó előtti cspatától, aki 6 kemény gólt vágott 24 forduló alatt ????????? =D> =D> =D> =D> =D>
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.19. 23:10:49

z a Haaland téma egy kicsit túl van tolva. Hogy mi mennyire hülyék voltunk, hogy nem hoztuk, meg hogy a Dortmund mekkora király. Mikor a németek vitték itt még szó sem volt hogy Suarez egész szezonra kidől, ráadásul Dembélé visszatérése se volt messze. Nem mellesleg volt nálunk már egy fiatal támadó, akinek nagy jövője lehet és kellenek a percek.
Elvileg rövid időn belül lett volna 4 klasszis támadónk, plusz egy nagy ígéret. Minek kellett volna 20 millióért (ami nekünk min. 70) még ide egy olyan csatár akinek addig volt egy jó fél szezonja az osztrákoknál és ha klasszissá válhatna rengeteg perc kell neki.
Érdekes, hogy télen még nem volt itt akkora követelőzés érte, mindenki Barto fejét követelte volna ha idehoz egy akkor feleslegesnek tűnő 19 éves játékost az osztrák bajnokságból jó esetben 35-40 millióért. Úgy hogy az itteni fiatalok sem kapnak esélyt.
Emellett a Dortmund megteheti, hogy kockáztat 20 milliót, senki sem követeli a csapat fejét, ha másodikok, harmadikok lesznek vagy kiesnek a BL-negyeddöntőben.
Először letisztáznám, hogy szerintem Haaland a legjobb helyre ment, a Dortmund tökéletes ugródeszka. Ha esetleg meg is szereztük volna, 1-2 év kölcsön mehetett volna, még mielőtt idejön, de ugye erről felesleges is beszélni. Tehát nem bánom, hogy nincs itt, jó helyen van a Dortmundban. Ha igazak a hírek, és a 75 milliós záradék 2021-ben lép érvénybe, akkora viszont aktuális lehet a leigazolása, feltéve, hogy a fejlődésében nem következik be törés, illetve ha addig nem húzunk be valami más klasszis középcsatárt, de ez utóbbira túl sok esélyt nem látok.

De két dologgal mégis vitatkoznék: szerintem senki nem követelte volna Bartoék fejét, ha igazol egy komoly tehetséget 35-40 millióért, ennél nagyobb disznóságok vannak elnézve neki. Pl. mikor full középszerű játékosokért adnak ki ennyit.

A másik meg, hogy különítsük el a középcsatárokat a szélsőktől.
Többször is kérdeztem már de eddig soha senki nem válaszolí rá. Kit kellett volna hozni?
Nem tudom, de nem is azt mondtam, hogy rossz döntés volt őt választani. Hanem azt, hogy nem voltak összhangban az ő elképzelései és vezetőségé/szurkolóké. Hiába képzeltük el, hogy Dembelé Neymar helyén fog játszani, Coutinho pedig Iniestáét, szerintem 1 meccs nem volt, amikor így álltunk volna fel. Tehát vagy olyan edző kellett volna, aki a vezetőség terveihez maximálisan igazodik, vagy Valverdéhez kellett volna igazítani a keretet, így az igazolásokat is.
de inkább Coutinho sorsa az érdekes.
Konkrétan kiszorult a Bayernől, szóval nehéz lesz jó pézért eladni, így könnyen a nyakunkon maradhat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.19. 22:53:18

Mitől jobbak twitteren írogató szurkolók, mint itt bárki?
Mivel olvasok twitter, ezért nyugodtan meg tudom ítélni, hogy semmivel.
Ugyanazokról vitatkoznak, mint itt ugyanolyan arányban, nagyjából ugyanazokkal a pro-kontra érvekkel.

De megint az van, hogy Te feltételezed hogy azért ez a véleményem ami, mert nem olvasok twittert.

Arra meg hogy alaptalan/tájékozatlan a véleményem, írhatnál példákat mert elég légből kapott kijelentés ez így.
Illetve a vélemény az szubjektív dolog.
Arra is írhatnál példákat, hogy miket tartasz agyrémnek abban amit írok, és mi az igazság közben a twitter alapján. (Juvés pèlda egynek ok, csak azt nem értem hogy a twitteres kommentek hogyan magyarázzàk az ellenkezőjét)

Bocs ha nem érzem jól magam a meccseink nézése közben, vagy amiatt ahogy végezzük a “csapatépítést”. Gyorsan olvasok egy kis twittert, és akkor mindjárt pozitívabb hangulatba kerülök.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7403
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.19. 22:48:13

Leon írta:Lábát, nem labdát...
Ney a legjobb korban van és amennyire vinnyogott nyáron, esélyes hogy ha visszatérne akkor odatenné magát. 8)
A 75 misi nem pénz Haalandér ha így folytatja akkor nyáron licitháború lesz érte. Perez farzsebből kivág érte 100 milkát ha addig nem vásárolja fel a Man city elitjét. Vagy a PSG dob érte egy olyan összeget amitől a vezetőségünk összesírja magát...

Ez a Haaland téma egy kicsit túl van tolva. Hogy mi mennyire hülyék voltunk, hogy nem hoztuk, meg hogy a Dortmund mekkora király. Mikor a németek vitték itt még szó sem volt hogy Suarez egész szezonra kidől, ráadásul Dembélé visszatérése se volt messze. Nem mellesleg volt nálunk már egy fiatal támadó, akinek nagy jövője lehet és kellenek a percek.
Elvileg rövid időn belül lett volna 4 klasszis támadónk, plusz egy nagy ígéret. Minek kellett volna 20 millióért (ami nekünk min. 70) még ide egy olyan csatár akinek addig volt egy jó fél szezonja az osztrákoknál és ha klasszissá válhatna rengeteg perc kell neki.
Érdekes, hogy télen még nem volt itt akkora követelőzés érte, mindenki Barto fejét követelte volna ha idehoz egy akkor feleslegesnek tűnő 19 éves játékost az osztrák bajnokságból jó esetben 35-40 millióért. Úgy hogy az itteni fiatalok sem kapnak esélyt.
Emellett a Dortmund megteheti, hogy kockáztat 20 milliót, senki sem követeli a csapat fejét, ha másodikok, harmadikok lesznek vagy kiesnek a BL-negyeddöntőben.

Neymar egy igen érdekes kérdés, nincs rá biztosíték, hogy kis túlzással megváltaná a világot, de jelenleg talán ő tűnik a legbiztosabb megoldásnak és vele Suarez, de főleg Messi teljesítménye is megugorhatna. Emellett a Realnak is be lehetne egy kicsit tenni, mert ha Neymar dobbant, Mbappét kis túlzással lehetetlen lesz onnan elhozni.

De az is könnyen elképzelhető, hogy jövőre még bepróbálkoznak Dembélével, de inkább Coutinho sorsa az érdekes. Az elkönyvelhető volt, hogy a Bayern nem veszi meg annyiért, mint a fehér holló, olyan játékos az, akiért a németek ilyen összeget kiadnának.

Amúgy tudja valaki mi volt ez a három éves kitétel Neymar szerződésében vagy tényleg van/volt ilyen? palesz?
Forca Barca!!!!
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.02.19. 22:45:04

LG írta:Akkor talán edzőt is olyat kellett volna hozni, aki illik az eltervezett profilba, nem? Sőt, az lett volna a legfontosabb. Luis Enrique, de előtte Pep is fürdött be emberekkel, de voltak nagyon jó fogásaik is, meg amúgy is letettek ezt-azt az asztalra.

Hogy ne csak off legyen: vezet az Atalanta, úgy látszik eddig tartott a spanyol foci nagy feltámadása. :mrgreen:
Áthozom ide, talán ide illik a legjobban.

Ott vagyunk hogy 2017 tavasza. Olyan edzők voltak elérhetőek hogy Sampaoli meg Koeman. Nem az volt hogy kilójával voltak elérhetőek a spanyol ajkú stílusedzők, és csak válogatni kellett közülük. Volt az 1 év múlva az argentínokkal iszonyatosan lebőgő Sampaoli, meg az alkoholista Koeman. Így utólag én nagyon örülök hogy ő jött közülük. Többször is kérdeztem már de eddig soha senki nem válaszolí rá. Kit kellett volna hozni? És ezt úgy kell ám nézni hogy Klopp akkoriban épp szenvedett a Pool-al ( meg amúgy is, ő soha nem lesz Barca edző ), a PL-ben asszem a Pep - Mou párharcot hypeolták.
Én az ilyen esetekben akkor tudom validnak mondani az érvelést, ha meg tudod mondani hogy akkori szemmel nézve ki lett volna jobb edző. Ugyanis én nem tudnék mondani nála jobbat, mai szemmel is max Tuchel-t tudnám, de ő nem tud egy szót sem spanyolul, tavaly ő is lebőgött a MU ellen, és idén is gyalázat volt amit a Dortmund ellen műveltek le. Mondom ezt úgy hogy iszonyatosan utálok egy kupasorozat, főleg onnan is 1-2 meccs alapján bárkit megítélni.
csababarca írta:
optimus írta:
Teljesen feleslegesen futod le ezeket a köröket, az információ 99%ban a hétvégén Farkas Norbi kommentárjával megnézett meccsből, eurobarca főoldalból, és nso címek végig olvasásából jön.
ezzel szemben vagy Te, aki szabad bejárással bír a játékosokhoz, a vezetőséghez, és az összes klubhoz köthető újságíróhoz, médiamunkáshoz, és ezekből informálódik.

ezt már nem egyszer játszod el, hogy csak te vagy tájékozott a fórumon, mindenki más fotelből okoskodik. = akinek más véleménye van.

máskor jobb ha inkább végigolvasod a beszélgetést, mielőtt beleokoskodsz, talán értelmezni is tudod, miről volt szó egyáltalán.
persze csak ha belefér az idődbe két Barto és Messivel történő beszélgetésed között.

elképesztő.
A kettő között van azért egy apró különbség. Focis forumok és twitter alapján informálódok. Ezek segítségével elég sok külföldi csapat szurkolójának véleményét lehet elolvasni, amiket értékelni lehet hogy mennyi igazság van benne, és az alapján véleményt lehet alkotni. EMellett elég sok infóhoz lehet jutni relatív kis energia befektetéssel, pl ha csak annyit csinálnál hogy beköveted palesz-t twitteren rájönnél, hogy amiket írsz annak a fele totál agyrém. És tényleg nem kell mást csinálni csak palesz-t bekövetni, nem egy túl nagy effort, de máris eltűnnének az ilyen agyrémek hogy nekünk nicns felismerhető stílusunk miközben a juvénak ( A JUVÉNAK !!!! ) igen. ( De pl a real sokkal jobban felismerhető stílusára is kíváncsi lennék, mert egy régi tv-n simán összekeverem a 2010-es West Hammel, amikor Crouch fejére dobálta be Diop a labdát bedobásból )
ezt már nem egyszer játszod el, hogy csak te vagy tájékozott a fórumon, mindenki más fotelből okoskodik. = akinek más véleménye van.
Ehhez annyit, hogy tényként fogalmazol meg teljesen alaptalan tájékozatlan 'véleményt', és ez alapján szidsz mindenkit. Ez kb oylan 'vélemény' mintha holnap beülnék hozzád töri órára, felállnék és szépen előadnám, hogy Szent István egy korabeli transformer volt ami lovaskocsivá alakult át és hajtott végig az országon a hátán Vazullal.
Annyi tényt tartalmaz hogy éltek ilyen nevű emberek, plusz tegnap este megnéztem a transformerst, szal nekem ez a véleményem a dologról.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.19. 22:13:53

Én is sokáig Neymar ellenes voltam, de amit az elmúlt években művelünk azon a poszton nevetségesebb mint a vissza hozatala.

A legjobb az lenne, ha Dembele és Coutinho eladásából hozni lehetne a brazil, bár nem tudom hogy megy ez az állítólagos kivásárlási ár megszabása, de ha normálisan szabják meg akkor még maradhat is belőle. A sallang eladásából lehetne hozni valakit középre vagy hátvédnek (vagy 2 olcsóbb tehetséges fiatallal mind a kettő helyre) és akkor még lehet csatárra költeni a nyárra szánt pénzt is.

Én valahogy így képzelnem el a nyarat.

Ja, és arról nem is beszélve, hogy Neymar esetleges érkezésével talán Messinek is nagyobb kedve lenne a játékhoz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.19. 21:23:53

Én is lábat akartam írni.

Neymar esetét a klubbal egy hasonlattal írnám le: volt egy barátnőd, akivel nem volt igazi nagy szerelem köztetek, de jól elvoltatok együtt, emellett a külsője is nagyon rendben volt. Egy nap aztán fogta magát és lecserélt egy gazdagabb férfira. A szétmenés sem ment zökkenőmentesen, bár a gazdag pasija mellett mindene megvolt, belőled azért próbált a lehető legtöbbet kisajtolni.

Ahogy telt az idő, rájött, hogy a pénznél fontosabb dolgok is vannak, és boldogtalan az új kapcsolatban. Ráadásul közben öregedett, csúnyult, hízott, még mindig vonzó ugyan, de már messze nem az a szépség, aki egykor. Így most már vissza jönne hozzád, de ez csakis úgy történhet meg, hogy te hatalmas árat fizetsz érte.

Te visszafogadnád úgy, hogy még neked kerülne nagyon sokba, és nem lehetsz benne biztos, hogy olyan jó lesz vele, mint régen? Én egy ilyen nővel szóba sem állnék többet, Neymarral ugyanezt tenném.
Válasz küldése